|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Minu meelest on LoLi kogukond... |
| Sõbralik. Viisakas. Andekas! |
|
5% |
[ 8 ] |
| Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest. |
|
37% |
[ 56 ] |
| Mürgine. |
|
57% |
[ 85 ] |
|
| hääli kokku : 149 |
|
| autor |
|
kupi_kloon
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2005
|
14.10.2012 22:37:25
|
|
|
| Suht ainus kaotus tuli ka lihtsalt õnnetust champ selectist, andsid Frostile põhimõtteliselt kõige hullema AoE compi kätte, mis võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
20.10.2012 20:31:37
|
|
|
Kas kellelgi on veel selline jama, et ping on mängus 300-500? Oman Elioni 100 megast netti ja varem pole küll seganud, kui miski wifis on, telekas käib ja torrent ka möllab. Samal ajal kuskil pingtesti tehes näitab aga 8 ms
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
20.10.2012 20:54:51
|
|
|
| See on võimatu, et sul olewks normaalne ping, kui "torrent" möllab. Ruuteris on piiratud ühenduste arv, sa ei saa lõputult luua uusi ühendusi jal oota, et neti kiirus ei kahane.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.10.2012 20:59:29
|
|
|
Jah, praegu on kuskil Saaremaa ja Rootsi vahel mingi kaabel katki, sellepärast on selline ping,.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
20.10.2012 22:01:04
|
|
|
The_Boss, kõlab loogilisena.
| ot: |
Ja Timberg, ei oska öelda, mis nett sul on, aga ma saan mängida samal ajal kui torrent käib (kuna kiirused ei lähe lihtsalt nii kõrgeks, kui palju mul netti "kokku" on). Ka selle kinni panemine ei teinud asja paremaks, nii et see ilmselgelt ei mõjutanud |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
20.10.2012 23:10:33
|
|
|
| Ma pole siis ainukene kel ping kõigub.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
21.10.2012 02:03:12
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Jah, praegu on kuskil Saaremaa ja Rootsi vahel mingi kaabel katki, sellepärast on selline ping,. |
Hiiumaa -> Rootsi valguskaabel
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
21.10.2012 02:08:31
|
|
|
ega jah see nv oli hea teha rankedi 400 pingiga
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.10.2012 02:16:58
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Jah, praegu on kuskil Saaremaa ja Rootsi vahel mingi kaabel katki, sellepärast on selline ping,. |
Hiiumaa -> Rootsi valguskaabel |
Nojah, naised saunas rääkisid, et Saaremaa oli. Uudist ise polnud veel lugenud. Eks ta siis Hiiumaa hoopis ole.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepN
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005
|
21.10.2012 10:12:59
|
|
|
| Ah et siis selle tõttu oli endal ka mingites mängudes 460 ping, kuradi LoL'i support ajas paska et ma kontrolliks enda ühendust, nemad sellest midagi ei teadnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.10.2012 13:03:59
|
|
|
Nad ajasid täitsa õiget juttu siis ju. Probleem polnudki nendes ning ega nad ei peagi teadma, et kuskil kaabel lõhutud. Enamasti ikka kasutaja enda probleem.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepN
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005
|
21.10.2012 14:59:13
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Nad ajasid täitsa õiget juttu siis ju. Probleem polnudki nendes ning ega nad ei peagi teadma, et kuskil kaabel lõhutud. Enamasti ikka kasutaja enda probleem. |
No ma olin 99% kindel et minu pool viga ei ole, aga nad jahusid ikka edasi sama asja. Kuskil uudist selle kohta kah on?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raitsk
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2011
|
21.10.2012 15:06:47
|
|
|
| Elioni võrgus ping jama hetkel jah. Ise see nädalavahetus elisa 3g taga ja sellega hoopis parem(~70ms).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
23.10.2012 09:45:26
|
|
|
| JoosepN kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Nad ajasid täitsa õiget juttu siis ju. Probleem polnudki nendes ning ega nad ei peagi teadma, et kuskil kaabel lõhutud. Enamasti ikka kasutaja enda probleem. |
No ma olin 99% kindel et minu pool viga ei ole, aga nad jahusid ikka edasi sama asja. Kuskil uudist selle kohta kah on? |
See kui su teenusepakkuja sulle keerab loetakse sinu enda probleemiks.
Kõige lihtsam on sellistel juhtudel mingit proget kasutada mis näitaks kus kohas ühendusega probleem on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
23.10.2012 09:56:10
|
|
|
Omal on ping normaalne aga vahel viskab sellise mõnesekundilise lag-spike sisse. Mul on veel isegi hästi nendega, sest sõbral on lagid pikemad ja vahest ootab nagu töllu oma surma, kui 5 meest taga ajavad
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r2pt0r
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
23.10.2012 11:11:29
|
|
|
| See 400-ne ping kimbutab millegipärast ainult 100MB kasutajaid. Mul tavaline digi-tv ja ping korras...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.10.2012 11:39:57
|
|
|
| r2pt0r kirjutas: |
| See 400-ne ping kimbutab millegipärast ainult 100MB kasutajaid. Mul tavaline digi-tv ja ping korras... |
Mul samuti tavaline. Alguses polnud mingit probleemi, aga viimased päevad on ping 450 kandis ja korra oli isegi 1000 kandis.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
23.10.2012 12:01:08
|
|
|
| Mul mingi elioni kortermaja lahendus ja jamab ka. Aitab kui korraks LoL täitsa kinni panna ja siis reconnectida. Siis jääb 400 asemel 100 kanti umbes. Päris korda ei lähe aga 400ga võrrelde suht luksus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.10.2012 13:39:29
|
|
|
| Pole täheldanud mingeid Pingi kõikumisi. Pidevalt ping 50-70 vahel. Elioni 12mb kodulahendus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
23.10.2012 13:51:04
|
|
|
ma olen ka kodulahenduse kasutaja.
Eile talusin veel stabiilset 300 pingi, kuid täna paistab korras olevat.
Tea, kas said oma kaablijamad korda?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aceee
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2012
|
23.10.2012 14:18:48
|
|
|
| Kogesin seda jama eelmisel nädalal, tee ükskõik mida on asi korras, mine LoLi siis ping stabiilselt 400
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
23.10.2012 14:58:31
|
|
|
Tere!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/elioni-merekaabel-hiiumaa-ja-roo
tsi-vahel-laks-katki.d?id=65122430
Tegemist peaks olema siiski üleval välja toodud probleemiga. Pikem ping on
tingutud sellest, et ühendused Euroopasse käivad ringiga. Mõjutatud ongi
pigem arvutimängurid, kellele iga ms pingi on tähtis, tavakasutajad seda
tähele ei tohiks panna.
Merekaabli parandamine on keerukam ning sõltub ilmast, mistõttu võib see
natuke aega võtta.
----------------------
Selline vastus tuli mulle siis jah eeelmisel nädalal Elioni suppordist. Aga tänase seisuga tundub, et probleem on lahenenud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d43m0n
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007
|
23.10.2012 21:01:30
|
|
|
Mängu alsutades oli jube lag mul aga teisel polnud, natukese aja möödudes sünkis mäng midagi ja siis oli ping korras, aga teine vend hakkas laagima
_________________ -= 1-2 =- |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.10.2012 21:42:40
|
|
|
Krt, võida veel 7 mängu järjest. Topiti mingi 6-7lvl't kõrgemate tüüpide vastu. Sain nii lutti, et vana-vanemad ka vist tundsid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
24.10.2012 11:57:46
|
|
|
smurfs everywhere
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.10.2012 06:54:44
|
|
|
Selline tunne, et kägistaks ära mõne tüübi lihtsalt.
Igasugune mängu-isu kaob ära, kui tahaks mõne uue champiga harjutada ning ainuke asi mida chatist kuuleb on, et sa teed kõike valesti ja kohe reportitakse. Da faq. So fuking what, et ma feedin vastast, kui esimest korda elus uue champiga mängin. Tra nii ju õpitaksegi, või pean kohe kõik omama day 1, mängides samas champide vastu kellest ei tea pm. mitte midagi? Türbel küll.
Kuradi Jungler saab kohe mängu alguses ganki ning ülejäänud aeg ainult halab, et miks ma seni top lane ei pushinud, kuni teda gankiti. Mängu lõpuni ei saanud sellest üle. Jubedad inimesed. Siis ronib üksi vastaste junglisse, ma ronin järgi, saame ganki ja mina olen süüdi kuna silenci all vastaseid ei stunninud. Right.
Tekkis tahtmine see 13a nohik oma vanemate arvuti tagant ära sikutada ja peadpidi peldikupotti äsada.
Jubedad inimesed. Iga mäng oleks nagu elu hinnaga ja nagu ainult võitudest saaks kogemusi.
Nii... hakkas parem vist veidi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
25.10.2012 09:15:57
|
|
|
Üldjuhul leidub iga 10 mängu tagant selline kellele miski ei sobi.
Kui kõik tiim ei mängi tema heaoluks siis kukub sõimama ja kutsuma sind feederiks.
Aga low level mängud on jubedad....eile mängisin 3 korda- level 3 kasutajaga.
2 korda olime 3v5 ja siis mängisime kord 5 vs 3. - täiesti jube quittimis %
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
25.10.2012 09:16:36
|
|
|
Archangel, see on alles algus. Ranked mängud on need kõige toredama rahvaga.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
25.10.2012 11:14:29
|
|
|
Rankedis saad jah reporti iga asja pärast. Saad reporti selle pärast, et morganat ära ei bänninud või siis selle pärast, et sa ei pickinud kõige tugevamt ad/ap carryt mängus jne Hetkel on muidugi eriti tumedad ajad ka sest väikestel lastel on vaheaeg ja sellist idioodi karja nagu praegustes mängudes on ei ole ikka väga ammu näinud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
25.10.2012 11:52:16
|
|
|
Kui keegi natuke paremat seltskonda tahab siis võiks sõprade või kasvõi foorumirahvaga mängida Ma oleks näiteks huvitatud HV rahvaga LOL-i mängimisest (või vähemalt nendega kes West-is on)
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambivana
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2010
|
25.10.2012 12:46:31
|
|
|
| Kas keegi westis koos tahaks leveldada? Ise lvl 22 praegu ja peamiselt mängin 3v3.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.10.2012 15:38:36
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
Üldjuhul leidub iga 10 mängu tagant selline kellele miski ei sobi.
Kui kõik tiim ei mängi tema heaoluks siis kukub sõimama ja kutsuma sind feederiks.
Aga low level mängud on jubedad....eile mängisin 3 korda- level 3 kasutajaga.
2 korda olime 3v5 ja siis mängisime kord 5 vs 3. - täiesti jube quittimis % |
Pigem on nii, et iga 10 mängu järel tuleb selline mäng, kus sellist inimest just pole tiimis.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
25.10.2012 17:07:26
|
|
|
well 30 levelil on harva sedasi....aga just low's on hullumaja
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.10.2012 20:11:46
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| well 30 levelil on harva sedasi....aga just low's on hullumaja |
Ja kõik on smurfid enamuses, ajukas. Põrkasin täna ühe eestlasega ka kokku, jälle smurf.
Krt mind sellistesse mängutesse üldse topitakse. Ma alles lvl 10, pole flashigi veel - ülejäänud tiim kõik lvl 15-16, kõigil ca. 6-7x rohkem võite ja ma kujutan ette, et 10x mänge tehtud. Mis lootust saabki mul olla mingit head panust tiimi anda. Olen lihtsalt feedimiseks seal.
Vastaste tiim ka mingi pre-made. Sweet. Aga noh, vähemalt seekord ei ole nii hull ragemine iga asja üle. Kõik said parajalt tiimis lutti.
Saan aru jah, et eks võitude kaotuste suhte järgi kuidagi see varjatud ELO töötab, aga tundub küll, et veidi logisev süsteem, kui mina, kes olen kokku mänginud mingi 15 mängu millest võitnud mingi 10 satub tiimi nendega, kes mitu levelit kõrgemal ja 10x suuremate mängude/võitude arvuga. Isegi kui meie võitude kaotuste suhe on sama siis ilmselgelt on neil kogemusi kõvasti rohkem ning mängu-oskused samuti.
Levelda või bottide vastu end üles rahus...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
26.10.2012 12:38:59
|
|
|
Mis ei tapa teeb tugevaks. Tugevamad vastased arendavad sind ennast kiiremini. Ise alustasin ka nii, et sai lvl30 vendade vastu mängitud kõvasti. Botid on champide ja erinevate buildide proovimiseks.
Enda mängukaaslased hetkel ka enamuses lvl30 (mänginud enamus algusest peale). Ma hetkel lvl23, vahepeal oli 5 kuune mängupaus, nüüd umbes 3 nädalat mänginud jälle.
Keegi koos mängida tahab siis "Vastik Vend" on nick.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.10.2012 12:46:22
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| AllanK20 kirjutas: |
| well 30 levelil on harva sedasi....aga just low's on hullumaja |
Ja kõik on smurfid enamuses, ajukas. Põrkasin täna ühe eestlasega ka kokku, jälle smurf.
Krt mind sellistesse mängutesse üldse topitakse. Ma alles lvl 10, pole flashigi veel - ülejäänud tiim kõik lvl 15-16, kõigil ca. 6-7x rohkem võite ja ma kujutan ette, et 10x mänge tehtud. Mis lootust saabki mul olla mingit head panust tiimi anda. Olen lihtsalt feedimiseks seal.
Vastaste tiim ka mingi pre-made. Sweet. Aga noh, vähemalt seekord ei ole nii hull ragemine iga asja üle. Kõik said parajalt tiimis lutti.
Saan aru jah, et eks võitude kaotuste suhte järgi kuidagi see varjatud ELO töötab, aga tundub küll, et veidi logisev süsteem, kui mina, kes olen kokku mänginud mingi 15 mängu millest võitnud mingi 10 satub tiimi nendega, kes mitu levelit kõrgemal ja 10x suuremate mängude/võitude arvuga. Isegi kui meie võitude kaotuste suhe on sama siis ilmselgelt on neil kogemusi kõvasti rohkem ning mängu-oskused samuti.
Levelda või bottide vastu end üles rahus...  |
Bottide vastu ei tasu mängida, vaid tõesti, AINULT champide proovimiseks (buildide proovimiseks ka ei mängiks bottidega).
Nii on endal kergem ennast arendada lihtsalt.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.10.2012 13:47:04
|
|
|
| Timberg, nad kõik tunduvad. Aga siis tulevad välja käkid nagu Syndra ja KhaZix.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.10.2012 13:56:19
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Timberg, nad kõik tunduvad. Aga siis tulevad välja käkid nagu Syndra ja KhaZix. |
Mõni tundub ikka rohkem kui teine
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.10.2012 14:08:34
|
|
|
Tehaksegi OP, et kõik ostaks ja pärast nerfitakse.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.10.2012 21:15:57
|
|
|
Kuidas te muidu oma mänge plaanite. Kas võtate üks-kaks champi kellega end eksperdiks teha või katsetate pidevalt uusi champe uutes positsioonides?
Kuidagi jube kahe otsaga asi. Ilmselgelt on parem, kui ma mängin champiga, keda oskan korralikult mängida. Samas ei ole alati garanteeritud, et selle champi jaoks ka sobiv lane või üldse kohta tiimis on. Mängida võid hästi, aga ega ikka 1vs2 top lane Aniviaga väga ei roni. - Proovin siin erinevaid champe erinevate positsioonide jaoks ning kohati on küll tunne, et see kasu mida ma lõikan tiimi sobimisest õiges kohas on kokkuvõttes ikka nullitud, sest ei oska champi niivõrd hästi mängida, et oma rolliga toime tulla.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.10.2012 21:51:06
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Kuidas te muidu oma mänge plaanite. Kas võtate üks-kaks champi kellega end eksperdiks teha või katsetate pidevalt uusi champe uutes positsioonides? |
Kui sa tahad "hea" mängija olla, siis peaksid oskama mitmet championi väga hästi (juhuks kui lockitakse/ keegi teine valib, et oleks alternatiive).
Lisaks peaks kõigi teiste tegelaste oskusi teadma, et aimata, mida nendelt vastastena oodata.
Kui ise loli rohkem mängisin, siis pmst olid oma lemmikud, kes muutusid aega-ajalt (vastavalt tujule, tegelaste täielikule ümerkujundamisele) ning nii kui uus tegelane tuli, mängisim temaga vähemalt korra, mõistmaks, kuiads tal oskused töötavad (kui ohtlik ta on, mida tema puhul vältida jne).
Uue mängija puhul tundub see lolis kindlasti ulmeline, sest tegelasi on nii palju ja kogukond on tõsiselt puuga pähe saanud (ebaviisakas). Samas kui võtta seda möla, mida mängus kuuled, kui huumorit ja rahulikult, oma tempos mängida, saad aru, mida kõik tegelased teevad ja kui hakkad ranked mänge tegema (leiad head partnerid), hakkad ka lammutama.
Minu soovitus on, et kui ranked tuleb, siis tuleb, aga sellele keskendu. Püüa lihtsalt mängu nautida toredate inimesteg koos, kes ei mölise. Mängi oma sõpradega või leia Eesti loli mängijate seast inimesed, kes ei ole sotsiaalse puudega.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.10.2012 22:06:53
|
|
|
Ma enamus ajast keskendusin ühele champile (õppisin ta küllalt hästi selgeks) ja kui teistel sai kõrini, et ma toda jälle kasutan, otsisin uue. Nii olen päris mitmed champid selgeks õppinud. Viimasel ajal on olnud zyra periood.
Aga nüüd viimased 2 nädalat olen erinevaid katsetanud ka. Muidu olin mid-laner, aga nüüd ezreali või tristanaga ad carry või shyvana jungle, kui tuleb isu kedagi teist midi lasta
Tänu sellisele mängimisele on rankedis mõned korrad mind jumalaks tembeldatud. Aga jah, eloga ei saa kiita. ~25 mängu 28-st kaotusest on tiimikaaslaste lakkamatu virisemise jms saatel kaotatud ja 3 mängu, kus ma võin puhtalt ennast süüdistada.
Edit: Aa jah, enamus soloQ mängud mul.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.10.2012 01:12:45
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Kui sa tahad "hea" mängija olla, siis peaksid oskama mitmet championi väga hästi (juhuks kui lockitakse/ keegi teine valib, et oleks alternatiive).
Lisaks peaks kõigi teiste tegelaste oskusi teadma, et aimata, mida nendelt vastastena oodata. |
See on jah kohale jõudnud. Vaatasin ka kogu selle World Championships mängud ära ja jälgisin proffide mänge. Eks sellest on enda oskused ulme-kaugel, aga mõned põhitõed sai sügavamale taotud. Ward everything, have map control, have goals at all times.
Aga just see championite hulk ongi, mis hetkel tagasi hoiab. Esiteks pole mul vahendeidki, et kõiki mängida. (Free champione siiski piiratud arv ja mõni ei pruugi free rotationisse jumal teab, kui kaua tulla) Ning eks isegi kui oleks, siis läheks ulme-kaua aega, et neid kõiki läbi mängida sellises mahus, et kasu ka oleks.
Vähemalt üks custom mäng, et veidi harjuda. Siis paar tavalist, et teiste vastu mängida vbl ning siis vast kinnistub piisavalt. Aga kogu see aeg istud pm. kehvas olukorras, kus arvatavasti tiimile väga palju kasu ei ole ning loe ainult rage vms.
Krt, töötan nädalas 65-70h, lisaks veel trenn +10h. Arvutimängude mängimiseks jääb häbiväärselt vähe aega.
| Timberg kirjutas: |
Kui ise loli rohkem mängisin, siis pmst olid oma lemmikud, kes muutusid aega-ajalt (vastavalt tujule, tegelaste täielikule ümerkujundamisele) ning nii kui uus tegelane tuli, mängisim temaga vähemalt korra, mõistmaks, kuiads tal oskused töötavad (kui ohtlik ta on, mida tema puhul vältida jne).
Uue mängija puhul tundub see lolis kindlasti ulmeline, sest tegelasi on nii palju ja kogukond on tõsiselt puuga pähe saanud (ebaviisakas). Samas kui võtta seda möla, mida mängus kuuled, kui huumorit ja rahulikult, oma tempos mängida, saad aru, mida kõik tegelased teevad ja kui hakkad ranked mänge tegema (leiad head partnerid), hakkad ka lammutama.
Minu soovitus on, et kui ranked tuleb, siis tuleb, aga sellele keskendu. Püüa lihtsalt mängu nautida toredate inimesteg koos, kes ei mölise. Mängi oma sõpradega või leia Eesti loli mängijate seast inimesed, kes ei ole sotsiaalse puudega. |
Tundub jah, et peaks mõned sõbrad leidma kellega pre-made mänge teha. Muidu suvalistega on ikka kelbas küll kohati. Alles hiljuti mängisin Jax'ga, tehti gank, panin ajama. Meie jungler liigub minu poole ja ma eeldan, et counter-gank kuna mul elud suht täis ja keegi vastastest feeditud pole ning jungler meil hea. Seega ma panin võssa ootama.
Jungler ainult korraks näitas nägu ja pani siis ajama ning mind hakiti korralikult ära. Tuli välja, et ta lihtsalt käis end pakkumas, et ma temani hüppaks ja plehku paneks. Aga proovi seda keset actionit chati kirjutada vms. - Muidugi ragis ta selle peale järgmised 20 minti ja palus kõigil kogu aeg mind reportida... ajukas.
Muidugi eks see minu pikk töö-aeg ning see, et ma enamasti vaba öösel/hommikul, piirab teiste kohalikega mängimist.
Aga tänud. Eks ma jätka üritamist, kui piisavalt kaua peaga vastu seina taguda siis krt peab see sein ikka lõpuks katki minema.
Edit:
Spoiler 
Nii pikka mängu polegi varem vist teinud. Võtsin oma lemmik-championi - Anivia, aga mid oli juba võetud. Davaiks, support Anivia botis, käib kah. Saime kuidagi vastaste Vayne ja Kata maha. Killidega olime pidevalt ees, aga nende carry'd olid late-game ikka täielik mind-fuk. Tiim oli meil kah muidugi suht noob. Roamisid lõpuks ükshaaval ise ringi. Ma ainukesena ostsin warde kogu aeg 5 kaupa. - Ütlesin küll, et ostke ja ostke, ei kottinud kedagi. Pimesi vastaste junglisse.
Kui neil lõpuks kõik inhibitorid maas olid siis läks ikka mingi 5-10min aega. Need lõid Baroni maha ja tegid meist hakkliha aga defendisime ära ning siis lõpuks saime baasi maha.
Tahaks teisi champe ka mängida aga krt Aniviaga on mul vist mingi 15:1 varsti juba. Kuidagi vähe motiveeriv on mingi champ võtta mida ma ei oska ning siis rämedalt kelladesse saada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.10.2012 01:14:18
|
|
|
| 2 ja pool tundi? täitsa jõhker. kohati mängides, kui mõnikord harva on tulnud nii pikk mitmikmängu matš ette, siis ei teagi... kas nutta või naerda.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.10.2012 01:15:06
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| 2 ja pool tundi? täitsa jõhker. kohati mängides, kui mõnikord harva on tulnud nii pikk mitmikmängu matš ette, siis ei teagi... kas nutta või naerda. |
Ei, ei, mitte nii pikk. 58min läks. See teine timer on see "first win of the day" oma. Ma tahaks näha mängu, mis 2h läheks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.10.2012 01:27:47
|
|
|
A jah pole ammu mänginud. INTerface meelest lännu. Endal rekord vist migni poolteist tundi. Ütleme, et see pole midyagi, mida igatseda Tulemus ikka üks või teine Ei ole tingimata lõbusam kui mõni 3+ või 40 min mäng. Eriti magusad on need üksikud alla 20 min mängud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
27.10.2012 17:45:45
|
|
|
westnickname:windwalks
addige kui mõnikord koos viitsite EU westis mängida.
Paljud muidu ranked game teevad ka?
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
28.10.2012 14:57:03
|
|
|
Uus ämblik on õudselt OP junglis.
Rahvas, kelle mänguoskus piirdub Dariuse ultimate litsumisega muidugi ulub kui underpowered ämpu on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|