Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 13 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 22.10.2012 22:21:37 vasta tsitaadiga

Probleem on selles, et arvuti näeb vaid üht pulti, Fifa ise võlub selle teise kuskilt välja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 22:31:53 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
Probleem on selles, et arvuti näeb vaid üht pulti, Fifa ise võlub selle teise kuskilt välja.


võta kogu puldi driverid device manageri alt ära(uninstall)
ja siis ühenda pult uuesti lihtsalt ja las installib uuesti drivud
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohvitser12
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2009




sõnum 22.10.2012 23:05:36 vasta tsitaadiga

MUl originis see syncing cloud data ei liigu 5% pealt edasi..mis see tähendab nüüd?
_________________
K.Tali
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 23:19:15 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
See mingi origini kamm hetkel.
Ea foorumis ka juba karjutakse ja origini twitteris 15min tagasi öeldi, et tegelevad probleemiga.
@OriginStatus - saab infot

tsitaat:
Origin Status ‏@OriginStatus
Switched servers. Most users should be able to access Online Mode once again, but we're still working on the Friends List.


türbel, mul oli sama jama, hakkasin just div3's mängima ja jäi kuskile vaheekraanile pidama ja loadima... laadis ilgelt kaua ja muffigi ei muutunud, panin mängu jõuga kinni ja nüüd raibe syncib ilgelt kaua 5% peal. duuga on sellega??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 23.10.2012 12:46:40 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
IvarV kirjutas:
Probleem on selles, et arvuti näeb vaid üht pulti, Fifa ise võlub selle teise kuskilt välja.


võta kogu puldi driverid device manageri alt ära(uninstall)
ja siis ühenda pult uuesti lihtsalt ja las installib uuesti drivud

Töötas, aitäh!
Proovisin ise ka seda enne teha, aga kuna sealt menüüst tuleb kahel asjal driver ära kustutada(ressiiver ka vist?) ja teist ei taibanud kustutada enne, siis ei hakanud tööle.
Nüüd töötab jälle nagu kellavärk.
Aga huvitav, miks ta nii jamama hakkas siis järsku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.10.2012 19:35:24 vasta tsitaadiga

Sain lõbus web appi sisse. Korras.

Nüüd uus jama, viskab tihti peale online mängude lõppu välja.. pean vist reinstalli tegema.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Armo
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 23:59:45 vasta tsitaadiga

Juhtus siis selline asi, oli mõeldud õhust läbisööduna. icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2012 00:13:03 vasta tsitaadiga

uhke intro ja sis mingi 10p video icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 24.10.2012 00:27:54 vasta tsitaadiga

Armo kirjutas:
Juhtus siis selline asi, oli mõeldud õhust läbisööduna. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Saada oma video sinna ka:
Top5goals@hotmail.co.uk

Saad järgmisesse top goalsidesse.

Link
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 13:08:30 vasta tsitaadiga

Minu esimene Gold Premium pakk ja kolmest mängijast ükski ei kõlvanud kuhugi. Kaks seda eriti head kuld contracti mängijatele ja üks treenerile muidugi päris hea, aga siiski.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 24.10.2012 16:15:06 vasta tsitaadiga

gold packidest saabki harva midagi, neid pead pmst igal võimalusel ostma kui tahad midagi head vahepeal saada.
Tiimi kokkupanekuks kasuta ikka auction house'i, sest pakkidest õige formatsiooni ja rahvuse/liigaga mängijat saada on väga raske.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 16:32:48 vasta tsitaadiga

Mul tiim enam-vähem koos üsna soodsa hinnaga- tegin Zeniti/Venemaa ühistiimi (Heh, hiljutine reis sinna maale ja kohalikul mängul käimine avaldas vist muljet) ja tuli keskmine skill kuskil 78-79 ja hetkel chemistry 96. Puudu on veel Bruno Alves ja Criscito ning siis hakkan Eto'o jaoks koguma


Pakke ostan pigem selleks, et äkki joppab ja saab mõne hea venna, kes siis hiljem rahaks teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 24.10.2012 18:50:34 vasta tsitaadiga

Lisage mind ka Originis eku55 , Teeme mängu. Ise olen ostnud umbes 20 gold premium packi ja pole midagi eriti saanud, parimad olid ehk Shürlle(10k) ,Sergio busquets(85 rated aga ainult 5-6k maksab) ja david luiz.
Mängin PC-l
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 24.10.2012 20:23:55 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Mul tiim enam-vähem koos üsna soodsa hinnaga- tegin Zeniti/Venemaa ühistiimi (Heh, hiljutine reis sinna maale ja kohalikul mängul käimine avaldas vist muljet) ja tuli keskmine skill kuskil 78-79 ja hetkel chemistry 96. Puudu on veel Bruno Alves ja Criscito ning siis hakkan Eto'o jaoks koguma


Pakke ostan pigem selleks, et äkki joppab ja saab mõne hea venna, kes siis hiljem rahaks teha icon_smile.gif

See nende mõte on jah, aga siis ei ole vaja siia iga paki kohta kirjutada, et ei saanud midagi head icon_smile.gif
Midagi kallist saad, siis võid siin uhkustada.
Vastuseks eelmisele postitusele - ise olen saanud Alexandre Pato, müüsin 40k eest maha ja ostsin endale 100 chemistry kuld tiimi, mängib normilt.
Praegu olen online DIV1-s ning vastased on rasked.
Huvitav on see, et div1 tiitli eest saab vähem coinse kui div2 tiitli eest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2012 21:12:56 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
Huvitav on see, et div1 tiitli eest saab vähem coinse kui div2 tiitli eest.
coine saad vähem, kuid võidu korral saad lisaks premium gold packi thumbs_up.gif
offlines sama lugu, et div2 saab 7k coine, kuid div1's saab 5k coine ja premium gold packi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 24.10.2012 23:40:15 vasta tsitaadiga

Praegu juhtus siis selline imeasi, et online seasonis tuli vastu pmst full chelsea, va ründes balotelli ja Torres ning keskpoolikus oli vahetunud Hernandez.
Arvasin, et saan ca 8-0 tala, aga läksin 6. minutil juhtima ning 10.minutil oli seis 2:0.
Poolaeg lõppes 4:1 ning lõppkokkuvõttes jäi seis 4:2.
mikrist oli kuulda kuidas kutt rages seal pärast teist väravat icon_biggrin.gif
see näitab, et võib ikka ulme tiimi kokku panna, aga kui mängida ei oska, siis ei ole sellest sittagi kasu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2012 23:43:44 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
Praegu juhtus siis selline imeasi, et online seasonis tuli vastu pmst full chelsea, va ründes balotelli ja Torres ning keskpoolikus oli vahetunud Hernandez.
Arvasin, et saan ca 8-0 tala, aga läksin 6. minutil juhtima ning 10.minutil oli seis 2:0.
Poolaeg lõppes 4:1 ning lõppkokkuvõttes jäi seis 4:2.
mikrist oli kuulda kuidas kutt rages seal pärast teist väravat icon_biggrin.gif
see näitab, et võib ikka ulme tiimi kokku panna, aga kui mängida ei oska, siis ei ole sellest sittagi kasu.
selle meeskonna vastu sain ma ise rage quiti, rohkem ma seda fifat ei ava niipea
lihtsalt ei osanud mängida tolle vastu thumbs_down.gif
võtsin endale rahustava truck simulatori asemele - ei pea niipea uut pulti ostma
fifas tegelen vaid aktiivse trademisegaja teenin odavate ostude ja kallite müükidega suurt raha thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 00:08:59 vasta tsitaadiga

Mai tea kas kellelgi teisel ka FUT´s selline teema, et mehed tõmbad igas mängus jooksu pealt lambi hetkel lihaseid ja liigeseid ära, koguaeg peab ostma neid leg healing teemasid. Kas saab midagi teha selleks, et vältida neid vigastusi?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2012 00:24:06 vasta tsitaadiga

F00ked kirjutas:
Mai tea kas kellelgi teisel ka FUT´s selline teema, et mehed tõmbad igas mängus jooksu pealt lambi hetkel lihaseid ja liigeseid ära, koguaeg peab ostma neid leg healing teemasid. Kas saab midagi teha selleks, et vältida neid vigastusi?
osta omale physio staffi vms - nood aitavad sul meeskonnal vormis olla, täpselt nagu muud fitness trainerid ja goalkeeper coachid jne icon_idea.gif thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.10.2012 13:42:53 vasta tsitaadiga

Lol, ma online divaris oma itaalie serie B bronziga üldjuhul olen ära teinud kuldadele, tuleb lihtsalt osata mängida.
Kui chemistry põhjas, siis ongi vahe meeste söödutäpsuses, kiiruses ja tugevuses. Löögid ka muidugi.
Siiski, kui ei lähe hammas hamba vastu taguma, teed ikka ära, kui sitem mängija icon_smile.gif

Ise hakkan ka kuldmeeskonda kokku panema, aga bronze'iga olen head ristsed saanud. Hetkel 42 võitu, mõned viigid ja 3 kaotust.
Raske õppustel, kerge lahingus icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 25.10.2012 20:48:10 vasta tsitaadiga

Tra, kuidas on võimalik üldse midagi saavutada, kui Div3-es tuleb mingi rating 83, chm 99 tiim vastu icon_evil.gif
Tuimalt mingid 1:5 kaotused tulevad.
Ei saa aru, kuidas on võimalik selline raha kokku saada, et sellist tiimi ehitada...ma virelen oma rtng 77 tiimiga, sest pole raha, et osta mingit 20k eest ühte mängijat.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2012 20:54:04 vasta tsitaadiga

Log kirjutas:
Tra, kuidas on võimalik üldse midagi saavutada, kui Div3-es tuleb mingi rating 83, chm 99 tiim vastu icon_evil.gif
Tuimalt mingid 1:5 kaotused tulevad.
Ei saa aru, kuidas on võimalik selline raha kokku saada, et sellist tiimi ehitada...ma virelen oma rtng 77 tiimiga, sest pole raha, et osta mingit 20k eest ühte mängijat.
mul lev 80 chem 100 team ja pole veel mehe eest üle 3k maksnud
üks kallis mees on meeskonnas, kelle gold packiga sain, ülejäänud on mingi odava raha eest tradetud

1k eest saab kohati ikka jubekõvad mehed, lihtsalt mängijate hulgas ebapopulaarsed - liiga vms ei ole pop icon_rolleyes.gif
endal hetkel müügis mees Inler napolist
lev 81, CM ja avg price 500 icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 25.10.2012 20:54:39 vasta tsitaadiga

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#vkDornHZnHR5w:pc

Hetkel siuke käkerdis koos.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 21:02:08 vasta tsitaadiga

Enamvähem normaalne tiim valmis: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iihmXpwgnHR5X:pc
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2012 21:12:21 vasta tsitaadiga

Log kirjutas:
http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#vkDornHZnHR5w:pc

Hetkel siuke käkerdis koos.
formationit tuleb jälgida, isegi kui samade lontrustega jätkata, siis otsiks sama mehe õige formationiga thumbs_up.gif
lisaks on sul treener mingi suvaline kuldne lohh thumbs_down.gif

minu oma
http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#ckCtNj7tnHR6S:pc

ma muidugi mängus jubesitt ja viskasid oma lollused ja saamatused kopa ette, hetkel ei viitsi isegi meeskonda arendada thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 01:20:19 vasta tsitaadiga

küsimus et mis seadetega teie mängite ? fifa 12 jooksis high peale üli ilusasti aga nüüd fifa 13 nagu vähe imelik see pilt , liiga hele ja kuigi on slow peale game speed siis tundub ikka mäng suuht kiire.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:55:43 vasta tsitaadiga

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cpGajJ1SnHSs2:pc

Selline tiim endal praegu koos, nüüd kogun Jordi Alba ja Benzema jaoks raha. Dani Alves jääb rõvedalt kalliks ja mingi mõte käib vahepeal läbi, et Pedro LM kohale lükata, aga noh.. pole veendunud veel.

Pole pakkidest ka midagi lakitsenud peale ühe Balotelli alguses, kelle eest sai 40k, selle raha eest sai omale mingi keskpärane 100chem gold tiim kokku pandud, mida järk-järgult uuendan.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 26.10.2012 12:03:16 vasta tsitaadiga

priitval kirjutas:
küsimus et mis seadetega teie mängite ? fifa 12 jooksis high peale üli ilusasti aga nüüd fifa 13 nagu vähe imelik see pilt , liiga hele ja kuigi on slow peale game speed siis tundub ikka mäng suuht kiire.

maksimum seadetega veab minu profiilikast seda mängu nagu nalja.
Kui pilt liiga hele on, siis vea brightnessi maha lihtsalt veits. Ja mismõttes mäng on kiire?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 26.10.2012 12:42:37 vasta tsitaadiga

priitval, Mul jookseb ka profiilikaga maksimumis vabalt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 13:17:27 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
priitval, Mul jookseb ka profiilikaga maksimumis vabalt.

Profiilikaga ? icon_smile.gif igastahes netis näitas et mul peaks ka vabalt maksimumis välja vedama aga no ei vea. kahtlane , las ta siis jääb.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 26.10.2012 14:17:50 vasta tsitaadiga

Endal selline squad: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#hyMG58r3nHSzY:pc
Eile tegin Division 1 ka ära , sain 2k coinse ja premium gold packi aga packist ei saanud midagi eriti head.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 14:37:37 vasta tsitaadiga

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#IAytQEtEnHK62:pc

Panen enda oma ka näituseks üles. Ikka veel kogun Criscito ja Alvesi raha...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 18:03:28 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#IAytQEtEnHK62:pc

Panen enda oma ka näituseks üles. Ikka veel kogun Criscito ja Alvesi raha...

Dani Alves? Hinda oled viimasel ajal vaadanud? : D
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 18:07:18 vasta tsitaadiga

Ole marurahulik, Bruno Alves maksab vaid kuskil 1300 icon_smile.gif OVR 80
Dani jaoks läheb natuke aega.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 21:40:31 vasta tsitaadiga

Liituge Pro Clubs Seosoni alt tiimiga "Tallinn United" icon_smile.gif

Lisage Originis SirAssu
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 11:35:32 vasta tsitaadiga

Kuidas seda firewall restricted värki ära saada?
Kõik vajalikud pordid lahti ja kõik teised mängud töötavad probleemivabalt, aga Fifa jonnib.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 13:14:33 vasta tsitaadiga

sain enda uue tiimi valmis

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#hiHv0DNXnHT78:pc
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 28.10.2012 15:57:39 vasta tsitaadiga

Keegi 6k viitsib laenata ultimate teamis? prooviks oma viimase gold packiga õnne, maksan 10k tagasi kolmap-neljap

viimati muutis jonathan19 28.10.2012 16:26:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2012 16:22:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 16:25:39 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
Keegi 6k viitsib laenata ultimate teamis? prooviks oma viimase gold packiga õnne, maksan 10k tagasi kolmap-neljap

Nagu kasiinosõltlane juba, "laena veits". icon_biggrin.gif

Packe osta on võrdlemisi mõttetu, šansid on nii madalad, et uskumatu. Osta ja müü parem mõnda mängijat ja teeni väike raha.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 28.10.2012 16:26:35 vasta tsitaadiga

Pole miskit osta ega müüa, mängisin raha maha, enne oli hea tiim siis mtlesin, et poh lhen maale müün maha ostan packe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.10.2012 17:17:34 vasta tsitaadiga

Jah, ei ole mõtet kuldadega õnne proovida kui kaht kõva tiimi saldos endal juba pole.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 28.10.2012 17:39:21 vasta tsitaadiga

Hüpoteetiliselt võttes, kui saaks if messi vms ,siis tasuks see ennast 100% ära
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 28.10.2012 18:49:53 vasta tsitaadiga

Messi saamise võimalus on suht 0.00001%, IF Messi saamise võimalus on veelgi väiksem.
Gold packidele ei ole tõesti mõtet loota.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 28.10.2012 19:29:24 vasta tsitaadiga

No inimene võib ,kui tahab, see tõenäosus teada tuntud kõigile.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2012 22:35:42 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
No inimene võib ,kui tahab, see tõenäosus teada tuntud kõigile.
laenule võid ka lootma jääda icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.10.2012 23:09:27 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
Hüpoteetiliselt võttes, kui saaks if messi vms ,siis tasuks see ennast 100% ära


jah, aga sina teda ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 01:59:04 vasta tsitaadiga

Keegi teab soovitada mõnda head xbox layoutiga pulti? Praegu on silma jäänud Onza, kas on mõtet seda osta?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 07:36:02 vasta tsitaadiga

Tänase pre-order packiga vedas esimest korda elus, irooniliselt vastuolus sellega, mis enne ütlesin, et gold packidega ei ole võimalik midagi saada. Üks Neuer, kes 90k-ga läks.

Uuendasin ka tiimi, kui kedagi kotib, siis: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#k7jHP9mgnHUU9:pc

Lisaks ka üks tore mäng tänasest, skoor 37:0, tehke järgi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.10.2012 07:51:09 vasta tsitaadiga

krt ma sain ainult mingi juventuse särgi fuck
lisaks mingid 75/76 mängijad thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 13 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.