Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 22.01.2004 00:00:59 vasta tsitaadiga

arm2004, vota teine.... mulle ka uks ei meeldi... teine on taitsa OK! =))
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 00:08:41 vasta tsitaadiga

yeah, mis ma hakkan seda uuesti läbi tegema ve icon_razz.gif
hea, et klaver eelmise korragi üle elas icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 22.01.2004 00:11:13 vasta tsitaadiga

arm2004, tegin mangu 3 korda labi enne..... ja siis sain rooli.... ja jalle TAGASI UNDERGROUNDisse!!!! icon_lol.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 22.01.2004 00:29:45 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
arm2004, tegin mangu 3 korda labi enne..... ja siis sain rooli.... ja jalle TAGASI UNDERGROUNDisse!!!! icon_lol.gif

Klaveri peksid puruks, jah? Et sa rooli said icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 22.01.2004 00:31:10 vasta tsitaadiga

insane clown posse, kvaliteet klaver kannatab mind..... tegelikult auto mangutega vahetasin eelmisel astal 3 klaverid.... koik veaga "Tuhik" ei toota.....
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 00:45:53 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
...koik veaga "Tuhik" ei toota.....
hehee, mul hakkasid ka vaikselt juba sellised sümptomid tekkima, õnneks sain mängu ennem läbi tehtud icon_razz1.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 22.01.2004 00:54:08 vasta tsitaadiga

Az®, rool on selle mangu monusam.. eriti forceiga
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 09:17:49 vasta tsitaadiga

aru ma ei saa kuda saab klaveri tux.gifi keerata mingit mängu mängides icon_eek.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 09:22:11 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
aru ma ei saa kuda saab klaveri tux.gifi keerata mingit mängu mängides icon_eek.gif

... odav klaver + jõumeetodid + meeltesegadus = katkine klaver ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 10:13:56 vasta tsitaadiga

kuidas ma m2ngus sees saan patchi ja 2ra regada?

btw, m2ng on eriti k6va....kui saaks veel ka selle vibraga rooli siis oleks k6va...
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 10:24:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
mutabor kirjutas:
aru ma ei saa kuda saab klaveri tux.gifi keerata mingit mängu mängides icon_eek.gif

... odav klaver + jõumeetodid + meeltesegadus = katkine klaver ...


jõumeetodid on vist kõige ohtlikum asi, sest mul endalgi odav klaver(pidin ma oma masina komplekteerimise ajal ytlema et pange _mingi_ klaver komplekti icon_smile.gif - pandi mingi 100 eekune BTC), meeltesegaduses olen ka tihti peale(erity peale kolmandat-neljandat koksi icon_wink.gif). ja mu klaver ikka mingi yle 2 aasta ja täitsa elus veel. icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 10:33:37 vasta tsitaadiga

... oh-jah, ilmselt on Sind siiamaani mõõdutunne päästnud, ka ise pole veel ühtegi klaverit parematele jahimaadele saata suutnud, aga võib-olla ka viga selles, et alla KeyTronic'u pole eriti kasutuses ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 11:18:20 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... oh-jah, ilmselt on Sind siiamaani mõõdutunne päästnud, ka ise pole veel ühtegi klaverit parematele jahimaadele saata suutnud, aga võib-olla ka viga selles, et alla KeyTronic'u pole eriti kasutuses ...


tegelt ma ise pidevalt virisen selle klõbiseva BTC klaveri pärast kuid ikka ja jälle ei suuda ära käia ja mingi keytronic endale muretseda(töö juures igale arvutile tellin seda 'by default'). isegi naljakas et mu hiir maksab 7 korda rohkem kui klaver.
niimodi aga kontrolleritele mõeldes siis viimati olin ära lõhkunud atari joystiku mis oli mu zx spectrumi kyljes 'boulder dash'i mängides aastal 1990. sellest ajast ei tulegi nagu ette et oleks veel jamasi olnud....
samas nfsu pole justkui selline mäng kus klaver väga palju vatti saab minu arvates, erity tyhiku klahv icon_question.gif

_________________
/allkiri


viimati muutis mutabor 22.01.2004 11:34:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 11:26:29 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:

samas nfsu pole justkui selline mäng kus klaver väga palju vatti saab minu arvates, erity tyhiku klahv icon_question.gif

kuidas sa aru ei saa, et inimesed peksavad vihast seda klaverit. mina klaverit ei puutu, mul monitor saab laksu kümpi. õnneks ma nõrk poiss, nii et pilti veel näitab icon_lol.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 11:33:30 vasta tsitaadiga

irw, sel juhul kasutaja Harley peaks äkki mängima midagi muud kui automängud panevad ta rusikaga vastu klaverit taguma icon_biggrin.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 11:44:34 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
mutabor kirjutas:

samas nfsu pole justkui selline mäng kus klaver väga palju vatti saab minu arvates, erity tyhiku klahv icon_question.gif

kuidas sa aru ei saa, et inimesed peksavad vihast seda klaverit. mina klaverit ei puutu, mul monitor saab laksu kümpi. õnneks ma nõrk poiss, nii et pilti veel näitab icon_lol.gif

... jap, täpselt, kui veel ZX-Spectum/Atari/Amiga ruulisid, siis sai äkkvihaga nii mõnigi joystick pooleks murtud või seinaga tutvust tegema saadetud, kuid neid lagunes niisamagi suht mitu, polnud siis eriti kvaliteetset kraami saada. Sai üks JS ka ise tehtud, sellise täpsema mängimise tarvis, vaat too oli pro ...
... kui teemakohasest mängust rääkida, siis põmst' samadel kaalutlustel see mäng minu jaoks ka pooleli jäi, kuna mängu loogika ajas mitmel korral harja nii punaseks, et ma pean enda tugevatele närvidele ikka väga tänulik olema, muidu läheks arvuti pidamine minu jaoks ütlematult kulukaks icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 12:33:20 vasta tsitaadiga

hentz, oled sa üldse proovinud seda mängu netis mängida icon_question.gif
kui ei ole, siis soovitan, päris palju asju saab selgemaks icon_wink.gif
Aga jah NFSU on siiani ainuke mäng olnud, mis on sundinud mind oma KT800't lööma ja korra isegi rotti viskama icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sheldon
HV kasutaja
sheldon

liitunud: 26.12.2003




sõnum 22.01.2004 16:05:45 vasta tsitaadiga

ilus või mitte aga no .... lõbu kaob ära igaljuhul

2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi...

_________________
signature
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 16:10:13 vasta tsitaadiga

sheldon kirjutas:
2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi...


mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 22.01.2004 16:16:46 vasta tsitaadiga

mutabor, soltub ka sellest mis tasemel mangid. kas easy med voi hard. HARDiga kaibki niimodi et vimasel hetkel keegi teeb ara... Ise uks kord proovisin "Arvuti auto" jargi soita ja naha kull et arvuti oma N2o paris hasti kasutab ainult siis kui vaja. selles ongi see vaatad vaatad ja opsti juba ees!
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 16:19:45 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema.

... vaat ja see ajabki meele mustaks ! Muidu võiks olla täitsa tore mäng, kui tulemus oleneks ikka Sinu sõiduoskustest, mitte mingist täiesti absurdsest ja ebareaalsest skriptist, mis võib perfektse sõidu, täiesti ajuvabal põhjusel, ära nullida ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 16:38:21 vasta tsitaadiga

vot ma ei oska raskusastmetes rääkida, läbisin mängu medium'iga kõik rajad välja arvatud libisemise tasandid, seal panin alati raskema peale - kerge papp. pean tunnistama et see mäng oli üks läbi pika aja vähestest mis ajas mind närvi just selle vastaste käitumisega. kuid õnneks minul ei ole arvuti ja lisaseadmed seda tunda saanud, vast suitsu tegin tihedamini kui tavaliselt icon_smile.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 17:33:46 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
mutabor kirjutas:
mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema.

... vaat ja see ajabki meele mustaks ! Muidu võiks olla täitsa tore mäng, kui tulemus oleneks ikka Sinu sõiduoskustest, mitte mingist täiesti absurdsest ja ebareaalsest skriptist, mis võib perfektse sõidu, täiesti ajuvabal põhjusel, ära nullida ...
ma proovisin ükskord, jäin ringiga maha, siis nende kiirus oli 160km/h icon_eek.gif . ringiga mööda pole veel õnnestunud saada...
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2004 20:35:14 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
sheldon kirjutas:
2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi...


mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema.


Scriptitud neh, a seda saab maha võtta muideks, kui näiteks quick race teed sis seal on kaardi valikus settingute juurse ka selline asi nagu catch up , võta too maha ja ongi asi korras

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 23.01.2004 06:16:50 vasta tsitaadiga

Keegi sellist asja ei ole täheldanud, et NFSU ei salvesta teie parimat aega? Mul vähemalt üks konkreetne sprint rada on (Spillway reversed), kus on mingi mu vana aeg ees ja lihtsalt uus aeg ei salvestu.
Lisaks annab GTO ka näkku - mõnikord ei tõmba NFSU-st uusi rekordeid üle. GTO mehed ise teavad seda ja nende foorumiski on teema selle kohta - http://www.gametimesonline.com/colin/forum/viewtopic.php?t=457

_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2004 15:09:28 vasta tsitaadiga

See on NFSU'l jah nõme ,et arvuti poolt juhitvate tegelaste tase lihtsalt pannakse vastavaks.Sellega seoses tuleb meelde üks kunagi mängitud mäng(Rage Racer)kus ka algul sõitsid nagu vastased eest ära ja siis pidi neile järgi jõudma,nuh sai siis tüssatud nats mängu ja vähe editud,niiet kiirus oli kogu aeg miski 400 peal icon_smile.gif ja mis ma näen algul vastaste autod lihtsalt liiguvad umbes sama kiirusega(mis mina editult) teatud maani rajal ja siis sõidavad miski süsteemi järgi edasi.Siin samalaadne asi ,et kui arvuti poolt juhitav masin on pildis ,siis ta nagu oleks isegi võrdne ,aga kui peaks taha jääma või nagu öeldud matsu panema ,siis kaardi pealt vaadates tüüp tuleb järgi siukese hooga nagu oleks miski 350 torus, olenemata sellest kui järsud kurvid või misiganes teepeal vahepeal on ja loomulikult siis sõidab ka täiesti prefect sõitu.Ehk siis NFSU's olen klaverit vähe lõhkund,aga kunagi Quake 3'mes ajas küll närvi kui otsustavad hetked olid ja suht kindel kill,aga hiir pani näkku,kuidagi takerdus ja selletõttu ise sai ööbikuid kuulama mindud icon_biggrin.gif.

PS:Kas seda scripti kudagi Underground modes ei saaks ära kaotada icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2004 09:46:19 vasta tsitaadiga

Nii sain dragi rekordiks 20.43! On see hea aeg? Mis teil muidu dragi rekordid on? Ja mis autoga? Ise tegin Honda S2000-ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.01.2004 12:37:14 vasta tsitaadiga

20.43 on v2ga n6rk tulemus. Earl on ilma cheatideta mingi 14.9x aja v2lja s6itnud. Btw, mis dragirajal sa selle aja tegid?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2004 12:40:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

20.43 on v2ga n6rk tulemus. Earl on ilma cheatideta mingi 14.9x aja v2lja s6itnud. Btw, mis dragirajal sa selle aja tegid?

See pole võimalik juu icon_rolleyes.gif Tegin kõik perfectiga ja nitro raiskasin kohe algul ära icon_wink.gif Higway dragirajal tegin! Kuidas ta nii hea aja sai icon_question.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.01.2004 13:52:14 vasta tsitaadiga

Point selles, et see m2ng on bugine. Endal kah nüüd kogemus olema - mingi lambis6idus sain ajaks 19,12. Kusjuures, teise koha aeg oli minu omast kiirem icon_neutral.gif Btw, ma ei kasutanud cheate ega trainereid.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2004 14:29:41 vasta tsitaadiga

Mis see viimane patch hetkel on ? Ja kas game fix ka sellel on ? Peaks vist täna vähe onlines pelama....
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 24.01.2004 17:05:42 vasta tsitaadiga

Panin siia oma ajad.
_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 25.01.2004 16:50:28 vasta tsitaadiga

single playeris on selline asi nagu "catchup" ON.....
online on kõva mängida ainult tuleb valida vastaseid, kui satud mingi sita ühendusega tüübi otsa, kes warbib seinast seina, ajab ikka sita keema küll ....
atm on mul 33 võitu ja 6 kaotust, 250000 rep in circuit ja 50000 sprindis...ühe päevaga saavutatud, loodan varsti top100 jõuda, kui keegi tahab sõita, siis võib mind leida IRC quakenti serverist kanalilt #rewind.rtcw


/rew`intact
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.01.2004 12:46:45 vasta tsitaadiga

Tra, see on ikka megakalane mäng. Võtsin kah siis asja taaskord käsile ja tegin paar isiklikku rekordid. Prob selles, et NFSU neid rekordaegu ei näita, aga GTO tundis need väga hästi ära. icon_confused.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx372
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 27.01.2004 18:57:26 vasta tsitaadiga

mobster kirjutas:
Kas kellelgi on probleemi sellega et desktoppi viskab.Ma mängu saan sisse kuid hiljem viskab välja või ütleb et error with speed.exe. Help?!?


t2pselt sama mure... vaatasin küll foorumi l2bi kuid vastust sellele pole antud... ehk oskaks keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sheldon
HV kasutaja
sheldon

liitunud: 26.12.2003




sõnum 28.01.2004 12:19:15 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
sheldon kirjutas:
2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi...


mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema.


oh jah... mahajäämine või mitte.... vahel ongi huvitavam koos kihutada aga krt... hetk tagasi juhtus selline asi et mina sõitsin mingile masinale otsa mis ilmus sõnaotseses mõttes välja ja vastased kuhutasid minust läbi ning ka sellest komistuskivist kuhu mina koperdasin
ei oskagi midagi öelda aga enam ei aja see mind nii väga vihale vaid naerma et no mida veel võib juhtuda icon_rolleyes.gif

_________________
signature
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 28.01.2004 20:22:04 vasta tsitaadiga

Nonii, kelle kasutajanimi GTO-s on l7????
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.01.2004 22:42:08 vasta tsitaadiga

Ma täna sain 27.81. Aa mul see demo versioon kah. Mingi 5 min pelasin ja saingi siukse rekordi 8)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 28.01.2004 22:49:14 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Ma täna sain 27.81. Aa mul see demo versioon kah. Mingi 5 min pelasin ja saingi siukse rekordi 8)
Tulemuste jaoks on see foorumiteema. 27,8s dragi aeg on väga nõrk. Parimad ajad on alla 20 sekundi.
_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 15:15:50 vasta tsitaadiga

No kas ei ole mingeid uusi lisasi mängule N: autod...rajad...jne..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 29.01.2004 19:37:11 vasta tsitaadiga

Täiesti masendav on see, et NFSU ei rega mul enam parimaid aegu ehk siis rajarekordeid, seda siis nii Circuit kui ka Sprint sõitudes.
Viimased neli rekordit on kõik tuulde läinud. Olen vaid screenshotid mängu lõpus enda jaoks salvestanud.
Dragidega on kõik korras. Kas on kellelgi veel sellist probleemi ette tulnud ja kas on mingit rohtu asja vastu? Peaks äkki reinstalli tegema.

_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 29.01.2004 20:07:20 vasta tsitaadiga

sixten kirjutas:
No kas ei ole mingeid uusi lisasi mängule N: autod...rajad...jne..


Täiesti masendav on see, et vend küsib mitmendat korda sama asja
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2004 03:09:49 vasta tsitaadiga

LOLL MÄNG. kuni yhe rajani, numbrit ei mäleta. tegin ausalt kõik ilusti läbi aga yhte rada enam ei saa teha (on siuke 4 ringiline asi) panin endale kcheatidega NITROD ja asjad peale ja KOGU sõidu ainult niroga kiirendan, matsu ei pane, kasutan otimaalset sõidujoont aga viimase 3 nädalaga (iga päev umbes 3 tundi mängimist) poel õnnestunud sõitu võita. lasin selle mängu maha oma arvutist sest välja vihastas, ja CD-d viskasin vihahoos minema. Nahui mul seda sitta vaja mida on võimatu läbi mängida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2004 04:45:21 vasta tsitaadiga

Huvitav kui seda on võimatu läbi teha sis miks sa ainuke oled kes hakkama ei saa asjaga ?
ehk ikka probleem mänguris ? icon_question.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 30.01.2004 04:58:05 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
LOLL MÄNG. kuni yhe rajani, numbrit ei mäleta. tegin ausalt kõik ilusti läbi aga ...

Mäng sätib oma bottide kiirust mängija järgi. Mida kiiremini sa uhad, seda kiiremini liiguvad ka arvuti poolt juhitavad autod. Tegin proovi Kurts killer race'iga - see oli vist 6-ringine. Töristasin 4. käiguga ja nii et lasin vahepeal gaasi maha ja siis uuesti peale. Ja botid ei kimanud täiega mööda, samamoodi venisid. Kui mõni liiga lähedale tuli, siis panin gaasi juurde .. ja nii kuni viimase ringi viimase kolmandikuni, siis vajutasin pedaali põhja ja võitsin. Muidugi on võimalik võita ka nii et kogu race'i sõidad täisgaasiga, nii ma ka esimese undergroundi ajal tegin.

_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 30.01.2004 09:01:36 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Nahui mul seda sitta vaja mida on võimatu läbi mängida.

Ei ole võimatu, aga sa pole ainuke, kes läbi ei tee seda. Ma tegin kuni 103-ndani ilusti ära, aga 103 ära ei tee. Rohkem kui kunagi varem lööb välja see mõttetu script, et teised autid panevad täiega mööda, sõidavad 90-kraadised kurvid läbi sama kiiresti, nagu nad sirge peal sõidavad, hoolimata sellest, kas seisan või teen elu sõitu. thumbs_down.gif
Aga ma ei vihastunud, ei lasknud mängu maha ega midagi. Lihtsalt ei teinud ära ja kõik. Paar päeva proovisin (mingi 1h päevas) ja rohkem ei viitsinud. Pole ju mõtet närvirakke mingile tavalisele arvutimängule kulutada.
Las ta olla mu arvutis, äkki hakkab kunagi igav, siis mängin vb natuke, aga sinnamaani...pohui icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2004 09:22:27 vasta tsitaadiga

ul ain üks osa ei läind... mingi 7ringi tuli sõita... lõpupoole nõme tunnel... Mingi nädal aega vist ei viitsind teha ja siis tegin ja tegin kohe esimese korraga läbi... muud osad olid kerged
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 31.01.2004 05:47:50 vasta tsitaadiga

103 race oli jah kõige raskem aga harjutamine teeb meistriks...
tulin, nägin ja võtsin icon_biggrin.gif
aga jah kõige soovitatavm on Skyline'iga teha, kuna tal on piisavalt hea juhitavus ja omadused
see oli vist ka ainuke sõit mille ma selle autoga läbi tegin
kõik muu tegin põmst RSX'iga beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sheldon
HV kasutaja
sheldon

liitunud: 26.12.2003




sõnum 31.01.2004 11:57:34 vasta tsitaadiga

/ohkab... mida radu edasi seda rohkem ajab lihtsalt see krdi jama naerma:) hetkel selle kurts killer reci juures siiamaani sõitnud hondaga.... mõtlesin et siis proovin seda nii ülistatud skyline'i.... pci ... no tagaratta veoga masinad tavaelus ikka meeldivad väga...aga seal nagu lehmlibedaljääl
_________________
signature
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 31.01.2004 13:11:14 vasta tsitaadiga

103-es saab ka nii, et rammid tüübid lihtsalt hunnikusse. Lased eelviimasel ringil vastasel üritada möödasõitu ja siis lükkad ära. Edasi pead lihtsalt sõitma täiega nagu harilikult. Mul mõjus selline asi.
_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.