|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
22.01.2004 00:00:59
|
|
|
arm2004, vota teine.... mulle ka uks ei meeldi... teine on taitsa OK! =))
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.01.2004 00:08:41
|
|
|
yeah, mis ma hakkan seda uuesti läbi tegema ve
hea, et klaver eelmise korragi üle elas
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
22.01.2004 00:11:13
|
|
|
arm2004, tegin mangu 3 korda labi enne..... ja siis sain rooli.... ja jalle TAGASI UNDERGROUNDisse!!!!
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
22.01.2004 00:29:45
|
|
|
| Harley kirjutas: |
arm2004, tegin mangu 3 korda labi enne..... ja siis sain rooli.... ja jalle TAGASI UNDERGROUNDisse!!!!  |
Klaveri peksid puruks, jah? Et sa rooli said
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
22.01.2004 00:31:10
|
|
|
| insane clown posse, kvaliteet klaver kannatab mind..... tegelikult auto mangutega vahetasin eelmisel astal 3 klaverid.... koik veaga "Tuhik" ei toota.....
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
22.01.2004 00:45:53
|
|
|
| Harley kirjutas: |
| ...koik veaga "Tuhik" ei toota..... |
hehee, mul hakkasid ka vaikselt juba sellised sümptomid tekkima, õnneks sain mängu ennem läbi tehtud
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
22.01.2004 00:54:08
|
|
|
Az®, rool on selle mangu monusam.. eriti forceiga
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.01.2004 09:17:49
|
|
|
aru ma ei saa kuda saab klaveri i keerata mingit mängu mängides
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2004 09:22:11
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
aru ma ei saa kuda saab klaveri i keerata mingit mängu mängides  |
... odav klaver + jõumeetodid + meeltesegadus = katkine klaver ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
22.01.2004 10:13:56
|
|
|
kuidas ma m2ngus sees saan patchi ja 2ra regada?
btw, m2ng on eriti k6va....kui saaks veel ka selle vibraga rooli siis oleks k6va...
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.01.2004 10:24:47
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
aru ma ei saa kuda saab klaveri i keerata mingit mängu mängides  |
... odav klaver + jõumeetodid + meeltesegadus = katkine klaver ... |
jõumeetodid on vist kõige ohtlikum asi, sest mul endalgi odav klaver(pidin ma oma masina komplekteerimise ajal ytlema et pange _mingi_ klaver komplekti - pandi mingi 100 eekune BTC), meeltesegaduses olen ka tihti peale(erity peale kolmandat-neljandat koksi ). ja mu klaver ikka mingi yle 2 aasta ja täitsa elus veel.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2004 10:33:37
|
|
|
... oh-jah, ilmselt on Sind siiamaani mõõdutunne päästnud, ka ise pole veel ühtegi klaverit parematele jahimaadele saata suutnud, aga võib-olla ka viga selles, et alla KeyTronic'u pole eriti kasutuses ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.01.2004 11:18:20
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... oh-jah, ilmselt on Sind siiamaani mõõdutunne päästnud, ka ise pole veel ühtegi klaverit parematele jahimaadele saata suutnud, aga võib-olla ka viga selles, et alla KeyTronic'u pole eriti kasutuses ... |
tegelt ma ise pidevalt virisen selle klõbiseva BTC klaveri pärast kuid ikka ja jälle ei suuda ära käia ja mingi keytronic endale muretseda(töö juures igale arvutile tellin seda 'by default'). isegi naljakas et mu hiir maksab 7 korda rohkem kui klaver.
niimodi aga kontrolleritele mõeldes siis viimati olin ära lõhkunud atari joystiku mis oli mu zx spectrumi kyljes 'boulder dash'i mängides aastal 1990. sellest ajast ei tulegi nagu ette et oleks veel jamasi olnud....
samas nfsu pole justkui selline mäng kus klaver väga palju vatti saab minu arvates, erity tyhiku klahv
_________________ /allkiri
viimati muutis mutabor 22.01.2004 11:34:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.01.2004 11:33:30
|
|
|
irw, sel juhul kasutaja Harley peaks äkki mängima midagi muud kui automängud panevad ta rusikaga vastu klaverit taguma
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2004 11:44:34
|
|
|
| traks kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
samas nfsu pole justkui selline mäng kus klaver väga palju vatti saab minu arvates, erity tyhiku klahv  |
kuidas sa aru ei saa, et inimesed peksavad vihast seda klaverit. mina klaverit ei puutu, mul monitor saab laksu kümpi. õnneks ma nõrk poiss, nii et pilti veel näitab  |
... jap, täpselt, kui veel ZX-Spectum/Atari/Amiga ruulisid, siis sai äkkvihaga nii mõnigi joystick pooleks murtud või seinaga tutvust tegema saadetud, kuid neid lagunes niisamagi suht mitu, polnud siis eriti kvaliteetset kraami saada. Sai üks JS ka ise tehtud, sellise täpsema mängimise tarvis, vaat too oli pro ...
... kui teemakohasest mängust rääkida, siis põmst' samadel kaalutlustel see mäng minu jaoks ka pooleli jäi, kuna mängu loogika ajas mitmel korral harja nii punaseks, et ma pean enda tugevatele närvidele ikka väga tänulik olema, muidu läheks arvuti pidamine minu jaoks ütlematult kulukaks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.01.2004 12:33:20
|
|
|
hentz, oled sa üldse proovinud seda mängu netis mängida
kui ei ole, siis soovitan, päris palju asju saab selgemaks
Aga jah NFSU on siiani ainuke mäng olnud, mis on sundinud mind oma KT800't lööma ja korra isegi rotti viskama
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sheldon
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
22.01.2004 16:05:45
|
|
|
ilus või mitte aga no .... lõbu kaob ära igaljuhul
2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi...
_________________ signature |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.01.2004 16:10:13
|
|
|
| sheldon kirjutas: |
| 2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi... |
mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
22.01.2004 16:16:46
|
|
|
mutabor, soltub ka sellest mis tasemel mangid. kas easy med voi hard. HARDiga kaibki niimodi et vimasel hetkel keegi teeb ara... Ise uks kord proovisin "Arvuti auto" jargi soita ja naha kull et arvuti oma N2o paris hasti kasutab ainult siis kui vaja. selles ongi see vaatad vaatad ja opsti juba ees!
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2004 16:19:45
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema. |
... vaat ja see ajabki meele mustaks ! Muidu võiks olla täitsa tore mäng, kui tulemus oleneks ikka Sinu sõiduoskustest, mitte mingist täiesti absurdsest ja ebareaalsest skriptist, mis võib perfektse sõidu, täiesti ajuvabal põhjusel, ära nullida ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.01.2004 16:38:21
|
|
|
vot ma ei oska raskusastmetes rääkida, läbisin mängu medium'iga kõik rajad välja arvatud libisemise tasandid, seal panin alati raskema peale - kerge papp. pean tunnistama et see mäng oli üks läbi pika aja vähestest mis ajas mind närvi just selle vastaste käitumisega. kuid õnneks minul ei ole arvuti ja lisaseadmed seda tunda saanud, vast suitsu tegin tihedamini kui tavaliselt
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
22.01.2004 17:33:46
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
| mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema. |
... vaat ja see ajabki meele mustaks ! Muidu võiks olla täitsa tore mäng, kui tulemus oleneks ikka Sinu sõiduoskustest, mitte mingist täiesti absurdsest ja ebareaalsest skriptist, mis võib perfektse sõidu, täiesti ajuvabal põhjusel, ära nullida ... |
ma proovisin ükskord, jäin ringiga maha, siis nende kiirus oli 160km/h . ringiga mööda pole veel õnnestunud saada...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
22.01.2004 20:35:14
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| sheldon kirjutas: |
| 2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi... |
mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema. |
Scriptitud neh, a seda saab maha võtta muideks, kui näiteks quick race teed sis seal on kaardi valikus settingute juurse ka selline asi nagu catch up , võta too maha ja ongi asi korras
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
23.01.2004 06:16:50
|
|
|
Keegi sellist asja ei ole täheldanud, et NFSU ei salvesta teie parimat aega? Mul vähemalt üks konkreetne sprint rada on (Spillway reversed), kus on mingi mu vana aeg ees ja lihtsalt uus aeg ei salvestu.
Lisaks annab GTO ka näkku - mõnikord ei tõmba NFSU-st uusi rekordeid üle. GTO mehed ise teavad seda ja nende foorumiski on teema selle kohta - http://www.gametimesonline.com/colin/forum/viewtopic.php?t=457
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.01.2004 15:09:28
|
|
|
See on NFSU'l jah nõme ,et arvuti poolt juhitvate tegelaste tase lihtsalt pannakse vastavaks.Sellega seoses tuleb meelde üks kunagi mängitud mäng(Rage Racer)kus ka algul sõitsid nagu vastased eest ära ja siis pidi neile järgi jõudma,nuh sai siis tüssatud nats mängu ja vähe editud,niiet kiirus oli kogu aeg miski 400 peal ja mis ma näen algul vastaste autod lihtsalt liiguvad umbes sama kiirusega(mis mina editult) teatud maani rajal ja siis sõidavad miski süsteemi järgi edasi.Siin samalaadne asi ,et kui arvuti poolt juhitav masin on pildis ,siis ta nagu oleks isegi võrdne ,aga kui peaks taha jääma või nagu öeldud matsu panema ,siis kaardi pealt vaadates tüüp tuleb järgi siukese hooga nagu oleks miski 350 torus, olenemata sellest kui järsud kurvid või misiganes teepeal vahepeal on ja loomulikult siis sõidab ka täiesti prefect sõitu.Ehk siis NFSU's olen klaverit vähe lõhkund,aga kunagi Quake 3'mes ajas küll närvi kui otsustavad hetked olid ja suht kindel kill,aga hiir pani näkku,kuidagi takerdus ja selletõttu ise sai ööbikuid kuulama mindud .
PS:Kas seda scripti kudagi Underground modes ei saaks ära kaotada
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
24.01.2004 09:46:19
|
|
|
Nii sain dragi rekordiks 20.43! On see hea aeg? Mis teil muidu dragi rekordid on? Ja mis autoga? Ise tegin Honda S2000-ga
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
24.01.2004 12:37:14
|
|
|
| 20.43 on v2ga n6rk tulemus. Earl on ilma cheatideta mingi 14.9x aja v2lja s6itnud. Btw, mis dragirajal sa selle aja tegid?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
24.01.2004 12:40:26
|
|
|
| tsitaat: |
20.43 on v2ga n6rk tulemus. Earl on ilma cheatideta mingi 14.9x aja v2lja s6itnud. Btw, mis dragirajal sa selle aja tegid?
|
See pole võimalik juu Tegin kõik perfectiga ja nitro raiskasin kohe algul ära Higway dragirajal tegin! Kuidas ta nii hea aja sai
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
24.01.2004 13:52:14
|
|
|
Point selles, et see m2ng on bugine. Endal kah nüüd kogemus olema - mingi lambis6idus sain ajaks 19,12. Kusjuures, teise koha aeg oli minu omast kiirem Btw, ma ei kasutanud cheate ega trainereid.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
24.01.2004 14:29:41
|
|
|
Mis see viimane patch hetkel on ? Ja kas game fix ka sellel on ? Peaks vist täna vähe onlines pelama....
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
24.01.2004 17:05:42
|
|
|
Panin siia oma ajad.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intact
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2003
|
25.01.2004 16:50:28
|
|
|
single playeris on selline asi nagu "catchup" ON.....
online on kõva mängida ainult tuleb valida vastaseid, kui satud mingi sita ühendusega tüübi otsa, kes warbib seinast seina, ajab ikka sita keema küll ....
atm on mul 33 võitu ja 6 kaotust, 250000 rep in circuit ja 50000 sprindis...ühe päevaga saavutatud, loodan varsti top100 jõuda, kui keegi tahab sõita, siis võib mind leida IRC quakenti serverist kanalilt #rewind.rtcw
/rew`intact
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.01.2004 12:46:45
|
|
|
Tra, see on ikka megakalane mäng. Võtsin kah siis asja taaskord käsile ja tegin paar isiklikku rekordid. Prob selles, et NFSU neid rekordaegu ei näita, aga GTO tundis need väga hästi ära.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erx372
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
27.01.2004 18:57:26
|
|
|
| mobster kirjutas: |
| Kas kellelgi on probleemi sellega et desktoppi viskab.Ma mängu saan sisse kuid hiljem viskab välja või ütleb et error with speed.exe. Help?!? |
t2pselt sama mure... vaatasin küll foorumi l2bi kuid vastust sellele pole antud... ehk oskaks keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sheldon
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
28.01.2004 12:19:15
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| sheldon kirjutas: |
| 2 miinus sellepeale kuidas need autod sinna liikuma on pandud.... näed kuidas kõik hunnikusse panevad saad kuidagi mööda neist, käimas viimane ring ja siis vaatad kaardipealt kuidas järsku üks auto on kaugel kaugel ja siis hüppab sõna otsese mõttes sulle järgi ning vahe on juba 0,1 sekundit ning viimase kurvi võtab juhtimise üle sõidab siisse ning lendab ise ilusti edasi... |
mull võib see küll tunduda kuid selline mulje on jäänud et vastaste autod on scriptitud nii et kui sa maha jääd siis nad hakkavad aeglasem sõitma ja kui oled ees siis on nad jälle kiiremad veidi. nagu meelega selleks et sa ei peaks uhkes üksinduses olema. |
oh jah... mahajäämine või mitte.... vahel ongi huvitavam koos kihutada aga krt... hetk tagasi juhtus selline asi et mina sõitsin mingile masinale otsa mis ilmus sõnaotseses mõttes välja ja vastased kuhutasid minust läbi ning ka sellest komistuskivist kuhu mina koperdasin
ei oskagi midagi öelda aga enam ei aja see mind nii väga vihale vaid naerma et no mida veel võib juhtuda
_________________ signature |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
28.01.2004 20:22:04
|
|
|
| Nonii, kelle kasutajanimi GTO-s on l7????
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
28.01.2004 22:42:08
|
|
|
| Ma täna sain 27.81. Aa mul see demo versioon kah. Mingi 5 min pelasin ja saingi siukse rekordi 8)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
28.01.2004 22:49:14
|
|
|
| Cooler(-10) kirjutas: |
| Ma täna sain 27.81. Aa mul see demo versioon kah. Mingi 5 min pelasin ja saingi siukse rekordi 8) |
Tulemuste jaoks on see foorumiteema. 27,8s dragi aeg on väga nõrk. Parimad ajad on alla 20 sekundi.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
29.01.2004 15:15:50
|
|
|
| No kas ei ole mingeid uusi lisasi mängule N: autod...rajad...jne..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
29.01.2004 19:37:11
|
|
|
Täiesti masendav on see, et NFSU ei rega mul enam parimaid aegu ehk siis rajarekordeid, seda siis nii Circuit kui ka Sprint sõitudes.
Viimased neli rekordit on kõik tuulde läinud. Olen vaid screenshotid mängu lõpus enda jaoks salvestanud.
Dragidega on kõik korras. Kas on kellelgi veel sellist probleemi ette tulnud ja kas on mingit rohtu asja vastu? Peaks äkki reinstalli tegema.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.01.2004 20:07:20
|
|
|
| sixten kirjutas: |
| No kas ei ole mingeid uusi lisasi mängule N: autod...rajad...jne.. |
Täiesti masendav on see, et vend küsib mitmendat korda sama asja
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
30.01.2004 03:09:49
|
|
|
| LOLL MÄNG. kuni yhe rajani, numbrit ei mäleta. tegin ausalt kõik ilusti läbi aga yhte rada enam ei saa teha (on siuke 4 ringiline asi) panin endale kcheatidega NITROD ja asjad peale ja KOGU sõidu ainult niroga kiirendan, matsu ei pane, kasutan otimaalset sõidujoont aga viimase 3 nädalaga (iga päev umbes 3 tundi mängimist) poel õnnestunud sõitu võita. lasin selle mängu maha oma arvutist sest välja vihastas, ja CD-d viskasin vihahoos minema. Nahui mul seda sitta vaja mida on võimatu läbi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
30.01.2004 04:45:21
|
|
|
Huvitav kui seda on võimatu läbi teha sis miks sa ainuke oled kes hakkama ei saa asjaga ?
ehk ikka probleem mänguris ?
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
30.01.2004 04:58:05
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| LOLL MÄNG. kuni yhe rajani, numbrit ei mäleta. tegin ausalt kõik ilusti läbi aga ... |
Mäng sätib oma bottide kiirust mängija järgi. Mida kiiremini sa uhad, seda kiiremini liiguvad ka arvuti poolt juhitavad autod. Tegin proovi Kurts killer race'iga - see oli vist 6-ringine. Töristasin 4. käiguga ja nii et lasin vahepeal gaasi maha ja siis uuesti peale. Ja botid ei kimanud täiega mööda, samamoodi venisid. Kui mõni liiga lähedale tuli, siis panin gaasi juurde .. ja nii kuni viimase ringi viimase kolmandikuni, siis vajutasin pedaali põhja ja võitsin. Muidugi on võimalik võita ka nii et kogu race'i sõidad täisgaasiga, nii ma ka esimese undergroundi ajal tegin.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
30.01.2004 09:01:36
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| Nahui mul seda sitta vaja mida on võimatu läbi mängida. |
Ei ole võimatu, aga sa pole ainuke, kes läbi ei tee seda. Ma tegin kuni 103-ndani ilusti ära, aga 103 ära ei tee. Rohkem kui kunagi varem lööb välja see mõttetu script, et teised autid panevad täiega mööda, sõidavad 90-kraadised kurvid läbi sama kiiresti, nagu nad sirge peal sõidavad, hoolimata sellest, kas seisan või teen elu sõitu.
Aga ma ei vihastunud, ei lasknud mängu maha ega midagi. Lihtsalt ei teinud ära ja kõik. Paar päeva proovisin (mingi 1h päevas) ja rohkem ei viitsinud. Pole ju mõtet närvirakke mingile tavalisele arvutimängule kulutada.
Las ta olla mu arvutis, äkki hakkab kunagi igav, siis mängin vb natuke, aga sinnamaani...pohui
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.01.2004 09:22:27
|
|
|
ul ain üks osa ei läind... mingi 7ringi tuli sõita... lõpupoole nõme tunnel... Mingi nädal aega vist ei viitsind teha ja siis tegin ja tegin kohe esimese korraga läbi... muud osad olid kerged
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
31.01.2004 05:47:50
|
|
|
103 race oli jah kõige raskem aga harjutamine teeb meistriks...
tulin, nägin ja võtsin
aga jah kõige soovitatavm on Skyline'iga teha, kuna tal on piisavalt hea juhitavus ja omadused
see oli vist ka ainuke sõit mille ma selle autoga läbi tegin
kõik muu tegin põmst RSX'iga
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sheldon
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
31.01.2004 11:57:34
|
|
|
/ohkab... mida radu edasi seda rohkem ajab lihtsalt see krdi jama naerma:) hetkel selle kurts killer reci juures siiamaani sõitnud hondaga.... mõtlesin et siis proovin seda nii ülistatud skyline'i.... pci ... no tagaratta veoga masinad tavaelus ikka meeldivad väga...aga seal nagu lehmlibedaljääl
_________________ signature |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
31.01.2004 13:11:14
|
|
|
103-es saab ka nii, et rammid tüübid lihtsalt hunnikusse. Lased eelviimasel ringil vastasel üritada möödasõitu ja siis lükkad ära. Edasi pead lihtsalt sõitma täiega nagu harilikult. Mul mõjus selline asi.
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|