Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 160, 161, 162  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 23.10.2012 14:08:19 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Upgrade on Amazon.co.uk 50£ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008GRKGXK/


Tuleb jah müüki retail upgrade ca 60€ hinnaga. Ehk kui on varasemast ajast olemas karbiversioon XP, VISTA, WIN 7, siis saab 60€ eest endale osta upgrade win 8 peale icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 14:15:05 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Upgrade on Amazon.co.uk 50£ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008GRKGXK/


Tuleb jah müüki retail upgrade ca 60€ hinnaga. Ehk kui on varasemast ajast olemas karbiversioon XP, VISTA, WIN 7, siis saab 60€ eest endale osta upgrade win 8 peale icon_wink.gif

kindlasti loll kysimus minu poolt, aga kui ma upgrade ära teen, kas siis enam win7 karbikoodi kasutada ei saa?
ja kui ma tahaks aasta hiljem win8 uuesti peale panna, kas ma pean siis ennem 7 peale panema ja siis uppima? icon_redface.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.10.2012 14:19:32 vasta tsitaadiga

Cnetist kah üks värske, pikem, teemakäsitlus:

Steven Sinofsky: Microsoft's controversial Mr. Windows 8
http://news.cnet.com/8301-10805_3-57536905-75/steven-sinofsky-microsofts-controversial-mr-windows-8/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 15:37:48 vasta tsitaadiga

Kui MS juba Windowsi juures nii palju asju muudab, siis peaks muutma ka väljalaskegraafikut ja strateegiat. RTM on mingi pool aastat valmis ja piltlikult seisab riiulil, kuni tavainimene seda alles osta saab. Kõik see aeg on kaotatud raha ja ostud mis oleksid võinud selle aja jooksul toimuda. Selline asjaajamine on oma aja ära elanud. RTM peaks kättesaadav olema 14 päeva pärast lõpliku buildi kompileerimist - ja seda kõigile icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 23:15:10 vasta tsitaadiga

Umm, installisin Win 8 eraldi partitsioonile ja enam ei anna Win 7 bootida. Kuidas parandada? Ei tule mingit "Choose an operating system" ega midagi...
Edit: Visual BCD Editor ajas asja korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 08:31:23 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kui MS juba Windowsi juures nii palju asju muudab, siis peaks muutma ka väljalaskegraafikut ja strateegiat. RTM on mingi pool aastat valmis ja piltlikult seisab riiulil, kuni tavainimene seda alles osta saab. Kõik see aeg on kaotatud raha ja ostud mis oleksid võinud selle aja jooksul toimuda. Selline asjaajamine on oma aja ära elanud. RTM peaks kättesaadav olema 14 päeva pärast lõpliku buildi kompileerimist - ja seda kõigile icon_exclaim.gif

Põhimõtteliselt olidki kõigile. Igaüks võib MSDN subscriptioni osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 24.10.2012 08:49:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kui MS juba Windowsi juures nii palju asju muudab, siis peaks muutma ka väljalaskegraafikut ja strateegiat. RTM on mingi pool aastat valmis ja piltlikult seisab riiulil, kuni tavainimene seda alles osta saab. Kõik see aeg on kaotatud raha ja ostud mis oleksid võinud selle aja jooksul toimuda. Selline asjaajamine on oma aja ära elanud. RTM peaks kättesaadav olema 14 päeva pärast lõpliku buildi kompileerimist - ja seda kõigile icon_exclaim.gif

Miks? MS strateegia oli samaaegselt turule tulla Surface tabletiga, et rõhutada uue OSi uut suunda. Samuti on poodi rakendusi vaja, mistõttu arendajad selle varem kätte said.

RTM on muide valmis alla kolme kuu, mitte pool aastat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.10.2012 11:51:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SurfData kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Upgrade on Amazon.co.uk 50£ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008GRKGXK/


Tuleb jah müüki retail upgrade ca 60€ hinnaga. Ehk kui on varasemast ajast olemas karbiversioon XP, VISTA, WIN 7, siis saab 60€ eest endale osta upgrade win 8 peale icon_wink.gif

kindlasti loll kysimus minu poolt, aga kui ma upgrade ära teen, kas siis enam win7 karbikoodi kasutada ei saa?
ja kui ma tahaks aasta hiljem win8 uuesti peale panna, kas ma pean siis ennem 7 peale panema ja siis uppima? icon_redface.gif


karb jääb karbiks. Lihtsalt seekord on mõistlikuma hinnaga upgrade võimalus neile kes on ostnud varasema karbitoote. Upgradel EI PEA vana versioon all olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.10.2012 12:03:13 vasta tsitaadiga

Eesti Microsoftist sain infot, et Win 8 PRO upgrade (allalaetav versioon) hakkab kampaaniaperioodil euroopas maksma 29,99€ http://www.microsoftstore.com/store/mseea/en_IE/pdp/productID.256400400
eelduseks on, et on olemas varasemalt mingi XP, Vista või 7 litsents.
tsitaat:

Antud toodet saab soetada ka juriidiline isik. Kogus on piiratud nii kodukasutaja kui ka ärikliendi puhul viiele litsentsile kliendi kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 12:05:57 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul peaks ühe Dell süleri Vista lisentsiga, mis vedeleb ikka 8 peale upitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.10.2012 12:30:56 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
SurfData kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Upgrade on Amazon.co.uk 50£ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008GRKGXK/


Tuleb jah müüki retail upgrade ca 60€ hinnaga. Ehk kui on varasemast ajast olemas karbiversioon XP, VISTA, WIN 7, siis saab 60€ eest endale osta upgrade win 8 peale icon_wink.gif

kindlasti loll kysimus minu poolt, aga kui ma upgrade ära teen, kas siis enam win7 karbikoodi kasutada ei saa?
ja kui ma tahaks aasta hiljem win8 uuesti peale panna, kas ma pean siis ennem 7 peale panema ja siis uppima? icon_redface.gif


karb jääb karbiks. Lihtsalt seekord on mõistlikuma hinnaga upgrade võimalus neile kes on ostnud varasema karbitoote. Upgradel EI PEA vana versioon all olema.


oi kurjam, sellel upgradel isegi peab:

To install Windows 8 Pro, customers must be running Windows XP SP3, Windows Vista or Windows 7.

varasematel pole seda nõutud olnud icon_sad.gif

ivar80 kirjutas:
Eesti Microsoftist sain infot, et Win 8 PRO upgrade (allalaetav versioon) hakkab kampaaniaperioodil euroopas maksma 29,99€ http://www.microsoftstore.com/store/mseea/en_IE/pdp/productID.256400400
eelduseks on, et on olemas varasemalt mingi XP, Vista või 7 litsents.
tsitaat:

Antud toodet saab soetada ka juriidiline isik. Kogus on piiratud nii kodukasutaja kui ka ärikliendi puhul viiele litsentsile kliendi kohta.


see ongi see karbiversiooni upgrade. Vähemalt nii mulle öeldi mõned päevad tagasi, kuid täpsustav info pidi veel tulema hiljem:

tsitaat:
RE: Win 8 upgrade 59.99€
Tean et tingimused sellised FPP toode,seda UPG –> Win 8 PRO
Ja kindel periood,mil saab seda teha ja
Tarkvarad siis XP,Vista ja Win 7

WIN 7 PRO UPG pealt ei ole kampaaniat ainult FPP täispakettilt
Aga täpsustan seda veel ja annan teada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 12:33:49 vasta tsitaadiga

OEI icon_eek.gif icon_neutral.gif
Mis imeloom see on?

... Et siis, nagu ma aru saan - on tegu System Builder versiooniga: http://www.amazon.com/Windows-System-Builder-DVD-64-Bit/dp/B0094NY3R0/ref=pd_cp_sw_0


viimati muutis pinTero 24.10.2012 12:37:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 12:36:04 vasta tsitaadiga

Original Equipment Installation
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 12:41:33 vasta tsitaadiga

Asi on ikka täiega keeruliseks aetud.
Mis vahet on siis tavalisel OEI'l ja GGK OEI'l? See Get Genuine Kit oli ju varem mõeldud ilma litsentsita arvutitele, kuna lõpptarbija ei saanud niisama lihtsalt OEM litsentsi osta. Nüüd on aga see tavaline OEI aka System Builder Version aka OEM ju kõigile saadaval. Milleks veel eraldi GGK?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.10.2012 12:43:31 vasta tsitaadiga

Krt, kui see 29,99€ pakkumine peaks tõesti käima ainult karbitoodete kohta siis oleks ju klienditeenindus seda mulle öelnud. Samuti pole seda seal microsofti poes kuskil kirjas. Kui see karbilugu nüüd tõsi peaks olema, siis on mul küsimus, et kas veel keerulisemaks ei annaks neil äkki oma litsentsijura ajada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waldof
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 12:55:17 vasta tsitaadiga

29.99 hind on upgrade hind mis ei mahu upg tingimuste sisse. Näiteks sa ostsid arvuti enne 2 juunit ja tahad uuendad w8 pro peale.
59.99 maksab w8 fpp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.10.2012 12:56:09 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Krt, kui see 29,99€ pakkumine peaks tõesti käima ainult karbitoodete kohta siis oleks ju klienditeenindus seda mulle öelnud. Samuti pole seda seal microsofti poes kuskil kirjas. Kui see karbilugu nüüd tõsi peaks olema, siis on mul küsimus, et kas veel keerulisemaks ei annaks neil äkki oma litsentsijura ajada?


krt seda teab. Eks kui müüki tuleb on selgem, kuid eelmine nädal käisin just MS-i koolitusel ja seal ma esmakordselt sellest 59.99€ pakkumisest kuulsingi (14.99€ pakkumisest olid paljud juba väga ammu teadlikud). Seal küsisin ka spetsiaalselt, et millele see kehtib ja öeldi, et AINULT FPP ehk karbitoodetele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 13:14:38 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kui MS juba Windowsi juures nii palju asju muudab, siis peaks muutma ka väljalaskegraafikut ja strateegiat. RTM on mingi pool aastat valmis ja piltlikult seisab riiulil, kuni tavainimene seda alles osta saab. Kõik see aeg on kaotatud raha ja ostud mis oleksid võinud selle aja jooksul toimuda. Selline asjaajamine on oma aja ära elanud. RTM peaks kättesaadav olema 14 päeva pärast lõpliku buildi kompileerimist - ja seda kõigile icon_exclaim.gif

Miks? MS strateegia oli samaaegselt turule tulla Surface tabletiga, et rõhutada uue OSi uut suunda. Samuti on poodi rakendusi vaja, mistõttu arendajad selle varem kätte said.

RTM on muide valmis alla kolme kuu, mitte pool aastat.

See oli nii juba Vistaga. Siis polnud mingeid surface tablette ega metro rakenduste poode. Karpide vorpimine ei pea algama sellest päevast, kui lõplik build valmis saab. Selles mõttes on isegi 3 kuud arusaamatu viivitus poodijõudmiseks.
Jah MSDN subscriptioni võib ka varem osta, aga tavainimene ei teagi sellest võimalusest ja poes uuel arvutil pole seda uut windowsi ikkagi ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 13:24:02 vasta tsitaadiga

Ei saa mitte muffigi aru nendest hindadest ja upgradidest icon_biggrin.gif
Eks peab tõesti ootama kuni tuleb müüki ja kui siis normull hinnaga mõni pakkumine on millega saab XP pealt üle minna, siis teen ära. Kuskil peaks vana XP plaat vedelema icon_biggrin.gif
Praegu Win8 Release Preview ja käib küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 13:33:24 vasta tsitaadiga

Seda ainult karbitootelt uuendamise juttu mina küll ei usu. Muidugi kahtlane, et sellist juttu MS koolitusel räägiti. Samas aga tegi theverge.com hiljuti eksperimendi ja tuli välja, et USA MS poodide töötajad ei osanud vahet teha ja ajasid valdavalt udujuttu Windows 8 ja Windows RT erinevuste kirjaldamisel icon_cry.gif

Siin Amazoni lingil on hea ülevaade, millised Win8 ostmise võimalused olemas on:
link

Aga meite maa hinnakirjades olev OEI ja OEI GGK erinevus on küll müstika icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 13:34:20 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Asi on ikka täiega keeruliseks aetud.

Serverite ja CALide litsentseerimisega võrreldes on see nii lihtne ja ilus. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 13:36:44 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Seda ainult karbitootelt uuendamise juttu mina küll ei usu. Muidugi kahtlane, et sellist juttu MS koolitusel räägiti. Samas aga tegi theverge.com hiljuti eksperimendi ja tuli välja, et USA MS poodide töötajad ei osanud vahet teha ja ajasid valdavalt udujuttu Windows 8 ja Windows RT erinevuste kirjaldamisel :cry:
Töötajaid ju alles koolitatakse. Windows 8 veel reaalselt müügis ei ole.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 17:53:35 vasta tsitaadiga

kellelgi see app store ka töötab? Mitte ühtegi asja ei saa alla laadida. Netist leitud tulemüüri keelamised ja sünkimised ei aita midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 22:40:40 vasta tsitaadiga

Imelik, aga mulle tundub, et Windows 8 Pro all mul arvuti jõudlus vähenenud.

Praegu jookseb 46" 1080p teleka peal 15Gb suurune mkv, ning teise 32" 720p teleka peal jookseb desktop kus lihtsalt msn ja nett lahti ja ikka film aegajalt annab läägi.

Eelnevalt oli peal Windows 8 Preview mis veel aasta alguses tuli mille panin Windows 7 peale upgradena. Siis loomulikult olid mõned asjad mis ei tahtnud korralikult töötada, aga asi oli programmides. Nüüd aga puhtalt peale pandud Win8 Pro ja pidevalt mingid probleemid mitme asja jooksutamisega. Enda arust kõik driverid/codecid installitud mis praegu meelde tulnud, aga pole aidanud. Nt Preview peal sai rahulikult jooksutada kasvõi BF3 High settingute peal + teise ekraani peal mõnda BluRay filmi plaadilt maha mängida. Eile aga proovisin mängida MoH: Warfighterit fullscreenis 1080p peal, ning esimese loadimise ajal viskas kohe DirectX out of memory errori, mis ei ole normaalne (arvuti mul profiilis). Kas nüüd asi mängus või arvutis pole selgeks teinud, pole aega olnud muud mängida.
Aknas ta veel lasi kuidagi mängida (kuigi imelik, et aknas ta jooksutas seda koguaeg silma järgi umbes 1/4 ekraani peal, ükskõik mis reso ma mängus ka ei pannud, ma ei tea jällegi kas mängu viga või siis arvuti driverites vms, aga netis pole leidnud kumbagi asja kohta teisi virisejaid niiet kaldun arvama et asi arvutis), kuid ka siis ei suutnud arvuti enam maha mängida isegi ühe gigast mkv faili teisel ekraanil ilma et see läägiks nii hullult, et pole isegi võimalik vaadata.

Erinevaid windowse palju kordi installinud, niiet eks enamvähem juba meeles mida alati tuleks installida, et arvuti korralikult töötaks, aga Windows 8 puhul nagu oleks midagi puudu ja ei saa päris aru mis icon_biggrin.gif Eks siis vajab avastamist veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 25.10.2012 06:11:28 vasta tsitaadiga

Mul oli enne mingi jama, et kui ühel ekraanil oli fullscreen mäng ja teisel ekraanil tahtsid mingit filmi vaadata, siis fil jooksis umbes 1 fps-ga. Mingi eelmisel nädalal tulnud update parandas asja ära ja enam ei pea vaatama slideshowd icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 19:36:23 vasta tsitaadiga

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/feature-packs

tasuta media center win 8 prole, limiteeritud aeg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 19:52:06 vasta tsitaadiga

esimene mees maailmas, kes ostis windows 8 dvd:


http://microsoft-news.com/first-copy-of-windows-8-sold-in-new-zealand/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 21:47:34 vasta tsitaadiga

Kes tahab enterprise versiooni peal modern Skypet kasutada, on vaja enne installida Media Feature Pack for N and KN versions of Windows 8
Saadaval siit: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30685

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 26.10.2012 03:46:01 vasta tsitaadiga

Mis peaks mind motiveerima windows 7 pealt windows 8 peale minema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 26.10.2012 04:33:25 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Mis peaks mind motiveerima windows 7 pealt windows 8 peale minema?


Suurem number.
MIda suurem seda ... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivvah
HV vaatleja
Aivvah

liitunud: 28.02.2011




sõnum 26.10.2012 05:02:46 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Mis peaks mind motiveerima windows 7 pealt windows 8 peale minema?


Võib-olla hakkab Win 8 meeldima icon_smile.gif Ma ei usu, et Win 8 päris okse.gif ajab. icon_rolleyes.gif Tehakse hetkel vidinaid Win 8-le. Start menüü on tagasi. Sisselogimisel laeb otse töölauale. Igasuguseid huvitavaid vidinaid on tulekul.
Proovida võib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 05:39:03 vasta tsitaadiga

ehk siis win 8 parim osa on see, et seda saab muuta win 7 sarnasemaks? Mõttetu release.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:29:51 vasta tsitaadiga

Deem, loen siin ülevaateid/kommentaare ja oleks isu uus asi ära küll proovida... aga ma pole ennast veenda suutnud, et hiire/klaveri kombo töötab uues keskonnas samahästi kui puutetundliku liidesega. Seda põhjusel, et kui juba uuendada tahaks ka mingil määral Metro't kasutada. Kui lihtsalt tava-desktoppi kasutada 24/7 siis vist väga suurt muutust ei näe...On keegi downgreidinud ka 8 pealt 7 peale, kui valutu see protsess on, kui vaja peaks minema?

Teoreetiliselt peaks ju saama mingi suva tableti rakendada juhtpuldi/touchpadina?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:30:47 vasta tsitaadiga

Ei tea miks iga uue Windowsiga tuleb seda virinat, et miks, miks ja miks ja mõttetu ? Siis ka virisete kui mõni uuem videokaart, protsessor vms uus välja tuleb ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:33:53 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Ei tea miks iga uue Windowsiga tuleb seda virinat, et miks, miks ja miks ja mõttetu ? Siis ka virisete kui mõni uuem videokaart, protsessor vms uus välja tuleb ?

Sest inimestele meeldib viriseda ja kritiseerida, eriti siinmail.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:36:47 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Ei tea miks iga uue Windowsiga tuleb seda virinat, et miks, miks ja miks ja mõttetu ? Siis ka virisete kui mõni uuem videokaart, protsessor vms uus välja tuleb ?


uus riistvara tuleb kiirem ja/või odavam, mida win8 paremaks tegi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:46:10 vasta tsitaadiga

Näiteks mulle kui mitme monitori kasutajale, jäi silma netist saadavalt infolt, et seekord on väga korralik mitmikdisplei tugi lõpuks sees.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:46:37 vasta tsitaadiga

Pane Win8 prooviks virtuaalmasinasse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 08:49:01 vasta tsitaadiga

Max Powers, õige mõte, millegipärast jäi selline variant kuskile käärudesse kaduma thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:00:04 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Näiteks mulle kui mitme monitori kasutajale, jäi silma netist saadavalt infolt, et seekord on väga korralik mitmikdisplei tugi lõpuks sees.

On tõesti, olen juba mitu kuud kasutanud ja väga hea on. Mulle tundub mugavam, aga nagu vanasõna ütleb: "Haters gonna hate" icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:01:12 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
Forgotten kirjutas:
Ei tea miks iga uue Windowsiga tuleb seda virinat, et miks, miks ja miks ja mõttetu ? Siis ka virisete kui mõni uuem videokaart, protsessor vms uus välja tuleb ?


uus riistvara tuleb kiirem ja/või odavam, mida win8 paremaks tegi?

Win8 oskab seda uuemat riistvara paremini kasutada. Näiteks SSD tugi on Win8'l parem kui eellasel jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:04:23 vasta tsitaadiga

Windows 8 tundub mulle kiirem olevat, kui 7. Mitte röögatult, aga kiirem sellegipoolest.
Windows 8-l on oluliselt parem ümber tehtud printeri süsteem.
Windows 8-l on Task Manager väga kasulikuks tehtud ja olulised asjad ühte kohta tõstetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 26.10.2012 09:24:00 vasta tsitaadiga

Upgrade saab siis siit osta ja tõmmata http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/buy
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:43:02 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Upgrade saab siis siit osta ja tõmmata http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/buy

Üks loll küsimus aga kui arvutis on pira windows 7 kas siis ei saa seda ver. peale paigaldada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:50:43 vasta tsitaadiga

pois11, aga proovi ära, vaata mis juhtub icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:54:20 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
pois11, aga proovi ära, vaata mis juhtub icon_smile.gif

Mul on tegelikult selline pull lugu, et läpakal on win 7 home kleepekas ära kulunud ja hiljuti tegin formati. Kleeps on olemas aga pean pira windowsi kasutama. Selle 30€ eest võiks muidu osta küll. Võibolla saabki aga niisama katsetada ei viitsi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 10:02:52 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et inimesed arvavad, et windows 8 koosnebki ainult "Metro" UI-st.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 10:03:48 vasta tsitaadiga

Upgrade Assistant töötab ka kellelgi? Mul ütleb, et Windows 8 pole selles regioonis saadaval.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 10:09:31 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Upgrade saab siis siit osta ja tõmmata http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/buy


Pole üldse paha hind tegelt. Kui aega leian ning XP plaadi kapist üles otsin ja ära installin, siis isegi võiks ostan.
Ainult ma ei saa aru, kas hiljem arvutit vahetades saan sinna kohe Windows8 installida või ei? Siis võiks eraldi kuskile kettale praegu panna XP, ära upgradida ja siis juba selle koodiga ära aktiveerida juba praegu oleva Windows8 proovika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 10:09:46 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
renhoelder kirjutas:
pois11, aga proovi ära, vaata mis juhtub icon_smile.gif

Mul on tegelikult selline pull lugu, et läpakal on win 7 home kleepekas ära kulunud ja hiljuti tegin formati. Kleeps on olemas aga pean pira windowsi kasutama. Selle 30€ eest võiks muidu osta küll. Võibolla saabki aga niisama katsetada ei viitsi.


Hmm...huvitav olukord. Saada äkki Microsoftile kiri ja küsi? icon_biggrin.gif Kas upgreidimisel kontrollitakse kasutatava masina key'd (legitiimsust) või on võimalik too ise sisestada eraldi or whatnot...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 160, 161, 162  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.