|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
25.10.2012 10:26:20
|
|
|
| Käigukast on jah kuidagi kahtlane, fullauto peal. Pidurdad hoo maha, siis käib hirmus jõnks ja viivitus enne, kui uuesti kiirendama hakkab. Käiguvahetus on masendavalt aeglane.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 10:49:01
|
|
|
| Viivitab küll jah, tavaliikluses kiirendam nii mônigi veok paremini kui sôiduauto.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hinn12
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2012
|
25.10.2012 11:15:02
|
|
|
Mina sõidan näiteks täiesti manuaal kastiga.
Natuke tüütu küll on koguaeg 12 käiguni klõpsida aga selle eest saan ise käiku valida just sellist nagu soovin.
Mida rohkem sõidan, seda paremini tean ka kus millist käiku vaja läheb, et sõit oleks sujuv.
Mäng ise on vastikult sõltuvust tekitav.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
25.10.2012 11:20:05
|
|
|
Sebisin omalegi. Hea ajaviide vahepeal.
Jumala huvitav, et selline mäng lapparist suht palju välja võtab lapparil. just FHD ja max seadete peal. Võtab isegi lappari vendi kuuldavalt puhuma .
Aga imelik on see, et vahepeal nagu mäng kiiluks hetkeks mingil hetkel jumala suvakal hetkel. Ma saan aru siis, kui kuskil linnas oled ja ilge ummik on siis, aga imelik on see, et vahest tõmbab mõne jõnksu sisse ka siis, kui kedagi kuskil ei ole. Mingi bug vms?
Selle 1,2 ver modiga oli jah nii, et kui kuskil pange panid, hakkas kabiin kõikuma ja jäigi kõikuma. Ära kadus kas mängust väljudes või uuesti matsu pannes.
Kiirusepiiranguta sõites tõstab suht igas kurvis sisekurvi rattad maast lahti. Suht palju olen juba külje maha saanud. ISegi mahasõitudel.
Eriti hea oli 1,2 modiga esimest korda pidama saamine mingis kiirtee maksupunktis. No ei saanudki. Õnneks jõudsin õigel ajalt enterit vajutada ja tehti tõkkepuu lahti, kuigi reka sai dämmi kui see suruti tõkkepuu alla asfaltisse  Aga vähemalt sain hooga läbi .Kuskil oli ka mingi raudtee ülesõit-kõik võtsid hoo maha, mina tõmbasin vastasuunda ja tõmbasin 130-ga üle. Oioi kus tegi õhulennu reka koos käruga . Ennem järgmist kurvi sain alles teele tagasi. Teiekord võtan ka hoo maha
Vahepeal on AI ka kalab.
Imelik on see, et vahepeal AI kütab 1-st reast täiega mööda kui ise sõidad teises reas.
Klaveriga mängides on see rool nagu on. Peab vist hiirega roolimise ära proovima või otsima üles vana xboxi moodi puldi Võibolla tollega parem...
Täna leidsin 1,3 modi, eks proovin ka selle ära.
Samuti peaks selle UK ära proovima.
Aa, mis levelist on võimalik omale autot osta? Hetkel papp koos laenuga, kuid esindusest ei saa veel odavamat. Või antakse mingist levelist ka mõni kasutatud saan veelgi odavamalt kätte?
Aga igatahes hea ja huvitav ajaviide
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 11:45:56
|
|
|
| Kasutatud masina ostmisvõimalust ei ole, küll aga saad kohe alguses endale oma veoki osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GerlyD
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2012
|
25.10.2012 12:23:24
|
|
|
Kas keegi on laenu ka võtnud? Kui jah, kui palju?
Kuidas garaaži juurde saab osta? Seal on kirjas, et uuenda oma garaaži või osta veel üks. Kuidas see ostmine käib?
viimati muutis GerlyD 25.10.2012 12:26:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.10.2012 12:24:02
|
|
|
400k.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinn12
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2012
|
25.10.2012 12:28:31
|
|
|
Osta saab garaaži vastavas linnas olles.
Kaardi peal on roheline maja ikoon. Kui ma ei eksi praegu siis uus garaaž maksab 180k€
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
25.10.2012 12:30:11
|
|
|
| GerlyD kirjutas: |
Kas keegi on laenu ka võtnud? Kui jah, kui palju?
Kuidas garaaži juurde saab osta? Seal on kirjas, et uuenda oma garaaži või osta veel üks. Kuidas see ostmine käib? |
Nii palju kui antakse.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandisk
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2012
|
25.10.2012 14:33:17
|
|
|
delete
viimati muutis sandisk 05.11.2012 00:08:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.10.2012 14:33:49
|
|
|
Saadad privaatsõnumi talle?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandisk
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2012
|
25.10.2012 14:47:28
|
|
|
delete
viimati muutis sandisk 05.11.2012 00:08:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GerlyD
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2012
|
25.10.2012 15:25:45
|
|
|
Kas pangast saab ainult laenu võtta nendes summades? 100 000 ja 400 000? Rohkem valikuid pole?
Tüdruk on mängust sõltuvuses xd
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 15:28:22
|
|
|
Kokku saab jah võtta 500k korraga, kui tagasi maksad, siis saad uuesti võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
25.10.2012 15:32:12
|
|
|
Xbox 360 puldi analoog stickide ja triggeritega on juhtimine ning gaasi andmine/pidurdamine ikka väga sujuv ja mugav, ei kujutagi ette, et peaks klaveriga klõbistama. Kõik 16 nuppu on kasutuses - X ja A nuppudega üles-alla käiguvahetus, LB/RB kaameravaadete muutmine, parem stick alla paneb kojamehed tööle, selectiga mootori sisse-väljalülitamine, D-Pad kõik tuled jne.
Mäng ise tundub seekord väga korralik, aga nad võiks ikkagi USA juurde tagasi pöörduda - masinad ja kohad on palju huvitavamad ja eksootilisemad, kui Euroopas, kus kõik veokid on enam-vähem ühesugused. Suhteliselt ruttu hakkab igav...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 15:51:29
|
|
|
Pean ka enda vaba xboxi pulti kasutusse panema.
dstar- Sul puldi sätteid timmitud ka, kui jah, saaksid ehk sheerida, palun?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
25.10.2012 16:12:26
|
|
|
Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 16:35:05
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ? |
Minu teada mitte, kuna windows ei tunnista seda.
E: Ei ta kas puldiga just sujuvam, aga parem on küll, steering sensitivityt panin ainult juurde, suured tänud dstarile, et mulle oma faili jagas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
25.10.2012 16:59:14
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ? |
Minu teada mitte, kuna windows ei tunnista seda. |
Saab ikka. Originaalis muidugi ei tunnista, aga selleks tuleb vastav programm tõmmata ja nii töötavad kõik nupud ja teljed nii nagu peavad.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Transfixer
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2012
|
25.10.2012 17:00:00
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| ModernCo kirjutas: |
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ? |
Minu teada mitte, kuna windows ei tunnista seda. |
Saab ikka. Originaalis muidugi ei tunnista, aga selleks tuleb vastav programm tõmmata ja nii töötavad kõik nupud ja teljed nii nagu peavad. |
http://www.motioninjoy.com/ aitab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 17:03:08
|
|
|
| kui juhtmeta pulti siis ressiiverit ka vaja ma oletan. Mul oli ka mingi ps3-me dualshock pult, küll mitte originaalis, aga windows isegi progradega ei tahtnud tunnistada seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauriklade
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2011
|
25.10.2012 17:04:59
|
|
|
Üritasin mingit fotosessiooni teha
[spoiler] [/img]http://www.upload.ee/image/2773553/ets2_00021.png[/img] [/spoiler]
Natuke aega hiljem sõitsin koguaeg selle vaatega mis esimeses pildis
[/spoiler] [/img]http://www.upload.ee/image/2773547/ets2_00022.png[/img] [/spoiler]
Kuidas ma spoilerit saan lisada mul ei tööta see?
viimati muutis lauriklade 25.10.2012 18:26:14, muudetud 7 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
25.10.2012 17:05:18
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
| kui juhtmeta pulti siis ressiiverit ka vaja ma oletan. Mul oli ka mingi ps3-me dualshock pult, küll mitte originaalis, aga windows isegi progradega ei tahtnud tunnistada seda. |
No kloonide kohta ei tea, aga originaal töötab küll ja kui arvutil on ka sobiv usb bluetooth vastuvõtja, toimib asi ka juhtmeta.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 17:11:02
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| ModernCo kirjutas: |
| kui juhtmeta pulti siis ressiiverit ka vaja ma oletan. Mul oli ka mingi ps3-me dualshock pult, küll mitte originaalis, aga windows isegi progradega ei tahtnud tunnistada seda. |
No kloonide kohta ei tea, aga originaal töötab küll ja kui arvutil on ka sobiv usb bluetooth vastuvõtja, toimib asi ka juhtmeta. |
Selge, sain natukene targemaks Mul mingi speedlinki poolt toodetud pult oli, mõtlesin, et saad odavalt ära aetud ja saab arvutil mänge mängida, hiljem ostsin juba xboxi puldi, nutumaik kurgus maksin selle eest üle 70 euri, nüüd xbox ka olemas ja vahest on hea kui 2 pulti, saab tuttavatega battleda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
25.10.2012 17:14:21
|
|
|
magasin ühe mahapöörde maha, tegin tasa kiirtee peal 130-140ga autode vahel laveerides oma kahe traktori lastiga : D fast&furious, ühe 550€ laksu ainult saingi õnneks
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.10.2012 18:08:01
|
|
|
Pead omakorda veel img tagi sisse panema.
| [spoiler][img]aadress[/img][/spoiler] |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 18:18:47
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
| magasin ühe mahapöörde maha, tegin tasa kiirtee peal 130-140ga autode vahel laveerides oma kahe traktori lastiga : D fast&furious, ühe 550€ laksu ainult saingi õnneks |
Mul sama asi ja tagurdada ka ei saa, kuna kohe mingid sõiduautod järgi. Igatahes nii sõidame meie :
Ümberpöörd:
Spoiler 
:
Spoiler 
Pärast oli mõnus rodu autosid :
Spoiler 
Spoiler 
[/spoiler]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.10.2012 18:27:23
|
|
|
mitte, et oleks jube tüli järgmise ümbersõiduni sõita
reaalelus on see muidugi mingi kuni 50km ja võtab aega, kuid siin pelas on see 2 minutit sõitu
| dstar kirjutas: |
Xbox 360 puldi analoog stickide ja triggeritega on juhtimine ning gaasi andmine/pidurdamine ikka väga sujuv ja mugav, ei kujutagi ette, et peaks klaveriga klõbistama. Kõik 16 nuppu on kasutuses - X ja A nuppudega üles-alla käiguvahetus, LB/RB kaameravaadete muutmine, parem stick alla paneb kojamehed tööle, selectiga mootori sisse-väljalülitamine, D-Pad kõik tuled jne.
Mäng ise tundub seekord väga korralik, aga nad võiks ikkagi USA juurde tagasi pöörduda - masinad ja kohad on palju huvitavamad ja eksootilisemad, kui Euroopas, kus kõik veokid on enam-vähem ühesugused. Suhteliselt ruttu hakkab igav... |
puldi kangidega on jah ülisujuv sõita, ei viitsiks rooliga tõmmeldagi
mängust meeldib mulle eriti see nö tagurdamisel aknast välja vaatamine
marumugav on sedasi manööverdada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 18:31:17
|
|
|
Neid ümbersõite on ka nii nagu on, vahest on vahest ei ole, vahest olen pidanud päris mitusada km sõitma, et saaks õige marsuudi uuesti kätte.
Aeg on raha
Aknast välja vaatamine tagurdamisel on küll väga mõnus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
25.10.2012 19:10:52
|
|
|
Juhtub ka nii
Spoiler 
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 19:14:58
|
|
|
Monster truck, palju rauas ka oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
25.10.2012 19:15:33
|
|
|
| Low Rider Peugeot.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
25.10.2012 20:00:56
|
|
|
Avastasin täna Volvo/Valiant FH16 juures bug, lisasin ka pildi.
Spoiler 
Ma ei tea kas see on minul ainult või ka teistel. Nimelt on dashboardis indikaator tuled kõik punased ja rool on fikseeritud asendis koguaeg. Sinn oli keegi kes tahtis infot selliste asjade kohta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
25.10.2012 20:01:31
|
|
|
Muidu mängin küll hiirega, aga pult ka olemas. Keegi ei tahaks oma set'i puldile jagada ?! Proovisin küll korra puldiga, aga see tundus pmst. sama hea kui klaviatuuri nuppudega ehk peab kogu aeg korra liigutama, nagu klaviatuuril klõpsima. Nii vähemalt ei olnud võimalik, et hästi natukene liigutan analoogi või hoian ühe koha peal ning masin pöörab sujuvalt.
E. Rallih ma vaatan, et sul vist see symbol fix mod peal. Sellega pidigi mingi jama olema, et Volvo'l rool seisab ühe kohapeal.
viimati muutis Kromosoom 25.10.2012 20:03:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
25.10.2012 20:02:59
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
Monster truck, palju rauas ka oli?  |
90
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.10.2012 20:06:37
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
Muidu mängin küll hiirega, aga pult ka olemas. Keegi ei tahaks oma set'i puldile jagada ?! Proovisin küll korra puldiga, aga see tundus pmst. sama hea kui klaviatuuri nuppudega ehk peab kogu aeg korra liigutama, nagu klaviatuuril klõpsima. Nii vähemalt ei olnud võimalik, et hästi natukene liigutan analoogi või hoian ühe koha peal ning masin pöörab sujuvalt.
E. Rallih ma vaatan, et sul vist see symbol fix mod peal. Sellega pidigi mingi jama olema, et Volvo'l rool seisab ühe kohapeal. |
lihtsalt left/right turn vms peal panin vastava analog stick'i paika ja muu on umbes selline
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 20:11:25
|
|
|
Kromosoom, Saatsin sulle posti lingi.
Valiant õudne rakett ikka:
Spoiler 
190 veaks vast välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
25.10.2012 20:26:02
|
|
|
Tänud kõigile, kes oma set'e jagasid, aga ma jään ikka hiire juurde Tundub sujuvam, minu jaoks. Lisaks tulin veel heale?! ideele, panna üles/alla käik hiire rulliku peale. Nüüd manuaaliga/järjestikusega päris hea sõita, ei pea klõpsima. Veeretan natuke rullikut ja saan vabalt 3'ndalt 6'nda peale panna. Klõpsimisega oli veidike kehvem, kui käike tahtsid vahele jätta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 20:32:06
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
Tänud kõigile, kes oma set'e jagasid, aga ma jään ikka hiire juurde Tundub sujuvam, minu jaoks. Lisaks tulin veel heale?! ideele, panna üles/alla käik hiire rulliku peale. Nüüd manuaaliga/järjestikusega päris hea sõita, ei pea klõpsima. Veeretan natuke rullikut ja saan vabalt 3'ndalt 6'nda peale panna. Klõpsimisega oli veidike kehvem, kui käike tahtsid vahele jätta. |
GENIAALNE! Testin samuti kohe ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
25.10.2012 20:53:38
|
|
|
Rallih007, nüüd on Volvo litsents ka mängus või loen ma roolilt valesti?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.10.2012 20:54:48
|
|
|
| Mind mod muutis ära ju. Siin teemas jagati ka seda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.10.2012 20:55:35
|
|
|
Mul kah paar parkimise stiilinäidet
Spoiler 
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.10.2012 20:58:42
|
|
|
Note to self: üherealisel ei tohi vastassuunas liiga julgeks minna, muidu ei teeni kasumit.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamba
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2012
|
25.10.2012 20:58:51
|
|
|
| Tellisin ka ära just, Demo oli igastahes super!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 21:02:17
|
|
|
salatoimik, Esimesel pildil täitsa kümpi treilaga Jäid niimodi täiesti kinni?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
25.10.2012 21:04:53
|
|
|
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) ! Tasa ja targu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.10.2012 21:06:43
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) ! Tasa ja targu  |
Paljudel kiirteedel piirang 130kmh, narr 90'ga tiksuda seal
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.10.2012 21:10:44
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
salatoimik, Esimesel pildil täitsa kümpi treilaga Jäid niimodi täiesti kinni? |
Suht kinni jah. Tükk aega jõnksutasin seal millimeeter haaval kuni kuidagi lahti sain.
| Kromosoom kirjutas: |
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) ! Tasa ja targu  |
Tavaliselt kuskil 135-140km/h
Samas on kurve, kus võid juba 90-ga külili keerata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
25.10.2012 21:15:09
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Kromosoom kirjutas: |
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) ! Tasa ja targu  |
Paljudel kiirteedel piirang 130kmh, narr 90'ga tiksuda seal  |
Ega see raskeveokitele pole mõeldud
Aga muidu nõustun, ega koguaeg ka ei viitsi 90 km/h sõita, eriti simulatsioonis.
Scs võiks norra ja mingite kõrvalteede paki täitsa välja lasta küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.10.2012 21:16:22
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Kromosoom kirjutas: |
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) ! Tasa ja targu  |
Paljudel kiirteedel piirang 130kmh, narr 90'ga tiksuda seal  |
Ega see raskeveokitele pole mõeldud
Aga muidu nõustun, ega koguaeg ka ei viitsi 90 km/h sõita, eriti simulatsioonis.
|
Kärsitus, vaja ikka kiirelt see xp kokku saada.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|