Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 10:26:20 vasta tsitaadiga

Käigukast on jah kuidagi kahtlane, fullauto peal. Pidurdad hoo maha, siis käib hirmus jõnks ja viivitus enne, kui uuesti kiirendama hakkab. Käiguvahetus on masendavalt aeglane.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 10:49:01 vasta tsitaadiga

Viivitab küll jah, tavaliikluses kiirendam nii mônigi veok paremini kui sôiduauto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinn12
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2012




sõnum 25.10.2012 11:15:02 vasta tsitaadiga

Mina sõidan näiteks täiesti manuaal kastiga.
Natuke tüütu küll on koguaeg 12 käiguni klõpsida aga selle eest saan ise käiku valida just sellist nagu soovin.
Mida rohkem sõidan, seda paremini tean ka kus millist käiku vaja läheb, et sõit oleks sujuv.
Mäng ise on vastikult sõltuvust tekitav.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 11:20:05 vasta tsitaadiga

Sebisin omalegi. Hea ajaviide vahepeal.
Jumala huvitav, et selline mäng lapparist suht palju välja võtab lapparil. just FHD ja max seadete peal. Võtab isegi lappari vendi kuuldavalt puhuma thumbs_up.gif.
Aga imelik on see, et vahepeal nagu mäng kiiluks hetkeks mingil hetkel jumala suvakal hetkel. Ma saan aru siis, kui kuskil linnas oled ja ilge ummik on siis, aga imelik on see, et vahest tõmbab mõne jõnksu sisse ka siis, kui kedagi kuskil ei ole. Mingi bug vms?
Selle 1,2 ver modiga oli jah nii, et kui kuskil pange panid, hakkas kabiin kõikuma ja jäigi kõikuma. Ära kadus kas mängust väljudes või uuesti matsu pannes.
Kiirusepiiranguta sõites tõstab suht igas kurvis sisekurvi rattad maast lahti. Suht palju olen juba külje maha saanud. ISegi mahasõitudel.
Eriti hea oli 1,2 modiga esimest korda pidama saamine mingis kiirtee maksupunktis. No ei saanudki. Õnneks jõudsin õigel ajalt enterit vajutada ja tehti tõkkepuu lahti, kuigi reka sai dämmi kui see suruti tõkkepuu alla asfaltisse icon_biggrin.gificon_biggrin.gif Aga vähemalt sain hooga läbi thumbs_up.gif.Kuskil oli ka mingi raudtee ülesõit-kõik võtsid hoo maha, mina tõmbasin vastasuunda ja tõmbasin 130-ga üle. Oioi kus tegi õhulennu reka koos käruga thumbs_up.gif. Ennem järgmist kurvi sain alles teele tagasi. Teiekord võtan ka hoo maha icon_lol.gif

Vahepeal on AI ka kalab.
Imelik on see, et vahepeal AI kütab 1-st reast täiega mööda kui ise sõidad teises reas.
Klaveriga mängides on see rool nagu on. Peab vist hiirega roolimise ära proovima või otsima üles vana xboxi moodi puldi icon_razz.gif Võibolla tollega parem...

Täna leidsin 1,3 modi, eks proovin ka selle ära.
Samuti peaks selle UK ära proovima.

Aa, mis levelist on võimalik omale autot osta? Hetkel papp koos laenuga, kuid esindusest ei saa veel odavamat. Või antakse mingist levelist ka mõni kasutatud saan veelgi odavamalt kätte?

Aga igatahes hea ja huvitav ajaviide thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 11:45:56 vasta tsitaadiga

Kasutatud masina ostmisvõimalust ei ole, küll aga saad kohe alguses endale oma veoki osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GerlyD
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2012




sõnum 25.10.2012 12:23:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi on laenu ka võtnud?icon_biggrin.gif Kui jah, kui palju?icon_biggrin.gif
Kuidas garaaži juurde saab osta? Seal on kirjas, et uuenda oma garaaži või osta veel üks. Kuidas see ostmine käib?


viimati muutis GerlyD 25.10.2012 12:26:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 12:24:02 vasta tsitaadiga

400k.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinn12
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2012




sõnum 25.10.2012 12:28:31 vasta tsitaadiga

Osta saab garaaži vastavas linnas olles.
Kaardi peal on roheline maja ikoon. Kui ma ei eksi praegu siis uus garaaž maksab 180k€
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 12:30:11 vasta tsitaadiga

GerlyD kirjutas:
Kas keegi on laenu ka võtnud?icon_biggrin.gif Kui jah, kui palju?icon_biggrin.gif
Kuidas garaaži juurde saab osta? Seal on kirjas, et uuenda oma garaaži või osta veel üks. Kuidas see ostmine käib?
Nii palju kui antakse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandisk
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2012




sõnum 25.10.2012 14:33:17 vasta tsitaadiga

delete

viimati muutis sandisk 05.11.2012 00:08:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 14:33:49 vasta tsitaadiga

Saadad privaatsõnumi talle? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandisk
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2012




sõnum 25.10.2012 14:47:28 vasta tsitaadiga

delete

viimati muutis sandisk 05.11.2012 00:08:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GerlyD
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2012




sõnum 25.10.2012 15:25:45 vasta tsitaadiga

Kas pangast saab ainult laenu võtta nendes summades? 100 000 ja 400 000? Rohkem valikuid pole?
Tüdruk on mängust sõltuvuses xd icon_cool.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 15:28:22 vasta tsitaadiga

Kokku saab jah võtta 500k korraga, kui tagasi maksad, siis saad uuesti võtta icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 15:32:12 vasta tsitaadiga

Xbox 360 puldi analoog stickide ja triggeritega on juhtimine ning gaasi andmine/pidurdamine ikka väga sujuv ja mugav, ei kujutagi ette, et peaks klaveriga klõbistama. Kõik 16 nuppu on kasutuses - X ja A nuppudega üles-alla käiguvahetus, LB/RB kaameravaadete muutmine, parem stick alla paneb kojamehed tööle, selectiga mootori sisse-väljalülitamine, D-Pad kõik tuled jne.

Mäng ise tundub seekord väga korralik, aga nad võiks ikkagi USA juurde tagasi pöörduda - masinad ja kohad on palju huvitavamad ja eksootilisemad, kui Euroopas, kus kõik veokid on enam-vähem ühesugused. Suhteliselt ruttu hakkab igav...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 15:51:29 vasta tsitaadiga

Pean ka enda vaba xboxi pulti kasutusse panema.
dstar- Sul puldi sätteid timmitud ka, kui jah, saaksid ehk sheerida, palun?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.10.2012 16:12:26 vasta tsitaadiga

Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 16:35:05 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ?
Minu teada mitte, kuna windows ei tunnista seda.

E: Ei ta kas puldiga just sujuvam, aga parem on küll, steering sensitivityt panin ainult juurde, suured tänud dstarile, et mulle oma faili jagas thumbs_up.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 25.10.2012 16:59:14 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ?
Minu teada mitte, kuna windows ei tunnista seda.


Saab ikka. Originaalis muidugi ei tunnista, aga selleks tuleb vastav programm tõmmata ja nii töötavad kõik nupud ja teljed nii nagu peavad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Transfixer
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2012




sõnum 25.10.2012 17:00:00 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
ModernCo kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Kas PS3 puldi saab ka ära ühendada ?
Minu teada mitte, kuna windows ei tunnista seda.


Saab ikka. Originaalis muidugi ei tunnista, aga selleks tuleb vastav programm tõmmata ja nii töötavad kõik nupud ja teljed nii nagu peavad.


http://www.motioninjoy.com/ aitab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 17:03:08 vasta tsitaadiga

kui juhtmeta pulti siis ressiiverit ka vaja ma oletan. Mul oli ka mingi ps3-me dualshock pult, küll mitte originaalis, aga windows isegi progradega ei tahtnud tunnistada seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauriklade
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2011




sõnum 25.10.2012 17:04:59 vasta tsitaadiga

Üritasin mingit fotosessiooni teha icon_biggrin.gif

[spoiler] [/img]http://www.upload.ee/image/2773553/ets2_00021.png[/img] [/spoiler]

Natuke aega hiljem sõitsin koguaeg selle vaatega mis esimeses pildis icon_biggrin.gif

[/spoiler] [/img]http://www.upload.ee/image/2773547/ets2_00022.png[/img] [/spoiler]

Kuidas ma spoilerit saan lisada mul ei tööta see?


viimati muutis lauriklade 25.10.2012 18:26:14, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 25.10.2012 17:05:18 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
kui juhtmeta pulti siis ressiiverit ka vaja ma oletan. Mul oli ka mingi ps3-me dualshock pult, küll mitte originaalis, aga windows isegi progradega ei tahtnud tunnistada seda.
No kloonide kohta ei tea, aga originaal töötab küll ja kui arvutil on ka sobiv usb bluetooth vastuvõtja, toimib asi ka juhtmeta.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 17:11:02 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
ModernCo kirjutas:
kui juhtmeta pulti siis ressiiverit ka vaja ma oletan. Mul oli ka mingi ps3-me dualshock pult, küll mitte originaalis, aga windows isegi progradega ei tahtnud tunnistada seda.
No kloonide kohta ei tea, aga originaal töötab küll ja kui arvutil on ka sobiv usb bluetooth vastuvõtja, toimib asi ka juhtmeta.
Selge, sain natukene targemaks icon_biggrin.gif Mul mingi speedlinki poolt toodetud pult oli, mõtlesin, et saad odavalt ära aetud ja saab arvutil mänge mängida, hiljem ostsin juba xboxi puldi, nutumaik kurgus maksin selle eest üle 70 euri, nüüd xbox ka olemas ja vahest on hea kui 2 pulti, saab tuttavatega battleda. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 17:14:21 vasta tsitaadiga

magasin ühe mahapöörde maha, tegin tasa kiirtee peal 130-140ga autode vahel laveerides oma kahe traktori lastiga : D fast&furious, ühe 550€ laksu ainult saingi õnneks
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.10.2012 18:08:01 vasta tsitaadiga

lauriklade kirjutas:
Üritasin mingit fotosessiooni teha icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Natuke aega hiljem sõitsin koguaeg selle vaatega mis esimeses pildis icon_biggrin.gif

[/spoiler]http://www.upload.ee/image/2773547/ets2_00022.png[/spoiler]

Kuidas ma spoilerit saan lisada mul ei tööta see?
Pead omakorda veel img tagi sisse panema.
[spoiler][img]aadress[/img][/spoiler]
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 18:18:47 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
magasin ühe mahapöörde maha, tegin tasa kiirtee peal 130-140ga autode vahel laveerides oma kahe traktori lastiga : D fast&furious, ühe 550€ laksu ainult saingi õnneks
Mul sama asi ja tagurdada ka ei saa, kuna kohe mingid sõiduautod järgi. Igatahes nii sõidame meie icon_lol.gif :

Ümberpöörd:
Spoiler Spoiler Spoiler

:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pärast oli mõnus rodu autosid icon_biggrin.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
[/spoiler]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2012 18:27:23 vasta tsitaadiga

mitte, et oleks jube tüli järgmise ümbersõiduni sõita
reaalelus on see muidugi mingi kuni 50km ja võtab aega, kuid siin pelas on see 2 minutit sõitu
dstar kirjutas:
Xbox 360 puldi analoog stickide ja triggeritega on juhtimine ning gaasi andmine/pidurdamine ikka väga sujuv ja mugav, ei kujutagi ette, et peaks klaveriga klõbistama. Kõik 16 nuppu on kasutuses - X ja A nuppudega üles-alla käiguvahetus, LB/RB kaameravaadete muutmine, parem stick alla paneb kojamehed tööle, selectiga mootori sisse-väljalülitamine, D-Pad kõik tuled jne.

Mäng ise tundub seekord väga korralik, aga nad võiks ikkagi USA juurde tagasi pöörduda - masinad ja kohad on palju huvitavamad ja eksootilisemad, kui Euroopas, kus kõik veokid on enam-vähem ühesugused. Suhteliselt ruttu hakkab igav...
puldi kangidega on jah ülisujuv sõita, ei viitsiks rooliga tõmmeldagi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

mängust meeldib mulle eriti see nö tagurdamisel aknast välja vaatamine thumbs_up.gif
marumugav on sedasi manööverdada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 18:31:17 vasta tsitaadiga

Neid ümbersõite on ka nii nagu on, vahest on vahest ei ole, vahest olen pidanud päris mitusada km sõitma, et saaks õige marsuudi uuesti kätte.
Aeg on raha icon_smile.gif

Aknast välja vaatamine tagurdamisel on küll väga mõnus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.10.2012 19:10:52 vasta tsitaadiga

Juhtub ka nii
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 19:14:58 vasta tsitaadiga

Monster truck, palju rauas ka oli? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno09
HV vaatleja
rauno09

liitunud: 14.05.2012




sõnum 25.10.2012 19:15:33 vasta tsitaadiga

Low Rider Peugeot.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 25.10.2012 20:00:56 vasta tsitaadiga

Avastasin täna Volvo/Valiant FH16 juures bug, lisasin ka pildi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea kas see on minul ainult või ka teistel. Nimelt on dashboardis indikaator tuled kõik punased ja rool on fikseeritud asendis koguaeg. Sinn oli keegi kes tahtis infot selliste asjade kohta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 20:01:31 vasta tsitaadiga

Muidu mängin küll hiirega, aga pult ka olemas. Keegi ei tahaks oma set'i puldile jagada ?! Proovisin küll korra puldiga, aga see tundus pmst. sama hea kui klaviatuuri nuppudega ehk peab kogu aeg korra liigutama, nagu klaviatuuril klõpsima. Nii vähemalt ei olnud võimalik, et hästi natukene liigutan analoogi või hoian ühe koha peal ning masin pöörab sujuvalt.

E. Rallih ma vaatan, et sul vist see symbol fix mod peal. Sellega pidigi mingi jama olema, et Volvo'l rool seisab ühe kohapeal.


viimati muutis Kromosoom 25.10.2012 20:03:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.10.2012 20:02:59 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
Monster truck, palju rauas ka oli? icon_biggrin.gif

90
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2012 20:06:37 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Muidu mängin küll hiirega, aga pult ka olemas. Keegi ei tahaks oma set'i puldile jagada ?! Proovisin küll korra puldiga, aga see tundus pmst. sama hea kui klaviatuuri nuppudega ehk peab kogu aeg korra liigutama, nagu klaviatuuril klõpsima. Nii vähemalt ei olnud võimalik, et hästi natukene liigutan analoogi või hoian ühe koha peal ning masin pöörab sujuvalt.

E. Rallih ma vaatan, et sul vist see symbol fix mod peal. Sellega pidigi mingi jama olema, et Volvo'l rool seisab ühe kohapeal.
lihtsalt left/right turn vms peal panin vastava analog stick'i paika ja muu on umbes selline

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 20:11:25 vasta tsitaadiga

Kromosoom, Saatsin sulle posti lingi.

Valiant õudne rakett ikka:
Spoiler Spoiler Spoiler
190 veaks vast välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 20:26:02 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile, kes oma set'e jagasid, aga ma jään ikka hiire juurde icon_biggrin.gif Tundub sujuvam, minu jaoks. Lisaks tulin veel heale?! ideele, panna üles/alla käik hiire rulliku peale. Nüüd manuaaliga/järjestikusega päris hea sõita, ei pea klõpsima. Veeretan natuke rullikut ja saan vabalt 3'ndalt 6'nda peale panna. Klõpsimisega oli veidike kehvem, kui käike tahtsid vahele jätta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 20:32:06 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Tänud kõigile, kes oma set'e jagasid, aga ma jään ikka hiire juurde icon_biggrin.gif Tundub sujuvam, minu jaoks. Lisaks tulin veel heale?! ideele, panna üles/alla käik hiire rulliku peale. Nüüd manuaaliga/järjestikusega päris hea sõita, ei pea klõpsima. Veeretan natuke rullikut ja saan vabalt 3'ndalt 6'nda peale panna. Klõpsimisega oli veidike kehvem, kui käike tahtsid vahele jätta.
GENIAALNE! icon_eek.gif Testin samuti kohe ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 20:53:38 vasta tsitaadiga

Rallih007, nüüd on Volvo litsents ka mängus või loen ma roolilt valesti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 20:54:48 vasta tsitaadiga

Mind mod muutis ära ju. Siin teemas jagati ka seda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 20:55:35 vasta tsitaadiga

Mul kah paar parkimise stiilinäidet icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 20:58:42 vasta tsitaadiga

Note to self: üherealisel ei tohi vastassuunas liiga julgeks minna, muidu ei teeni kasumit.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 25.10.2012 20:58:51 vasta tsitaadiga

Tellisin ka ära just, Demo oli igastahes super!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 21:02:17 vasta tsitaadiga

salatoimik, Esimesel pildil täitsa kümpi treilaga icon_biggrin.gif Jäid niimodi täiesti kinni?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 21:04:53 vasta tsitaadiga

salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate icon_lol.gif Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) icon_biggrin.gif ! Tasa ja targu icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 21:06:43 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate icon_lol.gif Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) icon_biggrin.gif ! Tasa ja targu icon_smile.gif

Paljudel kiirteedel piirang 130kmh, narr 90'ga tiksuda seal icon_razz.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 21:10:44 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
salatoimik, Esimesel pildil täitsa kümpi treilaga icon_biggrin.gif Jäid niimodi täiesti kinni?
Suht kinni jah. Tükk aega jõnksutasin seal millimeeter haaval kuni kuidagi lahti sain.

Kromosoom kirjutas:
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate icon_lol.gif Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) icon_biggrin.gif ! Tasa ja targu icon_smile.gif
Tavaliselt kuskil 135-140km/h icon_cool.gif
Samas on kurve, kus võid juba 90-ga külili keerata

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 25.10.2012 21:15:09 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kromosoom kirjutas:
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate icon_lol.gif Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) icon_biggrin.gif ! Tasa ja targu icon_smile.gif

Paljudel kiirteedel piirang 130kmh, narr 90'ga tiksuda seal icon_razz.gif
Ega see raskeveokitele pole mõeldud icon_biggrin.gif
Aga muidu nõustun, ega koguaeg ka ei viitsi 90 km/h sõita, eriti simulatsioonis.

Scs võiks norra ja mingite kõrvalteede paki täitsa välja lasta küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 21:16:22 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kromosoom kirjutas:
salatoimik, Ma ei saa aru, mis moodi te sõidate icon_lol.gif Ma lasen vaikselt 90'ga, nüüd tõstsin just piiraja 100 peale, aga ümber pole veel kordagi käinud (ptüi, ptüi, ptüi) icon_biggrin.gif ! Tasa ja targu icon_smile.gif

Paljudel kiirteedel piirang 130kmh, narr 90'ga tiksuda seal icon_razz.gif
Ega see raskeveokitele pole mõeldud icon_biggrin.gif
Aga muidu nõustun, ega koguaeg ka ei viitsi 90 km/h sõita, eriti simulatsioonis.

Kärsitus, vaja ikka kiirelt see xp kokku saada.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.