Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 16:38:08 vasta tsitaadiga

Üks on Euro 5 ja teine Euro 6 nii palju seal vahet on icon_biggrin.gif
Ja see Physics mod on ikka eriti räige jura ju, kabiin õõtsub ikka liiga palju isegi reaalelus ei ole nii icon_biggrin.gif ja pluss mul pidevalt 2 rattapeal sõit icon_smile.gif

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 16:46:44 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Üks on Euro 5 ja teine Euro 6 nii palju seal vahet on icon_biggrin.gif
Ja see Physics mod on ikka eriti räige jura ju, kabiin õõtsub ikka liiga palju isegi reaalelus ei ole nii icon_biggrin.gif ja pluss mul pidevalt 2 rattapeal sõit icon_smile.gif
Kurve võttes õõtsub üsna reaalselt isegi, ainult, et lamavaid takistusi ületades kipub jah rohkem õõtsuma. Pead tuure vähemaks võtma, siis on vähem ka kaskadöörimist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
304nt
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 23.10.2012 17:12:13 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
rainisk kirjutas:
Üks on Euro 5 ja teine Euro 6 nii palju seal vahet on icon_biggrin.gif
Ja see Physics mod on ikka eriti räige jura ju, kabiin õõtsub ikka liiga palju isegi reaalelus ei ole nii icon_biggrin.gif ja pluss mul pidevalt 2 rattapeal sõit icon_smile.gif
Kurve võttes õõtsub üsna reaalselt isegi, ainult, et lamavaid takistusi ületades kipub jah rohkem õõtsuma. Pead tuure vähemaks võtma, siis on vähem ka kaskadöörimist icon_biggrin.gif

Psyhic mod'ga mul just õõtsub vähem kui ennem. Vastupidine efekt tekkis kohapealt ära minnes, kui enne lihtsalt läks, siis nüüd ikka kergitab ja manuaalkastiga on ikka käiguvahetus silmadega tuntav.
Aga eile õhtu võtsin ühe inglise otsa ette, vedasin merekonteinerit ning kiirus lendas nigu nalja 130-ni. Tuli üks väike vallatu kurvikene paremale, aga kurvi kalle oli väliskurvi suunas (enne kurvi oli kerge tõus ja siis kohe kurvis langus) ja hoplaaa mis juhtus - haagis koos konteineriga kaldus kenasti vasakule, parempoolsed rattad kergelt teelt lahti ja küliti ma olingi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 17:16:27 vasta tsitaadiga

rainisk, mõned kuud tagasi soojendasin mune r seerias Tartu-Tallinn-Pärnu , õõtsub ikka küll. Ja võiks ütelda, et seda õõtsumist on siin simus isegi vähe..Kahjuks on ta muidugi valesti simuleeritud, oleks vaid istme vedrustus ka simuleeritud siis oi-oi icon_smile.gif Ilma selle physics mod'ta on see simu üsna ''motionless'' imo. Aga praegugi tundub, et see vedrustuse pool tundub üsna jäik/ebarealistlik. Külili olen käinud ainult korra - ei tasu 90 peal lappama hakata.
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 17:20:02 vasta tsitaadiga

Ma suutsin saksa kiirteel nii külili keerata et haagist enam ratastele ei saanudki
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 18:01:26 vasta tsitaadiga

Ühe korra käisin külili, siis aitas servise kutsumine. Phsyics improvib päris paljutki, ise soovitan seda proovida, kes veel pole proovinud. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 18:04:22 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
ertr2 kirjutas:
aga kuidas on seletatav see, et tööline tühjalt tagasi tuleb? Igas linnas on nagu 4+ käru mida vedada icon_rolleyes.gif

Tööline tahab alati garaazi tagasi tulla, et kodu pere juurde magama minna.


jah, sest kui tellid päriselus läti veofirma vahendusel belgiast kaupa, siis tagasisõit on 1 öö pikem, sest lätlane tahab kodus magamas käia. ehk vastab reaalsusele
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.10.2012 18:55:52 vasta tsitaadiga

võtsin esimeseks masinaks 116k eest renault, mingi üle 400hp
teised saanid olid kõik 300 ringis icon_rolleyes.gif
võtsin ka sisuliselt kohe alguses 100k+400k laenu ja ei ole mingi kunst laenumakseid tagasi maksta
kas kuskil oli mingi valik raskusastmete kohta või?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.10.2012 19:16:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
võtsin esimeseks masinaks 116k eest renault, mingi üle 400hp
teised saanid olid kõik 300 ringis icon_rolleyes.gif
võtsin ka sisuliselt kohe alguses 100k+400k laenu ja ei ole mingi kunst laenumakseid tagasi maksta
kas kuskil oli mingi valik raskusastmete kohta või?
äkki valisid need boonused vms paremini? Ma võtsid esimesed 3tk ohtlikele jäätmetele
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 19:30:31 vasta tsitaadiga

Mis värk on, et aint 90 jookseb välja? Piirajad peal (mis vist reaalselt kõigil uutel rekkadel on jah icon_razz.gif)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 23.10.2012 19:33:29 vasta tsitaadiga

Ärge unustage siis, et kui leiate tõlkevigu või mingi glitch/bugi, siis saatke mulle läbi PS-i või postitage siia. Bugi/Glitchi korral oleks vaja asukohta võimalikult täpselt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 19:35:49 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Mis värk on, et aint 90 jookseb välja? Piirajad peal (mis vist reaalselt kõigil uutel rekkadel on jah icon_razz.gif)
Piirajad ikka jah, mäest alla lastes läheb kiiremaks, aga see ajutine. Endal piirajad maas ja päris lõbus on vahest kiiremini kui 90 vurada:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 19:43:51 vasta tsitaadiga

Karlip, Pole otseselt kontrollinud, kui alati, kui ma punase foori alt gaasiga läbi lähen, siis trahvi ei saa. Ehk kui sa pidurdad või võtad näpu gaasilt maha (W) ning siis punase alt läbi lähed, siis tuleb trahv kaela.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 19:44:15 vasta tsitaadiga

ModernCo, kuidas maha võtsid? mingi Mod`?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 19:47:10 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
ModernCo, kuidas maha võtsid? mingi Mod`?
Physics mod, millest siin palju juttu on olnud, ei tea kas eraldi piiraja oma on, usun, et kui veel ei ole, siis millalgi ikka tekib icon_wink.gif

Ma vahest kui ei saa pidama punase tule all, siis pööran vastassuunda ja siis samuti trahvi ei saa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 19:47:49 vasta tsitaadiga

Eraldi piiraja eemaldaja modid on ka olemas, ka siinsamas teemas eksisteerivad lingid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 19:49:31 vasta tsitaadiga

Hmm, mul jookseb mäng kokku kui physics modi peale paned
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 19:53:09 vasta tsitaadiga

ModernCo kirjutas:
flameas kirjutas:
ModernCo, kuidas maha võtsid? mingi Mod`?
Physics mod, millest siin palju juttu on olnud, ei tea kas eraldi piiraja oma on, usun, et kui veel ei ole, siis millalgi ikka tekib icon_wink.gif

Ma vahest kui ei saa pidama punase tule all, siis pööran vastassuunda ja siis samuti trahvi ei saa...


Mul olnud ka siis, kui vastasuunda ei lähe. Isegi otse minnes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 23.10.2012 19:59:53 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Karlip, Pole otseselt kontrollinud, kui alati, kui ma punase foori alt gaasiga läbi lähen, siis trahvi ei saa. Ehk kui sa pidurdad või võtad näpu gaasilt maha (W) ning siis punase alt läbi lähed, siis tuleb trahv kaela.


Mis versioon teil mängust on? Kõige uuem ehk patch 1.1.1?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 20:04:06 vasta tsitaadiga

Politsei võiks ka olla icon_biggrin.gif Sõidavad aeg-ajalt maanteel, ületad kiirust, sõidab ette ja näitab, et tee äärde võtaks ennast, või eskordib lähima tanklani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.10.2012 20:08:50 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
libe kirjutas:
võtsin esimeseks masinaks 116k eest renault, mingi üle 400hp
teised saanid olid kõik 300 ringis icon_rolleyes.gif
võtsin ka sisuliselt kohe alguses 100k+400k laenu ja ei ole mingi kunst laenumakseid tagasi maksta
kas kuskil oli mingi valik raskusastmete kohta või?
äkki valisid need boonused vms paremini? Ma võtsid esimesed 3tk ohtlikele jäätmetele
võtsin 2tk high value cargo ja siis 2tk neid ohtlikke veoseid
lisaks on mul üks jorss teise samasuguse renault magnumiga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 20:17:32 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas ETS 2-le mingi Gold Edition vms lisaosa ka tuleb? icon_razz.gif
Kes veel ETS 2-te pole endale muretsenud ja tahab mingit kerget ülevaadet saada mängust,
siis minu kanalil on eestikeelne video olemas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 20:20:08 vasta tsitaadiga

Karlip kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Karlip, Pole otseselt kontrollinud, kui alati, kui ma punase foori alt gaasiga läbi lähen, siis trahvi ei saa. Ehk kui sa pidurdad või võtad näpu gaasilt maha (W) ning siis punase alt läbi lähed, siis tuleb trahv kaela.


Mis versioon teil mängust on? Kõige uuem ehk patch 1.1.1?


Jap, kõige uuem.

Ning see politsei idee oleks tõesti vägev.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 20:21:51 vasta tsitaadiga

Ma ei jaga, kas patch installib ära või mitte - ütleb, et patchib ja siis kaob ära lihtsalt installer. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 20:51:11 vasta tsitaadiga

On keegi veel seda täheldanud, et peale seda Psyhics modi paigaldamist pikeneb pidurdusmaa ikka tunduvalt?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 21:06:21 vasta tsitaadiga

XeriWin kirjutas:
On keegi veel seda täheldanud, et peale seda Psyhics modi paigaldamist pikeneb pidurdusmaa ikka tunduvalt?
Oleneb ka suuresti su kiirusest icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauriklade
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2011




sõnum 23.10.2012 21:07:20 vasta tsitaadiga

Keegi konsoolipoest on seda mängu tellinud??
Sooviksin sõbrale sünnaks osta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.10.2012 21:12:17 vasta tsitaadiga

Karlip kirjutas:
Ärge unustage siis, et kui leiate tõlkevigu või mingi glitch/bugi, siis saatke mulle läbi PS-i või postitage siia. Bugi/Glitchi korral oleks vaja asukohta võimalikult täpselt.


Ei ütleks, et just tõlkeviga, võib-olla rohkem selline norimine, aga seadete all on kaugeleulatuvad tuled. Tänapäeval vist kasutatakse igalpool siiski lihtsamalt kaugtuled.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 21:19:42 vasta tsitaadiga

lauriklade kirjutas:
Keegi konsoolipoest on seda mängu tellinud??
Sooviksin sõbrale sünnaks osta.
Olen lugenud, et viimasel ajal palju kammajaad selle konsoolipoega, vahepeal mõtlesin isegi sealt ära tellida Ets, aga ei julgenud riskida, hea ka, sain odavamalt ära aetud selle ostu thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 23.10.2012 21:31:55 vasta tsitaadiga

Vaatan et vähesed on endale 1. masinaks ostnud Volvo F16H Sleeperit...sellel suisa 414kw moto kohe vahel thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 23.10.2012 21:32:49 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Vaatan et vähesed on endale 1. masinaks ostnud Volvo F16H Sleeperit...sellel suisa 414kw moto kohe vahel thumbs_up.gif

Ma alustasin sellega icon_smile.gif Praeguseks juba 551kw kapoti all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 23.10.2012 21:33:24 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Karlip kirjutas:
Ärge unustage siis, et kui leiate tõlkevigu või mingi glitch/bugi, siis saatke mulle läbi PS-i või postitage siia. Bugi/Glitchi korral oleks vaja asukohta võimalikult täpselt.


Ei ütleks, et just tõlkeviga, võib-olla rohkem selline norimine, aga seadete all on kaugeleulatuvad tuled. Tänapäeval vist kasutatakse igalpool siiski lihtsamalt kaugtuled.

Kasutatakse ka pooltuled ja täistuled.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 21:33:36 vasta tsitaadiga

Oehh... Sellest Physic modist jäid mulle küll vaid halvad mälestused.
Allpool näha, mida ta siis tegi... icon_smile.gif


Glitch/bug pärast pikka pidurdusteed autole otsa sõites.


Link



Ja siis paar pilti...
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Kevp 24.10.2012 00:31:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 21:37:39 vasta tsitaadiga

Osav icon_lol.gif endal kiigutas ka ühe korra, kui piiravasse seina sõitsin icon_biggrin.gif
E: Vaatan, et härral juba 6x4 combo juba lahti sõidetud thumbs_up.gif


viimati muutis ModernCo 23.10.2012 21:39:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 21:38:16 vasta tsitaadiga

XeriWin, Mul sama jama, kui suure hooga kuhugi sisse põrutan. Kabiin hakkab edasi-tagasi käima. icon_biggrin.gif Aga egas neid suuri pauke ka tihti ette tule ning ikkagi kõige tähtsam selle modi juures see, et piirang on maha võetud.

lauriklade, Siin HV-s Konsoolipoe teemas on palju negatiivset tagasisidet, eriti nüüd hiljuti tulnud. Tellitav kaup venib oi-oi kui pikaks, ei vastata meilidele ega kõnedele jne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 21:44:43 vasta tsitaadiga

Neid suuri pauke tuli mul nagu oavarrest tänu selle modi tekitatavale pidurdusmaale.
Tänu sellele umbes 70000€ rekka parandamisele ja trahvidele kulunud.

Edit:
ModernCo kirjutas:
E: Vaatan, et härral juba 6x4 combo juba lahti sõidetud thumbs_up.gif

Jah, kohe level 20 saamas ja juba vaikselt kopp ees sellest mängust. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 23.10.2012 21:56:05 vasta tsitaadiga

XeriWin kirjutas:
Neid suuri pauke tuli mul nagu oavarrest tänu selle modi tekitatavale pidurdusmaale.
Tänu sellele umbes 70000€ rekka parandamisele ja trahvidele kulunud.

Edit:
ModernCo kirjutas:
E: Vaatan, et härral juba 6x4 combo juba lahti sõidetud thumbs_up.gif

Jah, kohe level 20 saamas ja juba vaikselt kopp ees sellest mängust. icon_biggrin.gif

Palju sul suurim ühekordne remondiarve on olnud? Sain 45k remondiarve kui Saksa autobahnil tegin laupkokkupõrke teise rekkaga 92kmh pealt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 22:09:06 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
ertr2 kirjutas:
aga kuidas on seletatav see, et tööline tühjalt tagasi tuleb? Igas linnas on nagu 4+ käru mida vedada icon_rolleyes.gif

Tööline tahab alati garaazi tagasi tulla, et kodu pere juurde magama minna.

WEAK I tell you! Ma kütan 24/7 - Scannil odol 9+k ja tühjalt sõitnud 52km!
Magan siis kui silm enam lahti ei püsi, või kui aega on icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 22:09:25 vasta tsitaadiga

Eks nüüd mõni minut tagasi see suur arve tuligi. Üritasin selle modiga Viinist Pariisi jõuda.
See küll õnnestus, kuid rekka ei teinud sinna jõudes just parimat häält (umbes 30% oli katki) ja selle parandamine
plekkis mingisugune 60000€.
Ja see autodega treiler polnud ka just parimas korras, 15%-line vigastus, selle arvelt läks kohaletoomise tasult maha
5000€. Ülejäänud kulus aga trahvidele.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 22:16:03 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Ma ei jaga, kas patch installib ära või mitte - ütleb, et patchib ja siis kaob ära lihtsalt installer. icon_rolleyes.gif

Minul oli nii, et kui ma tahtsin käsitsi patchi installida, siis ütles, et teil on kõige uuem versioon juba peal ehk ei lasknudki patchida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 23:31:47 vasta tsitaadiga

David Copperfield:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 23.10.2012 23:32:42 vasta tsitaadiga

Kuidas see juhtus? Kui mängu pole modifitseeritud siis oleks hea kui ütleksid, kuidas, kus jne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 23:38:38 vasta tsitaadiga

Karlip kirjutas:
Kuidas see juhtus? Kui mängu pole modifitseeritud siis oleks hea kui ütleksid, kuidas, kus jne.
Olin treila juba ära andnud frankfurtis, firmasse tradeaux. Siis lihtsalt tagurdasin, ja treila tasapisi läks/sisenes ehitisse, peal on physics mod, võtan maha ja proovin kas siis ka läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno09
HV vaatleja
rauno09

liitunud: 14.05.2012




sõnum 23.10.2012 23:42:57 vasta tsitaadiga

Mul millegipärast hakkab mäng siis läägama kui ma tuled sisse panen, muidu töötab ilusti, aga öösiti läheb halvaks.
Lahendust ei tea keegi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModernCo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2012




sõnum 23.10.2012 23:51:26 vasta tsitaadiga

Töötab samuti ilma physics modita, tegin kaks klõpsu, üks näitab gpsis asukohta, teine just for fun:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
- furgoon
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 00:17:19 vasta tsitaadiga

rauno09, tuled tõmbavad arvuti suht kooma jah. Tegin endal väikest testi, kui panin gabariidid+lähituled+ohutuled põlema, siis fps langes kuni 15 (ühikut) ! Võta graafika seadetest linnuke eest ära "Liikluse esituled" ja "Sekundaarsed tuled", siis ei mõjuta tulede kasutamine üldse. Kõige rohkem 1 fps kukub, kui tuled põlema paned icon_wink.gif

Head uudised ka icon_smile.gif
we expect to be able to officially announce another truck manufacturer brand for ETS2 in a few days

Ei tea, kes nüüd tugeva "surve" all murdus icon_biggrin.gif ?!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 00:24:20 vasta tsitaadiga

XeriWin kirjutas:
... Psyhic ...

Palun lõpetage keele vägistamine kui te seda ei oska. Kirjutage eesti keeles näiteks icon_mad.gif

Parimat,

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 00:44:30 vasta tsitaadiga

Kromosoom, kust kohast sa seda lugesid? icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno09
HV vaatleja
rauno09

liitunud: 14.05.2012




sõnum 24.10.2012 01:00:25 vasta tsitaadiga

Nende oma blogist.
http://blog.scssoft.com/
Ning veel uudiseid, nimelt tuli välja väike patch enne suurt patchi:
http://blog.scssoft.com/2012/10/quick-ets2-hotfix-patch.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.10.2012 02:52:59 vasta tsitaadiga

See et kui sõita vastassuunas saad trahvi, kuid sõites vastassuunas aga ääres siis trahvi ei saa icon_smile.gif Vähemalt mul õnnestus hulk maad tagasi sõita , kui teeotsast mööda panin.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.