Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 489, 490, 491  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 170 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 444

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 23.10.2012 00:14:12 vasta tsitaadiga

Heineken, tõsi, vabandan su ees, kuna polnud niimoodi väga viisakas öelda, aga too moment tundus see konteksti sobivat.

Alkoholi keeluseaduse kohta ma loen raamatut (Eesti-Soome piirituseveo kohta) käesolevalt. Ja nõustun, et see oli üleliia. Aga selliste asjadega on kord juba nii, et lubad lõdvemaid piire - nõutakse teab juba mida. Alkohol ja tubakas las olla keeluvabad, ülejäänud takistatud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 23.10.2012 00:15:50 vasta tsitaadiga

Heineken, war on drugs? sa savu spect pilte oled näinud w? kolmdees ja värki. no päris auguline üritus jääb ajust järgi (verevarustuse koha pealt). kõrgema kati narkost ei hakka rääkimagi.
kes tahab proovida, saab tänavalt mingi lahja kick'i. kes tahab regulaarselt tarvitada, leiab tänavalt kvaliteetset või toodab ise. või siis sureb üledoosi/raskuslisandite kätte ära. nn ennastpuhastav süsteem.
vaadates, mida mu tutvusringkonnas üks mees oma mäluga on teinud pärast igapäevast savunni, siis legaliseerimist ma siia riiki küll ei sooviks. kari seniilseid ning noori alzheimereid iga nurga peal.
war on drugs lõpetamine on kõik ilus paberil ja puha. nagu kommunism/zeitgeist juba. umbes samas stiilis nagu anti-war-on-drugs kommuunist läbikäidud idee, et ega hero sõltuvus polegi halb, kuna statistikasse lähevad kirja ainult elus läbikukkunud inimesed. hero sõltuvus ei pruugi isegi suurettevõtja elu segada. rite...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 00:27:17 vasta tsitaadiga

Teoreetiline küsimus. KRA jaoks on vaja eriarsti paberit, kuid teatavasti toimub meil arstistreik. Mis saab? icon_smile.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matukaz
HV kasutaja
matukaz

liitunud: 24.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 00:39:20 vasta tsitaadiga

Kui sa ei saa oma sõjaväe komisjoni ajaks paberi siis vähemalt tallinna KRA kontoris anti mõnele lihtsalt uue komisjoni aja. Aga kes tahab see saab ka selle paberi..
Mingi vend ütles ka et ei saanud enda perearsti juurde ja öeldi et no nemad ju ei streigi aga ikkagi anti talle uus aeg ja midagi muud ei tehtud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 00:53:14 vasta tsitaadiga

Ma olen aega korra juba edasi lükanud.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 23.10.2012 04:20:09 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Tigedaks teeb KV vastaste suhtumine. Ise käinud pole, aga kaagutada tahaks küll.


Kus tead et ma käinud pole?? Või miks mind kohe KV vastaseks tembeldad?

Või mis vahet sellel oleks? Keegi lähedane ikka oleks käinud ju.

Tutvusringkonnas jagunevad niivõinaa arvamused kahte leeri, palju ka selliseid kes väga rahul et seal ära said käia.

Tigetsemise asemel võiksid leppida et igaühel oma arvamus ja õigus seda ka avaldada.

Pealegi konkreetse teema esimeses postis kirjas, igaüks võiks oma arvamust avaldada icon_rolleyes.gif


ot:
Aga mina hoopis mõtlesin seda, et miks sul selline avatar on koos telefoninumbriga profiilis ... suht ebaviisakas. Anonymus is not amused ... or then again ... not anonymus.


Teemasse: ajateenistuse läbimise peamine pluss tundub see olevat, et saab järgmised 10 aastat lällata kui nu** ikka meil oli ja kui lebo nüüd on. Samuti saab rääkida lõputult toredaid lugusid kui äge oli, et meid täiega sedasi nu**iti ja jube naljakas oli kui muukeelsed numbreid lugeda ei osanud jne. Samuti saab privileegi kõige selle osas arvamust avaldada, sest kes pole käinud, see ei tea.

Ma ei kahetse, et käidud sai, aga teisest küljest ei saa ma aru mis see nii väärtuslik siis on? Mõni saab kaitseväes teada misasi on kirves, mõni õpib istudes si**uma, mõni jõuab pärast esimest nädalat topelt ja teeb juba neli kätekõverdust algse kahe asemel. Paraku suuremal osal selliseid probleeme ei ole. Mida nemad siis saavad ... peale militaristliku ajupesu? Ei saagi midagi. Võiks ju ometi nõus olla, et ajateenistus ongi militaarne ajupesu, mille jooksul omandatakse kvaliteetsed oskused tappa ja kuuletuda. Pole vaja mingit imeasja sellest kokku rääkida, mis kõik probleemid ära lahendab ja pudilõugadest mehed teeb - see ju ei ole nii.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 23.10.2012 06:44:12 vasta tsitaadiga

Perearstidel pole ka vastuvõtuajad päris tavaaegadel hetkel.
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 07:28:25 vasta tsitaadiga

pole ise küll KV's käinud (jõudsin enne nüüdseks olematu riigi armee putru helpida icon_lol.gif ) aga mis ajupesust siin räägitakse icon_rolleyes.gif
igal mehel käib siis mingi poliittöötaja sabas ja piniseb, kui tüütu kärbes kõrva ääres : meie KV on kõige parem, kõige ilusam jne... Või mismoodi see ajupesu käib icon_question.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 07:56:16 vasta tsitaadiga

Tuletagem meelde, et füüsiline treening ei ole karistus. Kätekõverdused ei ole karistus icon_idea.gif
Samuti ei ole karistus täisvarustuses tankimiinidega perimeetri jooksmine

Kui keegi mõtleb, et tehakse esimese 2 nädala jooksul ülekohut, siis palun lugege määrustikud läbi, seal on sellised asjad, et oioioi.
Kaitseväes ei saa olla demokraatiat, kui te seda loodate sealt leida, siis palju õnne. Jälle n*ssite iseend.

Ainuke "ajupesu", mida sealt saab, on patriotismi süstimine.

ArQ, sa ei õpi seal aint istudes s*ttuma vaid ka teisi vajalikke oskusi.. Pinge all mõtlemine/tegutsemine, tiimitöö, oskus käsitleda RELVA, ORIENTEERUMINE (anna mingile HV-lasele, kes pole kaitseväes/sõjaväes käinud, kompass ja kaart kätte ja lase tal tuigerdada metsas vähe.. olen 95% kindel, et ta ei saa hakkama) ja palju palju muud.

Oleks vaid ka meil selline suhtumine, et ajateenistuses käimine oleks auasi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 23.10.2012 08:04:10 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Ma olen aega korra juba edasi lükanud.


Ma lükkasin kaks korda kuna pidin mitu korda arsti juurde tagasi minema ja uuringute vahel ei olnud mõtet komisjoni minna. Üsna mõistvad olid, teed eesti.ee portaalis avalduse, helistavad ja lepite uue aja.

guest1902 kirjutas:
sa savu spect pilte oled näinud w?


ma vaataks, kui viitsid linkida

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis mihkel90 23.10.2012 09:40:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 23.10.2012 09:27:31 vasta tsitaadiga

Vajalike oskuste hulka lisaksin veel:
- Vähesega hakkama saamine ja elementaarne enese eest hoolitsemine.
Metsas isikliku varustusega toime tulemine on päris hea kogemus. Lisaks kohtasin mehi kes polnud elus voodit teinud, mõni võttis ajateenistuse ajal esimest korda kirve kätte ja lõhkus paar halgu ära. Mõni polnud elus telki üles pannud ega mati peal maganud. Lõkke tegemine ilma süütevedelikuta oli paljudele täiesti raketiteadus, samuti ahju kütmine. Priimusega toidu keetmine ja isegi konservi avamine taskunoaga oli mõnele päris pikka aega ületamatu ülesanne. Kuidas nii saab, me ei ole ju (veel) täiesti urbaniseerunud lääne ühiskond?
-Vastupidavus.
Naerge nüüd aga enne olid klubis puusi nõksutades jalad paari tunniga kutud. Hiljem võis terve öö jalgel olla ning pärast läbi linna koju jalutada. Füüsiliselt vormist ei hakka rääkimagi. Enamus olid enne ajateenistust täiesti keedetud makaronid, pärast suutsid kõik 3,2km läbi joosta (algul mõni katkestas!), kätekõverdusi ja kõhulihaseid teha.
-Vastutustunne ja meeskonna töö.
Juhid jagu või mingit meeskonda, õpid ise teistega koos töötama, teistega arvestama või teisi juhtima.
-Enesekindlus.
Omandades uusi oskusi, saades füüsiliselt võimekamaks ning suutes end teiste hulgas kehtestada ja teisi juhtida annavad noormehele olulise enesehinnangu kasvu. Sealt ilmselt tulebki see "meheks saamine" - ei olda enam täiesti titt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 11:39:22 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
Vajalike oskuste hulka lisaksin veel:
- Vähesega hakkama saamine ja elementaarne enese eest hoolitsemine.
Metsas isikliku varustusega toime tulemine on päris hea kogemus. Lisaks kohtasin mehi kes polnud elus voodit teinud, mõni võttis ajateenistuse ajal esimest korda kirve kätte ja lõhkus paar halgu ära. Mõni polnud elus telki üles pannud ega mati peal maganud. Lõkke tegemine ilma süütevedelikuta oli paljudele täiesti raketiteadus, samuti ahju kütmine. Priimusega toidu keetmine ja isegi konservi avamine taskunoaga oli mõnele päris pikka aega ületamatu ülesanne. Kuidas nii saab, me ei ole ju (veel) täiesti urbaniseerunud lääne ühiskond?
-Vastupidavus.
Naerge nüüd aga enne olid klubis puusi nõksutades jalad paari tunniga kutud. Hiljem võis terve öö jalgel olla ning pärast läbi linna koju jalutada. Füüsiliselt vormist ei hakka rääkimagi. Enamus olid enne ajateenistust täiesti keedetud makaronid, pärast suutsid kõik 3,2km läbi joosta (algul mõni katkestas!), kätekõverdusi ja kõhulihaseid teha.
-Vastutustunne ja meeskonna töö.
Juhid jagu või mingit meeskonda, õpid ise teistega koos töötama, teistega arvestama või teisi juhtima.
-Enesekindlus.
Omandades uusi oskusi, saades füüsiliselt võimekamaks ning suutes end teiste hulgas kehtestada ja teisi juhtida annavad noormehele olulise enesehinnangu kasvu. Sealt ilmselt tulebki see "meheks saamine" - ei olda enam täiesti titt.

Ilma ajateenistust läbimata olen seda kõike teinud, kogenud jms.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.10.2012 11:42:46 vasta tsitaadiga

SKG, jooksed väljaspool ajateenistust 8mehelise jaoga mööda korrusmaja koridori, "puhastad tube" ja jagad lahingtegevuse ajal käskluseid edasiliikumiseks? ütlen ausalt, kuigi klassis saab neid situatsioone tundide viisi läbi mängitud, saab reaalselt asja "jooksma" alles mitme päevase harjutamise tulemusel... kui ikka vastutegevus korra "tule peale" tõmbab, siis istud esialgu nagu kudev räim mõne korteri turvalises nurgas ja pea on täiesti tühi icon_biggrin.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 23.10.2012 14:30:57 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Tuletagem meelde, et füüsiline treening ei ole karistus. Kätekõverdused ei ole karistus icon_idea.gif
Samuti ei ole karistus täisvarustuses tankimiinidega perimeetri jooksmine

Kui keegi mõtleb, et tehakse esimese 2 nädala jooksul ülekohut, siis palun lugege määrustikud läbi, seal on sellised asjad, et oioioi.
Kaitseväes ei saa olla demokraatiat, kui te seda loodate sealt leida, siis palju õnne. Jälle n*ssite iseend.

Ainuke "ajupesu", mida sealt saab, on patriotismi süstimine.

ArQ, sa ei õpi seal aint istudes s*ttuma vaid ka teisi vajalikke oskusi.. Pinge all mõtlemine/tegutsemine, tiimitöö, oskus käsitleda RELVA, ORIENTEERUMINE (anna mingile HV-lasele, kes pole kaitseväes/sõjaväes käinud, kompass ja kaart kätte ja lase tal tuigerdada metsas vähe.. olen 95% kindel, et ta ei saa hakkama) ja palju palju muud.

Oleks vaid ka meil selline suhtumine, et ajateenistuses käimine oleks auasi.


Ilus jutt, aga mina küll ei õppinud seal pinge all mõtlema, tiimitööd tegema ega orienteeruma. Seda oskasin juba ennem teha. Need, kes ennem ei osanud mõelda ega teistega arvestada, ei osanud seda ka pärast ajateenistust. Lisaks ma olen üsna veendunud, et keskmine HV kasutaja saab kompassi ja kaardiga peale lühikest instruktaasi hakkama küll. Oskus käsitleda relva - nõus. Samas tsiviilelu kontekstis täiesti ebavajalik või huvi korral kiiresti omandatav.

Patriotism ongi ajupesu.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 23.10.2012 14:54:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

anna mingile HV-lasele, kes pole kaitseväes/sõjaväes käinud, kompass ja kaart kätte ja lase tal tuigerdada metsas vähe..

ütlen ausalt, et kaitsevägi on õpetanud küll mulle orienteerumist, aga see peab tegelikult ikkagi veres olema, et korralikult hakkama saada. mina panen esimesel võimalusel võssa. icon_lol.gif et kellel on geenides see, see saab hakkama ka kaitseväeta või väikese juhendamisega, kellel ei ole, sellel ei tule ka ajateenistusega
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 23.10.2012 16:20:34 vasta tsitaadiga

ot:
mihkel90 kirjutas:
ma vaataks, kui viitsid linkida
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 16:43:32 vasta tsitaadiga

ArQ, mis eriala vend oled?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 23.10.2012 17:12:07 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:


Ilus jutt, aga mina küll ei õppinud seal pinge all mõtlema, tiimitööd tegema ega orienteeruma. Seda oskasin juba ennem teha. Need, kes ennem ei osanud mõelda ega teistega arvestada, ei osanud seda ka pärast ajateenistust. Lisaks ma olen üsna veendunud, et keskmine HV kasutaja saab kompassi ja kaardiga peale lühikest instruktaasi hakkama küll. Oskus käsitleda relva - nõus. Samas tsiviilelu kontekstis täiesti ebavajalik või huvi korral kiiresti omandatav.

Patriotism ongi ajupesu.

+1
Lisaks eelnevale saab tugevalt kannatada võime võtta iseseisvalt vastu otsuseid kuna aasta otsa oled korrutanud fraasi 'just nii'.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 23.10.2012 17:52:43 vasta tsitaadiga

see "just nii" kuulub rohkem sbl alla...pärast kõlbab jah ka...okei -ga vist päris ei lepi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.10.2012 18:22:09 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
vaadates, mida mu tutvusringkonnas üks mees oma mäluga on teinud pärast igapäevast savunni, siis legaliseerimist ma siia riiki küll ei sooviks. kari seniilseid ning noori alzheimereid iga nurga peal.

Bill Hicks kirjutas:
I loved when Bush came out and said, "We are losing the war against drugs." You know what that implies? There's a war being fought, and the people on drugs are winning it.



ArQ kirjutas:
Patriotism ongi ajupesu.
Täpselt. Korra juba võtsin siin teemas selle üles kuivõrd halb on patriootlikkus, järgnes üsnagi korralik linchimine kui rahvale ei jõudnud mõte kohale. Üsna ehe näide kuivõrd efektiivselt ajupesus keegi käinud on icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 18:39:15 vasta tsitaadiga

Leinö orienteerumisjutu kohta: Meil on gps tänapäeval. See, et kaitsevägi endiselt teises maailmasõjas elab, on nende mure.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.10.2012 18:47:23 vasta tsitaadiga

Ja Glonass on ka... need mõlemad on täpselt niikaua kuni akud/patareid tühjaks saavad või usa/venemaa meile signaali saatmise lõpetab/segajad peale paneb... tomtomiga rindele ei lähe ju ning sellise GPS'iga mis sulle vaid koordinaati näiteb (seega aku kestab kauem) pead sa ikka oskama koordinaate lugeda ja vajadusel teisendada, et kaardil asukohta määrata

salatoimik kirjutas:
Leinö orienteerumisjutu kohta: Meil on gps tänapäeval. See, et kaitsevägi endiselt teises maailmasõjas elab, on nende mure.



Minujaoks suht elementaarne, et inimene oskaks kompassi ja kaardi abil ennast võõras kohas positsioneerida... kasvõi niisama matkates või seenel käies...


Mitte, et ma nüüd mingi hull EKV ja ajateenistuse pooldaja oleks... aga vaevalt keegi siin suvalisel ajahetkel mõtleb, et nüüd õpin kaardi voltimise selgeks ning muu elementaarse.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.10.2012 18:58:27 vasta tsitaadiga

Kompassi-kaardiga navigeerimise saab piisaval tasemel selgeks max ühe nädalavahetusega kui just eriline põmmpea ei ole. Läbi tehtud asi icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.10.2012 18:59:42 vasta tsitaadiga

Väga hea siis ju, mõnele on tuumateadus magneetilise ja geograafilise põhjasuuna kompensatsiooni arvestamine jms "pisiasjad" mis topograafilise kaardi korral määravaks saavad.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 23.10.2012 19:00:23 vasta tsitaadiga

ot kirjutas:
Ma olen viimasel ajal üha rohkem märganud seda, kui keegi oma arvamusega tuleb ning ütleb teistele, et nende arvamus on vale, sest nad on ajupestud.
Huvitav on see, et mitmed religioonid käsitlevad asja samamoodi - kui pole meiega siis on saatan sind endale võtnud.

Alati pole ainult püha tõde ning ajupestud inimeste loll arvamus...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 489, 490, 491  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.