|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.07.2012 17:38:40
|
|
|
In summary, the Codegen P-Case 460 from Q3335-A2 bundle is one of the worst PSUs we have seen so far. We can hardly recommend a 460W PSU with 230W real power and no power factor correction. In addition the PSU died during our test
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
06.07.2012 20:48:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Mel92: Tee palju parem test, võta 5-10x aastat jutti töötanud ning ka praegu töötavad odavama skaala laiatarbe-masinad ja vaata järgi, mis nime kannavad toiteplokid, mis neil sees on. Nimi on neil suuremal enamusel Codegen...
Ja kui ajalukku vaadata, siis justnimelt Codegen oli see, kes masstootmisesse sellised odav-toited tõi ning keda tänapäeval kõik tootjad järgi ahvivad oma 20-30 euri maksvate odav-toiteplokkidega.
--------------------------------
Ning kui ma vaatan kogunenud surnud toiteplokkide virna, siis selles on esindatud kõikvõimalikud muud tootjad, oma odav-mudelitega (näiteks Fortron, Nexus mis meenuvad) ja mitte ühtki surnud Codegeni seal pole. Küll on see-eest olemas paar 350W Codegeni, mille vanuseks võib hinnata mingi 6-8 aastat ja nad on täiesti 100% töökorras siiani.
PS. Eks teste võib teha igasuguseid, aga tihti näitab justnimelt pikk või ülipikk kasutusaeg seda, millega tegu on. Ma ei ütle, et see nimi peaks olema Codegen, aga midagi pole teha, konkurentide tooteid ei leia, kuna nad on surnud ja välja vahetatud... |
Kahjuks on mul enam vähem samasugune statistika. Fortrone sureb protsentuaalselt tunduvalt rohkem kui Codegene. Tuli patune mõte juba pähe, et äkki vahetaks Fortronitel 6 kondet kohe peale ostmist välja. Et pärast vähem vaeva. Kuigi mul on ka mõned Codegenid katki läinud. Tõenäoliselt on asi puhtalt lihtsuses, mida rohkem detaile, seda rohkem võimalikke kokkuhoiu ja võimalikke katkiminemise kohti. Codegen on algusest peale igavene ****, aga see on ka paari aasta pärast samasugune ****. Chieftec, Nexus ja Fortron on alguses toredad, aga langus on kiire. Mul oli käes ükspäev Chiefteci üks toiteplokist pärit plaat, mille peal kaks termotakistit ja kaks väga punnis kondensaatorit, mida kaunistas ilus kiri Chieftec patent pending. Päris humoorikas. See Codegeni 230w on enamusele arvutitele ok, aga mingi aja jooksul ära kustuv 12v ei ole ok. Tegelikult on ikka päris imelik, et kui ma ostan poest ükshaaval kondensaatoreid, siis maksavad need nii tühiselt vähe, et kas on selle tühise 10-20 sendi pärast mõtet tootjal kogu kalli seadme töökindlusega riskida. Aga miskipärast ikkagi riskitakse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.08.2012 21:30:53
|
|
|
Paistab, et Corsair on rahva lemmiku jonnyGURU enda parteisse meelitanud.
Hello everyone. My name is Jonny Gerow, but a lot of people know me by my alias "jonnyGURU". I started up a little website humbly called jonnyGURU.com, where we primarily review computer power supply units. I'm very happy to say that I am now working at Corsair as a technical marketing specialist for power supplies and I'm excited to be given the opportunity to play with Corsair's newest unit: the AX1200i Digital ATX Power Supply.
Load testing the AX1200i Digital ATX PSU
http://www.corsair.com/us/blog/load-testing-the-ax1200i-digital-atx-psu/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.08.2012 19:30:25
|
|
|
Aastad lähevad ja tahanpas..kaajada kirjutab siin ikka muinasjutte.Mina olen kümneid katkisi codegene
näinud ja nende töötavate codegenide põhiline eluea garantii tuleb mitte kvaliteedist, vaid asjaolust, et töötavad mingite 100w max juustuarvutite taga ja elektriskeem on 25 aastat vana ja seetõttu oma ehituselt põhjalikult arendatud.Pole vahet muidugi mida siin teatud isikule kirjutada, tema sisemine programm on ammu vigane.Umbes sama jutt, et vana Lada on parem, kui uus tänapäeva auto.Kõva võrdlus.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.08.2012 19:56:47
|
|
|
Paistab, et "surevate Fortronite" Fännklubi on pisaraid valama hakanud. Ärge vesistage, mul on kolakastis, tagavaraosadeks oma mingi paarkümmend mahasurnud FSP toodangut. Sealt leiab nii BlueStormi, Fortronit kui ka Epsiloni. Ehk siis kõiki taevani kiidetud FSP-odavtoiteplokke.
-------------------------
Ja selles kolakastis pole ühtki Codegeni, kõik Codegenid on töös ja töötavad, vanimad neist on jutti töötanud juba oma 10 aastat.
Kusagil 8 aastat tagasi todetud Codegen jooksutab praegugi lõdva randmega ringi Celeroniga MSI 775 emaplaati. Ja ei kavatse see Codegen mingil moel maha surra.
PS: Ja mis puutub mingisse mõnda surnud kondekasse, siis samasugused, surevad, odav-kondekad topitakse kõikide firmade odav-toiteplokkidesse. Ning avastades lõhkise kondeka, võetakse uus kondekas, jootekolb ning vahetatakse see katkine kondekas ära.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.08.2012 09:00:44
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Aastad lähevad ja tahanpas..kaajada kirjutab siin ikka muinasjutte.Mina olen kümneid katkisi codegene
näinud ja nende töötavate codegenide põhiline eluea garantii tuleb mitte kvaliteedist, vaid asjaolust, et töötavad mingite 100w max juustuarvutite taga ja elektriskeem on 25 aastat vana ja seetõttu oma ehituselt põhjalikult arendatud.Pole vahet muidugi mida siin teatud isikule kirjutada, tema sisemine programm on ammu vigane.Umbes sama jutt, et vana Lada on parem, kui uus tänapäeva auto.Kõva võrdlus. |
Kahjuks maailmas töötavatest arvutitest 80% ongi need 100w max juustuarvutid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
15.08.2012 15:09:29
|
|
|
Mis point teil siis selle Codegeniga on.. seal on sees kõik low end osad ja kasutusel madala võimsusega
arvutites, kus isegi ventilaatori seiskumine ei pruugi plokki hävitada, voolud on väiksed ja ka konded püsivad ju sellises olukorras paremini, plokk on seest tühi ja ventileeritakse tavaliselt ülearu.Mis nendest asjaoludest on seotud codegeni saavutustega ma ikka ei mõista ja milles siin kvaliteet avaldub?
Te ise ka aru saate mis pointi siin kirjutate- vanal Lada autol on palju vähem elektrisüsteemi vigu, kui moodsal autol,
kui moodsal autol x1000 kogu elektrisüsteemi maht ja keerukus ja teie arust siis Lada kvaliteetsem.Te kirjutate ju täpselt sellist seisukohta arvutite toiteplokkide võrdluses.Arvutifoorum, kus rumalus igal sammul domineerib.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.08.2012 15:21:44
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Mis point teil siis selle Codegeniga on.. seal on sees kõik low end osad ja kasutusel madala võimsusega
arvutites, kus isegi ventilaatori seiskumine ei pruugi plokki hävitada, voolud on väiksed ja ka konded püsivad ju sellises olukorras paremini, plokk on seest tühi ja ventileeritakse tavaliselt ülearu.Mis nendest asjaoludest on seotud codegeni saavutustega ma ikka ei mõista ja milles siin kvaliteet avaldub?
Te ise ka aru saate mis pointi siin kirjutate- vanal Lada autol on palju vähem elektrisüsteemi vigu, kui moodsal autol,
kui moodsal autol x1000 kogu elektrisüsteemi maht ja keerukus ja teie arust siis Lada kvaliteetsem.Te kirjutate ju täpselt sellist seisukohta arvutite toiteplokkide võrdluses.Arvutifoorum, kus rumalus igal sammul domineerib. |
Õnnetus on selles, et Fortron ja Chieftec koolevad täpselt samasuguses masinas samal ajal maha, aga Codegen ei koole. Mul suri FPS lihtsalt karbis seistes maha pooleteise aastaga. Kvaliteeti pole kummalgi, aga kui kahe jama vahel valida, siis võtaks juba Codegeni. Väga paljud lihtsalt ei osta paremaid toiteid hinna pärast. ( Mul endal on Seasonicu X seeria ) Mingi seisukoht peab ju odavama otsa osas ka olema.
Ja Ladal ei olnud vähem elektrisüsteemi vigu kui tänapäeva autol, komponendid olid nii ebakvaliteetsed lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
15.08.2012 22:59:41
|
|
|
VIIMANE kord kirjutan siia- kui plokk on primitiivne nagu codegeni ja komponente kordades vähem ja temperatuurid/võimsus madalamad siis ei saa teda võrrelda selliste plokkidega mis suure võimsusega arvutites töötavad.
Palju sa oled firma toiteid näinud nendes üliodavates juustuarvutites kus teie iidol codegen sitsib.Sa Sukelduja ka mida sa kirjutad segast, see Lada jutt oli nii mahukuse kui keerukuse seisukohast võrdlus, te varsti hakkate tõukeratast sportautoga võrdlema ja kiitma, et palju töökindlam.Mul pole ka kusjuures ühtegi katkist codegeni rämpsu hulgas, sest ma viskan need lihtvigadeta 300w käsnad ära, nad pole väärt ruumi mida võtavad.
Kui inimene midagi kirjutab või räägib siis peab seal olema mingi loogika, vastasel juhul minge tegelege millegi muuga milles kompetentsed olete.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.08.2012 13:12:43
|
|
|
| soodent kirjutas: |
VIIMANE kord kirjutan siia- kui plokk on primitiivne nagu codegeni ja komponente kordades vähem ja temperatuurid/võimsus madalamad siis ei saa teda võrrelda selliste plokkidega mis suure võimsusega arvutites töötavad.
Palju sa oled firma toiteid näinud nendes üliodavates juustuarvutites kus teie iidol codegen sitsib.Sa Sukelduja ka mida sa kirjutad segast, see Lada jutt oli nii mahukuse kui keerukuse seisukohast võrdlus, te varsti hakkate tõukeratast sportautoga võrdlema ja kiitma, et palju töökindlam.Mul pole ka kusjuures ühtegi katkist codegeni rämpsu hulgas, sest ma viskan need lihtvigadeta 300w käsnad ära, nad pole väärt ruumi mida võtavad.
Kui inimene midagi kirjutab või räägib siis peab seal olema mingi loogika, vastasel juhul minge tegelege millegi muuga milles kompetentsed olete. |
Katsu aru saada, et mina väidan mitte seda, et Codegen on hea, vaid seda et FPS ja Chieftec on halvad. Odavast saastast kokkupandud ebausaldusväärsed toiteplokid.
Ole hea ja arenda endale huumorimeel selle LADA jutu peale. Mitu smilet peab lause lõppu panema, et mõni seda tõsiselt ei võtaks?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
17.08.2012 19:25:20
|
|
|
Küsimus toiteploki ässadele, et kas ma olen asjast õigesti aru saanud.
Plokk: http://www.seasonicusa.com/M12II-Bronze.htm
Et kui ma tahaks kahe videokaardiga Crossfiret teha, millel mõlemal on tarvis 2x6pin ühendust, siis järelikult on selle toitega hambad?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.08.2012 20:08:51
|
|
|
oleneb mis vga'd ja ülejäänud süsteem.
aga ei usu et ta otsad annab.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
17.08.2012 22:30:47
|
|
|
| pole veel kuulnud, et kellelgi Chieftec saba annaks, ilma et probleemiks poleks olnud tolm või ventilatsiooni puudumine. mu 7a vanas Celeron/P4 S775 masinas oli 360w isend, kestis kaua, läks nüüd jällegi tagasi tööle ühte netimasinasse. sai omale ajutiseks 550W uus isend ligi võetud, ei ole senini probleeme olnud ei kellamise ei januste videokaartidega. eks näis, mis muidugi tuumarohkema prosega saama hakkab, seinast tõmbab mu profiilimasin praeguse konfiguratsiooniga täiskoormuse all 300W.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
18.08.2012 11:03:21
|
|
|
| tsitaat: |
| pole veel kuulnud, et kellelgi Chieftec saba annaks |
Iga toiteplokk annab kord otsad, ka Chieftec, enda 420W Chieftec muutus ebastabiilseks, nii-et teda ei saanud edasi enam kasutada, arvata võib, et mõni kondensaator jamas, parandama ei hakanud, soetasin uue 750W Chieftec`i mis on juba oma 4,5 aastat töötanud. Kui ikka toiteplokk kestab üle viie aasta, siis võib igati ta tööga rahule jääda.
Kunagi oli teema LG garantii kohta, kus väikse tõlke vea tõttu oli kirjas, et toote töötamise aeg seitse aastat, peale selle aja lõppemist võib toode plahvatada, igati õige, tavaliselt on iga elektroonika toode peale seitset aastat nii või naa ära viskamist väärt.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
18.08.2012 12:32:38
|
|
|
| tsitaat: |
tavaliselt on iga elektroonika toode peale seitset aastat nii või naa ära viskamist väärt.
|
Marie, päris nii ei saa ka nüüd öelda
Mul vanal bemmil on bosch aju juba 27 aastat vana ja töötab laitmatult
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiidu93
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2008
|
19.08.2012 23:23:17
|
|
|
| Mul oli kunagi 200W ATX toide, asi istus vist HP Vectra sees. Toiteplokk seestpoolt oli palju vingem kui 400W ja 450W toitekad. Radikad sees korralikud, stuffi paksult sees ja üpris raske kah. See on kvaliteet!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.08.2012 10:41:48
|
|
|
Huvitav, kas Codegeni vihkajad ikka julgevad Arvutikeskuse kodulehte avada - Codegenid üksteise järel rivis, Low-end Codegenidega alates ja High-End 80+ Codegenidega lõpetades...
Igatahes väga huvitav pööre, kui arvestada, et mingi aeg tagasi oli Codegen AK-s päris tõrjutud positsioonil.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
20.08.2012 12:23:28
|
|
|
80+ ei ole High-End vaid pigem kekmine toide.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
20.08.2012 17:18:58
|
|
|
tahanteada, ega AK neid maale ei too - valik tuleb otse leedu hulgilao listist.
http://www.arvutikeskus.ee////127456
Codegen tegelikult ja 250W juures läheb tal juba mingi kaitse peale.
Vahepeal oli codegenid täitsa talutava kvaliteediga ja enamus olid 120mm ventikaga. 400-500W labeliga ja 120mm ventikaga olid täitsa normaalsed - kannatasid koormust ja väga lärmi ei teinud.
Aastake tagasi hakkas mingi uus saast peale tulema... Osad 80mm ventikatega ja üle 200W lihtsalt lõpetasid töö.
Peaaegu nagu intertech millel 500w label aga 200w juures läheb lihtsalt põlema.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2012 20:25:01
|
|
|
seda tahaks näha kuidas codegen kannatab 50c juures täis koormust mis plokkile märgitud ning kasutegur sinna 80 kanti veel jääks
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
23.08.2012 14:36:26
|
|
|
http://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSupplies.aspx
230V juures testitakse enamjaolt ainult serveri ja muid eriotstarbelisi toiteplokke.
Kui ma ei eksi, siis tegelikult 230V peal on toiteplokide ebaeffektiivsemad kui 115V peal ja 80+ toited ei püsi reaalselt meie toitevõrgus selles effektiivsuses.
Rääkimata sellest, et enamus inimesi ostavad endale ju tubli varuga toite ja kasutus jääb sinna 15-30% koormuse juurde.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
23.08.2012 14:50:32
|
|
|
| Chidori, vastupidi peaks olema - 230V on efektiivsem, kuna ampreid läheb sama võimsuse juures vähem. Eks mõni elektriteadlikkum parandagu.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
23.08.2012 21:35:18
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Chidori, vastupidi peaks olema - 230V on efektiivsem, kuna ampreid läheb sama võimsuse juures vähem. Eks mõni elektriteadlikkum parandagu. |
230v juures on jah enamik, kui mitte kõik toitekad efektiivsemad, kui 115v juures.
vähemalt need kindlasti, millel on active pfc - aga enamikul vähegi asjalikemal on.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.09.2012 20:58:02
|
|
|
milleks sellist jura peaks vaja minema ? korralik seasonicu x seeria toide ja see fän ei käi sul 90% ajast ringigi sama hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.09.2012 22:11:31
|
|
|
sama hinnaga saad ak-st x-460fl, millele ak suudab ka kohapeal garantiid pakkuda/vahendada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
11.09.2012 23:01:16
|
|
|
pots4t4j4, seasonic toited on tõesti head
Aga väidetavalt pole see Kingwin STR-500 üldse mingisugune jura, vaid üks parimaid fanless toiteid:
http://www.silentpcreview.com/article1220-page6.html
Erinevus X-460ga pole just väga suur, aga kasvõi natuke parem efektiivsus on fanless toite puhul juba väga oluline.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
colin07
HV kasutaja
liitunud: 17.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
06.10.2012 16:11:31
|
|
|
Corsair on rohkematki väärt, kui sellise jubinaga võrrelda Fortronid ei kesta kaua kehvade kondensaatorite tõttu (ehk masin ei lähe enam ühel ilusal päeval käimagi) + Corsair on KINDLASTI vaiksem ning ta on musta värvi
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.10.2012 16:20:42
|
|
|
selles hinnaklassis on seasonicu g-360 olemas... 80+ gold.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
07.10.2012 16:49:17
|
|
|
| Endal juba teine Corsairi CXV2 ning varsti viin sellegi garantiisse, esimne suri lampi ära ning teisel vent klõbiseb.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
07.10.2012 17:31:36
|
|
|
mul endal on mingisugune 550W Chieftec, mille ventilaatori müra mu kõrvad kuulevad. jõudlusega pole probleeme olnud
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
16.10.2012 20:29:54
|
|
|
Enermax Modu82+ 525W, 625W või SeaSonic M12II Modular 520W, 620W 85+
Mõlemad on 80 PLUS BRONZE. Enermax on siis see vanem 2008a. välja tulnud mudel. Aga tundub, et uuel (modu82+ II) mudelil mingeid erilisi uuendusi pole, niipalju kui silma on jäänud...
Kumba eelistada?
Lisaks mainin veel
Enermax on tehase poolt refurbished ja 625W hinnaks on 61€. 6 kuud garantiid! Kas tasub osta või võtta uus Seasonicult, mis on tublisit kallimad. (520W modular 76€, 620W modular 86€.) ?
viimati muutis LauriTed 16.10.2012 20:30:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
16.10.2012 20:29:55
|
|
|
| caramis kirjutas: |
mul endal on mingisugune 550W Chieftec, mille ventilaatori müra mu kõrvad kuulevad. jõudlusega pole probleeme olnud  |
Vaheta vent ära siis
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
17.10.2012 00:02:41
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
mul endal on mingisugune 550W Chieftec, mille ventilaatori müra mu kõrvad kuulevad. jõudlusega pole probleeme olnud  |
Vaheta vent ära siis  |
pean enne H60 pumba üle vaatama, kui toite kallale asun sai hiljuti õhu pealt "vedeliku" peale kolitud ja nüüd uued mured
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
20.10.2012 16:15:31
|
|
|
| Küsimus Seasonic-u omanikele: kas selline vaikne krõbin (see sõna iseloomustaks seda kõike paremini) on normaalne ning tavapärane nähtus? Täna roomasin veidi laua all ning jäi kõrva. Esialgu arvasin, et kusagil juhe käib mõne vendi vastu, aga nii see ei olnud. Krõbisedb isegi siis, kui ventilaator on passiivses olekus (sanuti, kui masin on välja lülitatud ja voolu all). Tegemist on 3 kuud vana X-560.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.10.2012 16:19:20
|
|
|
garantiilaks kui kindel et toide seda teeb, pole enda x-850 kunagi kuulnud ja tore on
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
20.10.2012 23:22:05
|
|
|
Oskab keegi soovitada toiteplokki kuni ~45€, mis läheks kasutusse meediakasti/serverisse.
Andmed: E6400, low end Radeon video, 4 kõvaketast.
Kuskil 350W peaks ära toitma ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
21.10.2012 13:58:01
|
|
|
| spreiii kirjutas: |
Oskab keegi soovitada toiteplokki kuni ~45€, mis läheks kasutusse meediakasti/serverisse.
Andmed: E6400, low end Radeon video, 4 kõvaketast.
Kuskil 350W peaks ära toitma ilmselt. |
Tasub haarata, kuniks veel jätkub
Link :: AK
80 Plus Bronze, 500W ning hea hind.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.10.2012 15:24:55
|
|
|
| Hind hea, aga Enermaxiga on vist kööga nagunii st selle kaubamärgi alt hakkab tulema väga kõikuvat kraami.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
22.10.2012 14:44:17
|
|
|
Ilmselt peab siis jah 10€ juurde panema ja saab vähemalt töökindla PSU.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.10.2012 21:20:10
|
|
|
It's already a better supply than anything else at this power level I can think of right now
Tööle sai see ostetud. Arvuti idle tarve pistikust 35W
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|