Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 17:38:40 vasta tsitaadiga

In summary, the Codegen P-Case 460 from Q3335-A2 bundle is one of the worst PSUs we have seen so far. We can hardly recommend a 460W PSU with 230W real power and no power factor correction. In addition the PSU died during our test icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 20:48:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mel92: Tee palju parem test, võta 5-10x aastat jutti töötanud ning ka praegu töötavad odavama skaala laiatarbe-masinad ja vaata järgi, mis nime kannavad toiteplokid, mis neil sees on. Nimi on neil suuremal enamusel Codegen... icon_cool.gif

Ja kui ajalukku vaadata, siis justnimelt Codegen oli see, kes masstootmisesse sellised odav-toited tõi ning keda tänapäeval kõik tootjad järgi ahvivad oma 20-30 euri maksvate odav-toiteplokkidega. icon_razz1.gif
--------------------------------
Ning kui ma vaatan kogunenud surnud toiteplokkide virna, siis selles on esindatud kõikvõimalikud muud tootjad, oma odav-mudelitega (näiteks Fortron, Nexus mis meenuvad) ja mitte ühtki surnud Codegeni seal pole. Küll on see-eest olemas paar 350W Codegeni, mille vanuseks võib hinnata mingi 6-8 aastat ja nad on täiesti 100% töökorras siiani.

PS. Eks teste võib teha igasuguseid, aga tihti näitab justnimelt pikk või ülipikk kasutusaeg seda, millega tegu on. Ma ei ütle, et see nimi peaks olema Codegen, aga midagi pole teha, konkurentide tooteid ei leia, kuna nad on surnud ja välja vahetatud...

Kahjuks on mul enam vähem samasugune statistika. Fortrone sureb protsentuaalselt tunduvalt rohkem kui Codegene. Tuli patune mõte juba pähe, et äkki vahetaks Fortronitel 6 kondet kohe peale ostmist välja. icon_smile.gif Et pärast vähem vaeva. Kuigi mul on ka mõned Codegenid katki läinud. Tõenäoliselt on asi puhtalt lihtsuses, mida rohkem detaile, seda rohkem võimalikke kokkuhoiu ja võimalikke katkiminemise kohti. Codegen on algusest peale igavene ****, aga see on ka paari aasta pärast samasugune ****. Chieftec, Nexus ja Fortron on alguses toredad, aga langus on kiire. Mul oli käes ükspäev Chiefteci üks toiteplokist pärit plaat, mille peal kaks termotakistit ja kaks väga punnis kondensaatorit, mida kaunistas ilus kiri Chieftec patent pending. icon_smile.gif Päris humoorikas. See Codegeni 230w on enamusele arvutitele ok, aga mingi aja jooksul ära kustuv 12v ei ole ok. Tegelikult on ikka päris imelik, et kui ma ostan poest ükshaaval kondensaatoreid, siis maksavad need nii tühiselt vähe, et kas on selle tühise 10-20 sendi pärast mõtet tootjal kogu kalli seadme töökindlusega riskida. Aga miskipärast ikkagi riskitakse.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.08.2012 21:30:53 vasta tsitaadiga

Paistab, et Corsair on rahva lemmiku jonnyGURU enda parteisse meelitanud. icon_razz1.gif

Hello everyone. My name is Jonny Gerow, but a lot of people know me by my alias "jonnyGURU". I started up a little website humbly called jonnyGURU.com, where we primarily review computer power supply units. I'm very happy to say that I am now working at Corsair as a technical marketing specialist for power supplies and I'm excited to be given the opportunity to play with Corsair's newest unit: the AX1200i Digital ATX Power Supply.

Load testing the AX1200i Digital ATX PSU
http://www.corsair.com/us/blog/load-testing-the-ax1200i-digital-atx-psu/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.08.2012 19:30:25 vasta tsitaadiga

Aastad lähevad ja tahanpas..kaajada kirjutab siin ikka muinasjutte.Mina olen kümneid katkisi codegene
näinud ja nende töötavate codegenide põhiline eluea garantii tuleb mitte kvaliteedist, vaid asjaolust, et töötavad mingite 100w max juustuarvutite taga ja elektriskeem on 25 aastat vana ja seetõttu oma ehituselt põhjalikult arendatud.Pole vahet muidugi mida siin teatud isikule kirjutada, tema sisemine programm on ammu vigane.Umbes sama jutt, et vana Lada on parem, kui uus tänapäeva auto.Kõva võrdlus.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.08.2012 19:56:47 vasta tsitaadiga

Paistab, et "surevate Fortronite" Fännklubi on pisaraid valama hakanud. icon_smile.gif Ärge vesistage, mul on kolakastis, tagavaraosadeks oma mingi paarkümmend mahasurnud FSP toodangut. Sealt leiab nii BlueStormi, Fortronit kui ka Epsiloni. Ehk siis kõiki taevani kiidetud FSP-odavtoiteplokke. icon_smile.gif
-------------------------
Ja selles kolakastis pole ühtki Codegeni, kõik Codegenid on töös ja töötavad, vanimad neist on jutti töötanud juba oma 10 aastat. icon_smile.gif
Kusagil 8 aastat tagasi todetud Codegen jooksutab praegugi lõdva randmega ringi Celeroniga MSI 775 emaplaati. Ja ei kavatse see Codegen mingil moel maha surra. icon_razz1.gif

PS: Ja mis puutub mingisse mõnda surnud kondekasse, siis samasugused, surevad, odav-kondekad topitakse kõikide firmade odav-toiteplokkidesse. Ning avastades lõhkise kondeka, võetakse uus kondekas, jootekolb ning vahetatakse see katkine kondekas ära. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 09:00:44 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Aastad lähevad ja tahanpas..kaajada kirjutab siin ikka muinasjutte.Mina olen kümneid katkisi codegene
näinud ja nende töötavate codegenide põhiline eluea garantii tuleb mitte kvaliteedist, vaid asjaolust, et töötavad mingite 100w max juustuarvutite taga ja elektriskeem on 25 aastat vana ja seetõttu oma ehituselt põhjalikult arendatud.Pole vahet muidugi mida siin teatud isikule kirjutada, tema sisemine programm on ammu vigane.Umbes sama jutt, et vana Lada on parem, kui uus tänapäeva auto.Kõva võrdlus.

Kahjuks maailmas töötavatest arvutitest 80% ongi need 100w max juustuarvutid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.08.2012 15:09:29 vasta tsitaadiga

Mis point teil siis selle Codegeniga on.. seal on sees kõik low end osad ja kasutusel madala võimsusega
arvutites, kus isegi ventilaatori seiskumine ei pruugi plokki hävitada, voolud on väiksed ja ka konded püsivad ju sellises olukorras paremini, plokk on seest tühi ja ventileeritakse tavaliselt ülearu.Mis nendest asjaoludest on seotud codegeni saavutustega ma ikka ei mõista ja milles siin kvaliteet avaldub?
Te ise ka aru saate mis pointi siin kirjutate- vanal Lada autol on palju vähem elektrisüsteemi vigu, kui moodsal autol,
kui moodsal autol x1000 kogu elektrisüsteemi maht ja keerukus ja teie arust siis Lada kvaliteetsem.Te kirjutate ju täpselt sellist seisukohta arvutite toiteplokkide võrdluses.Arvutifoorum, kus rumalus igal sammul domineerib.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 15:21:44 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mis point teil siis selle Codegeniga on.. seal on sees kõik low end osad ja kasutusel madala võimsusega
arvutites, kus isegi ventilaatori seiskumine ei pruugi plokki hävitada, voolud on väiksed ja ka konded püsivad ju sellises olukorras paremini, plokk on seest tühi ja ventileeritakse tavaliselt ülearu.Mis nendest asjaoludest on seotud codegeni saavutustega ma ikka ei mõista ja milles siin kvaliteet avaldub?
Te ise ka aru saate mis pointi siin kirjutate- vanal Lada autol on palju vähem elektrisüsteemi vigu, kui moodsal autol,
kui moodsal autol x1000 kogu elektrisüsteemi maht ja keerukus ja teie arust siis Lada kvaliteetsem.Te kirjutate ju täpselt sellist seisukohta arvutite toiteplokkide võrdluses.Arvutifoorum, kus rumalus igal sammul domineerib.

Õnnetus on selles, et Fortron ja Chieftec koolevad täpselt samasuguses masinas samal ajal maha, aga Codegen ei koole. Mul suri FPS lihtsalt karbis seistes maha pooleteise aastaga. Kvaliteeti pole kummalgi, aga kui kahe jama vahel valida, siis võtaks juba Codegeni. Väga paljud lihtsalt ei osta paremaid toiteid hinna pärast. ( Mul endal on Seasonicu X seeria ) Mingi seisukoht peab ju odavama otsa osas ka olema.
Ja Ladal ei olnud vähem elektrisüsteemi vigu kui tänapäeva autol, komponendid olid nii ebakvaliteetsed lihtsalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 15:51:23 vasta tsitaadiga

Kui Codegen ei kõlba, siis Seasonic tuli odavama otsa 80+ gold mudeliga välja:
Seasonic G-Series

360W mudeli kõrvale peaks varsti ka lisa tulema:
http://www.seasonic.com/new/twevent20120718.htm
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.08.2012 22:59:41 vasta tsitaadiga

VIIMANE kord kirjutan siia- kui plokk on primitiivne nagu codegeni ja komponente kordades vähem ja temperatuurid/võimsus madalamad siis ei saa teda võrrelda selliste plokkidega mis suure võimsusega arvutites töötavad.
Palju sa oled firma toiteid näinud nendes üliodavates juustuarvutites kus teie iidol codegen sitsib.Sa Sukelduja ka mida sa kirjutad segast, see Lada jutt oli nii mahukuse kui keerukuse seisukohast võrdlus, te varsti hakkate tõukeratast sportautoga võrdlema ja kiitma, et palju töökindlam.Mul pole ka kusjuures ühtegi katkist codegeni rämpsu hulgas, sest ma viskan need lihtvigadeta 300w käsnad ära, nad pole väärt ruumi mida võtavad.
Kui inimene midagi kirjutab või räägib siis peab seal olema mingi loogika, vastasel juhul minge tegelege millegi muuga milles kompetentsed olete.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 13:12:43 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
VIIMANE kord kirjutan siia- kui plokk on primitiivne nagu codegeni ja komponente kordades vähem ja temperatuurid/võimsus madalamad siis ei saa teda võrrelda selliste plokkidega mis suure võimsusega arvutites töötavad.
Palju sa oled firma toiteid näinud nendes üliodavates juustuarvutites kus teie iidol codegen sitsib.Sa Sukelduja ka mida sa kirjutad segast, see Lada jutt oli nii mahukuse kui keerukuse seisukohast võrdlus, te varsti hakkate tõukeratast sportautoga võrdlema ja kiitma, et palju töökindlam.Mul pole ka kusjuures ühtegi katkist codegeni rämpsu hulgas, sest ma viskan need lihtvigadeta 300w käsnad ära, nad pole väärt ruumi mida võtavad.
Kui inimene midagi kirjutab või räägib siis peab seal olema mingi loogika, vastasel juhul minge tegelege millegi muuga milles kompetentsed olete.

Katsu aru saada, et mina väidan mitte seda, et Codegen on hea, vaid seda et FPS ja Chieftec on halvad. Odavast saastast kokkupandud ebausaldusväärsed toiteplokid.
Ole hea ja arenda endale huumorimeel selle LADA jutu peale. Mitu smilet peab lause lõppu panema, et mõni seda tõsiselt ei võtaks?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 19:25:20 vasta tsitaadiga

Küsimus toiteploki ässadele, et kas ma olen asjast õigesti aru saanud.
Plokk: http://www.seasonicusa.com/M12II-Bronze.htm

Et kui ma tahaks kahe videokaardiga Crossfiret teha, millel mõlemal on tarvis 2x6pin ühendust, siis järelikult on selle toitega hambad?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 20:08:51 vasta tsitaadiga

oleneb mis vga'd ja ülejäänud süsteem.

aga ei usu et ta otsad annab.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 20:12:33 vasta tsitaadiga

Rudolf112, No võid ju molexi otsa lükata PCI-E toitelülitud teise kaardi jaoks. Aga jah üldiselt vaata vähe võimsam kahe kaardi jaosk. 500W CF-i jaoks liiga piiri peal.
Näiteks M12II 750W on 4 PCI-E otsikut ja ka võimsuselt peaks piisama.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 22:30:47 vasta tsitaadiga

pole veel kuulnud, et kellelgi Chieftec saba annaks, ilma et probleemiks poleks olnud tolm või ventilatsiooni puudumine. mu 7a vanas Celeron/P4 S775 masinas oli 360w isend, kestis kaua, läks nüüd jällegi tagasi tööle ühte netimasinasse. sai omale ajutiseks 550W uus isend ligi võetud, ei ole senini probleeme olnud ei kellamise ei januste videokaartidega. eks näis, mis muidugi tuumarohkema prosega saama hakkab, seinast tõmbab mu profiilimasin praeguse konfiguratsiooniga täiskoormuse all 300W.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 18.08.2012 11:03:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pole veel kuulnud, et kellelgi Chieftec saba annaks

Iga toiteplokk annab kord otsad, ka Chieftec, enda 420W Chieftec muutus ebastabiilseks, nii-et teda ei saanud edasi enam kasutada, arvata võib, et mõni kondensaator jamas, parandama ei hakanud, soetasin uue 750W Chieftec`i mis on juba oma 4,5 aastat töötanud. Kui ikka toiteplokk kestab üle viie aasta, siis võib igati ta tööga rahule jääda.
Kunagi oli teema LG garantii kohta, kus väikse tõlke vea tõttu oli kirjas, et toote töötamise aeg seitse aastat, peale selle aja lõppemist võib toode plahvatada, igati õige, tavaliselt on iga elektroonika toode peale seitset aastat nii või naa ära viskamist väärt.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 18.08.2012 12:32:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tavaliselt on iga elektroonika toode peale seitset aastat nii või naa ära viskamist väärt.

Marie, päris nii ei saa ka nüüd öelda icon_neutral.gif
Mul vanal bemmil on bosch aju juba 27 aastat vana ja töötab laitmatult thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiidu93
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 19.08.2012 23:23:17 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi 200W ATX toide, asi istus vist HP Vectra sees. Toiteplokk seestpoolt oli palju vingem kui 400W ja 450W toitekad. Radikad sees korralikud, stuffi paksult sees ja üpris raske kah. See on kvaliteet!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.08.2012 10:41:48 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Codegeni vihkajad ikka julgevad Arvutikeskuse kodulehte avada - Codegenid üksteise järel rivis, Low-end Codegenidega alates ja High-End 80+ Codegenidega lõpetades... icon_razz1.gif

Igatahes väga huvitav pööre, kui arvestada, et mingi aeg tagasi oli Codegen AK-s päris tõrjutud positsioonil.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.08.2012 12:23:28 vasta tsitaadiga

80+ ei ole High-End vaid pigem kekmine toide.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 13:05:54 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
80+ ei ole High-End vaid pigem kekmine toide.

80+ Bronze (85%) vs 80+ Platinum (94%) icon_rolleyes.gif
Mõlemad on 80+ icon_razz1.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/80plus

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 17:18:58 vasta tsitaadiga

tahanteada, ega AK neid maale ei too - valik tuleb otse leedu hulgilao listist.

http://www.arvutikeskus.ee////127456
Codegen tegelikult ja 250W juures läheb tal juba mingi kaitse peale.

Vahepeal oli codegenid täitsa talutava kvaliteediga ja enamus olid 120mm ventikaga. 400-500W labeliga ja 120mm ventikaga olid täitsa normaalsed - kannatasid koormust ja väga lärmi ei teinud.
Aastake tagasi hakkas mingi uus saast peale tulema... Osad 80mm ventikatega ja üle 200W lihtsalt lõpetasid töö.

Peaaegu nagu intertech millel 500w label aga 200w juures läheb lihtsalt põlema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.08.2012 19:58:54 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
AJ kirjutas:
80+ ei ole High-End vaid pigem kekmine toide.

80+ Bronze (85%) vs 80+ Platinum (94%) icon_rolleyes.gif
Mõlemad on 80+ icon_razz1.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/80plus

Codegen-id on 80+ (80PLUS), mitte Bronze, Platinum-ist rääkimata. Ehk tavaline toide, ei midagi erilist.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU//?t=Codegen

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 20:25:01 vasta tsitaadiga

seda tahaks näha kuidas codegen kannatab 50c juures täis koormust mis plokkile märgitud ning kasutegur sinna 80 kanti veel jääks eusa_think.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 12:17:50 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
AJ kirjutas:
80+ ei ole High-End vaid pigem kekmine toide.

80+ Bronze (85%) vs 80+ Platinum (94%) icon_rolleyes.gif
Mõlemad on 80+ icon_razz1.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/80plus

Codegen-id on 80+ (80PLUS), mitte Bronze, Platinum-ist rääkimata. Ehk tavaline toide, ei midagi erilist.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU//?t=Codegen

Ametlikult on "tavaline" 80 Plus defineeritud vaid 115V jaoks, meitel kasutatava 230V jaoks aga mitte icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 14:36:26 vasta tsitaadiga

http://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSupplies.aspx

230V juures testitakse enamjaolt ainult serveri ja muid eriotstarbelisi toiteplokke.
Kui ma ei eksi, siis tegelikult 230V peal on toiteplokide ebaeffektiivsemad kui 115V peal ja 80+ toited ei püsi reaalselt meie toitevõrgus selles effektiivsuses.
Rääkimata sellest, et enamus inimesi ostavad endale ju tubli varuga toite ja kasutus jääb sinna 15-30% koormuse juurde.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 14:50:32 vasta tsitaadiga

Chidori, vastupidi peaks olema - 230V on efektiivsem, kuna ampreid läheb sama võimsuse juures vähem. Eks mõni elektriteadlikkum parandagu.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.08.2012 21:35:18 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Chidori, vastupidi peaks olema - 230V on efektiivsem, kuna ampreid läheb sama võimsuse juures vähem. Eks mõni elektriteadlikkum parandagu.

230v juures on jah enamik, kui mitte kõik toitekad efektiivsemad, kui 115v juures.
vähemalt need kindlasti, millel on active pfc - aga enamikul vähegi asjalikemal on.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 11.09.2012 20:45:45 vasta tsitaadiga

Rärrr...

Miks eestis keegi eksootilist tavaari ei müü?

http://www.amazon.com/KingWin-Stryker-500-Watt-Fanless-STR-500/dp/B005CM8V4I

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 20:58:02 vasta tsitaadiga

kissu19 kirjutas:
Rärrr...

Miks eestis keegi eksootilist tavaari ei müü?

http://www.amazon.com/KingWin-Stryker-500-Watt-Fanless-STR-500/dp/B005CM8V4I


milleks sellist jura peaks vaja minema ? korralik seasonicu x seeria toide ja see fän ei käi sul 90% ajast ringigi sama hinnaga
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 22:11:31 vasta tsitaadiga

sama hinnaga saad ak-st x-460fl, millele ak suudab ka kohapeal garantiid pakkuda/vahendada.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 23:01:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, seasonic toited on tõesti head thumbs_up.gif
Aga väidetavalt pole see Kingwin STR-500 üldse mingisugune jura, vaid üks parimaid fanless toiteid:
http://www.silentpcreview.com/article1220-page6.html

Erinevus X-460ga pole just väga suur, aga kasvõi natuke parem efektiivsus on fanless toite puhul juba väga oluline.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 23:24:50 vasta tsitaadiga

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=253 <- jonnyguru review ka.
ak ja modikompi käest küsimine võib aidata, aga kingwin peaks olema eelkõige usa turule suunatud iirc. amazoni hinnaga sa seda ofc kätte ei saa.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
colin07
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 12:58:47 vasta tsitaadiga

CORSAIR-CXV2 või Fortron-FSP500-60APN-500W ?

Kas Corsair on väärt 13 EUR-i rohkem maksmist?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 16:11:31 vasta tsitaadiga

colin07 kirjutas:
CORSAIR-CXV2 või Fortron-FSP500-60APN-500W ?

Kas Corsair on väärt 13 EUR-i rohkem maksmist?

Corsair on rohkematki väärt, kui sellise jubinaga võrrelda icon_biggrin.gif Fortronid ei kesta kaua kehvade kondensaatorite tõttu (ehk masin ei lähe enam ühel ilusal päeval käimagi) + Corsair on KINDLASTI vaiksem ning ta on musta värvi icon_wink.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 16:20:42 vasta tsitaadiga

selles hinnaklassis on seasonicu g-360 olemas... 80+ gold.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 07.10.2012 16:49:17 vasta tsitaadiga

Endal juba teine Corsairi CXV2 ning varsti viin sellegi garantiisse, esimne suri lampi ära ning teisel vent klõbiseb.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 17:31:36 vasta tsitaadiga

mul endal on mingisugune 550W Chieftec, mille ventilaatori müra mu kõrvad kuulevad. jõudlusega pole probleeme olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 20:29:54 vasta tsitaadiga

Enermax Modu82+ 525W, 625W või SeaSonic M12II Modular 520W, 620W 85+
Mõlemad on 80 PLUS BRONZE. Enermax on siis see vanem 2008a. välja tulnud mudel. Aga tundub, et uuel (modu82+ II) mudelil mingeid erilisi uuendusi pole, niipalju kui silma on jäänud...
Kumba eelistada?

Lisaks mainin veel
Enermax on tehase poolt refurbished ja 625W hinnaks on 61€. 6 kuud garantiid! Kas tasub osta või võtta uus Seasonicult, mis on tublisit kallimad. (520W modular 76€, 620W modular 86€.) ?


viimati muutis LauriTed 16.10.2012 20:30:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 20:29:55 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
mul endal on mingisugune 550W Chieftec, mille ventilaatori müra mu kõrvad kuulevad. jõudlusega pole probleeme olnud icon_smile.gif


Vaheta vent ära siis beer_yum.gif
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 00:02:41 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
caramis kirjutas:
mul endal on mingisugune 550W Chieftec, mille ventilaatori müra mu kõrvad kuulevad. jõudlusega pole probleeme olnud icon_smile.gif


Vaheta vent ära siis beer_yum.gif

pean enne H60 pumba üle vaatama, kui toite kallale asun icon_biggrin.gif sai hiljuti õhu pealt "vedeliku" peale kolitud ja nüüd uued mured icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 16:15:31 vasta tsitaadiga

Küsimus Seasonic-u omanikele: kas selline vaikne krõbin (see sõna iseloomustaks seda kõike paremini) on normaalne ning tavapärane nähtus? Täna roomasin veidi laua all ning jäi kõrva. Esialgu arvasin, et kusagil juhe käib mõne vendi vastu, aga nii see ei olnud. Krõbisedb isegi siis, kui ventilaator on passiivses olekus (sanuti, kui masin on välja lülitatud ja voolu all). Tegemist on 3 kuud vana X-560.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 16:19:20 vasta tsitaadiga

garantiilaks kui kindel et toide seda teeb, pole enda x-850 kunagi kuulnud ja tore on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 23:22:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada toiteplokki kuni ~45€, mis läheks kasutusse meediakasti/serverisse.
Andmed: E6400, low end Radeon video, 4 kõvaketast.
Kuskil 350W peaks ära toitma ilmselt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 13:58:01 vasta tsitaadiga

spreiii kirjutas:
Oskab keegi soovitada toiteplokki kuni ~45€, mis läheks kasutusse meediakasti/serverisse.
Andmed: E6400, low end Radeon video, 4 kõvaketast.
Kuskil 350W peaks ära toitma ilmselt.


Tasub haarata, kuniks veel jätkub
Link :: AK
80 Plus Bronze, 500W ning hea hind.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.10.2012 15:24:55 vasta tsitaadiga

Hind hea, aga Enermaxiga on vist kööga nagunii st selle kaubamärgi alt hakkab tulema väga kõikuvat kraami.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 12:37:44 vasta tsitaadiga

spreiii, kui tahad kvaliteetset toidet, mis pole 500W+ numbritega, siis see on vist parim valik, mis üldse saada on:
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/seasonic/SeaSonic-G-Series-360-360W-80-Gold-176865
review
Hind küll natuke kallim kui 45€
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 14:09:37 vasta tsitaadiga

seasonic g series 360w review (jonnyguru)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 14:44:17 vasta tsitaadiga

Ilmselt peab siis jah 10€ juurde panema ja saab vähemalt töökindla PSU. icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.10.2012 21:20:10 vasta tsitaadiga

It's already a better supply than anything else at this power level I can think of right now thumbs_up.gif

Tööle sai see ostetud. Arvuti idle tarve pistikust 35W icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.