Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 12:34:10 vasta tsitaadiga

thoppers, kas upnp on maas ikka`?

Logid ruuterisse ja keerad sealt kinni ja case closed.
Kui start menüü kaudu services aint kinni keerasid, siis pead peale aruvit resa/töölepanekut uuesti tegema kogu protseduuri..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 17:08:53 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
http://www.nvidia.co.uk/object/notebook-win7-winvista-64bit-301.42-whql-driver-uk.html tõmbasin need draiverid, aga ütleb et need ei sobi mu arvutile vms... Kuigi mu arvutil on Geforce GT 630M. kuidas leida siis need täpselt sobivad?
http://laptopvideo2go.com/drivers

PCI\VEN_10DE&DEV_ &SUBSYS_
Puuduvad lüngad saad: Device Manager - Display Adapters - GeForce GT 630M - Properties - Details - Hardware Ids
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 17:56:20 vasta tsitaadiga

MG36 on ikka tõsiselt OP. Sai korralikult lammutatud sellega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 18:49:40 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
thoppers kirjutas:
http://www.nvidia.co.uk/object/notebook-win7-winvista-64bit-301.42-whql-driver-uk.html tõmbasin need draiverid, aga ütleb et need ei sobi mu arvutile vms... Kuigi mu arvutil on Geforce GT 630M. kuidas leida siis need täpselt sobivad?
http://laptopvideo2go.com/drivers

PCI\VEN_10DE&DEV_ &SUBSYS_
Puuduvad lüngad saad: Device Manager - Display Adapters - GeForce GT 630M - Properties - Details - Hardware Ids


Olen sama asjaga kokku puutunud.
Kõige parem tõmba läpaka kodukalt läpaka tüübi järgi.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 19:00:39 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/battlereport/show/46692794/1/338996105/

Ikka suutsid viimase Mcomi juures kinni hoida meid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.10.2012 19:19:15 vasta tsitaadiga

Okei, tegin selle ruuteri asja ka nüüd ära ja hakkasin mängima, ning sain üle tunni isegi täiesti normilt mängitud, aga siis lõpuks crashis ikka...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 22:15:03 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
Okei, tegin selle ruuteri asja ka nüüd ära ja hakkasin mängima, ning sain üle tunni isegi täiesti normilt mängitud, aga siis lõpuks crashis ikka...

Räägi, mida sa täpselt tegid?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 00:23:28 vasta tsitaadiga

portide nimistu
http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/Battlefield_3/default.htm
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 09:02:36 vasta tsitaadiga

Kellel jookseb tuppa Elioni sajane nett ostku parem endale 10 euriga mingi switch ja on jebimist vähem tulevikus nii BF'ga kui ka teiste mängudega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 11:47:58 vasta tsitaadiga

There will be a console command for disabling the color grading entirely in the game included with the next PC game client update.
We believe that turning it off gives no major competitive advantage/disadvantage.


hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 11:59:42 vasta tsitaadiga

KohviPaus, mida see switch teeb? Switchiga käib kogu DHCP/NAT teema ikka läbi Elioni ruuteri.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 12:18:26 vasta tsitaadiga

Err..Wut? Switch->PC ->Switch->Ruuter.

Mitte midagi ei tule mul ruuterist arvutisse enam ja pole ühtegi probleemi mingite portidega enam. Poleks mul telekat siin toas oleks ma selle valge elioni ruuter ammu juba vastu seina ribadeks viskand.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 12:24:47 vasta tsitaadiga

KohviPaus, +1
Ruuter istub switchi taga ainult wifi tekitamiseks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 12:57:47 vasta tsitaadiga

Wifi ja DTV. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 16:02:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
There will be a console command for disabling the color grading entirely in the game included with the next PC game client update.
We believe that turning it off gives no major competitive advantage/disadvantage.


hevi.gif

Oot oot... Omaarust jagan inglise keelt väga hästi aga... Saan ma õigesti nüüd aru, et mingi commandiga saab siis peale seda update'i "blue tint'i" eemaldada?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 16:03:14 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 16:10:04 vasta tsitaadiga

Premi omanikele! Kui te ei plaani uut MOHi osta, siis olge üllad ja rebige rahvale MOHi hinna 50% vähendavaid koode. Koodi hankimiseks tuleb minna aadressile https://offer.medalofhonor.com/index.php ning visake pärast oma kood MOHi threadi, mis paikneb @ https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513595&start=75
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.10.2012 17:03:53 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Err..Wut? Switch->PC ->Switch->Ruuter.

Mitte midagi ei tule mul ruuterist arvutisse enam ja pole ühtegi probleemi mingite portidega enam. Poleks mul telekat siin toas oleks ma selle valge elioni ruuter ammu juba vastu seina ribadeks viskand.


kasutan juba mõnda aega sellist lahendust thumbs_up.gif seda kas digi tv töötab, ei oska öelda kuna ei kasuta
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 20.10.2012 18:03:23 vasta tsitaadiga

ma ei saa Scart, -i postitatud saidile enda Origi ID -ga sissegi icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 18:07:26 vasta tsitaadiga

caarel123, Enda Origini kasutaja e-mail sisesta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 20.10.2012 18:16:10 vasta tsitaadiga

Siim159, jeah sain nii toimima kuigi algus ei tundud seda ka ära

vb sisestasin vale passi

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 19:30:50 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga isiis mängu kätte saab selle lingi kaudu, kui sul premium olemas? Paar äpeva tagasi müüdi otse originist 25 ja 30 euroga.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 19:32:36 vasta tsitaadiga

Limited Editioni tavahind on 60€ ning mingi Deluxe Edition vms on 50€. Saab 50% soodsamalt nende koodidega.

Originis on ikka jubedalt kõrged hinnad. Parem osta kuskilt vahendajalt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 19:38:31 vasta tsitaadiga

pole viimasel ajal proovinud kas ru to eng keelefailide vahetamine enam ei funka ? Vanasti antud meetodil töötas, uusim language pack
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 20:07:04 vasta tsitaadiga

Töötab ikka: http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html#one
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 03:07:13 vasta tsitaadiga

Õujee icon_smile.gif TÄna kahel snaoperil 12x scope käes. Kohe palju parem paugutada.
Ps. kuiads ise "kõige kiireminI" leveldate/ranki saate/unlockite kama relvadele?

Mulle hetkel tundub, et kõige kiiremini saab ziba toweris möllates.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 03:09:27 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Õujee icon_smile.gif TÄna kahel snaoperil 12x scope käes. Kohe palju parem paugutada.
Ps. kuiads ise "kõige kiireminI" leveldate/ranki saate/unlockite kama relvadele?

Mulle hetkel tundub, et kõige kiiremini saab ziba toweris möllates.

mängin seal kus tuju on, vahest kojan skilli close combat mappides ja samas käin seda large mappides hävitamas......
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 04:43:56 vasta tsitaadiga

premiumil võiks juba hinnalangus tulla
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 07:47:10 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
premiumil võiks juba hinnalangus tulla

ennem järgmist kevadet seda vaevalt juhtub thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 21.10.2012 08:29:19 vasta tsitaadiga

Oli ära: Indias näiteks icon_wink.gif
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2012 09:26:08 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Õujee icon_smile.gif TÄna kahel snaoperil 12x scope käes. Kohe palju parem paugutada.
Ps. kuiads ise "kõige kiireminI" leveldate/ranki saate/unlockite kama relvadele?

Mulle hetkel tundub, et kõige kiiremini saab ziba toweris möllates.


Canals Only TDM serverid. AUG iron sight on ikka eriti mõnus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 21.10.2012 10:40:12 vasta tsitaadiga

aug recoil liiga suur. võrreldes m416-ga...
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2012 12:10:18 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, ainuke võimatu recoiliga assault rifle on FAMAS, mis minu meelest on pigem nagu mingi submachine gun.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 15:32:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mis kala on, mängus hetk enne kärvamist viskab pildi mustaks sekundiks icon_mad.gif Väga häiriv on.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 15:41:38 vasta tsitaadiga

Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 15:45:43 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?



icon_biggrin.gif naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada icon_biggrin.gif million dollar question icon_razz.gif I think we're on to something beer_yum.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 16:10:41 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?



icon_biggrin.gif naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada icon_biggrin.gif million dollar question icon_razz.gif I think we're on to something beer_yum.gif

ok ma parandan end, enne kärvamise animatsiooni. Mitte et palju teha saaks sellel ajal, aga väga häiriv on see vilgutamine ikkagist.
Lisaks jääb spawnimisel pilt mustaks mõneks hetkeks kuigi taustal kõik toimib, ka minu relvad jne. Samuti kaob samaks hetkeks heli ära. Lisaks kiilub lampi. Uusimad drivud peal.
Mänginud pole ca 2 nädalat, ei tea mis imetrikke vahepeal mänguga tehtud on EA poolt.

Üldse on perf ca 15 fpsi madalamaks jäänud + lampi fps dropid mida varem polnud või oli väga vähe. Suvel oli veel kõik ok ja 60ga piirajas. Sama perfi probleem pisut vanemal arvutil, samas pole black screen probleeme.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 16:13:29 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 16:18:32 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
est4ever kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?



icon_biggrin.gif naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada icon_biggrin.gif million dollar question icon_razz.gif I think we're on to something beer_yum.gif

ok ma parandan end, enne kärvamise animatsiooni. Mitte et palju teha saaks sellel ajal, aga väga häiriv on see vilgutamine ikkagist.
Lisaks jääb spawnimisel pilt mustaks mõneks hetkeks kuigi taustal kõik toimib, ka minu relvad jne. Samuti kaob samaks hetkeks heli ära. Lisaks kiilub lampi. Uusimad drivud peal.
Mänginud pole ca 2 nädalat, ei tea mis imetrikke vahepeal mänguga tehtud on EA poolt.

Üldse on perf ca 15 fpsi madalamaks jäänud + lampi fps dropid mida varem polnud või oli väga vähe. Suvel oli veel kõik ok ja 60ga piirajas. Sama perfi probleem pisut vanemal arvutil, samas pole black screen probleeme.


Kas sul colorblind on sisse lülitaud?
Kui jah siis proovi ilma.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 16:23:58 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Killerwave kirjutas:
est4ever kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?



icon_biggrin.gif naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada icon_biggrin.gif million dollar question icon_razz.gif I think we're on to something beer_yum.gif

ok ma parandan end, enne kärvamise animatsiooni. Mitte et palju teha saaks sellel ajal, aga väga häiriv on see vilgutamine ikkagist.
Lisaks jääb spawnimisel pilt mustaks mõneks hetkeks kuigi taustal kõik toimib, ka minu relvad jne. Samuti kaob samaks hetkeks heli ära. Lisaks kiilub lampi. Uusimad drivud peal.
Mänginud pole ca 2 nädalat, ei tea mis imetrikke vahepeal mänguga tehtud on EA poolt.

Üldse on perf ca 15 fpsi madalamaks jäänud + lampi fps dropid mida varem polnud või oli väga vähe. Suvel oli veel kõik ok ja 60ga piirajas. Sama perfi probleem pisut vanemal arvutil, samas pole black screen probleeme.


Kas sul colorblind on sisse lülitaud?
Kui jah siis proovi ilma.


Ok, jätan meelde.
Hetkel kolisin tagasi 306.23 peale, enam pole musta ekraani vilgutamist. FPS ka parem.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 16:27:34 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Oli ära: Indias näiteks icon_wink.gif

Ebays 25 naela juba mõnda aega olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 17:28:57 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Kas keegi teab mis kala on, mängus hetk enne kärvamist viskab pildi mustaks sekundiks icon_mad.gif Väga häiriv on.


äkki aitab http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489671773646/%29
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 23:46:32 vasta tsitaadiga

tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 00:05:27 vasta tsitaadiga

Terve oskab keegi öelda ,kui ma ostan Battlefield 3 Premium vene versiooni ,kas selle saab ka patchida inglise versiooniks??
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 00:13:59 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid icon_lol.gif

Nende keeldudega on üldse tegelikult paras porno. Pmst kui vahele ei jää, siis pole olnud.

Mängisin kord "knife only serveris", päris pull oli icon_razz.gif Aga mingil hetkel võtsid osad kasutusele sellise taktika, et alati tulistasid su püstoli või automaadiga vigaseks ja võtsid noaga maha icon_razz.gif Proovisin ka 1x, see jäi viimaseks, tuli kickban adminnilt icon_biggrin.gif

Kusjuures PK ma tuleks küll su noskill serverisse icon_razz.gif Tunnen, et ega endal skilli eriti pole, miks mitte. Juba kujutan ette serveri üldreegleid icon_razz.gif
1. The admin is always right
2. RESPEKT DA ADMIN

Samas mulle jääb suhteliselt arusaamatuks, mille järgi see bf3'es, et millised serverid populaarsed ja millised mitte? Siiani vähemalt ei tundu, et see kuiadgi adminnide viisakusega seotud oleks.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 00:21:59 vasta tsitaadiga

Knife-only serverid on keelatud - need eemaldatakse suhteliselt ruttu.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 22.10.2012 00:38:12 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid icon_lol.gif


Ma ei saa aru mida sa halad? Reeglid on välja toodud, aga ikka joinid seda serverit? Oleks siis, et valikut ei ole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 00:50:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Premi omanikele! Kui te ei plaani uut MOHi osta, siis olge üllad ja rebige rahvale MOHi hinna 50% vähendavaid koode. Koodi hankimiseks tuleb minna aadressile https://offer.medalofhonor.com/index.php ning visake pärast oma kood MOHi threadi, mis paikneb @ https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513595&start=75


Tubli töö, poisid ja tüdrukud. Nii mõnigi kaasvõitleja sai endale MOHi hea hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 01:03:10 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
painkillah kirjutas:
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid icon_lol.gif


Ma ei saa aru mida sa halad? Reeglid on välja toodud, aga ikka joinid seda serverit? Oleks siis, et valikut ei ole...
Ma ei saa aru mille põhjal sa paugud? Kust tead, et reeglid olid välja toodud? Endale küll ühtegi välja toodud reeglit ei paista icon_rolleyes.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/15549533-618e-479e-9a8d-d65a693d9ba3/Gangnam-Style-SQDM-24-7-Grand-Bazaar/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 01:45:20 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Knife-only serverid on keelatud - need eemaldatakse suhteliselt ruttu.

No shit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.