Logid ruuterisse ja keerad sealt kinni ja case closed.
Kui start menüü kaudu services aint kinni keerasid, siis pead peale aruvit resa/töölepanekut uuesti tegema kogu protseduuri..
There will be a console command for disabling the color grading entirely in the game included with the next PC game client update.
We believe that turning it off gives no major competitive advantage/disadvantage.
Mitte midagi ei tule mul ruuterist arvutisse enam ja pole ühtegi probleemi mingite portidega enam. Poleks mul telekat siin toas oleks ma selle valge elioni ruuter ammu juba vastu seina ribadeks viskand.
There will be a console command for disabling the color grading entirely in the game included with the next PC game client update.
We believe that turning it off gives no major competitive advantage/disadvantage.
Oot oot... Omaarust jagan inglise keelt väga hästi aga... Saan ma õigesti nüüd aru, et mingi commandiga saab siis peale seda update'i "blue tint'i" eemaldada?
Mitte midagi ei tule mul ruuterist arvutisse enam ja pole ühtegi probleemi mingite portidega enam. Poleks mul telekat siin toas oleks ma selle valge elioni ruuter ammu juba vastu seina ribadeks viskand.
kasutan juba mõnda aega sellist lahendust seda kas digi tv töötab, ei oska öelda kuna ei kasuta
Õujee TÄna kahel snaoperil 12x scope käes. Kohe palju parem paugutada.
Ps. kuiads ise "kõige kiireminI" leveldate/ranki saate/unlockite kama relvadele?
Mulle hetkel tundub, et kõige kiiremini saab ziba toweris möllates.
Õujee TÄna kahel snaoperil 12x scope käes. Kohe palju parem paugutada.
Ps. kuiads ise "kõige kiireminI" leveldate/ranki saate/unlockite kama relvadele?
Mulle hetkel tundub, et kõige kiiremini saab ziba toweris möllates.
mängin seal kus tuju on, vahest kojan skilli close combat mappides ja samas käin seda large mappides hävitamas......
Õujee TÄna kahel snaoperil 12x scope käes. Kohe palju parem paugutada.
Ps. kuiads ise "kõige kiireminI" leveldate/ranki saate/unlockite kama relvadele?
Mulle hetkel tundub, et kõige kiiremini saab ziba toweris möllates.
Canals Only TDM serverid. AUG iron sight on ikka eriti mõnus
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?
naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada million dollar question I think we're on to something
ok ma parandan end, enne kärvamise animatsiooni. Mitte et palju teha saaks sellel ajal, aga väga häiriv on see vilgutamine ikkagist.
Lisaks jääb spawnimisel pilt mustaks mõneks hetkeks kuigi taustal kõik toimib, ka minu relvad jne. Samuti kaob samaks hetkeks heli ära. Lisaks kiilub lampi. Uusimad drivud peal.
Mänginud pole ca 2 nädalat, ei tea mis imetrikke vahepeal mänguga tehtud on EA poolt.
Üldse on perf ca 15 fpsi madalamaks jäänud + lampi fps dropid mida varem polnud või oli väga vähe. Suvel oli veel kõik ok ja 60ga piirajas. Sama perfi probleem pisut vanemal arvutil, samas pole black screen probleeme.
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?
naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada million dollar question I think we're on to something
ok ma parandan end, enne kärvamise animatsiooni. Mitte et palju teha saaks sellel ajal, aga väga häiriv on see vilgutamine ikkagist.
Lisaks jääb spawnimisel pilt mustaks mõneks hetkeks kuigi taustal kõik toimib, ka minu relvad jne. Samuti kaob samaks hetkeks heli ära. Lisaks kiilub lampi. Uusimad drivud peal.
Mänginud pole ca 2 nädalat, ei tea mis imetrikke vahepeal mänguga tehtud on EA poolt.
Üldse on perf ca 15 fpsi madalamaks jäänud + lampi fps dropid mida varem polnud või oli väga vähe. Suvel oli veel kõik ok ja 60ga piirajas. Sama perfi probleem pisut vanemal arvutil, samas pole black screen probleeme.
Killerwave, enne kärvamist? kuidas mäng teab, et sa üldse surema hakkad?
naersin tükk aega... aga tahaks isegi teada million dollar question I think we're on to something
ok ma parandan end, enne kärvamise animatsiooni. Mitte et palju teha saaks sellel ajal, aga väga häiriv on see vilgutamine ikkagist.
Lisaks jääb spawnimisel pilt mustaks mõneks hetkeks kuigi taustal kõik toimib, ka minu relvad jne. Samuti kaob samaks hetkeks heli ära. Lisaks kiilub lampi. Uusimad drivud peal.
Mänginud pole ca 2 nädalat, ei tea mis imetrikke vahepeal mänguga tehtud on EA poolt.
Üldse on perf ca 15 fpsi madalamaks jäänud + lampi fps dropid mida varem polnud või oli väga vähe. Suvel oli veel kõik ok ja 60ga piirajas. Sama perfi probleem pisut vanemal arvutil, samas pole black screen probleeme.
Kas sul colorblind on sisse lülitaud?
Kui jah siis proovi ilma.
Ok, jätan meelde.
Hetkel kolisin tagasi 306.23 peale, enam pole musta ekraani vilgutamist. FPS ka parem.
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Terve oskab keegi öelda ,kui ma ostan Battlefield 3 Premium vene versiooni ,kas selle saab ka patchida inglise versiooniks?? _________________ Special boy
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid
Nende keeldudega on üldse tegelikult paras porno. Pmst kui vahele ei jää, siis pole olnud.
Mängisin kord "knife only serveris", päris pull oli Aga mingil hetkel võtsid osad kasutusele sellise taktika, et alati tulistasid su püstoli või automaadiga vigaseks ja võtsid noaga maha Proovisin ka 1x, see jäi viimaseks, tuli kickban adminnilt
Kusjuures PK ma tuleks küll su noskill serverisse Tunnen, et ega endal skilli eriti pole, miks mitte. Juba kujutan ette serveri üldreegleid
1. The admin is always right
2. RESPEKT DA ADMIN
Samas mulle jääb suhteliselt arusaamatuks, mille järgi see bf3'es, et millised serverid populaarsed ja millised mitte? Siiani vähemalt ei tundu, et see kuiadgi adminnide viisakusega seotud oleks.
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid
Ma ei saa aru mida sa halad? Reeglid on välja toodud, aga ikka joinid seda serverit? Oleks siis, et valikut ei ole...
tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis ostame serveri, paneme limiidid peale, ja paugutame ise m320ga nagu olematu skilliga jorsid
Ma ei saa aru mida sa halad? Reeglid on välja toodud, aga ikka joinid seda serverit? Oleks siis, et valikut ei ole...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.