|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.10.2012 17:59:26
|
|
|
Eesti ja rootsi vaheline kaabel pekkis jah.
Ju sul ühendus kuskilt ringoga käib.
Kui rootsi server siis võib vabalt liikuda hetkel sinna eesti - saksa - hollandi - uk - norra - rootsi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
19.10.2012 08:48:16
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Näe, nüüd saavad TV3 ka K2 raha hakata elionilt nõudma - kasum langeb veelgi. Ilmselt hinnatõus tulekul
|
samal ajal võiks tekkida siis võimalus tv3 ja kanal2 valimata jätta, midagi asjalikku sealt niikuinii ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
19.10.2012 14:56:29
|
|
|
@Labukana
ma usun, et neid on päris palju, kes tv3 ja kanal2 eest mitte sentigi ei maksaks kui neile selline võimalus antaks. ja mitte seepärast, et tahaks kõike tasuta saada, vaid just kauba sisutuse ja väärtusetuse tõttu. olgu õnnelikud, et neil üldse vabaleviski on võimalus enda saasta kedrata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
19.10.2012 19:14:46
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| indre kirjutas: |
| Vahepeal oli juttu, et kuidagi saaks suruda digiTV (läheb digiboksi) ja ka võrguliikluse ühte juhtmesse (nimelt teisele korrusele jookseb vaid üks juhe). On kellelgi ideid kuidas seda TG784-ga teha? |
Eelduseks on, et ühest pordist tuleks 2 VLANi. Lisaks TP-Link TL-SG3424 switch, et intelligentselt jagada. Viimase saad üles teisele korrusele võrku tegema jätta. Või võimalus B, et ootad, kuna Iptv hakkab levima sisevõrgu ip peal. Mis peaks Samsung teleri tulemisega suht kiiresti reaalsuseks saama. |
Selline "nipp" ei töötaks, et panen ka alumise arvuti IpTVga samasse subneti ja ülemisse kasti teise kaardi mis on samas subnetis ning mõlemad saavad üle sama kaabli asja aetud?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.10.2012 10:33:28
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kui telekat ei vaata, kas on ruuterist üldse mingit kasu? Hoiab ta siis üldse mingeid rünnakuid ära? Kas Windowsi tavaline tulemüür saab selle kõigega hakkama?
Mõtlesin, et kuna on igasugune jama nende kuradima portide suunamistega, siis viskaks enne ruuterit vahele switchi ja lauaarvuti tuleks siis otse switchist ja ruuter toidaks siis Wifi möllu ja vajadusel ka digiboksi. |
endal sama lahendus, viiruseid pole ja ruuteri restardi nupu asukoht on meelest läinud
ja loomulikult kõiksugused suunamised jäävad ära.
win tulemyyr + mse teevad oma tööd okeilt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
20.10.2012 11:36:32
|
|
|
| Ei saand sellest switchi loogikast aru, aga sa võid ju kõik pordid suunata korraga ühte arvutisse ja asi korras. Või teha see arvuti üldse DMZ ruuteris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
20.10.2012 11:42:46
|
|
|
| Sul Elioni ruuterisse telefoni ots ei tulegi?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.10.2012 12:06:49
|
|
|
| indre kirjutas: |
| Sul Elioni ruuterisse telefoni ots ei tulegi? |
Elioni internet tuleb laias laastus neljal viisil viisil koju. Kaks neist (teine ja kolmas) on üsna sarnased.
1. Mööda telefoniliini (ADSL, VDSL). See on aastaid olnud kõige levinum viis dial-up'i aegadest peale. TG784 ruuteri puhul läheb kaabel halli telefonikaabli auku.
2. Kortermajades mööda "võrgukaablit" (CAT5, CAT6). TG784 puhul läheb kaabel punasesse eetriauku.
3. Kortermajades ja osades eramajades tuleb optika koju. Siis on esimene seade meediakonverter (optikaterminal) ehk ONT, millest läheb eetrikaabel näiteks TG784 ruuteri punasesse auku. Sarnane eelmise juhuga, eelmisel juhul tuleb ptika kortermajas olevasse meediakonverterisse, see teeb optikast eetri, eeter läheb suurde Cisco switchi (mõnes kohas on ka vist muid switche aga Cisco on enamlevinud) ning switchist jooksevad CAT-kaablid mööda maja laiali. Suurte majade puhul võib olla veel omakorda maja peale vaheswitche ja muid jagureid.
4. Kui kaablivõimalust pole siis on maapiirkondades kasutusel erinevad raadiolahendused aga neil täpsemalt ei peatu. Vanasti oli Turbocell (RDSL) ning Tallinna ümbruses ka WDSL, praegu on enamlevinud Wimax. Raadioseadmete taga kasutatakse taas näiteks TG784 ruuterit.
Ehk siis Elioni ruuterisse võib tulla signaal nii "telefoni otsa" kaudu kui eetriauku. Vahet pole kuidas jõuab signaal TG ruuterini kuid edasi läheb enamasti ühtemoodi - wifiga ühed sisevõrgu seadmed, kaabliga teised. Kaabli otsas on tihtipeale digiboks, saab ka kasutada digiboksini signaali viimisel juhtmevabasid lahendusi (märksõna Ruckus) või elektrivõrku (märksõnad PLC tehnoloogia ning Comtrend'i toodang kui Elioni kaubavalikut vaadata).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.10.2012 12:20:20
|
|
|
seda PLC-d pean kiitma, nii lollikindlat seadet ma pole ennem näinud (sylitan 3 korda yle õla)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.10.2012 14:56:46
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Igasugu jama on selle TG784 portide suunamisega - kopa viskab juba ette. Eks otsin endale nüüd enamvähem switchi ja viskan vahele. |
Eile sain lahenduse oma portide suunamise jamale TG784-ga. Viga oli minupoolne ja labaselt lihtne. Nimelt portide suunamise sätteid paika pannes tuleb Trigger Port väli tühjaks jätta. Vastasel korras kogu kupatus feilib täie rauaga ja port jääb edasi kinniseks
Ja selle info leidsin ühest välismaa foorumist hoopis, kus keegi üritas TG784-ga MineCraft serverit teha ja ei saanud just selle Trigger Port jama tõttu hakkama. Infoks siis neile, kes tahavad 784-ga porte suunata
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.10.2012 19:55:43
|
|
|
Tomorrow, aga miks sa enne ei küsinud...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
20.10.2012 20:19:25
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 08:42:23, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.10.2012 20:27:59
|
|
|
| dpz kirjutas: |
Enne kui elioni hakkan tüütama küsin kas on mingit lihtsat lahendust asjale.
Digiboks Motorola VIP1003.
Vilgutab ekraanil tulukesi kuni kaks rohelist ja üks punane jäävad momendiks ette.
Sealt edasi hakkab asi jälle otsast peale. |
helista elioni, või tee restart kogu systeemile ennem. pm box ju töötab kui pildi ette võtab.
aga jah, soovitan elioni helistada pigem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
20.10.2012 21:03:22
|
|
|
| Kas keegi teab, milliseid värve netijuhtmes see Motorola digiboks kasutab? Oleks vaja ühest juhtmest "läbi viia" 4 peenikest traati digiboksile ning 4 peenikest traati ressiiverile.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
20.10.2012 22:16:14
|
|
|
| jannp kirjutas: |
| Kas keegi teab, milliseid värve netijuhtmes see Motorola digiboks kasutab? Oleks vaja ühest juhtmest "läbi viia" 4 peenikest traati digiboksile ning 4 peenikest traati ressiiverile. |
Teise otsas siis peaks olema ka jagatud pooleks. Värv ei ole tähtis. tähtis et otsad oleksid sama moodi tehtud.
Otsik kätte, juhtmega enda poole, kinnitusega alla poole. Vasakul paremale kontaktid: 1,2,3 ( 4,5 tühjat) 6 ja (7,8 tühjat). Teises otsas täpselt samad värvid ja samas järjekorras.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
21.10.2012 20:33:15
|
|
|
Midagi hirmsat on juhtunud netikiirusega. Speedtest luiskab et miskit pole häda
Tegelikult toimib asi 500kbps ja suurem kiirus paneb elioni ruuteri (THOMSON ST716v5) pidevalt restarte tegema. Siiski on olnud aeg, kus pingviini uuendused on tulnud alla stabiilse kiirusega 1Mbps
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.10.2012 20:36:36
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| THOMSON ST716v5 |
Sul on see ruuter veel elus?
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
21.10.2012 20:54:49
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| THOMSON ST716v5 |
Sul on see ruuter veel elus?  |
716 jaoks oli ka hiljuti uus soft välja tulnud Elioni poolt. Mingi 6.2.29.2, vist.
Uue softiga ei pea enam setupi tegema peale reseti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
21.10.2012 21:00:36
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| ... THOMSON ST716v5 ... |
Kisu laiali ja vaata, kas elektrolüütkondekad on ilusti silindrid või kisuvad pealt koonusesse
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.10.2012 21:06:03
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| THOMSON ST716v5 |
Sul on see ruuter veel elus?  |
Minulgi on üks selline elus. Kaks kondet on punnis,üks port on äikesekahjustusega ja seisab riiulil
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.10.2012 21:08:05
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Minulgi on üks selline elus. Kaks kondet on punnis,üks port on äikesekahjustusega ja seisab riiulil  |
Minu oma lõpetas 3 aastat tagasi lambist töö, lastes enne veel välja mõnusa sinise suitsupahvaku...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.10.2012 21:10:07
|
|
|
Mul oli siiani käigus (5 kuud tagasi veel), aga 2 eraldi ruuterit tüütasid ära kuna wifi vajalik. Töötab aga see must wifita purk siiani edukalt kui peaks vaja minema
Eriti veel nüüd tekkinud plaan uuesti käiku võtta kuna valge wifiga purk teeb päevas 2-3 korda lampi resa.
Vana wifita must karp ja linksys`i kahe sarvega kooslus sellist jama ei korraldanud :S
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
21.10.2012 21:11:23
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| THOMSON ST716v5 |
Sul on see ruuter veel elus?  |
Jah on küll elus, kas see üllatab teid?
Aga mida asemele valida? Elioni poes olevate thomsonite kommentaarid ei ole kuigi rõõmustavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.10.2012 21:18:50
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Minulgi on üks selline elus. Kaks kondet on punnis,üks port on äikesekahjustusega ja seisab riiulil  |
Minu oma lõpetas 3 aastat tagasi lambist töö, lastes enne veel välja mõnusa sinise suitsupahvaku...  |
Läks läbi hüperkiire taga?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.10.2012 21:21:15
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Läks läbi hüperkiire taga? |
Ei tavalise ADSL2+ taga, seal kus ma tol ajal elasin polnud muud...
Elion andis lahkelt 780WL tasuta (ilma igasugu lepinguteta), asemele...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
21.10.2012 21:25:40
|
|
|
| ruuterile said jahutusradikad sisse pandud. kole kuumaks kippus minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
22.10.2012 18:49:28
|
|
|
| see rootsi kaablijama on jah päris õudne. Mängides on tavapärase 60-70 pingi asemel on nüüd (õhtusel ajal eriti) 300-500 ping. Nädalavahetusel korra proovisin varahommikul, siis pidas 150-180 peal vastu.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
22.10.2012 20:34:33
|
|
|
Stockholmiga on ühendus küll päris viisakas (Elioni optika 50/10).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.10.2012 20:38:06
|
|
|
| jannp kirjutas: |
Stockholmiga on ühendus küll päris viisakas (Elioni optika 50/10).
 |
kas kaabel korras ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
22.10.2012 20:42:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| jannp kirjutas: |
Stockholmiga on ühendus küll päris viisakas (Elioni optika 50/10).
Spoiler 
|
kas kaabel korras ?
Spoiler 
|
Tea, kas ikka on juba? Vist pole sobivaid ilmasid olnud.
| salatoimik kirjutas: |
Eesti ja rootsi vaheline kaabel pekkis jah.
Ju sul ühendus kuskilt ringoga käib.
Kui rootsi server siis võib vabalt liikuda hetkel sinna eesti - saksa - hollandi - uk - norra - rootsi |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.10.2012 20:58:46
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Minulgi on üks selline elus. Kaks kondet on punnis,üks port on äikesekahjustusega ja seisab riiulil  |
Minu oma lõpetas 3 aastat tagasi lambist töö, lastes enne veel välja mõnusa sinise suitsupahvaku...  |
Konde lasti mahlad välja.
Ei ole see kaabel korras midagi. Just piinlesin 500-1000 pingi käes.
Võtsin oma nutika koos elioni netipaketiga, USB tethering appi ja sain pingi uskumatult madalaks - 50-60 vahele.
Täna vast oli isegi sobiv ilm...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.10.2012 21:35:28
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Konde lasti mahlad välja. |
looda sa, lisaks kontidele, kärssas ka chip ise maha...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.10.2012 22:09:59
|
|
|
st546 annab vist otsi... ükspäev unustas DHCP ära
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
23.10.2012 17:18:00
|
|
|
Ise ka testin EMT 4G hetkel ...
Ilmselt mingi teade tuleb ka ikka kui kaabel funksib jälle
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darcen
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002
|
27.10.2012 13:37:02
|
|
|
Tervitus,
Siin teemas lehekülgi nii palju, et ei jaksa kõiki neid läbi lapata.
Küsimus järgmine. On keegi kursis kas elioni digi-tv kasutab cat kaablis kõiki sooni või kannatab seda ka läbi nn poolitamise teha? (4 soonega). Nimelt tekkis tahtmine soetada laniga väline hdd ja see siis tv juurde istutada. Ideaalis siis istuks usb kaudu tv küljes ja teistpidi ka otsapidi koduvõrgus. Loomulikult on tv juurde digiboxi veetud 1 cat kaabel ja teist ei viitsiks teps mitte vedama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
28.10.2012 09:33:35
|
|
|
| darcen kirjutas: |
Küsimus järgmine. On keegi kursis kas elioni digi-tv kasutab cat kaablis kõiki sooni või kannatab seda ka läbi nn poolitamise teha? (4 soonega). |
Just tegin nii, et on üks netikaabel, millest 4 traati läksid motorola digiboksile ja teised 4 läksid ressiverile. Töötab. Põhimõtteliselt võib ükskõik, millise seadme sinna otsa panna. Vaata õpetusi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.10.2012 11:09:58
|
|
|
| jannp kirjutas: |
| darcen kirjutas: |
Küsimus järgmine. On keegi kursis kas elioni digi-tv kasutab cat kaablis kõiki sooni või kannatab seda ka läbi nn poolitamise teha? (4 soonega). |
Just tegin nii, et on üks netikaabel, millest 4 traati läksid motorola digiboksile ja teised 4 läksid ressiverile. Töötab. Põhimõtteliselt võib ükskõik, millise seadme sinna otsa panna. Vaata õpetusi. |
milleks see hea oli?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
28.10.2012 11:46:36
|
|
|
| Sellepärast, et see on kõige odavam viis ja lähtudes asjaoludest uut kaablit ei ole võimalik vedada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.11.2012 15:57:17
|
|
|
klassikaline kysimus, restarti tegid ruuterile?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
03.11.2012 14:23:05
|
|
|
| Hetkel on kasutusel 12 Mbit/s ühendus, millel on kaks vaatajakohta. Kas sellele on võimalik lisada kolmas vaatajakoht, või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.11.2012 00:40:01
|
|
|
Ametlikult mitte, mitteametlikult ehk jah kui liin lubab.
EDIT: ega digiboxid võivad kh switchi taga olla vist? (lähevad otse tööle?).
Ses suhtes, et mõlemad, nii arvutid kui digiboxid switchi taga ja ruuter põhimõtteliselt välja jätta mängust. Töötab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
05.11.2012 12:41:17
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
..
EDIT: ega digiboxid võivad kh switchi taga olla vist? (lähevad otse tööle?).
Ses suhtes, et mõlemad, nii arvutid kui digiboxid switchi taga ja ruuter põhimõtteliselt välja jätta mängust. Töötab? |
Ei. Vähemalt siiani pole see võimalik olnud plug and play meetodil.
Lootust on muutusteks, kui Samsungi telerite jaoks loodav rakendus Elionil tarbijaküpseks saab.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|