Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 17:31:17 vasta tsitaadiga

No tuleb lukustada. Leidub mingeid krdi lollakaid meil ju.
Viimane suurem laks oli vist, kui keegi suutis pool trt-tln maanteed kaardilt kaotada.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.10.2012 17:40:05 vasta tsitaadiga

Aga kuidas teateid saata, et lahti teeks? Või mida sellistel juhtudel teha?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 17:42:17 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, saadad foorumis kasutajale PS'i: http://world.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.10.2012 18:21:08 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Aga kuidas teateid saata, et lahti teeks? Või mida sellistel juhtudel teha?
Ka on foorumis teema - "Lukus teed" kus saab teada anda ja ühendamist paluda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.10.2012 09:54:07 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
-KRANTS-, saadad foorumis kasutajale PS'i: http://world.waze.com/forum/ucp.php?i=pm&mode=compose

Ma ei näe, kes tee teinud/lukustanud on. Kust ma tean kellele sõnum saata?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 10:50:05 vasta tsitaadiga

Tee peal klõps ja viskab info ju kõrvale.
Viimane muutja on lukustaja

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.10.2012 15:09:44 vasta tsitaadiga

Mina küll mingit kasutajanime ei näe.
Hetkel siis jutt Pärnu maanteest (pääsküla poole kesklinna poole), koht kus SAAB teha vasakpöörde Väike-Ameerika tänavale. Ei saa seal vasakpõõrde "kurvi" ühendada pärnu mnt-ga.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 15:17:29 vasta tsitaadiga

Täiesti ulme. Sõitsin ükspäev niisama Aegviidu kaudu Mäo risti ja panin huvipärast Waze navi ka tööle. Kuskilt pärast nelijärvet soovitas mul paremale metsateele keerata ning metsade vahel oleksin pidanud kuni Roosna-Allikuni navigeerima, selle asemel, et mööda maanteed 100ga uhada koguaeg. Ja marsruudi valik oli ikka "kiirem", mitte "lühem" valiku peal. Kui juba sellist sigadust see toode korraldab, siis ma ei imesta kui mõni mitte-eestlane Eestis tänu sellele mitmeid tunde kuskil metsas eksleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 15:30:02 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Mina küll mingit kasutajanime ei näe.
Hetkel siis jutt Pärnu maanteest (pääsküla poole kesklinna poole), koht kus SAAB teha vasakpöörde Väike-Ameerika tänavale. Ei saa seal vasakpõõrde "kurvi" ühendada pärnu mnt-ga.

Sealt ei tohi enam tegelikult keerata. Mina seda küll ignoreerin ja keeran ikka, aga tegelikult ei tohi.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.10.2012 15:31:27 vasta tsitaadiga

miks ei tohi? icon_rolleyes.gif
ma pole viimasel ajal seal käinud, kuid mis ajast ja kas märk ka ees?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 14.10.2012 18:09:53 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
miks ei tohi? icon_rolleyes.gif
ma pole viimasel ajal seal käinud, kuid mis ajast ja kas märk ka ees?

See pandi koos bussiradadega kinni, kuna mõnele veidi poolearusele tundus, et trammid ei saa muidu sõita (kuigi vasakpöörde ajal saab ka vabalt trammitee vabastada). Või siis taheti rahandusmini inimesi kottida.

Võib-olla on nüüd uuesti lahti tehtud see koht... enne olid jutid maas ja vasakul servas ka keelav märk.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.10.2012 18:48:50 vasta tsitaadiga

trammidega seoses on ju ka liiklusseaduses muudatus tehtud, kui sellisel kohal ootab sõiduk vasakpööret trammiteel, siis vastassuunast tulevad sõidukid peavad vasakpööret ootavale sõidukile teed andma, et too ei takistaks trammiliiklust. Antud punkt ongi tehtud pidades silmas antud kohta, vasakpööret tõnismäele ja magdaleena haigla läheduses olevaid vasakpöördeid trammiteel. Seega peab seal ikka miski muu põhjus olema.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 16.10.2012 00:00:08 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
minu arust peab selleks trammi takistama, et oleks kohustus teed anda. ja kindluste koolitusest järeldaksin pigem et hea on kui laksust 50:50 pääsed. icon_biggrin.gif

See teema tuletas mulle meelde,et peaks selle asja üle vaatama. Sõbraga sattusin vaidlusse. Mul oli sama arusaam, et peab trammi takistama aga tema ütles, et ei ole vaja trammi. Kui seda seaduse punkti lugeda siis saab seda täitsa mõlemad moodi tõlgendada. Kas nüüd mõte läheb edasi või algab uus mõte.

(9) Trammiliiklust takistamata tohib mitterööbassõidukiga sõita või seisma jääda sõiduteega samal tasandil asuval pärisuunalisel trammiteel ainult siis, kui mitterööbassõidukite sõiduradade arv ei ole liiklusmärgiga määratud. Kui sõiduk takistab trammiliiklust, peab juht trammitee vabastama. Vastassuunast läheneva sõiduki juht peab vasakule pöörava sõiduki juhile andma võimaluse vabastada trammitee.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 16.10.2012 07:22:44 vasta tsitaadiga

Villu Vane ise rääkis telekas, peale liiklusseaduse muudatust, olulisematest muudatustest- kaasa arvatud trammiteel vasakpöörde ootamine ja tema sõnul ei pea trammi tulema, selleks, et auto sealt uttu peaks tõmbama. IGAL juhul peaks teed andma. Kuna trammiteele võib vasakpöörde ootele rohkem masinaid tekkida, on sealt ummikute tekkimise vältimiseks vajalik kõik koheselt läbi lasta.
Kahjuks pole seal oma õigusi eriti ära kasutatud ja sellepärasr kardetaksegi, et ei mõisteta õigeks.
Kui sellises olukorras peaks vasakpööraja süüdi jääma, siis on kohtukeiss ja kindlustusele/politseile vms asutusele tõmmatakse kott pähe ja õigeks jääb see autojuht, kes trammiteelt maha keeras.

Paraku pole see aga siinse teema jutt ja mõni moderaator võiks selle vestluse siit "liikluskultuurituse teema"-sse tõsta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 16.10.2012 11:37:06 vasta tsitaadiga

Enne riigikohtu otsust t6lgendab kindlustusselts seda nagu tahab. nii ütles kindlustuse uurija/konsultant. ja 50:50 on neile k+ige parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 17.10.2012 15:05:52 vasta tsitaadiga

Waze näitab auto peatudes suurte sõnumitena liiklusinfot. Mismoodi ma saaks selliste suurte sõnumite tekke ja vastavalt kaardi nihutamise välja lülitada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 15:09:10 vasta tsitaadiga

qdwin, seadetest, teated
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 22:36:36 vasta tsitaadiga

Mis teema on? Sisestan ala raua 28, mulle annab küll raua tänava, aga mingi täiesti lambika maja numbri. Nt täna Tallinnas panin kopli 19. juhatas kopli 69. Panin ristiku mingi nr, juhatas ristiku tänavale, aga hoopis teine nr. jne jne jne
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 05:53:01 vasta tsitaadiga

Maja numbrid puuduvad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 19.10.2012 09:22:07 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
qdwin, seadetest, teated
Settingute all on omast arust kõike proovitud aga ikka hakkavad peatudes poolt telefoni ekraani katvad infosõnumid jooksma. Väga tüütu. Äkki jäi õige koht menüüs kahe silma vahele, mida konkreetselt ma peaks välja lülitama?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 14:52:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Maja numbrid puuduvad.

waze ei tunnista üldse majanumbreid? icon_eek.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 14:59:56 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Maja numbrid puuduvad.
waze ei tunnista üldse majanumbreid? icon_eek.gif
Neid, mis kaardil olemas, neid tunnistab. Hetkel majanumbreid lisada/muuta/kustutada ei saa, sest vana kaardi editor pandi kinni ja uues seda võimalust pole. Pidi kunagi tulema, aga millal ei tea.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 15:18:54 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
ranel kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Maja numbrid puuduvad.
waze ei tunnista üldse majanumbreid? icon_eek.gif
Neid, mis kaardil olemas, neid tunnistab. Hetkel majanumbreid lisada/muuta/kustutada ei saa, sest vana kaardi editor pandi kinni ja uues seda võimalust pole. Pidi kunagi tulema, aga millal ei tea.

+ teatud megaeditorid ei pea neid vajalikus ja ei viitsi neid kaardile kanda. icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.10.2012 17:14:56 vasta tsitaadiga

Ega kedagi sundida saagi vabatahtlikku mängima. Kui see võimalus tekib WMEsse, võid ju ise sellega tegeleda, kui sa seda oluliseks pead.
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 19.10.2012 19:11:42 vasta tsitaadiga

qdwin kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
qdwin, seadetest, teated
Settingute all on omast arust kõike proovitud aga ikka hakkavad peatudes poolt telefoni ekraani katvad infosõnumid jooksma. Väga tüütu. Äkki jäi õige koht menüüs kahe silma vahele, mida konkreetselt ma peaks välja lülitama?

Viimati vaatasin siis oli Waze foorum otsast-lõpuni neid requeste täis, aga millegipärast seda ei ole arendatud. Ise arvan et nad tahavad nendes teepeal olevaid häid pakkumisi (loe: reklaame) näitama hakata ja seetõttu ei taha nende peitmist lubada.
Mul käib haigelt pinda, tahaks nagu vaadata kuhu sõitma pean, mis minuga samal tänaval toimub või lihtsalt silma puhata, aga mobiilis käib mingi tõmblemine ja ei anna rahu.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 19:17:58 vasta tsitaadiga

Liiklusinfot annab sulle. Selles ju asja mõte põhimõtteliselt ongi icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 19.10.2012 19:21:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Liiklusinfot annab sulle. Selles ju asja mõte põhimõtteliselt ongi icon_rolleyes.gif

No ja mis ma selle infoga teen, et 4km eemal, kuhu ma korra kuus satun, on ummik?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 19.10.2012 20:26:54 vasta tsitaadiga

Siis tuleb laisk liigutus teha ja see aken kinni panna. Näitab neid ju ainult peatumisel, mitte sõiduajal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
POZ
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 19.10.2012 20:27:44 vasta tsitaadiga

Sama mure nende teadetega. Mul on küll raadiuseks pandud väikseim ehk siis 5km aga õismäel olles saan ikka kopli, lasnamäe või siis pirita kandi teateid.
_________________
Audi, VW, Seat ja Skoda sõiduautode varuosad, remont ja hooldustööd Tallinnas (ka peale tööaega)
Inimeste (kuni 7) ja kaupade (kuni 5m3) transport väljaspool tööaega ning nädalavahetustel.
51-52-492
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 20:45:36 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Siis tuleb laisk liigutus teha ja see aken kinni panna. Näitab neid ju ainult peatumisel, mitte sõiduajal.
Isegi kinni pole vaja panna. Kaovad ise ju x sekundite järel eest.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 19.10.2012 23:37:43 vasta tsitaadiga

Selline pidev silmanurgas olev multikas on väga häiriv. Autoroolis olles ei jõua isegi mitte välja mõelda, et kus kohas Nõmmel sõites on minu suhtes see Suur-Ameerika tänav. Täna sain teada, et ka kiiruskaamerate lähenemisest ei anta helisignaaliga märku, autot juhtides on muudki teha kui jälgida ekraani ja sealseid teateid. Online liiklusinfo on geniaalne aga Eesti suuruses kandis mõttetu. Ma sõidan legaalsete kiirustega ja Tallinna ummikud on maailmamastaabis väga väiksed, võidetud 120 sekundit ei muuda midagi.
Seega arenguruumi on Wazel veel küllaga.
Uninstall.
Jätkan tasulise kaardirakendusega, mis sisaldab majanumbreid, sõiduradade infot ja ka väiketänavaid ning maal kõrvalteid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 19.10.2012 23:53:07 vasta tsitaadiga

Enne kiiruskaameraid antakse küll märku, kui kaamera on ikka kaardile märgitud. Ehk on meedia heli maha keeratud...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qdwin
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010




sõnum 20.10.2012 00:03:50 vasta tsitaadiga

Proovisin. Ei antud märku, vähemalt mitte kuuldavalt. Vaigistasin spetsiaalselt nii muusika kui laste lärmi. Poja esiistmel võib olla tunnistajaks. Telefoni ekraanile ilmus teade aga heliga märku ei antud kordagi enne kaamerat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 20.10.2012 00:07:16 vasta tsitaadiga

Kiiruskaameratest antakse märku vaid siis, kui see vajalik on, s.t. kiirust ületades.
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 01:36:07 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
qdwin kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
qdwin, seadetest, teated
Settingute all on omast arust kõike proovitud aga ikka hakkavad peatudes poolt telefoni ekraani katvad infosõnumid jooksma. Väga tüütu. Äkki jäi õige koht menüüs kahe silma vahele, mida konkreetselt ma peaks välja lülitama?

Viimati vaatasin siis oli Waze foorum otsast-lõpuni neid requeste täis, aga millegipärast seda ei ole arendatud. Ise arvan et nad tahavad nendes teepeal olevaid häid pakkumisi (loe: reklaame) näitama hakata ja seetõttu ei taha nende peitmist lubada.
Mul käib haigelt pinda, tahaks nagu vaadata kuhu sõitma pean, mis minuga samal tänaval toimub või lihtsalt silma puhata, aga mobiilis käib mingi tõmblemine ja ei anna rahu.

See tarkvara ei ole sinule mõeldud. Lase see maha ja rahu majas. Installeeri endale mõni mu navi tarkvara, ei ole tõmbelmist ja muud sinule üleliigset infot, kulged oma rada ja kõik.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 20.10.2012 12:37:13 vasta tsitaadiga

qdwin kirjutas:
võidetud 120 sekundit ei muuda midagi.


Kui sa iga tööle-kojusõiduga võidaks kaks minutit, siis see teeb aastas 14 h ja 40 min kokku hoitud aega.

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 12:42:37 vasta tsitaadiga

kiiruskaamerate jaoks: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.blitzer

või

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camsam

Tartu maantee kaamerad on seal andmebaasis igastahes olemas. Uuendamine käib muidugi üle andmeside.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 16:20:11 vasta tsitaadiga

Teil kh laeb neid bing mappe kohati maru aeglaselt kaart muutes?

Mitte mingit vahet pole kas asja teha mobiilse neti otsas või 100 megase tagant icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 20:16:09 vasta tsitaadiga

Mingi raju uuendus tuli täna mu Androidi peale. Näis kas töötab ka. Vana panigi juba yle päeviti pange.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 21:00:11 vasta tsitaadiga

olc, ICS? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 16:11:25 vasta tsitaadiga

Politseidest võiks see rakendus heliga märku ikka anda. Päris mitu korda juba juhtunud nii, et pole mõnda aega kaarti jälginud ja siis ühtäkki näen üllatuseks politseid, kuigi kaardi peal ta ilusti märgitud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 16:12:31 vasta tsitaadiga

Mul annab kenasti märku kui heli nulli pole keeratud..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 02.11.2012 16:28:51 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Politseidest võiks see rakendus heliga märku ikka anda. Päris mitu korda juba juhtunud nii, et pole mõnda aega kaarti jälginud ja siis ühtäkki näen üllatuseks politseid, kuigi kaardi peal ta ilusti märgitud.

Järelikult on politseist raporteerija jätnud märkimata, millise sõidusuuna kohta see käib. Selles mõttes on kehva, kui ollakse kahe tee vahel ja jälgitakse mõlema suuna sõitjaid. Siis sellisel juhul läheb teavitus vaid neile, kelle sõidusuunda on vastav raport tehtud.

Mul on mitmel korral olnud selline juhus, et Tlnast maardu poole sõites juhatatakse mind paremale ringtee poole ning kohe kaarega Pirita sillale - kuigi ees otse mingisugust takistust ei ole.



Teisel korral tulin Tõnismäelt plaaniga Liivalaia tänavale keerata. Waze aga soovitas mingi haagi teha:



Mõlemal juhul olen raporteerinud sellest, kui valejuhistest ning alati on mulle lõpuks ka meil tulnud, et tahetakse lisainfot. Kirjas olevale lingile vajutades satun aga kaardieditorile ja ei suuda nagu väga haakida sellega, et kustkaudu või kellele ma oma saadetud raporti kohta lisainfot saadan. Oskab keegi ehk seletada, kuidas sellised juhendamiseapsakad ka tekivad? Keegi näpib kaarte ja siis ei pane tähele kui mingid ühendused katki teeb?

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.11.2012 16:29:44 vasta tsitaadiga

mul samuti, teeb lausa politsei sireeni häält. aga tavaliselt maanteel sellest vähe kasu, kuna hääl tuleb ~500-600m enne politseid, kuid tasub arvestada, et politsei radar võib võtta 1+km kauguselt icon_smile.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 17:11:19 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:

Mul on mitmel korral olnud selline juhus, et Tlnast maardu poole sõites juhatatakse mind paremale ringtee poole ning kohe kaarega Pirita sillale - kuigi ees otse mingisugust takistust ei ole.



Teisel korral tulin Tõnismäelt plaaniga Liivalaia tänavale keerata. Waze aga soovitas mingi haagi teha:



Mõlemal juhul olen raporteerinud sellest, kui valejuhistest ning alati on mulle lõpuks ka meil tulnud, et tahetakse lisainfot. Kirjas olevale lingile vajutades satun aga kaardieditorile ja ei suuda nagu väga haakida sellega, et kustkaudu või kellele ma oma saadetud raporti kohta lisainfot saadan. Oskab keegi ehk seletada, kuidas sellised juhendamiseapsakad ka tekivad? Keegi näpib kaarte ja siis ei pane tähele kui mingid ühendused katki teeb?
Kaarti vaadates netis on kõik õige, aga mõlema puhul on tegu sellega, et 2 krdi sõidurada on kõrvuti joonistatud. Ning siis kas GPS pole piisavalt täpne või milles seal viga on, aga waze arvab, et sa oled kõrvalrajal ning suunatakse kuskilt haakidega...

Ma ise ei näe muidugi erilist pointi nende sõiduradade eraldi joonistamisel. Ristmik on ristmik ja märke pead ise kh oskama vaadata, et kuhu ritta reastuda.
Saan aru, et siis joonistada, kui eraldussaarega juba eraldatud on vms (et vahe 2 sõidurea vahel piisavalt suur), aga et kõrvuti radasi joonistada...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 02.11.2012 17:21:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 02.11.2012 17:14:10 vasta tsitaadiga

"tänu" nendele eraldi sõidusuundadele, on pool tallinnat jumala Pe**es ja suunab mööda ei-te-mis-kohti sihtpunkti. Sellepärast ma olen waze pannud vaid taustaks tiksuma, et pollareid ja ummikuid passiks, aga navigeerimisest olen loobunud...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 17:23:56 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
"tänu" nendele eraldi sõidusuundadele, on pool tallinnat jumala Pe**es ja suunab mööda ei-te-mis-kohti sihtpunkti. Sellepärast ma olen waze pannud vaid taustaks tiksuma, et pollareid ja ummikuid passiks, aga navigeerimisest olen loobunud...
Lasin tartu kiirelt silmadega üle, et jäänud kuskil sellist porri silma. Isegi riia maantee, mis suht lai tänav, on vaid 1 joon keset tänavat ja kõik toimib.

Põhimõtteliselt vaid selliseid eraldussaarega pöördeid kannatab eraldi märkida, kuna vahed piisavalt suured.
https://world.waze.com/editor/?lon=26.74049&lat=58.37102&zoom=7&layers=BFTFTTTTTTFTFTTTTTTTFT

Kõrvuti ridasi aga mitte, kuna mobiilide gps täpsus kuskil linnas kõigub suht seinast seina.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 05.11.2012 16:46:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ToTuMaN kirjutas:

Mul on mitmel korral olnud selline juhus, et Tlnast maardu poole sõites juhatatakse mind paremale ringtee poole ning kohe kaarega Pirita sillale - kuigi ees otse mingisugust takistust ei ole.



Teisel korral tulin Tõnismäelt plaaniga Liivalaia tänavale keerata. Waze aga soovitas mingi haagi teha:



Mõlemal juhul olen raporteerinud sellest, kui valejuhistest ning alati on mulle lõpuks ka meil tulnud, et tahetakse lisainfot. Kirjas olevale lingile vajutades satun aga kaardieditorile ja ei suuda nagu väga haakida sellega, et kustkaudu või kellele ma oma saadetud raporti kohta lisainfot saadan. Oskab keegi ehk seletada, kuidas sellised juhendamiseapsakad ka tekivad? Keegi näpib kaarte ja siis ei pane tähele kui mingid ühendused katki teeb?
Kaarti vaadates netis on kõik õige, aga mõlema puhul on tegu sellega, et 2 krdi sõidurada on kõrvuti joonistatud. Ning siis kas GPS pole piisavalt täpne või milles seal viga on, aga waze arvab, et sa oled kõrvalrajal ning suunatakse kuskilt haakidega...

Ma ise ei näe muidugi erilist pointi nende sõiduradade eraldi joonistamisel. Ristmik on ristmik ja märke pead ise kh oskama vaadata, et kuhu ritta reastuda.
Saan aru, et siis joonistada, kui eraldussaarega juba eraldatud on vms (et vahe 2 sõidurea vahel piisavalt suur), aga et kõrvuti radasi joonistada...


Tegelikult ikkagi selle kehva GPS signaaliga asja ei seleta väga. Vähemalt seda Nehatu pauna. Nimelt kui istuda Mustakivi-Peterburi mnt ristmikul foori taga ja vedada näpuga omale see Nehatu rist ette, siis ikkagi juhatab sealt paunaga. Seega on ikkagi mingisugune teede modimisega seotud kala, mille tõttu naviloogika peab otseteest kaarega mööda minema...
Mitte, et ma nüüd sealt ise otse sõita ei julgeks aga võõras kohas ehk tõepoolest kipub nii teinekord asjatult ringi tiirutama.

EDIT: samas seda pilti vaadates, tuleb ummikuna märgitud joru risti üle otse mineva suuna ja kaval waze üritab ehk aeglasematest mööda juhatada...

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 16:46:30 vasta tsitaadiga

Kas seal äkki nii ei ole, et mõni on wazega sõites teinud selle kaare ning teised jäävad foori taha seisma ning kuna kaare tegemine on kiirem, siis soovitabki kaarega sõita. Ise sõites teen ka mõnikord selle kaare kui roheline vilkuma hakkab ning ma enam läbi ei jõua...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 19:28:38 vasta tsitaadiga

Krt, mingi uus editori versioon ja no ei tööta asi. 2 teejuppi suht võimatu kokku liita. Idee järgi on liidetud aga salvestamisel ütleb, et pole icon_neutral.gif

Koguaeg
tsitaat:
The highlighted segments are not connected by a node.

Please connect them to one another and then try again.

Kuigi on nii liidetud, kui veel annab

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.