Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N8 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 10.09.2012 16:30:39 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad?

Tundub tõesti nii, et meieni see update ei jõua icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 16:42:22 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
iir kirjutas:
Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad?

Mul UK koodiga telefon ja pole sellele ka update'i tulnud. icon_neutral.gif

Huvitav, ennem nagu käis asi kiiremini, praegu vist rõhk uutel mudelitel. Hea, et üldse tegeletakse veel vanade teleföönidega...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 18:16:46 vasta tsitaadiga

Mingisugune Microsofti uuendus oli mul telefonis, keegi on installinud ka selle? Mis see endast kujutab?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 13:31:35 vasta tsitaadiga

Hankisin omale ka Elisa Mint'i, kuid kuidas nüüd kindlaks teha, et ta just seda kasutab, mitte mingit WAP'i vms? Seaded tellisin ka sms'i teel, seega sellega peaks asi korras olemas. Lihtsalt kindluse mõttes, kas on võimalik kontrollida, et ta kindlasti kasutab 3G'd? Telefoniks loomulikult N8
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 16:25:25 vasta tsitaadiga

Nokiatel on tavaliselt seal kus on levi märk ka märk kas 3G, 3,5G või E, nii saadki aru.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:57:43 vasta tsitaadiga

Telefon ei lähe netti, ühendab end tele2.mms mitte interet.tele2 icon_question.gif Settingutes on ainult interneti seade, kus ta selle MMS ühenduse veel võtab?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 22:51:47 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Paar päeva tagasi uurisin uuesti, et ehk on Elionil uusi seadeid pakkuda ja oligi uut infot tekkinud ning juba Belle ekraanipiltidega https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/telefoni-abiline/nokia-en-seeria . Pärast pooletunnist pusimist omasin mobiilis ka lauatelefoni numbrit, mis töötab üle 3G või WiFi.


Kas see lauatelefoni lisa N8 sees tähendab seda, kui mul näiteks saab limiit täis kõnekaardil ja teenuse pakkuja piirab välja helistamist, et siis saan ikkagi välja helistada kasutades mobiilis lauatelefoni numbrit?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 24.09.2012 09:38:15 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
ksl kirjutas:
Paar päeva tagasi uurisin uuesti, et ehk on Elionil uusi seadeid pakkuda ja oligi uut infot tekkinud ning juba Belle ekraanipiltidega https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/telefoni-abiline/nokia-en-seeria . Pärast pooletunnist pusimist omasin mobiilis ka lauatelefoni numbrit, mis töötab üle 3G või WiFi.


Kas see lauatelefoni lisa N8 sees tähendab seda, kui mul näiteks saab limiit täis kõnekaardil ja teenuse pakkuja piirab välja helistamist, et siis saan ikkagi välja helistada kasutades mobiilis lauatelefoni numbrit?

See suhtluskanal ei sõltu mobiilioperaatori kõneminutitest. Pead WiFi levialas olema või siis 3G andmeside peab veel töötama (aga see võidakse ka vist kinni panna, kui väljahelistamine piiratud?). Ise siiamaani mõned kõned Elioni WiFi-s ja emt 3G-s teinud. Ei tea, kas teised Eesti operaatorid 3G-s SIP-i piiravad, USA-s mingi võrk 3G liiklust igatahes piiras vist nii, et võisid rääkida telefoni aga teine osapool sind ei kuulnud.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 16:42:51 vasta tsitaadiga

Belle refresh olemas. Lõpuks ometi, saab veel mõnda aega Nokiaga mängida, vaatasin juba uusi telefone icon_razz.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 19:25:07 vasta tsitaadiga

Uurisin ja puurisin uusi telefone ja polegi nagu millegi vastu vahetada. Kõige pädevam telefon praegu oleks htc one s ,aga kehv kaamera ,kaamera füüsilise nupu puudumine ja kehv ppi rikkusid mulje ära. Lootused nüüd oppo find 5 peale pandud. Kui sellest ka midagi head ei tule ,siis läheb n8'ga kolmas aasta.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 21:22:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin HTC X ja S fööne. Suured on. Hea ekraan, aga asi ise on veidi suur. Lisaks ei tööta vist HTC navi eestis, tuleb eraldi osta või ma ei tea... Kõige sümpaatsema mulje jätab Apple 4S ja uus 5. Seal vist navi mis meil töötab.
N8 on mõlukaardi pesa, kaamera nupp, mitte idiootne windoosa, tasuta korralik navi, olen sellega pool EU läbi sõitnud, töötas samahästi või paremini Garminist mis oli samaaegselt kasutusel. EkraaN VÕIKS SUUREM OLLA, EKS PAISTAB MIDA SEE UUS ÕUN 5 ENDAST KUJUTAB, TUNDUB SELLINE IDEAALSE SUURUSEGA OLEVAT.

srry Caps lock... icon_redface.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 22:41:07 vasta tsitaadiga

Paar N8 küsimust

1. Mul käis telefon garantii remondis, millegipärast installiti mu telefoni juurde täiesti ebavajalikud mapid (Moldaavia, Bosnia jne). Kuidas ma need välja saan uninstallida?
2. Reisin palju, vahepeal on mõtetut passimist, mõtlen kuidas telefoniga vaadata filme koos subidega?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 22:51:42 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Paar N8 küsimust

1. Mul käis telefon garantii remondis, millegipärast installiti mu telefoni juurde täiesti ebavajalikud mapid (Moldaavia, Bosnia jne). Kuidas ma need välja saan uninstallida?
2. Reisin palju, vahepeal on mõtetut passimist, mõtlen kuidas telefoniga vaadata filme koos subidega?


Nokia Suite kaudu saab ilusti map'e kustutada!

Subtiitrid peaks täitsa niisama töötama, vist oli ainult, et nimi peab filmi ja subtiitri failil sama olema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 23:11:13 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Nokia Suite kaudu saab ilusti map'e kustutada!


eee...palun täpsustada. mul on suite ees lahti ja ma ei leia sealt kaartide kustutamise võimalust, ainult download võimalus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 23:27:05 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Nokia Suite kaudu saab ilusti map'e kustutada!


eee...palun täpsustada. mul on suite ees lahti ja ma ei leia sealt kaartide kustutamise võimalust, ainult download võimalus


Kohe seal all kus valid mapide downloadimise regiooni vasakul on:
"On phone N8
Maps and voice guidance"

Vajutad viimase peale ja seal on telefoni peal olevate mapide loetelu ja kohe ka delete olemas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.09.2012 09:43:01 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Belle refresh olemas. Lõpuks ometi, saab veel mõnda aega Nokiaga mängida, vaatasin juba uusi telefone icon_razz.gif

Palju C-kettal vaba ruumi on pärast uuendust?
Kas tekstiga kella-widget ka töötab (mitte et see praktiline asi oleks aga kas eesti keelega funktsioneerib-eksisteerib) ?

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 12:33:13 vasta tsitaadiga

Mälu samapalju vist, 30 mega umbes, kella proovisin, inglise keeles kirjutab küll, eesti keelt isegi ei otsinud, võibolla saab seada.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 20:17:52 vasta tsitaadiga

mul koguaeg jama selle "C kettaga"...saab täis koguaeg kisab iga natukese aja tagant et C ketas täis, juba siis kui 15-20MB vaba on veel
kõik asjad on installitud suurele mälule, pildid ja videod lähevad ka sinna kõik...ei saa aru mismoodi see C ketas täis saab, kustutada ka midagi sealt pole
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 20:32:39 vasta tsitaadiga

Võta Seaded-Installimine-Installitud ja näed täpselt mis sul seal on ja kumma mälu peale on pandud. Kustuta ära mida vaja pole.
Mul on
Adobe reader 4MB
Carmode 3MB
Chat 5MB
Chat 1MB
Chat app 3MB icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Mobile security 2MB
Nokia store installer 5MB
Ovi store 3MB
Quickoffice 11MB icon_eek.gif
paar asja veel 1-2 megased ja failihaldur näitab 29MB vaba ja kokku 223MB, Napilt.
Failihaldur näitab ka täpselt mis kuipalju ruumi võtab, hoia telefoni mälu peal ja siis Andmed: seal on näha eraldi pildid jne. Äkki on miski end sinna kettale salvestanud.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.09.2012 22:23:31 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et C täitumist mõjutab ka see, kui pikalt e-maile telefonis hoiad. Pane hoidmisajaks 3 päeva, vaata kas läheb paremaks.
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 22:26:28 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Mulle tundub, et C täitumist mõjutab ka see, kui pikalt e-maile telefonis hoiad. Pane hoidmisajaks 3 päeva, vaata kas läheb paremaks.

thumbs_up.gif
selle peale ei tulnudki...emaile on mul palju tõesti, kaks kontot ka veel
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.09.2012 08:59:19 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
ksl kirjutas:
Mulle tundub, et C täitumist mõjutab ka see, kui pikalt e-maile telefonis hoiad. Pane hoidmisajaks 3 päeva, vaata kas läheb paremaks.

thumbs_up.gif
selle peale ei tulnudki...emaile on mul palju tõesti, kaks kontot ka veel

Endal samuti käib Exchange ja Gmail ning teade tuli tavaliselt just siis, kui meiliga hakkasin pilti saatma, seega sai päevi vähendatud ja probleem kadus.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 01:21:08 vasta tsitaadiga

Sai hiljuti soetatud kasutatud N8. Telefon oli pärit Inglismaalt ja lukustatud Orange võrku. Müüja võttis luku maha, aga luku mahavõtt vabastab ainult SIM kaardi ja operaatori keelud. Niiet mingid Orange säilmed olid ikka mu telefonis alles: uusi interneti seadeid telefon vastu ei võtnud, hard reset ei tööta ja Ovi ei installi kõige hilisemat firmwarei.
Telefoni sedasi lukustamine tuleks keelata ülemaailmselt ja karistada selle eest surmanuhtlusega. icon_confused.gif

Niiet ei jäänud miskit üle, kui võtta appi Google: Navifirmi ja Phoenixiga sai kõige hilisem Eesti osa paigaldatud.

Kõik on ilus, parem, aga üks asi jääb ikka kripeldama:
Product code: 059C9F6

Nagu ma aru saan, siis see kood tekitab tulevikus jama ja uuendusi saabki ainult läbi Navifirmi ja Phoenixiga flashides.
Ma üritasin midagi teha NSSidega, aga kumbki ei suutnud seda koodi kõigutada.

Niisiis, kuidas saab muuta Nokia N8 Product codei jäädavalt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 08:34:49 vasta tsitaadiga

dksvertix kirjutas:


Niisiis, kuidas saab muuta Nokia N8 Product codei jäädavalt?


Võibolla jootekolviga?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 10:08:33 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
dksvertix kirjutas:


Niisiis, kuidas saab muuta Nokia N8 Product codei jäädavalt?


Võibolla jootekolviga?



Vale vastus.
Kiibi otsene programeerimine oleks siis juba see viimane valik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 29.09.2012 12:05:13 vasta tsitaadiga

dksvertix kirjutas:

Niiet ei jäänud miskit üle, kui võtta appi Google: Navifirmi ja Phoenixiga sai kõige hilisem Eesti osa paigaldatud.



Kui kõige hilisem Belle Refresh peal on, siis ei peaks ju muretsema. Tõenäosus mingit uut firmware'i saada lisaks veel, on väike.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:39:50 vasta tsitaadiga

Olgu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sam
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 12:00:34 vasta tsitaadiga

Küsiks siis ka targemate käest nõu.
Kõlar on hakanud plärisema, eriti kui heliseb. Kasutanud seda vaid sihtotstarbeliselt , vaid helisemiseks !
Pilust on näha metalli sodi, mida magnet enda ligi tõmbab. Ei saanud ei imuriga ega ka puhuriga neid sealt kätte.

Kas oleks vajalik telefon viia garantiiremonti, tehes nägu, et mina ei tea küll midagi, miks plärisema hakkab, või võtta ise laiali ning puhastada ?
N8 tundub väga kergelt lahtivõetav telefon olevat.
Kas garantiid mõjutab ise lahti võtmine ?


Ette tänades:
Sam
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EL
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 21:15:40 vasta tsitaadiga

ise lahti võtmine katkestab kindlasti garantii, parandage kui ma eksin.
_________________
Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 01.10.2012 13:21:11 vasta tsitaadiga

Tere!
Kuidas kalendri meeldetuletuse korduse tööle saaks. Korduse intrvalli panin 5 minutit aga heliseb ikka ainult ühe korra.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.10.2012 15:14:07 vasta tsitaadiga

Vahemärkusena isikutele, kes kasutavad Waze'i: Avastasin 5MB-suuruse logifaili C-kettalt, mille prügikasti lennutasin.
Huvi pärast vaatasin kodus teist N8-t, millel veel Anna peal - C-kettal oli 83MB vaba ruumi icon_smile.gif
Kui enda tootekoodile Belle Refresh välja tuleb, peaks telefoni täitsa tühjaks tegema ja installitud programmid kriitilise pilguga üle vaatama, saab ehk C-kettal ruumi juurde.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 16:29:05 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Vahemärkusena isikutele, kes kasutavad Waze'i: Avastasin 5MB-suuruse logifaili C-kettalt, mille prügikasti lennutasin.
Huvi pärast vaatasin kodus teist N8-t, millel veel Anna peal - C-kettal oli 83MB vaba ruumi icon_smile.gif
Kui enda tootekoodile Belle Refresh välja tuleb, peaks telefoni täitsa tühjaks tegema ja installitud programmid kriitilise pilguga üle vaatama, saab ehk C-kettal ruumi juurde.


Tegin seda ja alguses oli 110 mb vaba. Peale vajalike Appide peale panekut on nüüd 90 mb vaba.
Car Mode näit. võtab kohe 5mb C kettalt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sam
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 21:00:43 vasta tsitaadiga

EL kirjutas:
ise lahti võtmine katkestab kindlasti garantii, parandage kui ma eksin.


Huvitav, kuidas nad aru saavad ?
Ei ole ju enam kleepse kruvidele peale pandud, või sarnaseid lahti võtmist segavaid komponente.
Kui ise hooletuse tagajärel midagi ei vigasta, jääb ainukeseks erinevuseks see klõps, mis tekib kui keermeliimiga stoperdatud kruvid sees oleksid !

Kui kaua muidu ka N8 EMT poolne garantii on ?

Ette tänades:
Sam
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:09:23 vasta tsitaadiga

Eestist ostetud asjadele on eestis garantii 2 aastat. tegelikult on vist see kogu euroopas 2 aastat.
EMT ei tegele remondi ega garantii pakkumisega, nemad on edasimüüjad, uuri oma arvelt garantii tingimusi.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.10.2012 13:55:44 vasta tsitaadiga

sam kirjutas:
EL kirjutas:
ise lahti võtmine katkestab kindlasti garantii, parandage kui ma eksin.


Huvitav, kuidas nad aru saavad ?
Ei ole ju enam kleepse kruvidele peale pandud, või sarnaseid lahti võtmist segavaid komponente.
Kui ise hooletuse tagajärel midagi ei vigasta, jääb ainukeseks erinevuseks see klõps, mis tekib kui keermeliimiga stoperdatud kruvid sees oleksid !

Kui kaua muidu ka N8 EMT poolne garantii on ?

Ette tänades:
Sam


minul oli EMT-ga garantiiteema ning kiiremini sain asjale lahenduse kui ise Staadioni Mobiiliärisse viisin.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 10:04:08 vasta tsitaadiga

Garantii on 6kuud, Pretensiooni esitamise tähtaeg on 2 aastat, tehke see endale selgeks. Tarbijakaitsega vesteldud sel teemal.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 12:30:46 vasta tsitaadiga

Garantii on üks aasta, aku garantii on 6 kuud.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 13:38:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Garantii on üks aasta, aku garantii on 6 kuud.

Kas Nokial endal 2a polnud?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 17:07:14 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
iir kirjutas:
Garantii on üks aasta, aku garantii on 6 kuud.

Kas Nokial endal 2a polnud?

Nokia garantii on jah 2 aastat...ka ärikliendile (ehk siis tootja garantii telefonidele on 2a)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sam
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 19:47:38 vasta tsitaadiga

Tuleb nii välja, jah !
Huvitav kas remondi ajaks asendus telefon ka antakse, kui EMT esindusest Tallinna remonti saadetakse ?

Ette tänades: Sam
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 01:19:24 vasta tsitaadiga

Mulle pakuti küll mõlemal korral, kui käis.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sam
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 21:28:11 vasta tsitaadiga

Kas asendus telefoni on võimalik ka valida või tuleb leppida sellega mis antakse ?
Loogiliselt võttes peaks asendus olema sama võimekas, kui remonti minev seade ! Kui mul on ikka nuttitelefon ning asenduseks pakutakse sellist millega vaid helistada saaks, ei oleks nagu õiglane !

Lgp.
Sam
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soltex
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2005




sõnum 15.10.2012 15:58:15 vasta tsitaadiga

Lootus on küll arusaadav, aga vaevalt see nii ka on.

Lihtsalt analoogia korras, kui sa viid ELKE autosse Toyota LandCruiser V8 remonti, vaevalt sa samasuguse masina ka asenduseks saad - pigem ikka yaris kui mitte aygo icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 17:30:45 vasta tsitaadiga

Tolles esinduses ühtegi nutitelefoni küll ei olnud. Esimesel korral ma üldse loobusin ja kasutasin vahepeal enda vana ja teine kord anti mingi liugklapiga vana Nokia sealt, mis kõlbas helistamiseks ja SMS saatmiseks ainult.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waxx
HV vaatleja
waxx

liitunud: 22.06.2010




sõnum 16.10.2012 22:27:21 vasta tsitaadiga

Probleem enda N8-ga, et mingi kõnede blokeerimise asi on peal, pole tiritud midagi ja lihtsalt kui kontakt pole salvestatud ja siis tuli ette, alguses suure kiiruga ei lugenud, et mida tähendab ja vajutasin yes ja nüüd koguaeg viskab sellele isikule kinnist ja mu telefon saadab talle smse, et helsitan hiljem tagasi. Seadete alt ega kuskilt pole midagi leidnud, et kus saaks kõne blokeeringu eemaldada ja pole ühtegi rakendust ka kus peaks selline lisa olema. icon_neutral.gif
_________________
M: HP DV6500 special edition (dv6698EN) - Ostakohe 90.-
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 22:40:18 vasta tsitaadiga

Kas N8-l on lennuprofiil? Google ei annaks küll vihjet, et ei peaks olema, isegi juutuubis sellest videod. Aga mul pole ja pole kunagi olnudki. Kuidas ma selle tekitada saan?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 22:46:30 vasta tsitaadiga

Profiiliks Offline/Vallasrežiim äkki!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 22:56:58 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Kas N8-l on lennuprofiil?
Eelseadistatud profiilide all ei ole.
Vallasrezhiimi alt saab jah, aga seda ei pakuta vaikimisi power nupu vajutuse peale.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 23:10:29 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Vallasrezhiimi alt saab jah, aga seda ei pakuta vaikimisi power nupu vajutuse peale.

Mul on küll olemas...koguaeg on olnud
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.10.2012 08:24:45 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Invention kirjutas:
Kas N8-l on lennuprofiil?
Eelseadistatud profiilide all ei ole.
Vallasrezhiimi alt saab jah, aga seda ei pakuta vaikimisi power nupu vajutuse peale.

Kui mälukaart sees, siis POWER-nupule vajutamisel on Belle versioonil "Offline" peidus hüpikakna all osas, nimekirja lõpus

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N8 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.