|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
10.09.2012 16:30:39
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad? |
Tundub tõesti nii, et meieni see update ei jõua
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.09.2012 16:42:22
|
|
|
| ksl kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad? |
Mul UK koodiga telefon ja pole sellele ka update'i tulnud.  |
Huvitav, ennem nagu käis asi kiiremini, praegu vist rõhk uutel mudelitel. Hea, et üldse tegeletakse veel vanade teleföönidega...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
10.09.2012 18:16:46
|
|
|
| Mingisugune Microsofti uuendus oli mul telefonis, keegi on installinud ka selle? Mis see endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
11.09.2012 13:31:35
|
|
|
Hankisin omale ka Elisa Mint'i, kuid kuidas nüüd kindlaks teha, et ta just seda kasutab, mitte mingit WAP'i vms? Seaded tellisin ka sms'i teel, seega sellega peaks asi korras olemas. Lihtsalt kindluse mõttes, kas on võimalik kontrollida, et ta kindlasti kasutab 3G'd? Telefoniks loomulikult N8
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
11.09.2012 16:25:25
|
|
|
| Nokiatel on tavaliselt seal kus on levi märk ka märk kas 3G, 3,5G või E, nii saadki aru.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.09.2012 15:57:43
|
|
|
Telefon ei lähe netti, ühendab end tele2.mms mitte interet.tele2 Settingutes on ainult interneti seade, kus ta selle MMS ühenduse veel võtab?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
23.09.2012 22:51:47
|
|
|
Kas see lauatelefoni lisa N8 sees tähendab seda, kui mul näiteks saab limiit täis kõnekaardil ja teenuse pakkuja piirab välja helistamist, et siis saan ikkagi välja helistada kasutades mobiilis lauatelefoni numbrit?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
24.09.2012 09:38:15
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Kas see lauatelefoni lisa N8 sees tähendab seda, kui mul näiteks saab limiit täis kõnekaardil ja teenuse pakkuja piirab välja helistamist, et siis saan ikkagi välja helistada kasutades mobiilis lauatelefoni numbrit? |
See suhtluskanal ei sõltu mobiilioperaatori kõneminutitest. Pead WiFi levialas olema või siis 3G andmeside peab veel töötama (aga see võidakse ka vist kinni panna, kui väljahelistamine piiratud?). Ise siiamaani mõned kõned Elioni WiFi-s ja emt 3G-s teinud. Ei tea, kas teised Eesti operaatorid 3G-s SIP-i piiravad, USA-s mingi võrk 3G liiklust igatahes piiras vist nii, et võisid rääkida telefoni aga teine osapool sind ei kuulnud.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.09.2012 16:42:51
|
|
|
Belle refresh olemas. Lõpuks ometi, saab veel mõnda aega Nokiaga mängida, vaatasin juba uusi telefone
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.09.2012 19:25:07
|
|
|
Uurisin ja puurisin uusi telefone ja polegi nagu millegi vastu vahetada. Kõige pädevam telefon praegu oleks htc one s ,aga kehv kaamera ,kaamera füüsilise nupu puudumine ja kehv ppi rikkusid mulje ära. Lootused nüüd oppo find 5 peale pandud. Kui sellest ka midagi head ei tule ,siis läheb n8'ga kolmas aasta.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.09.2012 21:22:56
|
|
|
Vaatasin HTC X ja S fööne. Suured on. Hea ekraan, aga asi ise on veidi suur. Lisaks ei tööta vist HTC navi eestis, tuleb eraldi osta või ma ei tea... Kõige sümpaatsema mulje jätab Apple 4S ja uus 5. Seal vist navi mis meil töötab.
N8 on mõlukaardi pesa, kaamera nupp, mitte idiootne windoosa, tasuta korralik navi, olen sellega pool EU läbi sõitnud, töötas samahästi või paremini Garminist mis oli samaaegselt kasutusel. EkraaN VÕIKS SUUREM OLLA, EKS PAISTAB MIDA SEE UUS ÕUN 5 ENDAST KUJUTAB, TUNDUB SELLINE IDEAALSE SUURUSEGA OLEVAT.
srry Caps lock...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.09.2012 22:41:07
|
|
|
Paar N8 küsimust
1. Mul käis telefon garantii remondis, millegipärast installiti mu telefoni juurde täiesti ebavajalikud mapid (Moldaavia, Bosnia jne). Kuidas ma need välja saan uninstallida?
2. Reisin palju, vahepeal on mõtetut passimist, mõtlen kuidas telefoniga vaadata filme koos subidega?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
25.09.2012 22:51:42
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Paar N8 küsimust
1. Mul käis telefon garantii remondis, millegipärast installiti mu telefoni juurde täiesti ebavajalikud mapid (Moldaavia, Bosnia jne). Kuidas ma need välja saan uninstallida?
2. Reisin palju, vahepeal on mõtetut passimist, mõtlen kuidas telefoniga vaadata filme koos subidega? |
Nokia Suite kaudu saab ilusti map'e kustutada!
Subtiitrid peaks täitsa niisama töötama, vist oli ainult, et nimi peab filmi ja subtiitri failil sama olema.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.09.2012 23:11:13
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Nokia Suite kaudu saab ilusti map'e kustutada! |
eee...palun täpsustada. mul on suite ees lahti ja ma ei leia sealt kaartide kustutamise võimalust, ainult download võimalus
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
25.09.2012 23:27:05
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
| Nokia Suite kaudu saab ilusti map'e kustutada! |
eee...palun täpsustada. mul on suite ees lahti ja ma ei leia sealt kaartide kustutamise võimalust, ainult download võimalus |
Kohe seal all kus valid mapide downloadimise regiooni vasakul on:
"On phone N8
Maps and voice guidance"
Vajutad viimase peale ja seal on telefoni peal olevate mapide loetelu ja kohe ka delete olemas.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.09.2012 09:43:01
|
|
|
| iir kirjutas: |
Belle refresh olemas. Lõpuks ometi, saab veel mõnda aega Nokiaga mängida, vaatasin juba uusi telefone  |
Palju C-kettal vaba ruumi on pärast uuendust?
Kas tekstiga kella-widget ka töötab (mitte et see praktiline asi oleks aga kas eesti keelega funktsioneerib-eksisteerib) ?
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.09.2012 12:33:13
|
|
|
Mälu samapalju vist, 30 mega umbes, kella proovisin, inglise keeles kirjutab küll, eesti keelt isegi ei otsinud, võibolla saab seada.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
26.09.2012 20:17:52
|
|
|
mul koguaeg jama selle "C kettaga"...saab täis koguaeg kisab iga natukese aja tagant et C ketas täis, juba siis kui 15-20MB vaba on veel
kõik asjad on installitud suurele mälule, pildid ja videod lähevad ka sinna kõik...ei saa aru mismoodi see C ketas täis saab, kustutada ka midagi sealt pole
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.09.2012 20:32:39
|
|
|
Võta Seaded-Installimine-Installitud ja näed täpselt mis sul seal on ja kumma mälu peale on pandud. Kustuta ära mida vaja pole.
Mul on
Adobe reader 4MB
Carmode 3MB
Chat 5MB
Chat 1MB
Chat app 3MB
Mobile security 2MB
Nokia store installer 5MB
Ovi store 3MB
Quickoffice 11MB
paar asja veel 1-2 megased ja failihaldur näitab 29MB vaba ja kokku 223MB, Napilt.
Failihaldur näitab ka täpselt mis kuipalju ruumi võtab, hoia telefoni mälu peal ja siis Andmed: seal on näha eraldi pildid jne. Äkki on miski end sinna kettale salvestanud.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.09.2012 22:23:31
|
|
|
Mulle tundub, et C täitumist mõjutab ka see, kui pikalt e-maile telefonis hoiad. Pane hoidmisajaks 3 päeva, vaata kas läheb paremaks.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
26.09.2012 22:26:28
|
|
|
| ksl kirjutas: |
| Mulle tundub, et C täitumist mõjutab ka see, kui pikalt e-maile telefonis hoiad. Pane hoidmisajaks 3 päeva, vaata kas läheb paremaks. |
selle peale ei tulnudki...emaile on mul palju tõesti, kaks kontot ka veel
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.09.2012 08:59:19
|
|
|
| HA kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
| Mulle tundub, et C täitumist mõjutab ka see, kui pikalt e-maile telefonis hoiad. Pane hoidmisajaks 3 päeva, vaata kas läheb paremaks. |
selle peale ei tulnudki...emaile on mul palju tõesti, kaks kontot ka veel |
Endal samuti käib Exchange ja Gmail ning teade tuli tavaliselt just siis, kui meiliga hakkasin pilti saatma, seega sai päevi vähendatud ja probleem kadus.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
29.09.2012 01:21:08
|
|
|
Sai hiljuti soetatud kasutatud N8. Telefon oli pärit Inglismaalt ja lukustatud Orange võrku. Müüja võttis luku maha, aga luku mahavõtt vabastab ainult SIM kaardi ja operaatori keelud. Niiet mingid Orange säilmed olid ikka mu telefonis alles: uusi interneti seadeid telefon vastu ei võtnud, hard reset ei tööta ja Ovi ei installi kõige hilisemat firmwarei.
Telefoni sedasi lukustamine tuleks keelata ülemaailmselt ja karistada selle eest surmanuhtlusega.
Niiet ei jäänud miskit üle, kui võtta appi Google: Navifirmi ja Phoenixiga sai kõige hilisem Eesti osa paigaldatud.
Kõik on ilus, parem, aga üks asi jääb ikka kripeldama:
Product code: 059C9F6
Nagu ma aru saan, siis see kood tekitab tulevikus jama ja uuendusi saabki ainult läbi Navifirmi ja Phoenixiga flashides.
Ma üritasin midagi teha NSSidega, aga kumbki ei suutnud seda koodi kõigutada.
Niisiis, kuidas saab muuta Nokia N8 Product codei jäädavalt?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
29.09.2012 08:34:49
|
|
|
| dksvertix kirjutas: |
Niisiis, kuidas saab muuta Nokia N8 Product codei jäädavalt? |
Võibolla jootekolviga?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
29.09.2012 10:08:33
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| dksvertix kirjutas: |
Niisiis, kuidas saab muuta Nokia N8 Product codei jäädavalt? |
Võibolla jootekolviga? |
Vale vastus.
Kiibi otsene programeerimine oleks siis juba see viimane valik.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
29.09.2012 12:05:13
|
|
|
| dksvertix kirjutas: |
Niiet ei jäänud miskit üle, kui võtta appi Google: Navifirmi ja Phoenixiga sai kõige hilisem Eesti osa paigaldatud.
|
Kui kõige hilisem Belle Refresh peal on, siis ei peaks ju muretsema. Tõenäosus mingit uut firmware'i saada lisaks veel, on väike.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
30.09.2012 00:39:50
|
|
|
| Olgu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
30.09.2012 12:00:34
|
|
|
Küsiks siis ka targemate käest nõu.
Kõlar on hakanud plärisema, eriti kui heliseb. Kasutanud seda vaid sihtotstarbeliselt , vaid helisemiseks !
Pilust on näha metalli sodi, mida magnet enda ligi tõmbab. Ei saanud ei imuriga ega ka puhuriga neid sealt kätte.
Kas oleks vajalik telefon viia garantiiremonti, tehes nägu, et mina ei tea küll midagi, miks plärisema hakkab, või võtta ise laiali ning puhastada ?
N8 tundub väga kergelt lahtivõetav telefon olevat.
Kas garantiid mõjutab ise lahti võtmine ?
Ette tänades:
Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EL
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2007
|
30.09.2012 21:15:40
|
|
|
ise lahti võtmine katkestab kindlasti garantii, parandage kui ma eksin.
_________________ Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said? |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
01.10.2012 13:21:11
|
|
|
Tere!
Kuidas kalendri meeldetuletuse korduse tööle saaks. Korduse intrvalli panin 5 minutit aga heliseb ikka ainult ühe korra.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.10.2012 15:14:07
|
|
|
Vahemärkusena isikutele, kes kasutavad Waze'i: Avastasin 5MB-suuruse logifaili C-kettalt, mille prügikasti lennutasin.
Huvi pärast vaatasin kodus teist N8-t, millel veel Anna peal - C-kettal oli 83MB vaba ruumi
Kui enda tootekoodile Belle Refresh välja tuleb, peaks telefoni täitsa tühjaks tegema ja installitud programmid kriitilise pilguga üle vaatama, saab ehk C-kettal ruumi juurde.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.10.2012 16:29:05
|
|
|
| ksl kirjutas: |
Vahemärkusena isikutele, kes kasutavad Waze'i: Avastasin 5MB-suuruse logifaili C-kettalt, mille prügikasti lennutasin.
Huvi pärast vaatasin kodus teist N8-t, millel veel Anna peal - C-kettal oli 83MB vaba ruumi
Kui enda tootekoodile Belle Refresh välja tuleb, peaks telefoni täitsa tühjaks tegema ja installitud programmid kriitilise pilguga üle vaatama, saab ehk C-kettal ruumi juurde. |
Tegin seda ja alguses oli 110 mb vaba. Peale vajalike Appide peale panekut on nüüd 90 mb vaba.
Car Mode näit. võtab kohe 5mb C kettalt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
07.10.2012 21:00:43
|
|
|
| EL kirjutas: |
| ise lahti võtmine katkestab kindlasti garantii, parandage kui ma eksin. |
Huvitav, kuidas nad aru saavad ?
Ei ole ju enam kleepse kruvidele peale pandud, või sarnaseid lahti võtmist segavaid komponente.
Kui ise hooletuse tagajärel midagi ei vigasta, jääb ainukeseks erinevuseks see klõps, mis tekib kui keermeliimiga stoperdatud kruvid sees oleksid !
Kui kaua muidu ka N8 EMT poolne garantii on ?
Ette tänades:
Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.10.2012 12:09:23
|
|
|
Eestist ostetud asjadele on eestis garantii 2 aastat. tegelikult on vist see kogu euroopas 2 aastat.
EMT ei tegele remondi ega garantii pakkumisega, nemad on edasimüüjad, uuri oma arvelt garantii tingimusi.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.10.2012 13:55:44
|
|
|
| sam kirjutas: |
| EL kirjutas: |
| ise lahti võtmine katkestab kindlasti garantii, parandage kui ma eksin. |
Huvitav, kuidas nad aru saavad ?
Ei ole ju enam kleepse kruvidele peale pandud, või sarnaseid lahti võtmist segavaid komponente.
Kui ise hooletuse tagajärel midagi ei vigasta, jääb ainukeseks erinevuseks see klõps, mis tekib kui keermeliimiga stoperdatud kruvid sees oleksid !
Kui kaua muidu ka N8 EMT poolne garantii on ?
Ette tänades:
Sam |
minul oli EMT-ga garantiiteema ning kiiremini sain asjale lahenduse kui ise Staadioni Mobiiliärisse viisin.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
09.10.2012 10:04:08
|
|
|
| Garantii on 6kuud, Pretensiooni esitamise tähtaeg on 2 aastat, tehke see endale selgeks. Tarbijakaitsega vesteldud sel teemal.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
09.10.2012 12:30:46
|
|
|
Garantii on üks aasta, aku garantii on 6 kuud.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
09.10.2012 13:38:33
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Garantii on üks aasta, aku garantii on 6 kuud. |
Kas Nokial endal 2a polnud?
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
09.10.2012 17:07:14
|
|
|
| TT kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Garantii on üks aasta, aku garantii on 6 kuud. |
Kas Nokial endal 2a polnud? |
Nokia garantii on jah 2 aastat...ka ärikliendile (ehk siis tootja garantii telefonidele on 2a)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
13.10.2012 19:47:38
|
|
|
Tuleb nii välja, jah !
Huvitav kas remondi ajaks asendus telefon ka antakse, kui EMT esindusest Tallinna remonti saadetakse ?
Ette tänades: Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adic
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
14.10.2012 01:19:24
|
|
|
| Mulle pakuti küll mõlemal korral, kui käis.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
14.10.2012 21:28:11
|
|
|
Kas asendus telefoni on võimalik ka valida või tuleb leppida sellega mis antakse ?
Loogiliselt võttes peaks asendus olema sama võimekas, kui remonti minev seade ! Kui mul on ikka nuttitelefon ning asenduseks pakutakse sellist millega vaid helistada saaks, ei oleks nagu õiglane !
Lgp.
Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
15.10.2012 15:58:15
|
|
|
Lootus on küll arusaadav, aga vaevalt see nii ka on.
Lihtsalt analoogia korras, kui sa viid ELKE autosse Toyota LandCruiser V8 remonti, vaevalt sa samasuguse masina ka asenduseks saad - pigem ikka yaris kui mitte aygo
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adic
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
16.10.2012 17:30:45
|
|
|
| Tolles esinduses ühtegi nutitelefoni küll ei olnud. Esimesel korral ma üldse loobusin ja kasutasin vahepeal enda vana ja teine kord anti mingi liugklapiga vana Nokia sealt, mis kõlbas helistamiseks ja SMS saatmiseks ainult.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waxx
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2010
|
16.10.2012 22:27:21
|
|
|
Probleem enda N8-ga, et mingi kõnede blokeerimise asi on peal, pole tiritud midagi ja lihtsalt kui kontakt pole salvestatud ja siis tuli ette, alguses suure kiiruga ei lugenud, et mida tähendab ja vajutasin yes ja nüüd koguaeg viskab sellele isikule kinnist ja mu telefon saadab talle smse, et helsitan hiljem tagasi. Seadete alt ega kuskilt pole midagi leidnud, et kus saaks kõne blokeeringu eemaldada ja pole ühtegi rakendust ka kus peaks selline lisa olema.
_________________ M: HP DV6500 special edition (dv6698EN) - Ostakohe 90.- |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
16.10.2012 22:40:18
|
|
|
Kas N8-l on lennuprofiil? Google ei annaks küll vihjet, et ei peaks olema, isegi juutuubis sellest videod. Aga mul pole ja pole kunagi olnudki. Kuidas ma selle tekitada saan?
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
16.10.2012 22:46:30
|
|
|
| Profiiliks Offline/Vallasrežiim äkki!?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
16.10.2012 22:56:58
|
|
|
| Invention kirjutas: |
| Kas N8-l on lennuprofiil? |
Eelseadistatud profiilide all ei ole.
Vallasrezhiimi alt saab jah, aga seda ei pakuta vaikimisi power nupu vajutuse peale.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
16.10.2012 23:10:29
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Vallasrezhiimi alt saab jah, aga seda ei pakuta vaikimisi power nupu vajutuse peale. |
Mul on küll olemas...koguaeg on olnud
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
17.10.2012 08:24:45
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Invention kirjutas: |
| Kas N8-l on lennuprofiil? |
Eelseadistatud profiilide all ei ole.
Vallasrezhiimi alt saab jah, aga seda ei pakuta vaikimisi power nupu vajutuse peale. |
Kui mälukaart sees, siis POWER-nupule vajutamisel on Belle versioonil "Offline" peidus hüpikakna all osas, nimekirja lõpus
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|