Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  XCOM: Enemy Unknown 2012 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2012 23:07:36 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Kuidas tean, kas mul jooksutab 1080p v 720p ? (niisama pole mõtet ju näppida)

Silma järgi hinnata ei oska.


Selle järgi tead, et mäng laseb by default ainult 720p formaadis icon_wink.gif

Mingil arusaamatul põhjusel pandi korraga kaasa 720p ja fullHD videod, kuid mäng mängib ainult 720p formaati. Mõlema formaadi kaasapanek on kummastav, sest mängu ennast on ülivähe, kuna 12 gigasest installist 7 või nii on videod.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 10.10.2012 23:27:17 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Kuskil õpetust kuidas mängida saaks?


Ta pidas silmas vast seda VPN`ga aktiveerimist. Kui jah siis see link aitab.

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2012 23:58:08 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
Nitrub kirjutas:
Kuskil õpetust kuidas mängida saaks?


Ta pidas silmas vast seda VPN`ga aktiveerimist. Kui jah siis see link aitab.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.10.2012 00:58:01 vasta tsitaadiga

Suht okei videod on siis veelgi ilusamad?
Jah palun..
proovin ära.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 01:52:38 vasta tsitaadiga

ah mis videod icon_biggrin.gif

Panin easy peale ja uue UI learing curve oli u 15 minutit, siis hakkasid esimesed tiimikaaslased surema icon_biggrin.gif Vana klassika väga heas kuues ja kindlasti pühendan sellele mängule veel oma aega. Vanadel UFO Enemy Unknowni ja Terror From The Deepi mängijatel läheb kergelt. Ufod ise olid väga strateegiliselt kavalad ja andsid kena õppetunni ning mapid ja mäng üldse imho väga kergesti hallatav ka kasutajaliidese poolest. Jõudsin juba laserrelvadeni aga teadlastest tuli veits puudu ja ei saanud rifled toota ning taseriga sain ühe mechi ka laborisse purki pandud ühe missiooni käigus. Umbes kümnendaks missioniks valisin tasemega Danger vms ja sain terve tiimiga surnuaias tappa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.10.2012 08:25:51 vasta tsitaadiga

Oeh, sain ka siis lõpuks demo ära proovida. Alguses tutorial ehmatas küll ära, et wtf, kas tõesti saabki mehi ainult kindlatesse kohtadesse juhtida...siis tulid õnneks netist nähtud gameplay videod meelde icon_biggrin.gif Baasis väga palju teha ei lasnud, aga mulje jäi igatahes hea asjast. PS. Kas see lennuki lendamine peale missioonilt tulekut ongi mõeldud loading screenina või saab kuidagi kiirelt ära ka vajutada?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.10.2012 09:37:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ja kus ma üldsegi näen, kui palju mu baas elektrit toodab ja mitu inseneri ning teadlast on?
Energia varu/tarbimist oli näha selle koha pealt kust saad ehitada uusi ruume oma baasi. Seal oli ka ports muud infot ekraanil, hetkel ei mäleta kas seal olid ka teadlased-insenerid kirjas või mitte.

Senini olen mõned tunnid mänginud ning pole veel pettuma pidanud. Julgeks väita, et isegi normalis on raskem, kui originaal.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.10.2012 10:02:55 vasta tsitaadiga

A see küss ka veel, et kas seda action cam saab ka välja lülitada? Üsna tüütuks muutub see asi, ma usun.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.10.2012 10:15:43 vasta tsitaadiga

Teadlased on researchi all näha ja insenerid kohe kõrval build facilities jne all kirjas.

Glam cami saab välja lülitada küll..

Hetkel Normal ja Ironman - alustasin 3ndat korda uuesti, sest tegin palju vigu baasi ehitades. Meestega olen rahul, 1 rookie ja üks squaddie maha kärvanud kõikide missioonide peale.
Üldiselt oskan vist ise strateegiliselt mängida ka, et mehed-naised ära ei sure.
Üks kord oli eriline shitstorm - 10-11 vastast korraga radaris ja floaterid flankisid mu 2 elu peal olevat assaulti.. Suutsin ühe käiguga neist 9 maha niita.. 10nes, see oluline jäi selle taha, et a) assault missis 94% võimaluse b) unustasin snaiperil tagasi põhirelva peale panna... 2 turni järjest.. väga piinlik icon_biggrin.gif
Igatahes floater missis ka 2 tile'i kauguselt, kusjuures coverit ei olnud.
Järgmine oli ufo crashdown missioon, läksin 5 rookiega peale, üks kärvas kogemata maha (sattus lampi paanikasse ja hakkas vigureid tegema).
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 11.10.2012 10:39:02 vasta tsitaadiga

Normaliga pidi vist selline piirang olema, et korraga saab sind rünnata ainult 5 tulnukat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.10.2012 11:21:55 vasta tsitaadiga

http://www.comedycentral.com/video-clips/fo09et/futurama-the-xcom-project
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.10.2012 11:55:08 vasta tsitaadiga

Vabandan spammi pärast, aga... icon_biggrin.gif Kunagi jäi kuskilt kõrva selline asi, et squadi saad ainult nii teha, et igast clasist üks tüüp ala sniper, heavy, assault, medic. Kas tõesti on nii või saan ikka soovi korral 4 heavyt ka panna ühte squadi?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.10.2012 11:55:59 vasta tsitaadiga

Ei näe põhjust miks ei peaks saama suvalist meeskonda luua.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.10.2012 12:16:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ei näe põhjust miks ei peaks saama suvalist meeskonda luua.


See, mida sa näed on üks asi. Teine asi on see, mida reaalselt mängu mänginud inimesed näevad. Ja kui sa küsimuse korralikult läbi loeksid, siis saaksid ka aru, minu esitatud küsimusest.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 12:25:40 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Ei näe põhjust miks ei peaks saama suvalist meeskonda luua.


See, mida sa näed on üks asi. Teine asi on see, mida reaalselt mängu mänginud inimesed näevad. Ja kui sa küsimuse korralikult läbi loeksid, siis saaksid ka aru, minu esitatud küsimusest.

Saab küll teha suva konfiga squadi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.10.2012 12:25:45 vasta tsitaadiga

Miks sa arvad, et mänginud pole? icon_smile.gif
Squadi max suurus peale upgradesid on 6 sõdurit ning kokku on 4 klassi + rookied. Endal on olnud korraga 4 liikmelises meeskonnas 2x assault tegelased.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.10.2012 15:54:48 vasta tsitaadiga

Jim piim kirjutas:
Normaliga pidi vist selline piirang olema, et korraga saab sind rünnata ainult 5 tulnukat.


Busted siis!?

Mind on korduvalt 5+ tegelast rünnanud.

Normal:
Base global panic starts at 0
Most minor alien activity raises panic by 1 in left unchecked with some events doing up to 3
Your soldiers have no bonus hitpoints
Aliens have their AI mostly unshackled
Soldiers cost $10
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 11.10.2012 17:14:37 vasta tsitaadiga

Oma baasi ka ehitada saab? Ja kas missioonid on lihtaslt listis valitavad või tuleb ikka lennukitel ringi lennata lasta kuni midagi leiavad?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 17:33:16 vasta tsitaadiga

Ühe baasi saad ehitada. Baasi sisu saad disainida.
Missiooni valid listist... ise lennukiga maad "kammida" ei saa thumbs_down.gif

Aga muidu on mäng väga hea!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.10.2012 00:30:54 vasta tsitaadiga

Suur Update.. mingi pea 2GB vist. Pole infot ka kuskil üleval.. pean nüüd ootama oma Classic Ironman mängu... läheb raskeks..

kiire küsimus Classicu peal mängijatele..

Shiv yes or no ?


edit: patch notes
tsitaat:
Hi all,

We wanted to let you know the details for the PC update for XCOM: Enemy Unknown that went live today (10/11/12). I've included the notes on this patch below:

Various visibility/hiding optimizations
Multiplayer text chat support (press J to activate)
Mouse button 4/5 will switch soldiers in the Barracks
ESC hides the movement grid, if you do not want to commit to a move while it is activated
Squad Sight ability optimization
Fixed issue when equipping two grenades with Deep Pockets.
Fixed Rapid Fire sometimes consuming too much ammo.
SHIVs that are damaged will no longer become unusable.
Fixed some hangs/soft crashes in tactical combat.
Replaced software cursor with the operating system cursor to reduce lag and framerate dependence.
Fixed rendering bug which causes some soldier’s hair to appear as if it is rendering on top of environment fog.
1080p movies are now used at all times on the PC.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 05:04:26 vasta tsitaadiga

viimase missiooniga mässan praegu.. kuigi tundub natuke raskem olevat esimesest ufost, just resursside mõttes vaevalt tulin ots otsaga kokku, kaotasin lõpuks india and lõuna aafrika üldse ära, ja viimase missiooni jaoks olin sunnitud suht kõik maha müüma et saaks osta paar plasma relva ja 1 armor.
ja seda normaliga mängides, võibolla tegin midagi vales järjekorras, aga kiirus oli taga, sest rahvas paanitses icon_biggrin.gif
kombat oli ka kohati kigel, just see läbi seinte tulistamine..
aga üldmulje oli väga hea, vana hea ufo on tagasi!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 12.10.2012 09:54:02 vasta tsitaadiga

Peale 3 päeva/õhtut on mul ka lõpp näha (raskusaste NORMAL) (PSI asjad uuritud, emalaev leitud, raha ja ressursse piisavalt).
Olen kaotanud 2 riiki, aga mujal on paanikatase ainult 1-2.

Ainukene asi millega tahaks viriseda on see, et Normal on liiga lihtne ja Classic natukene raske.


viimati muutis Jim piim 12.10.2012 10:35:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 12.10.2012 10:11:35 vasta tsitaadiga

Väike hoiatus neile, kes soovivad raha kokku hoida:
Gameride.ru key (vähemalt see mis koos DLCga tuleb) ja ilmselt ka iga teise vene päritolu võtmega on mäng regioonilukustusega ja Eestis mängida ei luba.

Ehk siis sama jama mis oli alguses Borderlandsiga - loodetavasti tuleb ka samasugune lahendus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 10:49:59 vasta tsitaadiga

Angryhead, ei, see ei ole üldse sama jama mis borderlandsiga.
kas xcomi müüakse täishinnaga steamis endas ja vene keele lockdownis?

puhta vene retaili keele/regiooni piirang ei ole sama olukord.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 12.10.2012 10:59:37 vasta tsitaadiga

londiste, Steamis müüakse täishinnaga, poelehele minnes väidab et mäng on juba ostetud, seega uuesti osta ei saa.
Steam Library all pole ka asjal miskit RU tähist, properties ja language all on valida mitmete keelte seast (k.a. vene ja inglise).
Mängu nime kõrval on lihtsalt kirjas "Pre-load complete" kuid launchida üritades (nupul kirjas Install) viskab errori, et asud vales regioonis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 11:14:22 vasta tsitaadiga

Saaks uuesti osta steami lehelt ei oleks tegelt probleemi.
Aga hetkel on 2K games käitunud õigesti, samas kurb on see, et meil siin Eestis müüakse ka poodides vene võtmeid, millega siis ei saa üldse mängidagi.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 11:19:31 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Saaks uuesti osta steami lehelt ei oleks tegelt probleemi.
Aga hetkel on 2K games käitunud õigesti, samas kurb on see, et meil siin Eestis müüakse ka poodides vene võtmeid, millega siis ei saa üldse mängidagi.


No ei ole ju käitunud õiesti. Kui teadlikult võimaldatakse kaubanduses müüa võtmeid, mis selles riigis üldse ei töötagi, on see täpselt samasugune pang nagu oli BL2 puhul.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 11:26:58 vasta tsitaadiga

Vähemalt pole tagantjärgi juba lunastatud Steamist ostetud versioone muudetud icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 11:27:08 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
Inimesed on 1C-ga suhelnud ja väidetavalt ei tule seekord eraldi vene/muu maailma versioone:
http://forums.2kgames.com/showthread.php?136291-Watch-out-for-region-lock-before-release&p=1849236#post1849236

Mis sellest sai?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.10.2012 12:25:25 vasta tsitaadiga

Jim piim kirjutas:
Peale 3 päeva/õhtut on mul ka lõpp näha (raskusaste NORMAL) (PSI asjad uuritud, emalaev leitud, raha ja ressursse piisavalt).
Olen kaotanud 2 riiki, aga mujal on paanikatase ainult 1-2.

Ainukene asi millega tahaks viriseda on see, et Normal on liiga lihtne ja Classic natukene raske.


Tee Normal Ironmani siis.

Ise alustasin Classic Ironmaniga.. läheb raskeks icon_smile.gif

Lahingutes tuleb pre-flankida juba vastaseid ja take your time.. dashida 90% pole mõtet kui vastast ei näe.
Kolmas missioon hetkel käsil (ufo lasti alla). Surma pole keegi veel saanud ja kõik klassid esindatud SQ näol.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.10.2012 12:58:18 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
londiste, Steamis müüakse täishinnaga, poelehele minnes väidab et mäng on juba ostetud, seega uuesti osta ei saa.
Steam Library all pole ka asjal miskit RU tähist, properties ja language all on valida mitmete keelte seast (k.a. vene ja inglise).
Mängu nime kõrval on lihtsalt kirjas "Pre-load complete" kuid launchida üritades (nupul kirjas Install) viskab errori, et asud vales regioonis.


Jamasti kui originaal ei tööta. Neil vist ikka puudub igasugune isu selle järgi, et klient mängu ostaks.
Samas on see ju teretulnud lüke publisheri poolt, propageerida piraatlust.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 13:20:20 vasta tsitaadiga

NeroEST, asjadel tuleb vahet teha. steamist otse ostmine ja vene keyde ostmine on kaks eri asja.
borderlandsi puhul oli see vene versioonidele ka row versiooni kaasa andmine n.ö. hea tahte märk peale tõusnud skandaali.

xcomi puhul ostad sa selgelt vene key. kusjuures seda mitte eestist. publisher ütleb sulle kurtmise peale (õigesti), et see on sinu ja müüja vaheline probleem. tõenäoliselt on müüja kas nende ja publisheri vahelist lepingut rikkumas või siis sulle lihtsalt valeinformatsiooni andmas.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.10.2012 13:38:10 vasta tsitaadiga

Hea, et õiget teed läksin. Oleks ka peaaegu vene key võtnud ,aga 27€ diil GMGst koos CivVga.

jama küll, otsustagu need publisherid asja ära ja kord oleks paigas. Hetkel tõesti ju võetakse vene keysid (soodsamalt saab, aga vahel pole Steamisr võimalik EU versiooni anyways osta)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 13:44:34 vasta tsitaadiga

Selle Civiga sain paraja tünga. Jätsin GMG-st ostmata, sest arvasin et Civ V tuleb ainult Steamist ostes kaasa. Tühja kah, ega mul kahju pole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 14:48:21 vasta tsitaadiga

Kas GMG-st veel saab?
Keegi aitab välja ostuga? Teen kohe kande ära.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 15:33:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kas GMG-st veel saab?
Keegi aitab välja ostuga? Teen kohe kande ära.


Ostaks aga ei saa. GMGs on idiootne policy, et kasutaja saab mängu osta vaid ühe korra.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 18:21:54 vasta tsitaadiga

Jim piim kirjutas:

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/strategy/xcom-enemy-unknown/
kasuta seda sooduka koodi ka: GMG25-EVFWS-4Z4ZN (kehtib kuni 12.10.12)


Ma ei saa hinda alla 38,7 €. See ongi miinimum?
Noh, eks tellisin siit:
https://www.gamekeysnow.com/keys/XCOM-Enemy-Unknown

Great...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 18:45:51 vasta tsitaadiga

greenmangamingust koos esilehelt võetud -20% koodiga läbi paypali tuli 32.13€.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 19:07:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
greenmangamingust koos esilehelt võetud -20% koodiga läbi paypali tuli 32.13€.


Hind siis tõusis seal? Kui ma Ertaile ostsin, oli 44.90 taalades miinus 25%.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 20:23:17 vasta tsitaadiga

See on küll must have. Tuleb meelde kuidas sai 486 peal UFO: Enemy Unknown ikka väga pikalt mängitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 21:23:29 vasta tsitaadiga

oi kuidas käib närvidele, et missiooni lõpus külmalt aliene juurde visatakse...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 22:48:29 vasta tsitaadiga

22 euro eest xcom ja civ v polnudki tagantjärele üldse paha diil GMGst thumbs_up.gif
_________________

Diablo 3 battletag Derp#2195
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 11:44:08 vasta tsitaadiga

G2Play´st muretsetud ja õhtu läbi mängitud. Võiks küll öelda, et vääriline järglane vanale X-COM´le.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.10.2012 14:59:47 vasta tsitaadiga

Pole XCOMi seeriaga varasemalt kokku puutunud aga see mäng on küll väga hea. Poleks uskunud ,et tänapäeval võib veel sellist mõnusat taktikalist strateegiat näha icon_eek.gif
Kindel selle aasat GOTY kandidaat, väikeseid vigu ja puudusi on aga patchide ning lisapaketidega saab neid parandada icon_smile.gif Kuna ma algaja Xcomis siis võtsin normali ja ei võtnud Ironmani, viimase pärast ma veits kahetsen aga noh minujaoks päris pingelisi bätteleid on siiski olnud icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 15:32:33 vasta tsitaadiga

Ma olen vist ainus kellele see mäng täielik pettumus on? icon_neutral.gif

Lineaarne, odavaid trike täis (alienide lampi kaardile lisamine) ja strateegiline element oleks saanud palju parem olla (auto shoot asemel saaks ise iga relvaga objekte õhku lasta, parem varustuse haldur jms).

Kõige haigem, et alienid ei tegutse kuni nad pole Su vaatevälja sattunud... AI on ka "keskmiselt karvane" kuigi olen täheldanud ka helgemaid momente.

Kõrini neist videodest aga suurem osa mängu paistab hoopis film olevat?

Buge ka ikka vahel kohtab ja nii edasi...

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 13.10.2012 15:36:57 vasta tsitaadiga

Ise olen UFO mängu varem mänginud, aga krt see on ikka suht raske isegi normaliga - ressursse on kogu aeg väga vähe ja sellepärast mehhiko läks juba musta auku icon_lol.gif
Aga buggid on ikka väga rõvedad selles mängus. Krt ma olin mitmekorrulises ufos ja kogu aeg tüübid jooksid valesse kohta ja äkki üks tüüp hüppas lihtsalt üle ääre ja oli ümber 3 Chryssalide ja oligi bye bye icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 13.10.2012 15:58:00 vasta tsitaadiga

mäng ikka väga lühike sai rünnata ainult 1 baasi ja vast 10 ufot alla lastud ning kokku üldse oli 50+ missionit pika venitamisega. :S Samas vanas xcomis 200+ ufot alla lastud ja baase sai ka ikka omajagu tühjentatud ning lisaks veel palju muud lammutamist. AAA mängu kohta ikka väga vähe mängu. ilmselt asja peaks saama tehtud kuskil 16-20h :S
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 16:32:47 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mina pole peale tervet päeva mängimist mitte ühtegi bugi näinud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 18:11:22 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:

Kõige haigem, et alienid ei tegutse kuni nad pole Su vaatevälja sattunud...


Teevad küll. Raskematel astmetel on Alienitel patrullid ja ringiliikumine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 13.10.2012 22:02:31 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
mäng ikka väga lühike sai rünnata ainult 1 baasi ja vast 10 ufot alla lastud ning kokku üldse oli 50+ missionit pika venitamisega. :S ?... ilmselt asja peaks saama tehtud kuskil 16-20h :S


Nōus, et UFOsid on tunduvalt vähem, aga ma arvan, et Normaliga saab asja tehtud 40-50+ tunniga, mitte 20ga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  XCOM: Enemy Unknown 2012 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.