|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
09.09.2012 15:03:25
|
|
|
| Kellelgi mingeid häid dm servude ip'sid on anda? Nendesse kuhu üritan connectida viskab koguaeg välja..
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
12.09.2012 00:45:07
|
|
|
| Mingi ilge fps lag on. Eile töötas täiesti normaalselt. Kas kellelgi veel? Kuidas fixida?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
12.09.2012 07:45:22
|
|
|
uninstall ja mängi midagi asjalikumat. hpe ei oska cs-i teha.
10 a pärast on äkki csgo mängitav.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
12.09.2012 16:27:44
|
|
|
| ottf kirjutas: |
uninstall ja mängi midagi asjalikumat. hpe ei oska cs-i teha.
10 a pärast on äkki csgo mängitav. |
Saime juba aru, et sulle ei meeldi see mäng.
Ei ole vaja seda igal lehel uuesti kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
12.09.2012 16:33:26
|
|
|
| ottf kirjutas: |
uninstall ja mängi midagi asjalikumat. hpe ei oska cs-i teha.
10 a pärast on äkki csgo mängitav. |
Mis on asjalikum? 1.6'te kohe kindlasti tagasi ei leia mõtet minna ja css ka väga ei tõmba.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
12.09.2012 16:46:51
|
|
|
Ma küll kurta ei saa, natuke uuem keskkond ja huvitav täitsa ju. Kui siiani oleks vaid 1.6, siis ilmselt ei viitsiks enam mängida.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
13.09.2012 20:51:42
|
|
|
| Igatahes kui kellelgi veel see fpsi probleem oli, siis minul fixisid uued nvidia beta driverid ära-
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
21.09.2012 12:49:38
|
|
|
| Ootan häid breakfloori mappe.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
24.09.2012 16:00:05
|
|
|
Oskab keegi fixi soovitada mängu väljaviskamisele peale ~5minutit mängimist?
Lugesin netist, et neil juuhtub kes on OC'd oma prosesi etc... Biose update aitab.. Soovitati video drivereid jne.. Need kahjuks ei aidanud.
E: Olgu, ime kombel väiksem reso aitas siiski. Sain kõik roundid lõpuni mängida seekord... Still, veitsa häirib ikka, et maxi peal kokku jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
24.09.2012 16:18:18
|
|
|
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
24.09.2012 17:17:32
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda  |
Excellent
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
24.09.2012 21:27:05
|
|
|
| ewil-apple kirjutas: |
| Caspar08 kirjutas: |
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda  |
Excellent |
Kui pelada tahad siis viska steam paari päeva pärast norm pc, ehk teeb mõne väiksema kaadri ka youtubesse
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
24.09.2012 21:48:18
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda  |
Fullscreen Windowed on jah enamus mode mida mängudel kasutan : )
Windowed ei ole päris see.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
25.09.2012 08:05:36
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
| Caspar08 kirjutas: |
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda  |
Fullscreen Windowed on jah enamus mode mida mängudel kasutan : )
Windowed ei ole päris see. |
Uups seesamune jah.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
04.10.2012 08:46:10
|
|
|
| Keegi arms race või demolitionit viitsiks skypega teha?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
04.10.2012 14:59:00
|
|
|
| See uus matchmaking system päris änks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
04.10.2012 18:52:37
|
|
|
| ewil-apple kirjutas: |
| See uus matchmaking system päris änks. |
Väike fix kuluks ära. Vähemalt viimane kord kui ma proovisin, siis mingid vennad ragevad ja lõpuks jääd botidega üksi (ja kui siis lahkud saad ise ka penalty). Tüübid, kes viiekesi koos otsivad võiks ka eraldi mingi team matchmakingusse lükata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
04.10.2012 18:56:50
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
| ewil-apple kirjutas: |
| See uus matchmaking system päris änks. |
Väike fix kuluks ära. Vähemalt viimane kord kui ma proovisin, siis mingid vennad ragevad ja lõpuks jääd botidega üksi (ja kui siis lahkud saad ise ka penalty). Tüübid, kes viiekesi koos otsivad võiks ka eraldi mingi team matchmakingusse lükata. |
Vahepeal otsib liiga kaua ka servereid. Ja ma jäin lõpuks ühe vennaga kahekesti, aga ei tahtnud ära minna, kuna ähvardas mingi kohutava penaltyga. Ei tea, mis see täpsemalt on.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
04.10.2012 19:04:32
|
|
|
mäng jääb pooleli, kui kõik mängijad botiga jätkata ei soovi
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
05.10.2012 13:33:32
|
|
|
| Keegi viitsib ühe pela teha ? Skypega.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
05.10.2012 21:02:12
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
mäng jääb pooleli, kui kõik mängijad botiga jätkata ei soovi  |
See tuli alles viimase patchiga, esmasp/teisip seda veel ei olnud. Ja minu arust isegi praegu on see ainult siis võimalik, kui 100% kõik hääletavad yes, või muudeti midagi uuesti?
| Caspar08 kirjutas: |
| Keegi viitsib ühe pela teha ? Skypega. |
Isver küll, miks skypega? Pigem siis kas või juba seda ingame voice chati kasutada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
06.10.2012 07:50:06
|
|
|
| oh jumal hoia tõesti.. kui ventrilot ja teamspeaki kasutada ei soovi siis alternatiiviks veel Mumble, kus on tohutult ruume, kus omaette olla
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
06.10.2012 11:35:01
|
|
|
| No mul vahet pole mida kasutab, vahet neil ei tee erilist.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.10.2012 19:47:49
|
|
|
Krt, enda mehed näevad kh nii vastaste moodi välja, et esimese killina suudan ikka mõne enda oma maha lasta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
07.10.2012 19:24:47
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Krt, enda mehed näevad kh nii vastaste moodi välja, et esimese killina suudan ikka mõne enda oma maha lasta  |
Imelik :S ise küll sassi ei aja, põhimure on see, et raisk hüpatakse koguaeg ette siis kui mingit vastast lasen.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.10.2012 23:38:51
|
|
|
Krt küll, koguaeg viskab täna lambist mängu kinni.
Event vieweris kh ei jää mingit märget, mis pärast
EDIT: Miks see krdi pilt vahest nii udune ja mustvalge on? Mitte sttagi ei näe
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
14.10.2012 03:45:12
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Krt küll, koguaeg viskab täna lambist mängu kinni.
Event vieweris kh ei jää mingit märget, mis pärast
EDIT: Miks see krdi pilt vahest nii udune ja mustvalge on? Mitte sttagi ei näe |
Mustvalge ja udune ? Arms races? Arms races on ta respawnides selle pärast, et siis on respawn protection nii kaua kuni sa lasknud pole. Mängu kinni viskamist ei oska küll seletada, eks sa pane guugli otsingusse mingi "CS:GO crash - videokaardi seeria või nimi vms" ja siis otsi viimase 24h või 7 päeva kohta.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
14.10.2012 14:28:30
|
|
|
| vahepeal on bug, et pilt jääb uduseks, aitab kui paned "Kill" konsooli
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
14.10.2012 15:13:06
|
|
|
| Veel selline bug ka, et party tehes ja siis mängu liitudes jääb kursor ekraanile ja kottigi muud teha ei saa..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.10.2012 15:31:09
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| vahepeal on bug, et pilt jääb uduseks, aitab kui paned "Kill" konsooli |
Mis nupuga konsooli saab
See mängu crash vist on mingi zombi mobi teema...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
14.10.2012 15:52:21
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| vahepeal on bug, et pilt jääb uduseks, aitab kui paned "Kill" konsooli |
Mis nupuga konsooli saab  |
pane -console "Set Launch Options'isse" Steamis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
14.10.2012 17:19:07
|
|
|
| ja siis commandiga "bind "nupp" toggleconsole"
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
15.10.2012 16:03:46
|
|
|
| Keegi mängib ka seda mängu või on juba ära unustatud?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
15.10.2012 16:14:31
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Keegi mängib ka seda mängu või on juba ära unustatud? |
Lol, isegi 1.6 pole veel ära unustatud nii et jah
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
15.10.2012 16:21:40
|
|
|
| Caspar08, point pigem selles, et 1.6 ja CSS võeti palju suurema hurraaaga vastu kui antud versioon... Tundub, et võrreldes vanemate versioonidega see nii menukas pole.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
15.10.2012 16:38:17
|
|
|
| Pole alates septembri algusest mänginud, lihtsalt ei kutsu mängima.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
15.10.2012 16:39:25
|
|
|
| hendrik32, oligi arvata. CS on oma aja ära elanud, rahvas tahab midagi uut. Hetkel ainuke MP mäng, mida mängin on W.O.T e. World Of Tanks, seal on vähemalt kuhugi areneda, mitte tuimalt HS-e lasta kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
15.10.2012 16:42:30
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| hendrik32, oligi arvata. CS on oma aja ära elanud, rahvas tahab midagi uut. Hetkel ainuke MP mäng, mida mängin on W.O.T e. World Of Tanks, seal on vähemalt kuhugi areneda, mitte tuimalt HS-e lasta kõigile. |
Ise pelan põhiliselt Soccer Mod'i CSS peal, aga eks kui FM13 välja tuleb, siis läheb selle nolamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
15.10.2012 17:40:12
|
|
|
mulle meeldib rohkem kui source, aga raske on 5te kokku saada, et mängida
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
15.10.2012 18:00:34
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Keegi mängib ka seda mängu või on juba ära unustatud? |
Mängin küll, ei näe lihtsalt mõtet igapäevaselt foorumisse ettekandeid teha, et nüüd käivitasin mängu jne.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
15.10.2012 18:39:41
|
|
|
| Ma käivitasin enne mängu ja mängisin tund aega. Ma üritan iga päev vähemalt korra sisse põigata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
15.10.2012 21:36:15
|
|
|
Küsimus on ... Kauaks? Deem, ei kujuta ettegi, mis huvitava muudatuse peaks CS-i tootjad tegema. Põhimõte on tegelikult ikka üks, kas CT või T. Ma ei tea nüüd kui vinge see graafika selles uues GO-s on, aga vaevalt et seegi nt. mind isiklikult mängima kutsuks.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
15.10.2012 21:46:30
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Küsimus on ... Kauaks? Deem, ei kujuta ettegi, mis huvitava muudatuse peaks CS-i tootjad tegema. Põhimõte on tegelikult ikka üks, kas CT või T. Ma ei tea nüüd kui vinge see graafika selles uues GO-s on, aga vaevalt et seegi nt. mind isiklikult mängima kutsuks.  |
Eks asi ole ka selles, et CS:GO ja CSS vahe ei olnud nii suur kui 1.6 ja CSS vahe omal ajal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.10.2012 22:17:17
|
|
|
Minuarust profidel niikuinii 0 graafika settingud. Nii et graafika pärast küll mitte.
CSSis oli nii palju muudatusi. Nagu füüsika, et sai kaste katki lüüa muud kraami, siis kuulid lendasid läbi puu uste jne.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
16.10.2012 00:57:20
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Minuarust profidel niikuinii 0 graafika settingud. Nii et graafika pärast küll mitte.
CSSis oli nii palju muudatusi. Nagu füüsika, et sai kaste katki lüüa muud kraami, siis kuulid lendasid läbi puu uste jne. |
1.6es sai juba ustest ja seintest läbi lasta
ja ma ei näe probleemi, et mäng on muutumatu, quakeconil mängitakse ikka veel quake live! i mis on täpselt sama mis 1999 aastal tehtud quake 3 arena, isegi mapid on samad!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.10.2012 01:30:17
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| quakeconil mängitakse ikka veel quake live! i mis on täpselt sama mis 1999 aastal tehtud quake 3 arena |
tegelikult on muutusi päris palju, ainult visuaalid on ~samad.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
16.10.2012 07:41:40
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| quakeconil mängitakse ikka veel quake live! i mis on täpselt sama mis 1999 aastal tehtud quake 3 arena |
tegelikult on muutusi päris palju, ainult visuaalid on ~samad. |
hmm, tahad sa sellest rääkida? http://quake.wikia.com/wiki/Quake_Live andmetel on gameplay sama, kui välja arvata 2e relva balance patchi. Ainuke "uus" asi mis mängu toodi, on green armor
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
16.10.2012 09:44:45
|
|
|
| Mina mängin isiklikult CSGO-d graafika pärast. Source hakkas vanaks jääma. Muidu sobiks Source siiamaani, kui GO-d poleks. Muudatusi tajun ma selles mõttes, et mõningad kõvemad automaadid on nii mõttetult ebatäpsed ja tundub, et käsipüstolid on täpsemaks ja mõnusamaks tehtud. Eks mängides jääb midagi veel silma, ja Source'i pole kavas tükem aega käivitada. Kui saaks nüüd ka mõningad normaalsed breakfloor mapid ja serverid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|