Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 09.09.2012 15:03:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi mingeid häid dm servude ip'sid on anda? Nendesse kuhu üritan connectida viskab koguaeg välja..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 15:11:33 vasta tsitaadiga

Alati võib ülesse panna DM serveri.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 12.09.2012 00:45:07 vasta tsitaadiga

Mingi ilge fps lag on. Eile töötas täiesti normaalselt. Kas kellelgi veel? Kuidas fixida?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.09.2012 07:45:22 vasta tsitaadiga

uninstall ja mängi midagi asjalikumat. icon_biggrin.gif hpe ei oska cs-i teha.
10 a pärast on äkki csgo mängitav.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 12.09.2012 16:27:44 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
uninstall ja mängi midagi asjalikumat. icon_biggrin.gif hpe ei oska cs-i teha.
10 a pärast on äkki csgo mängitav.


Saime juba aru, et sulle ei meeldi see mäng.

Ei ole vaja seda igal lehel uuesti kirjutada. kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 12.09.2012 16:33:26 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
uninstall ja mängi midagi asjalikumat. icon_biggrin.gif hpe ei oska cs-i teha.
10 a pärast on äkki csgo mängitav.

Mis on asjalikum? 1.6'te kohe kindlasti tagasi ei leia mõtet minna ja css ka väga ei tõmba.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 12.09.2012 16:46:51 vasta tsitaadiga

Ma küll kurta ei saa, natuke uuem keskkond ja huvitav täitsa ju. Kui siiani oleks vaid 1.6, siis ilmselt ei viitsiks enam mängida. icon_lol.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 13.09.2012 20:51:42 vasta tsitaadiga

Igatahes kui kellelgi veel see fpsi probleem oli, siis minul fixisid uued nvidia beta driverid ära-
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 21.09.2012 12:49:38 vasta tsitaadiga

Ootan häid breakfloori mappe.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.09.2012 16:00:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi fixi soovitada mängu väljaviskamisele peale ~5minutit mängimist?
Lugesin netist, et neil juuhtub kes on OC'd oma prosesi etc... Biose update aitab.. Soovitati video drivereid jne.. Need kahjuks ei aidanud.

E: Olgu, ime kombel väiksem reso aitas siiski. Sain kõik roundid lõpuni mängida seekord... Still, veitsa häirib ikka, et maxi peal kokku jookseb.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 16:18:18 vasta tsitaadiga

Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode thumbs_up.gif ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil icon_biggrin.gif
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 24.09.2012 17:17:32 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode thumbs_up.gif ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil icon_biggrin.gif
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda icon_smile.gif


Excellent
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 21:27:05 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode thumbs_up.gif ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil icon_biggrin.gif
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda icon_smile.gif


Excellent
Kui pelada tahad siis viska steam icon_biggrin.gif paari päeva pärast norm pc, ehk teeb mõne väiksema kaadri ka youtubesse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.09.2012 21:48:18 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode thumbs_up.gif ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil icon_biggrin.gif
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda icon_smile.gif


Fullscreen Windowed on jah enamus mode mida mängudel kasutan : )
Windowed ei ole päris see.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 08:05:36 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Soovitus, kes pidevalt ekraani alla tahavad visata, windowed mode thumbs_up.gif ma ei tea küll mis vahe see teeb, mul pole äärtes küll ühtegi akent, aga alla viskab sekunditega vanal arvutil icon_biggrin.gif
Muide kui keegi klõbistada tahab, siis paari päeva pärast saan uue PC, millega oleks küll lausa lust pelada seda icon_smile.gif


Fullscreen Windowed on jah enamus mode mida mängudel kasutan : )
Windowed ei ole päris see.
Uups icon_biggrin.gif seesamune jah.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 18:49:39 vasta tsitaadiga

http://blog.counter-strike.net/index.php/2012/09/5240/

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 08:46:10 vasta tsitaadiga

Keegi arms race või demolitionit viitsiks skypega teha?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 04.10.2012 14:59:00 vasta tsitaadiga

See uus matchmaking system päris änks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 04.10.2012 18:52:37 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
See uus matchmaking system päris änks.

Väike fix kuluks ära. Vähemalt viimane kord kui ma proovisin, siis mingid vennad ragevad ja lõpuks jääd botidega üksi (ja kui siis lahkud saad ise ka penalty). Tüübid, kes viiekesi koos otsivad võiks ka eraldi mingi team matchmakingusse lükata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 04.10.2012 18:56:50 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
ewil-apple kirjutas:
See uus matchmaking system päris änks.

Väike fix kuluks ära. Vähemalt viimane kord kui ma proovisin, siis mingid vennad ragevad ja lõpuks jääd botidega üksi (ja kui siis lahkud saad ise ka penalty). Tüübid, kes viiekesi koos otsivad võiks ka eraldi mingi team matchmakingusse lükata.


Vahepeal otsib liiga kaua ka servereid. Ja ma jäin lõpuks ühe vennaga kahekesti, aga ei tahtnud ära minna, kuna ähvardas mingi kohutava penaltyga. Ei tea, mis see täpsemalt on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.10.2012 19:04:32 vasta tsitaadiga

mäng jääb pooleli, kui kõik mängijad botiga jätkata ei soovi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2012 13:33:32 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib ühe pela teha ? Skypega.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 05.10.2012 21:02:12 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
mäng jääb pooleli, kui kõik mängijad botiga jätkata ei soovi icon_rolleyes.gif

See tuli alles viimase patchiga, esmasp/teisip seda veel ei olnud. Ja minu arust isegi praegu on see ainult siis võimalik, kui 100% kõik hääletavad yes, või muudeti midagi uuesti?


Caspar08 kirjutas:
Keegi viitsib ühe pela teha ? Skypega.

Isver küll, miks skypega? Pigem siis kas või juba seda ingame voice chati kasutada okse.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 06.10.2012 07:50:06 vasta tsitaadiga

oh jumal hoia tõesti.. kui ventrilot ja teamspeaki kasutada ei soovi siis alternatiiviks veel Mumble, kus on tohutult ruume, kus omaette olla
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 11:35:01 vasta tsitaadiga

No mul vahet pole mida kasutab, vahet neil ei tee erilist.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 19:47:49 vasta tsitaadiga

Krt, enda mehed näevad kh nii vastaste moodi välja, et esimese killina suudan ikka mõne enda oma maha lasta icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 19:24:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Krt, enda mehed näevad kh nii vastaste moodi välja, et esimese killina suudan ikka mõne enda oma maha lasta icon_lol.gif
Imelik :S ise küll sassi ei aja, põhimure on see, et raisk hüpatakse koguaeg ette siis kui mingit vastast lasen.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 23:38:51 vasta tsitaadiga

Krt küll, koguaeg viskab täna lambist mängu kinni.
Event vieweris kh ei jää mingit märget, mis pärast icon_confused.gif

EDIT: Miks see krdi pilt vahest nii udune ja mustvalge on? Mitte sttagi ei näe

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 03:45:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Krt küll, koguaeg viskab täna lambist mängu kinni.
Event vieweris kh ei jää mingit märget, mis pärast icon_confused.gif

EDIT: Miks see krdi pilt vahest nii udune ja mustvalge on? Mitte sttagi ei näe
Mustvalge ja udune ? Arms races? Arms races on ta respawnides selle pärast, et siis on respawn protection nii kaua kuni sa lasknud pole. Mängu kinni viskamist ei oska küll seletada, eks sa pane guugli otsingusse mingi "CS:GO crash - videokaardi seeria või nimi vms" ja siis otsi viimase 24h või 7 päeva kohta.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 14.10.2012 14:28:30 vasta tsitaadiga

vahepeal on bug, et pilt jääb uduseks, aitab kui paned "Kill" konsooli
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 15:13:06 vasta tsitaadiga

Veel selline bug ka, et party tehes ja siis mängu liitudes jääb kursor ekraanile ja kottigi muud teha ei saa..
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 15:31:09 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
vahepeal on bug, et pilt jääb uduseks, aitab kui paned "Kill" konsooli

Mis nupuga konsooli saab icon_razz.gif

See mängu crash vist on mingi zombi mobi teema...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 14.10.2012 15:52:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ertr2 kirjutas:
vahepeal on bug, et pilt jääb uduseks, aitab kui paned "Kill" konsooli

Mis nupuga konsooli saab icon_razz.gif

pane -console "Set Launch Options'isse" Steamis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 14.10.2012 17:19:07 vasta tsitaadiga

ja siis commandiga "bind "nupp" toggleconsole"
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 16:03:46 vasta tsitaadiga

Keegi mängib ka seda mängu või on juba ära unustatud?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 16:14:31 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Keegi mängib ka seda mängu või on juba ära unustatud?
Lol, isegi 1.6 pole veel ära unustatud nii et jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 16:21:40 vasta tsitaadiga

Caspar08, point pigem selles, et 1.6 ja CSS võeti palju suurema hurraaaga vastu kui antud versioon... Tundub, et võrreldes vanemate versioonidega see nii menukas pole.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.10.2012 16:38:17 vasta tsitaadiga

Pole alates septembri algusest mänginud, lihtsalt ei kutsu mängima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 16:39:25 vasta tsitaadiga

hendrik32, oligi arvata. CS on oma aja ära elanud, rahvas tahab midagi uut. Hetkel ainuke MP mäng, mida mängin on W.O.T e. World Of Tanks, seal on vähemalt kuhugi areneda, mitte tuimalt HS-e lasta kõigile.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.10.2012 16:42:30 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
hendrik32, oligi arvata. CS on oma aja ära elanud, rahvas tahab midagi uut. Hetkel ainuke MP mäng, mida mängin on W.O.T e. World Of Tanks, seal on vähemalt kuhugi areneda, mitte tuimalt HS-e lasta kõigile.

Ise pelan põhiliselt Soccer Mod'i CSS peal, aga eks kui FM13 välja tuleb, siis läheb selle nolamiseks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.10.2012 17:40:12 vasta tsitaadiga

mulle meeldib rohkem kui source, aga raske on 5te kokku saada, et mängida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:00:34 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Keegi mängib ka seda mängu või on juba ära unustatud?


Mängin küll, ei näe lihtsalt mõtet igapäevaselt foorumisse ettekandeid teha, et nüüd käivitasin mängu jne.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 15.10.2012 18:39:41 vasta tsitaadiga

Ma käivitasin enne mängu ja mängisin tund aega. Ma üritan iga päev vähemalt korra sisse põigata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 21:36:15 vasta tsitaadiga

Küsimus on ... Kauaks? icon_razz.gif Deem, ei kujuta ettegi, mis huvitava muudatuse peaks CS-i tootjad tegema. Põhimõte on tegelikult ikka üks, kas CT või T. Ma ei tea nüüd kui vinge see graafika selles uues GO-s on, aga vaevalt et seegi nt. mind isiklikult mängima kutsuks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.10.2012 21:46:30 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Küsimus on ... Kauaks? icon_razz.gif Deem, ei kujuta ettegi, mis huvitava muudatuse peaks CS-i tootjad tegema. Põhimõte on tegelikult ikka üks, kas CT või T. Ma ei tea nüüd kui vinge see graafika selles uues GO-s on, aga vaevalt et seegi nt. mind isiklikult mängima kutsuks. icon_rolleyes.gif

Eks asi ole ka selles, et CS:GO ja CSS vahe ei olnud nii suur kui 1.6 ja CSS vahe omal ajal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.10.2012 22:17:17 vasta tsitaadiga

Minuarust profidel niikuinii 0 graafika settingud. Nii et graafika pärast küll mitte.
CSSis oli nii palju muudatusi. Nagu füüsika, et sai kaste katki lüüa muud kraami, siis kuulid lendasid läbi puu uste jne.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.10.2012 00:57:20 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Minuarust profidel niikuinii 0 graafika settingud. Nii et graafika pärast küll mitte.
CSSis oli nii palju muudatusi. Nagu füüsika, et sai kaste katki lüüa muud kraami, siis kuulid lendasid läbi puu uste jne.
1.6es sai juba ustest ja seintest läbi lasta icon_rolleyes.gif

ja ma ei näe probleemi, et mäng on muutumatu, quakeconil mängitakse ikka veel quake live! i mis on täpselt sama mis 1999 aastal tehtud quake 3 arena, isegi mapid on samad!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2012 01:30:17 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
quakeconil mängitakse ikka veel quake live! i mis on täpselt sama mis 1999 aastal tehtud quake 3 arena


tegelikult on muutusi päris palju, ainult visuaalid on ~samad.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.10.2012 07:41:40 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
ertr2 kirjutas:
quakeconil mängitakse ikka veel quake live! i mis on täpselt sama mis 1999 aastal tehtud quake 3 arena


tegelikult on muutusi päris palju, ainult visuaalid on ~samad.
hmm, tahad sa sellest rääkida? http://quake.wikia.com/wiki/Quake_Live andmetel on gameplay sama, kui välja arvata 2e relva balance patchi. Ainuke "uus" asi mis mängu toodi, on green armor icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 16.10.2012 09:44:45 vasta tsitaadiga

Mina mängin isiklikult CSGO-d graafika pärast. Source hakkas vanaks jääma. Muidu sobiks Source siiamaani, kui GO-d poleks. Muudatusi tajun ma selles mõttes, et mõningad kõvemad automaadid on nii mõttetult ebatäpsed ja tundub, et käsipüstolid on täpsemaks ja mõnusamaks tehtud. Eks mängides jääb midagi veel silma, ja Source'i pole kavas tükem aega käivitada. Kui saaks nüüd ka mõningad normaalsed breakfloor mapid ja serverid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.