Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:09:54 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:

Kunagi nägin, kuidas tutnoi GL mersuga vanapaar tuli prismasse sisseoste tegema. Sattusin juhuslikult nendega koos kassasse maksma ja proua tõmbas ilma igasuguse häbitundeta käekotist välja kaks vana kokkunusserdatud rimi kilekotti ja ladus toidukraami sinna sisse. Kokkuhoid ei ole koonerdamine öeldakse selle kohta.
Just. Meie ümber on "miljonäre" (või vahet pole kuidas väga jõukaid inimesi nimetada) rohkem kui oskame arvata sest nad ei pruugi elada villades ning neid ei näe Elu24 lehekülgedel. Nad elavad vaikselt ja rahulikult tavalises korteris või majas ning vaid mõne koha pealt lähevad täispaugule välja. Mercedese GL seeria, Rolex, Leica...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:26:37 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Said aru küll, mida ma mõtlesin. Hoia oma edaspidine sarkasm endale. Isiklikuks tahad minna, siis PS või profiilis olev telefon.

sa ei tunne end vist ise ka väga kindlalt selles kodus-tegemise mõttes, tajudes olematut rünnet või isiklikuks minemist?

minu postid on minu arvamus ja ma arvan, et ostes praktiliselt kõige kallima telefoni mis turul leida ja hakata siis sim-i pealt kokku hoidma on kummaline. seda enam, et tegu ühekordse väljaminekuga.

see on foorum, sul pole mingit kohustust minu väitega nõustuda ja ammugi ei jaga ma õigesti elamise nõuandeid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:30:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
minu postid on minu arvamus ja ma arvan, et ostes praktiliselt kõige kallima telefoni mis turul leida ja hakata siis sim-i pealt kokku hoidma on kummaline. seda enam, et tegu ühekordse väljaminekuga.
aga kust maalt kulutused enam kummalised ei ole? Kas peale ostu EMT esindusest trollibussiga koju sõita on veel kummaline ja tuleks tellida takso või saab sellises olukorras rahapoisi käitumismallile läbi sõrmede vaadata?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:35:25 vasta tsitaadiga

Limusiin ikka... Ja pudel kihisevat..

A need kellel 5 taskus, muljetage aku kestvuse yle ning kas mingeid lastehaigusi ka esineb?

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 30.09.2012 19:42:13 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 10:21:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:44:39 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Anti kirjutas:

Kunagi nägin, kuidas tutnoi GL mersuga vanapaar tuli prismasse sisseoste tegema. Sattusin juhuslikult nendega koos kassasse maksma ja proua tõmbas ilma igasuguse häbitundeta käekotist välja kaks vana kokkunusserdatud rimi kilekotti ja ladus toidukraami sinna sisse. Kokkuhoid ei ole koonerdamine öeldakse selle kohta.

Auto võis olla vabalt loteriivõit.


Jah, muidugi. Kokkuhoid pole häbiasi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:47:34 vasta tsitaadiga

mul juba uuel iphone 5-l kaamera ribal korralik mõra ja telefonil mitmeid täkkeid...vanust 2 päeva icon_mad.gif, must isend siis, tüdruku valtgel pole iluvigu veel kohanud.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:49:53 vasta tsitaadiga

Teema kisub imelikuks, miks osta igakord poest uus kilekott ja siis see prügikasti visata? Müüakse ka prügikotte.
Mis halba on auto ise pesemises, tead et saad puhtaks ja ei kraabi midagi ära, kui tead mida teed.
Paljud nüüd selle telefoni on sularaha eest kohe välja ostnud? Võetakse ikka ju pakett või krediitkaardiga? Mõni korjab isegi sula selle jaoks, ja mis siis?
Ja Elisas lõigatakse kaarte, neil on masin. + EMT vahetas firmakaardi tasuta välja (topeltpluss klient), anti uus suur SIM kaart kus murdsid ise mini simist micro simi välja ja alles jäi raam mida saab adapterina kasutada.
Miks üldse osta nii kallis asi? Lähab samaks läbuks nagu autode teemas liizingu jutt
icon_razz.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:54:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja Elisas lõigatakse kaarte, neil on masin. + EMT vahetas firmakaardi tasuta välja (topeltpluss klient), anti uus suur SIM kaart kus murdsid ise mini simist micro simi välja ja alles jäi raam mida saab adapterina kasutada.
jutt on nanosimmist, mis on microsimmist veel väiksem. Vaevalt, et selle lõikamiseks kellelgi mingeid spets aparaate kuskil juba on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 20:08:19 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
aga kust maalt kulutused enam kummalised ei ole? Kas peale ostu EMT esindusest trollibussiga koju sõita on veel kummaline ja tuleks tellida takso või saab sellises olukorras rahapoisi käitumismallile läbi sõrmede vaadata?

sõltub palju raha järgi jäi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 21:02:12 vasta tsitaadiga

Naljakad olete...
ppg, pilti ei viitsi teha?

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 23:17:03 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Minu point oli pigem, et üks keskmisest kallim vidin ei eelda tingimata seda, et sinna sisse peaks ka tingimata oma olemuse kohta väga kalli (6.40€/100EEK - sellise klibaka eest? No kuulge!) uue SIM'i ostma, selle asemel et natuke plastikut kääridega maha lõigata. Lükkad ta sahtliga sinna sisse ja töötab. See ei mõjuta absoluutselt telefoni tööd. Ma olen ~2a jooksul sadu mini-SIM'i mikroks lõiganud, kõik on 100% töötanud.

Mini- microks lõigata ei ole probleem ja selle saab ka kodus põlveotsas tehtud.
Nano on uus teema, minu micro on servast serva klemmi täis ja sealt niisama ei lõika.
tegu siis emt mobiil-id kaardiga.
kui maha viilida kas asi siiski jääb töötama.
ei ole 100% selles kindel.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 23:29:06 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Mini- microks lõigata ei ole probleem ja selle saab ka kodus põlveotsas tehtud.
Nano on uus teema, minu micro on servast serva klemmi täis ja sealt niisama ei lõika.
tegu siis emt mobiil-id kaardiga.
kui maha viilida kas asi siiski jääb töötama.
ei ole 100% selles kindel.

Jääb-jääb. Osad klemmid pole kasutusel ja need võib vabalt maha lõigata. Samuti need peenikesed disainribad, mis klemmide ala ümmarguseks muudavad. Isegi mikro lõikur naksab sealt omajagu maha.

Mul peaks nano lõikur ka selle nädala jooksul kohale jõudma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 08:31:25 vasta tsitaadiga

Micro to Nano

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 01.10.2012 08:46:42 vasta tsitaadiga

Telefoni kohta ei räägi keegi õieti midagi icon_smile.gif
Ju ei ole siis midagi erilist rääkida/muljetada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 08:49:50 vasta tsitaadiga

Keegi võiks jah rääkida, kuidas need lisa 4 ikooni ta elu muutsid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.10.2012 09:08:30 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Keegi võiks jah rääkida, kuidas need lisa 4 ikooni ta elu muutsid.
järelikult lõid tummaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 01.10.2012 13:36:55 vasta tsitaadiga

Ärge lõikuge neid sim-e, laske kontoris ikka välja vahetada. Enda kogemusel võin öelda, et see lõigatud jama töötamine on näiline, mingi hetk hakkab loopima erroreid jms.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 13:51:27 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
Ärge lõikuge neid sim-e, laske kontoris ikka välja vahetada. Enda kogemusel võin öelda, et see lõigatud jama töötamine on näiline, mingi hetk hakkab loopima erroreid jms.

Milliseid täpsemalt? Mul on oma iPhone 4 sees juba teine lõigatud kaart, pole ühtki errorit ette tulnud. Miks peakski, kui lõigata maha see, mida reaalselt vaja pole? Kui umbes ja oskamatult lõikad, siis on see juba sinu viga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 15:29:42 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
gan3b kirjutas:
Keegi võiks jah rääkida, kuidas need lisa 4 ikooni ta elu muutsid.
järelikult lõid tummaks icon_lol.gif

täna EMT-s näppisin veidi seda telefoni, ja ütleks et päris kobe luts icon_biggrin.gif ekraani ja värve kiidaks eraldi. pilt oli ikka sigailus icon_cool.gif uurisin veel ka seda, et kas kuskilt värv ka maas icon_confused.gif üldiselt ei näinud küll icon_confused.gif luupi ka taskus polnud, äkki sellega oleks midagi leidnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 15:50:05 vasta tsitaadiga

Stendi pannakse valitud isendid.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 16:06:03 vasta tsitaadiga

No see värvi kulumine on väidetavalt titehaigus. Eks aeg näitab kuidas reaalsus on aga enne launchi liikus juba kõlakas kus Foxconni mingi töötaja oma sõbrale oli sõnumi saatnud, et ärgu esimesest partiist omale telefoni rabagu sest suurusjärgus 10% pidavat olema "poorly built". Kas see käis just selle värvi koorumise kohta - ei tea. Samas kui praegu on testid vägagi erinevate tulemustega olnud (pooltes testides ei juhtu peale retsimist värviga mitte midagi) siis võibolla ongi titehaigusega tegu.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 16:29:02 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Vaevalt, et tasuta on. EMT-s juba maksab vahetus tavakliendile üle 6€ ja topeltpluss kliendile üle 3€. Elisas lausa 10€. Tele2 hindasi hetkel ei leidnud kohe, kuid vaevalt, et selle kulutuse võtavad nad enda kaela.
Pole midagi keerulist ise lõikuda ju.

//Otseselt Nano-SIM vahetuse teenustasu pole Tele2-l välja toodud, kuid Micro SIM vahetus on seal juba 8€.


Vanasti oli EMT's T+ kliendile SIM kaardi vahetus tasuta...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 23:37:48 vasta tsitaadiga

Hetkel kasutan paralleelselt ipod touch 4 ja Samsungi puutekat ( ekraan muidugi sodiks). Netti, FB-d ja meili vaatan Ipodist, seega telefon täidabki oma tõelist funktsiooni: helistamine. Mõtlesin, et siin nüüd uue Iphone tulekuga langevad 4 ja 4s hinnad, seega tekkis küsimus: Kas iphone 4s on väärt seda lisa 100€ või oleks mõttekam osta lithsalt heas korras "Apple 4"? Kuskilt lugesin, et 4-jal peaks parem aku vastupidavus olema, vastab see tõele?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 23:51:06 vasta tsitaadiga

Esialgu oli 4S-il akuprobleeme, aga uuendustega see parandati. Oleneb mis teed telefoniga, ise leian, et 4 on igati korralik tänapäevane nutitelefon - rakendusi on ikka sama palju ja muus osas ka piisavalt kiire et kuskil jalgu ei jää. Kui mängimist palju, siis on 4S parem. Ja eks kaamera erinevus ole ka sees, aga ka 4 teeb ilusaid pilte telefoni kohta.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 01:11:56 vasta tsitaadiga

mul iOS 6le eelneva softiga sai ka aku eluiga natukene paremaks, aga pole siiamaani iOS 6te proovinud.
natuke juttu kah : http://gizmodo.com/5947972/apple-acknowledges-iphone-5-camera-problem-says-youre-holding-it-wrong Juba probleem kaameraga, pluss sellise põhjenduse puhul ma löpetan oma iOS telefonide ostu 4Sga ära. Peale seda enam iPhone ei vöta, see läheb juba idiootseks ära .. Olen telefonide poole pealt nö apple fanboy, aga mulle on küllalt juba nende idiootsustest .. icon_neutral.gif

Lühidalt artikli kohta, kes inglise keelt ei valda: uued telefoni omanikud kurdavad probleeme uuendatud kaameraga, ehk safiiriklaas moonutab päikesevalguse lillakaks ja Apple klienditugi väidab, et telefoni omanikud PILDISTAVAD OMA TELEFONIGA VALESTI. Toon näiteks välja, et kunagi kui Nokial oli sarnane probleem, siis vahetati korpus välja ja anti poe-krediiti kah peale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 02.10.2012 09:51:05 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Milliseid täpsemalt? Mul on oma iPhone 4 sees juba teine lõigatud kaart, pole ühtki errorit ette tulnud. Miks peakski, kui lõigata maha see, mida reaalselt vaja pole? Kui umbes ja oskamatult lõikad, siis on see juba sinu viga.


Mobiili-ID-ga sim hakkas loopima erinevaid erroreid. "sim failure" oli põhiline ja seda ainult nõrga leviga piirkondades ja eriti roamingus! Tavalise sim-ga võib-olla on jah kõik tore.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 13:08:35 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Esialgu oli 4S-il akuprobleeme, aga uuendustega see parandati. Oleneb mis teed telefoniga, ise leian, et 4 on igati korralik tänapäevane nutitelefon - rakendusi on ikka sama palju ja muus osas ka piisavalt kiire et kuskil jalgu ei jää. Kui mängimist palju, siis on 4S parem. Ja eks kaamera erinevus ole ka sees, aga ka 4 teeb ilusaid pilte telefoni kohta.


Kas 4 vs 4S polnud see antennijama, et hoides "valesti" kaob 4 puhul levi ning 4S puhul parandati?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 13:12:42 vasta tsitaadiga

Draqula, ei. Endiselt servast hoides saab 2-3 pulka levi alla.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 13:24:14 vasta tsitaadiga

See sim failure on mingi (osaliselt)operaatorist tulenev kala vist. Käisin Hispaanias siis telefon kisas pidevalt, et SIM failure - sees on tavaline EMT kaart - päris mitu korda päevas pidi korraks SIMi eemaldama ja tagasi sisse panema, et võrku ennast haagiks. Kusagil mujal maailmas pole kordagi selliseid probleeme olnud. Tagasi tulles polnud ka Soomes ega ole nüüd poole aasta jooksul ka Eestis olnud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 14:18:59 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Draqula, ei. Endiselt servast hoides saab 2-3 pulka levi alla.

Aga ainult 3G võrgus ja kui hoida telefoni rääkimise ajal vasakus käes vastu peopesa surutuna. Mina oma kasutusharjumuste juures aasta jooksul reaalset probleemi ei ole näinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 15:23:25 vasta tsitaadiga

Iphone 4 levijama on mul ka. Kõigub ka suht tihti 3G ja EDGE jaama vahel... :/
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 15:33:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
attrs kirjutas:
Draqula, ei. Endiselt servast hoides saab 2-3 pulka levi alla.

Aga ainult 3G võrgus ja kui hoida telefoni rääkimise ajal vasakus käes vastu peopesa surutuna. Mina oma kasutusharjumuste juures aasta jooksul reaalset probleemi ei ole näinud.
Hmm, mulle kui vasakukäelisele oleks see jällegi reaalselt suur probleem.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 15:47:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Hmm, mulle kui vasakukäelisele oleks see jällegi reaalselt suur probleem.

See vasakukäelisus telefoni kasutamisel on nii ja naa värk. Mina näiteks kirjutan parema käega, kuid telefoni kasutan vasaku käega. Nii jääb mul teine käsi midagi oskuslikumat tegemiseks (näiteks millegi kõne ajal üles kirjutamiseks) alati vabaks. Ja ei ole see mulle suur probleem, kuna ma ei suru telefoni tugevalt pihku, vaid hoian vasaku külje keskel vaid pöialt.

Aasta jooksul reaalsel iPhone 4 kasutamisel ei ole mina kordagi isegi mõelnud selle "antennagate'i" peale. Kuigi mul on telefon enamasti lausa 3G võrku lukustatud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 16:36:55 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Iphone 4 levijama on mul ka. Kõigub ka suht tihti 3G ja EDGE jaama vahel... :/

see on tingitud ikka teenusepakkujast...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 19:30:09 vasta tsitaadiga

4 antennijama oli küll ülepaisutatud probleem. Sama hulk pulki samas võrgus nii i4 kui SGS2 kui ka N9 ja Lumia 800-ga. Kuigi jah, ainult 4 puhul sai debiilselt asja käes hoides (tahtlikult antenne kattes, kuid see pole tavakasutuses saavutatav) paar pulka maha tõmmata.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 19:44:41 vasta tsitaadiga

Sama asi oli ka HTC tippmudelil, kuid seda suure kella külge ei pandud ja asi möödus nagu lumme kustes. Sellest võib järeldada, et Apple on meedia väga suures huviorbiidis ja kõik, mis vähegi trükimusta kannatab, see ära tehakse ja siis tarbija on nagu ajukääbikust invaliid, kes kogu kraami alla neelab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 21:07:02 vasta tsitaadiga

miga, Apple ise tekitab ja kasutab seda meedia huviorbiiti väga oskuslikult ära ka, nii et nad pole päris süütukesed siin. Apple'i puhul häirib mind see ideoloogia, et enamus ajast tekkivad vead või probleemid tuvastatakse kui "nii peabki olema, kasutaja ise on toodet valesti käsitlenud". Nagu näiteks siin scuffgate ja too lilla hägu pildistamisel, ma ei ütle, et teistel toodetel oma vigu pole, aga kas nad ka seda tarbija kaela veeretavad?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 16:06:21 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
roostevaba kirjutas:
Iphone 4 levijama on mul ka. Kõigub ka suht tihti 3G ja EDGE jaama vahel... :/

see on tingitud ikka teenusepakkujast...


Vahet pole, mis teenusepakkuja, suuresti sõltub ka hoonest, kus asud... Kahju, et ainult 3G-d ei saa sisse lülitada icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 16:10:39 vasta tsitaadiga

Tele2 3G puhul pidevalt kõned katkevad. Panin 2G peale ja 0 muret. Õnneks iOS6 jääb see ka peale telefoni väljalülitamist paika, muidu surus ise automaatselt 3G sisse igakord.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 19:21:26 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Kahju, et ainult 3G-d ei saa sisse lülitada icon_smile.gif

Kuni iPhone 4-ni saab väikese häkiga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 23:17:53 vasta tsitaadiga

Eino tore lugu küll! Käisin täna Viru keskuse TELE2-s iPhone 5-le nano-SIM-i küsimas ja polegi veel saadaval kuigi iPhone 5 juba 28.09. ehk pea nädal aega väljas. Pidavat tulema alles järgmisel nädalal ja maksab 7 või 8eur. Pärast nano ostmist deaktiveeritakse vana MICRO-SIM kuid sellega saab veel kopeerida numbreid arvutisse jne-ainult helistada enam ei saa. Samas EMT-s nano saadaval. Elisa kohta ei oska öelda.

Imelik et aastal 2012 sellised asjad venivad kuigi vastava eriala inimestele on ju ammu teada mis kaardiga telefonid välja tulevad. Eks peab nüüd siis järgmise nädalani oma uut fööni karbis imetlema.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 23:22:12 vasta tsitaadiga

vähemalt on olemas juba
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 04.10.2012 00:57:35 vasta tsitaadiga

Elisas samuti tellitud, kuid tarneaeg teadmata.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 01:58:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi lõigub ka neid microst->nanoks et pärast ka tööle jäävad ja palju vastav teenus maksab?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 02:02:54 vasta tsitaadiga

terminator, mine teenusepakkuja juurde doh.gif Ma ei saa aru miks kurat on vaja ise miskit lõikuma hakata icon_rolleyes.gif

Kui teenusepakkuja on saamatu või tahab raha selle lihtsa asja eest saada siis vaheta teenusepakkujat icon_exclaim.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 08:04:15 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Kas keegi lõigub ka neid microst->nanoks et pärast ka tööle jäävad ja palju vastav teenus maksab?


DIY: http://www.redmondpie.com/how-to-convert-micro-sim-to-nano-sim-for-iphone-5/
Good luck! icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2012 23:52:08 vasta tsitaadiga

osavate näppude ring
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 05.10.2012 23:56:10 vasta tsitaadiga

Isegi cutterid olemas Nano simile.
http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-NEW-Nano-SIM-Cutter-Cuts-Micro-Full-Standard-SIM-for-iPhone-5-4-4S-Cards-/140857897791?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item20cbc8f33f
Närvidele käivad enda uute simidega, peale igat iphone uus sim ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 10:09:32 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
Isegi cutterid olemas Nano simile.
http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-NEW-Nano-SIM-Cutter-Cuts-Micro-Full-Standard-SIM-for-iPhone-5-4-4S-Cards-/140857897791?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item20cbc8f33f
Närvidele käivad enda uute simidega, peale igat iphone uus sim ?

Seal pildil on konkreetne näide, kuidas lõigates asjast midagi välja ei tule (Photoshopiga klemmide ümbert kroppides ja resize'ides)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.