|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.09.2012 19:09:54
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Kunagi nägin, kuidas tutnoi GL mersuga vanapaar tuli prismasse sisseoste tegema. Sattusin juhuslikult nendega koos kassasse maksma ja proua tõmbas ilma igasuguse häbitundeta käekotist välja kaks vana kokkunusserdatud rimi kilekotti ja ladus toidukraami sinna sisse. Kokkuhoid ei ole koonerdamine öeldakse selle kohta. |
Just. Meie ümber on "miljonäre" (või vahet pole kuidas väga jõukaid inimesi nimetada) rohkem kui oskame arvata sest nad ei pruugi elada villades ning neid ei näe Elu24 lehekülgedel. Nad elavad vaikselt ja rahulikult tavalises korteris või majas ning vaid mõne koha pealt lähevad täispaugule välja. Mercedese GL seeria, Rolex, Leica...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
30.09.2012 19:26:37
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Said aru küll, mida ma mõtlesin. Hoia oma edaspidine sarkasm endale. Isiklikuks tahad minna, siis PS või profiilis olev telefon. |
sa ei tunne end vist ise ka väga kindlalt selles kodus-tegemise mõttes, tajudes olematut rünnet või isiklikuks minemist?
minu postid on minu arvamus ja ma arvan, et ostes praktiliselt kõige kallima telefoni mis turul leida ja hakata siis sim-i pealt kokku hoidma on kummaline. seda enam, et tegu ühekordse väljaminekuga.
see on foorum, sul pole mingit kohustust minu väitega nõustuda ja ammugi ei jaga ma õigesti elamise nõuandeid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.09.2012 19:30:51
|
|
|
| tsitaat: |
minu postid on minu arvamus ja ma arvan, et ostes praktiliselt kõige kallima telefoni mis turul leida ja hakata siis sim-i pealt kokku hoidma on kummaline. seda enam, et tegu ühekordse väljaminekuga.
|
aga kust maalt kulutused enam kummalised ei ole? Kas peale ostu EMT esindusest trollibussiga koju sõita on veel kummaline ja tuleks tellida takso või saab sellises olukorras rahapoisi käitumismallile läbi sõrmede vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.09.2012 19:35:25
|
|
|
Limusiin ikka... Ja pudel kihisevat..
A need kellel 5 taskus, muljetage aku kestvuse yle ning kas mingeid lastehaigusi ka esineb?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
30.09.2012 19:42:13
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:21:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
30.09.2012 19:44:39
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
Kunagi nägin, kuidas tutnoi GL mersuga vanapaar tuli prismasse sisseoste tegema. Sattusin juhuslikult nendega koos kassasse maksma ja proua tõmbas ilma igasuguse häbitundeta käekotist välja kaks vana kokkunusserdatud rimi kilekotti ja ladus toidukraami sinna sisse. Kokkuhoid ei ole koonerdamine öeldakse selle kohta. |
Auto võis olla vabalt loteriivõit. |
Jah, muidugi. Kokkuhoid pole häbiasi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
30.09.2012 19:47:34
|
|
|
mul juba uuel iphone 5-l kaamera ribal korralik mõra ja telefonil mitmeid täkkeid...vanust 2 päeva , must isend siis, tüdruku valtgel pole iluvigu veel kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.09.2012 19:49:53
|
|
|
Teema kisub imelikuks, miks osta igakord poest uus kilekott ja siis see prügikasti visata? Müüakse ka prügikotte.
Mis halba on auto ise pesemises, tead et saad puhtaks ja ei kraabi midagi ära, kui tead mida teed.
Paljud nüüd selle telefoni on sularaha eest kohe välja ostnud? Võetakse ikka ju pakett või krediitkaardiga? Mõni korjab isegi sula selle jaoks, ja mis siis?
Ja Elisas lõigatakse kaarte, neil on masin. + EMT vahetas firmakaardi tasuta välja (topeltpluss klient), anti uus suur SIM kaart kus murdsid ise mini simist micro simi välja ja alles jäi raam mida saab adapterina kasutada.
Miks üldse osta nii kallis asi? Lähab samaks läbuks nagu autode teemas liizingu jutt
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.09.2012 19:54:26
|
|
|
| tsitaat: |
Ja Elisas lõigatakse kaarte, neil on masin. + EMT vahetas firmakaardi tasuta välja (topeltpluss klient), anti uus suur SIM kaart kus murdsid ise mini simist micro simi välja ja alles jäi raam mida saab adapterina kasutada.
|
jutt on nanosimmist, mis on microsimmist veel väiksem. Vaevalt, et selle lõikamiseks kellelgi mingeid spets aparaate kuskil juba on.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
30.09.2012 20:08:19
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| aga kust maalt kulutused enam kummalised ei ole? Kas peale ostu EMT esindusest trollibussiga koju sõita on veel kummaline ja tuleks tellida takso või saab sellises olukorras rahapoisi käitumismallile läbi sõrmede vaadata? |
sõltub palju raha järgi jäi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
30.09.2012 21:02:12
|
|
|
Naljakad olete...
ppg, pilti ei viitsi teha?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
30.09.2012 23:17:03
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Minu point oli pigem, et üks keskmisest kallim vidin ei eelda tingimata seda, et sinna sisse peaks ka tingimata oma olemuse kohta väga kalli (6.40€/100EEK - sellise klibaka eest? No kuulge!) uue SIM'i ostma, selle asemel et natuke plastikut kääridega maha lõigata. Lükkad ta sahtliga sinna sisse ja töötab. See ei mõjuta absoluutselt telefoni tööd. Ma olen ~2a jooksul sadu mini-SIM'i mikroks lõiganud, kõik on 100% töötanud. |
Mini- microks lõigata ei ole probleem ja selle saab ka kodus põlveotsas tehtud.
Nano on uus teema, minu micro on servast serva klemmi täis ja sealt niisama ei lõika.
tegu siis emt mobiil-id kaardiga.
kui maha viilida kas asi siiski jääb töötama.
ei ole 100% selles kindel.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.09.2012 23:29:06
|
|
|
| puna kirjutas: |
Mini- microks lõigata ei ole probleem ja selle saab ka kodus põlveotsas tehtud.
Nano on uus teema, minu micro on servast serva klemmi täis ja sealt niisama ei lõika.
tegu siis emt mobiil-id kaardiga.
kui maha viilida kas asi siiski jääb töötama.
ei ole 100% selles kindel. |
Jääb-jääb. Osad klemmid pole kasutusel ja need võib vabalt maha lõigata. Samuti need peenikesed disainribad, mis klemmide ala ümmarguseks muudavad. Isegi mikro lõikur naksab sealt omajagu maha.
Mul peaks nano lõikur ka selle nädala jooksul kohale jõudma.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
01.10.2012 08:31:25
|
|
|
Micro to Nano
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
01.10.2012 08:46:42
|
|
|
Telefoni kohta ei räägi keegi õieti midagi
Ju ei ole siis midagi erilist rääkida/muljetada?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.10.2012 08:49:50
|
|
|
Keegi võiks jah rääkida, kuidas need lisa 4 ikooni ta elu muutsid.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
01.10.2012 09:08:30
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Keegi võiks jah rääkida, kuidas need lisa 4 ikooni ta elu muutsid. |
järelikult lõid tummaks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
01.10.2012 13:36:55
|
|
|
| Ärge lõikuge neid sim-e, laske kontoris ikka välja vahetada. Enda kogemusel võin öelda, et see lõigatud jama töötamine on näiline, mingi hetk hakkab loopima erroreid jms.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.10.2012 13:51:27
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
| Ärge lõikuge neid sim-e, laske kontoris ikka välja vahetada. Enda kogemusel võin öelda, et see lõigatud jama töötamine on näiline, mingi hetk hakkab loopima erroreid jms. |
Milliseid täpsemalt? Mul on oma iPhone 4 sees juba teine lõigatud kaart, pole ühtki errorit ette tulnud. Miks peakski, kui lõigata maha see, mida reaalselt vaja pole? Kui umbes ja oskamatult lõikad, siis on see juba sinu viga.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
01.10.2012 15:29:42
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Keegi võiks jah rääkida, kuidas need lisa 4 ikooni ta elu muutsid. |
järelikult lõid tummaks  |
täna EMT-s näppisin veidi seda telefoni, ja ütleks et päris kobe luts ekraani ja värve kiidaks eraldi. pilt oli ikka sigailus uurisin veel ka seda, et kas kuskilt värv ka maas üldiselt ei näinud küll luupi ka taskus polnud, äkki sellega oleks midagi leidnud
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
01.10.2012 15:50:05
|
|
|
| Stendi pannakse valitud isendid.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
01.10.2012 16:06:03
|
|
|
No see värvi kulumine on väidetavalt titehaigus. Eks aeg näitab kuidas reaalsus on aga enne launchi liikus juba kõlakas kus Foxconni mingi töötaja oma sõbrale oli sõnumi saatnud, et ärgu esimesest partiist omale telefoni rabagu sest suurusjärgus 10% pidavat olema "poorly built". Kas see käis just selle värvi koorumise kohta - ei tea. Samas kui praegu on testid vägagi erinevate tulemustega olnud (pooltes testides ei juhtu peale retsimist värviga mitte midagi) siis võibolla ongi titehaigusega tegu.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.10.2012 16:29:02
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Vaevalt, et tasuta on. EMT-s juba maksab vahetus tavakliendile üle 6€ ja topeltpluss kliendile üle 3€. Elisas lausa 10€. Tele2 hindasi hetkel ei leidnud kohe, kuid vaevalt, et selle kulutuse võtavad nad enda kaela.
Pole midagi keerulist ise lõikuda ju.
//Otseselt Nano-SIM vahetuse teenustasu pole Tele2-l välja toodud, kuid Micro SIM vahetus on seal juba 8€. |
Vanasti oli EMT's T+ kliendile SIM kaardi vahetus tasuta...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
01.10.2012 23:37:48
|
|
|
| Hetkel kasutan paralleelselt ipod touch 4 ja Samsungi puutekat ( ekraan muidugi sodiks). Netti, FB-d ja meili vaatan Ipodist, seega telefon täidabki oma tõelist funktsiooni: helistamine. Mõtlesin, et siin nüüd uue Iphone tulekuga langevad 4 ja 4s hinnad, seega tekkis küsimus: Kas iphone 4s on väärt seda lisa 100€ või oleks mõttekam osta lithsalt heas korras "Apple 4"? Kuskilt lugesin, et 4-jal peaks parem aku vastupidavus olema, vastab see tõele?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
01.10.2012 23:51:06
|
|
|
| Esialgu oli 4S-il akuprobleeme, aga uuendustega see parandati. Oleneb mis teed telefoniga, ise leian, et 4 on igati korralik tänapäevane nutitelefon - rakendusi on ikka sama palju ja muus osas ka piisavalt kiire et kuskil jalgu ei jää. Kui mängimist palju, siis on 4S parem. Ja eks kaamera erinevus ole ka sees, aga ka 4 teeb ilusaid pilte telefoni kohta.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
02.10.2012 01:11:56
|
|
|
mul iOS 6le eelneva softiga sai ka aku eluiga natukene paremaks, aga pole siiamaani iOS 6te proovinud.
natuke juttu kah : http://gizmodo.com/5947972/apple-acknowledges-iphone-5-camera-problem-says-youre-holding-it-wrong Juba probleem kaameraga, pluss sellise põhjenduse puhul ma löpetan oma iOS telefonide ostu 4Sga ära. Peale seda enam iPhone ei vöta, see läheb juba idiootseks ära .. Olen telefonide poole pealt nö apple fanboy, aga mulle on küllalt juba nende idiootsustest ..
Lühidalt artikli kohta, kes inglise keelt ei valda: uued telefoni omanikud kurdavad probleeme uuendatud kaameraga, ehk safiiriklaas moonutab päikesevalguse lillakaks ja Apple klienditugi väidab, et telefoni omanikud PILDISTAVAD OMA TELEFONIGA VALESTI. Toon näiteks välja, et kunagi kui Nokial oli sarnane probleem, siis vahetati korpus välja ja anti poe-krediiti kah peale.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
02.10.2012 09:51:05
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Milliseid täpsemalt? Mul on oma iPhone 4 sees juba teine lõigatud kaart, pole ühtki errorit ette tulnud. Miks peakski, kui lõigata maha see, mida reaalselt vaja pole? Kui umbes ja oskamatult lõikad, siis on see juba sinu viga. |
Mobiili-ID-ga sim hakkas loopima erinevaid erroreid. "sim failure" oli põhiline ja seda ainult nõrga leviga piirkondades ja eriti roamingus! Tavalise sim-ga võib-olla on jah kõik tore.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.10.2012 13:08:35
|
|
|
| heff kirjutas: |
| Esialgu oli 4S-il akuprobleeme, aga uuendustega see parandati. Oleneb mis teed telefoniga, ise leian, et 4 on igati korralik tänapäevane nutitelefon - rakendusi on ikka sama palju ja muus osas ka piisavalt kiire et kuskil jalgu ei jää. Kui mängimist palju, siis on 4S parem. Ja eks kaamera erinevus ole ka sees, aga ka 4 teeb ilusaid pilte telefoni kohta. |
Kas 4 vs 4S polnud see antennijama, et hoides "valesti" kaob 4 puhul levi ning 4S puhul parandati?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
02.10.2012 13:12:42
|
|
|
| Draqula, ei. Endiselt servast hoides saab 2-3 pulka levi alla.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.10.2012 13:24:14
|
|
|
See sim failure on mingi (osaliselt)operaatorist tulenev kala vist. Käisin Hispaanias siis telefon kisas pidevalt, et SIM failure - sees on tavaline EMT kaart - päris mitu korda päevas pidi korraks SIMi eemaldama ja tagasi sisse panema, et võrku ennast haagiks. Kusagil mujal maailmas pole kordagi selliseid probleeme olnud. Tagasi tulles polnud ka Soomes ega ole nüüd poole aasta jooksul ka Eestis olnud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.10.2012 14:18:59
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Draqula, ei. Endiselt servast hoides saab 2-3 pulka levi alla. |
Aga ainult 3G võrgus ja kui hoida telefoni rääkimise ajal vasakus käes vastu peopesa surutuna. Mina oma kasutusharjumuste juures aasta jooksul reaalset probleemi ei ole näinud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.10.2012 15:23:25
|
|
|
Iphone 4 levijama on mul ka. Kõigub ka suht tihti 3G ja EDGE jaama vahel... :/
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.10.2012 15:33:33
|
|
|
| rex kirjutas: |
| attrs kirjutas: |
| Draqula, ei. Endiselt servast hoides saab 2-3 pulka levi alla. |
Aga ainult 3G võrgus ja kui hoida telefoni rääkimise ajal vasakus käes vastu peopesa surutuna. Mina oma kasutusharjumuste juures aasta jooksul reaalset probleemi ei ole näinud. |
Hmm, mulle kui vasakukäelisele oleks see jällegi reaalselt suur probleem.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.10.2012 15:47:50
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Hmm, mulle kui vasakukäelisele oleks see jällegi reaalselt suur probleem. |
See vasakukäelisus telefoni kasutamisel on nii ja naa värk. Mina näiteks kirjutan parema käega, kuid telefoni kasutan vasaku käega. Nii jääb mul teine käsi midagi oskuslikumat tegemiseks (näiteks millegi kõne ajal üles kirjutamiseks) alati vabaks. Ja ei ole see mulle suur probleem, kuna ma ei suru telefoni tugevalt pihku, vaid hoian vasaku külje keskel vaid pöialt.
Aasta jooksul reaalsel iPhone 4 kasutamisel ei ole mina kordagi isegi mõelnud selle "antennagate'i" peale. Kuigi mul on telefon enamasti lausa 3G võrku lukustatud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
02.10.2012 16:36:55
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| Iphone 4 levijama on mul ka. Kõigub ka suht tihti 3G ja EDGE jaama vahel... :/ |
see on tingitud ikka teenusepakkujast...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
02.10.2012 19:30:09
|
|
|
| 4 antennijama oli küll ülepaisutatud probleem. Sama hulk pulki samas võrgus nii i4 kui SGS2 kui ka N9 ja Lumia 800-ga. Kuigi jah, ainult 4 puhul sai debiilselt asja käes hoides (tahtlikult antenne kattes, kuid see pole tavakasutuses saavutatav) paar pulka maha tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
02.10.2012 19:44:41
|
|
|
Sama asi oli ka HTC tippmudelil, kuid seda suure kella külge ei pandud ja asi möödus nagu lumme kustes. Sellest võib järeldada, et Apple on meedia väga suures huviorbiidis ja kõik, mis vähegi trükimusta kannatab, see ära tehakse ja siis tarbija on nagu ajukääbikust invaliid, kes kogu kraami alla neelab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
02.10.2012 21:07:02
|
|
|
| miga, Apple ise tekitab ja kasutab seda meedia huviorbiiti väga oskuslikult ära ka, nii et nad pole päris süütukesed siin. Apple'i puhul häirib mind see ideoloogia, et enamus ajast tekkivad vead või probleemid tuvastatakse kui "nii peabki olema, kasutaja ise on toodet valesti käsitlenud". Nagu näiteks siin scuffgate ja too lilla hägu pildistamisel, ma ei ütle, et teistel toodetel oma vigu pole, aga kas nad ka seda tarbija kaela veeretavad?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
03.10.2012 16:06:21
|
|
|
| Puma kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
| Iphone 4 levijama on mul ka. Kõigub ka suht tihti 3G ja EDGE jaama vahel... :/ |
see on tingitud ikka teenusepakkujast... |
Vahet pole, mis teenusepakkuja, suuresti sõltub ka hoonest, kus asud... Kahju, et ainult 3G-d ei saa sisse lülitada
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
03.10.2012 16:10:39
|
|
|
| Tele2 3G puhul pidevalt kõned katkevad. Panin 2G peale ja 0 muret. Õnneks iOS6 jääb see ka peale telefoni väljalülitamist paika, muidu surus ise automaatselt 3G sisse igakord.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.10.2012 19:21:26
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
Kahju, et ainult 3G-d ei saa sisse lülitada  |
Kuni iPhone 4-ni saab väikese häkiga.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.10.2012 23:17:53
|
|
|
Eino tore lugu küll! Käisin täna Viru keskuse TELE2-s iPhone 5-le nano-SIM-i küsimas ja polegi veel saadaval kuigi iPhone 5 juba 28.09. ehk pea nädal aega väljas. Pidavat tulema alles järgmisel nädalal ja maksab 7 või 8eur. Pärast nano ostmist deaktiveeritakse vana MICRO-SIM kuid sellega saab veel kopeerida numbreid arvutisse jne-ainult helistada enam ei saa. Samas EMT-s nano saadaval. Elisa kohta ei oska öelda.
Imelik et aastal 2012 sellised asjad venivad kuigi vastava eriala inimestele on ju ammu teada mis kaardiga telefonid välja tulevad. Eks peab nüüd siis järgmise nädalani oma uut fööni karbis imetlema.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
03.10.2012 23:22:12
|
|
|
vähemalt on olemas juba
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
04.10.2012 00:57:35
|
|
|
| Elisas samuti tellitud, kuid tarneaeg teadmata.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.10.2012 02:02:54
|
|
|
terminator, mine teenusepakkuja juurde Ma ei saa aru miks kurat on vaja ise miskit lõikuma hakata
Kui teenusepakkuja on saamatu või tahab raha selle lihtsa asja eest saada siis vaheta teenusepakkujat
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
05.10.2012 23:52:08
|
|
|
osavate näppude ring
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.10.2012 10:09:32
|
|
|
Seal pildil on konkreetne näide, kuidas lõigates asjast midagi välja ei tule (Photoshopiga klemmide ümbert kroppides ja resize'ides)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|