Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 16:54:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Major Samsung Galaxy TouchWiz exploit hard resets a device by just visiting a website - selline asi jäi silma. Ma väga pidevalt teemat ei kammi seega pole 100 ja 1% kindel, et siin pole enne olnud. Kui on tõsine teema siis võiks äkki lausa uudiseks teha?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=549975 icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 17:21:58 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif see ongi kurikuulus androidi viirus
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 26.09.2012 17:33:30 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
icon_biggrin.gif see ongi kurikuulus androidi viirus

Fixed allready
http://forte.delfi.ee/news/digi/samsung-reageeris-osasid-galaxy-nutitelefone-ahvardanud-ohule-kiiresti.d?id=65022464

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 27.09.2012 13:09:02 vasta tsitaadiga

Lasin ka 4.1.1 peale endale lõpuks. On kiirem ja sujuvam tõesti. Oleks pidand varem peale laskma icon_smile.gif
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 17:15:33 vasta tsitaadiga

ma ei ole siiamaani sellest idiootsusest aru saanud et miks enam flashi nagu peale seda update kasutada ei saa, st miks ta removetud on?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2012 17:17:14 vasta tsitaadiga

Vandenõu
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tufka
HV vaatleja
Tufka

liitunud: 15.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 18:12:43 vasta tsitaadiga

Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 20:04:52 vasta tsitaadiga

Tufka kirjutas:
Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem.

Flash on energiaraiskaja. Täiesti õige koos hõõglampidega ära keelata.

Mis sul APN-iks on?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2012 09:13:30 vasta tsitaadiga

Eile õhtul täheldasin väga imelikku asja. Nimel see vasakpoolne sensor (midaiganes see ka ei tee) põleb punase led'ina. Päevavalges väga pole näha, kuid õhuhämaruses juba küll. Öösel laadides on kaks punast led'i põlemas. See sensori oma pole küll nii ere kui see laadimise led, kuid siiski hästi näha. Varem pole sellist asja olnud. Millest see võib tingitud olla?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 28.09.2012 09:35:55 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
ma ei ole siiamaani sellest idiootsusest aru saanud et miks enam flashi nagu peale seda update kasutada ei saa, st miks ta removetud on?

Ühelt poolt on tegu Adobe ja Google vahelise jamaga ärilses mõttes. Teisalt on Flash oldschol, tänapäeval on html5. Näiteks juutuub weebis on html5 peal telefonis.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2012 09:47:44 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Eile õhtul täheldasin väga imelikku asja. Nimel see vasakpoolne sensor (midaiganes see ka ei tee) põleb punase led'ina. Päevavalges väga pole näha, kuid õhuhämaruses juba küll. Öösel laadides on kaks punast led'i põlemas. See sensori oma pole küll nii ere kui see laadimise led, kuid siiski hästi näha. Varem pole sellist asja olnud. Millest see võib tingitud olla?


OK, googlei abiga sain veidi põhjusest teada. Juhuslik postitus kuskil rääkis Viberist. Ning tõepoolest eile sai Viberit uuendatud ning see seda põhjustabki. Kui Viber kinni panna Exit-moodusega, siis kaob ka see tuluke kohe ära. Kui Viber taustal jääb käima, siis ka see tuluke seal põleb.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 10:36:24 vasta tsitaadiga

Küsimus, kuidas ma nüüd saaks enda SIII-le jelly beani peale? Mingit softi uuendust telefon ise ei paku?
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 28.09.2012 10:54:03 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
Küsimus, kuidas ma nüüd saaks enda SIII-le jelly beani peale? Mingit softi uuendust telefon ise ei paku?

Kui ise Odiniga möllata ei taha, siis pead kannatama. XDA, samsung-updates.com, sammobile.com jne abiks lisaks tavapärasele googeldamisele.

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 18:54:11 vasta tsitaadiga

odiniga peab ainult niipalju "möllama" et CWM saaks peale või rooditud siis saab Mobile Odinit kasutada mis on palju mugavam.
kuigi ega eriti midagi seal JB's ei olegi nagu.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 18:55:50 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Dijital kirjutas:
Eile õhtul täheldasin väga imelikku asja. Nimel see vasakpoolne sensor (midaiganes see ka ei tee) põleb punase led'ina. Päevavalges väga pole näha, kuid õhuhämaruses juba küll. Öösel laadides on kaks punast led'i põlemas. See sensori oma pole küll nii ere kui see laadimise led, kuid siiski hästi näha. Varem pole sellist asja olnud. Millest see võib tingitud olla?


OK, googlei abiga sain veidi põhjusest teada. Juhuslik postitus kuskil rääkis Viberist. Ning tõepoolest eile sai Viberit uuendatud ning see seda põhjustabki. Kui Viber kinni panna Exit-moodusega, siis kaob ka see tuluke kohe ära. Kui Viber taustal jääb käima, siis ka see tuluke seal põleb.


mul on sama jama aga telefon teine, algul vaatasin ka et wtf

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janz37
HV kasutaja
janz37

liitunud: 30.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 01:56:14 vasta tsitaadiga

Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 29.09.2012 09:33:38 vasta tsitaadiga

janz37 kirjutas:
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?

Kaitsevahenditex Durexi või Tamrexi tooded.
Telefonile, aga Virukeskuse null (bussiterminalis) korruse poodis ostetud originaal, nahast kotike. Natuke kitsas, aga, muidu OK. Ja maksas mingi 11 euri vist. Kõrvalpoes (kingasepp) tegin ka tasuta lisaaugu selle dioodi jaoks mis sinisega/punasega põleb. Nüüd on thumbs_up.gif .

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 11:12:40 vasta tsitaadiga

janz37 kirjutas:
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?


Kasutan 4 kuud juba seda ja rahul. https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981629

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 11:14:09 vasta tsitaadiga

janz37 kirjutas:
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?
ette-taha ZAGG kaitsekiled, ümber silikoonkest, peale kummist bumper, telefon nahkkotti ja kogu killavoor püksirihma külge multifunktsionaalse klamberkinnitusega vöökoti külge.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 29.09.2012 14:15:09 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
janz37 kirjutas:
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?
ette-taha ZAGG kaitsekiled, ümber silikoonkest, peale kummist bumper, telefon nahkkotti ja kogu killavoor püksirihma külge multifunktsionaalse klamberkinnitusega vöökoti külge.


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:28:46 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
Anti kirjutas:
janz37 kirjutas:
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?
ette-taha ZAGG kaitsekiled, ümber silikoonkest, peale kummist bumper, telefon nahkkotti ja kogu killavoor püksirihma külge multifunktsionaalse klamberkinnitusega vöökoti külge.


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Ning peale 1a kasutamist, kui müüki paiskad pillad 1 päev enne telefoni üleandmist selle näoli kivi peale ning viskad prügikasti, sest uus ekraan on kallim, kui telefon kasutatuna icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 30.09.2012 10:47:53 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Äkki oskab keegi tark aidata.
Nimelt tahan näha telefoniraamatus ainult neid kontakte mis on SIM/telefoni mälu sees. Mitte, aga iga kõik Facebooki ja teise oma.
S2 sai seda igatpiidi sorteerida ilma probleemita. Siin, aga, kuidagi ei leia. icon_evil.gif

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 11:25:31 vasta tsitaadiga

avad kontaktid ja siis menu key alt kontaktid mida kuvada. seda mõtlesid?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 30.09.2012 11:38:41 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
avad kontaktid ja siis menu key alt kontaktid mida kuvada. seda mõtlesid?


Ah krt, leidsin.
Ei mahtunud lihtsalt ekraanile. Keerimine aitas lüll icon_eek.gif)

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 11:41:06 vasta tsitaadiga

oh, 4,8" 1280x720 ja asjad ei mahu ekraanile. Kuhu me jõudnud oleme icon_cry.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2012 12:21:55 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
oh, 4,8" 1280x720 ja asjad ei mahu ekraanile. Kuhu me jõudnud oleme icon_cry.gif

töntside pöidlameeste maailma

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 12:28:24 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Anti kirjutas:
oh, 4,8" 1280x720 ja asjad ei mahu ekraanile. Kuhu me jõudnud oleme icon_cry.gif

töntside pöidlameeste maailma

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 12:59:56 vasta tsitaadiga

selle menüü mahutaks täispikkuses ekraanile ja ruumi jääks veel ülegi. isegi fonti ei pea muutma.
nii et sardelli sõrmedega pole siin üldse pistmist.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 20:04:24 vasta tsitaadiga

gsmarena järgi I9305 LTE mudel väljas http://www.gsmarena.com/samsung_i9305_galaxy_s_iii-5001.php
Keegi kuskil Eestis kah seda juba saadaval näinud on?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 00:11:49 vasta tsitaadiga

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440
20 best mobile phones in the world today

SG3 pani kinni, aga eks kindlasti leiab netist ka teste, kus võigab IP5 või LG vms icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 10:00:10 vasta tsitaadiga

poolteist aastat vana luts on kuuendal kohal, pole paha icon_cool.gif
järeldus - samsa on tegija thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 02.10.2012 18:09:55 vasta tsitaadiga

janz37 kirjutas:
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?


Täna ostsin Magistrali keskusest nagast klapiga kotti.Hoiab ilusti telefooni kinni ja kõik augud olemas. Maksis 14.90
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 02.10.2012 18:43:27 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.co.uk/KC-Electronics-Samsung-Galaxy-Leather-Protective/dp/B00835GSB4/ref=pd_ys_iyr_img
Ise ostsin selle. Väga odav, hea ja stiilne. Pärast nädalast kasutamist tundub ka väga kvaliteetne. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 18:54:09 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
http://www.amazon.co.uk/KC-Electronics-Samsung-Galaxy-Leather-Protective/dp/B00835GSB4/ref=pd_ys_iyr_img
Ise ostsin selle. Väga odav, hea ja stiilne. Pärast nädalast kasutamist tundub ka väga kvaliteetne. Soovitan thumbs_up.gif

Isegi Samsungi koti jaoks on mannekeeniks võetud iPhone. icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 23:35:22 vasta tsitaadiga

http://blog.gsmarena.com/samsung-i9300-galaxy-s-iii-jelly-bean-battery-life-test-concludes-see-how-it-did/

Ehk siis 7h rohkem kui ICS'iga SIII thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 01:08:21 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
http://blog.gsmarena.com/samsung-i9300-galaxy-s-iii-jelly-bean-battery-life-test-concludes-see-how-it-did/

Ehk siis 7h rohkem kui ICS'iga SIII thumbs_up.gif


tjah, pole paha, kuigi kõik need tulbad on peaaegu kehvamad JB'l. saaks selle nüüd ainult kätte kuidagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.10.2012 18:20:33 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
http://www.amazon.co.uk/KC-Electronics-Samsung-Galaxy-Leather-Protective/dp/B00835GSB4/ref=pd_ys_iyr_img
Ise ostsin selle. Väga odav, hea ja stiilne. Pärast nädalast kasutamist tundub ka väga kvaliteetne. Soovitan thumbs_up.gif


Ma leian samuti, et UK ebayst või amazonist ostes on hind oluliselt mõistlikum kottidel ja kvaliteet on väga hea. Ma enda flip case'ga ka väga rahul
4-5 päeva oodatamist ja kohal ongi

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 03.10.2012 18:42:51 vasta tsitaadiga

mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 19:33:20 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski.

ee, vali teine võrk. teatud võrkudega ei taha muuta millegipärast jus androidi. pane auto peale võrk
tänapäeval pole euroopas erilist vahet kus võrgus asud, kõik sama hinnaga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tufka
HV vaatleja
Tufka

liitunud: 15.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 19:38:25 vasta tsitaadiga

Tufka kirjutas:
Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem.
ikka veel see küsimus..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.10.2012 19:59:43 vasta tsitaadiga

Tufka kirjutas:
Tufka kirjutas:
Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem.
ikka veel see küsimus..

Java asju otse ei näe , selleks pead convertima või kasutama emulatorit. mingi vidina leidsin siit . Töötab vist kuni 2.3.3ni Samas java on anyway bugine ja turvakaalutlustel jäi see ilmselt välja.
Hotspoti kohta:
Proovi teist võtit, katseta mingi lihtsa võtmega, vaata, kas siis ühendab ära? Kui ei, siis uuenda oma läppari wifi kaardi driver. Üldselt võiks wpa2 key olla.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 04.10.2012 10:16:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mustmantel kirjutas:
mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski.

ee, vali teine võrk. teatud võrkudega ei taha muuta millegipärast jus androidi. pane auto peale võrk
tänapäeval pole euroopas erilist vahet kus võrgus asud, kõik sama hinnaga

Ilmselt on küsimus rohkem see, et miks telefon sellist teadet ette manab, kui mobiilne internet on keelatud ning ka "keela roamingu netiühendus" on telefonis paika seatud. Mõttetu teade, kui niikuinii ühendust ei soovita. Ka mind häirib selline asi (kuigi jah, tegu on hoopis teise telefoniga). Välismaal viibides ei kasuta suur osa inimesi internetiühendust. Teadagi miks. icon_wink.gif Seega on antud "hoiatus" eriliselt tobe. Seda enam, et see ei ole ekraanil pidevalt vaid ainult vahetevahel (ilmselt siis, kui uude võrku registreerutakse).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.10.2012 11:00:27 vasta tsitaadiga

Mulle pigem just mulje jäänud, et euroopased kasutavad ka roamingus olles netti. Neile pole see nii karm väljaminek, kui eestlastele. Küll nähtud turiste, käes näpivad nutikaid või lobisevad 3g wideochatiga. See suurem osa ei koosne eestlastest. Sellest ka see hoiatus või teade on nö alles jäetud. Tösi, selle peaks saama siiski ka kinni keerata, sellega ma nõus.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 04.10.2012 19:00:06 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mustmantel kirjutas:
mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski.

ee, vali teine võrk. teatud võrkudega ei taha muuta millegipärast jus androidi. pane auto peale võrk
tänapäeval pole euroopas erilist vahet kus võrgus asud, kõik sama hinnaga

Ilmselt on küsimus rohkem see, et miks telefon sellist teadet ette manab, kui mobiilne internet on keelatud ning ka "keela roamingu netiühendus" on telefonis paika seatud. Mõttetu teade, kui niikuinii ühendust ei soovita. Ka mind häirib selline asi (kuigi jah, tegu on hoopis teise telefoniga). Välismaal viibides ei kasuta suur osa inimesi internetiühendust. Teadagi miks. icon_wink.gif Seega on antud "hoiatus" eriliselt tobe. Seda enam, et see ei ole ekraanil pidevalt vaid ainult vahetevahel (ilmselt siis, kui uude võrku registreerutakse).


Just seda ma mõtlesingi aga ilmselt seda siis kinni keerata ei saa. Õnneks pean seda ainult paar päeva veel kannatama, siis saan eesti pinnale tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2012 00:12:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud USB OTG kaabliga Logitechi Unifying Receiveriga hiirt ja klaverit? Kas töötavad ja kas ka mõlemad korraga. Nano Receiveriga hiir töötas igatses ilusti.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.10.2012 03:57:19 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas keegi on proovinud USB OTG kaabliga Logitechi Unifying Receiveriga hiirt ja klaverit? Kas töötavad ja kas ka mõlemad korraga. Nano Receiveriga hiir töötas igatses ilusti.

Ma olen proovinud unifying receiveriga vaid M505 hiirt. Töötas. Klaverit pole proovimiseks võtta. Tegu küll Galaxy SII fööniga, aga peaks suht samamoodi olema.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 09:09:22 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas keegi on proovinud USB OTG kaabliga Logitechi Unifying Receiveriga hiirt ja klaverit? Kas töötavad ja kas ka mõlemad korraga. Nano Receiveriga hiir töötas igatses ilusti.


Osaliselt teemaga seotud:
Galaxy Note'ga töötas kenasti Logitech BT hiir V470.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janz37
HV kasutaja
janz37

liitunud: 30.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 00:35:38 vasta tsitaadiga

Tellisin ka UK Ebayst NFC tage. NFC task abil sai lihtsalt näiteks wifi, 3G välja lülitada aga ebameeldiv oli et nfc tagi töötamiseks peab telefon olema avatud, eeldasin et töötab ka ilma.
Kui kellelgi soovi võin mõned tag-d EUR eest loovutada Tallinnas.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mag
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2002




sõnum 09.10.2012 11:03:24 vasta tsitaadiga

janz37 kirjutas:
Tellisin ka UK Ebayst NFC tage. NFC task abil sai lihtsalt näiteks wifi, 3G välja lülitada aga ebameeldiv oli et nfc tagi töötamiseks peab telefon olema avatud, eeldasin et töötab ka ilma.
Kui kellelgi soovi võin mõned tag-d EUR eest loovutada Tallinnas.


Ega juhuslikult ei olnud tegu selliste tagidega?
Millal sa tellimuse tegid ja kaua post tuli? Kas tuli otse postkasti või postkontorisse?

Mina tegin tellimuse 18.09, eelmisel kolmapäeval võtsin müüjaga ühendust - lubati uuesti saata. Siiani pole midagi saabunud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullmeez
HV veteran

liitunud: 19.08.2002




sõnum 09.10.2012 11:19:30 vasta tsitaadiga

Keegi oskab vihjata mis on seadetes valesti, et pill ei tiri alla meile kui ma wifis pole? muidu net töötab ilusti (3q jne)
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.