|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
26.09.2012 17:21:58
|
|
|
see ongi kurikuulus androidi viirus
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
27.09.2012 13:09:02
|
|
|
Lasin ka 4.1.1 peale endale lõpuks. On kiirem ja sujuvam tõesti. Oleks pidand varem peale laskma
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
27.09.2012 17:15:33
|
|
|
| ma ei ole siiamaani sellest idiootsusest aru saanud et miks enam flashi nagu peale seda update kasutada ei saa, st miks ta removetud on?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tufka
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2006
|
27.09.2012 18:12:43
|
|
|
| Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.09.2012 20:04:52
|
|
|
| Tufka kirjutas: |
| Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem. |
Flash on energiaraiskaja. Täiesti õige koos hõõglampidega ära keelata.
Mis sul APN-iks on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
28.09.2012 09:13:30
|
|
|
Eile õhtul täheldasin väga imelikku asja. Nimel see vasakpoolne sensor (midaiganes see ka ei tee) põleb punase led'ina. Päevavalges väga pole näha, kuid õhuhämaruses juba küll. Öösel laadides on kaks punast led'i põlemas. See sensori oma pole küll nii ere kui see laadimise led, kuid siiski hästi näha. Varem pole sellist asja olnud. Millest see võib tingitud olla?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
28.09.2012 09:35:55
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| ma ei ole siiamaani sellest idiootsusest aru saanud et miks enam flashi nagu peale seda update kasutada ei saa, st miks ta removetud on? |
Ühelt poolt on tegu Adobe ja Google vahelise jamaga ärilses mõttes. Teisalt on Flash oldschol, tänapäeval on html5. Näiteks juutuub weebis on html5 peal telefonis.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
28.09.2012 09:47:44
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Eile õhtul täheldasin väga imelikku asja. Nimel see vasakpoolne sensor (midaiganes see ka ei tee) põleb punase led'ina. Päevavalges väga pole näha, kuid õhuhämaruses juba küll. Öösel laadides on kaks punast led'i põlemas. See sensori oma pole küll nii ere kui see laadimise led, kuid siiski hästi näha. Varem pole sellist asja olnud. Millest see võib tingitud olla? |
OK, googlei abiga sain veidi põhjusest teada. Juhuslik postitus kuskil rääkis Viberist. Ning tõepoolest eile sai Viberit uuendatud ning see seda põhjustabki. Kui Viber kinni panna Exit-moodusega, siis kaob ka see tuluke kohe ära. Kui Viber taustal jääb käima, siis ka see tuluke seal põleb.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
28.09.2012 10:36:24
|
|
|
Küsimus, kuidas ma nüüd saaks enda SIII-le jelly beani peale? Mingit softi uuendust telefon ise ei paku?
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
28.09.2012 10:54:03
|
|
|
| volts333 kirjutas: |
| Küsimus, kuidas ma nüüd saaks enda SIII-le jelly beani peale? Mingit softi uuendust telefon ise ei paku? |
Kui ise Odiniga möllata ei taha, siis pead kannatama. XDA, samsung-updates.com, sammobile.com jne abiks lisaks tavapärasele googeldamisele.
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
28.09.2012 18:54:11
|
|
|
odiniga peab ainult niipalju "möllama" et CWM saaks peale või rooditud siis saab Mobile Odinit kasutada mis on palju mugavam.
kuigi ega eriti midagi seal JB's ei olegi nagu.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
28.09.2012 18:55:50
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Eile õhtul täheldasin väga imelikku asja. Nimel see vasakpoolne sensor (midaiganes see ka ei tee) põleb punase led'ina. Päevavalges väga pole näha, kuid õhuhämaruses juba küll. Öösel laadides on kaks punast led'i põlemas. See sensori oma pole küll nii ere kui see laadimise led, kuid siiski hästi näha. Varem pole sellist asja olnud. Millest see võib tingitud olla? |
OK, googlei abiga sain veidi põhjusest teada. Juhuslik postitus kuskil rääkis Viberist. Ning tõepoolest eile sai Viberit uuendatud ning see seda põhjustabki. Kui Viber kinni panna Exit-moodusega, siis kaob ka see tuluke kohe ära. Kui Viber taustal jääb käima, siis ka see tuluke seal põleb. |
mul on sama jama aga telefon teine, algul vaatasin ka et wtf
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janz37
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2004
|
29.09.2012 01:56:14
|
|
|
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
29.09.2012 09:33:38
|
|
|
| janz37 kirjutas: |
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega? |
Kaitsevahenditex Durexi või Tamrexi tooded.
Telefonile, aga Virukeskuse null (bussiterminalis) korruse poodis ostetud originaal, nahast kotike. Natuke kitsas, aga, muidu OK. Ja maksas mingi 11 euri vist. Kõrvalpoes (kingasepp) tegin ka tasuta lisaaugu selle dioodi jaoks mis sinisega/punasega põleb. Nüüd on .
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
29.09.2012 11:12:40
|
|
|
| janz37 kirjutas: |
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega? |
Kasutan 4 kuud juba seda ja rahul. https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981629
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.09.2012 11:14:09
|
|
|
| janz37 kirjutas: |
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega? |
ette-taha ZAGG kaitsekiled, ümber silikoonkest, peale kummist bumper, telefon nahkkotti ja kogu killavoor püksirihma külge multifunktsionaalse klamberkinnitusega vöökoti külge.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
29.09.2012 14:15:09
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| janz37 kirjutas: |
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega? |
ette-taha ZAGG kaitsekiled, ümber silikoonkest, peale kummist bumper, telefon nahkkotti ja kogu killavoor püksirihma külge multifunktsionaalse klamberkinnitusega vöökoti külge. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
30.09.2012 00:28:46
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| janz37 kirjutas: |
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega? |
ette-taha ZAGG kaitsekiled, ümber silikoonkest, peale kummist bumper, telefon nahkkotti ja kogu killavoor püksirihma külge multifunktsionaalse klamberkinnitusega vöökoti külge. |
 |
Ning peale 1a kasutamist, kui müüki paiskad pillad 1 päev enne telefoni üleandmist selle näoli kivi peale ning viskad prügikasti, sest uus ekraan on kallim, kui telefon kasutatuna
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
30.09.2012 10:47:53
|
|
|
Äkki oskab keegi tark aidata.
Nimelt tahan näha telefoniraamatus ainult neid kontakte mis on SIM/telefoni mälu sees. Mitte, aga iga kõik Facebooki ja teise oma.
S2 sai seda igatpiidi sorteerida ilma probleemita. Siin, aga, kuidagi ei leia.
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.09.2012 11:25:31
|
|
|
avad kontaktid ja siis menu key alt kontaktid mida kuvada. seda mõtlesid?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
30.09.2012 11:38:41
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| avad kontaktid ja siis menu key alt kontaktid mida kuvada. seda mõtlesid? |
Ah krt, leidsin.
Ei mahtunud lihtsalt ekraanile. Keerimine aitas lüll )
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.09.2012 11:41:06
|
|
|
oh, 4,8" 1280x720 ja asjad ei mahu ekraanile. Kuhu me jõudnud oleme
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2012 12:28:24
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
oh, 4,8" 1280x720 ja asjad ei mahu ekraanile. Kuhu me jõudnud oleme  |
töntside pöidlameeste maailma |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.09.2012 12:59:56
|
|
|
selle menüü mahutaks täispikkuses ekraanile ja ruumi jääks veel ülegi. isegi fonti ei pea muutma.
nii et sardelli sõrmedega pole siin üldse pistmist.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.10.2012 10:00:10
|
|
|
poolteist aastat vana luts on kuuendal kohal, pole paha
järeldus - samsa on tegija
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
02.10.2012 18:09:55
|
|
|
| janz37 kirjutas: |
Jagage palun kogemusi et milliseid kaitsevahendeid ehk ümbriseid kasutate?
EMT -s pakuti ainult 28 EUR nahast klapiga ning 19 EUR silikooni.
Kust olete ostnud, kuidas rahul ja kaua transa võttis aega? |
Täna ostsin Magistrali keskusest nagast klapiga kotti.Hoiab ilusti telefooni kinni ja kõik augud olemas. Maksis 14.90
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.10.2012 18:54:09
|
|
|
Isegi Samsungi koti jaoks on mannekeeniks võetud iPhone.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.10.2012 01:08:21
|
|
|
tjah, pole paha, kuigi kõik need tulbad on peaaegu kehvamad JB'l. saaks selle nüüd ainult kätte kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
03.10.2012 18:20:33
|
|
|
Ma leian samuti, et UK ebayst või amazonist ostes on hind oluliselt mõistlikum kottidel ja kvaliteet on väga hea. Ma enda flip case'ga ka väga rahul
4-5 päeva oodatamist ja kohal ongi
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
03.10.2012 18:42:51
|
|
|
| mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.10.2012 19:33:20
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
| mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski. |
ee, vali teine võrk. teatud võrkudega ei taha muuta millegipärast jus androidi. pane auto peale võrk
tänapäeval pole euroopas erilist vahet kus võrgus asud, kõik sama hinnaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tufka
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2006
|
03.10.2012 19:38:25
|
|
|
| Tufka kirjutas: |
| Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem. |
ikka veel see küsimus..
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
03.10.2012 19:59:43
|
|
|
| Tufka kirjutas: |
| Tufka kirjutas: |
| Ei saagi siis java asju vaadata läbi telefoni? Ja miks ma ei saa hotspoti kasutada, st kui teen hotspot ära ja üritan läpakaga ühendada tuleb limited connectivity.. Nüüd siis kasutan läbi juhtme ehk "USB Modem", aga seegi nett kaob kuidagi nii ära et MSN jääb tööle, aga kui üritan kuhugi leheküljele minna siis ei lae ära.. Tagasi korda saan oodatas, mingi 5 min äkki? Või siis sisse-välja lülitada modem. |
ikka veel see küsimus.. |
Java asju otse ei näe , selleks pead convertima või kasutama emulatorit. mingi vidina leidsin siit . Töötab vist kuni 2.3.3ni Samas java on anyway bugine ja turvakaalutlustel jäi see ilmselt välja.
Hotspoti kohta:
Proovi teist võtit, katseta mingi lihtsa võtmega, vaata, kas siis ühendab ära? Kui ei, siis uuenda oma läppari wifi kaardi driver. Üldselt võiks wpa2 key olla.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
04.10.2012 10:16:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mustmantel kirjutas: |
| mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski. |
ee, vali teine võrk. teatud võrkudega ei taha muuta millegipärast jus androidi. pane auto peale võrk
tänapäeval pole euroopas erilist vahet kus võrgus asud, kõik sama hinnaga |
Ilmselt on küsimus rohkem see, et miks telefon sellist teadet ette manab, kui mobiilne internet on keelatud ning ka "keela roamingu netiühendus" on telefonis paika seatud. Mõttetu teade, kui niikuinii ühendust ei soovita. Ka mind häirib selline asi (kuigi jah, tegu on hoopis teise telefoniga). Välismaal viibides ei kasuta suur osa inimesi internetiühendust. Teadagi miks. Seega on antud "hoiatus" eriliselt tobe. Seda enam, et see ei ole ekraanil pidevalt vaid ainult vahetevahel (ilmselt siis, kui uude võrku registreerutakse).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
04.10.2012 11:00:27
|
|
|
Mulle pigem just mulje jäänud, et euroopased kasutavad ka roamingus olles netti. Neile pole see nii karm väljaminek, kui eestlastele. Küll nähtud turiste, käes näpivad nutikaid või lobisevad 3g wideochatiga. See suurem osa ei koosne eestlastest. Sellest ka see hoiatus või teade on nö alles jäetud. Tösi, selle peaks saama siiski ka kinni keerata, sellega ma nõus.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
04.10.2012 19:00:06
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| mustmantel kirjutas: |
| mul selline küsimus, kas keegi teab kuidas saaks maha teate "olete kaotanud admesideühenduse". Proovisin keeerata ainult GSM-i peale aga see ei aidanud. Teema siis selles et olen välismaal ja hoones kus ma päeval olen puudub levi, nii kui hoonest välja tuled, viskab selle teate ette. Ja kuna ma käin umbes iga tunni tagant telefoni kontrollimas, siis saan iga kord selle teate. Pole just elu ja surma küsimus, kuid häirib siiski. |
ee, vali teine võrk. teatud võrkudega ei taha muuta millegipärast jus androidi. pane auto peale võrk
tänapäeval pole euroopas erilist vahet kus võrgus asud, kõik sama hinnaga |
Ilmselt on küsimus rohkem see, et miks telefon sellist teadet ette manab, kui mobiilne internet on keelatud ning ka "keela roamingu netiühendus" on telefonis paika seatud. Mõttetu teade, kui niikuinii ühendust ei soovita. Ka mind häirib selline asi (kuigi jah, tegu on hoopis teise telefoniga). Välismaal viibides ei kasuta suur osa inimesi internetiühendust. Teadagi miks. Seega on antud "hoiatus" eriliselt tobe. Seda enam, et see ei ole ekraanil pidevalt vaid ainult vahetevahel (ilmselt siis, kui uude võrku registreerutakse). |
Just seda ma mõtlesingi aga ilmselt seda siis kinni keerata ei saa. Õnneks pean seda ainult paar päeva veel kannatama, siis saan eesti pinnale tagasi
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
07.10.2012 00:12:26
|
|
|
Kas keegi on proovinud USB OTG kaabliga Logitechi Unifying Receiveriga hiirt ja klaverit? Kas töötavad ja kas ka mõlemad korraga. Nano Receiveriga hiir töötas igatses ilusti.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
07.10.2012 03:57:19
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas keegi on proovinud USB OTG kaabliga Logitechi Unifying Receiveriga hiirt ja klaverit? Kas töötavad ja kas ka mõlemad korraga. Nano Receiveriga hiir töötas igatses ilusti. |
Ma olen proovinud unifying receiveriga vaid M505 hiirt. Töötas. Klaverit pole proovimiseks võtta. Tegu küll Galaxy SII fööniga, aga peaks suht samamoodi olema.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.10.2012 09:09:22
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas keegi on proovinud USB OTG kaabliga Logitechi Unifying Receiveriga hiirt ja klaverit? Kas töötavad ja kas ka mõlemad korraga. Nano Receiveriga hiir töötas igatses ilusti. |
Osaliselt teemaga seotud:
Galaxy Note'ga töötas kenasti Logitech BT hiir V470.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janz37
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2004
|
09.10.2012 00:35:38
|
|
|
Tellisin ka UK Ebayst NFC tage. NFC task abil sai lihtsalt näiteks wifi, 3G välja lülitada aga ebameeldiv oli et nfc tagi töötamiseks peab telefon olema avatud, eeldasin et töötab ka ilma.
Kui kellelgi soovi võin mõned tag-d EUR eest loovutada Tallinnas.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mag
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2002
|
09.10.2012 11:03:24
|
|
|
| janz37 kirjutas: |
Tellisin ka UK Ebayst NFC tage. NFC task abil sai lihtsalt näiteks wifi, 3G välja lülitada aga ebameeldiv oli et nfc tagi töötamiseks peab telefon olema avatud, eeldasin et töötab ka ilma.
Kui kellelgi soovi võin mõned tag-d EUR eest loovutada Tallinnas. |
Ega juhuslikult ei olnud tegu selliste tagidega?
Millal sa tellimuse tegid ja kaua post tuli? Kas tuli otse postkasti või postkontorisse?
Mina tegin tellimuse 18.09, eelmisel kolmapäeval võtsin müüjaga ühendust - lubati uuesti saata. Siiani pole midagi saabunud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullmeez
HV veteran
liitunud: 19.08.2002
|
09.10.2012 11:19:30
|
|
|
| Keegi oskab vihjata mis on seadetes valesti, et pill ei tiri alla meile kui ma wifis pole? muidu net töötab ilusti (3q jne)
|
|
| Kommentaarid: 136 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|