|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
28.09.2012 21:57:58
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
Vähe kino ka - vahepeal pole nüüd muud videokaarti peale HD 3650 sisse toppida, aga BF3 vaja ikka mängida!
640x480, võimalikult low graafika, videokaartile klokk kaela ja Metroos tuleb 30-60fps ära  |
Ma arvan, et sellisest mängimisest just erilist naudingut ei saanud?
Peab ka BF-i minema, pole aega olnud üldse mängida, leveldama veidi ikka. K/D suhet ka parandama veidi.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
28.09.2012 22:01:54
|
|
|
Algul oli päris piin, nüüd nagu harjusin mingil määral ära.
Paljud asjad on ekraanilt üldse kadunud - sätteid ei näe, relvi valida ei saa(valin Battlelogis enne mängu ära), mängus kirjutatud teksti ei näe, objective'itel pole neid ringe ümber conquestis mis näitavad kas teatud punkt on meie või vastase oma . Üleüldiselt on ekraanilt palju asju kadunud. Aga noh, mängima peab

Esimese pildi peal oli omajagu efekte veel peal, ei osanud kuidagi maha võtta neid. Hiljem klõpsisin optionites tühja tausta peal kuni kuhugi pihta sain jaFrapsi abiga nägin, et FPS tõusis ja nii jäigi
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
29.09.2012 00:21:09
|
|
|
Degwees,
Ainult jube kole näeb ikka madala graafikaga BF 3 välja, endal võtaks mänguisu vist peal ära
Parempoolne pilt on õudus ruudus ikka.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
29.09.2012 00:25:26
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Kuulus kombineeritud hitreg siiski. Huvitav millega kõige mõistlikum lindistada oleks? Pole eriti "püss" masin - recording kisub mõnusalt perfi alla ka, vähemalt kui frapsiga sai proovitud kunagi. |
5a. vana masin ja lindistatud frapsiga(video on vahetatud). Ühe serveri adminni nõudmisel. Fps kukkus 60-70 pealt 30ne peale. 64metro serveris, kus kohtab maast-laeni pingi. Peale youtubi renderdamist jääb seal veel vähem vaadata, aga kui silma pingutada, siis saab aru ikka, kas asi jääb hitregi või siis sihtimis oskuse või perfi langemise süüks. Olen elioni klient ja kasutan ärapiinatud tg784ja. Sõpru mul pole, kuna olen rasvaste juuste ja halva hingeõhuga. Püüan hakkama saada omapäi. Aga väga raske on...
Klipid:http://www.youtube.com/user/saviets?feature=watch
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
29.09.2012 00:54:18
|
|
|
| Teamkills kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| Kuulus kombineeritud hitreg siiski. Huvitav millega kõige mõistlikum lindistada oleks? Pole eriti "püss" masin - recording kisub mõnusalt perfi alla ka, vähemalt kui frapsiga sai proovitud kunagi. |
5a. vana masin ja lindistatud frapsiga(video on vahetatud). Ühe serveri adminni nõudmisel. Fps kukkus 60-70 pealt 30ne peale. 64metro serveris, kus kohtab maast-laeni pingi. Peale youtubi renderdamist jääb seal veel vähem vaadata, aga kui silma pingutada, siis saab aru ikka, kas asi jääb hitregi või siis sihtimis oskuse või perfi langemise süüks. Olen elioni klient ja kasutan ärapiinatud tg784ja. Sõpru mul pole, kuna olen rasvaste juuste ja halva hingeõhuga. Püüan hakkama saada omapäi. Aga väga raske on...
Klipid:http://www.youtube.com/user/saviets?feature=watch |
mõnus audio lag käib läbi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
29.09.2012 02:30:15
|
|
|
Facebookist:
BF3 Premium members can now get an exclusive preview of the upcoming Battlefield 3: Aftermath expansion pack. http://bit.ly/QATBaH
If you haven't gone Premium, now's the time! All five expansions, exclusive content, and more! Learn more: http://bit.ly/PLvAMC
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
29.09.2012 02:43:58
|
|
|
| AM tuleb siis iraanis ja iraagis mapid kus on olnud maavärin. Rohkem väga ple.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
29.09.2012 03:15:54
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
Vähe kino ka - vahepeal pole nüüd muud videokaarti peale HD 3650 sisse toppida, aga BF3 vaja ikka mängida!
640x480, võimalikult low graafika, videokaartile klokk kaela ja Metroos tuleb 30-60fps ära  |
Ma mängin ka võimalikult low graafikaga ja midagi kadunud ekraanilt pole küll. Kuna tahan võimalikult head fpsi mis on MP mängudes oluline mitte graafika.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.09.2012 07:53:09
|
|
|
| FatCat kirjutas: |
njah, 50 ping on mul absoluutne minimum  |
-hommikuti (ping 150+) usa serverites on kõige parem käia skilli parandamas
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
29.09.2012 08:03:00
|
|
|
Kust kõige odavamalt seda ENG bf3'e osta saab? Back to karkand pack vedeleb niisama või ehk keegi soovib vahetada, kellel mitu english koopiat ? võin klõpsud teha karbist, täiesti kiles ja pakendatud veel
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.09.2012 09:06:24
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
Kust kõige odavamalt seda ENG bf3'e osta saab? Back to karkand pack vedeleb niisama või ehk keegi soovib vahetada, kellel mitu english koopiat ? võin klõpsud teha karbist, täiesti kiles ja pakendatud veel  |
pead õiget teemat passima, eile oli gamestopis $9,99
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
29.09.2012 09:31:40
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
If you haven't gone Premium, now's the time! All five expansions, exclusive content, and more! Learn more: http://bit.ly/PLvAMC[/i]
|
$59.99 Origini hind mis sisaldab kõike - BF3 Premium Edition! Eurodes veidi vähem seega. Aga kes viitsib kammib proxyde kaudu ka (brasiilia, india, venemaa) ning peaks saama veel veidi soodsamalt kätte. ~40€ kompoti eest poleks vast väga hull!
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.09.2012 10:49:12
|
|
|
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.09.2012 12:13:07
|
|
|
paras
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
29.09.2012 12:33:21
|
|
|
endal hetkel praegu i3 2120, 8gb mälu ja ingtegrated hd2000
huvipärast proovisn kas saab ülse sisseehitatud gpuga pealada ja võta näpust
800x600 setingud nii maha keeratud kui võimalik ja canals mapil avg fps umbes 27
aga oi kui pekki skoor läks nii et rohkem peavalu kui mõnu
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
29.09.2012 12:36:24
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Degwees kirjutas: |
Vähe kino ka - vahepeal pole nüüd muud videokaarti peale HD 3650 sisse toppida, aga BF3 vaja ikka mängida!
640x480, võimalikult low graafika, videokaartile klokk kaela ja Metroos tuleb 30-60fps ära  |
Ma mängin ka võimalikult low graafikaga ja midagi kadunud ekraanilt pole küll. Kuna tahan võimalikult head fpsi mis on MP mängudes oluline mitte graafika. |
No 640x480 resoga läheb omajagu ikkagi kaduma. Üldiselt pole HD 3650 see kaart millega BF3 mängida, aga hetkel pole valikut. Muidu isegi uue kaardiga(7950) mängiks 1600x1200 @ low, kuigi "high" või "ultra" peal saavutaks ka 90fps pidevalt(ekraan 90hz)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.09.2012 13:56:19
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja  |
mida sa ise arvad siis?
omamoodi karakter oled ikka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
29.09.2012 13:59:29
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja  |
mida sa ise arvad siis?
omamoodi karakter oled ikka |
call of duty-st on bf-is adminnid natuke tõsisemad, kuigi on ka päris palju badmine. Ma kickiks ka selle peale välja või siis karistaks surmaga vms.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.09.2012 14:05:52
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| võtaS-ux(x=h)u kirjutas: |
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja  |
mida sa ise arvad siis?
omamoodi karakter oled ikka |
Kui tüübi kasutajanimi on "Võta suhu", siis on üpris selge, et tegemist on tõesti omamoodi tegelasega.
| libe kirjutas: |
paras  |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.09.2012 16:10:19
|
|
|
-hommikul nottisin jänkisid ja kui olin mõned korrad camperist adminnile selja tagant nuga andnud siis ei mahtunud talle pähe kuidas ma nö. "tema kavale nõksu" läbi hammustan ja ta maha võtan.
sain kicki mingi suva põhjendusega ja siis läksin sinna samasse serverisse tagasi ja paningi selle F Y .....
selge see et mulle uuesti jalaga anti ega ma teisiti ei arvanudki..... lihtsalt otseselt midagi väga sitta ju ei öelnud
ja minu karakteri pärast ärge muretsege, sellega on kõik-kõige-paremas-korras
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.09.2012 16:16:19
|
|
|
No see ei õigusta ikka seda ütlemast.
Aga see, et ta sind kickis pmst sellepärast, et teda mitmeid kordi maha nottisid, on küll serveri admini poolt väär tegu. Sellistest serveritest tuleks EA-d reportida. Olen mitmeid kordi kuulnud, kuida seepärast EA on sellistelt serveritelt ranked staatuse ära võtnud. Kui "ohvrid" ise midagi asjalikku ette ei võta, ei kao need mõtlematud lollused adminide poolt ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.09.2012 16:39:33
|
|
|
-ei mina viitsi mingeid raporteid saata, pole kunagi saatnud ja ei hakka saatma ka.
tüüp passis täpselt sama koha peal ja paar sõpra olid tal all korrusel ka.
vana mineeris ühe trepi ära ja jäi teist passima, kui ma lõpuks läbi hammustasin kuidas ülesse saab ja jopskil paar korda pea maha nüsisin siis läkski triangel lahti.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
29.09.2012 18:59:51
|
|
|
ilus skoor läks kaduma miski 85 /15 oli
polnud vist piisavalt hea
E: tundub seal EF1 nimega servus autoban kui ratio üle 6.0 läheb.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.09.2012 19:05:01
|
|
|
| võtas-uxu, Kui said kicki selle eest, et sa nottisid mitmeid kordi admini maha ning ei ole sellest nõus EA-d teatama, siis miks üldse sinna serverisse tagasi läksid ja adminni sõimama puhkesid? Siis sind seesugune käitumine ei häiri? Tõesti soovid, et las sellised tolbakad jäävad BF3 serveri adminiks edasi ning järgmine kord ehk juhtub jälle sama sinuga? Sel juhul ei ole mõtet siia teemasse nagu kaebama sellest tulla ju.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montecrist
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
29.09.2012 21:27:55
|
|
|
Järgmine kord admin hu*ab teed raporti ja lased jalga sealt serverist. Mis mõtet aega ja närve raisata ?
- teemal lõpp, korjame uue teema üles. Ja võtsid aega, et siia kaebama tulla ? Ega meie selle adminiga miskit tegema ei hakka ju, ise pead reportima ja vsjoravnõ.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
29.09.2012 22:07:59
|
|
|
Kas kellelgi veel crashib mäng desktopile?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
29.09.2012 22:11:41
|
|
|
| Jah
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.09.2012 22:16:39
|
|
|
Päeval korra tuli mängu isu, kuid roundi lõpus ka mäng crashis ning ei viitsinud rohkem mängida. Aga varem pole crashe kohanud, arvatavasti siis BF-i/EA endi viga hetkel-
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
29.09.2012 23:38:51
|
|
|
| Kellel nvidia kaardiga crashib mäng proovigu vana 301 driverit.Minu arvuti peal 306 driver battlefield 3-ga ei tööta(battlefield 3 has stopped working)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.09.2012 00:13:19
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Kellel nvidia kaardiga crashib mäng proovigu vana 301 driverit.Minu arvuti peal 306 driver battlefield 3-ga ei tööta(battlefield 3 has stopped working) |
Suured tänud. Mul oli sama viga.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
30.09.2012 04:01:32
|
|
|
| ostsin armored killi, sisestasin koodi, ütles success aga mängu librarys näha pole o.O
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
30.09.2012 04:08:25
|
|
|
| hvallimagi kirjutas: |
| ostsin armored killi, sisestasin koodi, ütles success aga mängu librarys näha pole o.O |
Ega ei saagi olema Sest DLC-d ei teki libarysse
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
30.09.2012 16:26:28
|
|
|
Kust kampa saaks mingi tiimitöö jaoks? Täna terve päeva täristand ringi, kuid no ei tule see mäng nagu tahaks kill ratio jääb suurtes 64 pub-ides tavaliselt lõpuks 1 või 0.5 vahele, vahest veel hullemgi (1:10) kuid skooritabelis olen alati ikka pigem ülemises otsas - flag capture teemaks.
Pinda käib ka squad repairi saamine - vaja assignment täis saada, uhmurdid ei kasuta enamasti tanki ja kui kasutavadki siis õigel hetkel panevad putkama kui ma parandama hakkan või hüppavad ise välja (siis ei saa squad repair score). Kihutavad eest ära ja ei jaga maad ega mütsi, et squad member parandada üritab tanki. Jooksed nagu loll oma torchiga siis ringi - run speed on sellega ka miinimum.
Vahest leidub hea choppa piloot ja siis gunnerina on ikka tehtud müstilisi 5:1 KD ratiot näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elvo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2010
|
30.09.2012 16:41:28
|
|
|
| Rallih007 kirjutas: |
| hvallimagi kirjutas: |
| ostsin armored killi, sisestasin koodi, ütles success aga mängu librarys näha pole o.O |
Ega ei saagi olema Sest DLC-d ei teki libarysse  |
Librarysse need jah ei teki kuid neid saad sa näha kui sellele "i" ikoonile klikid
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
30.09.2012 16:46:39
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Kellel nvidia kaardiga crashib mäng proovigu vana 301 driverit.Minu arvuti peal 306 driver battlefield 3-ga ei tööta(battlefield 3 has stopped working) |
Mul gtx 670. 306'ga jookseb ilusti.
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abimees0
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2011
|
30.09.2012 17:21:07
|
|
|
Tulistasin mortariga teisi mortareid, Operation metros rushis esimeste M-com stationide juures. Olin defence tiimis. Skoor oli umbes 24:3 vms . Tegin nii, et panin mortari maha, lasin ründajate mortarite pihta, jooksin teise kohta ja kordasin.
Ja banaan tuligi
Edit: Siin Battlelog report xp-si ei saanudki
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elvo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2010
|
30.09.2012 17:44:26
|
|
|
Siiani olen ma enda kogemustest aru saanud, et igasugu errorite ja connection probleemide tõttu tuleb raundi lõpus XP siiski üle.
BAN on ainus võimalus adminitel su hea skoor p****e keerata.
Olles ise mõnel korral selle saanud, on need ka nagu ainsad raundid, kui tõesti XP on kaotsi läinud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.09.2012 19:03:27
|
|
|
xp kaob siis ka ära kui servust millegipärast väljuda ja uuesti sisse minna.. alustab otsast peale.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.09.2012 21:14:59
|
|
|
| Keegi Windows 8-ga ka BF3 jooksutab? Kui keegi AMD meestest, siis draiverid jooksevad ka ilusti? Enda läpaka draivereid kuskilt ei leia (HD6630M). Win7 draiverit proovisin, kuid see ajab Windowsi hulluks, ehk ei sobi. AMD kodukalt valides Win8 draiveri ning istallimisel ütleb, et ei ühildu minu kaardiga vms.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
01.10.2012 00:24:34
|
|
|
| Keegi kunagi reklaamis siin global conflicti vist. ehk oskab rohkem rääkida
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
01.10.2012 07:58:06
|
|
|
| abimees0 kirjutas: |
Tulistasin mortariga teisi mortareid, Operation metros rushis esimeste M-com stationide juures. Olin defence tiimis. Skoor oli umbes 24:3 vms . Tegin nii, et panin mortari maha, lasin ründajate mortarite pihta, jooksin teise kohta ja kordasin.
Ja banaan tuligi
Edit: Siin Battlelog report xp-si ei saanudki  |
huvitav... ma samas serveris teen üldjuhul sama tehnikaga mortardamist. skoor vast niisuur pole tulnud aga banaani ka pole pakutud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
01.10.2012 09:44:17
|
|
|
Oskab keegi öelda milles probleem olla võib:
nimelt mõtlesin et mängiks BF3 üle pika aja, oli vaja update teha ~2.5gb .
tegin ära ning nüüd mängu minnes hääl on aga pilt on must.
kuulda on et serverisse connectis ära , action käib taustal aga pilti pole . Viimati kevadel mängisin siis toimis kõik ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
01.10.2012 10:04:24
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Keegi Windows 8-ga ka BF3 jooksutab? Kui keegi AMD meestest, siis draiverid jooksevad ka ilusti? Enda läpaka draivereid kuskilt ei leia (HD6630M). Win7 draiverit proovisin, kuid see ajab Windowsi hulluks, ehk ei sobi. AMD kodukalt valides Win8 draiveri ning istallimisel ütleb, et ei ühildu minu kaardiga vms. |
Milleks win8,kõik driverid on betad ja performance on vähemalt 20-30% halvem kui win7.Youtubes piisavalt videosi,kus võrreldaks mängude perfi mõlema windowsiga.Ise enne järgmist aastat kindlasti win8 ei proovi,äkki siis on vähem buge ja korralikud driverid.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
01.10.2012 10:07:46
|
|
|
Pakun, et sul RU version kuna sümtomid küll sellised.
Vaja lihtsalt uus language pack tõmmata ja korras:
http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html
| omang kirjutas: |
Oskab keegi öelda milles probleem olla võib:
nimelt mõtlesin et mängiks BF3 üle pika aja, oli vaja update teha ~2.5gb .
tegin ära ning nüüd mängu minnes hääl on aga pilt on must.
kuulda on et serverisse connectis ära , action käib taustal aga pilti pole . Viimati kevadel mängisin siis toimis kõik ilusti. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|