Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 21:57:58 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
Vähe kino ka - vahepeal pole nüüd muud videokaarti peale HD 3650 sisse toppida, aga BF3 vaja ikka mängida! icon_biggrin.gif

640x480, võimalikult low graafika, videokaartile klokk kaela ja Metroos tuleb 30-60fps ära icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ma arvan, et sellisest mängimisest just erilist naudingut ei saanud? icon_razz.gif

Peab ka BF-i minema, pole aega olnud üldse mängida, leveldama veidi ikka. K/D suhet ka parandama veidi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 22:01:54 vasta tsitaadiga

Algul oli päris piin, nüüd nagu harjusin mingil määral ära.
Paljud asjad on ekraanilt üldse kadunud - sätteid ei näe, relvi valida ei saa(valin Battlelogis enne mängu ära), mängus kirjutatud teksti ei näe, objective'itel pole neid ringe ümber conquestis mis näitavad kas teatud punkt on meie või vastase oma icon_biggrin.gif. Üleüldiselt on ekraanilt palju asju kadunud. Aga noh, mängima peab icon_lol.gif



Esimese pildi peal oli omajagu efekte veel peal, ei osanud kuidagi maha võtta neid. Hiljem klõpsisin optionites tühja tausta peal kuni kuhugi pihta sain jaFrapsi abiga nägin, et FPS tõusis ja nii jäigi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 00:21:09 vasta tsitaadiga

Degwees, thumbs_up.gif
Ainult jube kole näeb ikka madala graafikaga BF 3 välja, endal võtaks mänguisu vist peal ära icon_biggrin.gif
Parempoolne pilt on õudus ruudus ikka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 29.09.2012 00:25:26 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Kuulus kombineeritud hitreg siiski. Huvitav millega kõige mõistlikum lindistada oleks? Pole eriti "püss" masin - recording kisub mõnusalt perfi alla ka, vähemalt kui frapsiga sai proovitud kunagi.


5a. vana masin ja lindistatud frapsiga(video on vahetatud). Ühe serveri adminni nõudmisel. Fps kukkus 60-70 pealt 30ne peale. 64metro serveris, kus kohtab maast-laeni pingi. Peale youtubi renderdamist jääb seal veel vähem vaadata, aga kui silma pingutada, siis saab aru ikka, kas asi jääb hitregi või siis sihtimis oskuse või perfi langemise süüks. Olen elioni klient ja kasutan ärapiinatud tg784ja. Sõpru mul pole, kuna olen rasvaste juuste ja halva hingeõhuga. Püüan hakkama saada omapäi. Aga väga raske on...

Klipid:http://www.youtube.com/user/saviets?feature=watch
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 29.09.2012 00:54:18 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
painkillah kirjutas:
Kuulus kombineeritud hitreg siiski. Huvitav millega kõige mõistlikum lindistada oleks? Pole eriti "püss" masin - recording kisub mõnusalt perfi alla ka, vähemalt kui frapsiga sai proovitud kunagi.


5a. vana masin ja lindistatud frapsiga(video on vahetatud). Ühe serveri adminni nõudmisel. Fps kukkus 60-70 pealt 30ne peale. 64metro serveris, kus kohtab maast-laeni pingi. Peale youtubi renderdamist jääb seal veel vähem vaadata, aga kui silma pingutada, siis saab aru ikka, kas asi jääb hitregi või siis sihtimis oskuse või perfi langemise süüks. Olen elioni klient ja kasutan ärapiinatud tg784ja. Sõpru mul pole, kuna olen rasvaste juuste ja halva hingeõhuga. Püüan hakkama saada omapäi. Aga väga raske on...

Klipid:http://www.youtube.com/user/saviets?feature=watch



mõnus audio lag käib läbi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 02:30:15 vasta tsitaadiga

Facebookist:
BF3 Premium members can now get an exclusive preview of the upcoming Battlefield 3: Aftermath expansion pack. http://bit.ly/QATBaH

If you haven't gone Premium, now's the time! All five expansions, exclusive content, and more! Learn more: http://bit.ly/PLvAMC


Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 02:41:39 vasta tsitaadiga

Otse link videole, muidugi kas non-prem kasutajad ka seda näevad...: http://static.cdn.ea.com/battlelog/s/video_4/en_US/BF3_Premium_Ep04_720p_EN.mp4?token=2dc2eb2b5708edd58271ecda487288426531a630e8e4cccb76e87692537fca87&u=kri1st&t=1348878936
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 02:43:58 vasta tsitaadiga

AM tuleb siis iraanis ja iraagis mapid kus on olnud maavärin. Rohkem väga ple.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 03:15:54 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
Vähe kino ka - vahepeal pole nüüd muud videokaarti peale HD 3650 sisse toppida, aga BF3 vaja ikka mängida! icon_biggrin.gif

640x480, võimalikult low graafika, videokaartile klokk kaela ja Metroos tuleb 30-60fps ära icon_lol.gif thumbs_up.gif


Ma mängin ka võimalikult low graafikaga ja midagi kadunud ekraanilt pole küll. Kuna tahan võimalikult head fpsi mis on MP mängudes oluline mitte graafika.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 07:53:09 vasta tsitaadiga

FatCat kirjutas:

njah, 50 ping on mul absoluutne minimum icon_lol.gif


-hommikuti (ping 150+) usa serverites on kõige parem käia skilli parandamas icon_wink.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 08:03:00 vasta tsitaadiga

Kust kõige odavamalt seda ENG bf3'e osta saab? Back to karkand pack vedeleb niisama icon_smile.gif või ehk keegi soovib vahetada, kellel mitu english koopiat ? icon_biggrin.gif võin klõpsud teha karbist, täiesti kiles ja pakendatud veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.09.2012 09:06:24 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Kust kõige odavamalt seda ENG bf3'e osta saab? Back to karkand pack vedeleb niisama icon_smile.gif või ehk keegi soovib vahetada, kellel mitu english koopiat ? icon_biggrin.gif võin klõpsud teha karbist, täiesti kiles ja pakendatud veel icon_smile.gif
pead õiget teemat passima, eile oli gamestopis $9,99
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 09:31:40 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:

If you haven't gone Premium, now's the time! All five expansions, exclusive content, and more! Learn more: http://bit.ly/PLvAMC[/i]


$59.99 Origini hind mis sisaldab kõike - BF3 Premium Edition! Eurodes veidi vähem seega. Aga kes viitsib kammib proxyde kaudu ka (brasiilia, india, venemaa) ning peaks saama veel veidi soodsamalt kätte. ~40€ kompoti eest poleks vast väga hull!
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 10:49:12 vasta tsitaadiga

-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja icon_sad.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.09.2012 12:13:07 vasta tsitaadiga

paras thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 29.09.2012 12:33:21 vasta tsitaadiga

endal hetkel praegu i3 2120, 8gb mälu ja ingtegrated hd2000
huvipärast proovisn kas saab ülse sisseehitatud gpuga pealada ja võta näpust
800x600 setingud nii maha keeratud kui võimalik ja canals mapil avg fps umbes 27

aga oi kui pekki skoor läks icon_biggrin.gif nii et rohkem peavalu kui mõnu

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 12:36:24 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Degwees kirjutas:
Vähe kino ka - vahepeal pole nüüd muud videokaarti peale HD 3650 sisse toppida, aga BF3 vaja ikka mängida! icon_biggrin.gif

640x480, võimalikult low graafika, videokaartile klokk kaela ja Metroos tuleb 30-60fps ära icon_lol.gif thumbs_up.gif


Ma mängin ka võimalikult low graafikaga ja midagi kadunud ekraanilt pole küll. Kuna tahan võimalikult head fpsi mis on MP mängudes oluline mitte graafika.


No 640x480 resoga läheb omajagu ikkagi kaduma. Üldiselt pole HD 3650 see kaart millega BF3 mängida, aga hetkel pole valikut. Muidu isegi uue kaardiga(7950) mängiks 1600x1200 @ low, kuigi "high" või "ultra" peal saavutaks ka 90fps pidevalt(ekraan 90hz)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 13:56:19 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja icon_sad.gif


mida sa ise arvad siis?
omamoodi karakter oled ikka

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 13:59:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja icon_sad.gif


mida sa ise arvad siis?
omamoodi karakter oled ikka

call of duty-st on bf-is adminnid natuke tõsisemad, kuigi on ka päris palju badmine. Ma kickiks ka selle peale välja või siis karistaks surmaga vms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 14:05:52 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
võtaS-ux(x=h)u kirjutas:
-peale minu lauset: "F Y admin" visati serverist välja icon_sad.gif


mida sa ise arvad siis?
omamoodi karakter oled ikka

Kui tüübi kasutajanimi on "Võta suhu", siis on üpris selge, et tegemist on tõesti omamoodi tegelasega.
libe kirjutas:
paras thumbs_up.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 16:10:19 vasta tsitaadiga

-hommikul nottisin jänkisid ja kui olin mõned korrad camperist adminnile selja tagant nuga andnud siis ei mahtunud talle pähe kuidas ma nö. "tema kavale nõksu" läbi hammustan ja ta maha võtan.
sain kicki mingi suva põhjendusega ja siis läksin sinna samasse serverisse tagasi ja paningi selle F Y ..... icon_biggrin.gif

selge see et mulle uuesti jalaga anti ega ma teisiti ei arvanudki..... lihtsalt otseselt midagi väga sitta ju ei öelnud icon_biggrin.gif

ja minu karakteri pärast ärge muretsege, sellega on kõik-kõige-paremas-korras icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 16:14:55 vasta tsitaadiga

Pane report siis - abusive admins vms.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 16:16:19 vasta tsitaadiga

No see ei õigusta ikka seda ütlemast.
Aga see, et ta sind kickis pmst sellepärast, et teda mitmeid kordi maha nottisid, on küll serveri admini poolt väär tegu. Sellistest serveritest tuleks EA-d reportida. Olen mitmeid kordi kuulnud, kuida seepärast EA on sellistelt serveritelt ranked staatuse ära võtnud. Kui "ohvrid" ise midagi asjalikku ette ei võta, ei kao need mõtlematud lollused adminide poolt ka ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 16:39:33 vasta tsitaadiga

-ei mina viitsi mingeid raporteid saata, pole kunagi saatnud ja ei hakka saatma ka.

tüüp passis täpselt sama koha peal ja paar sõpra olid tal all korrusel ka.
vana mineeris ühe trepi ära ja jäi teist passima, kui ma lõpuks läbi hammustasin kuidas ülesse saab ja jopskil paar korda pea maha nüsisin siis läkski triangel lahti.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 18:59:51 vasta tsitaadiga

ilus skoor läks kaduma icon_sad.gif miski 85 /15 oli
polnud vist piisavalt hea


E: tundub seal EF1 nimega servus autoban kui ratio üle 6.0 läheb.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 19:01:03 vasta tsitaadiga

... ütle nüüd, et sa pole ka valmis EA-le sellest serverist reportima? Ei viitsi või midagi?
BF3 on kohe palju parem, kui inimesed ei viitsi adminnide jobutsemisest ette kanda... Mina isiklikult paneksin nad häkkeritega samale pulgale - ban.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 19:05:01 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, Kui said kicki selle eest, et sa nottisid mitmeid kordi admini maha ning ei ole sellest nõus EA-d teatama, siis miks üldse sinna serverisse tagasi läksid ja adminni sõimama puhkesid? Siis sind seesugune käitumine ei häiri? Tõesti soovid, et las sellised tolbakad jäävad BF3 serveri adminiks edasi ning järgmine kord ehk juhtub jälle sama sinuga? Sel juhul ei ole mõtet siia teemasse nagu kaebama sellest tulla ju.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 21:27:52 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
ilus skoor läks kaduma icon_sad.gif miski 85 /15 oli
polnud vist piisavalt hea


E: tundub seal EF1 nimega servus autoban kui ratio üle 6.0 läheb.



Ei läinud kaduma, roundi lõpus saad ikka oma scoori kätte.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 21:27:55 vasta tsitaadiga

Järgmine kord admin hu*ab teed raporti ja lased jalga sealt serverist. Mis mõtet aega ja närve raisata ?
- teemal lõpp, korjame uue teema üles. Ja võtsid aega, et siia kaebama tulla ? Ega meie selle adminiga miskit tegema ei hakka ju, ise pead reportima ja vsjoravnõ.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 22:07:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel crashib mäng desktopile? icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 22:11:41 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 22:16:39 vasta tsitaadiga

Päeval korra tuli mängu isu, kuid roundi lõpus ka mäng crashis ning ei viitsinud rohkem mängida. icon_biggrin.gif Aga varem pole crashe kohanud, arvatavasti siis BF-i/EA endi viga hetkel-
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 29.09.2012 23:38:51 vasta tsitaadiga

Kellel nvidia kaardiga crashib mäng proovigu vana 301 driverit.Minu arvuti peal 306 driver battlefield 3-ga ei tööta(battlefield 3 has stopped working)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:13:19 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kellel nvidia kaardiga crashib mäng proovigu vana 301 driverit.Minu arvuti peal 306 driver battlefield 3-ga ei tööta(battlefield 3 has stopped working)

thumbs_up.gif Suured tänud. Mul oli sama viga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 04:01:32 vasta tsitaadiga

ostsin armored killi, sisestasin koodi, ütles success aga mängu librarys näha pole o.O
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 30.09.2012 04:08:25 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
ostsin armored killi, sisestasin koodi, ütles success aga mängu librarys näha pole o.O

Ega ei saagi olema icon_lol.gif Sest DLC-d ei teki libarysse icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 16:26:28 vasta tsitaadiga

Kust kampa saaks mingi tiimitöö jaoks? Täna terve päeva täristand ringi, kuid no ei tule see mäng nagu tahaks kill ratio jääb suurtes 64 pub-ides tavaliselt lõpuks 1 või 0.5 vahele, vahest veel hullemgi (1:10) kuid skooritabelis olen alati ikka pigem ülemises otsas - flag capture teemaks.

Pinda käib ka squad repairi saamine - vaja assignment täis saada, uhmurdid ei kasuta enamasti tanki ja kui kasutavadki siis õigel hetkel panevad putkama kui ma parandama hakkan või hüppavad ise välja (siis ei saa squad repair score). Kihutavad eest ära ja ei jaga maad ega mütsi, et squad member parandada üritab tanki. Jooksed nagu loll oma torchiga siis ringi - run speed on sellega ka miinimum.

Vahest leidub hea choppa piloot ja siis gunnerina on ikka tehtud müstilisi 5:1 KD ratiot näiteks.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 30.09.2012 16:41:28 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
hvallimagi kirjutas:
ostsin armored killi, sisestasin koodi, ütles success aga mängu librarys näha pole o.O

Ega ei saagi olema icon_lol.gif Sest DLC-d ei teki libarysse icon_wink.gif


Librarysse need jah ei teki kuid neid saad sa näha kui sellele "i" ikoonile klikid

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 16:46:39 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kellel nvidia kaardiga crashib mäng proovigu vana 301 driverit.Minu arvuti peal 306 driver battlefield 3-ga ei tööta(battlefield 3 has stopped working)


Mul gtx 670. 306'ga jookseb ilusti.

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abimees0
HV vaatleja
abimees0

liitunud: 31.08.2011




sõnum 30.09.2012 17:21:07 vasta tsitaadiga

Tulistasin mortariga teisi mortareid, Operation metros rushis esimeste M-com stationide juures. Olin defence tiimis. Skoor oli umbes 24:3 vms icon_cool.gif . Tegin nii, et panin mortari maha, lasin ründajate mortarite pihta, jooksin teise kohta ja kordasin. thumbs_up.gif

Ja banaan tuligi thumbs_down.gif
Edit: Siin Battlelog report xp-si ei saanudki icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 30.09.2012 17:44:26 vasta tsitaadiga

Siiani olen ma enda kogemustest aru saanud, et igasugu errorite ja connection probleemide tõttu tuleb raundi lõpus XP siiski üle.
BAN on ainus võimalus adminitel su hea skoor p****e keerata.
Olles ise mõnel korral selle saanud, on need ka nagu ainsad raundid, kui tõesti XP on kaotsi läinud.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:03:27 vasta tsitaadiga

xp kaob siis ka ära kui servust millegipärast väljuda ja uuesti sisse minna.. alustab otsast peale.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 21:14:59 vasta tsitaadiga

Keegi Windows 8-ga ka BF3 jooksutab? Kui keegi AMD meestest, siis draiverid jooksevad ka ilusti? Enda läpaka draivereid kuskilt ei leia (HD6630M). Win7 draiverit proovisin, kuid see ajab Windowsi hulluks, ehk ei sobi. AMD kodukalt valides Win8 draiveri ning istallimisel ütleb, et ei ühildu minu kaardiga vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 01.10.2012 00:24:34 vasta tsitaadiga

Keegi kunagi reklaamis siin global conflicti vist. ehk oskab rohkem rääkida
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 07:58:06 vasta tsitaadiga

abimees0 kirjutas:
Tulistasin mortariga teisi mortareid, Operation metros rushis esimeste M-com stationide juures. Olin defence tiimis. Skoor oli umbes 24:3 vms icon_cool.gif . Tegin nii, et panin mortari maha, lasin ründajate mortarite pihta, jooksin teise kohta ja kordasin. thumbs_up.gif

Ja banaan tuligi thumbs_down.gif
Edit: Siin Battlelog report xp-si ei saanudki icon_sad.gif


huvitav... ma samas serveris teen üldjuhul sama tehnikaga mortardamist. skoor vast niisuur pole tulnud aga banaani ka pole pakutud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 01.10.2012 09:44:17 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda milles probleem olla võib:

nimelt mõtlesin et mängiks BF3 üle pika aja, oli vaja update teha ~2.5gb .

tegin ära ning nüüd mängu minnes hääl on aga pilt on must.

kuulda on et serverisse connectis ära , action käib taustal aga pilti pole icon_confused.gif . Viimati kevadel mängisin siis toimis kõik ilusti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 01.10.2012 10:04:24 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Keegi Windows 8-ga ka BF3 jooksutab? Kui keegi AMD meestest, siis draiverid jooksevad ka ilusti? Enda läpaka draivereid kuskilt ei leia (HD6630M). Win7 draiverit proovisin, kuid see ajab Windowsi hulluks, ehk ei sobi. AMD kodukalt valides Win8 draiveri ning istallimisel ütleb, et ei ühildu minu kaardiga vms.

Milleks win8,kõik driverid on betad ja performance on vähemalt 20-30% halvem kui win7.Youtubes piisavalt videosi,kus võrreldaks mängude perfi mõlema windowsiga.Ise enne järgmist aastat kindlasti win8 ei proovi,äkki siis on vähem buge ja korralikud driverid.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 01.10.2012 10:07:46 vasta tsitaadiga

Pakun, et sul RU version kuna sümtomid küll sellised.
Vaja lihtsalt uus language pack tõmmata ja korras:
http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html

omang kirjutas:
Oskab keegi öelda milles probleem olla võib:

nimelt mõtlesin et mängiks BF3 üle pika aja, oli vaja update teha ~2.5gb .

tegin ära ning nüüd mängu minnes hääl on aga pilt on must.

kuulda on et serverisse connectis ära , action käib taustal aga pilti pole icon_confused.gif . Viimati kevadel mängisin siis toimis kõik ilusti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 12:54:00 vasta tsitaadiga

sain ka oma esimesed vitsad icon_cry.gif , norm server - sitaks seal pelanud aga täna tehti selgeks et admini ei tohi korduvalt mobile artyga ownida ... icon_lol.gif icon_lol.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/00d2ec76-1c3e-4724-b480-1a3e0f537bbd/Luftschlacht-German-Hardcore-1000tick-by-rhra-de/


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 13:10:49 vasta tsitaadiga

Ehk siis mõeldi mingi olematu põhjus välja?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.