Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Sleeving märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.10.2011 10:33:44 Sleeving vasta tsitaadiga

Kiire otsinguga teemat ei leidnud.
Keegi tegeleb ka sellega siit? icon_razz.gif

Osad kaablid endal olen pikendused tellinud (aitäh, Modikomp). Kaua selline asi ei rahulda muidugi (lisab peidetavate kaablite kogust).
Kahjuks Eestis vist ei müüda otse kuskil kvaliteetset sleevingu materjali, sai nüüd tellitud üks korralikum kogus MDPC'st. Pidavat üks parimaid olema.
Pakk käes, siis vaatab, mis saab icon_razz.gif

Toidet esialgu ei taha sleevida, pigem ostan enne mingise full-modulari või maksimaalselt lähedase asja ja siis vaatan edasi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 16:30:25 vasta tsitaadiga

Palju maksma läks sealt tellimine ja mis tellisid?
Ma neid vaatand ja kuradi kenad küll ikka need tehtud toiteplokid, ainuke jama see, et Eestis neid saada pole.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.11.2011 16:12:03 vasta tsitaadiga

2x10m (must+valge), heatshrink samale kogusele vastav ja mõned 3-pin otsikud + saatmine kokku 30 euri.
Ei kurda.

EDIT:

Esimene katsetus valmis. Kogu vendipargi pilte ei pane, mis sleevitud. 2 näitlikku pilti lükkan siia.
Lisaks vahetasin mõned otsikud ka ära ja paar 3-pin pikendust sai ka sleevitud. Kõik näevad välja, nagu allpool näha pildil.
Kvaliteedivahe nö suvalise OEM sleevinguga võrdlemiseks vaadake all pilti ja kõrvale pange nt suva kaabel, mis toitekast tuleb "tehasesleevinguga."




_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.03.2012 16:30:35 vasta tsitaadiga

Tekkis nüüd sama küsimus, et kust seda sukka normaalse hinnaga saaks? Noortehnikus muidu on ja praegu mingi soodukas ka aga neil on ainult musta. Mul oleks musta ja healjuhul sinist vaja. Tundub, et tuleb ka välismaalt tellima hakata. Teine asi oleks veel see U-channel!?
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2012 17:20:43 vasta tsitaadiga

Korralikku sleeve'i ei saagi odavalt icon_razz.gif
Eestist veel eriti.

Kindlasti tuleks võimalusel vaadata ja uurida, kas on ikka täiesti läbipaistmatu sleeve. Odavad paistavad rõvedalt läbi ja isegi MDPC-X oma tuleb valge isoleeriga alt aidata, et kaabli läbipaistvust peita.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.03.2012 18:00:06 vasta tsitaadiga

Mis see MDPC kujutab endast turgu? Lahti ainult kindlal ajal?! Mis keywordiga neid ebayst otsida saab. Sleevingu ja net sleeving tulemusena andis muid huvitavaid tulemusi.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 18:17:47 vasta tsitaadiga

aivar1988, http://en.mdpc-x.com/mdpc-sleeve.htm

Ilmselt nõudlus ületab pakkumist, ku ivaadata viimasel ajal casemode siis paljudel ära sleevitud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.03.2012 18:31:09 vasta tsitaadiga

K3ndu, ma sinna lehele juba sattusin aga nagu sealt välja loeb siis on "pood" ainult piiratud aja avatud. Täna kell 19.00 peaks siis turg avatud olema. Väga haige süsteem. Tüüp pole vist ostukorvi peale veel komistanud. OK, ilmselt on tal selleks mingi põhjus, mis mind eriti ei huvita. Sleevitud juhtmed on tänapäeval tõesti must have. Tahaks toitel juhtmed eraldi ära sleevida, sest praegust 24pin paksu soolikat on üliraske paika väänata. Väga odavalt on see termorüü seal praegu peal.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2012 18:47:31 vasta tsitaadiga

aivar1988, poe omanik on haige ja järjekorrad nii pikad, et ei võta lihtsalt igal ajal tellimusi vastu. Mingil hetkel peaks jälle vanasse vormi ehk 24h e-poeks tagasi minema.

Võid muidugi ebayst vms paracordi tellida ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.03.2012 19:17:30 vasta tsitaadiga

Imelik siiski, et sellise mastaabiga lehel selline teema. Paracord on ju nöör. Langevarju nöör kui õigesti mäletan. Njah, sealt saaks seest selle sisu välja tõmmata aga kas need sleevid mitte mingi poolplast keemia pole?
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2012 20:08:23 vasta tsitaadiga

aivar1988, http://ftwpc.com/cables-and-sleeving/paracord-sleeving.html
Võid sealt ka tavalist sleeve'i tellida, kui tahad icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 00:05:39 vasta tsitaadiga

Ise ostsin sleevi oomipoest, minu arust väga hea kvaliteet ja hind pole ka väga tappev 7.29eur/10m. http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=FARNELL_1297207
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 08:17:36 vasta tsitaadiga

aivar1988, vaat Googlesse, seal paracord sleevinguga ikka väga ilusad lõpptulemused. Tahaks ise ka tellida kuskilt ja teha midagi, aga vaja Paypali vms. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.03.2012 10:56:10 vasta tsitaadiga

K3ndu, kui Paypali vaja, siis võta ühendust. Iseasi, kas sulle Tallinna kaudu väljamaalt sobib icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 11:23:45 vasta tsitaadiga

softis, ma vaatan, et sealt FTW'st on päris kallis tellida. Pigem vaadata MDPC'st kui seal kunagi saadavale tuleb.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 13.03.2012 12:14:02 vasta tsitaadiga

K3ndu, ma otsin natuke seda paracordi poodidest ning vb tellin ka oomipoest seda sukka. Kui nendest midagi välja ei tule siis lööme MDPC saatekulud pooleks thumbs_up.gif

Vaatasin eile siis MDPC lehel tooteid. Vähemalt nii palju kui jõudsin. Tal on otseses mõttes see leht lahti "for a very short time". Eile oli vähem kui 20 minutit ja seda nagu ma aru saan mitte haiguse pärast, vaid see leht ongi selline. Selle aja jooksul pead siis toodetega tutvuma ning ära tellima. Üldiselt on seal siis igat värvi ja tooni seda sukka kolmes mõõdus- 10, 100 ja 200m. Lisaks juba valmis sleeve-tud sata kaablid. Igast tööriistasid, millega on mugav neid pinne pesast välja kangutada, mõned komplektid sukk+termorüü, tavalisi musti raua neete korpusejaoks ning kaabli klambreid.. neid käpa kujulisi plekitükke.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.03.2012 13:30:01 vasta tsitaadiga

Peast mäletan, siis on seal sleevid, kummiotsad, pistikuotsad, klemmid, tööriistad, klambrid-needid.

Krt, ongi pood niisama hetkel jupiti lahti - kvaliteedi hoidmiseks.
See link on ehk abiks, aivar1988: http://www.overclock.net/t/1226831/guide-how-to-order-mdpc-during-short-open-times-time-zone-calc-cart-method

Siin ka päris head kraami väidetavalt: http://myworld.ebay.com/furryletters/

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 14.03.2012 17:40:49 vasta tsitaadiga

Käisin täna Pärnu ehituspoodides seda paracordi siis otsimas. Mingeid sellises stiilis nööre leidsin aga jah. Bauhofis jäi üks 3mm sinine silma. Kui paremat miskit ei leia siis proovin vb seda.

Tonis454, räägi selle ümbermõõdust. Välja venitatult ja kokku surutult. Selle molexi juhtme ümber jääb tihkelt? Sata otsiku pigistab sealt läbi?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 18:02:52 vasta tsitaadiga

Sata otsik kindlasti läbi ei lähe, ma arvan et selle jaoks peaks sleev vähemalt 10mm olema, see 3mm on paras juhtmete eraldi sleevimiseks.
Oomipoe lehel võta tehnilised andmed, seal olemas Bore Diameter Max:7mm Bore Diameter Min:1mm
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.03.2012 18:53:55 vasta tsitaadiga

Tonis454 räägib õiget juttu. SATA jaoks on eraldi sleevid.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 20:30:13 vasta tsitaadiga

Käisin täna korra ühes ehituspoes kus paistis olevat ainult valget värvi.
Aga tekkis küsimus, et kas seal paracordi sees on siis omakorda veel nõõr, mis on võimalik välja tõmmata?
Ning siis on võimalik juhtmed läbi ajada?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.03.2012 00:00:08 vasta tsitaadiga

K3ndu, sleevimiseks mõeldud paracord on küll tühi seest. Nii ma olen väljamaa saite lugedes aru saanud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 08:44:57 vasta tsitaadiga

softis, mul on just küsimus meie ehituspoodides olevate nööride kohta.icon_biggrin.gif
Poes ei saa hästi aru ka, kuna otsad hargnevad ja sellest tingitud ei näe ka hästi sisse.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.04.2012 09:11:16 vasta tsitaadiga

softis

Kas sul ka valgest sleevimisest pilti on?
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.04.2012 09:30:01 vasta tsitaadiga

SilQ, ei ole.
Materjali on, aga vahepeal jäi pooleli osa sleevimist.

Siin kohe alguses on näha, kuidas jääb (eeldusel, et valge isoleeriga ära katad enne juhtmed):
http://www.overclock.net/t/1178100/won-by-cyclops-lutro0-customs-24-pin-mdpc-extension-white-black

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 25.04.2012 12:18:00 vasta tsitaadiga

Tegin siis põhjaliku uuringu ja MDPC ikkagi liiga "hõre". Selle puhul tuleb tõesti juhtmed ära maskida või kogunisti ära vahetada. Praegu ootan oma paracordi tellimust.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.04.2012 16:55:55 vasta tsitaadiga

Kust üldse eestist sleevimiseks materjali osta?
Kas oomipoes peale musta värvi ka midagi muud leidub?
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 25.04.2012 17:13:45 vasta tsitaadiga

SilQ, polegi. Teen esialgu enda PSU peal sleevingu katsed ära ja kui jääb ok siis avan oma sleevimis teenuse icon_biggrin.gif Ega seda paracordi pole ka mis lihtne saada. Nagu kõigest siin maailmas on ka sellest made in china odavam variant saadaval. Kvaliteet muidugi vastav.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plehis
HV kasutaja
Plehis

liitunud: 31.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 20:35:50 vasta tsitaadiga

Sleevi peale ei raatsinud raha raisata ja tegin niiöelda "vaese mehe sleevingu".Kodus oli valget ja musta isoleerteipi. Tegin kõik kaablid musta-valge triibuliseks... üle 2 tunni läks aega, aga tulemus on ilus. Kui saan varsti enda uue arvatilaua valmis kuhu läheb arvuti kohapeale plexiklaas(selleks, et ikka arvuti näha oleks) siis panen foorumisse pildid ka üles. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.04.2012 09:05:42 vasta tsitaadiga

Käisin oomipoes asja uurimas.
Anti mulle selline leht: www.farnell.com et sealt saavad nad kõike tellida.
Ise pole veel surfanud aga väideti et seal on kõike värve kõikides mõõtudes. Kvaliteeti ei tea.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.06.2012 16:46:22 vasta tsitaadiga

http://www.moddiy.com/

Keegi siit on tellinud nt eelsleevitud kaableid? vms?
Mõnes foorumis täitsa kiidetakse seda lehte. Paistab suht kiire kohaletoimetamisega ka olevat.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.09.2012 16:04:53 vasta tsitaadiga

On siis keegi kaablid ära ka sleevinug? Kuidas välja tuli?

edit:
Teen ka varsti tellimuse ära, 54meetrit kaabli maski läheb korvi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.09.2012 17:05:33 vasta tsitaadiga

Mul seasonic platinum 860w ja tahaks ka seda individuaalselt slavetud kaableid.
Rohelisi just nagu siin http://www.tomshardware.com/gallery/corsair-sleeved-cables,0101-324111-0-2-3-1-jpg-.html
Teab keegi kust selliseid saaks? Corsairi omad vist lähevad seasonicule ka äkki? Sest corsair mingis osas vist kasutas seasonicu sisu...

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.09.2012 17:13:15 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mul seasonic platinum 860w ja tahaks ka seda individuaalselt slavetud kaableid.
Rohelisi just nagu siin http://www.tomshardware.com/gallery/corsair-sleeved-cables,0101-324111-0-2-3-1-jpg-.html
Teab keegi kust selliseid saaks? Corsairi omad vist lähevad seasonicule ka äkki? Sest corsair mingis osas vist kasutas seasonicu sisu...


Ma ei saa aru mida sa täpselt mõtled. Pildi peal tundub et ise on sleevitud kaablid.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.09.2012 18:04:34 vasta tsitaadiga

Corsairi otsad ei sobi Seasonicule. SS otsikud, netist lugedes, pidavat sellised olema, mis on nö ühekordsed. Et telli koos kaablitega ka kõik otsikud lisaks, kui tahad ise proovida.
Muidu http://www.moddiy.com/ peaks olema SS toitele sleeve'itud kaablid müügil. Olen sealt igast muid asju tellinud ja kvaliteet väga timm.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 27.09.2012 19:31:36 vasta tsitaadiga

http://www.modikomp.ee/modding/00870S/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.09.2012 20:14:41 vasta tsitaadiga

Ei ma mõtlesingi osta kohe valmis kaablid juba.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.09.2012 21:08:29 vasta tsitaadiga

zlenard kirjutas:
http://www.modikomp.ee/modding/00870S/


See ei ole entusiasti sleeving. Suht sama, mis tehasest enamusel toiteplokkidel on ümber juhtmete veetud.

-FoX- kirjutas:
Ei ma mõtlesingi osta kohe valmis kaablid juba.


Võid modikompi abiga ka pikendused tellida icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.09.2012 21:22:13 vasta tsitaadiga

Seal lingil mis antsite on rohelise nööriga olema ...
Vaja olekski rohelist kas keegi tellida viitsib väikse rahaeest?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 07.10.2012 17:41:40 vasta tsitaadiga

Proovisin kah kätt natsa. Ventika puhul originaal juhtmestikust unustasin pilti enne teha.
Paar sata kaablit sai kah tehtud. 1 panen üles.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kp
HV kasutaja
Kp

liitunud: 05.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2012 17:07:46 vasta tsitaadiga

Farnellist peaksid saama tellida: link

-FoX- kirjutas:
Mul seasonic platinum 860w ja tahaks ka seda individuaalselt slavetud kaableid.
Rohelisi just nagu siin http://www.tomshardware.com/gallery/corsair-sleeved-cables,0101-324111-0-2-3-1-jpg-.html
Teab keegi kust selliseid saaks? Corsairi omad vist lähevad seasonicule ka äkki? Sest corsair mingis osas vist kasutas seasonicu sisu...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 21:11:04 vasta tsitaadiga

Tuleb ka vist pakk mdpc-st. Tööriistade komplekti tellin hiinast 14euroga sama mis mdpc vist.
Pakk läehb 40-50 eurot. Seal sees on 30m small black sleeving 150 heatshirinki, sata sleeve 5m ja sinna ka 0,7m heatshrinki.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 12.10.2012 19:53:46 vasta tsitaadiga

heatshirinki leidub isegi ehitus poodides. icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.10.2012 20:10:24 vasta tsitaadiga

Tööriistad saabusid täna, varsti peaks kaabli rüü ka saabuma.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis SilQ 24.08.2013 18:48:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 12:35:53 vasta tsitaadiga

SilQ, Palju maksid?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.10.2012 13:07:19 vasta tsitaadiga

SilQ, loodan, et sul piisav eeltöö tehtud ja oled arvestanud, et ehk on sul ka uusi pistikuid vaja (sõltuvalt tootjast ei saa pistikuid alati uuesti kasutada icon_razz.gif ).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.10.2012 11:37:48 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
SilQ, Palju maksid?


Umbes 13€ maksis töörista komplekt, ebay'st.

Sleeving materjalid tulid tiba üle 40€, aga selle saabumis aega veel ei tea.

softis

icon_biggrin.gif Ei, sellega ma pole arvestanud. Fan pistikuid mul vedeleb aga loodan et toiteka pistikud jäävad kõik töökorda icon_smile.gif


Edit.

Paar päeva tagasi jõudsid siis sleeving materjalid ka kohale. Pole olnud üldse aega tegeleda. Ehk nädalavahetusel saab vaikselt algust teha.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis SilQ 24.08.2013 18:49:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.10.2012 14:02:27 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Jään pilte jms ootama icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.10.2012 10:13:06 vasta tsitaadiga

Nii, sai siis nädalavahetusel natuke sleevitud. Peab ütlema et päris aega nõudev tegevus, nokitsemist üks jagu. Arvestades ka seda et teen seda esimest korda siis alguses töövõtete saavutamine võttis aega.
Pildid pole just kõige paremad, kasutasin selleks telefoni.
Mõned tunnid mõlemal päeval ja tehtud sai siis

3 ventikat, 1 jäi tegemata.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühe sata toite kaabli, kuna sata pistikuid oli küljes 5 ja neid ma ei vajanud siis tegin omaloomingut ja eemaldasin ülejäänud kolm. 2 Ketast arvutis ja olen enam kui kindel et tulevikus ei vaja ma ka rohkem kettaid.
Spoiler Spoiler Spoiler

2x PCI-e kaablid video jaoks.
Spoiler Spoiler Spoiler


Rohkem ei jõudnutki. Teha oleks vaja siis üks vent, üks molex kaabel, üks sata toide dvd rommile, korpuse kaablid ja toitest tulev 24pin emaplaadi juhe ja CPU 8pinnine juhe.


viimati muutis SilQ 24.08.2013 18:49:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 02:04:08 vasta tsitaadiga

Sai ka täna ( või noh siis eile icon_biggrin.gif ) sleevitud suts:

2x Pci-E 6pin

Spoiler Spoiler Spoiler


24pin ja 8pin ka tehtud nüüd

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Sleeving mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.