Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 12:44:19 vasta tsitaadiga


Link



Ei, "normaalne" .

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 24.09.2012 13:15:28 vasta tsitaadiga

4 multikat WOT teemal. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 14:35:36 vasta tsitaadiga

Made my day. Täna üks vastastest kirjutas mängus nii: "Every time I play with french tanks I lose 50% hp because they are so ugly"

Aga kellelgil on veel lagi probleeme? Üsna imelik, sest tavaliselt on ping 30-50ms, kuid nüüd viimasel ajal on 250-300 isegi vahepeal. Porri ei tõmba ja nett on korralik.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 14:37:17 vasta tsitaadiga

Ei tea. Mul pole suht kunagi alla 100ms ja üle 150ms. Elioni kodulahendus tlns.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.09.2012 17:19:32 vasta tsitaadiga

kuidas ma lülin neid mappe kus peab kusagil metsas passima ja siis kõik lasevad mind, aga mina kedagi ei näe.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 17:25:55 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ei tea. Mul pole suht kunagi alla 100ms ja üle 150ms. Elioni kodulahendus tlns.

Mul oli isegi Elisa M-internetiga 70-90 vahel. Praegu Campusnetiga 50-70ms.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 24.09.2012 18:37:36 vasta tsitaadiga

Väga ägedad multikad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.09.2012 20:28:34 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Väga ägedad multikad thumbs_up.gif


Jah, väga head. Koomiksid viimastelt võistlustelt on ka päris head olnud, tuleb veidi otsida icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.09.2012 01:28:29 vasta tsitaadiga

Nii mängitakse T44´ga. Väike ohverdus platooni poolt ja STAHP!
Võit! Lahing: Malinovka 25. september 2012. a. 1:10:24 Masin: T-44 Kogemused: 3 854 (x2 esimese lahingu puhul iga päev) Krediiti: 47 593 Lahingu saavutused: Äss, Snaiper, Täpsuslaskur, Meisterlaskur, Valdamise märk: "Tankiäss"
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hRR
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012




sõnum 25.09.2012 14:15:28 vasta tsitaadiga



3on3 Series: Cup 9

Lahingueeskiri:
- Mängurežiim: Rünne;
- Kuni 6, järgu raske- või keskmised tankid;
- Ajalimiit: 10 minutit;
- Premiumtankide, -mürskude ja -tarvikute kasutamine on lubatud;
- Kaardid: Prokhorovka, Erlenberg, Liivajõgi, Karjala

Paluks tähele panna, et kõik karikavõistluse esimese päeva mängud mängitakse ilma kohtuniketa. Kohtunikud haldavad mänge alates 1/4 mängudest.

Reegleid saab uurida SIIT.

Auhinnafond:
(20 ja enam tiimi)
1. koht - 6000 kulda igale mängijale;
2. koht - 4500 kulda igale mängijale;
3. koht - 3500 kulda igale mängijale;
4. koht - 2500 kulda igale mängijale;
5. - 8. koht - 1000 kulda igale mängijale;

Kuidas lahingu ruumi tekitada
Kuidas tulemustest ekraanitõmmist teha
Kuidas lahingu tulemusi edastada ja matši meediat üles laadida
Kuidas “noshow”-d tõestada ekraanitõmmistega

Õnn kaasa ja lõbutsege! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 16:43:31 vasta tsitaadiga

Ilmselt vajame üht liiget oma 3v3 ^^ juurde.
Mõlemal meil eliit KV1S koos korraliku meeskonnaga (100% ja skillid jooksmas) ja mänguoskus kah veits üle keskmise. Sama ootaks ka liitujalt. icon_smile.gif
Ei pea mängima KV1S. Võib olla ka 3601 või 12T näiteks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 16:54:35 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt vajame üht liiget oma 3v3 ^^ juurde.
Mõlemal meil eliit KV1S koos korraliku meeskonnaga (100% ja skillid jooksmas) ja mänguoskus kah veits üle keskmise. Sama ootaks ka liitujalt. icon_smile.gif
Ei pea mängima KV1S. Võib olla ka 3601 või 12T näiteks.


Amx 12t on light nii et temaga ei ole midagi teha.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 17:03:43 vasta tsitaadiga

12T on suurepärane lõpetaja. Ma mängin temaga isegi. T6 lahingus on ta väga hea tank. 1:1 ma ilmselt võtaks sellega tihti KV1S kah ära.
Tema ainuke miinus on et ta pole nii särtsakas, kui light tank olla võiks. Venelased andsid kriips kahele mootori ja 12T´le 2 prantslast lükkama.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 17:33:04 vasta tsitaadiga

- Kuni 6, järgu raske- või keskmised tankid;
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 17:36:10 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Nujah. Siis kukub mõni valik ära.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hRR
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012




sõnum 26.09.2012 11:22:20 vasta tsitaadiga

1on1 Series: Cup 13

Check-in: 26.09.2012 20:00

Kuidas turniirile registreerida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.09.2012 16:16:00 vasta tsitaadiga

Vahepeal selline tehniline küsimus - paljud siit on proovinud 8.0 beetat - kuidas siis on seal multicore toega? Kui kõik-kõik-kõik põhja keerata, kas suudab mäng kasutada rohkem kui ühte CPU tuuma?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2012 16:23:29 vasta tsitaadiga

erick, Overlord on korduvalt öelnud ju, et multi-core tugi ei ole renderdusmootori taga kinni.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.09.2012 16:38:07 vasta tsitaadiga

Ega ta pole seletanud, mille taga siis? icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 17:18:41 vasta tsitaadiga

Niipalju olen tähele pandnud,et HT väljas toimib asi paremini+veel 2 tuuma neljast.
Enda arvamus,et win üritab jagada mängu kasutust kõigi 8 loogiliste tuumade vahel ja see ajab cache umbe
kuna mäng ise piinab ainult ühte tuuma.Mõni tark vast oskab paremini lahti seletada aga muutusi pole prose
kasutuse osas 7.5 vs. 8.0.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2012 19:06:44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ega ta pole seletanud, mille taga siis? icon_smile.gif
Umbra nimeline middleware olevat selles vallas piduriks.

rycyve, jah, HT on mitmetel juhtudel miinuseks hoopis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 20:40:38 vasta tsitaadiga

Overlord lahkus meie juurest, täna andis ametliku teate. icon_neutral.gif beer_yum.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 20:51:11 vasta tsitaadiga

Jube loll värk. Mõtlesin et võtan siis ka osa 1x1 lahingust. Päeval regasin, printisin paberile igast õpetused asjad, juba kella 19:50-st arvuti taga jne... ja siis selline asi et ei tule ega tule kutset (teine osapool pidi kutsuma).

Ootan ootan, midagi ei tule, räägin tüübiga et kutset pole, see väidab et 3 x juba saatnud. siis mingi 10 min mängu õigest algusest hiljem tuli kutse, ma panin kohe accept ja siis see räägib et ma olen juba kaotanud ja liiga hilja jne... Kas võib olla et tüüp venitas meelega kutse saatmisega? Kuhu kaevata? Tegin balti liiga foorumisse postituse ka aga rong on juba läinud anyway. icon_sad.gif

Screen ka

http://balticleague.worldoftanks.eu/media/kunena/attachments/1132/shot_001.jpg


OSKAB KEEGI KOMMENTEERIDA et WTF?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 20:54:41 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Overlord lahkus meie juurest, täna andis ametliku teate. icon_neutral.gif beer_yum.gif


Mis, kus? icon_eek.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:23:41 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Yankuonu kirjutas:
Overlord lahkus meie juurest, täna andis ametliku teate. icon_neutral.gif beer_yum.gif


Mis, kus? icon_eek.gif


http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/155935-overlords-farewell/

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:26:29 vasta tsitaadiga

Yankuonu, ma mõtlesin juba et lahkus parematele jahimaadele.
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:26:48 vasta tsitaadiga

Etz, jah, ega sa ei olnud ainus
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:34:19 vasta tsitaadiga

Lahkutakse jalad ees -.- Kasutame õigeid väljendeid.

Aga vaatan, et M6'st võib isegi asja saada. Lint ja toru uuendatud ja tulemus nagu öö ja päev.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:35:54 vasta tsitaadiga

chatro, no just thumbs_up.gif
Sellest ka minu hämming...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 26.09.2012 21:36:58 vasta tsitaadiga

Homsest 8.0 väljas!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.09.2012 10:10:33 vasta tsitaadiga

kella 1 ajal siis tuleb fail nagu ikka?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimold
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:11:40 vasta tsitaadiga

Kui launcher käima jätta, kas ta hakkab ise uuenduse saabudes tirima või toimub ainult käivitades selle otsimine ?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.09.2012 10:16:00 vasta tsitaadiga

Reimold kirjutas:
Kui launcher käima jätta, kas ta hakkab ise uuenduse saabudes tirima või toimub ainult käivitades selle otsimine ?
Vaid käivitades.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 11:57:39 vasta tsitaadiga

Mul oli selle 8.0 betaga huvitav asi, panin mängu laadimise ajaks alla ja siis mingi hetk kui peale hakkas vahetasin mängu peale, ja siiani vanas toimis asi ilusti. Uues aga hakkas katkuma jubedalt algul ja fps alla 10 ne... mõni kord kestis see terve lahingu, mõni kord natuke aega alguses. Siis nagu käis plaks ja hakkas jooksma asi.
Üleeile viimati proovides oli vahepeal üldse nagu kui ei pand mängu alla siis ka alguses fps jube madal. siis jälle laks ja hakkas tööle. Korra ka menüüs juhtunud. On kellelgi veel sellist teemat?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 27.09.2012 13:04:38 vasta tsitaadiga

Keegi torrenti leiab, siis võiks siia märgi maha jätta. thumbs_up.gif

Edit:
krist2an, tänud thumbs_up.gif


viimati muutis MorRAW 27.09.2012 14:21:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.09.2012 13:05:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
erick kirjutas:
Ega ta pole seletanud, mille taga siis? icon_smile.gif
Umbra nimeline middleware olevat selles vallas piduriks.


Huvitav, sama middleware'i kasutavad ka PS3 ja X360, mis on mõlemad heavily multithreaded... neil nagu pole probleemi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 13:32:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mikk36 kirjutas:
erick kirjutas:
Ega ta pole seletanud, mille taga siis? icon_smile.gif
Umbra nimeline middleware olevat selles vallas piduriks.


Huvitav, sama middleware'i kasutavad ka PS3 ja X360, mis on mõlemad heavily multithreaded... neil nagu pole probleemi.

Veits vale teema? icon_biggrin.gif

Aga ise tõmbasin siit: http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.0_eu_setup.exe
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.09.2012 14:24:57 vasta tsitaadiga

Arutasime WoT multicore CPU supporti, niiet teema täiesti õige icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 14:32:23 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Arutasime WoT multicore CPU supporti, niiet teema täiesti õige icon_wink.gif

Ah kurat, peaks tähelepanelikum olema icon_biggrin.gif
Sain lõpuks KV4 107mm kahuri kätte, hoopis teine asi ju. Täpsus, läbistavus, kõik on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.09.2012 14:46:21 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:

Sain lõpuks KV4 107mm kahuri kätte, hoopis teine asi ju. Täpsus, läbistavus, kõik on thumbs_up.gif

ZiS-24 ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 15:23:54 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei suuda mäng ikka veel graafikat ning mitut tuuma koormata ning pean oma low settingute peal edasi tiksuma, et korralikku FPS näha.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.09.2012 15:28:25 vasta tsitaadiga

Seaded alla ikka jah. Aga panin tankile eesti lipu embleemid peale, päris andekas asi. Pilt on harjumatu esialgu (aga väga maaliline on ja helid on väga head), aga esimene vend juba istus mingis augus kinni ja enam välja ei saanudki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 16:11:58 vasta tsitaadiga

Pole enne nii hästi õnnestunud.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: Mul pole probleeme maximumi pealt, FPS on ikka 50-60.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.09.2012 16:27:22 vasta tsitaadiga

Kui sa juba FPSiga kiitled, anna oma raua specid ka, profiil sul ju täitmata icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 16:53:01 vasta tsitaadiga

Palun, tehtud. Kuigi ma ei plaaninud kiidelda, siis oma posti vaadates jääb selline mulje, vabandan. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 17:00:36 vasta tsitaadiga

Lükkasin kõik maxi, et proovida mis fps teeb. ~ 30 FPS oma stock E8400-ga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 17:01:35 vasta tsitaadiga

Endal profiilimasinal kõik viled põhjas, vsync peal ja 60FPS on nagu miinimum... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raisum
HV vaatleja
Raisum

liitunud: 12.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 17:02:27 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.09.2012 17:11:08 vasta tsitaadiga

Ohh nüüd on hea, et saab näha ka palju mängus sai kahju tehtud, hetkel rekord 4735.
Aga ühes arty mängus suutsin ainult 112 teha, sest mäng oli nii kiire, et 4 min oli läbi, st meie võitsime ja ma ei suutnudki kellegi eriti pihta saada.
Asend oli ka väga mage mul.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 17:37:16 vasta tsitaadiga

Mul I7-3612QM ja GF 650M @ 1000/1100. Mäng koormab tuumasid ja kaarti mõlemat vaid 30% jagu. Samas fps on madal. Low settingutel u40fps. icon_neutral.gif
Uued draiverid ka peal.
Arvutis viga pole, sest BF3 ja WoW suudavad ligi 100% load tekitada küll. WoT mootor on ikka täiesti optimeerimata.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.