|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
17.05.2012 18:59:38
|
|
|
eks ta teoorias ikka midagi mängib. hui znajet kui pika aja peale muidugi. ma toetasin CoolBooki arendajat $10-ga kasvõi ajaviiteks.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F45
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.12.2003

|
31.05.2012 18:11:45
|
|
|
| mul eelmise omaniku poolt installitud fan control. Uue emaplaadiga on muidu hea küll. Tempid on niisama netis olles alla 50 kraadi, kui enne olid ca 65 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
11.06.2012 20:39:00
|
|
|
| Uus 15.4" PRO saab vägagagi edev olema.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.06.2012 20:41:37
|
|
|
2880x1800 ekraani vaataks ise ka.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
11.06.2012 20:44:54
|
|
|
| Aidaa optical drive?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.06.2012 20:52:28
|
|
|
renhoelder, mitte "uuel" uuel MBP-l on Optiline olemas.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
11.06.2012 20:56:37
|
|
|
Aidaa FireWire. Mis paljudele ebameeldiv saab olema.
Juhul kui ei saa olema FW->USB3 kaablit
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
11.06.2012 20:58:44
|
|
|
Firewire pidi olema eraldi adapteriga läbi thunderbolti.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.06.2012 22:11:52
|
|
|
Njaa, uus 15" pro tuleb ligi võtta
13" seas suurt muudatust ei näe, suht sama mis eelmine, PS kui kellelgi vaja siis oleks tutikas karbis i7 13" pro pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
11.06.2012 22:15:37
|
|
|
Uue generatsiooni MacBook Pro
Kaalub 2kg ja on 18mm õhuke
15" Retina ekraan
2880x1800 ekraan
4 tuumaline protsessor (2.7GHz)
RAM kuni 16GB
GeForce GT 650M
Kuni 768GB SSD
Aku kestvus 7h / 30 päeva stand-by
2 Thunderbolt pesa, 3.0 USB
802.11n, Bluetooth 4.0
FaceTime HD kaamera
MagSafe 2 laadija
Uus jahutussüsteem (2 ventilaatorit)
Baashind $2199
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
11.06.2012 22:20:58
|
|
|
| Mind huvitaks kui tõhus jahutus uuel masinal saab olema. Eks peab esimesed ülevaated ära ootama, Eestisse nad nagunii enne sügist ei jõua ma eeldan.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.06.2012 22:26:44
|
|
|
renhoelder, suht kindel, et selle kuu lõpuks on kohal
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
11.06.2012 22:26:59
|
|
|
| Niisiis 17" mudel kaotati üldse ära ja selle asemele tuli õhem ja väiksem 15" selle überdisplayga. Ülejäänud liin ja enam-vähem samaks.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
12.06.2012 04:57:29
|
|
|
| heff kirjutas: |
| Niisiis 17" mudel kaotati üldse ära ja selle asemele tuli õhem ja väiksem 15" selle überdisplayga. Ülejäänud liin ja enam-vähem samaks. |
Minu jaoks tähendab see seda, et kui vaja uut laptopi, siis Apple'l seda mulle pakkuda pole. 15' Retina on tore vidin küll, aga mul on vaja fotode töötlemiseks ja selekteerimiseks võimalikult suurt ekraani. Eriti siis kui lapsele Lightroomi või PS'i kõrvalt pisikeses aknas multikas mängima peab. Ei päästa sellistel juhtudel see resolutsioon ka midagi.
Kuna reisin tihti, on laptop ainus variant. Praegu tundub, et tuleb leida riistvaralt võimalikult sobiv läppar ja OSx Lion peale laadida.
Kui mul oleks läpparile veidi teised nõudmised, jookseksin kohe poodi . Apple ei valmista kunagi pettumust. Tipptase! Mahutada selline loom sellise korpuse sisse.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
12.06.2012 05:04:27
|
|
|
Leevi, siis tuleb lihtsalt teine ekraan kõrvale panna , eeldan et apple tooted ikka toetavad korraga kahte ekraani
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
12.06.2012 05:33:14
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Leevi, siis tuleb lihtsalt teine ekraan kõrvale panna , eeldan et apple tooted ikka toetavad korraga kahte ekraani  |
Teist ekraani ju lennukiga kaasas ei vea...
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
09.08.2012 22:28:02
|
|
|
See retina ekraan mõjub päris halvasti.
2011 15"MBP ekraan tundub jube sitt ja ruuduline peale 4h retina taga.
256GB SSD jääb vist veidi väheks, aga 16GB RAMist kindlasti puudu ei tule.
Ja see kaalub ka jube vähe. Tuleb ainult rahul olla.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
10.08.2012 10:26:12
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| 2011 15"MBP ekraan tundub jube sitt ja ruuduline peale 4h retina taga. |
Hea on see ekraan!
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.08.2012 23:22:45
|
|
|
küsimus
kui ma ostan superdrive asemele bay, kuhu teine ketas paigutada, kas on mingi variant arvutit kasutades see ketas ka oma suva järgi välja lülitada või ketrab see koguaeg ringi, kui arvuti on töös?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
29.08.2012 02:46:19
|
|
|
See vist oleneb kettast pigem, osad on "targad" ja lülitavad end ise välja kui koormus puudub...või vähemalt lähevad low power state'i.
Ise välja lülitada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
29.08.2012 13:39:31
|
|
|
Anti, see ei ole sul Windows, et sa seda kontrollida saad. Kettast lülitab Mac OS oma suva järgi välja kui ta järgi vajadust pole.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.08.2012 13:43:47
|
|
|
| kahju. Siis pole nagu asjast tolku, kui ta oma suva järgi toimetab. Eesmärk on tekitada SSD-le lisaks ruumi, kus hoida lihtsalt backupina pildimaterjali, dokumente jms, mis väiksel 120GB SSD-l praegu suhtkoht tegevusetult ruumi ära sööb.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JTX
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2010
|
17.09.2012 11:32:20
Apple emapladi välja vahetus |
|
|
| On macbook pro 2011 a oma, aga emaplaat on läbi, kust saaks odavalt ostaa uue emaplaadi või mingi selle taolise emaplaadi, millega onnaks läppar tööle panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
17.09.2012 15:48:36
Re: Apple emapladi välja vahetus |
|
|
| JTX kirjutas: |
| On macbook pro 2011 a oma, aga emaplaat on läbi, kust saaks odavalt ostaa uue emaplaadi või mingi selle taolise emaplaadi, millega onnaks läppar tööle panna? |
Suht raske missioon...
Pmst ainus võimalus on leida mõni rääsunud masin ja see endale doonoriks võtta, kahjuks aga nii uuele mudelile on väga raske mõistliku hinnaga doonorit leida. Ma otsisin enda vanale 2008 mudelile üle 1,5 kuu doonorit, lõpuks joppamisi leidsin ühe.
Teine natuke mõistlikum varaiant on asi juppideks müüa, Kuid arvestama pead et sealt saad heal juhul lahti vaid ekraanist, kettast,mäludest, akust ja laadijast. topcase ,bottom ventikad jms jäävad ikka alles. Lõppkokkuvõttes ei saa sa selle eest raha mitte piiksugi...
Tgelt on võimalus ka otsida et ega neil mudelitel juhuslikult mingit recall programmi käimas pole, Kiirel otsingul kahjuks midagi ei leidnud. Samas recalliga peaksid ise tegelema kuna im arvutid võtab lihtsalt teenustasu 32eurtsi ja saadab su sõna otseses mõttes piixu (nagu minu puhul seda tehti).
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.09.2012 12:28:09
|
|
|
Viimase mäluvahetuse käigus suutis kass kogu lahtilammutatud arvuti kruvimajanduse laualt maha ajada ja põhjapaneeli tagasi pannes jäigi kaks kruvi leidmata. Kust ma leiaksin need kaks puuduvat kruvi?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.09.2012 12:36:05
|
|
|
| ei viitsi tervet setti kahe kruvi pärast tellida. Põrand on juba korduvalt ristipõiki läbi otsitud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.09.2012 12:38:21
|
|
|
Milline kruvi sul nüüd täpselt siis puudu on? Ehk märgistust mainides leiab ka konkreetsema pakkumise.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.09.2012 13:24:22
|
|
|
puudu on märgitud kruvid:
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
27.09.2012 19:48:06
|
|
|
Kui kuskilt puudu tuli ja põrandal ei ole siis oled ilmselt need puuduolevad kruvid kuhugi sinna pannud, kus tegelikult pole kruvi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
27.09.2012 20:45:03
|
|
|
| Anti kirjutas: |
puudu on märgitud kruvid:
 |
Mul on viimasest klassikust (2008) pärit terve hunnik kruve, Küll vist üks ühele need ei sobi (2008 mudeli omad on ifixiti andmeil 0,2mm pikemad ).Igastahes võin sulle vajadusel 2 kruvi anda kui kuskilt mujalt sa ei saa!
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
16.11.2012 23:42:06
|
|
|
Kuulge kas 13" Retina kusagil poes reaalselt olemas ka on? Hea meelega näpiks ja võrdleks Air'iga natukene
Hinnakirjadesse pole see küll kusagile veel jõudnud. Samas tellida saab.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.11.2012 20:33:10
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Kuulge kas 13" Retina kusagil poes reaalselt olemas ka on? Hea meelega näpiks ja võrdleks Air'iga natukene
Hinnakirjadesse pole see küll kusagile veel jõudnud. Samas tellida saab. |
Raporteerin siis, et vähemalt Rocca Euronicsis on näppimiseks väljas. Väga vinge pill on ja haarab omale ära vast
Kusjuures Air mis peaks teoorias väiksema form-factoryga olema tundub kõrvuti pannes tunduvalt suuremana (mõõtmetelt on ka muidugi) ja no ekraani ei ole võimalik pmst võrreldagi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven`
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2009
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven`
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2009
|
18.11.2012 11:46:56
|
|
|
| 15" vast sellepärast, et olen juba mitu aastat 13" peal olnud ning tahaks midagi veidi suuremat. Eks siis tuleb mõelda ja arutada. Filmid ja muu selline läheb nagunii välisele kettale ja seega pole tõesti see kettamaht niivõrd oluline.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
18.11.2012 11:52:30
|
|
|
| Mängid?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven`
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2009
|
18.11.2012 13:10:04
|
|
|
| Ei erilist mängimist pole, selleks konsool. Samas ehk midagi võiks olla, kui parajasti kodus pole ja vaja aega surnuks lüüa.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
18.11.2012 14:05:36
|
|
|
Sven`, mine vaata neid Euronicsis. Peale oma silmaga asja nägemist ei tule non-retina mudelid enam mõttessegi
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.11.2012 14:27:00
|
|
|
Mine vaata Euronicsists kuid küsi pakkumist ja osta Valgest klaarist.
Ei näe ühtegi põhjust miks seda hiidu ( Euronics ) toita. Las müüvad külmikuid ja pesumasinaid.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
19.11.2012 10:17:16
|
|
|
| digweed kirjutas: |
Mine vaata Euronicsists kuid küsi pakkumist ja osta Valgest klaarist.
Ei näe ühtegi põhjust miks seda hiidu ( Euronics ) toita. Las müüvad külmikuid ja pesumasinaid. |
Väike konkurents on hea ja paneb ettevõtteid, ka valget klaari rohkem tagumikku liigutama. Muidu täitsa nõus, et iga sepp võiks oma liistude juude jääda
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
19.11.2012 11:02:11
|
|
|
Mis seal vahet on kuskohas asja müüakse Tavaline tehnikavidin siiski ju.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
19.11.2012 13:18:03
|
|
|
Euronics'i kiituseks ütlen seda, et nendel on tooted alati esimeste seas poes väljas
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheffnaste
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
03.01.2013 02:11:30
|
|
|
Kas keegi on kogenud 2011 MBP 15" puhul järgnevat väga imeliku käitumist:
Arvut oli laual ning laadija oli taga. Laadija otsas põles oranž tuli ning teine ots oli vooluvõrgus ning kõik toimis täpselt nii nagu see peaks toimima. Sain läpakal Skyrimi tööle ning sain mingi 2-3h seda mängida kui arvut viskas järsku pildi eest. Käimapannes vaatasin, et 3% akut on järel. Samuti veendusin, et kõik juhtmed ja asjad on taga. Googlest uurides selgus, et kui MBP on väga suure koormuse all (nt mängud, videotöötlus jne), siis on võimalik, et arvut tarbib rohkem voolu, kui laadija suudab varustada ning puudujääk võetakse aku pealt. Samas ma olen piisavalt teinud intensiivset videotöötlust ning renderdamist ja senini pole probleemi olnud. Samas see kõlab väga naljakalt, et läpakas ei suuda ennast vooluvõrgus olles ära toita raske koormuse all.
Kas kellelgi on sarnat kogemust või oskab pakkuda mõnda lahendust? Laadija on originaal ning oli arvutil taga ja enne mängimist oli kõik nagu tavaline.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
03.01.2013 02:47:59
|
|
|
| Mängimisel võib koormus suurem olla küll kui nt renderdamisel, sest lisaks protsessorile saab koormust ka videokaart.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.01.2013 12:00:29
|
|
|
| On sul ikka 85W magsafe kasutusel?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
05.01.2013 21:18:37
|
|
|
Sheffnaste, lase aku korra täitsa nulli, et nupust enam tööle ka ei lähe ja lae 100% täis. Jäta ööseks nt laadima.
Ma küll ei mängi aga mul kunagi juhtus taoline asi, et laadija lihtsalt enam ei laadinud. Siis sai uuritud erinevaid võimalusi. Mul töötas.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheffnaste
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
05.01.2013 23:06:28
|
|
|
Kolasin erinevates foorumites ning uurisin selle teema kohta. Veendusin, et mul on siiski 85W laadija ning ka Thunderbolt Display-st tuleb välja 85W megasafe juhe. Samuti veendusin, et mu läpakas laeb tavaoludes normaalselt ning mingeid anomaaliaid ei esine.
Aga mis selgus - nimelt kui 2011 MBP-ga teha kõrge koormusega tegevusi, mis hõlmab lisaks protsessorile ka eraldiseisvat videokaarti (mul on nt HD 6750M 1gb), siis võib süsteemi voolutarve ületada 85W ehk arvut tarbib rohkem kui elektrit kui laadija suudab varustada. Sellisel juhul kasutab MBP puudujäägi korvamiseks ka akut, mis vaikselt tühjeneb. Mängida saab vast 2-4h olenevalt MBP mudelist, mängu või tegevuse seadetest, akust jne. Uurisin, et see probleem puudutab ka teisi maci sülearvuteid kui ka üldse teiste tootjate arvuteid, kus on võimas protsessor ning lisaks ka eraldiseisev videokaart.
Samas sõbral on üsna võimas Delli sülearvut, mis on mõeldud mängimiseks ja mis on riistvara poolest üsna sarnane 2011 a. MBP-le ning millel ei tohiks olla ka oluliselt võimsam laadija. Selle sülearvutiga võib jooksutada arvutit maksimaalsete seadetega kasvõi 12 tundi. Nii et kui tahta mänge mängida kas mõne wrapi või bootcampiga, siis MBP ei ole just parim lahendus. Eriti just mängud, mis on üsna ressurssinõudlikud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|