Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 17.05.2012 18:59:38 vasta tsitaadiga

eks ta teoorias ikka midagi mängib. hui znajet kui pika aja peale muidugi. ma toetasin CoolBooki arendajat $10-ga kasvõi ajaviiteks.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2012 18:11:45 vasta tsitaadiga

mul eelmise omaniku poolt installitud fan control. Uue emaplaadiga on muidu hea küll. Tempid on niisama netis olles alla 50 kraadi, kui enne olid ca 65 kraadi
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 20:39:00 vasta tsitaadiga

Uus 15.4" PRO saab vägagagi edev olema.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 20:41:37 vasta tsitaadiga

2880x1800 ekraani vaataks ise ka.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 20:44:54 vasta tsitaadiga

Aidaa optical drive?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 20:52:28 vasta tsitaadiga

renhoelder, mitte "uuel" uuel MBP-l on Optiline olemas.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 20:56:37 vasta tsitaadiga

Aidaa FireWire. Mis paljudele ebameeldiv saab olema.
Juhul kui ei saa olema FW->USB3 kaablit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 20:58:44 vasta tsitaadiga

Firewire pidi olema eraldi adapteriga läbi thunderbolti.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.06.2012 22:11:52 vasta tsitaadiga

Njaa, uus 15" pro tuleb ligi võtta icon_smile.gif
13" seas suurt muudatust ei näe, suht sama mis eelmine, PS kui kellelgi vaja siis oleks tutikas karbis i7 13" pro pakkuda icon_wink.gif
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 11.06.2012 22:15:37 vasta tsitaadiga

Uue generatsiooni MacBook Pro

Kaalub 2kg ja on 18mm õhuke
15" Retina ekraan
2880x1800 ekraan
4 tuumaline protsessor (2.7GHz)
RAM kuni 16GB
GeForce GT 650M
Kuni 768GB SSD
Aku kestvus 7h / 30 päeva stand-by
2 Thunderbolt pesa, 3.0 USB
802.11n, Bluetooth 4.0
FaceTime HD kaamera
MagSafe 2 laadija
Uus jahutussüsteem (2 ventilaatorit)
Baashind $2199

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 22:20:58 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks kui tõhus jahutus uuel masinal saab olema. Eks peab esimesed ülevaated ära ootama, Eestisse nad nagunii enne sügist ei jõua ma eeldan.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.06.2012 22:26:44 vasta tsitaadiga

renhoelder, suht kindel, et selle kuu lõpuks on kohal
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 22:26:59 vasta tsitaadiga

Niisiis 17" mudel kaotati üldse ära ja selle asemele tuli õhem ja väiksem 15" selle überdisplayga. Ülejäänud liin ja enam-vähem samaks.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leevi
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2008




sõnum 12.06.2012 04:57:29 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Niisiis 17" mudel kaotati üldse ära ja selle asemele tuli õhem ja väiksem 15" selle überdisplayga. Ülejäänud liin ja enam-vähem samaks.


Minu jaoks tähendab see seda, et kui vaja uut laptopi, siis Apple'l seda mulle pakkuda pole. 15' Retina on tore vidin küll, aga mul on vaja fotode töötlemiseks ja selekteerimiseks võimalikult suurt ekraani. Eriti siis kui lapsele Lightroomi või PS'i kõrvalt pisikeses aknas multikas mängima peab. Ei päästa sellistel juhtudel see resolutsioon ka midagi.
Kuna reisin tihti, on laptop ainus variant. Praegu tundub, et tuleb leida riistvaralt võimalikult sobiv läppar ja OSx Lion peale laadida.

Kui mul oleks läpparile veidi teised nõudmised, jookseksin kohe poodi icon_biggrin.gif . Apple ei valmista kunagi pettumust. Tipptase! Mahutada selline loom sellise korpuse sisse. thumbs_up.gif

_________________
I'm too slow to be furious! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 05:04:27 vasta tsitaadiga

Leevi, siis tuleb lihtsalt teine ekraan kõrvale panna thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, eeldan et apple tooted ikka toetavad korraga kahte ekraani icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leevi
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2008




sõnum 12.06.2012 05:33:14 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Leevi, siis tuleb lihtsalt teine ekraan kõrvale panna thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, eeldan et apple tooted ikka toetavad korraga kahte ekraani icon_biggrin.gif


Teist ekraani ju lennukiga kaasas ei vea...

_________________
I'm too slow to be furious! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 22:28:02 vasta tsitaadiga

See retina ekraan mõjub päris halvasti. icon_biggrin.gif
2011 15"MBP ekraan tundub jube sitt ja ruuduline peale 4h retina taga.
256GB SSD jääb vist veidi väheks, aga 16GB RAMist kindlasti puudu ei tule.
Ja see kaalub ka jube vähe. Tuleb ainult rahul olla.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 10.08.2012 10:26:12 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
2011 15"MBP ekraan tundub jube sitt ja ruuduline peale 4h retina taga.


thumbs_up.gif Hea on see ekraan!

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2012 21:47:38 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea siis kurjad keeled räägivad et uus MBP keedab mängides munasid üsna käbedalt...

https://discussions.apple.com/thread/4029639?start=0&tstart=0
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 23:22:45 vasta tsitaadiga

küsimus

kui ma ostan superdrive asemele bay, kuhu teine ketas paigutada, kas on mingi variant arvutit kasutades see ketas ka oma suva järgi välja lülitada või ketrab see koguaeg ringi, kui arvuti on töös?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 02:46:19 vasta tsitaadiga

See vist oleneb kettast pigem, osad on "targad" ja lülitavad end ise välja kui koormus puudub...või vähemalt lähevad low power state'i.
Ise välja lülitada ei saa.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 13:39:31 vasta tsitaadiga

Anti, see ei ole sul Windows, et sa seda kontrollida saad. Kettast lülitab Mac OS oma suva järgi välja kui ta järgi vajadust pole.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 13:43:47 vasta tsitaadiga

kahju. Siis pole nagu asjast tolku, kui ta oma suva järgi toimetab. Eesmärk on tekitada SSD-le lisaks ruumi, kus hoida lihtsalt backupina pildimaterjali, dokumente jms, mis väiksel 120GB SSD-l praegu suhtkoht tegevusetult ruumi ära sööb.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 29.08.2012 18:50:37 vasta tsitaadiga

Anti, aga palun Customizing hard disk spin-down times artikli järgi saad ise määrata kui kiiresti ketas seisma jäetakse. Endal oli ka sama plaan, aga kuna sai 256GB SSD MBP sisse suratud ning hetkel veel ruumi on, siis ei ole praegu seda ette võtta viitsinud.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JTX
HV vaatleja
JTX

liitunud: 04.07.2010




sõnum 17.09.2012 11:32:20 Apple emapladi välja vahetus vasta tsitaadiga

On macbook pro 2011 a oma, aga emaplaat on läbi, kust saaks odavalt ostaa uue emaplaadi või mingi selle taolise emaplaadi, millega onnaks läppar tööle panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 17.09.2012 15:48:36 Re: Apple emapladi välja vahetus vasta tsitaadiga

JTX kirjutas:
On macbook pro 2011 a oma, aga emaplaat on läbi, kust saaks odavalt ostaa uue emaplaadi või mingi selle taolise emaplaadi, millega onnaks läppar tööle panna?

Suht raske missioon...
Pmst ainus võimalus on leida mõni rääsunud masin ja see endale doonoriks võtta, kahjuks aga nii uuele mudelile on väga raske mõistliku hinnaga doonorit leida. Ma otsisin enda vanale 2008 mudelile üle 1,5 kuu doonorit, lõpuks joppamisi leidsin ühe.

Teine natuke mõistlikum varaiant on asi juppideks müüa, Kuid arvestama pead et sealt saad heal juhul lahti vaid ekraanist, kettast,mäludest, akust ja laadijast. topcase ,bottom ventikad jms jäävad ikka alles. Lõppkokkuvõttes ei saa sa selle eest raha mitte piiksugi...

Tgelt on võimalus ka otsida et ega neil mudelitel juhuslikult mingit recall programmi käimas pole, Kiirel otsingul kahjuks midagi ei leidnud. Samas recalliga peaksid ise tegelema kuna im arvutid võtab lihtsalt teenustasu 32eurtsi ja saadab su sõna otseses mõttes piixu (nagu minu puhul seda tehti).
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:28:09 vasta tsitaadiga

Viimase mäluvahetuse käigus suutis kass kogu lahtilammutatud arvuti kruvimajanduse laualt maha ajada ja põhjapaneeli tagasi pannes jäigi kaks kruvi leidmata. Kust ma leiaksin need kaks puuduvat kruvi? icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:34:17 vasta tsitaadiga

http://www.ifixit.com/MacBook-Parts/MacBook-Pro-13-Inch-Unibody-Mid-2009-Mid-2010-Screw-Set/IF163-016
võid ka põrandalt otsida.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:36:05 vasta tsitaadiga

ei viitsi tervet setti kahe kruvi pärast tellida. Põrand on juba korduvalt ristipõiki läbi otsitud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:38:21 vasta tsitaadiga

Milline kruvi sul nüüd täpselt siis puudu on? Ehk märgistust mainides leiab ka konkreetsema pakkumise.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 13:24:22 vasta tsitaadiga

puudu on märgitud kruvid:
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 19:48:06 vasta tsitaadiga

Kui kuskilt puudu tuli ja põrandal ei ole siis oled ilmselt need puuduolevad kruvid kuhugi sinna pannud, kus tegelikult pole kruvi olnud. icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 27.09.2012 20:45:03 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
puudu on märgitud kruvid:


Mul on viimasest klassikust (2008) pärit terve hunnik kruve, Küll vist üks ühele need ei sobi (2008 mudeli omad on ifixiti andmeil 0,2mm pikemad icon_lol.gif).Igastahes võin sulle vajadusel 2 kruvi anda kui kuskilt mujalt sa ei saa!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:42:06 vasta tsitaadiga

Kuulge kas 13" Retina kusagil poes reaalselt olemas ka on? Hea meelega näpiks ja võrdleks Air'iga natukene icon_rolleyes.gif

Hinnakirjadesse pole see küll kusagile veel jõudnud. Samas tellida saab.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 20:33:10 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kuulge kas 13" Retina kusagil poes reaalselt olemas ka on? Hea meelega näpiks ja võrdleks Air'iga natukene icon_rolleyes.gif

Hinnakirjadesse pole see küll kusagile veel jõudnud. Samas tellida saab.
Raporteerin siis, et vähemalt Rocca Euronicsis on näppimiseks väljas. Väga vinge pill on ja haarab omale ära vast thumbs_up.gif

Kusjuures Air mis peaks teoorias väiksema form-factoryga olema tundub kõrvuti pannes tunduvalt suuremana (mõõtmetelt on ka muidugi) ja no ekraani ei ole võimalik pmst võrreldagi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven`
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2009




sõnum 18.11.2012 09:52:59 vasta tsitaadiga

Olen hakanud uurima uut sülearvutit ning ikka ja jälle kiikan maci poole. Arvutiinimesed võiksid öelda, kas retinade hinnavahe õigustab end?
http://imarvutid.ee/et/shop/tooted/10007536

http://imarvutid.ee/et/shop/tooted/10007537

Või ehk retinast kõrvale vaadata ja võtta midagi sellist: http://imarvutid.ee/et/shop/tooted/10007530

Hinnad on erinevad ning keegi kes on rohkem arvutitega kokku puutunud võiks head ja vead välja tuua. Muidugi retina ekraan on vapustav, aga mis arvate teie?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 18.11.2012 11:13:20 vasta tsitaadiga

Sven`, aga miks 15", miks mitte 13"? Üks asi aga on kindel, et nende uute retina ekraanidega masinate puhul pead varakult ära otsustama palju mälu vaja on. Hiljem, aitab vaid uue masina soetus. Nn. "ketta" puhul on mõneti võimalik hiljem mahtu suurendada. Aga samas USB3/TB välise ketta puhul polegi see vast nii probleemne.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven`
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2009




sõnum 18.11.2012 11:46:56 vasta tsitaadiga

15" vast sellepärast, et olen juba mitu aastat 13" peal olnud ning tahaks midagi veidi suuremat. Eks siis tuleb mõelda ja arutada. Filmid ja muu selline läheb nagunii välisele kettale ja seega pole tõesti see kettamaht niivõrd oluline.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 18.11.2012 11:52:30 vasta tsitaadiga

Mängid?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven`
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2009




sõnum 18.11.2012 13:10:04 vasta tsitaadiga

Ei erilist mängimist pole, selleks konsool. Samas ehk midagi võiks olla, kui parajasti kodus pole ja vaja aega surnuks lüüa.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:05:36 vasta tsitaadiga

Sven`, mine vaata neid Euronicsis. Peale oma silmaga asja nägemist ei tule non-retina mudelid enam mõttessegi icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:27:00 vasta tsitaadiga

Mine vaata Euronicsists kuid küsi pakkumist ja osta Valgest klaarist.
Ei näe ühtegi põhjust miks seda hiidu ( Euronics ) toita. Las müüvad külmikuid ja pesumasinaid.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 19.11.2012 10:17:16 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Mine vaata Euronicsists kuid küsi pakkumist ja osta Valgest klaarist.
Ei näe ühtegi põhjust miks seda hiidu ( Euronics ) toita. Las müüvad külmikuid ja pesumasinaid.


Väike konkurents on hea ja paneb ettevõtteid, ka valget klaari rohkem tagumikku liigutama. Muidu täitsa nõus, et iga sepp võiks oma liistude juude jääda

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 11:02:11 vasta tsitaadiga

Mis seal vahet on kuskohas asja müüakse icon_eek.gif icon_lol.gif Tavaline tehnikavidin siiski ju.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 13:18:03 vasta tsitaadiga

Euronics'i kiituseks ütlen seda, et nendel on tooted alati esimeste seas poes väljas thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 03.01.2013 02:11:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kogenud 2011 MBP 15" puhul järgnevat väga imeliku käitumist:

Arvut oli laual ning laadija oli taga. Laadija otsas põles oranž tuli ning teine ots oli vooluvõrgus ning kõik toimis täpselt nii nagu see peaks toimima. Sain läpakal Skyrimi tööle ning sain mingi 2-3h seda mängida kui arvut viskas järsku pildi eest. Käimapannes vaatasin, et 3% akut on järel. Samuti veendusin, et kõik juhtmed ja asjad on taga. Googlest uurides selgus, et kui MBP on väga suure koormuse all (nt mängud, videotöötlus jne), siis on võimalik, et arvut tarbib rohkem voolu, kui laadija suudab varustada ning puudujääk võetakse aku pealt. Samas ma olen piisavalt teinud intensiivset videotöötlust ning renderdamist ja senini pole probleemi olnud. Samas see kõlab väga naljakalt, et läpakas ei suuda ennast vooluvõrgus olles ära toita raske koormuse all.

Kas kellelgi on sarnat kogemust või oskab pakkuda mõnda lahendust? Laadija on originaal ning oli arvutil taga ja enne mängimist oli kõik nagu tavaline.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 02:47:59 vasta tsitaadiga

Mängimisel võib koormus suurem olla küll kui nt renderdamisel, sest lisaks protsessorile saab koormust ka videokaart.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2013 12:00:29 vasta tsitaadiga

On sul ikka 85W magsafe kasutusel?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2013 21:18:37 vasta tsitaadiga

Sheffnaste, lase aku korra täitsa nulli, et nupust enam tööle ka ei lähe ja lae 100% täis. Jäta ööseks nt laadima.
Ma küll ei mängi aga mul kunagi juhtus taoline asi, et laadija lihtsalt enam ei laadinud. Siis sai uuritud erinevaid võimalusi. Mul töötas.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 05.01.2013 23:06:28 vasta tsitaadiga

Kolasin erinevates foorumites ning uurisin selle teema kohta. Veendusin, et mul on siiski 85W laadija ning ka Thunderbolt Display-st tuleb välja 85W megasafe juhe. Samuti veendusin, et mu läpakas laeb tavaoludes normaalselt ning mingeid anomaaliaid ei esine.

Aga mis selgus - nimelt kui 2011 MBP-ga teha kõrge koormusega tegevusi, mis hõlmab lisaks protsessorile ka eraldiseisvat videokaarti (mul on nt HD 6750M 1gb), siis võib süsteemi voolutarve ületada 85W ehk arvut tarbib rohkem kui elektrit kui laadija suudab varustada. Sellisel juhul kasutab MBP puudujäägi korvamiseks ka akut, mis vaikselt tühjeneb. Mängida saab vast 2-4h olenevalt MBP mudelist, mängu või tegevuse seadetest, akust jne. Uurisin, et see probleem puudutab ka teisi maci sülearvuteid kui ka üldse teiste tootjate arvuteid, kus on võimas protsessor ning lisaks ka eraldiseisev videokaart.

Samas sõbral on üsna võimas Delli sülearvut, mis on mõeldud mängimiseks ja mis on riistvara poolest üsna sarnane 2011 a. MBP-le ning millel ei tohiks olla ka oluliselt võimsam laadija. Selle sülearvutiga võib jooksutada arvutit maksimaalsete seadetega kasvõi 12 tundi. Nii et kui tahta mänge mängida kas mõne wrapi või bootcampiga, siis MBP ei ole just parim lahendus. Eriti just mängud, mis on üsna ressurssinõudlikud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.