|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
07.09.2012 14:25:19
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
| Vahetada on lihtne. Tuleb tõmmates ära ja uus läheb ka lihtsalt paika. Aga enne rebimist vaata mõnda vastavat õppevideot youtubest. |
Endal veel probleemi pole, aga kindluse mõttes küsiks kuskohast uusi hangite
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
19.09.2012 11:00:22
|
|
|
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.
EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
20.09.2012 16:00:00
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.
EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla... |
Ehk viitsid mingi maakeelse õpetuse koostada kuidas sa seda JellyBeani peale sikutasid? Endal jäi inglisekeelne õpetus vähe segaseks.
Kas kellelgi on olnud probleeme Skype kontaktide laadimisega? Mul on konto paika pandud ja näitab, et olen online, aga kontakte ei kuva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
21.09.2012 09:52:50
|
|
|
| Ehhr kirjutas: |
| Silwer kirjutas: |
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.
EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla... |
Ehk viitsid mingi maakeelse õpetuse koostada kuidas sa seda JellyBeani peale sikutasid? Endal jäi inglisekeelne õpetus vähe segaseks.
Kas kellelgi on olnud probleeme Skype kontaktide laadimisega? Mul on konto paika pandud ja näitab, et olen online, aga kontakte ei kuva. |
logi skype sisse, ja vajuta skype appi ikoonile appide listis (sama mis võtad kontaktid, vajutad alla paremale "properties?" ja vali show-> skype)
ikka ei kuva?
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
21.09.2012 13:48:29
|
|
|
| Darius kirjutas: |
| Ehhr kirjutas: |
| Silwer kirjutas: |
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.
EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla... |
Ehk viitsid mingi maakeelse õpetuse koostada kuidas sa seda JellyBeani peale sikutasid? Endal jäi inglisekeelne õpetus vähe segaseks.
Kas kellelgi on olnud probleeme Skype kontaktide laadimisega? Mul on konto paika pandud ja näitab, et olen online, aga kontakte ei kuva. |
logi skype sisse, ja vajuta skype appi ikoonile appide listis (sama mis võtad kontaktid, vajutad alla paremale "properties?" ja vali show-> skype)
ikka ei kuva? |
Tänud abi eest! olin sealt juba varem korduvalt uurinud, aga näitas lihtsalt et Skype kontakte on 0. Küll aga eile kui ma Skype sisse logisin olid kontaktid lihtsalt tühja koha pealt olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
22.09.2012 22:36:03
|
|
|
jah, ta süngib IM kontakte alles siis, kui oled sisse loginud
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
24.09.2012 16:05:53
|
|
|
| Darius kirjutas: |
jah, ta süngib IM kontakte alles siis, kui oled sisse loginud  |
Enda teada olin ka korduvalt juba varem sisse loginud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
25.09.2012 22:35:46
|
|
|
Originaal kõrvaklapid ei tööta enam N9-ga. Suvalised muud klapid panen külge, siis tuleb kohe heli. Samas olen N9 klapid arvuti külge pannud ja töötavad. Mis teha? Lasen igaksjuhuks softi üle, aga ei usu, et see aitab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.09.2012 22:43:28
|
|
|
Kas arvuti küljes tuleb heli mõlemast klapist?
Kas video väljundi kaableid oled proovinud mobla küljes? Kui pilti või heli ei tule siis võiks oletada, et sees mõni juhe lahti. Kui õigesti aru saanud olen siis tavalised klapid on vähe teistsuguse otsaga ning sealt peaks heli läbi tulema pisut teisiti.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.09.2012 12:58:13
|
|
|
Tele2 müüb telefoni 199.- eest
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.09.2012 13:04:36
|
|
|
no krt, peab vist poodi minema siis
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.09.2012 13:11:25
|
|
|
Unustasin suures segaduses lingi panna, tundub, et otsas jälle, eile ei olnud, mingi aeg tagasi oli saada, nüüd jälle otsas, ju neid pannakse ühe kaupa müüki
https://pood.tele2.ee/et/product/2781
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
27.09.2012 15:17:23
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kas arvuti küljes tuleb heli mõlemast klapist?
Kas video väljundi kaableid oled proovinud mobla küljes? Kui pilti või heli ei tule siis võiks oletada, et sees mõni juhe lahti. Kui õigesti aru saanud olen siis tavalised klapid on vähe teistsuguse otsaga ning sealt peaks heli läbi tulema pisut teisiti. |
Mõlemast klapist tuli heli kenasti. Vaatasin, et pistiku ots Nokia klappidel on 3 tsooniga ja teised klapid Pioneeri omad, mis järgi pistsin olid kahega. Videoväljundi asi jäi nüüd proovimata.
Igatahes lasin softi uuesti üle ja miski ei muutunud. Täna hommikul saatsin garantiisse ära. Eks näis mis nad vastavad mulle.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
27.09.2012 22:56:52
|
|
|
| iir kirjutas: |
Unustasin suures segaduses lingi panna, tundub, et otsas jälle, eile ei olnud, mingi aeg tagasi oli saada, nüüd jälle otsas, ju neid pannakse ühe kaupa müüki
|
Hetkel on jälle punast saada.
Edit: Tegelikult on ka see otsas (tootelehel saab alustada ostmist, aga järgmises aknas teatab, et ega ikka ei saa küll)
Edit: Ja nüüd laseb seda punast ka reaalselt osta.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 27.09.2012 23:01:28, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.09.2012 23:17:34
|
|
|
Pool tundi tagasi polnud üldse, mis nad öösel muudavad laoseisu või? Aga hind on
E: sa ei saanud sest ma panin ta vahepeal korvi, ssiis vaatasin, et kadus ära, võtsin korvist ära tuli tagasi
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
27.09.2012 23:31:45
|
|
|
Panin ise ka paar korda korvi ja siis võtsin sealt jälle välja. Homme on palgapäev ja siis tuleb ainult sinisele peale sattuda.
Paistab, et tõesti pannakse ühekaupa müüki.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
28.09.2012 08:44:20
|
|
|
| Kas purpurpunase korpus on pigem sellise roosa tooniga nagu pildil näha või siiski tumedam punane? Hind hea, homme sünnipäev, peaks ka jahile minema aga roosat väga ei tahaks... Samas helistasin Tele2'te, sealt öeldi, et läbi veebi saab ainult osta seega peale renderduse ei näe ma midagi.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
28.09.2012 10:31:16
|
|
|
| Netist saab ju korpuseid osta. Vahetamine ei olnud ka päris raketiteadus. Ise vahetasin hiljuti musta korpuse valge vastu. Kui keegi tahab siis võin ka oma vana musta korpuse ja tutika klaasi maha ärida. Korpus on küll aga märkimisväärsete kasutusjälgedega aga siiski veel ühes tükis.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.09.2012 11:26:11
|
|
|
Rohkem roosakas, veidi ka punakas, rohkem Barbi telefon
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
28.09.2012 11:55:36
|
|
|
| Nüüd mõlemad otsas. Millegi pärast arvan, et telefonid tulevad hetkel üle Eesti esindustest lattu ning siis saab neid e-poest osta.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.09.2012 12:02:36
|
|
|
Kaks telefoni käes Ühel on karbil originaal kile kleeps (seal), teisel on valge kleeps "resealed by Nokia after extra quality check" Samas tundub uus olevat.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.09.2012 12:03:36
|
|
|
| iir kirjutas: |
Kaks telefoni käes Ühel on karbil originaal kile kleeps (seal), teisel on valge kleeps "resealed by Nokia after extra quality check" Samas tundub uus olevat. |
Müüd edasi?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.09.2012 12:07:25
|
|
|
Ei
Võid mu N8 ära osta
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
28.09.2012 12:32:28
|
|
|
| Mis värvi said ka telefonid?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
28.09.2012 18:15:59
|
|
|
Palgapäev käes ja soodusmüük läbi. Tele2 klienditeenindus teadis ütelda, et neil on kõikjalt otsas ja selle hinnaga neid rohkem ei tule.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
28.09.2012 20:45:17
|
|
|
| Tundub et N9 tootmine on vist lõpetatud...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
02.10.2012 16:22:05
|
|
|
| Sain viimase telefoni Tele2'st täna kätte. Roosa aga päris vägev isegi gadgetiks. Tellisin mingisuguse tagumise kaane ka, roosa ümbris ei istunud üldse ümber.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
02.10.2012 18:19:07
|
|
|
| Mitte nii hilja aga võimalik, et mina.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
08.10.2012 19:19:58
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Originaal kõrvaklapid ei tööta enam N9-ga. Suvalised muud klapid panen külge, siis tuleb kohe heli. Samas olen N9 klapid arvuti külge pannud ja töötavad. Mis teha? Lasen igaksjuhuks softi üle, aga ei usu, et see aitab. |
Klapid töötasid, aga samas olid katki. Garantiist helistati ja öeldi, et pannakse uued klapid kaasa. Problem solved.
Edit: Käisin täna esinduses ja olidki uued klapid ning asi korras. Samas olid garantiimehed suutnud mu ekraanile vägeva täkke tekitada ja telefon suundus garantiisse tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VectraT
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2005
|
16.10.2012 20:55:44
|
|
|
| No ma ei tea- viskasin mittetöötava Calendar feedi välja ja tõmbasin Organiser feedi- aku peab päeva asemel kaks...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
17.10.2012 15:49:21
|
|
|
| VectraT kirjutas: |
| No ma ei tea- viskasin mittetöötava Calendar feedi välja ja tõmbasin Organiser feedi- aku peab päeva asemel kaks... |
Millest see aku pidamine nii palju paranes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VectraT
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2005
|
17.10.2012 16:47:31
|
|
|
Vot ei tea...Aga ilmselt valehäire- täna jälle tavapärane tühjenemine...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
17.10.2012 19:57:48
|
|
|
Kes kellelgi on esinenud sellist kala, et kui lülitada telefon sisse ilma, et klapid taga oleks, siis klappide ühendamisel need taha ei hakka ja vastupidi. Mul siin pool nädalat selline jama olnud. Tundub mingi softi kala olevat. Ainult restart aitab, aga iga kord nagu ei viitsiks restarti teha selleks et klappe taha ühendada või et klappide asemel hakkaks telefoni kõlarist heli tulema.
Aku koha pealt ma 90% ajast isegi ei kasuta enam 3,5G ühendust. 2,5G veab kenasti netis suhtlemise välja ja aku pidamine on kõva 3 korda parem küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
18.10.2012 12:51:29
|
|
|
Et ühesõnaga panid asja GSM (2,5G) peale jooksma jah?
Paneks prooviks ise ka peale, mis on potentsiaalsed asjad millega 2.5G hakkama ei tohiks saada? Kui väljaarvata see, et ta mõnevõrra aeglasem ühendus kui 3G, mis vajab oluliselt rohkem energia ressurssi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.10.2012 13:23:46
|
|
|
soltex, kiiruse vahe ongi 2G (mitte 2,5) ja 3G/3,5G vahel ainuke asi
EDGE – allalaadimisel 100 kuni 236 kbit/sek, üleslaadimisel kuni 100 kbit/sek VS. HSDPA 21,6 korral puhul on allalaadimise reaalne maksimumkiirus 14-15 Mbit/sek.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
18.10.2012 13:56:43
|
|
|
| soltex kirjutas: |
Et ühesõnaga panid asja GSM (2,5G) peale jooksma jah?
Paneks prooviks ise ka peale, mis on potentsiaalsed asjad millega 2.5G hakkama ei tohiks saada? Kui väljaarvata see, et ta mõnevõrra aeglasem ühendus kui 3G, mis vajab oluliselt rohkem energia ressurssi. |
Netis surfamise jaoks kasutan 3G ühendust, aga kõik ülejäänud facebook, meil, ilm, gmail chat, skype chat jookseb 2,5G peal erilise kiiruse vaheta nagu kulda. Skype poolelt pole ainult kõnesid teha proovinud, aga kardan, et sellega 2,5G vast hakkama ei saa.
Aga energia tarbimine on ikka väga märgatav - kui 3G imeb telefoni päevaga kindlasti tühjaks, siis 2,5G peal on 2-3 päeva reaalne aku pidamine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
19.10.2012 14:13:29
|
|
|
Minu N9 on viimasel ajal kuidagi uimaseks muutunud. hakib isegi ikoone üles alla kerides ja jääb vahest isegi kahe kodu ekraani vahele seisma.
Kas või kuidas oleks võimalik seda meegot puhastada et jälle normaalselt liiguks. täna hangus ikka 10 sekundiks pilt, ei töötanud swipe ega ka nupud.
Pere teine N9 töötab korralikult. (viga peaks olema minu N9 )
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
19.10.2012 14:17:39
|
|
|
Kas N9-le mõnda mõistlikku tasuta Youtube rakendust ei ole saada? Telefonis sees olev näitab pilti korralikult, aga otsingusüsteem ajab pidevalt kopsu üle maksa ja tagasimneku nupust tunnen puudust. Kui selgub, et avatud video pole see, mida otsin, siis tuleb kogu otsing uuesti teha.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
21.10.2012 13:17:46
|
|
|
| Keenius kirjutas: |
Minu N9 on viimasel ajal kuidagi uimaseks muutunud. hakib isegi ikoone üles alla kerides ja jääb vahest isegi kahe kodu ekraani vahele seisma.
Kas või kuidas oleks võimalik seda meegot puhastada et jälle normaalselt liiguks. täna hangus ikka 10 sekundiks pilt, ei töötanud swipe ega ka nupud.
Pere teine N9 töötab korralikult. (viga peaks olema minu N9 ) |
Lase terminalis "htop" käima ja vaata kas mingi asi ruunab ebanormaalselt 100% protsessorit. Mul näiteks Opera Mobile 12.x (mitte paari päeva eest ilmunud viimane) hangus regulaarselt.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
23.10.2012 17:08:52
|
|
|
Teab keegi kuidas kontaktide hulka ka nende inimeste facebooki kontakte saada millel pole fb profiilis numbrit määratud?
E:Juba sain vastuse ka. account'ide alt tuleb määrata, et impordib ka terve fb sõbralisti mitte ainult need kes on telefoni kontaktide hulgas olemas ja kellel nimi klapib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
24.10.2012 12:33:18
|
|
|
| Mul FB hakkas akt tarbima ja seepärast lükkasin ta maha
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
24.10.2012 13:49:16
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Mul FB hakkas akt tarbima ja seepärast lükkasin ta maha |
kus juures täheldasin kohe sama. kontaktide refreshimine järelikult sööb piisavalt energiat, et aku hakkas märgatavalt kahanema. Hakkan edaspidi ilmselt seda sisse lülitama vaid selleks, et aeg-ajalt kontakte omavahel siduda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
valussant
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2012
|
27.10.2012 20:20:25
|
|
|
Tervitus!Kas teie mobiil on hakanud ka külmade tulekul segast panema?Nii kui külma saab siis ekraan hakkab segast lahmima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
28.10.2012 01:14:48
|
|
|
| Mismoodi hakkab segast lahmima?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valussant
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2012
|
28.10.2012 03:28:26
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| Mismoodi hakkab segast lahmima? |
No laiupidi joksevad triibud üle ekraani ja mida külmem on ümritsev temp seda rohkem neid on ja lõpuks jookseb puha pilt kokku.Ja muidugi laadimis doki pesa paneb ka segast!Võibolla hakkab mu pill lihtsalt väsima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.10.2012 10:12:42
|
|
|
valussant, puuteekraani normaalne töötemeperatuur on 0-35 C, alla ja üle selle võib jurama hakata vabalt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
28.10.2012 14:16:49
|
|
|
| Ma ka ei saa aru kus sa teda hoiad? Paelaga kaelas jope peal?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valussant
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2012
|
28.10.2012 14:56:33
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| Ma ka ei saa aru kus sa teda hoiad? Paelaga kaelas jope peal? |
Jah kindlasti,nööri otsas lohiseb ja tilbendab järgi .Ikka taskus ja juba kerge mõne + kraadiga juba hakkas jupsima.Arvan et tal ikka mõni keerulisem probleem,kuna ka toasoojuses on nüüdseks üks joon ekraani läbimas.Garantiise ka jama viia.Pole neil ju micro simiga asendus telefoni anda.Eelmine kord kui käis ekraani klaasi vahetuses,läks 1,5 nädalat ja oli ka sim kaartide vahetus suht tüütu jooksmine!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
28.10.2012 16:28:20
|
|
|
| valussant kirjutas: |
| SirVorkars kirjutas: |
| Ma ka ei saa aru kus sa teda hoiad? Paelaga kaelas jope peal? |
Jah kindlasti,nööri otsas lohiseb ja tilbendab järgi .Ikka taskus ja juba kerge mõne + kraadiga juba hakkas jupsima.Arvan et tal ikka mõni keerulisem probleem,kuna ka toasoojuses on nüüdseks üks joon ekraani läbimas.Garantiise ka jama viia.Pole neil ju micro simiga asendus telefoni anda.Eelmine kord kui käis ekraani klaasi vahetuses,läks 1,5 nädalat ja oli ka sim kaartide vahetus suht tüütu jooksmine! |
Mina sinuaseml süngiks andmed ära ja viiks selle esimesel võimalusel esindusse.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|