Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 07.09.2012 14:25:19 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Vahetada on lihtne. Tuleb tõmmates ära ja uus läheb ka lihtsalt paika. Aga enne rebimist vaata mõnda vastavat õppevideot youtubest.


Endal veel probleemi pole, aga kindluse mõttes küsiks kuskohast uusi hangite

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 11:00:22 vasta tsitaadiga

Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.

EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 20.09.2012 16:00:00 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.

EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla...


Ehk viitsid mingi maakeelse õpetuse koostada kuidas sa seda JellyBeani peale sikutasid? Endal jäi inglisekeelne õpetus vähe segaseks.

Kas kellelgi on olnud probleeme Skype kontaktide laadimisega? Mul on konto paika pandud ja näitab, et olen online, aga kontakte ei kuva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 21.09.2012 09:52:50 vasta tsitaadiga

Ehhr kirjutas:
Silwer kirjutas:
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.

EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla...


Ehk viitsid mingi maakeelse õpetuse koostada kuidas sa seda JellyBeani peale sikutasid? Endal jäi inglisekeelne õpetus vähe segaseks.

Kas kellelgi on olnud probleeme Skype kontaktide laadimisega? Mul on konto paika pandud ja näitab, et olen online, aga kontakte ei kuva.


logi skype sisse, ja vajuta skype appi ikoonile appide listis (sama mis võtad kontaktid, vajutad alla paremale "properties?" ja vali show-> skype)
ikka ei kuva?

_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 21.09.2012 13:48:29 vasta tsitaadiga

Darius kirjutas:
Ehhr kirjutas:
Silwer kirjutas:
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.

EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varasem kokkupuude Androidiga mul puudub ja seetõttu oli lausa uskumatu, kuidas nii kipakalt tehtud op süsteem võib nii popp olla...


Ehk viitsid mingi maakeelse õpetuse koostada kuidas sa seda JellyBeani peale sikutasid? Endal jäi inglisekeelne õpetus vähe segaseks.

Kas kellelgi on olnud probleeme Skype kontaktide laadimisega? Mul on konto paika pandud ja näitab, et olen online, aga kontakte ei kuva.


logi skype sisse, ja vajuta skype appi ikoonile appide listis (sama mis võtad kontaktid, vajutad alla paremale "properties?" ja vali show-> skype)
ikka ei kuva?

Tänud abi eest! olin sealt juba varem korduvalt uurinud, aga näitas lihtsalt et Skype kontakte on 0. Küll aga eile kui ma Skype sisse logisin olid kontaktid lihtsalt tühja koha pealt olemas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 22.09.2012 22:36:03 vasta tsitaadiga

jah, ta süngib IM kontakte alles siis, kui oled sisse loginud icon_smile.gif
_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 24.09.2012 16:05:53 vasta tsitaadiga

Darius kirjutas:
jah, ta süngib IM kontakte alles siis, kui oled sisse loginud icon_smile.gif

Enda teada olin ka korduvalt juba varem sisse loginud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 25.09.2012 22:35:46 vasta tsitaadiga

Originaal kõrvaklapid ei tööta enam N9-ga. icon_rolleyes.gif Suvalised muud klapid panen külge, siis tuleb kohe heli. Samas olen N9 klapid arvuti külge pannud ja töötavad. Mis teha? Lasen igaksjuhuks softi üle, aga ei usu, et see aitab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.09.2012 22:43:28 vasta tsitaadiga

Kas arvuti küljes tuleb heli mõlemast klapist?
Kas video väljundi kaableid oled proovinud mobla küljes? Kui pilti või heli ei tule siis võiks oletada, et sees mõni juhe lahti. Kui õigesti aru saanud olen siis tavalised klapid on vähe teistsuguse otsaga ning sealt peaks heli läbi tulema pisut teisiti.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:58:13 vasta tsitaadiga

Tele2 müüb telefoni 199.- eest icon_eek.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 13:04:36 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif no krt, peab vist poodi minema siis
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 13:11:25 vasta tsitaadiga

Unustasin suures segaduses lingi panna, tundub, et otsas jälle, eile ei olnud, mingi aeg tagasi oli saada, nüüd jälle otsas, ju neid pannakse ühe kaupa müüki icon_smile.gif

https://pood.tele2.ee/et/product/2781

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 27.09.2012 15:17:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas arvuti küljes tuleb heli mõlemast klapist?
Kas video väljundi kaableid oled proovinud mobla küljes? Kui pilti või heli ei tule siis võiks oletada, et sees mõni juhe lahti. Kui õigesti aru saanud olen siis tavalised klapid on vähe teistsuguse otsaga ning sealt peaks heli läbi tulema pisut teisiti.
Mõlemast klapist tuli heli kenasti. Vaatasin, et pistiku ots Nokia klappidel on 3 tsooniga ja teised klapid Pioneeri omad, mis järgi pistsin olid kahega. Videoväljundi asi jäi nüüd proovimata.
Igatahes lasin softi uuesti üle ja miski ei muutunud. Täna hommikul saatsin garantiisse ära. icon_rolleyes.gif Eks näis mis nad vastavad mulle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 22:56:52 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Unustasin suures segaduses lingi panna, tundub, et otsas jälle, eile ei olnud, mingi aeg tagasi oli saada, nüüd jälle otsas, ju neid pannakse ühe kaupa müüki icon_smile.gif


Hetkel on jälle punast saada.

Edit: Tegelikult on ka see otsas (tootelehel saab alustada ostmist, aga järgmises aknas teatab, et ega ikka ei saa küll)

Edit: Ja nüüd laseb seda punast ka reaalselt osta.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 27.09.2012 23:01:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 23:17:34 vasta tsitaadiga

Pool tundi tagasi polnud üldse, mis nad öösel muudavad laoseisu või? Aga hind on thumbs_up.gif

E: sa ei saanud sest ma panin ta vahepeal korvi, ssiis vaatasin, et kadus ära, võtsin korvist ära tuli tagasi icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 23:31:45 vasta tsitaadiga

Panin ise ka paar korda korvi ja siis võtsin sealt jälle välja. Homme on palgapäev ja siis tuleb ainult sinisele peale sattuda.
Paistab, et tõesti pannakse ühekaupa müüki.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 28.09.2012 08:44:20 vasta tsitaadiga

Kas purpurpunase korpus on pigem sellise roosa tooniga nagu pildil näha või siiski tumedam punane? Hind hea, homme sünnipäev, peaks ka jahile minema aga roosat väga ei tahaks... Samas helistasin Tele2'te, sealt öeldi, et läbi veebi saab ainult osta seega peale renderduse ei näe ma midagi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 10:31:16 vasta tsitaadiga

Netist saab ju korpuseid osta. Vahetamine ei olnud ka päris raketiteadus. Ise vahetasin hiljuti musta korpuse valge vastu. Kui keegi tahab siis võin ka oma vana musta korpuse ja tutika klaasi maha ärida. Korpus on küll aga märkimisväärsete kasutusjälgedega aga siiski veel ühes tükis.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 11:26:11 vasta tsitaadiga

Rohkem roosakas, veidi ka punakas, rohkem Barbi telefon icon_smile.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 28.09.2012 11:55:36 vasta tsitaadiga

Nüüd mõlemad otsas. Millegi pärast arvan, et telefonid tulevad hetkel üle Eesti esindustest lattu ning siis saab neid e-poest osta.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:02:36 vasta tsitaadiga

Kaks telefoni käes icon_smile.gif Ühel on karbil originaal kile kleeps (seal), teisel on valge kleeps "resealed by Nokia after extra quality check" Samas tundub uus olevat.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:03:36 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kaks telefoni käes icon_smile.gif Ühel on karbil originaal kile kleeps (seal), teisel on valge kleeps "resealed by Nokia after extra quality check" Samas tundub uus olevat.

Müüd edasi?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 12:07:25 vasta tsitaadiga

Ei
Võid mu N8 ära osta
icon_cool.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 28.09.2012 12:32:28 vasta tsitaadiga

Mis värvi said ka telefonid?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 18:15:59 vasta tsitaadiga

Palgapäev käes ja soodusmüük läbi. icon_neutral.gif Tele2 klienditeenindus teadis ütelda, et neil on kõikjalt otsas ja selle hinnaga neid rohkem ei tule.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 20:45:17 vasta tsitaadiga

Tundub et N9 tootmine on vist lõpetatud...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 08:25:36 vasta tsitaadiga

nokia leheküljel küll on veel tootmise nimekirjas.
http://www.nokia.com/ee-et/tooted/tooted/?action=catalogsearch&page=2
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 02.10.2012 16:22:05 vasta tsitaadiga

Sain viimase telefoni Tele2'st täna kätte. Roosa aga päris vägev isegi gadgetiks. Tellisin mingisuguse tagumise kaane ka, roosa ümbris ei istunud üldse ümber.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 02.10.2012 18:19:07 vasta tsitaadiga

Mitte nii hilja aga võimalik, et mina.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 08.10.2012 19:19:58 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Originaal kõrvaklapid ei tööta enam N9-ga. icon_rolleyes.gif Suvalised muud klapid panen külge, siis tuleb kohe heli. Samas olen N9 klapid arvuti külge pannud ja töötavad. Mis teha? Lasen igaksjuhuks softi üle, aga ei usu, et see aitab.
Klapid töötasid, aga samas olid katki. Garantiist helistati ja öeldi, et pannakse uued klapid kaasa. icon_rolleyes.gif Problem solved.

Edit: Käisin täna esinduses ja olidki uued klapid ning asi korras. Samas olid garantiimehed suutnud mu ekraanile vägeva täkke tekitada ja telefon suundus garantiisse tagasi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 16.10.2012 20:55:44 vasta tsitaadiga

No ma ei tea- viskasin mittetöötava Calendar feedi välja ja tõmbasin Organiser feedi- aku peab päeva asemel kaks...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 17.10.2012 15:49:21 vasta tsitaadiga

VectraT kirjutas:
No ma ei tea- viskasin mittetöötava Calendar feedi välja ja tõmbasin Organiser feedi- aku peab päeva asemel kaks...

Millest see aku pidamine nii palju paranes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 17.10.2012 16:47:31 vasta tsitaadiga

Vot ei tea...Aga ilmselt valehäire- täna jälle tavapärane tühjenemine... icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 17.10.2012 19:57:48 vasta tsitaadiga

Kes kellelgi on esinenud sellist kala, et kui lülitada telefon sisse ilma, et klapid taga oleks, siis klappide ühendamisel need taha ei hakka ja vastupidi. Mul siin pool nädalat selline jama olnud. Tundub mingi softi kala olevat. Ainult restart aitab, aga iga kord nagu ei viitsiks restarti teha selleks et klappe taha ühendada või et klappide asemel hakkaks telefoni kõlarist heli tulema.

Aku koha pealt ma 90% ajast isegi ei kasuta enam 3,5G ühendust. 2,5G veab kenasti netis suhtlemise välja ja aku pidamine on kõva 3 korda parem küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soltex
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2005




sõnum 18.10.2012 12:51:29 vasta tsitaadiga

Et ühesõnaga panid asja GSM (2,5G) peale jooksma jah?

Paneks prooviks ise ka peale, mis on potentsiaalsed asjad millega 2.5G hakkama ei tohiks saada? Kui väljaarvata see, et ta mõnevõrra aeglasem ühendus kui 3G, mis vajab oluliselt rohkem energia ressurssi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 13:23:46 vasta tsitaadiga

soltex, kiiruse vahe ongi 2G (mitte 2,5) ja 3G/3,5G vahel ainuke asi

EDGE – allalaadimisel 100 kuni 236 kbit/sek, üleslaadimisel kuni 100 kbit/sek VS. HSDPA 21,6 korral puhul on allalaadimise reaalne maksimumkiirus 14-15 Mbit/sek.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 18.10.2012 13:56:43 vasta tsitaadiga

soltex kirjutas:
Et ühesõnaga panid asja GSM (2,5G) peale jooksma jah?

Paneks prooviks ise ka peale, mis on potentsiaalsed asjad millega 2.5G hakkama ei tohiks saada? Kui väljaarvata see, et ta mõnevõrra aeglasem ühendus kui 3G, mis vajab oluliselt rohkem energia ressurssi.


Netis surfamise jaoks kasutan 3G ühendust, aga kõik ülejäänud facebook, meil, ilm, gmail chat, skype chat jookseb 2,5G peal erilise kiiruse vaheta nagu kulda. Skype poolelt pole ainult kõnesid teha proovinud, aga kardan, et sellega 2,5G vast hakkama ei saa.
Aga energia tarbimine on ikka väga märgatav - kui 3G imeb telefoni päevaga kindlasti tühjaks, siis 2,5G peal on 2-3 päeva reaalne aku pidamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 19.10.2012 14:13:29 vasta tsitaadiga

Minu N9 on viimasel ajal kuidagi uimaseks muutunud. hakib isegi ikoone üles alla kerides ja jääb vahest isegi kahe kodu ekraani vahele seisma.
Kas või kuidas oleks võimalik seda meegot puhastada et jälle normaalselt liiguks. täna hangus ikka 10 sekundiks pilt, ei töötanud swipe ega ka nupud.
Pere teine N9 töötab korralikult. (viga peaks olema minu N9 )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 14:17:39 vasta tsitaadiga

Kas N9-le mõnda mõistlikku tasuta Youtube rakendust ei ole saada? Telefonis sees olev näitab pilti korralikult, aga otsingusüsteem ajab pidevalt kopsu üle maksa ja tagasimneku nupust tunnen puudust. Kui selgub, et avatud video pole see, mida otsin, siis tuleb kogu otsing uuesti teha.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 21.10.2012 13:17:46 vasta tsitaadiga

Keenius kirjutas:
Minu N9 on viimasel ajal kuidagi uimaseks muutunud. hakib isegi ikoone üles alla kerides ja jääb vahest isegi kahe kodu ekraani vahele seisma.
Kas või kuidas oleks võimalik seda meegot puhastada et jälle normaalselt liiguks. täna hangus ikka 10 sekundiks pilt, ei töötanud swipe ega ka nupud.
Pere teine N9 töötab korralikult. (viga peaks olema minu N9 )


Lase terminalis "htop" käima ja vaata kas mingi asi ruunab ebanormaalselt 100% protsessorit. Mul näiteks Opera Mobile 12.x (mitte paari päeva eest ilmunud viimane) hangus regulaarselt.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 23.10.2012 17:08:52 vasta tsitaadiga

Teab keegi kuidas kontaktide hulka ka nende inimeste facebooki kontakte saada millel pole fb profiilis numbrit määratud?

E:Juba sain vastuse ka. account'ide alt tuleb määrata, et impordib ka terve fb sõbralisti mitte ainult need kes on telefoni kontaktide hulgas olemas ja kellel nimi klapib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 12:33:18 vasta tsitaadiga

Mul FB hakkas akt tarbima ja seepärast lükkasin ta maha
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 24.10.2012 13:49:16 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Mul FB hakkas akt tarbima ja seepärast lükkasin ta maha

kus juures täheldasin kohe sama. kontaktide refreshimine järelikult sööb piisavalt energiat, et aku hakkas märgatavalt kahanema. Hakkan edaspidi ilmselt seda sisse lülitama vaid selleks, et aeg-ajalt kontakte omavahel siduda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valussant
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2012




sõnum 27.10.2012 20:20:25 vasta tsitaadiga

Tervitus!Kas teie mobiil on hakanud ka külmade tulekul segast panema?Nii kui külma saab siis ekraan hakkab segast lahmima? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 01:14:48 vasta tsitaadiga

Mismoodi hakkab segast lahmima?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valussant
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2012




sõnum 28.10.2012 03:28:26 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Mismoodi hakkab segast lahmima?
No laiupidi joksevad triibud üle ekraani ja mida külmem on ümritsev temp seda rohkem neid on ja lõpuks jookseb puha pilt kokku.Ja muidugi laadimis doki pesa paneb ka segast!Võibolla hakkab mu pill lihtsalt väsima icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 10:12:42 vasta tsitaadiga

valussant, puuteekraani normaalne töötemeperatuur on 0-35 C, alla ja üle selle võib jurama hakata vabalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 14:16:49 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru kus sa teda hoiad? Paelaga kaelas jope peal?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valussant
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2012




sõnum 28.10.2012 14:56:33 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Ma ka ei saa aru kus sa teda hoiad? Paelaga kaelas jope peal?
Jah kindlasti,nööri otsas lohiseb ja tilbendab järgi icon_biggrin.gif .Ikka taskus ja juba kerge mõne + kraadiga juba hakkas jupsima.Arvan et tal ikka mõni keerulisem probleem,kuna ka toasoojuses on nüüdseks üks joon ekraani läbimas.Garantiise ka jama viia.Pole neil ju micro simiga asendus telefoni anda.Eelmine kord kui käis ekraani klaasi vahetuses,läks 1,5 nädalat ja oli ka sim kaartide vahetus suht tüütu jooksmine!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 28.10.2012 16:28:20 vasta tsitaadiga

valussant kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Ma ka ei saa aru kus sa teda hoiad? Paelaga kaelas jope peal?
Jah kindlasti,nööri otsas lohiseb ja tilbendab järgi icon_biggrin.gif .Ikka taskus ja juba kerge mõne + kraadiga juba hakkas jupsima.Arvan et tal ikka mõni keerulisem probleem,kuna ka toasoojuses on nüüdseks üks joon ekraani läbimas.Garantiise ka jama viia.Pole neil ju micro simiga asendus telefoni anda.Eelmine kord kui käis ekraani klaasi vahetuses,läks 1,5 nädalat ja oli ka sim kaartide vahetus suht tüütu jooksmine!


Mina sinuaseml süngiks andmed ära ja viiks selle esimesel võimalusel esindusse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.