Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 21.09.2012 00:24:47 vasta tsitaadiga

Ei saa aru nendest sõitjatest, kes teetööde alal panevad iga 50m tagant hazard reporti või hommikuti iga 100m tagant ummikut... Suht tüütu sealt läbi sõita. Kas nende reporte kuidagi ignoreerida/peita ei saa?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 21:14:16 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
Ei saa aru nendest sõitjatest, kes teetööde alal panevad iga 50m tagant hazard reporti või hommikuti iga 100m tagant ummikut... Suht tüütu sealt läbi sõita. Kas nende reporte kuidagi ignoreerida/peita ei saa?

Lolle leidub jah,. jääb vaid loota et nad lihtsalt väsivad.
Aga settings, advanced ja sealt show on map tab. Saad valida mida kuvatakse ja mida mitte. Eesti ummik algab juba 15 sekundi paigalseisust icon_lol.gif

Alleaaa, world.waze.com viskab mind http://es.waze.com/?redirect=1
wtF?
chrome teeb nii, IE9 mitte

edit: Mingil imelisel põhjusel pean eraldi kliki tegema alt "rest of the world" peal
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 22:15:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult ta enamasti paigal seistes ka küsib kas oled liikluses või ei. Paned ei, siis ummikut ei genereerita. Kuigi to popup on suht lühikest aega ees.

Paar päeva tagasi oli hea juhus, linnas olid mingid võistlused, liiklus piiratud jne. Läksin siis ringi.
Keeran kõrvalteele, sõidan rahulikult 90-ga, keeran sealt kõrvalteelt suuremale ära ja terve too sõidetud kõrvaltee jupp märgiti waze poolt ära mingiks aeglase liiklusega lõiguks 40km/h icon_rolleyes.gif

Muideks, kuidas siin suhtutakse, kui kaardile on märgitud majad ja numbrid?

Spoiler Spoiler Spoiler

Waze foorumis mõningad tüübid põhimõtteliselt on suremise äärel, kuna kaardil on liiga palju infot icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 22:53:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tegelikult ta enamasti paigal seistes ka küsib kas oled liikluses või ei. Paned ei, siis ummikut ei genereerita. Kuigi to popup on suht lühikest aega ees.

Paar päeva tagasi oli hea juhus, linnas olid mingid võistlused, liiklus piiratud jne. Läksin siis ringi.
Keeran kõrvalteele, sõidan rahulikult 90-ga, keeran sealt kõrvalteelt suuremale ära ja terve too sõidetud kõrvaltee jupp märgiti waze poolt ära mingiks aeglase liiklusega lõiguks 40km/h icon_rolleyes.gif

Muideks, kuidas siin suhtutakse, kui kaardile on märgitud majad ja numbrid?

Spoiler Spoiler Spoiler

Waze foorumis mõningad tüübid põhimõtteliselt on suremise äärel, kuna kaardil on liiga palju infot icon_rolleyes.gif

Täiesti elementaarne, et on majad ja nende numbrid icon_smile.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 23:48:23 vasta tsitaadiga

Aga parklatele nime panemine? icon_neutral.gif
Varsti võiks igale murulapile ka nime panna, et bussipeatuse kõrval olev haljasala...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 10:07:24 vasta tsitaadiga

Navigeeritakse ikkagi ju mingi konkreetse maja juurde mitte mingi numbriga murulapi juurde.

Valik võiks olla, mis kihte näidatakse ja mida mitte. Vot see on elementaarne.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.09.2012 11:07:09 vasta tsitaadiga

majanumbrid on jumalast OK.

Tegelikult on mul hoopis küsimus- miks viimased kolm päeva, kui waze tööle panen, siis automaatselt hakkab mind navigeerima töö juurde. Tavaliselt panen waze tööle ja viskan kuskile sahtlisse, autol ja siis kuulen, kuidas kukub ei-tea-kuhu suunama. Nüüd siis selgus et tööle. Ja käima pannes tuleb ka popup a la "kas sa lähed tööle", kui seda ei näe ja ei pane cancel hakkab kohe juhatama...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.09.2012 11:13:45 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:

Tegelikult on mul hoopis küsimus- miks viimased kolm päeva, kui waze tööle panen, siis automaatselt hakkab mind navigeerima töö juurde. Tavaliselt panen waze tööle ja viskan kuskile sahtlisse, autol ja siis kuulen, kuidas kukub ei-tea-kuhu suunama. Nüüd siis selgus et tööle. Ja käima pannes tuleb ka popup a la "kas sa lähed tööle", kui seda ei näe ja ei pane cancel hakkab kohe juhatama...

Ta õpib sinu käiitumismustreid ja vastavalt kellaajale ning asukohale jagab soovitusi: hommikul tööle, õhtul koju

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 26.09.2012 14:55:28 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
majanumbrid on jumalast OK.

Tegelikult on mul hoopis küsimus- miks viimased kolm päeva, kui waze tööle panen, siis automaatselt hakkab mind navigeerima töö juurde. Tavaliselt panen waze tööle ja viskan kuskile sahtlisse, autol ja siis kuulen, kuidas kukub ei-tea-kuhu suunama. Nüüd siis selgus et tööle. Ja käima pannes tuleb ka popup a la "kas sa lähed tööle", kui seda ei näe ja ei pane cancel hakkab kohe juhatama...

Pärast mõningast kasutamist ilmus mulle ka see, aga tegemist on eriti totra lahendusega - kuidas peaksin keset sõitu märkama, et järku on pisike popup ekraanil. Lülitasin välja: Settings -> Advanced -> Auto-learn routes to frequent destinations.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.09.2012 15:18:15 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
majanumbrid on jumalast OK.

Tegelikult on mul hoopis küsimus- miks viimased kolm päeva, kui waze tööle panen, siis automaatselt hakkab mind navigeerima töö juurde. Tavaliselt panen waze tööle ja viskan kuskile sahtlisse, autol ja siis kuulen, kuidas kukub ei-tea-kuhu suunama. Nüüd siis selgus et tööle. Ja käima pannes tuleb ka popup a la "kas sa lähed tööle", kui seda ei näe ja ei pane cancel hakkab kohe juhatama...

Pärast mõningast kasutamist ilmus mulle ka see, aga tegemist on eriti totra lahendusega - kuidas peaksin keset sõitu märkama, et järku on pisike popup ekraanil. Lülitasin välja: Settings -> Advanced -> Auto-learn routes to frequent destinations.

Nokia peal vanas Symbian versioonis V2 viskab suhteliselt pärast käivitamist ette küsimuse, et kas ma sõidan sinna või tänna. Keset sõitu pole veel küsinud. icon_rolleyes.gif

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 15:54:01 vasta tsitaadiga

Minul viskab ka alati siis selle ette kui programmi lahti teen. See "Settings -> Advanced -> Auto-learn routes to frequent destinations" peaks rohkem see olema, et ta ei õpi ära mis teedpidi kusagile sõidad.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 26.09.2012 17:35:29 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Minul viskab ka alati siis selle ette kui programmi lahti teen. See "Settings -> Advanced -> Auto-learn routes to frequent destinations" peaks rohkem see olema, et ta ei õpi ära mis teedpidi kusagile sõidad.

jah, seda õige tee õpetamist ma ei tahaks küll, et ta ära lõpetaks.

Samas, selle kellaajaline soovitus ei saa olla, kuna mitu päeva, suvalisel ajal, kui ringi sõidan (vb siis kui sõidan parasjagu töökoha poole?) viskab selle popupi ette ja nii see läheb...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 10:54:47 vasta tsitaadiga

Tarkvara idee on hea aga suht bugine ja puudulik (ehk kunagi paraneb)
North UP võiks olla fiksitav - et ei läheks paigast ära, kui ekraanil midagi näpin.
Oma asukoha "favoritidesse" lisamine võiks olla mugavam.
Või näiteks vajutan näpuga mingit kohta kaardil ja lisan selle kohe mällu, seda ka minuarust pole.
FB connect ei tööta, ei telefonis ega ka arvutis. Ma selle kätte ära ei sure aga muudmoodi seal sõpru lisada ei saa ka.
Kaks eraldi sisselogimislehte on viga - üks on waze.com ja teine on world.waze.com, mõlemasse saan sisse aga ainult üks "töötab".

Kasutajaid on meeletu hulk üle maailma ja sellest pole ka mingit pro versiooni, seega teenuse kvaliteet ilmselt veidi sellepärast ka kannatab.

Aga muidu on pull jälgida küll, eriti tipptunnil, et kustkaudu kavalam minna on - paar huvitavat shortcutti ma olen juba leidnud teel tööjuurde.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 17:00:30 vasta tsitaadiga

Tirin ka selle appi.
Jälgin teemat. thumbs_up.gif
E:
Normaalne, minut aega sain nokkida siis crashis. Kui see välja arvata siis tundub esmapilgul täitsa lahe asi.
E2: Kas enda asukohta ei saagi lemmikuteks määrata?
Kui keegi politsei kaardile märgib siis kui kaua see seal püsib?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 18:27:42 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
Oma asukoha "favoritidesse" lisamine võiks olla mugavam.
Või näiteks vajutan näpuga mingit kohta kaardil ja lisan selle kohe mällu, seda ka minuarust pole.

Nii see ju käibki, seda noolt pead näppima mis tekib, siis pakub erinevaid võimalusi.

Piip kirjutas:
Aga muidu on pull jälgida küll, eriti tipptunnil, et kustkaudu kavalam minna on - paar huvitavat shortcutti ma olen juba leidnud teel tööjuurde.

Ma kasutan ka seda nippi, nt. tööl (auto-learn routes) pakub kohe kas tahad koju navigeerida ja siis näitab aja ette millal peaksid kohale jõudma. Kui see on liiga suur, valin teise tee. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.09.2012 07:59:02 vasta tsitaadiga

Mind, jällegi, on hakanud huvitama selline küsimus, et kuidas kaardiediitoris selgeks teha "õige" juhendamine? Mitmed inimesed on teada andnud (k.a. mina ise), mingitest manöövritest, mis pole otstarbekad. Ise olen täheldanud, et sõpakal, mustamäe poole tulles, hipodroomile suundudes, ei suuna ta sõpakalt kohe vasakpöördega kosklasse (mooni tn poole), vaid parempöördega Koskla tänavale (suunaga tulika poole) ja sealt tagasipöördega, üle sõpruse puiestee, otse sõita.
Samuti on keegi Pärnu mnt ära "ehitanud" nii, et sealtmaalt, kust lisanduvad vasakpöörde rajad viljandi mnt-le (kui tulla kesklinna poolt), on tehtud nagu eraldi tee (eraldusriba/haljasalaga vms) ja kui see koht maha magada, siis navigeerides, enam vasakpöörde võimalust/reavahetust ei ole ja tuleb peale ristmikku tagasipööre teha icon_rolleyes.gif Samuti on see tegelane oma tee lukku pannud ja muuta seda ei saa, isegi kui oskaks midagi sellega ette võtta...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 12:36:28 vasta tsitaadiga

Huvitav kuda talunimesi annaks märkida icon_rolleyes.gif

1 võimalus on vist teha talu sissesõidutee privaatteeks ja anda sellele jupile talu nimetus icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 12:50:21 vasta tsitaadiga

salatoimik, ma sellepärast tahakski oma maakodu lemmikuks panna aga kuidas?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 00:22:32 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
salatoimik, ma sellepärast tahakski oma maakodu lemmikuks panna aga kuidas?

Hoia näppu oma maakodu kohal kuni viskab ette mingi popupi vms, siis sealt vajuta väikest > ning Add.

EDIT: Ma nüüd ei tea, Olen mõnes kohas veidike metsa, põldu jne landmarkidena kaardile märkinud.
Nüüd spämmiti mulle seal waze foorumis taolist linki PMidena.
http://world.waze.com/wiki/index.php/Eesti#T.C3.A4hised_.28Landmarks.29

Ma nüüd ei tea, kas kustutada või mitte.
Mina võtan, et tegu on navigeerimissoftiga, ning pean igati loomulikuks kui metsad, majad jne on kaardile kantud.
Mitte vaid teed ja benajaamad icon_neutral.gif

Samuti pole mul mingit porbleemi lugemaks sola ekraanil (mingi 3.7 tolli vist) kaarti.
Ma ei tea, mingi pseudoprobleem icon_question.gif

E51 peal kasutasin garmin mobile + regio/eomap kaarti (mis on 100x rohkem igasuguseid asju täis joonistatud (majad, metsasihid, elektriliinid jne jne) ning kordagi ei tekkinud mul seal (mitu x väiksem erkaan kui solal) probleemi kaardi lugemisega. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 02.10.2012 23:00:00 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
FB connect ei tööta, ei telefonis ega ka arvutis. Ma selle kätte ära ei sure aga muudmoodi seal sõpru lisada ei saa ka.
Kaks eraldi sisselogimislehte on viga - üks on waze.com ja teine on world.waze.com, mõlemasse saan sisse aga ainult üks "töötab".

Proovisin ka FB ära ühendada ja kinnitamise lehele ma jõudsin. pärast aga seda ühendust pole kuskilt näha. Täna, ülla-ülla tuli ekraanile teade, et ma sain uue sõbra ...
https://www.facebook.com/WazeApp lehel ühele sõbrale Waze meeldib, seega mingil tasandil vist FB-ühendus töötab.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.10.2012 17:26:45 vasta tsitaadiga

Kui ma olen asjast aru saanud, siis ainuüksi laikimisest FB lehel ei piisa, et sõber oleks. Sõber peab olema su FB sõber ja ka tema nutifoni tõmmatud waze app peab olema fb-ga ühendatud- siis tekib sõber. Selleks ei pea waze fb lehte like'ma.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 16:40:08 vasta tsitaadiga

Joonistasin teid Waze kaardile, ning leidsin viljaringid? icon_eek.gif
https://world.waze.com/editor/?lon=26.82042&lat=58.251&zoom=6&layers=BFTFTTTTTTFTTTTTTTTTFT

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 19:02:10 vasta tsitaadiga

Täna Ringvaates räägivad Waze'ist
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.10.2012 19:28:24 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Täna Ringvaates räägivad Waze'ist

Seega homme hommikul on oodata uute kasutajate hüppelist kasvu liikluses...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 19:29:14 vasta tsitaadiga

Kes see kurat neid topelt nimesid kirjutab. Valesti ka veel icon_mad.gif
Manus

Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 19:40:51 vasta tsitaadiga

Suht alla lasti seda. :S
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 19:48:45 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Kes see kurat neid topelt nimesid kirjutab. Valesti ka veel icon_mad.gif
hmm, mõni päev tagasi oli seal veel korras...

EDIT: Keegi meelisxxx(2) on pannud Vastse-Kuuste asemel Vastse-Kuutse ühele "tänavale"
Täpsemalt sellele, mis seal raudteejaama juurest läbi jookseb.
Ilmselt sealt ka automaatselt genereeritud.

Kuskil oli veel, aga tolle parandasin juba mingi nädal tagasi ära.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 20:02:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
olc kirjutas:
Kes see kurat neid topelt nimesid kirjutab. Valesti ka veel icon_mad.gif
hmm, mõni päev tagasi oli seal veel korras...

EDIT: Keegi meelisxxx(2) on pannud Vastse-Kuuste asemel Vastse-Kuutse ühele "tänavale"
Täpsemalt sellele, mis seal raudteejaama juurest läbi jookseb.
Ilmselt sealt ka automaatselt genereeritud.

Kuskil oli veel, aga tolle parandasin juba mingi nädal tagasi ära.

Korista see "tänav" sealt ära kui saad.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 20:04:13 vasta tsitaadiga

Üleüldse ära icon_eek.gif , või muudan andmed õigeks?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 04:57:36 vasta tsitaadiga

link :: Saate järelvaatamine

Dijital kirjutas:
Täna Ringvaates räägivad Waze'ist

... üsna kesine esitlus, ma kipun arvama, et enamik vaatajatest ei saanud arugi, millega täpselt tegemist. Programmi eripärase funktsionaalsuse kasutamist eetris üldse ei näidatudki. Lõpetuseks ka mingi mökk-mökk telefoni kasutamise kohta autos - kes keelab seda kasutada autohoidikus või kaasreisija poolt ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 09.10.2012 09:35:33 vasta tsitaadiga

Ma sain sky plussi hommikuprogrammi kuulates, ühelt helistajalt ka rohkem ülevaatlikumat infot selle programmi kohta kui Ringvaatest. Kusjuures täiesti lampi tuli teemaks.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 10:09:05 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma ka imestasin, et arutlevad põhiliselt selle üle, et seda on ebamugav käes hoides kasutada. Täiesti eilased. Ometigi Meelis Vill peaks tänapäevaks piisavalt guru ja elunäinud inimene olema.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 09.10.2012 11:52:06 vasta tsitaadiga

Nii jutujätkuks küsiks- palju sellel Pärnus kasutajaid on? Selles suhtes oli tal õigus, et see app tasub end ära suuremate liikluskoormustega linnades. Muidugi see politsei ära märkimine on jah igalpool kasulik aga vana hea tulede vilgutamine pole õnneks veel moest kadunud.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 09.10.2012 12:02:02 vasta tsitaadiga

Samas kui sõidan igapäev enaväheme ühte teed siis tean niigi ju kuskohas liiklusseisakud või ummikud on. Muidu täna korra testisin ja tundus täitsa äge olevat. Eriti põnevaks teeb see et saab teisi ka jälgida ja komme korjata icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 12:50:59 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Samas kui sõidan igapäev enaväheme ühte teed siis tean niigi ju kuskohas liiklusseisakud või ummikud on. Muidu täna korra testisin ja tundus täitsa äge olevat. Eriti põnevaks teeb see et saab teisi ka jälgida ja komme korjata icon_smile.gif


Kui sa just selgeltnägija pole siis avariide toimumist ette ei näe ehk siis õnnetustest põhjustatud ning teiste mitteregulaarsete ummikute puhul on ikka abi, saad valida teise trajektoori ise ummikusse jõudmata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 13:04:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Üleüldse ära icon_eek.gif , või muudan andmed õigeks?

Seal külas pole tänavatel nimesid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 13:21:31 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal põlva/räpina kanti tundub kh, et kasutajaid tekkinud peale minu. Suht tihti ikka kedagi teist kh näha läheduses viibimas.

olc kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Üleüldse ära icon_eek.gif , või muudan andmed õigeks?

Seal külas pole tänavatel nimesid.
Jep, seda küll, aga tegu pole ka mingi maanteega ju. Maa ameti kaardi järgi kh suht suvaline teejupp. Seega tuleb streetina märkida.

Dijital kirjutas:
Kusjuures ma ka imestasin, et arutlevad põhiliselt selle üle, et seda on ebamugav käes hoides kasutada. Täiesti eilased. Ometigi Meelis Vill peaks tänapäevaks piisavalt guru ja elunäinud inimene olema.
Oleks võinud kellegi targema sinna kutsuda rääkima. Suht pealiskaudsed vastused. Eriti kõva väide, et waze-i tegijad uuendavad kaarti. Vaevalt, puhtalt kasutajate teema. Samuti tundus, et ei tea, kuidas see raporteerimine õieti käib (legaalselt).

Ning põlvas pole mente - wtf, siin on suurem võimalus vahele jääda kui kuskil trt/tln-s icon_biggrin.gif
Igapäevaselt seisavad kuskil nurgataga ja hommikust õhtuni tiirutavad oma eravärvides masinaga ringi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 09.10.2012 16:13:02 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Eriti põnevaks teeb see et saab teisi ka jälgida ja komme korjata icon_smile.gif

Kui kommide korjamise pärast vaid asi põnev on ja kasutamist väärib- pean sind kurvastama. Mida aeg edasi, seda vähem komme sa korjata saad, kuna nende korjamiseks peab midagi ka tegema ja need teod jäävad ikka harvemaks ja vajavad suuremaid punktisummasi, et komm ilmuks.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 16:23:07 vasta tsitaadiga

Punkte tiksub ka ilma komme korjamata.

aivar1988 kirjutas:
Ma sain sky plussi hommikuprogrammi kuulates, ühelt helistajalt ka rohkem ülevaatlikumat infot selle programmi kohta kui Ringvaatest. Kusjuures täiesti lampi tuli teemaks.
Täna? Mul küll nagu kõrvu ei jäänud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 09.10.2012 16:28:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
Ma sain sky plussi hommikuprogrammi kuulates, ühelt helistajalt ka rohkem ülevaatlikumat infot selle programmi kohta kui Ringvaatest. Kusjuures täiesti lampi tuli teemaks.
Täna? Mul küll nagu kõrvu ei jäänud icon_rolleyes.gif

See oli eelmisel nädalal, kui räägiti Appidest, mis on kõvasti abiks olnud. Nädala alguse poole oli sellest juttu.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 16:49:58 vasta tsitaadiga

Lasin peale. Eks näis, kuidas töötab ja palju trahve täna saan icon_cool.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 09.10.2012 16:57:03 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
Ma sain sky plussi hommikuprogrammi kuulates, ühelt helistajalt ka rohkem ülevaatlikumat infot selle programmi kohta kui Ringvaatest. Kusjuures täiesti lampi tuli teemaks.
Täna? Mul küll nagu kõrvu ei jäänud icon_rolleyes.gif

See oli eelmisel nädalal, kui räägiti Appidest, mis on kõvasti abiks olnud. Nädala alguse poole oli sellest juttu.

Nii ta oli.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 09.10.2012 20:58:22 vasta tsitaadiga

FB leht ka tekkinud https://www.facebook.com/WazeEstonia
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 21:48:15 vasta tsitaadiga

Pangestub pidevalt, kõige suurem pange põhjus on ekraani teistpidi keeramine thumbs_down.gif
Sony Go ja ametlikult uusim androidi versioon peal.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 21:54:01 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Pangestub pidevalt, kõige suurem pange põhjus on ekraani teistpidi keeramine thumbs_down.gif
Sony Go ja ametlikult uusim androidi versioon peal.
Sama siingi, vahest samas töötab täitsa korralikult ja teine kord siis täielikult pange.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 22:34:16 vasta tsitaadiga

Kasutasin täna esimest korda ja ainuke anomaalia, mida täheldasin oli see, et teel tallinnast vändrasse kadus 4 korda natukeseks ajaks gps'i signaal ära. Varem ei ole seda täheldanud mitte ühegi teise programmiga. Tagasi tulles panin tööle iGO ja rohkem sed aprobleemi ei olnud. Huvitav, kas see jama oli seotud Waze'ga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 12.10.2012 00:07:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
artur- kirjutas:
Pangestub pidevalt, kõige suurem pange põhjus on ekraani teistpidi keeramine thumbs_down.gif
Sony Go ja ametlikult uusim androidi versioon peal.
Sama siingi, vahest samas töötab täitsa korralikult ja teine kord siis täielikult pange.

Aga kas sellel telefonil gps fikseerib ennast ära? Mul vennal sama telefon, sateliite on nähtaval palju, aga ära ei fikseeri. Vea pidi parandama softi update, aga on see juba välja tulnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 01:01:11 vasta tsitaadiga

GPSiga pole küll probleeme olnud. Pea igapäevaselt kasutan.
Lukustab suht hetkega.

Vahest harva pole ära lukustanud, aga siis mingi telefoni poole jama sest ka teistes rakendustes pole toiminud. Peale telefoni resa jälle tiptop.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 10:42:15 vasta tsitaadiga

... Gnex 4.1.1 peal toimib üsna eeskujulikult thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.10.2012 17:29:21 vasta tsitaadiga

Kuidas tee lukustajale teade saata, et ta tee avaks, et saaks muudatuse teha? Ma e isaa neist aru, kes oma suured teed lukku panevad, ei tea, mille hirmus ja väiksemaid teid/kõrvalteid ühendada ei saa sellepärast icon_evil.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.