|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.09.2012 22:31:25
|
|
|
| eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
23.09.2012 22:54:03
|
|
|
Ära nüüd kõiki eGc tüüpe ka ühte patta pane, ma küll ei teaks, et oleksin kedagi solvanud
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
23.09.2012 23:07:13
|
|
|
| See, et ühega arusaamatused olid ei tähenda, et kõik sellised on.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
23.09.2012 23:55:06
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| ps. on kellelgi sellist asja juhtunud, et keset mängu viskab mängust lihtsalt välja? arvuti ei jookse kokku ega midagi, lihtsalt viskab mängust lambist välja. krt mul viimasel ajal päevas päris mitu korda. millest see tulla võiks? ehk oskate mõnda lahendust soovitada? |
|
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
24.09.2012 00:01:38
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| ps. on kellelgi sellist asja juhtunud, et keset mängu viskab mängust lihtsalt välja? arvuti ei jookse kokku ega midagi, lihtsalt viskab mängust lambist välja. krt mul viimasel ajal päevas päris mitu korda. millest see tulla võiks? ehk oskate mõnda lahendust soovitada? |
|
|
Arvuti overclocked?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.09.2012 00:15:26
|
|
|
| Ei ole clockitud. Kusjuures ühegi teise mänguga sellist kino pole.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
24.09.2012 00:20:14
|
|
|
| Timberg, Mingit errorit ei löö ette ?! Võid proovida äkki servereid, mis ei kasuta Punkbuster'it. Muidu täna mul ühel klassivennal viskas ka lampi välja, aga tal olid üsna vanad video draiverid, peale nende uuendamist asi toimis !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
24.09.2012 03:47:01
|
|
|
| libe kirjutas: |
töötab 4GB probleemivabalt  |
Ei tasuks seda väidet reklaamida, ultra seadetel ja kõrgel HD resulotsioonil kiilub 4gb mäluga ära nii või naa(just alt tabi kasutades)..... mäng kasutab siiski üle 4gb jooksvalt
Vähese mäluga on jätkuvalt lambihädad kaelas, mis iganes sa ka ei teeks... liht elu on näidanud...
Kui sul alt tab pangestab siis on mälu umbes, suht lihtne.
ot: El-Fuego, sa ju õlut ei joo
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.09.2012 07:58:07
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| ps. on kellelgi sellist asja juhtunud, et keset mängu viskab mängust lihtsalt välja? arvuti ei jookse kokku ega midagi, lihtsalt viskab mängust lambist välja. krt mul viimasel ajal päevas päris mitu korda. millest see tulla võiks? ehk oskate mõnda lahendust soovitada? |
|
|
Mul viskab mängu taskbarile aeg-ajalt. Mõnda aega suvel sai rahulikult mängida pikalt ilma probleemideta, nüüd hakkas sügisega jälle k*pp peale.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
24.09.2012 08:32:16
|
|
|
| softis, sul vb mingi app backroundil jooksmas, mis aeg-ajalt full screeni alla viskab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.09.2012 10:42:57
|
|
|
EI ole ühtegi sellist programmi jooksmas. Täiesti uskumatu lugu.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
24.09.2012 11:52:55
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole. |
Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
24.09.2012 17:17:04
|
|
|
Keegi miskit BF 3 tavamarpiigis mängida viitsib, siis ps või jätke märk siia maha.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.09.2012 17:50:45
|
|
|
| busta kirjutas: |
| libe kirjutas: |
töötab 4GB probleemivabalt  |
Ei tasuks seda väidet reklaamida, ultra seadetel ja kõrgel HD resulotsioonil kiilub 4gb mäluga ära nii või naa(just alt tabi kasutades)..... mäng kasutab siiski üle 4gb jooksvalt
Vähese mäluga on jätkuvalt lambihädad kaelas, mis iganes sa ka ei teeks... liht elu on näidanud...
Kui sul alt tab pangestab siis on mälu umbes, suht lihtne. |
mängin ultraga ja probleeme ei ole
lihtsalt ei ole vaja oma masinal virtuaalmälu nulli keerata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
24.09.2012 18:03:06
|
|
|
| no ei saa mängida, IEPSAFHESAFI ?H/FEWS#H/W#HYSEDFI" DF IO"H= DFSI?P&B0
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.09.2012 18:22:31
|
|
|
Sellise veateate andis.
"Game disconnected: your connection to the server timed out"
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
24.09.2012 18:27:43
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Sellise veateate andis.
"Game disconnected: your connection to the server timed out" |
Mina sain sellest probleemist nii lahti (viskas peale 10-15 minutilist mängimist serverist välja):
Here goes:
1. Start --- Run.
2. Write: "services.msc" (without the ") then press enter.
3. In the list of services, scroll down to "UPnP Device Host", click it and press "Stop service".
4. Now do the same thing but with the service "SSDP Discovery".
5. Exit the window and go to control panel-> Network and Internet-> Network and Sharing Centre-> Change advanced sharing settings (to the left)-> Under "network discovery" select to turn off network discovery.
6. SAVE CHANGES
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.09.2012 18:32:43
|
|
|
Koldk tänud, proovin.
Ps. kas sa keerasid endal jäädavalt need serviced kinni (aka "disable") või iga kord peale restarti paned uuesti STOP?
Lükkasin ka ruuteri alt "UPnP" kinni, ehk on kasu.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
24.09.2012 19:16:49
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Koldk tänud, proovin.
Ps. kas sa keerasid endal jäädavalt need serviced kinni (aka "disable") või iga kord peale restarti paned uuesti STOP?
Lükkasin ka ruuteri alt "UPnP" kinni, ehk on kasu. |
Lükkasin jäädavalt kinni, et igakord ei peaks panema manuaalselt kinni.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
24.09.2012 20:07:46
|
|
|
| kellegi käest juba armored killi keyd ka osta saab?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
24.09.2012 20:14:48
|
|
|
| est4ever, Osta saad alles selle nädala lõpp, kui non-premiumitele vabaks saab (parandage kui eksin) ja soovitan Tripi saad hea hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
24.09.2012 21:08:29
|
|
|
Homme on 25, siis peaks AK lahti tulema ka non-preimumile
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
24.09.2012 21:32:40
|
|
|
Kas kuidagi saab Origini panna ka niimoodi vegeteerima nagu Rockstar social club, et automaatselt logib sind sisse kui nt GTA4 käivitada aga mingit programmi juppi ei ava.
Või siis vähemalt kuidagi nii teha, et serveriga joinides ei viskaks origini jälle aktiivseks ja akent lahti.
Täiesti kasutu programmi jupp mis ainult segab ja võtab asjatut ressurssi.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gzzld
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2012
|
24.09.2012 22:30:54
|
|
|
origini settingutest saab muidu panna selle,et kui sa m2ngu sisse lähed siis ta läheb nagu ise offline-i
ja teemast kõrvale ka, tegin ühe väikese platooni! Kui on huvi, siis võite järele uurida: Mighty Ghostz
Kui tahate võite joinida või vähemalt fänniks hakata;)
Tänud ette!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
24.09.2012 23:32:54
|
|
|
vahest origunn peale mängust välja tulemist kippub ise cpu-d hoorama, kuulda et cpu jahutus üürgab - krt tulin ju mängust välja , task manager ette ja hoppa - origin.exe kasutab 18% cpu jõudlust
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.09.2012 00:40:59
|
|
|
| gzzld kirjutas: |
origini settingutest saab muidu panna selle,et kui sa m2ngu sisse lähed siis ta läheb nagu ise offline-i
ja teemast kõrvale ka, tegin ühe väikese platooni! Kui on huvi, siis võite järele uurida: Mighty Ghostz
Kui tahate võite joinida või vähemalt fänniks hakata;)
Tänud ette! |
Kuidas sa seda sätetes muudad?
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
25.09.2012 08:30:08
|
|
|
ma eeldan et settingute alt in-game eest linnuke minema
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.09.2012 10:44:51
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| ma eeldan et settingute alt in-game eest linnuke minema |
Nu jaa see ju ainult keelab selle, et sa ei saaks mängu ajal originis chatida. Päris kinni ta seda ei keera ju. Taustal jääb ikka jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
25.09.2012 10:59:49
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole. |
Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid  |
No nii loll annab ikka olla inimene.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.09.2012 12:16:47
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Degwees kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole. |
Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid  |
No nii loll annab ikka olla inimene. |
Mida sa ajad kes mortariga paugutas? Nüüd sa ajad midagi segamini. Teiseks sulle teadmiseks, et ma olin liige tol hetkel! Ning ega vahet ei olegi. Vaatamata sellele ma leian, et teistest lugupidav inimene nii ei toimi!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
25.09.2012 16:49:37
|
|
|
kui mul on rus to eng variant bf3-st, siis kui tahan origini kaudu armored killi osta, siis mis keele ma valima pean sealt??
ise küsin, ise vastan.. origini helpis öeldi pmst, et ingliskeelne variant toimib küll.. ostsin ära, tõmbab.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
25.09.2012 17:14:21
|
|
|
ufo56 Battlelogis polnud ta sel hetkel liige(polnud näha) ja ilmselt selle tõttu ka reaktsioon. "Muhevana joined the platoon Estonian Gaming Club
Joined platoon
2 days ago"
El-Fuego, ehk panin ise mööda, kuulsin ainult Vendis mingit juttu, ennast kohal sel hetkel polnud.
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
25.09.2012 18:10:49
|
|
|
Mina olin see kõvamees kes squad rushis baasis mortariga päid lennustas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.09.2012 18:33:18
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Degwees kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole. |
Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid  |
No nii loll annab ikka olla inimene. |
Forever alone tüüp kukkus nerdragema oma klannindusega, kogu lugu
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.09.2012 20:16:44
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Degwees kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole. |
Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid  |
No nii loll annab ikka olla inimene. |
Forever alone tüüp kukkus nerdragema oma klannindusega, kogu lugu  |
Ära on pööranud see maailm.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
25.09.2012 23:18:05
|
|
|
Sai täna korralikult kille tehtud nagu venelane ehk siis ründasin seljatagant (olles ise US poolel).
Peab tõdema, et osad kodanikud on pimedad ja vahel on vb. õigest camost veidi kasu ka.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
26.09.2012 16:24:31
|
|
|
| Nii kui pb update tegin mäng katki ...... Saab keegi vanu faile shareda või on mingi fix leitud .
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
27.09.2012 03:57:35
|
|
|
| Tegin mõned kuud pausi, nüüd paar päeva mänginud, suht lahe tundub. Ei tea millal nad hinda alla krutivad, olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.(Kas venelast saab edasi müüa või kinkida?) Praegu on selline tunne nagu kondoom on vahel, osasid servereid ei kannata näppida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
27.09.2012 09:31:21
|
|
|
| busta kirjutas: |
| olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma. |
Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
27.09.2012 10:16:13
|
|
|
Tahaks ka m2ngu 2ra proovida aga arvestades kui pikalt m2ng v2ljas on olnud (v66rad mapid k6ik minule) siis see ownimine + igasugu muud mured mida siit lugeda v6in, v6tavad m2ngu isu p2ris ruttu 2ra
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
27.09.2012 10:17:51
|
|
|
Harjub suht ruttu, sellepärast ära küll muretse Otsid lihtsalt alguses noob friendly serveri ja annad paar päeva seal tuld
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.09.2012 10:35:47
|
|
|
No kui võtad nö hetkelise täispaketi, siis AK's saad harjutada rahulikult. See alles sai laiale massile kättesaadavaks, hetkel veel piisavalt kahuriliha seal.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
27.09.2012 10:38:38
|
|
|
Algajale soovitaks siiski alguses infantry only mappe
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.09.2012 10:47:20
|
|
|
| KohviPaus kirjutas: |
Algajale soovitaks siiski alguses infantry only mappe  |
Miks? Ülilihtne on ju tankis istudes kille saada või helikaid võtta alla raketiga. Inf only mapid peaks ju suhteliselt väikesed olema, seal saab noob kohe surma. Conquestis on vähemalt lootust, et näed mängu ka, võtad mõned kopterid maha, saad baase püüda jms.
Eks ma ise ka bf3 noob, räägin lihtsalt selest, mida näinud olen. Proovisin TDM, mingi kaart oli, kus polnud ühtegi masinat ja kaart päris väike. Seal käib sellline reip, et anna olla. Tüübid oma überrelvade ja parema aimi ja kaardi tundmisega võtavad kohati juba siis maha, kui oled just sellu ärganud. spawnkillweeeeee
| xxlmaster kirjutas: |
Tahaks ka m2ngu 2ra proovida aga arvestades kui pikalt m2ng v2ljas on olnud (v66rad mapid k6ik minule) siis see ownimine + igasugu muud mured mida siit lugeda v6in, v6tavad m2ngu isu p2ris ruttu 2ra  |
Mängi conquesti mees. Great fun. Mul oli alguses sama tunne, aga üks AHV soovitas conquest gamemmode, seal pole empo nii hull nagu rushis või tdmis või dmis ja saab tunda, et oled teamile kasulik + kille ka.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
27.09.2012 10:47:46
|
|
|
Alustad mängu siis pole sul veel ühtegi unlocki, hakkad neid seal RPG'ga alla sihtima koguaeg? Ega see tankis isutminegi niisama pole, et lihtsalt istud ühekohapeal ja vastased ootavad kuni sa neid notid. Kui AK's vähegi mõistusega olendid on siis kaugele sa seal alguses ei jõua kui harjutanud kõigpealt infantris ja sealt edasi juba suuremates mappides.
Targem siiski võtta stock mapid alguseks CQ's ja anna tuld, kas siis armoriga või ainult infatryga, eks kuidas endale paremini sobib. AK'sse kohe ronida saab raske olema. (Isiklikult jään siiski arvamusele, et võta alguseks infantry only aga eks maitsed on erinevad )
viimati muutis KohviPaus 27.09.2012 10:50:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.09.2012 10:48:22
|
|
|
| Teamkills kirjutas: |
| busta kirjutas: |
| olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma. |
Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP. |
Kus selle hinnaga saab?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
27.09.2012 11:08:53
|
|
|
| Ok, kus oleks k6ige odavam INGLISE key osta? Pakkumisi igasuguseid ka paljud vene keyd. Ei viitsi nende keele pakkidega j2nnata.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
27.09.2012 11:29:16
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Teamkills kirjutas: |
| busta kirjutas: |
| olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma. |
Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP. |
Kus selle hinnaga saab? |
Ma tõesti pole ühe sõnagagi uurinud, kust ta sellist hinda saab, kuna endal pole vajadust. Kui kellelgi on huvi, siis võin juttu teha ja küsida, kas neid on veel saada ja kui usaldusväärse asjaga tegu on. Serveri adminnina on tüüp vähemalt väga korrektne!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
27.09.2012 12:51:13
|
|
|
| Soovitan otsida ka odavaid pakkumisi "Battlefield 3 Premium edition" mis sisaldab ka algse BF3 koos premium paketiga.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|