Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 22:31:25 vasta tsitaadiga

eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 22:54:03 vasta tsitaadiga

Ära nüüd kõiki eGc tüüpe ka ühte patta pane, ma küll ei teaks, et oleksin kedagi solvanud thumbs_down.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 23.09.2012 23:07:13 vasta tsitaadiga

See, et ühega arusaamatused olid ei tähenda, et kõik sellised on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 23:55:06 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Timberg kirjutas:
ps. on kellelgi sellist asja juhtunud, et keset mängu viskab mängust lihtsalt välja? arvuti ei jookse kokku ega midagi, lihtsalt viskab mängust lambist välja. krt mul viimasel ajal päevas päris mitu korda. millest see tulla võiks? ehk oskate mõnda lahendust soovitada?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 00:01:38 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Timberg kirjutas:
Timberg kirjutas:
ps. on kellelgi sellist asja juhtunud, et keset mängu viskab mängust lihtsalt välja? arvuti ei jookse kokku ega midagi, lihtsalt viskab mängust lambist välja. krt mul viimasel ajal päevas päris mitu korda. millest see tulla võiks? ehk oskate mõnda lahendust soovitada?


Arvuti overclocked?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 00:15:26 vasta tsitaadiga

Ei ole clockitud. Kusjuures ühegi teise mänguga sellist kino pole.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 00:20:14 vasta tsitaadiga

Timberg, Mingit errorit ei löö ette ?! Võid proovida äkki servereid, mis ei kasuta Punkbuster'it. Muidu täna mul ühel klassivennal viskas ka lampi välja, aga tal olid üsna vanad video draiverid, peale nende uuendamist asi toimis !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.09.2012 03:47:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
töötab 4GB probleemivabalt icon_cool.gif


Ei tasuks seda väidet reklaamida, ultra seadetel ja kõrgel HD resulotsioonil kiilub 4gb mäluga ära nii või naa(just alt tabi kasutades)..... mäng kasutab siiski üle 4gb jooksvalt
Vähese mäluga on jätkuvalt lambihädad kaelas, mis iganes sa ka ei teeks... liht elu on näidanud...
Kui sul alt tab pangestab siis on mälu umbes, suht lihtne.


ot: El-Fuego, sa ju õlut ei joo beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.09.2012 07:58:07 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Timberg kirjutas:
Timberg kirjutas:
ps. on kellelgi sellist asja juhtunud, et keset mängu viskab mängust lihtsalt välja? arvuti ei jookse kokku ega midagi, lihtsalt viskab mängust lambist välja. krt mul viimasel ajal päevas päris mitu korda. millest see tulla võiks? ehk oskate mõnda lahendust soovitada?


Mul viskab mängu taskbarile aeg-ajalt. Mõnda aega suvel sai rahulikult mängida pikalt ilma probleemideta, nüüd hakkas sügisega jälle k*pp peale. icon_mad.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2012 08:32:16 vasta tsitaadiga

softis, sul vb mingi app backroundil jooksmas, mis aeg-ajalt full screeni alla viskab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.09.2012 10:42:57 vasta tsitaadiga

EI ole ühtegi sellist programmi jooksmas. Täiesti uskumatu lugu.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 11:52:55 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.


Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 17:17:04 vasta tsitaadiga

Keegi miskit BF 3 tavamarpiigis mängida viitsib, siis ps või jätke märk siia maha. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.09.2012 17:50:45 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
libe kirjutas:
töötab 4GB probleemivabalt icon_cool.gif


Ei tasuks seda väidet reklaamida, ultra seadetel ja kõrgel HD resulotsioonil kiilub 4gb mäluga ära nii või naa(just alt tabi kasutades)..... mäng kasutab siiski üle 4gb jooksvalt
Vähese mäluga on jätkuvalt lambihädad kaelas, mis iganes sa ka ei teeks... liht elu on näidanud...
Kui sul alt tab pangestab siis on mälu umbes, suht lihtne.
mängin ultraga ja probleeme ei ole icon_cool.gif
lihtsalt ei ole vaja oma masinal virtuaalmälu nulli keerata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 18:03:06 vasta tsitaadiga

no ei saa mängida, IEPSAFHESAFI ?H/FEWS#H/W#HYSEDFI" DF IO"H= DFSI?P&B0
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 18:22:31 vasta tsitaadiga

Sellise veateate andis.

"Game disconnected: your connection to the server timed out"
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 18:27:43 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Sellise veateate andis.

"Game disconnected: your connection to the server timed out"

Mina sain sellest probleemist nii lahti (viskas peale 10-15 minutilist mängimist serverist välja):
Here goes:
1. Start --- Run.
2. Write: "services.msc" (without the ") then press enter.
3. In the list of services, scroll down to "UPnP Device Host", click it and press "Stop service".
4. Now do the same thing but with the service "SSDP Discovery".
5. Exit the window and go to control panel-> Network and Internet-> Network and Sharing Centre-> Change advanced sharing settings (to the left)-> Under "network discovery" select to turn off network discovery.
6. SAVE CHANGES
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 18:32:43 vasta tsitaadiga

Koldk tänud, proovin.

Ps. kas sa keerasid endal jäädavalt need serviced kinni (aka "disable") või iga kord peale restarti paned uuesti STOP?

Lükkasin ka ruuteri alt "UPnP" kinni, ehk on kasu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 19:16:49 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Koldk tänud, proovin.

Ps. kas sa keerasid endal jäädavalt need serviced kinni (aka "disable") või iga kord peale restarti paned uuesti STOP?

Lükkasin ka ruuteri alt "UPnP" kinni, ehk on kasu.

Lükkasin jäädavalt kinni, et igakord ei peaks panema manuaalselt kinni.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 20:07:46 vasta tsitaadiga

kellegi käest juba armored killi keyd ka osta saab?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 24.09.2012 20:14:48 vasta tsitaadiga

est4ever, Osta saad alles selle nädala lõpp, kui non-premiumitele vabaks saab (parandage kui eksin) ja soovitan Tripi saad hea hinnaga.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 21:08:29 vasta tsitaadiga

Homme on 25, siis peaks AK lahti tulema ka non-preimumile
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.09.2012 21:32:40 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab Origini panna ka niimoodi vegeteerima nagu Rockstar social club, et automaatselt logib sind sisse kui nt GTA4 käivitada aga mingit programmi juppi ei ava.
Või siis vähemalt kuidagi nii teha, et serveriga joinides ei viskaks origini jälle aktiivseks ja akent lahti.
Täiesti kasutu programmi jupp mis ainult segab ja võtab asjatut ressurssi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 24.09.2012 22:30:54 vasta tsitaadiga

origini settingutest saab muidu panna selle,et kui sa m2ngu sisse lähed siis ta läheb nagu ise offline-i

ja teemast kõrvale ka, tegin ühe väikese platooni! Kui on huvi, siis võite järele uurida: Mighty Ghostz

Kui tahate võite joinida või vähemalt fänniks hakata;)

Tänud ette!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 23:32:54 vasta tsitaadiga

vahest origunn peale mängust välja tulemist kippub ise cpu-d hoorama, kuulda et cpu jahutus üürgab - krt tulin ju mängust välja icon_rolleyes.gif , task manager ette ja hoppa - origin.exe kasutab 18% cpu jõudlust icon_eek.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 00:40:59 vasta tsitaadiga

gzzld kirjutas:
origini settingutest saab muidu panna selle,et kui sa m2ngu sisse lähed siis ta läheb nagu ise offline-i

ja teemast kõrvale ka, tegin ühe väikese platooni! Kui on huvi, siis võite järele uurida: Mighty Ghostz

Kui tahate võite joinida või vähemalt fänniks hakata;)

Tänud ette!


Kuidas sa seda sätetes muudad?
Tänud ette.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 25.09.2012 08:30:08 vasta tsitaadiga

ma eeldan et settingute alt in-game eest linnuke minema
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 10:44:51 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ma eeldan et settingute alt in-game eest linnuke minema


Nu jaa see ju ainult keelab selle, et sa ei saaks mängu ajal originis chatida. Päris kinni ta seda ei keera ju. Taustal jääb ikka jooksma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 10:59:49 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.


Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid icon_smile.gif


No nii loll annab ikka olla inimene.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 12:16:47 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Degwees kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.


Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid icon_smile.gif


No nii loll annab ikka olla inimene.


Mida sa ajad kes mortariga paugutas? Nüüd sa ajad midagi segamini. Teiseks sulle teadmiseks, et ma olin liige tol hetkel! Ning ega vahet ei olegi. Vaatamata sellele ma leian, et teistest lugupidav inimene nii ei toimi!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 16:49:37 vasta tsitaadiga

kui mul on rus to eng variant bf3-st, siis kui tahan origini kaudu armored killi osta, siis mis keele ma valima pean sealt??

ise küsin, ise vastan.. origini helpis öeldi pmst, et ingliskeelne variant toimib küll.. ostsin ära, tõmbab.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 17:14:21 vasta tsitaadiga

ufo56 Battlelogis polnud ta sel hetkel liige(polnud näha) ja ilmselt selle tõttu ka reaktsioon. "Muhevana joined the platoon Estonian Gaming Club
Joined platoon
2 days ago"

El-Fuego, ehk panin ise mööda, kuulsin ainult Vendis mingit juttu, ennast kohal sel hetkel polnud.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 25.09.2012 18:10:49 vasta tsitaadiga

Mina olin see kõvamees kes squad rushis baasis mortariga päid lennustas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 18:33:18 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Degwees kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.


Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid icon_smile.gif


No nii loll annab ikka olla inimene.


Forever alone tüüp kukkus nerdragema oma klannindusega, kogu lugu icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 20:16:44 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Degwees kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
eGc klanni omad on ikka mõningad tugeva puudega. Kukuvad heast peast sõimama ja igasugu ihuliikmete nimesid külge pookima. Aga see on teada fakt jah, et algharidusega inimene muud suuteline tegema pole.


Tegelikult sai ainult üks tiimiliige Su peale vihaseks, sest kasutasid egc tagi ilma, et oleksid ise liige. Eks ta pingutas kõvasti üle oma reaktsiooniga ka. Teistel oli lihtsalt nalja palju kui mortariga bazaaris kõmmutasid icon_smile.gif


No nii loll annab ikka olla inimene.


Forever alone tüüp kukkus nerdragema oma klannindusega, kogu lugu icon_lol.gif


Ära on pööranud see maailm.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 23:18:05 vasta tsitaadiga

Sai täna korralikult kille tehtud nagu venelane ehk siis ründasin seljatagant (olles ise US poolel).
Peab tõdema, et osad kodanikud on pimedad ja vahel on vb. õigest camost veidi kasu ka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 16:24:31 vasta tsitaadiga

Nii kui pb update tegin mäng katki ...... Saab keegi vanu faile shareda või on mingi fix leitud .
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.09.2012 03:57:35 vasta tsitaadiga

Tegin mõned kuud pausi, nüüd paar päeva mänginud, suht lahe tundub. Ei tea millal nad hinda alla krutivad, olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.(Kas venelast saab edasi müüa või kinkida?) Praegu on selline tunne nagu kondoom on vahel, osasid servereid ei kannata näppida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 27.09.2012 09:31:21 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.


Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:16:13 vasta tsitaadiga

Tahaks ka m2ngu 2ra proovida aga arvestades kui pikalt m2ng v2ljas on olnud (v66rad mapid k6ik minule) siis see ownimine + igasugu muud mured mida siit lugeda v6in, v6tavad m2ngu isu p2ris ruttu 2ra icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:17:51 vasta tsitaadiga

Harjub suht ruttu, sellepärast ära küll muretse icon_wink.gif Otsid lihtsalt alguses noob friendly serveri ja annad paar päeva seal tuld thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.09.2012 10:35:47 vasta tsitaadiga

No kui võtad nö hetkelise täispaketi, siis AK's saad harjutada rahulikult. See alles sai laiale massile kättesaadavaks, hetkel veel piisavalt kahuriliha seal.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:38:38 vasta tsitaadiga

Algajale soovitaks siiski alguses infantry only mappe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:47:20 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Algajale soovitaks siiski alguses infantry only mappe icon_rolleyes.gif

Miks? Ülilihtne on ju tankis istudes kille saada või helikaid võtta alla raketiga. Inf only mapid peaks ju suhteliselt väikesed olema, seal saab noob kohe surma. Conquestis on vähemalt lootust, et näed mängu ka, võtad mõned kopterid maha, saad baase püüda jms.

Eks ma ise ka bf3 noob, räägin lihtsalt selest, mida näinud olen. Proovisin TDM, mingi kaart oli, kus polnud ühtegi masinat ja kaart päris väike. Seal käib sellline reip, et anna olla. Tüübid oma überrelvade ja parema aimi ja kaardi tundmisega võtavad kohati juba siis maha, kui oled just sellu ärganud. spawnkillweeeeee
xxlmaster kirjutas:
Tahaks ka m2ngu 2ra proovida aga arvestades kui pikalt m2ng v2ljas on olnud (v66rad mapid k6ik minule) siis see ownimine + igasugu muud mured mida siit lugeda v6in, v6tavad m2ngu isu p2ris ruttu 2ra icon_rolleyes.gif

Mängi conquesti mees. Great fun. Mul oli alguses sama tunne, aga üks AHV soovitas conquest gamemmode, seal pole empo nii hull nagu rushis või tdmis või dmis ja saab tunda, et oled teamile kasulik + kille ka.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:47:46 vasta tsitaadiga

Alustad mängu siis pole sul veel ühtegi unlocki, hakkad neid seal RPG'ga alla sihtima koguaeg? Ega see tankis isutminegi niisama pole, et lihtsalt istud ühekohapeal ja vastased ootavad kuni sa neid notid. Kui AK's vähegi mõistusega olendid on siis kaugele sa seal alguses ei jõua kui harjutanud kõigpealt infantris ja sealt edasi juba suuremates mappides.

Targem siiski võtta stock mapid alguseks CQ's ja anna tuld, kas siis armoriga või ainult infatryga, eks kuidas endale paremini sobib. AK'sse kohe ronida saab raske olema. (Isiklikult jään siiski arvamusele, et võta alguseks infantry only aga eks maitsed on erinevad icon_wink.gif )


viimati muutis KohviPaus 27.09.2012 10:50:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:48:22 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
busta kirjutas:
olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.


Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP.

Kus selle hinnaga saab?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:54:01 vasta tsitaadiga

xxlmaster, kui close quarters-i järgi proovid siis sa ei taha enam cod-i nähagi icon_wink.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 11:08:53 vasta tsitaadiga

Ok, kus oleks k6ige odavam INGLISE key osta? Pakkumisi igasuguseid ka paljud vene keyd. Ei viitsi nende keele pakkidega j2nnata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 27.09.2012 11:29:16 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Teamkills kirjutas:
busta kirjutas:
olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.


Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP.

Kus selle hinnaga saab?


Ma tõesti pole ühe sõnagagi uurinud, kust ta sellist hinda saab, kuna endal pole vajadust. Kui kellelgi on huvi, siis võin juttu teha ja küsida, kas neid on veel saada ja kui usaldusväärse asjaga tegu on. Serveri adminnina on tüüp vähemalt väga korrektne!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:51:13 vasta tsitaadiga

Soovitan otsida ka odavaid pakkumisi "Battlefield 3 Premium edition" mis sisaldab ka algse BF3 koos premium paketiga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.