|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.09.2012 15:55:54
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis. |
Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.09.2012 17:37:48
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis. |
Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti... |
ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
10.09.2012 19:30:33
|
|
|
| dvb-t boxi dvb-c sööma panna on impossibru?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.09.2012 19:32:21
|
|
|
| klauskp kirjutas: |
| dvb-t boxi dvb-c sööma panna on impossibru? |
erinevad tehnoloogiad, üksteist nad väga ei toeta jah kui just spets digiboxi pole mis mõlemat signaali vastu võtab.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.09.2012 19:38:49
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis. |
Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti... |
ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud. |
HD pakett ostetud?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.09.2012 19:59:21
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis. |
Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti... |
ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud. |
HD pakett ostetud? |
jah, muidugist et on, tegin ka uue kanaliotsingu, ei mingit abi, teised HD kanalid töötavad hästi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.09.2012 20:09:03
|
|
|
| ma soovitan pigem starmani infotelefonist nõu küsida, arvan,et kohe saad konkreetse vastuse
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
10.09.2012 20:11:12
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis. |
Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti... |
ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud. |
HD pakett ostetud? |
jah, muidugist et on, tegin ka uue kanaliotsingu, ei mingit abi, teised HD kanalid töötavad hästi. |
History HD töötab kenasti praegu
Asukoht: Kesklinn.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.09.2012 20:32:04
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis. |
Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti... |
ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud. |
HD pakett ostetud? |
jah, muidugist et on, tegin ka uue kanaliotsingu, ei mingit abi, teised HD kanalid töötavad hästi. |
History HD töötab kenasti praegu
Asukoht: Kesklinn. |
selge, homme uurin siis mis värk on. praegu on enamasti must ekraan, korra lõi isegi mingi pildi ette a siis näitas eurospordi kirju :S järgmine kord kui hunniku ruudukesi enne tuli, oli juba history kirjad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.09.2012 20:56:25
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn. |
jep, ei old sellest ka abi. kui ülejäänud kanalitel on nii S kui Q 100% siis history HD'l S on 100 aga Q nullis. Kaoni boksiga on tegu siis.
viimati muutis Renq 12.09.2012 23:42:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
12.09.2012 20:12:43
starman |
|
|
...nii, tuleb ka vist Starmaniga leping lõpetada.
Kurtsin et ETV-s (digi) on hommikul ja õhtul vahel heli kakkuv ja pidevalt nii juba paar päeva, pilt aga korras ja ainult ETV kanalil. HD etv ja analoog etv on korras. samuti kõik teised kanalid.
Saadeti tehnik, kes ütles et mu telekas on katki ja soovitas nende poolt antud conaxi mooduli asemel minu isiklikku moodulit kasutada... ??? et pole nende viga vist ja rohkem ei oska aidata
samas lammutas pool elamist laiali ja võttis seinast antenni lõpupesa ja pani modemile kaabli otse sappa. signaal pidi väga hea olema ja normide piires aga sissetuleva kaabliga pidi väike vahe sees olema, loogiline et on kui TV + R pesa lõpus on, milleks see trikk ei saanud mina aru..
Kuna ennem oli Xl paket, mis töötas üpris norm kiirusega, aga nüüd läksin S peale üle, kuid kiirus on ikka kuskil 17-20/3,8. peaks aga olema 40/4
ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ja nüüd peale paketivahetust on kadunud ka eesti digikanalite pilt S paketis, heli on... telekas ütleb "no access" ETV muidugist on ja teised kanalid ka...
kuda on lood elioniga, kõlbab starmani vastu vahetada... peab vist toas kaabeldama hakkama siis...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
12.09.2012 20:29:32
|
|
|
| sakurock, Elioni digiTV kasutamise jaoks on Sul jah ruuterist digiboksini vaja võrgukaablit, koaksiaal ei sobi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
12.09.2012 20:33:41
starman |
|
|
| Vahur kirjutas: |
| sakurock, Elioni digiTV kasutamise jaoks on Sul jah ruuterist digiboksini vaja võrgukaablit, koaksiaal ei sobi. |
sissetulev on ju ka ikka cat5? see tuleb ka ise vedada korterist esikusse?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.09.2012 20:39:42
Re: starman |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
| sakurock, Elioni digiTV kasutamise jaoks on Sul jah ruuterist digiboksini vaja võrgukaablit, koaksiaal ei sobi. |
sissetulev on ju ka ikka cat5? see tuleb ka ise vedada korterist esikusse? |
Sisse tuleb cat5, fiiber või see krdi telefoni kaabel (viimast võib ka cat5 tegelikult asendada), olenevalt tehnilisest lahendusest mis su majas saadaval
Esikust korterisse peaks elion ikka vedama
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
12.09.2012 20:40:21
|
|
|
| Oleneb kas su majas on Cat5 laiali veetud võrgu jaoks. Võib-olla on ainult telefonikaabel su korteris olemas, seljuhul kasutatakse seda DSL ühenduse jaoks. Muidu kui ühenduse jaoks on vaja kaablit vedada, siis 15 meetrit on tasuta ja tehnik ise veab. Osad võtavad kinnitamise eest ka raha, nagu ettenähtud, osad võtavad seda iseenesest mõistetavalt ja panevad ise kinni ka kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
12.09.2012 20:45:21
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Oleneb kas su majas on Cat5 laiali veetud võrgu jaoks. Võib-olla on ainult telefonikaabel su korteris olemas, seljuhul kasutatakse seda DSL ühenduse jaoks. Muidu kui ühenduse jaoks on vaja kaablit vedada, siis 15 meetrit on tasuta ja tehnik ise veab. Osad võtavad kinnitamise eest ka raha, nagu ettenähtud, osad võtavad seda iseenesest mõistetavalt ja panevad ise kinni ka kenasti. |
selge, tahan enne kaabelduse ise ära teha ikka, ei taha et see kaabel sinna vedelema jääb ja hiljem kuhugi paigaldada seda...
mõtlesingi seda et koridoris on ukse kõrval sidekapp, et kui pika jupi sinna varu peaks jätma? et hiljem kuskil jätkama ei peaks?
Kas tuppa tuuakse ka optilist?
muidu koridorides on olemas erinevatel korrustel need sidekapid, kus starman, kus stv ja kus elion peal kirjas, sealt siis jagunevad?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
12.09.2012 21:48:01
Re: starman |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| ... ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ... |
ja mis nad arve peale kirjutasid?
mul käis ka tehnik kodus
kutsusin kuna osadel kanalitel pilt väljavenitatud, samas üleval ja all mustad ribad ... näiteks fox naistekas korras, aga crimel selline perverrsus ... ainult ülekaakulisi näitab
mind ennast kodus polnud, poeg oli, talle tehti selgeks, et nii peabki olema, kõigil on nii
mäletan, et elionis olid kuni silverini alati kõik korras, sealt edasi niijanaa
Ongi nii või
Eri toores, kui nad mulle veel mingi koduvisiiditasu joonistavad
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
12.09.2012 21:50:48
Re: starman |
|
|
| kfl kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| ... ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ... |
ja mis nad arve peale kirjutasid?
mul käis ka tehnik kodus
kutsusin kuna osadel kanalitel pilt väljavenitatud, samas üleval ja all mustad ribad ... näiteks fox naistekas korras, aga crimel selline perverrsus ... ainult ülekaakulisi näitab
mind ennast kodus polnud, poeg oli, talle tehti selgeks, et nii peabki olema, kõigil on nii
mäletan, et elionis olid kuni silverini alati kõik korras, sealt edasi niijanaa
Ongi nii või
Eri toores, kui nad mulle veel mingi koduvisiiditasu joonistavad  |
ongi koduvisiiditasu 7.- ütles et tööraha ei hakka võtma...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.09.2012 22:49:39
Re: starman |
|
|
| kfl kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| ... ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ... |
ja mis nad arve peale kirjutasid?
mul käis ka tehnik kodus
kutsusin kuna osadel kanalitel pilt väljavenitatud, samas üleval ja all mustad ribad ... näiteks fox naistekas korras, aga crimel selline perverrsus ... ainult ülekaakulisi näitab
mind ennast kodus polnud, poeg oli, talle tehti selgeks, et nii peabki olema, kõigil on nii
mäletan, et elionis olid kuni silverini alati kõik korras, sealt edasi niijanaa
Ongi nii või
|
Sa tee mõni pilt. Kahtlustan puhtalt, et su enda telekas genereerib sellist jama (kuna fox crime logo jääb musta ala peale (antud kanal 16:9 ei edasta) ning telekas ei tooda sellepärast laiekraani vaid lihtsalt venitab pildi laiaks)
Aga noh, varsti antud kanal kaob anyway, saad probleemist valla ehk
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
12.09.2012 23:43:03
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn. |
jep, ei old sellest ka abi. kui ülejäänud kanalitel on nii S kui Q 100% siis history HD'l S on 100 aga Q nullis. Kaoni boksiga on tegu siis. |
Nii, eile helistasin siis päeval starmani... õnneks kaua ei pidanud ootama. rääkisin siis oma värgi ära, siis küsiti tehaseseadete taastamise ja uue kanaliotsingu kohta, ütlesin et tehtud... siis veits uuriti ja öeldi, et tehnik tegeles eile mingi probleemiga minu kandis. läksin koju, tegin uuesti need asjad läbi = sittagi. täna helistasin siis uuesti, sama jutt, siis küsiti mu käest et scarti, digiboksi, mooduli ja asjade kohta läbi scarti hd'd hästi ei pressi lõpuks ütles neiu, et ei oska aidata ja saadab tehniku. kuidas on võimalik, et ainult üks HD kanal ei tööta ja parem oleks, et koduvisiidi eest raha ei küsita. homme tuleb tehnik.
viimati muutis Renq 13.09.2012 16:27:10, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
13.09.2012 07:37:26
|
|
|
| Alla 7€ ei saa kunagi kui tehnika koju tuleb. Lisaks tuleb tel. kõne eest ka mõned eurod välja käia kui just ei helistanud starmani laua tel. pealt.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.09.2012 07:44:03
|
|
|
pois11, no kui tehnik avastab, et viga nende oma, siis saad 0 ta kohaletuleku
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
13.09.2012 16:27:23
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn. |
jep, ei old sellest ka abi. kui ülejäänud kanalitel on nii S kui Q 100% siis history HD'l S on 100 aga Q nullis. Kaoni boksiga on tegu siis. |
Nii, eile helistasin siis päeval starmani... õnneks kaua ei pidanud ootama. rääkisin siis oma värgi ära, siis küsiti tehaseseadete taastamise ja uue kanaliotsingu kohta, ütlesin et tehtud... siis veits uuriti ja öeldi, et tehnik tegeles eile mingi probleemiga minu kandis. läksin koju, tegin uuesti need asjad läbi = sittagi. täna helistasin siis uuesti, sama jutt, siis küsiti mu käest et scarti, digiboksi, mooduli ja asjade kohta läbi scarti hd'd hästi ei pressi lõpuks ütles neiu, et ei oska aidata ja saadab tehniku. kuidas on võimalik, et ainult üks HD kanal ei tööta ja parem oleks, et koduvisiidi eest raha ei küsita. homme tuleb tehnik. |
Tehnik käis, vahetas pistiku ära ja kõik kripsis krapsis. Tehnikut ennast kiidaks ka, asjalik ja korralik
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
|
14.09.2012 19:47:22
|
|
|
Starmanis ikka imelikud tehnikud.. Andsid mulle mingi katkise cat5 kaabli, millest tuli max 2,5mbit välja. Ostsin siis uue ja pilt kohe ilusam
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
14.09.2012 23:13:29
|
|
|
eriti nõme on see, et tavalisel historyl on eesti subtiitrid aga history hd'l ainult soome keelsed
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesperaadE
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2012
|
20.09.2012 18:45:38
Tere ! |
|
|
Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.
Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber, kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?
Aitäh ära kuulamast !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.09.2012 19:03:32
Re: Tere ! |
|
|
| DesperaadE kirjutas: |
Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.
Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber, kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?
Aitäh ära kuulamast ! |
Kõige suurem tõenäosus on, et sul tuleks võtta elion. Starmani võid ka uurida aga ei tea kuidas to sauel levib. Starmani kodulehelt saad vaadata kas saabki liituda. Siis kahanebki valik elioni peale. Elionil sai vist HD kanalid ühekaupa ka eraldi tellida. Täpselt ei tea ka.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.09.2012 21:23:23
|
|
|
Kuna oled suur spordi sõber ja võid tahta mõnda ülekannet salvestada siis arvesta, et Elionis pole võimalik salvestada, neil puudub salvestav digibox. STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist kaabel-tv digiboxi.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001

|
20.09.2012 21:29:23
|
|
|
iir, ära nüüd eksita inimest...
õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."
lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.09.2012 21:31:50
|
|
|
Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... Spordisõbral pole nende kanalitega midagi peale hakata...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.09.2012 07:54:04
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... .... |
Kasulik on soetada teler, millel PVR sisse ehitatud.DVB-C on enamjaolt ju telerites olemas, teenusepakkuja CAM mooduli torkad CI pessa ning vaatad ja salvestad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2012 08:54:50
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... .... |
Kasulik on soetada teler, millel PVR sisse ehitatud.DVB-C on enamjaolt ju telerites olemas, teenusepakkuja CAM mooduli torkad CI pessa ning vaatad ja salvestad. |
Elioni puhul see teleka PVR vast ei tööta? Eeldab ikkagi teleka sisemise tuuneri kasutamist?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.09.2012 10:18:08
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... .... |
Kasulik on soetada teler, millel PVR sisse ehitatud.DVB-C on enamjaolt ju telerites olemas, teenusepakkuja CAM mooduli torkad CI pessa ning vaatad ja salvestad. |
Elioni puhul see teleka PVR vast ei tööta? Eeldab ikkagi teleka sisemise tuuneri kasutamist? |
Elion on IPTV põhine ja kuna teleris sellist digiboxi pole siis ei saa Elioni TVd ka salvestada teleriga.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.09.2012 10:40:09
|
|
|
| jägaja, küsimus oli pigem selle kohta, et kas telekates asuvad PVR'id oskavad ka mujalt kui oma sisseehitatud digiboksist pilti salvestada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
21.09.2012 10:46:23
|
|
|
Kas PVR-iga saab ka kellaajaliselt salvestama panna? Või ainult EPG-s olevaid saateid? Osadel kanalitel polegi saatekava + pole need ka vist kuigi pikalt ette olemas?
Ja teine küsimus - olen kuulnud, et Philipsi telekatel on Eestis PVR-iga mingi probleem. Et pole ka EPG-s olevaid saateid võimalik salvestada. Kas vastab tõele? Või on mingi muu probleem?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
21.09.2012 11:33:03
|
|
|
Hei,
plaanis võtta starman 40mb ja TV 16kanalit. Kuna varem ainult elion olnud siis küsimus, kas süsteem sama (annavad ruuteri+digiboksi tasuta?) või tuleb neil nett mingi omakaabliga ja telekas eraldi vms?
See 40mb reaalselt ka olemas koguaeg?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2012 11:47:46
|
|
|
| Konks kirjutas: |
Hei,
plaanis võtta starman 40mb ja TV 16kanalit. Kuna varem ainult elion olnud siis küsimus, kas süsteem sama (annavad ruuteri+digiboksi tasuta?) või tuleb neil nett mingi omakaabliga ja telekas eraldi vms?
See 40mb reaalselt ka olemas koguaeg? |
Kui teed tähtajalise lepingu (1a) siis antakse tehnika kasutamiseks tasuta, modemi ja digiboksi kindlasti, ruuteri kohta ei tea, kuna olen alati eelistanud oma ruuterit nende modemi otsas (vanasti kippusid need modemid aegajalt surema ning ainult modemi väljavahetamine, täiendava häälestuseta, on lihtsam, ka teenusepakkuja vahetamisel sama lugu.
See kiiruse reaalne püsimine tundub sõltuvat asukohast, parasjagu käimasolevatest kampaaniatest jne, kuid tunde järgi ütleks, et vähemalt kesklinnas mul pole probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.09.2012 12:02:47
|
|
|
| Konks, kui ise liitusin, siis pakuti modem-ruuterit vaid XL paketiga ja madalamad said vaid modemi tähtajalise lepinguga kaasa. Erisoovina lasin modemruuteri ümber vahetada modemi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
21.09.2012 12:35:43
|
|
|
| Tänud, uurisin starmanist ja nad pakkusid kohe L paketiga kaasa wifi ruuterit/modemit + digiboksi. Jama see et tehnikutel graafikud nii täis et sisselülitama tullakse alles 8päeva pärast :/
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
21.09.2012 12:41:45
|
|
|
kas see vana Humaxi scart juhtmetega hall digibox on veel kasutatav Starmani võrgus?
leidisin ühe sellise kapist.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
21.09.2012 14:20:29
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
kas see vana Humaxi scart juhtmetega hall digibox on veel kasutatav Starmani võrgus?
leidisin ühe sellise kapist. |
peaks ikka olema.
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaegkuulja
Aeg maha 30
liitunud: 08.11.2007
|
22.09.2012 17:38:36
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
iir, ära nüüd eksita inimest...
õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."
lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine |
Rohkem kasutan hoopis pause ja edasi kerimisi kui salvestamist. Näiteks tuleb pissihäda, panen pausile ja pärast jätkan vaatamist. Nii saan pärast veel reklaami ka edasi kerida. Kas Elion seda võimaldab?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.09.2012 20:30:42
|
|
|
| vaegkuulja kirjutas: |
| Raiku kirjutas: |
iir, ära nüüd eksita inimest...
õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."
lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine |
Rohkem kasutan hoopis pause ja edasi kerimisi kui salvestamist. Näiteks tuleb pissihäda, panen pausile ja pärast jätkan vaatamist. Nii saan pärast veel reklaami ka edasi kerida. Kas Elion seda võimaldab? |
Asja nimi on timeshifting, otseselt seda Elion ei paku kuid sama asja teeb ära REC nupp ning pärast salvestuste menüüst saate käivitamine, peale seda saad kerida jms.
Eelistan pigem peale saate lõppu saadet vaatama hakata, nii on kindel, et ükski reklaam jalgu ei jää ja ei pea otse saadet vaatama hakkama. tunnise saate aja kokkuhoid võib olla 25 minutit reklaamide arvelt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaegkuulja
Aeg maha 30
liitunud: 08.11.2007
|
22.09.2012 20:35:34
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| vaegkuulja kirjutas: |
| Raiku kirjutas: |
iir, ära nüüd eksita inimest...
õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."
lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine |
Rohkem kasutan hoopis pause ja edasi kerimisi kui salvestamist. Näiteks tuleb pissihäda, panen pausile ja pärast jätkan vaatamist. Nii saan pärast veel reklaami ka edasi kerida. Kas Elion seda võimaldab? |
Asja nimi on timeshifting, otseselt seda Elion ei paku kuid sama asja teeb ära REC nupp ning pärast salvestuste menüüst saate käivitamine, peale seda saad kerida jms.
Eelistan pigem peale saate lõppu saadet vaatama hakata, nii on kindel, et ükski reklaam jalgu ei jää ja ei pea otse saadet vaatama hakkama. tunnise saate aja kokkuhoid võib olla 25 minutit reklaamide arvelt. |
Pausiga on ikka mugavam, ei viitsi neid nuppe nii palju ka vändata ja peale saadet on juba muid tegemisi. 1:0 Starmani kasuks.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.09.2012 20:58:03
|
|
|
Kui sa võrdled salvestavat boksi ja salvestusteenust siis ei ole ei nulli ega ühte
Ühel ühed, teisel teised eelised. Mõtle kui sul salvestaval boksil käib kõvaketta kolks keset põnevat jalgpallimatši läbi... samas salvestusteenusel on säilivusaeg piiratud jne jne.
Arvan, et tasub testida mõlemat ning otsustada tarbimisharjumuste abil.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaegkuulja
Aeg maha 30
liitunud: 08.11.2007
|
22.09.2012 22:23:28
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kui sa võrdled salvestavat boksi ja salvestusteenust siis ei ole ei nulli ega ühte
Ühel ühed, teisel teised eelised. Mõtle kui sul salvestaval boksil käib kõvaketta kolks keset põnevat jalgpallimatši läbi... samas salvestusteenusel on säilivusaeg piiratud jne jne.
Arvan, et tasub testida mõlemat ning otsustada tarbimisharjumuste abil. |
Ma ei vaatagi jalgpalli ja filme saab nagunii ükskõik millist.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.09.2012 23:59:08
|
|
|
| vaegkuulja kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Kui sa võrdled salvestavat boksi ja salvestusteenust siis ei ole ei nulli ega ühte
Ühel ühed, teisel teised eelised. Mõtle kui sul salvestaval boksil käib kõvaketta kolks keset põnevat jalgpallimatši läbi... samas salvestusteenusel on säilivusaeg piiratud jne jne.
Arvan, et tasub testida mõlemat ning otsustada tarbimisharjumuste abil. |
Ma ei vaatagi jalgpalli ja filme saab nagunii ükskõik millist.  |
kui inimesel või naisel on nett olemas, siis pole salvestamist vaja. eesti asjad saab kanali kodukalt, muud asjad saan internetist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaegkuulja
Aeg maha 30
liitunud: 08.11.2007
|
23.09.2012 00:03:55
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kui inimesel või naisel on nett olemas, siis pole salvestamist vaja. eesti asjad saab kanali kodukalt, muud asjad saan internetist  |
Nii ei vaadata telekat. Telekat vaadatakse pikali, pehme padi all, küpsisepakk kõrval ja pult suure nupuga et pihta saaks.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|