Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 15:55:54 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis.


Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 17:37:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Renq kirjutas:
miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis.


Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...


ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 19:30:33 vasta tsitaadiga

dvb-t boxi dvb-c sööma panna on impossibru?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 19:32:21 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
dvb-t boxi dvb-c sööma panna on impossibru?


erinevad tehnoloogiad, üksteist nad väga ei toeta jah kui just spets digiboxi pole mis mõlemat signaali vastu võtab.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 19:38:49 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Draqula kirjutas:
Renq kirjutas:
miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis.


Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...


ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud.

HD pakett ostetud?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 19:59:21 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Renq kirjutas:
Draqula kirjutas:
Renq kirjutas:
miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis.


Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...


ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud.

HD pakett ostetud?


jah, muidugist et on, tegin ka uue kanaliotsingu, ei mingit abi, teised HD kanalid töötavad hästi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 20:09:03 vasta tsitaadiga

ma soovitan pigem starmani infotelefonist nõu küsida, arvan,et kohe saad konkreetse vastuse
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 20:11:12 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
iir kirjutas:
Renq kirjutas:
Draqula kirjutas:
Renq kirjutas:
miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis.


Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...


ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud.

HD pakett ostetud?


jah, muidugist et on, tegin ka uue kanaliotsingu, ei mingit abi, teised HD kanalid töötavad hästi.

History HD töötab kenasti praegu thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

Asukoht: Kesklinn.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 20:32:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Renq kirjutas:
iir kirjutas:
Renq kirjutas:
Draqula kirjutas:
Renq kirjutas:
miks history HD kanal omadega tuksis on? pilti ei tule üldse ette/kvaliteet nullis.


Mis hetkest sul tuksis see?
Eile õhtul/öösel veel toimis kenasti...


ma olen siiamaani vaadanud historyt sd'na kuna millegi pärast oli HD oma lemmikutesse panemata jätnud. eile klõpsisin kogu kanalivalikut ja siis nägingi HD oma ja siis juba ei töötanud.

HD pakett ostetud?


jah, muidugist et on, tegin ka uue kanaliotsingu, ei mingit abi, teised HD kanalid töötavad hästi.

History HD töötab kenasti praegu thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif


Asukoht: Kesklinn.


selge, homme uurin siis mis värk on. praegu on enamasti must ekraan, korra lõi isegi mingi pildi ette a siis näitas eurospordi kirju :S järgmine kord kui hunniku ruudukesi enne tuli, oli juba history kirjad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 20:34:52 vasta tsitaadiga

Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 20:56:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn.


jep, ei old sellest ka abi. kui ülejäänud kanalitel on nii S kui Q 100% siis history HD'l S on 100 aga Q nullis. Kaoni boksiga on tegu siis.


viimati muutis Renq 12.09.2012 23:42:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:12:43 starman vasta tsitaadiga

...nii, tuleb ka vist Starmaniga leping lõpetada.
Kurtsin et ETV-s (digi) on hommikul ja õhtul vahel heli kakkuv ja pidevalt nii juba paar päeva, pilt aga korras ja ainult ETV kanalil. HD etv ja analoog etv on korras. samuti kõik teised kanalid.
Saadeti tehnik, kes ütles et mu telekas on katki ja soovitas nende poolt antud conaxi mooduli asemel minu isiklikku moodulit kasutada... ??? et pole nende viga vist ja rohkem ei oska aidata
samas lammutas pool elamist laiali ja võttis seinast antenni lõpupesa ja pani modemile kaabli otse sappa. signaal pidi väga hea olema ja normide piires aga sissetuleva kaabliga pidi väike vahe sees olema, loogiline et on kui TV + R pesa lõpus on, milleks see trikk ei saanud mina aru..
Kuna ennem oli Xl paket, mis töötas üpris norm kiirusega, aga nüüd läksin S peale üle, kuid kiirus on ikka kuskil 17-20/3,8. peaks aga olema 40/4
ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ja nüüd peale paketivahetust on kadunud ka eesti digikanalite pilt S paketis, heli on... telekas ütleb "no access" ETV muidugist on ja teised kanalid ka...

kuda on lood elioniga, kõlbab starmani vastu vahetada... peab vist toas kaabeldama hakkama siis...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:29:32 vasta tsitaadiga

sakurock, Elioni digiTV kasutamise jaoks on Sul jah ruuterist digiboksini vaja võrgukaablit, koaksiaal ei sobi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:33:41 starman vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
sakurock, Elioni digiTV kasutamise jaoks on Sul jah ruuterist digiboksini vaja võrgukaablit, koaksiaal ei sobi.


sissetulev on ju ka ikka cat5? see tuleb ka ise vedada korterist esikusse?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:39:42 Re: starman vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Vahur kirjutas:
sakurock, Elioni digiTV kasutamise jaoks on Sul jah ruuterist digiboksini vaja võrgukaablit, koaksiaal ei sobi.


sissetulev on ju ka ikka cat5? see tuleb ka ise vedada korterist esikusse?
Sisse tuleb cat5, fiiber või see krdi telefoni kaabel (viimast võib ka cat5 tegelikult asendada), olenevalt tehnilisest lahendusest mis su majas saadaval
Esikust korterisse peaks elion ikka vedama icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:40:21 vasta tsitaadiga

Oleneb kas su majas on Cat5 laiali veetud võrgu jaoks. Võib-olla on ainult telefonikaabel su korteris olemas, seljuhul kasutatakse seda DSL ühenduse jaoks. Muidu kui ühenduse jaoks on vaja kaablit vedada, siis 15 meetrit on tasuta ja tehnik ise veab. Osad võtavad kinnitamise eest ka raha, nagu ettenähtud, osad võtavad seda iseenesest mõistetavalt ja panevad ise kinni ka kenasti.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:45:21 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Oleneb kas su majas on Cat5 laiali veetud võrgu jaoks. Võib-olla on ainult telefonikaabel su korteris olemas, seljuhul kasutatakse seda DSL ühenduse jaoks. Muidu kui ühenduse jaoks on vaja kaablit vedada, siis 15 meetrit on tasuta ja tehnik ise veab. Osad võtavad kinnitamise eest ka raha, nagu ettenähtud, osad võtavad seda iseenesest mõistetavalt ja panevad ise kinni ka kenasti.


selge, tahan enne kaabelduse ise ära teha ikka, ei taha et see kaabel sinna vedelema jääb ja hiljem kuhugi paigaldada seda...
mõtlesingi seda et koridoris on ukse kõrval sidekapp, et kui pika jupi sinna varu peaks jätma? et hiljem kuskil jätkama ei peaks?
Kas tuppa tuuakse ka optilist?
muidu koridorides on olemas erinevatel korrustel need sidekapid, kus starman, kus stv ja kus elion peal kirjas, sealt siis jagunevad?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 12.09.2012 21:48:01 Re: starman vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
... ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ...
ja mis nad arve peale kirjutasid?

mul käis ka tehnik kodus
kutsusin kuna osadel kanalitel pilt väljavenitatud, samas üleval ja all mustad ribad ... näiteks fox naistekas korras, aga crimel selline perverrsus ... ainult ülekaakulisi näitab
mind ennast kodus polnud, poeg oli, talle tehti selgeks, et nii peabki olema, kõigil on nii icon_eek.gif
mäletan, et elionis olid kuni silverini alati kõik korras, sealt edasi niijanaa

Ongi nii või icon_question.gif
Eri toores, kui nad mulle veel mingi koduvisiiditasu joonistavad thumbs_down.gif

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 21:50:48 Re: starman vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
sakurock kirjutas:
... ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ...
ja mis nad arve peale kirjutasid?

mul käis ka tehnik kodus
kutsusin kuna osadel kanalitel pilt väljavenitatud, samas üleval ja all mustad ribad ... näiteks fox naistekas korras, aga crimel selline perverrsus ... ainult ülekaakulisi näitab
mind ennast kodus polnud, poeg oli, talle tehti selgeks, et nii peabki olema, kõigil on nii icon_eek.gif
mäletan, et elionis olid kuni silverini alati kõik korras, sealt edasi niijanaa

Ongi nii või icon_question.gif
Eri toores, kui nad mulle veel mingi koduvisiiditasu joonistavad thumbs_down.gif


ongi koduvisiiditasu 7.- ütles et tööraha ei hakka võtma... icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 22:49:39 Re: starman vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
sakurock kirjutas:
... ühesõnaga mässas 1h küsis 7.-euri ja mitte midagi tolku ...
ja mis nad arve peale kirjutasid?

mul käis ka tehnik kodus
kutsusin kuna osadel kanalitel pilt väljavenitatud, samas üleval ja all mustad ribad ... näiteks fox naistekas korras, aga crimel selline perverrsus ... ainult ülekaakulisi näitab
mind ennast kodus polnud, poeg oli, talle tehti selgeks, et nii peabki olema, kõigil on nii icon_eek.gif
mäletan, et elionis olid kuni silverini alati kõik korras, sealt edasi niijanaa

Ongi nii või icon_question.gif
Sa tee mõni pilt. Kahtlustan puhtalt, et su enda telekas genereerib sellist jama (kuna fox crime logo jääb musta ala peale (antud kanal 16:9 ei edasta) ning telekas ei tooda sellepärast laiekraani vaid lihtsalt venitab pildi laiaks)

Aga noh, varsti antud kanal kaob anyway, saad probleemist valla ehk icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 23:43:03 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Tanel kirjutas:
Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn.


jep, ei old sellest ka abi. kui ülejäänud kanalitel on nii S kui Q 100% siis history HD'l S on 100 aga Q nullis. Kaoni boksiga on tegu siis.


Nii, eile helistasin siis päeval starmani... õnneks kaua ei pidanud ootama. rääkisin siis oma värgi ära, siis küsiti tehaseseadete taastamise ja uue kanaliotsingu kohta, ütlesin et tehtud... siis veits uuriti ja öeldi, et tehnik tegeles eile mingi probleemiga minu kandis. läksin koju, tegin uuesti need asjad läbi = sittagi. täna helistasin siis uuesti, sama jutt, siis küsiti mu käest et scarti, digiboksi, mooduli ja asjade kohta icon_smile.gif läbi scarti hd'd hästi ei pressi icon_razz.gif lõpuks ütles neiu, et ei oska aidata ja saadab tehniku. kuidas on võimalik, et ainult üks HD kanal ei tööta ja parem oleks, et koduvisiidi eest raha ei küsita. homme tuleb tehnik.


viimati muutis Renq 13.09.2012 16:27:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 07:37:26 vasta tsitaadiga

Alla 7€ ei saa kunagi kui tehnika koju tuleb. Lisaks tuleb tel. kõne eest ka mõned eurod välja käia kui just ei helistanud starmani laua tel. pealt.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.09.2012 07:44:03 vasta tsitaadiga

pois11, no kui tehnik avastab, et viga nende oma, siis saad 0 ta kohaletuleku icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 16:27:23 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Renq kirjutas:
Tanel kirjutas:
Täieliku tehaseseadmete taastamise tegid?
Mõnikord läheb digiboks lolliks kui uusi kanaleid lisandub, siis aitab vaid tehaseseadmete taastamine ja kanalite uus skänn.


jep, ei old sellest ka abi. kui ülejäänud kanalitel on nii S kui Q 100% siis history HD'l S on 100 aga Q nullis. Kaoni boksiga on tegu siis.


Nii, eile helistasin siis päeval starmani... õnneks kaua ei pidanud ootama. rääkisin siis oma värgi ära, siis küsiti tehaseseadete taastamise ja uue kanaliotsingu kohta, ütlesin et tehtud... siis veits uuriti ja öeldi, et tehnik tegeles eile mingi probleemiga minu kandis. läksin koju, tegin uuesti need asjad läbi = sittagi. täna helistasin siis uuesti, sama jutt, siis küsiti mu käest et scarti, digiboksi, mooduli ja asjade kohta icon_smile.gif läbi scarti hd'd hästi ei pressi icon_razz.gif lõpuks ütles neiu, et ei oska aidata ja saadab tehniku. kuidas on võimalik, et ainult üks HD kanal ei tööta ja parem oleks, et koduvisiidi eest raha ei küsita. homme tuleb tehnik.


Tehnik käis, vahetas pistiku ära ja kõik kripsis krapsis. Tehnikut ennast kiidaks ka, asjalik ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 19:47:22 vasta tsitaadiga

Starmanis ikka imelikud tehnikud.. Andsid mulle mingi katkise cat5 kaabli, millest tuli max 2,5mbit välja. Ostsin siis uue ja pilt kohe ilusam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 23:13:29 vasta tsitaadiga

eriti nõme on see, et tavalisel historyl on eesti subtiitrid aga history hd'l ainult soome keelsed icon_sad.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesperaadE
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2012




sõnum 20.09.2012 18:45:38 Tere ! vasta tsitaadiga

Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.

Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber, kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?

Aitäh ära kuulamast !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 19:03:32 Re: Tere ! vasta tsitaadiga

DesperaadE kirjutas:
Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.

Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber, kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?

Aitäh ära kuulamast !

Kõige suurem tõenäosus on, et sul tuleks võtta elion. Starmani võid ka uurida aga ei tea kuidas to sauel levib. Starmani kodulehelt saad vaadata kas saabki liituda. Siis kahanebki valik elioni peale. Elionil sai vist HD kanalid ühekaupa ka eraldi tellida. Täpselt ei tea ka.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 21:16:48 vasta tsitaadiga

Elionil saad siin saadavuse ja hinnad läbi mängida: https://www.elion.ee/eraklient/iseteenindus/ekodu

Starmanil jälle siin: http://www.starman.ee/#start

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 21:23:23 vasta tsitaadiga

Kuna oled suur spordi sõber ja võid tahta mõnda ülekannet salvestada siis arvesta, et Elionis pole võimalik salvestada, neil puudub salvestav digibox. STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist kaabel-tv digiboxi.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 21:29:23 vasta tsitaadiga

iir, ära nüüd eksita inimest...

õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."

lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 21:31:50 vasta tsitaadiga

Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... Spordisõbral pole nende kanalitega midagi peale hakata...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2012 07:54:04 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... ....


Kasulik on soetada teler, millel PVR sisse ehitatud.DVB-C on enamjaolt ju telerites olemas, teenusepakkuja CAM mooduli torkad CI pessa ning vaatad ja salvestad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 08:54:50 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
iir kirjutas:
Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... ....


Kasulik on soetada teler, millel PVR sisse ehitatud.DVB-C on enamjaolt ju telerites olemas, teenusepakkuja CAM mooduli torkad CI pessa ning vaatad ja salvestad.


Elioni puhul see teleka PVR vast ei tööta? Eeldab ikkagi teleka sisemise tuuneri kasutamist?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2012 10:18:08 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
jägaja kirjutas:
iir kirjutas:
Noh ja seda küll, aga see peaks loogiline olema, et ainult salvestava boxiga saad salvestada. Ja see Elioni võrgusalvestus on jama... ....


Kasulik on soetada teler, millel PVR sisse ehitatud.DVB-C on enamjaolt ju telerites olemas, teenusepakkuja CAM mooduli torkad CI pessa ning vaatad ja salvestad.


Elioni puhul see teleka PVR vast ei tööta? Eeldab ikkagi teleka sisemise tuuneri kasutamist?


Elion on IPTV põhine ja kuna teleris sellist digiboxi pole siis ei saa Elioni TVd ka salvestada teleriga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.09.2012 10:40:09 vasta tsitaadiga

jägaja, küsimus oli pigem selle kohta, et kas telekates asuvad PVR'id oskavad ka mujalt kui oma sisseehitatud digiboksist pilti salvestada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 21.09.2012 10:46:23 vasta tsitaadiga

Kas PVR-iga saab ka kellaajaliselt salvestama panna? Või ainult EPG-s olevaid saateid? Osadel kanalitel polegi saatekava + pole need ka vist kuigi pikalt ette olemas?

Ja teine küsimus - olen kuulnud, et Philipsi telekatel on Eestis PVR-iga mingi probleem. Et pole ka EPG-s olevaid saateid võimalik salvestada. Kas vastab tõele? Või on mingi muu probleem?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 11:33:03 vasta tsitaadiga

Hei,
plaanis võtta starman 40mb ja TV 16kanalit. Kuna varem ainult elion olnud siis küsimus, kas süsteem sama (annavad ruuteri+digiboksi tasuta?) või tuleb neil nett mingi omakaabliga ja telekas eraldi vms?
See 40mb reaalselt ka olemas koguaeg?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 11:47:46 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Hei,
plaanis võtta starman 40mb ja TV 16kanalit. Kuna varem ainult elion olnud siis küsimus, kas süsteem sama (annavad ruuteri+digiboksi tasuta?) või tuleb neil nett mingi omakaabliga ja telekas eraldi vms?
See 40mb reaalselt ka olemas koguaeg?


Kui teed tähtajalise lepingu (1a) siis antakse tehnika kasutamiseks tasuta, modemi ja digiboksi kindlasti, ruuteri kohta ei tea, kuna olen alati eelistanud oma ruuterit nende modemi otsas (vanasti kippusid need modemid aegajalt surema ning ainult modemi väljavahetamine, täiendava häälestuseta, on lihtsam, ka teenusepakkuja vahetamisel sama lugu.

See kiiruse reaalne püsimine tundub sõltuvat asukohast, parasjagu käimasolevatest kampaaniatest jne, kuid tunde järgi ütleks, et vähemalt kesklinnas mul pole probleeme olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.09.2012 12:02:47 vasta tsitaadiga

Konks, kui ise liitusin, siis pakuti modem-ruuterit vaid XL paketiga ja madalamad said vaid modemi tähtajalise lepinguga kaasa. Erisoovina lasin modemruuteri ümber vahetada modemi vastu.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 12:35:43 vasta tsitaadiga

Tänud, uurisin starmanist ja nad pakkusid kohe L paketiga kaasa wifi ruuterit/modemit + digiboksi. Jama see et tehnikutel graafikud nii täis et sisselülitama tullakse alles 8päeva pärast :/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 21.09.2012 12:41:45 vasta tsitaadiga

kas see vana Humaxi scart juhtmetega hall digibox on veel kasutatav Starmani võrgus?
leidisin ühe sellise kapist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 14:20:29 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
kas see vana Humaxi scart juhtmetega hall digibox on veel kasutatav Starmani võrgus?
leidisin ühe sellise kapist.


peaks ikka olema.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 22.09.2012 17:38:36 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
iir, ära nüüd eksita inimest...

õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."

lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine


Rohkem kasutan hoopis pause ja edasi kerimisi kui salvestamist. Näiteks tuleb pissihäda, panen pausile ja pärast jätkan vaatamist. Nii saan pärast veel reklaami ka edasi kerida. Kas Elion seda võimaldab?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 20:30:42 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
Raiku kirjutas:
iir, ära nüüd eksita inimest...
õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."
lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine

Rohkem kasutan hoopis pause ja edasi kerimisi kui salvestamist. Näiteks tuleb pissihäda, panen pausile ja pärast jätkan vaatamist. Nii saan pärast veel reklaami ka edasi kerida. Kas Elion seda võimaldab?

Asja nimi on timeshifting, otseselt seda Elion ei paku kuid sama asja teeb ära REC nupp ning pärast salvestuste menüüst saate käivitamine, peale seda saad kerida jms.
Eelistan pigem peale saate lõppu saadet vaatama hakata, nii on kindel, et ükski reklaam jalgu ei jää ja ei pea otse saadet vaatama hakkama. tunnise saate aja kokkuhoid võib olla 25 minutit reklaamide arvelt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 22.09.2012 20:35:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
vaegkuulja kirjutas:
Raiku kirjutas:
iir, ära nüüd eksita inimest...
õige on: "STV ja Starmani võrgus saad salvestada kõiki kanaleid kasutades suvalist salvestusvõimaluse ja conax kaardilugejaga kaabel-tv digiboxi."
lisaks... Elionil on olemas võrgusalvestus 10 kanali jaoks https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine

Rohkem kasutan hoopis pause ja edasi kerimisi kui salvestamist. Näiteks tuleb pissihäda, panen pausile ja pärast jätkan vaatamist. Nii saan pärast veel reklaami ka edasi kerida. Kas Elion seda võimaldab?

Asja nimi on timeshifting, otseselt seda Elion ei paku kuid sama asja teeb ära REC nupp ning pärast salvestuste menüüst saate käivitamine, peale seda saad kerida jms.
Eelistan pigem peale saate lõppu saadet vaatama hakata, nii on kindel, et ükski reklaam jalgu ei jää ja ei pea otse saadet vaatama hakkama. tunnise saate aja kokkuhoid võib olla 25 minutit reklaamide arvelt.


Pausiga on ikka mugavam, ei viitsi neid nuppe nii palju ka vändata ja peale saadet on juba muid tegemisi. 1:0 Starmani kasuks. icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 20:58:03 vasta tsitaadiga

Kui sa võrdled salvestavat boksi ja salvestusteenust siis ei ole ei nulli ega ühte icon_biggrin.gif
Ühel ühed, teisel teised eelised. Mõtle kui sul salvestaval boksil käib kõvaketta kolks keset põnevat jalgpallimatši läbi... samas salvestusteenusel on säilivusaeg piiratud jne jne.
Arvan, et tasub testida mõlemat ning otsustada tarbimisharjumuste abil.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 22.09.2012 22:23:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui sa võrdled salvestavat boksi ja salvestusteenust siis ei ole ei nulli ega ühte icon_biggrin.gif
Ühel ühed, teisel teised eelised. Mõtle kui sul salvestaval boksil käib kõvaketta kolks keset põnevat jalgpallimatši läbi... samas salvestusteenusel on säilivusaeg piiratud jne jne.
Arvan, et tasub testida mõlemat ning otsustada tarbimisharjumuste abil.


Ma ei vaatagi jalgpalli ja filme saab nagunii ükskõik millist. yawn.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2012 23:59:08 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui sa võrdled salvestavat boksi ja salvestusteenust siis ei ole ei nulli ega ühte icon_biggrin.gif
Ühel ühed, teisel teised eelised. Mõtle kui sul salvestaval boksil käib kõvaketta kolks keset põnevat jalgpallimatši läbi... samas salvestusteenusel on säilivusaeg piiratud jne jne.
Arvan, et tasub testida mõlemat ning otsustada tarbimisharjumuste abil.


Ma ei vaatagi jalgpalli ja filme saab nagunii ükskõik millist. yawn.gif

kui inimesel või naisel on nett olemas, siis pole salvestamist vaja. eesti asjad saab kanali kodukalt, muud asjad saan internetist icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 23.09.2012 00:03:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

kui inimesel või naisel on nett olemas, siis pole salvestamist vaja. eesti asjad saab kanali kodukalt, muud asjad saan internetist icon_lol.gif


Nii ei vaadata telekat. Telekat vaadatakse pikali, pehme padi all, küpsisepakk kõrval ja pult suure nupuga et pihta saaks.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.