|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
16.09.2012 16:17:12
|
|
|
| See regiooniteema võib update'ide kättesaadavust ka muuta? Et kui esimest korda konto teha, siis kohe oleks mõistlik nt US konto teha, sellest mingeid puudujääke/probleeme ei teki?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
16.09.2012 16:55:55
|
|
|
heff, Sellele küsimusele on praegusel hetkel vastuseks EI. Uuendust pole endiselt pakutud mulle ja Zune ei taha ka anda seda!
Aga US konto sai tehtud jah, probleeme siiani ilmnenud pole, ERR, Ka-ching ja sellised asjad ka töötavad. Pole praeguseks väga jõudnud veel testida erinevaid asju, aga Music+Videos'i alt on võimalik nüüd ka raadiot kuulata ja poodi külastada (varem ei mäletaks, et seda oleks olnud!).
Ainuke asi, mida mõtlema hakkasin, et Local Scout ei andud mulle Tartus mingit vastust erinevate asjade kohta, ühe korra proovisin. Aga samas ma ei mäleta, et ta mul Eesti Live kontoga ka midagi näidanud oleks?!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
16.09.2012 17:34:40
|
|
|
| GinPenGuin kirjutas: |
Ainuke asi, mida mõtlema hakkasin, et Local Scout ei andud mulle Tartus mingit vastust erinevate asjade kohta, ühe korra proovisin. Aga samas ma ei mäleta, et ta mul Eesti Live kontoga ka midagi näidanud oleks?! |
Local Scout ei annagi Eestis minu teada midagi, olenemata mis su Live konto või telefoni regioonika pandud on. Parandage mind kui ma eksin.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
16.09.2012 18:13:47
|
|
|
| pulse kirjutas: |
Local Scout ei annagi Eestis minu teada midagi, olenemata mis su Live konto või telefoni regioonika pandud on. Parandage mind kui ma eksin. |
Varem ei andnud, nüüd on vähemalt Tallinna kohta ilmunud see + do kategooria alla loomaaia, Nevski kiriku ja veel mõne huviväärsuse koordinaadid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
20.09.2012 00:50:49
|
|
|
Kui 19.09.2012 kell 23.00 trenni lõpetasin, olid uuendused juba kohal... Ühesõnaga, praegu tuleb telefoni mingi uuendus, loodan parimat:)!
EDIT: LÕPUKS!
OS version: 7.10.8773.98
Firmware reviosion number: 1750.0805.8773.1220
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extreme2
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2012
|
20.09.2012 10:22:04
|
|
|
| GinPenGuin kirjutas: |
Kui 19.09.2012 kell 23.00 trenni lõpetasin, olid uuendused juba kohal... Ühesõnaga, praegu tuleb telefoni mingi uuendus, loodan parimat:)!
EDIT: LÕPUKS!
OS version: 7.10.8773.98
Firmware reviosion number: 1750.0805.8773.1220 |
Kas oled juba uuendanud, Mis on uut
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
20.09.2012 11:08:10
|
|
|
| Uus ongi see wifi share ja muud polegi veel avastanud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiimN
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2005
|
20.09.2012 11:38:41
|
|
|
Sain ka just ca 1h tagasi Lumia 900 update. OS version: 7.10.8779.8 Firmware revision number: 2175.2503.8779.12301
Telefon tundub nõksa kiirem olevat. Aga muud uut pole suutnud küll avastada. Isegi googeldades ei suutnud mingit update log'i vms leida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pliasiid
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2009
|
20.09.2012 13:04:04
|
|
|
Naisss, L800 uuendab ennast üle Zune Nokia update for Windows phone!
Okitoki, interneeduse sheerimine olemas.
Camera extras puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
20.09.2012 13:22:06
|
|
|
| pliasiid, kusjuures minul oli see Camera Extras juba olemas enne uuendust... Sain selle kui tegin endale US Live konto!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
20.09.2012 14:55:33
|
|
|
pliasiid, proovi seda QR-i Camera extras installimiseks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kontro
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
20.09.2012 15:00:16
|
|
|
jess, sain ka täna oma l710 ära uuendatud aga miks ta telefonis kuskil märku ei andnud, et uuendus on saadaval? Kõik on sisse lülitatud uuenduste all.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pulse
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
20.09.2012 15:25:19
|
|
|
| kontro kirjutas: |
jess, sain ka täna oma l710 ära uuendatud aga miks ta telefonis kuskil märku ei andnud, et uuendus on saadaval? Kõik on sisse lülitatud uuenduste all. |
See telefoni enda uuenduste kontroll ongi mingi pooletoobine. Ma olen kindlalt üle poolte uuenduste ise "kogemata" avastanud kui Zune külge telefoni pannud olen. Telefon ise on heal juhul 2 korda mind teavitanud, et võiks uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pliasiid
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2009
|
20.09.2012 15:29:37
|
|
|
Mhmh, QR koodile vastus et ei ole minu aparaadile saadav. Uuendage oma junni või rakendus pole teie regioonis saadav.
Teine Lumia sai camera juba kuu aega tagasi omale
Aga tänud linkimast
Ju ma ei vaja veel seda rakendust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
whitiker
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2012
|
21.09.2012 21:48:47
|
|
|
| Kas WP 7.5-l mingi failide haldamissüsteem ka on ? Olen endal e-mailis mitu korda asju alla tømmanud, aga ei saa aru kas need asjad jäävad kuhugi alles vøi kustuvad ära ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
22.09.2012 01:36:01
|
|
|
whitiker, kui sa nad alla oled tõmmanud siis nad on su kirjas. kui sa aga avad ta nt. pdfiga siis on nad selles rakenduses endiselt alles. üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
22.09.2012 02:15:56
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| /../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma. |
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c0ld
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2005
|
22.09.2012 09:53:10
|
|
|
On ikka failisüsteem, aga ligi pääse kui sa selleks teatavaid abinõusid kasutusele ei võta.
_________________ Classified my ass, it's a fuckin' secret and you know it... |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.09.2012 11:37:28
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| /../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma. |
 |
"Sa ei vaja seda"
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
22.09.2012 11:56:35
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| /../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma. |
 |
"Sa ei vaja seda" |
Esimese asjana tuli endale ka just see meelde (kes ei tea, siis see peaks olema d3t tsitaat).
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
22.09.2012 12:36:03
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| /../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma. |
 |
"Sa ei vaja seda" |
Pooleteist aasta jooksul pole veel puudust tundnud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.09.2012 12:57:41
|
|
|
Ise olen samuti siiamaani kõik vajalikud failid Skydrive kaudu telefoni ja/või telefonist välja saanud. Windows Phone 8-ga peaks siin vallas mõned muutused ka tulema, täpsemalt näeb siis kui telefonid kasutajate kätte jõuavad.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extreme2
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2012
|
23.09.2012 14:01:45
|
|
|
| Mul selline probleem et tegin oma nokia lumia 800 le zune kaudu taastamise eelmisele windows phone versioolnile aga nüüd telefon jääb nokia ekraanile kiilub kinni ja midagi ei saa teha,kas keegi lahendust oskab pakkuda mida teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.09.2012 15:14:11
|
|
|
| Vajuta keskmine "power" nupp ja selle kõrval asuv helitugevuse "-" nupp koos alla ja hoia all (10 - 15 sekundit), kuni telefon restardib.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extreme2
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2012
|
23.09.2012 15:30:10
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Vajuta keskmine "power" nupp ja selle kõrval asuv helitugevuse "-" nupp koos alla ja hoia all (10 - 15 sekundit), kuni telefon restardib. |
Proovisni aga ikka ei lähe nokia logost kaugemale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.09.2012 16:01:27
|
|
|
See oli soft reset. Võid proovida hard reseti - kõik kolm nuppu (power ja volüüminupud) alla ja hoida, kuni restardib. Sellega aga viid telefoni tehaseseadtetesse ning kõi telefoni mälus olev kustutakase. Kui ka see ei aita, siis oled ilmselt oma fööni telliseks lasknud.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extreme2
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2012
|
23.09.2012 16:16:52
|
|
|
| Proovin järgi kui see ka ei aita siis ma ei tea mis saab..viin vist siis garantiise vaatan mis sea räägitakse,ilmselt see garantii alla ei lähe vb teevad korda mingi summa eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.09.2012 16:30:51
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Võid proovida hard reseti - kõik kolm nuppu (power ja volüüminupud) alla ja hoida, kuni restardib. |
Tuli väike näpukas. All tuleb hoida hoopis volume down, power ja kaamera nuppu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
23.09.2012 16:32:24
|
|
|
| extreme2, Kui sa tegid Zune kaudu kõik siis peaks minema garantii alla.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
24.09.2012 00:25:22
|
|
|
| Nii, aga Camera Extras appi kuidagi ei saagi kui marketplace ütleb et not available yet? Imelik kamm, miks nii ütleb üldse...
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
24.09.2012 08:41:03
|
|
|
| heff kirjutas: |
| Nii, aga Camera Extras appi kuidagi ei saagi kui marketplace ütleb et not available yet? Imelik kamm, miks nii ütleb üldse... |
Proovi eelmisel lehel antud QR koodiga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
24.09.2012 16:06:33
|
|
|
| Sellega ei saanud, ütlebki et not available.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lullaby
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2009
|
25.09.2012 13:40:29
|
|
|
Selle Camera Extras probleemi kohta vastas kohalik Nokia tugi mittemidagiütlevalt:
| tsitaat: |
Kui telefoni sees on määratud regiooniks Eesti siis seda ei ole võimalik installida. Sellekohta info edastatud meie tehnilise osakonnale uurimiseks ja see on tuntud probleem. Kui Te määrate regiooniks UK(United Kingdom) seda rakendust saab installida.
Probleemi uurimine võtab nattuke aega kuid seda lahendakse nii kiiresti kui võimalik. |
Minul see telefoni regiooni muutmine midagi ei muutnud ja ma siis lihtsalt ootan lolli näoga Camera Extras'e saabumist Marketplace'i.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kontro
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
25.09.2012 16:25:51
|
|
|
| Minul on camera extras marketplaces olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
25.09.2012 21:40:25
|
|
|
| lullaby kirjutas: |
Selle Camera Extras probleemi kohta vastas kohalik Nokia tugi mittemidagiütlevalt:
| tsitaat: |
Kui telefoni sees on määratud regiooniks Eesti siis seda ei ole võimalik installida. Sellekohta info edastatud meie tehnilise osakonnale uurimiseks ja see on tuntud probleem. Kui Te määrate regiooniks UK(United Kingdom) seda rakendust saab installida.
Probleemi uurimine võtab nattuke aega kuid seda lahendakse nii kiiresti kui võimalik. |
Minul see telefoni regiooni muutmine midagi ei muutnud ja ma siis lihtsalt ootan lolli näoga Camera Extras'e saabumist Marketplace'i. |
Telefoni regiooni muutmine ei aita siinkohal. Mis aitab, on algselt UK või US'i Live konto loomine (ei aita praeguse Live konto regiooni muutmine ka)...
Minul see Camera Extras oli olemas enne uuenduse tulekut ka, kuna ma tegin endale uue US Live konto...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brixxx
Lõuapoolik


liitunud: 04.01.2012
|
26.09.2012 13:26:36
|
|
|
| Kas mulle tundus see ainult, aga kas Nokia Lumia 900 ekraan on parem kui Nokia Lumia 610? Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma? Kui ma hetkel peaks Windows Phone ostma, siis kas Nokia Lumia 710 või 900, aga pigem 710 kuna 900 on unibody korpus, et sellel ei ole võimalik akut eemaldada kui peaks mobiil kokku jooksma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.09.2012 13:32:14
|
|
|
| tsitaat: |
Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma?
|
Ei kipu.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brixxx
Lõuapoolik


liitunud: 04.01.2012
|
26.09.2012 13:35:16
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma?
|
Ei kipu. |
OKEI
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.09.2012 13:35:43
|
|
|
| brixxx kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma?
|
Ei kipu. |
OKEI |
Päikest!
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kontro
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
26.09.2012 13:48:37
|
|
|
| Minu L710 pole kunagi kokku jooksnud igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
26.09.2012 14:05:25
|
|
|
| Stabiilsuse üle ei saa kurta tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
26.09.2012 15:14:10
|
|
|
| brixxx kirjutas: |
| Kui ma hetkel peaks Windows Phone ostma, siis kas Nokia Lumia 710 või 900. |
Nende vahel valiks ma küll Lumia 900
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
26.09.2012 16:14:09
|
|
|
Pole nagu küsimustki ju kas lipulaev või mid-tier telefon
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
26.09.2012 16:56:09
|
|
|
brixxx, 610 ja 710 puhul on tegemist odavama klassi seadmetega ja loomulikult pole neil seda kõige kõvemat AMOLED ekraani, nagu 800 või 900-l.
Ning 800 ja 900 Lumiat saab samuti restartida, kui vaja, selleks on vastav nupukombinatsioon.
Endal on 900 juba kolm kuud olnud ja konkreetselt kokku jooksnud pole kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
26.09.2012 17:10:42
|
|
|
Mul on korra kokku jooksnud, seda põhjustas 200+ sõnumi praktiliselt üheaegne sisse tulemine.
Muide, kas keegi Endomondo Sports Trackerit ka kasutab? Satelliitidega ühendamine võtab kuidagi kahtlaselt kaua aega, seda ka lageda taeva all.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
26.09.2012 18:25:12
|
|
|
Seda võin küll öelda, et GPS Lumia 900-l on kehvem, kui HTC Titan-il.
Justnimelt Endomondoga, Lumia puhul, on läbitud teekond pärast kaardile märgitud katkendlikult või lõpetanud üldse töö poole sõidu pealt.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
26.09.2012 23:31:19
|
|
|
| Mul GPSi mure HTC HD7'ga. Start nuppu klõpsides hoiatatakse, et "still locating", kaart näitab samas justkui õiget asukohta. Bug?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shifty
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
27.09.2012 15:04:31
|
|
|
| Sain lõpuks ka appi, millest siiani kõige rohkem puudust tundsin - Counters, mis loeb kokku telefoni andmeside ja sõnumite ning kõnede mahtu. Ootasin seda ammu ning huvitaval kombel seda marketplacest ei leidnud, kuid App Higlitsis oli ta nüüd Nokia Collectioni all olemas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|