Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 16:17:12 vasta tsitaadiga

See regiooniteema võib update'ide kättesaadavust ka muuta? Et kui esimest korda konto teha, siis kohe oleks mõistlik nt US konto teha, sellest mingeid puudujääke/probleeme ei teki?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 16:55:55 vasta tsitaadiga

heff, Sellele küsimusele on praegusel hetkel vastuseks EI. Uuendust pole endiselt pakutud mulle ja Zune ei taha ka anda seda!

Aga US konto sai tehtud jah, probleeme siiani ilmnenud pole, ERR, Ka-ching ja sellised asjad ka töötavad. Pole praeguseks väga jõudnud veel testida erinevaid asju, aga Music+Videos'i alt on võimalik nüüd ka raadiot kuulata ja poodi külastada (varem ei mäletaks, et seda oleks olnud!).

Ainuke asi, mida mõtlema hakkasin, et Local Scout ei andud mulle Tartus mingit vastust erinevate asjade kohta, ühe korra proovisin. Aga samas ma ei mäleta, et ta mul Eesti Live kontoga ka midagi näidanud oleks?!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 17:34:40 vasta tsitaadiga

GinPenGuin kirjutas:

Ainuke asi, mida mõtlema hakkasin, et Local Scout ei andud mulle Tartus mingit vastust erinevate asjade kohta, ühe korra proovisin. Aga samas ma ei mäleta, et ta mul Eesti Live kontoga ka midagi näidanud oleks?!


Local Scout ei annagi Eestis minu teada midagi, olenemata mis su Live konto või telefoni regioonika pandud on. Parandage mind kui ma eksin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 16.09.2012 18:13:47 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:

Local Scout ei annagi Eestis minu teada midagi, olenemata mis su Live konto või telefoni regioonika pandud on. Parandage mind kui ma eksin.


Varem ei andnud, nüüd on vähemalt Tallinna kohta ilmunud see + do kategooria alla loomaaia, Nevski kiriku ja veel mõne huviväärsuse koordinaadid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.09.2012 18:45:37 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=F2vjD6U0zSs HTC WP8 8X ja 8S
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 19:13:02 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7272119
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 00:50:49 vasta tsitaadiga

Kui 19.09.2012 kell 23.00 trenni lõpetasin, olid uuendused juba kohal... Ühesõnaga, praegu tuleb telefoni mingi uuendus, loodan parimat:)!

EDIT: LÕPUKS!

OS version: 7.10.8773.98
Firmware reviosion number: 1750.0805.8773.1220
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extreme2
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2012




sõnum 20.09.2012 10:22:04 vasta tsitaadiga

GinPenGuin kirjutas:
Kui 19.09.2012 kell 23.00 trenni lõpetasin, olid uuendused juba kohal... Ühesõnaga, praegu tuleb telefoni mingi uuendus, loodan parimat:)!

EDIT: LÕPUKS!

OS version: 7.10.8773.98
Firmware reviosion number: 1750.0805.8773.1220
Kas oled juba uuendanud, Mis on uut
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 11:08:10 vasta tsitaadiga

Uus ongi see wifi share ja muud polegi veel avastanud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimN
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 20.09.2012 11:38:41 vasta tsitaadiga

Sain ka just ca 1h tagasi Lumia 900 update. OS version: 7.10.8779.8 Firmware revision number: 2175.2503.8779.12301

Telefon tundub nõksa kiirem olevat. Aga muud uut pole suutnud küll avastada. Isegi googeldades ei suutnud mingit update log'i vms leida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pliasiid
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009




sõnum 20.09.2012 13:04:04 vasta tsitaadiga

Naisss, L800 uuendab ennast üle Zune thumbs_up.gif Nokia update for Windows phone!

Okitoki, interneeduse sheerimine olemas.
Camera extras puudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 13:22:06 vasta tsitaadiga

pliasiid, kusjuures minul oli see Camera Extras juba olemas enne uuendust... Sain selle kui tegin endale US Live konto!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.09.2012 14:55:33 vasta tsitaadiga

pliasiid, proovi seda QR-i Camera extras installimiseks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kontro
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:00:16 vasta tsitaadiga

jess, sain ka täna oma l710 ära uuendatud icon_biggrin.gif aga miks ta telefonis kuskil märku ei andnud, et uuendus on saadaval? Kõik on sisse lülitatud uuenduste all.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:25:19 vasta tsitaadiga

kontro kirjutas:
jess, sain ka täna oma l710 ära uuendatud icon_biggrin.gif aga miks ta telefonis kuskil märku ei andnud, et uuendus on saadaval? Kõik on sisse lülitatud uuenduste all.


See telefoni enda uuenduste kontroll ongi mingi pooletoobine. Ma olen kindlalt üle poolte uuenduste ise "kogemata" avastanud kui Zune külge telefoni pannud olen. Telefon ise on heal juhul 2 korda mind teavitanud, et võiks uuendada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pliasiid
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009




sõnum 20.09.2012 15:29:37 vasta tsitaadiga

Mhmh, QR koodile vastus et ei ole minu aparaadile saadav. Uuendage oma junni või rakendus pole teie regioonis saadav.

Teine Lumia sai camera juba kuu aega tagasi omale icon_rolleyes.gif

Aga tänud linkimast thumbs_up.gif

Ju ma ei vaja veel seda rakendust icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
whitiker
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2012




sõnum 21.09.2012 21:48:47 vasta tsitaadiga

Kas WP 7.5-l mingi failide haldamissüsteem ka on ? Olen endal e-mailis mitu korda asju alla tømmanud, aga ei saa aru kas need asjad jäävad kuhugi alles vøi kustuvad ära ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 01:36:01 vasta tsitaadiga

whitiker, kui sa nad alla oled tõmmanud siis nad on su kirjas. kui sa aga avad ta nt. pdfiga siis on nad selles rakenduses endiselt alles. üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 22.09.2012 02:15:56 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
/../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.

icon_eek.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c0ld
HV vaatleja
c0ld

liitunud: 28.03.2005




sõnum 22.09.2012 09:53:10 vasta tsitaadiga

On ikka failisüsteem, aga ligi pääse kui sa selleks teatavaid abinõusid kasutusele ei võta.
_________________
Classified my ass, it's a fuckin' secret and you know it...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2012 11:37:28 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
d3t kirjutas:
/../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.

icon_eek.gif
"Sa ei vaja seda"
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 22.09.2012 11:56:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
siinus kirjutas:
d3t kirjutas:
/../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.

icon_eek.gif
"Sa ei vaja seda"


Esimese asjana tuli endale ka just see meelde icon_lol.gif (kes ei tea, siis see peaks olema d3t tsitaat).
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 12:36:03 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
siinus kirjutas:
d3t kirjutas:
/../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.

icon_eek.gif
"Sa ei vaja seda"
Pooleteist aasta jooksul pole veel puudust tundnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 12:57:41 vasta tsitaadiga

Ise olen samuti siiamaani kõik vajalikud failid Skydrive kaudu telefoni ja/või telefonist välja saanud. Windows Phone 8-ga peaks siin vallas mõned muutused ka tulema, täpsemalt näeb siis kui telefonid kasutajate kätte jõuavad.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extreme2
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2012




sõnum 23.09.2012 14:01:45 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem et tegin oma nokia lumia 800 le zune kaudu taastamise eelmisele windows phone versioolnile aga nüüd telefon jääb nokia ekraanile kiilub kinni ja midagi ei saa teha,kas keegi lahendust oskab pakkuda mida teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.09.2012 15:14:11 vasta tsitaadiga

Vajuta keskmine "power" nupp ja selle kõrval asuv helitugevuse "-" nupp koos alla ja hoia all (10 - 15 sekundit), kuni telefon restardib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extreme2
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2012




sõnum 23.09.2012 15:30:10 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Vajuta keskmine "power" nupp ja selle kõrval asuv helitugevuse "-" nupp koos alla ja hoia all (10 - 15 sekundit), kuni telefon restardib.
Proovisni aga ikka ei lähe nokia logost kaugemale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.09.2012 16:01:27 vasta tsitaadiga

See oli soft reset. Võid proovida hard reseti - kõik kolm nuppu (power ja volüüminupud) alla ja hoida, kuni restardib. Sellega aga viid telefoni tehaseseadtetesse ning kõi telefoni mälus olev kustutakase. Kui ka see ei aita, siis oled ilmselt oma fööni telliseks lasknud.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extreme2
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2012




sõnum 23.09.2012 16:16:52 vasta tsitaadiga

Proovin järgi kui see ka ei aita siis ma ei tea mis saab..viin vist siis garantiise vaatan mis sea räägitakse,ilmselt see garantii alla ei lähe vb teevad korda mingi summa eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.09.2012 16:30:51 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Võid proovida hard reseti - kõik kolm nuppu (power ja volüüminupud) alla ja hoida, kuni restardib.


Tuli väike näpukas. All tuleb hoida hoopis volume down, power ja kaamera nuppu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 16:32:24 vasta tsitaadiga

extreme2, Kui sa tegid Zune kaudu kõik siis peaks minema garantii alla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 00:25:22 vasta tsitaadiga

Nii, aga Camera Extras appi kuidagi ei saagi kui marketplace ütleb et not available yet? Imelik kamm, miks nii ütleb üldse...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 24.09.2012 08:41:03 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Nii, aga Camera Extras appi kuidagi ei saagi kui marketplace ütleb et not available yet? Imelik kamm, miks nii ütleb üldse...


Proovi eelmisel lehel antud QR koodiga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 16:06:33 vasta tsitaadiga

Sellega ei saanud, ütlebki et not available.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lullaby
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2009




sõnum 25.09.2012 13:40:29 vasta tsitaadiga

Selle Camera Extras probleemi kohta vastas kohalik Nokia tugi mittemidagiütlevalt:

tsitaat:
Kui telefoni sees on määratud regiooniks Eesti siis seda ei ole võimalik installida. Sellekohta info edastatud meie tehnilise osakonnale uurimiseks ja see on tuntud probleem. Kui Te määrate regiooniks UK(United Kingdom) seda rakendust saab installida.
Probleemi uurimine võtab nattuke aega kuid seda lahendakse nii kiiresti kui võimalik.


Minul see telefoni regiooni muutmine midagi ei muutnud ja ma siis lihtsalt ootan lolli näoga Camera Extras'e saabumist Marketplace'i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kontro
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 16:25:51 vasta tsitaadiga

Minul on camera extras marketplaces olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 21:40:25 vasta tsitaadiga

lullaby kirjutas:
Selle Camera Extras probleemi kohta vastas kohalik Nokia tugi mittemidagiütlevalt:

tsitaat:
Kui telefoni sees on määratud regiooniks Eesti siis seda ei ole võimalik installida. Sellekohta info edastatud meie tehnilise osakonnale uurimiseks ja see on tuntud probleem. Kui Te määrate regiooniks UK(United Kingdom) seda rakendust saab installida.
Probleemi uurimine võtab nattuke aega kuid seda lahendakse nii kiiresti kui võimalik.


Minul see telefoni regiooni muutmine midagi ei muutnud ja ma siis lihtsalt ootan lolli näoga Camera Extras'e saabumist Marketplace'i.


Telefoni regiooni muutmine ei aita siinkohal. Mis aitab, on algselt UK või US'i Live konto loomine (ei aita praeguse Live konto regiooni muutmine ka)...

Minul see Camera Extras oli olemas enne uuenduse tulekut ka, kuna ma tegin endale uue US Live konto...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 26.09.2012 13:26:36 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundus see ainult, aga kas Nokia Lumia 900 ekraan on parem kui Nokia Lumia 610? Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma? Kui ma hetkel peaks Windows Phone ostma, siis kas Nokia Lumia 710 või 900, aga pigem 710 kuna 900 on unibody korpus, et sellel ei ole võimalik akut eemaldada kui peaks mobiil kokku jooksma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 13:32:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma?



Ei kipu.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 26.09.2012 13:35:16 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma?



Ei kipu.

OKEI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 13:35:43 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Kas Windows Phoned kipuvad kokku jooksma?



Ei kipu.

OKEI


Päikest!
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kontro
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 13:48:37 vasta tsitaadiga

Minu L710 pole kunagi kokku jooksnud igatahes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 14:05:25 vasta tsitaadiga

Stabiilsuse üle ei saa kurta tõesti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 15:14:10 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
Kui ma hetkel peaks Windows Phone ostma, siis kas Nokia Lumia 710 või 900.

Nende vahel valiks ma küll Lumia 900
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 16:14:09 vasta tsitaadiga

Pole nagu küsimustki ju kas lipulaev või mid-tier telefon icon_eek.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.09.2012 16:56:09 vasta tsitaadiga

brixxx, 610 ja 710 puhul on tegemist odavama klassi seadmetega ja loomulikult pole neil seda kõige kõvemat AMOLED ekraani, nagu 800 või 900-l.
Ning 800 ja 900 Lumiat saab samuti restartida, kui vaja, selleks on vastav nupukombinatsioon.
Endal on 900 juba kolm kuud olnud ja konkreetselt kokku jooksnud pole kunagi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 17:10:42 vasta tsitaadiga

Mul on korra kokku jooksnud, seda põhjustas 200+ sõnumi praktiliselt üheaegne sisse tulemine.

Muide, kas keegi Endomondo Sports Trackerit ka kasutab? Satelliitidega ühendamine võtab kuidagi kahtlaselt kaua aega, seda ka lageda taeva all.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.09.2012 18:25:12 vasta tsitaadiga

Seda võin küll öelda, et GPS Lumia 900-l on kehvem, kui HTC Titan-il.
Justnimelt Endomondoga, Lumia puhul, on läbitud teekond pärast kaardile märgitud katkendlikult või lõpetanud üldse töö poole sõidu pealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 23:31:19 vasta tsitaadiga

Mul GPSi mure HTC HD7'ga. Start nuppu klõpsides hoiatatakse, et "still locating", kaart näitab samas justkui õiget asukohta. Bug?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shifty
HV kasutaja
shifty

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 15:04:31 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks ka appi, millest siiani kõige rohkem puudust tundsin - Counters, mis loeb kokku telefoni andmeside ja sõnumite ning kõnede mahtu. Ootasin seda ammu ning huvitaval kombel seda marketplacest ei leidnud, kuid App Higlitsis oli ta nüüd Nokia Collectioni all olemas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.