Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Borderlands 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 12:48:19 vasta tsitaadiga

MISASI see nüüd on??? icon_eek.gif

Steam info:
Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 12:49:10 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sa teema viimast 2-3 lehekülge ei viitsinud üldse lugeda, ega?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 12:57:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
PlatoonSgtElias, sa teema viimast 2-3 lehekülge ei viitsinud üldse lugeda, ega?

Aga boldi pannes on see täiesti uus informatsioon!
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 17.09.2012 13:02:01 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
londiste kirjutas:
PlatoonSgtElias, sa teema viimast 2-3 lehekülge ei viitsinud üldse lugeda, ega?

Aga boldi pannes on see täiesti uus informatsioon!


No see mees on ju tuntud oma tule eile meile uudistega...

Aga kas karbiversiooni ei saadeta ka jeestisse?

Mul igatahes tule täna öösel preload ära kansooli ja installis ilusti ära ka ennast...nüüd vaja ainult õiget kuupäeva oodata.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 14:53:53 vasta tsitaadiga

ametlikult 1c poolt http://www.softclub.ru/news/article.asp?id=3850

puudub mingi side steami poes müüdava versiooniga ja 1c vahel, steami preorderite kohta kehtib kokkuleppe valve ja 2k games vahel.
1c bl2 pc steam versioon tuleb müüki vene sub-itega, heli tõlkimata.

season pass 1c pc versioonile tuleb ka retail kujul, ehk pmst tegu õhumüügiga nagu bf3 prem ja muud dlc-d, (tühi karp koodiga icon_lol.gif ) ja see sobib ainult 1c bl2 retail versioonile.
steamist ostetud bl2 season pass ei lähe 1c retail bl2 peale ja vastupidi.

gearbox foorumitest inglisekeeles tõlk

http://forums.gearboxsoftware.com/showpost.php?p=2757131&postcount=488

tsitaat:
Official statement by 1C-SoftClub (the two paragraphs relevant in this thread):
The Borderlands 2 version published by 1C-SoftClub will be compatible with the additional content and Borderlands 2 Season Pass, purchased from 1C-SoftClub (for example, from our digital outlet). Besides, all the additional content in Borderlands 2 Season Pass will also be translated into Russian.
We remind our customers that 1C-SoftClub has nothing to do with distributing Borderlands 2 via the digital service Steam. The conditions of pre-order purchases through this service as well as any incompatibility issues that exist within this service are the result of the agreements between Valve and 2K Games. 1C-SoftClub is not responsible for the versions being incompatible with those purchased directly via Steam. Any questions regarding the Steam versions of Borderlands 2 as well as other games distributed by Steam should be directed to the Sream support service.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 15:39:25 vasta tsitaadiga

Ma omale võtsin lõpuks siit. http://getgamesgo.com/category/borderlands-2

Steami tuli ilusti world wide versioon icon_smile.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 17.09.2012 15:58:38 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
madfury, nii et kõik need vene võtmed mis väidetavalt karpide pealt maha võetakse on ka regioonivabad?

Forte uudisest loen, et Gamestarist võetud koopia on regioonivaba ehk siis see õige. Need mis 1C alt tulevad, need lockitud jah. Enda oma kah gamestarist tulemas, niiet pääsesin üle noatera. PS Gamestari hind on odavam, kui steam icon_biggrin.gif

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:01:03 vasta tsitaadiga

madfury, GMG on veel odavam
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 17.09.2012 18:26:27 vasta tsitaadiga

Gamestar on väga korralik koht. Ma pole mitte kordagi sealt tünga saanud. Asi tuleb kiiresti kohale ja ei ole mingit n*ssi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 19:46:57 vasta tsitaadiga

Tegelt see ajab ikka vihale...mis järgmisena...koreakad saavad ainult jaapnikeelseid mänge ja juudid saksakeelseid... beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 21:42:30 vasta tsitaadiga

Kümme tundi veel ja siis ...



Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 17.09.2012 21:44:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kümme tundi veel ja siis ...





Hakkab taevast s_tta sadama? icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 00:09:08 vasta tsitaadiga

Tegin ka Steam Support'i ticket'i, et tühistada eeltellimust.Mis muud kui GMG'st kood osta peale seda. icon_confused.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.09.2012 08:39:18 vasta tsitaadiga

Scart, Mäng unlockitakse 18ndal? Kas 21 pole internatsionaaal riliisdeit?
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 08:42:33 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Scart, Mäng unlockitakse 18ndal? Kas 21 pole internatsionaaal riliisdeit?

US on 18
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 18.09.2012 09:59:28 vasta tsitaadiga

http://www.andrico.ee/forum/viewtopic.php?t=1904

Ehk siis Eestis müüdava karbitootega pole probleemi ja 2KGamesile on peapesu tehtud;)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:15:23 vasta tsitaadiga

http://support.2k.com/entries/22006011-about-the-russian-cis-and-baltic-states-version-of-borderlands-2
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 18.09.2012 10:36:10 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mõnda head USA proxyt soovitada, et mäng varem unlockida steamis?

Edit. ise küsin, ise vastan:

http://www.reddit.com/r/Borderlands/comments/100r72/do_you_live_in_europe_heres_how_to_unlock_the/


viimati muutis karvane 18.09.2012 10:39:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.09.2012 10:36:43 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
madfury kirjutas:
Scart, Mäng unlockitakse 18ndal? Kas 21 pole internatsionaaal riliisdeit?

US on 18

No seda minagi, scart kas omab US versiooni või sahker-mahker või on tema postitus ebakorrektne.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:38:57 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
gan3b kirjutas:
madfury kirjutas:
Scart, Mäng unlockitakse 18ndal? Kas 21 pole internatsionaaal riliisdeit?

US on 18

No seda minagi, scart kas omab US versiooni või sahker-mahker või on tema postitus ebakorrektne.


Milles on probleem? Tõmbad FlyVPNi, unlockid oma mängu ja mängid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:39:29 vasta tsitaadiga

gan3b, tundub et parandavad ära siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:41:10 vasta tsitaadiga

http://incloak.com/

Saab OpenVPN-iga 24h ligipääsi nii mõnegi riigi ühendusele. Seal hulgas peaks olema ka USA.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:42:27 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
gan3b, tundub et parandavad ära siis thumbs_up.gif

Ma olen skeptiline ja ütlen, et mitte midagi ei muutu.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 18.09.2012 10:43:22 vasta tsitaadiga

Noh, kas keegi mängib ka juba?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:44:24 vasta tsitaadiga

Ei mängi, ootan et coop kamraadid saaksid oma mängu ka lahti, ehk siis reedeni.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.09.2012 10:56:24 vasta tsitaadiga

The Escapist on ka loo üles korjanud.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/119636-Borderlands-2-Russian-Edition-is-Region-Locked?fb_comment_id=fbc_246067762182091_941807_246072458848288#f338dd6ca4
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 11:03:46 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 12:18:16 vasta tsitaadiga

Kellelt-kust saab odavamailt atm? Gmg on 404 ja 53$.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.09.2012 12:28:07 vasta tsitaadiga

Uues stiimi agreementis pidi otselselt vpni kasutamine regioonipiirangust ümbermängimiseks keelatud olema. Pole ise lugenud a kui tõele vastab, võid kogu oma libraryst ilma jääda. Niiet jõudu külamehed.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 18.09.2012 12:40:57 vasta tsitaadiga

Madfuryl point.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2939616&page=2

Kui see on ikkagi väga nende reeglite vastu, siis ma parem kannatan ka need 3 päeva. Libra on juba suht viisaka suurusega, et ei taha nagu ilma ka jääda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:03:48 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Uues stiimi agreementis pidi otselselt vpni kasutamine regioonipiirangust ümbermängimiseks keelatud olema. Pole ise lugenud a kui tõele vastab, võid kogu oma libraryst ilma jääda. Niiet jõudu külamehed.


Jutuks hea. Bännivad tuhanded kui mitte kümned tuhanded kliendid, kes neile iga kuu raha annavad? Ma olen unlockinud uue EULA ajal juba kaks mängu ja ma ei näe, et ma bännitud oleks. Valve peaks vist siiralt peast soe olema, kui hakkaks bännima mu kontot millel on tubli 2-3 kiloeuri eest mänge peal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 18.09.2012 13:10:41 vasta tsitaadiga

eula ja ToS on alati selline "eriti kaitsev" tekst, et jumal hoidku, nemad milleski süüdi jääks ja ikka kunde süüdi tunnistada. seni kuni keegi neile kukile ei hüppa (mängu arendajad ja distribuutorid), seni ei hakata kedagi bannima, vähemalt unlockimisel kindlasti mitte.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.09.2012 13:26:26 vasta tsitaadiga

Scart, Ise tead, kalkuleeritud risk. A kui banhammer tuleb, siis eeldaks, et ei tule ka viginat. Omamoodi räägib see ka isiksusest, kes on nõus 3e päevase headstarti nimel sadade eurode väärtuses digitaalset DRMitut kraami mängu panema (ja kes ütles, et nad kõiki bannima peavad? löövad 100 suvalist risti teistele hoiatuseks). Ma ei kritiseeri või mõnita, lihtsalt vaatan asja reaalselt risk-reward aspektist. Kes julgeb siis more power to you!
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:28:05 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Scart, Ise tead, kalkuleeritud risk.


See risk on ümmargune null, sest mitte ükski poodnik ei sulge oma ust kliendi ees, kes talle raha tahab anda. Kui ma ostaks VPNiga Vene mänge, oleks see õigustatud.

Kui igapäevaste miljonite hittidega saidid nagu Neogaf reklaamivad mängu avapostis meetodeid, kuidas Euroopas mäng varem lahti saada, siis ei ole siin küll mitte mingit bännimisvõimalust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:35:05 vasta tsitaadiga

Kas kusagil on üldse öeldud, et konto omanik peab asuma füüsiliselt selles riigis, kust läbib tema Internetiühendus? Kuidas lahendatakse mobiilsete ühenduste teema, sest pooled ühendused käivad läbi Rootsi ja Soome?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:49:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
madfury kirjutas:
Uues stiimi agreementis pidi otselselt vpni kasutamine regioonipiirangust ümbermängimiseks keelatud olema. Pole ise lugenud a kui tõele vastab, võid kogu oma libraryst ilma jääda. Niiet jõudu külamehed.


Jutuks hea. Bännivad tuhanded kui mitte kümned tuhanded kliendid, kes neile iga kuu raha annavad? Ma olen unlockinud uue EULA ajal juba kaks mängu ja ma ei näe, et ma bännitud oleks. Valve peaks vist siiralt peast soe olema, kui hakkaks bännima mu kontot millel on tubli 2-3 kiloeuri eest mänge peal.


Neil on ÜLIMALT savi kui palju sul seal mänge on icon_lol.gif Sa oled paartuhat maksnud neile, see on nende silmis täiesti arulagedalt tühine summa ja nii või naa teeksid uue konto kuna sa oled reeglite vastu eksinud ja tänapäeval steam suht normaalseks asjaks ikkagi kujunenud. Win Win situation nendele.
Soovitan selle osa sul ära vaadata, siis tead, et reeglid on täitmiseks! Ära vajuta igale asjale agree kui sulle ei meeldi midagi.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:55:19 vasta tsitaadiga

http://www.yougamers.com/news/34534_2k_games_forces_russian-only_borderlands_2_to_baltic_states/
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:59:28 vasta tsitaadiga

http://forums.2kgames.com/showthread.php?135486-Russian-Lockdown&p=1836046#post1836046

Rahu lapsed, saate refundi, ostke odavamlt karbiga ja kõik korras.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 14:01:39 vasta tsitaadiga

Tonsor, probleem on ikka alles. Publitseerija arvab, et Balti riikides võib vene-lukuga mängu müüa.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 14:31:46 vasta tsitaadiga

Et GMG's on "Borderlands 2 (NA)", siis see NA seal taga on mingi jama? On see tglt ikka worldwide ja regionfree - selles mõttes, et eestlastega co-opi pelada saab? Ei viska mingisse NA serverisse oma tegelastega?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 14:33:35 vasta tsitaadiga

asdasd, jah, WW versioon
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 14:44:26 vasta tsitaadiga

See NA tekkis sinna alles viimase tunni sees.. ja nüüd hind ka 40€ peal. Läheb gamestarist hoopis.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.09.2012 15:31:02 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Uues stiimi agreementis pidi otselselt vpni kasutamine regioonipiirangust ümbermängimiseks keelatud olema
Afaik kehtib see ainult ostmise kohta, mitte aktiveerimise
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 18.09.2012 15:35:20 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
madfury kirjutas:
Uues stiimi agreementis pidi otselselt vpni kasutamine regioonipiirangust ümbermängimiseks keelatud olema
Afaik kehtib see ainult ostmise kohta, mitte aktiveerimise


http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2939616&page=2

Valve'i vend ütleb, et see ikkagi peaks olema keelatud aga keegi ei ole veel Redditis ja mujal konkreetselt öelnud, et jah teda on bännitud varajase unlocki eest. Et see on ToSi vastane, jah seda öeldakse. Mida lähemale kojuminekule ma ise jõuan, seda suurem kius on seda mängu proovida ikkagi unlockida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 18.09.2012 15:45:50 vasta tsitaadiga

Nii kaua, kui sa vaikselt omal mänge unlockid kodus ei juhtu midagi. Pole küll kuulnud, et kõik selle eest bänni saavad. Aga Steami foorumisse postitada a la "tere, mu steami konto on xxxxxxx, kasutasin VPNi et mäng enne õiget aega unlockida " ei tasuks vist icon_biggrin.gif

viimati muutis madness 18.09.2012 16:03:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 16:00:32 vasta tsitaadiga

Vaieldamatult aasta kenaima graafikaga mäng. Selle koha pealt revüüd ei valetanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 18.09.2012 16:08:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vaieldamatult aasta kenaima graafikaga mäng. Selle koha pealt revüüd ei valetanud.


Shut uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup!!!!!!!!!!!!!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 16:14:22 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Scart kirjutas:
Vaieldamatult aasta kenaima graafikaga mäng. Selle koha pealt revüüd ei valetanud.


Shut uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup!!!!!!!!!!!!!


Uus Clap-Trap.... Mul on silmad naerust märjad icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 18.09.2012 16:51:14 vasta tsitaadiga

Dangit, miks pole raha, kui seda vaja? icon_biggrin.gif
Kuidas skill treed tunduvad?

_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 18.09.2012 16:59:01 vasta tsitaadiga

Mukii kirjutas:
Dangit, miks pole raha, kui seda vaja? icon_biggrin.gif
Kuidas skill treed tunduvad?


http://www.reddit.com/r/Borderlands/comments/1025cf/axton_skill_tree_analysis/

http://www.reddit.com/r/Borderlands/comments/1028nv/zer0_skill_tree_analysis/

http://www.reddit.com/r/Borderlands/comments/1027zq/maya_skill_tree_analysis/

gunzerkeri oma veel kohe ei märganud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Borderlands 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.