Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Torchlight 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 10:30:41 vasta tsitaadiga

Kas nelipakist oleks huvitunuid? Kui võtame neljakesti, tuleb mängu hinnaks ~14,5 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.09.2012 11:04:07 vasta tsitaadiga

Nelipaki ostus osalemine pakub huvi küll, eeldusel et ei teki miskeid regiooniprobleeme.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 11:10:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Nelipaki ostus osalemine pakub huvi küll, eeldusel et ei teki miskeid regiooniprobleeme.

+1
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 11:11:36 vasta tsitaadiga

Ma olen ka huvitatud. Ongi 4 koos icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 11:43:02 vasta tsitaadiga

Aga teeme siis ära. Saate lähiajal privasõnumid!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 11:46:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas nelipakist oleks huvitunuid? Kui võtame neljakesti, tuleb mängu hinnaks ~14,5 euri.

thumbs_up.gif väärt ettevõtmine. selle raha eest ikka siin kõvasti mängu!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 12:56:12 vasta tsitaadiga

Saime rahva kokku ja kontaktid vahetatud ning õhtul saavad kõik mängud.

HV on suur, seega lükake veel pakke käima. Milleks maksta 19 euri, kui saab kopikas üle 14ga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 13:13:54 vasta tsitaadiga

Oleksin huviline uues packis.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 17.09.2012 13:33:11 vasta tsitaadiga

Sama siin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:01:58 vasta tsitaadiga

3'as huviline here.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:35:12 vasta tsitaadiga

Võin neljandaks tulla.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:52:13 vasta tsitaadiga

Kuna mul endal steami pole ligipääsu kuni neljapäevani, siis mina seda 4packi osta ise ei saa, küll aga kannaks kellelegi raha üle.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 17:22:00 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kuna mul endal steami pole ligipääsu kuni neljapäevani, siis mina seda 4packi osta ise ei saa, küll aga kannaks kellelegi raha üle.

Hetke seisuga puudub krediitkaart icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 17:51:34 vasta tsitaadiga

Mina tahaks ka mängu, aga krediitkaarti pole, mingi keegi saab kinkida vms? kui 15euri saadan. Oleks käpp. : D
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 17.09.2012 19:17:10 vasta tsitaadiga

Loobun sellest nelipakist hetkel. Spot nr 2 vaba.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 19:46:11 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Mina tahaks ka mängu, aga krediitkaarti pole, mingi keegi saab kinkida vms? kui 15euri saadan. Oleks käpp. : D


krediit kaarti polegi vaja kui Skrill/Moneybookers kaudu ost teha.

endal mäng pikemat aega olemas(pre-order).
pre-load ka tehtud..ootan huviga 20ndat

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 21:11:08 vasta tsitaadiga

Kellel huvi siis saab veel natuke odavamalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 21:17:50 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
Kellel huvi siis saab veel natuke odavamalt icon_smile.gif


ING versioon ja steam?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 17.09.2012 22:52:36 vasta tsitaadiga

Nii; ostsin nelipaki lootuses, et siit huvilisi leiab. 2 võtit jätsin endale, 2 on üle.
14.25€ tuleb hinnaks ja selle sees on nii Torchlight I kui II. Huvilised PS.

edit: Võtmed läinud.


viimati muutis Traf 18.09.2012 10:38:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 23:12:55 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Nii; ostsin nelipaki lootuses, et siit huvilisi leiab. 2 võtit jätsin endale, 2 on üle.
14.25€ tuleb hinnaks ja selle sees on nii Torchlight I kui II. Huvilised PS.


kindel et TL I on ka seal? Ma osalesin ka selles 4-packis aga I ei ole (vähematl ei saanud)
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 23:14:26 vasta tsitaadiga

Sain mängu Traf käest ja seal oli ka TL 1 olemas.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 17.09.2012 23:17:56 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:

kindel et TL I on ka seal? Ma osalesin ka selles 4-packis aga I ei ole (vähematl ei saanud)

Tõmmata said. icon_biggrin.gif
Jah, enda kontole sain Torchlight I ja II, lisaks 3 võtit inventorysse mõlema mängu jaoks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 23:21:19 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Voyage kirjutas:

kindel et TL I on ka seal? Ma osalesin ka selles 4-packis aga I ei ole (vähematl ei saanud)

Tõmmata said. icon_biggrin.gif
Jah, enda kontole sain Torchlight I ja II, lisaks 3 võtit inventorysse mõlema mängu jaoks.



Jep, TL1 olemas ja TL2 preload töös hetkel.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 18.09.2012 00:25:17 vasta tsitaadiga

Veider, et ma 4 packi osta ei saa Steamist, panin Carti, aga mõlemad nupud on hallid, ega saa jätkata. :S
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 18.09.2012 06:43:11 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5943951/torchlight-ii-vs-diablo-iii-the-comparison-we-had-to-make
_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 06:57:21 vasta tsitaadiga

Ma olen 26i mänginud ja ütleks, et bossid on huvitavad küll. Iseasi kas nad on piisavalt rasked alati.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 07:02:35 vasta tsitaadiga

Mis raskusel mängid? Ise betas proovisin elite raskusel ja oli ikka raske küll.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 07:14:59 vasta tsitaadiga

Sven, vb sellepärast, et sul olemas?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.09.2012 09:07:12 vasta tsitaadiga

Kas selle mängu jaoks peab Steam olema või saab ka ilma?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 18.09.2012 09:09:27 vasta tsitaadiga

Steamist saab preorderi teha, aga muidu tuleb kodukale ka neil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.09.2012 10:02:44 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kas selle mängu jaoks peab Steam olema või saab ka ilma?
Afaik on see steamworks mäng, seega vajab mängimiseks ka steami
[edit]
Või siis ka pole. Nähtavasti nende oma kodukalt ostes saab ilma steamita seotud mängu kuid sellel puuduvad minu arusaamist mööda steami põhised featurid.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:15:37 vasta tsitaadiga

thargun, Normalis. Sain veteranis ka hakkama, aga mingit muud kasu peale raskema mängu polnud. Lootsin rohkem expi või rohkem-paremat looti saada, aga ei. Võibolla ka eksin.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 18.09.2012 12:16:07 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Sven, vb sellepärast, et sul olemas?

Giftina peaks ikka osta saama ju. icon_confused.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 19:19:06 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei kavatse enam osta 4packe?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 20:44:45 vasta tsitaadiga

Kel huvi on siis Runic Games pakub Torchlight II soundtracki tasuta alla kakkumiseks:

http://www.torchlight2game.com/news/2012/09/18/the-torchlight-ii-soundtrack/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 07:28:09 vasta tsitaadiga

scarface, ma ostsin Trafilt key, küsi, vb tal veel mõni alles.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.09.2012 08:05:58 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
scarface, ma ostsin Trafilt key, küsi, vb tal veel mõni alles.

thumbs_up.gif Homme siis release. icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 14:16:20 vasta tsitaadiga

Steamis preorder tegi meeldiva üllatuse, kui sai kaasa ka esimese osa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 19.09.2012 16:35:42 vasta tsitaadiga

Tundub , et tegu on selle aasta positiivseima mänguga. Seda siis hinna strateegia osas.

tsitaat:
I decided to ask Max Schaefer, Runic Games' CEO, if the lower price and smaller budget of Torchlight II inevitably means it will be seen as a cheap-and-cheerful version of Diablo III. He says, “Back in the day, when we would sell a $60-dollar box, by the time the money came back to us, it would be maybe $14 dollars a copy. And that's what we get nowadays on Steam, selling a digital download version for $20. So from our perspective, we're as viable and as profitable as an independent developer used to be selling $60 boxes.


Ma arvan, et need sõnad tekitavad "hea" tunde kõigil neil kes ostsid mõne tootja esimese päeva dlc pea sama hinnaga kui kogu torchlight 2.

Minu poolt siis edu soovid torchlight 2 fännidele ja loodan et mäng teile meeldib. Diablo fännidele soovitan veits respecti torchlight 2 tegijat vastu ja ärge mõtetult lahmige.
Lootke , et neil läheb hästi. Mängijate seisukohalt on ülimalt positiivne kui tegijad oma mänge 20 raha eest müüma hakkaksid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 12:19:38 vasta tsitaadiga

Ostaks kah ära kui vaid eelarve lubaks, see kuu juba kaks mängu preorderitud, ei julge enam endale rohkem lubada.. ( XCOM ja Borderlands 2 )
_________________

Diablo 3 battletag Derp#2195
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 14:56:34 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
scarface, ma ostsin Trafilt key, küsi, vb tal veel mõni alles.


Vene Retail? Registreerimisel ütles, et (RU) ? Ja toimib inglise keeles ?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:24:36 vasta tsitaadiga

mis kellast see release siis on? icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:27:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr, Steami leheküljel on ju kirjas et ~5h pärast.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:29:55 vasta tsitaadiga

8st õhtul. Leidsin juba mingi lingi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:43:42 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Leinö kirjutas:
scarface, ma ostsin Trafilt key, küsi, vb tal veel mõni alles.


Vene Retail? Registreerimisel ütles, et (RU) ? Ja toimib inglise keeles ?


Kuskil mingit viidet pole, et oleks venekeelne..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 16:13:49 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Ega keegi ei kavatse enam osta 4packe?

ma oleks ka käpp.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 20.09.2012 16:28:46 vasta tsitaadiga

no ma tuleks kolmandaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 17:41:46 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
no ma tuleks kolmandaks thumbs_up.gif

Davai, 1 veel ja oleks koos. Siis peab keegi tegija ära ka ostma asja ning laiali jagama/müüma.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 18:12:33 vasta tsitaadiga

scarface, crazyxman, ma ostan ära. ps.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.09.2012 18:20:17 vasta tsitaadiga

Ma olen kah 15€ valmis panustama kellegi 4packi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Torchlight 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.