Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 223, 224, 225  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 18.07.2012 21:08:04 vasta tsitaadiga

Keegi sellist asja on kohanud: https://www.youtube.com/watch?v=-ymXh5FjcOE ?

http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=71971.0

Nagu aru saan, siis annab 2-6 homescreeni, nagu päris belle juba!

TNT, oled uurinud?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuivati
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2007



Online

sõnum 18.07.2012 21:43:22 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Keegi sellist asja on kohanud: https://www.youtube.com/watch?v=-ymXh5FjcOE ?

http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=71971.0

Nagu aru saan, siis annab 2-6 homescreeni, nagu päris belle juba!

TNT, oled uurinud?


TNT on selle juba valmis meisterdanud. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6982927#6982927

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 19.07.2012 14:45:25 vasta tsitaadiga

Kuivati kirjutas:
silver010 kirjutas:
Keegi sellist asja on kohanud: https://www.youtube.com/watch?v=-ymXh5FjcOE ?

http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=71971.0

Nagu aru saan, siis annab 2-6 homescreeni, nagu päris belle juba!

TNT, oled uurinud?


TNT on selle juba valmis meisterdanud. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6982927#6982927


Õigus jah, tuleb tegelt meelde isegi - aga on see sama versioon? 1.5?

1.5-es on panoraam piltide tugi, et pilt liigub kui liikuda home screenide vahet

E: lugesin, et see programm kasutab umbes 35mb mälu, kas see häirima ei hakka (programmid sulguvad iseenesest jne) või aeglaseks ei muutu?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 19.07.2012 22:23:34 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Kuivati kirjutas:
silver010 kirjutas:
Keegi sellist asja on kohanud: https://www.youtube.com/watch?v=-ymXh5FjcOE ?

http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=71971.0

Nagu aru saan, siis annab 2-6 homescreeni, nagu päris belle juba!

TNT, oled uurinud?


TNT on selle juba valmis meisterdanud. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6982927#6982927


Õigus jah, tuleb tegelt meelde isegi - aga on see sama versioon? 1.5?



1.5-es on panoraam piltide tugi, et pilt liigub kui liikuda home screenide vahet

E: lugesin, et see programm kasutab umbes 35mb mälu, kas see häirima ei hakka (programmid sulguvad iseenesest jne) või aeglaseks ei muutu?


Tegelt pole see variant 1.5 vaid hoopis 1.05
Uues versioonis on osad asjad ümber kirjutatud C++ peal, seega on RAM kasutus väiksem, taustapilte saab lisada spetsiaalsesse kausta.
Aga eks igaüks peab ise järgi proovima

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 25.07.2012 19:16:55 vasta tsitaadiga

Nii, mida teha. Telefon on seisnud u aasta aega karbis ja enam ei hakka tööle. Ennem töötas. Vahel jooksis kokku nii, et ekraan triibuline, just muusikat kuulates loo vahetumisel. Nüüd aga laadima pannes ei juhtu midagi. Kui peale natukest aega laadimist proovida sisse lülitada, käib ainult värin ja edasi ei midagi. Vahel nuppu all hoides pikemalt väriseb mitu korda, vahest 3 sekki järjest. Proovitud täis akuga, täis aku ja laadijaga jne, jutt ikka sama.
Mõistus otsas ja enne kui inseneride kätte viin, uuriks mis siinne seltskond asjast arvab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 25.07.2012 23:29:07 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Nii, mida teha. Telefon on seisnud u aasta aega karbis ja enam ei hakka tööle. Ennem töötas. Vahel jooksis kokku nii, et ekraan triibuline, just muusikat kuulates loo vahetumisel. Nüüd aga laadima pannes ei juhtu midagi. Kui peale natukest aega laadimist proovida sisse lülitada, käib ainult värin ja edasi ei midagi. Vahel nuppu all hoides pikemalt väriseb mitu korda, vahest 3 sekki järjest. Proovitud täis akuga, täis aku ja laadijaga jne, jutt ikka sama.
Mõistus otsas ja enne kui inseneride kätte viin, uuriks mis siinne seltskond asjast arvab.

Proovi teha hard reset.
Hoia all korraga kaamera nuppu ja rohelist ja punast nuppu ning telefoni sisselülitamisnuppu

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 26.07.2012 21:48:56 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
viirusboy kirjutas:
Nii, mida teha. Telefon on seisnud u aasta aega karbis ja enam ei hakka tööle. Ennem töötas. Vahel jooksis kokku nii, et ekraan triibuline, just muusikat kuulates loo vahetumisel. Nüüd aga laadima pannes ei juhtu midagi. Kui peale natukest aega laadimist proovida sisse lülitada, käib ainult värin ja edasi ei midagi. Vahel nuppu all hoides pikemalt väriseb mitu korda, vahest 3 sekki järjest. Proovitud täis akuga, täis aku ja laadijaga jne, jutt ikka sama.
Mõistus otsas ja enne kui inseneride kätte viin, uuriks mis siinne seltskond asjast arvab.

Proovi teha hard reset.
Hoia all korraga kaamera nuppu ja rohelist ja punast nuppu ning telefoni sisselülitamisnuppu

Proovisin, tulemus sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 27.07.2012 18:16:13 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
TNT kirjutas:
viirusboy kirjutas:
Nii, mida teha. Telefon on seisnud u aasta aega karbis ja enam ei hakka tööle. Ennem töötas. Vahel jooksis kokku nii, et ekraan triibuline, just muusikat kuulates loo vahetumisel. Nüüd aga laadima pannes ei juhtu midagi. Kui peale natukest aega laadimist proovida sisse lülitada, käib ainult värin ja edasi ei midagi. Vahel nuppu all hoides pikemalt väriseb mitu korda, vahest 3 sekki järjest. Proovitud täis akuga, täis aku ja laadijaga jne, jutt ikka sama.
Mõistus otsas ja enne kui inseneride kätte viin, uuriks mis siinne seltskond asjast arvab.

Proovi teha hard reset.
Hoia all korraga kaamera nuppu ja rohelist ja punast nuppu ning telefoni sisselülitamisnuppu

Proovisin, tulemus sama.


No siis viimane võimalus uuem tarkvara peale lasta.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 28.07.2012 15:04:19 vasta tsitaadiga

Ja kuidas ma seda tegema peaksin kui ma ei saa telefoni töölegi et seda arvutiga ühendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 28.07.2012 15:56:42 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Ja kuidas ma seda tegema peaksin kui ma ei saa telefoni töölegi et seda arvutiga ühendada?


Tegelikult flashimiseks piisab kui telefon ühendada kaabli abil arvutiga.
Vajalik paar proget
1. J.A.F.
2. OGM JAF PKEY Emulator v 5

Telefon ei peagi töötama.
Vaata õpetust minu allkirjas

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 28.07.2012 16:33:08 vasta tsitaadiga

TNT, kas sa selle uuema Belle Shelliga eesti keelset OFW-d mõne modiga ei viitsiks teha? icon_biggrin.gif Näiteks QT võiks töötada, mis eelmisel variandil kahjuks ei toiminud, ja võiks olla äkki sisse ehitatud Picselsoft Smart Office-ga - see peaks parim olema. Ma teeks ise kasvõi aga kahjuks mu oskus küündib vaid keele installeerimisega FW-sse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 28.07.2012 17:58:24 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
TNT, kas sa selle uuema Belle Shelliga eesti keelset OFW-d mõne modiga ei viitsiks teha? icon_biggrin.gif Näiteks QT võiks töötada, mis eelmisel variandil kahjuks ei toiminud, ja võiks olla äkki sisse ehitatud Picselsoft Smart Office-ga - see peaks parim olema. Ma teeks ise kasvõi aga kahjuks mu oskus küündib vaid keele installeerimisega FW-sse thumbs_up.gif


Isegi võiks, aga uuem belle shell vajab kuskil 4 mb, qt võtab mingi 10mb, smartoffice veel mingi 5mb.
Peab päris kõva kärpimise tegema ,et kõike peale mahutada.
Millest oled valmis loobuma?

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 28.07.2012 18:47:33 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
silver010 kirjutas:
TNT, kas sa selle uuema Belle Shelliga eesti keelset OFW-d mõne modiga ei viitsiks teha? icon_biggrin.gif Näiteks QT võiks töötada, mis eelmisel variandil kahjuks ei toiminud, ja võiks olla äkki sisse ehitatud Picselsoft Smart Office-ga - see peaks parim olema. Ma teeks ise kasvõi aga kahjuks mu oskus küündib vaid keele installeerimisega FW-sse thumbs_up.gif


Isegi võiks, aga uuem belle shell vajab kuskil 4 mb, qt võtab mingi 10mb, smartoffice veel mingi 5mb.
Peab päris kõva kärpimise tegema ,et kõike peale mahutada.
Millest oled valmis loobuma?


Hmm no isiklikult pole seda KillMe-d kunagi kasutanud, kuna sulgen proged alati ise...

Default progedest ei kasuta: Taskuhäälingud (selle jaoks vast parem 3rd party programm eksisteeris), Get Rihanna, siis sai veel C-lt mingisuguse temp faili või asja maha kustutada

Quickoffice-st saab ka lahti siis.

Muidu üks siuke küsimus, et kas äkki sellele telefonile oleks võimalik ka lisada sellist funktsiooni nagu LED välguga S^3'l, et kui lock key leverit all hoiad 3 seki, siis läheb taskulamp tööle, ja samamoodi saab ka kustutada, siis ei oleks eraldi seda proge vaja ja mugavam ka:
Link
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 16.08.2012 22:00:12 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
TNT, kas sa selle uuema Belle Shelliga eesti keelset OFW-d mõne modiga ei viitsiks teha? icon_biggrin.gif Näiteks QT võiks töötada, mis eelmisel variandil kahjuks ei toiminud, ja võiks olla äkki sisse ehitatud Picselsoft Smart Office-ga - see peaks parim olema. Ma teeks ise kasvõi aga kahjuks mu oskus küündib vaid keele installeerimisega FW-sse thumbs_up.gif

_________________
Hell Was Full So I Came Back !


viimati muutis TNT 10.09.2012 07:13:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 20.08.2012 03:05:26 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
silver010 kirjutas:
TNT, kas sa selle uuema Belle Shelliga eesti keelset OFW-d mõne modiga ei viitsiks teha? icon_biggrin.gif Näiteks QT võiks töötada, mis eelmisel variandil kahjuks ei toiminud, ja võiks olla äkki sisse ehitatud Picselsoft Smart Office-ga - see peaks parim olema. Ma teeks ise kasvõi aga kahjuks mu oskus küündib vaid keele installeerimisega FW-sse thumbs_up.gif

Panin uuemad QT fixid ja Belel peale, quickoffice viskasin minema, smartoffice ära ei mahtunud aga saad ju ka hiljem ise lisada.
Muidu jäi suht sama mis eelmine.
Katsetanud ei ole, ei raatsi lahkuda c6 platformilt

Tuld


Tänan vaeva eest, kuid ei saanud seda tööle selle v60 OFW-ga, jäi restartima...

Ma siin pikalt pusisin, möllasin, jamasin ja otsustasin, et see belle shell on suhteliselt mõttetu asi veel praegu ja pole mõtet temaga jamada (pole e-maili widgetitki) - hoopis parem on see sinu pakutud Belle Tsunami ( http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=56599.0 ), kui nüüd saaks kuidagi selle ja Belle Navibar'i ( http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=61904 ) uusima Blaze'i ( http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=60808.0 ) peale koos eestikeelega oleks ülim.

Blazel QT tugi kah olemas (kuigi sisse pole ehitatud) - QT programme on suht huvitavaid (nt HappyWakeUp)

Ma üritasin ise belle tsunamit siscontensiga lahti teha ja rofs2 faili lisada, kuid ei andnud mingisugustki tulemust. Eesti keele sain küll peale sinna NFE-ga kuid, see keeras need navibari ikoonid metsa ja täpitähed vist puudusid sellel Ubuntu fondil. - Oskad ehk siinkohal nõu anda?

Tore oleks, kui oskaksid mõne juhtlõnga visata, proovin ise mingi normaalse asja valmis pusida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 20.08.2012 17:08:24 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:

Ma siin pikalt pusisin, möllasin, jamasin ja otsustasin, et see belle shell on suhteliselt mõttetu asi veel praegu ja pole mõtet temaga jamada (pole e-maili widgetitki)


Selle isegi ei kasuta seda, liiga vähe asju mida saab kasutada

silver010 kirjutas:

Ma üritasin ise belle tsunamit siscontensiga lahti teha ja rofs2 faili lisada, kuid ei andnud mingisugustki tulemust.


Päris nii lihtsalt asi ei käi jahh

silver010 kirjutas:

Eesti keele sain küll peale sinna NFE-ga kuid, see keeras need navibari ikoonid metsa ja täpitähed vist puudusid sellel Ubuntu fondil. - Oskad ehk siinkohal nõu anda?


Kui paned peale eesti keelt siis pead enamust eesti keele faile muutma , et hakkaks tööle belle navibarina.

Teine variant võta minu eesti keelselt variandilt keelepakett ja Fonts ja asenda need blaze omadega, saad vähemalt eesti keele korda, eks inglis keelne läheb siis paigast ära, aga vaevalt , et sa mõlemat keelt kasutad.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2012 23:44:02 Nokia 5800 XpressMusic - mure telefoniga, jagage palun oma teadmisi minuga vasta tsitaadiga

Juhtus järgmine lugu.
Kukkus ca. 2 meetri kõrguselt sisetingumustest puitparketi peale, tabas maad otsaga, mitte lapiti..
Algul läks tööle, aga siis viskas stand by peal pildi kotti.
Järgmine anomaalia oli, et pidi 3 või rohkem korda vajutama power'i nuppu, et käima läheks.
Peale seda ei läinud enam kohe käima ka, pidi 30 minutit ootama.
Siis läks käima, aga jooksis OP süsteemi laadimisel kokku.
Helistades kadus hääl ära.
Nüüd lõpuks ei võta enam pilti ka ette.

Siin küsimus:
Kas on mõtet hakata seda telefoni mõnele asjatundjale näitama üldse?
Oma limiteeritud teadmistega diagnoosiks, et emaplaat lõpetas töölepingu mingil põhjusel.
Mida arvate TEIE?

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: JJ's Automotive


viimati muutis JoonasJJ 13.09.2012 10:22:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 13.09.2012 00:28:04 vasta tsitaadiga

Äkki kontaktid tulid lahti suure g-jõu tõttu, mis tabamusel tekkis...

Otsi mingi torxi (5 või 6 oli) kruvikeeraja ja tee lahti osadeks ja pane kokku tagasi, äkki aitab.

Ma ise olen seda telefoni mingi 10x korda lahti võtnud, eriti keeruline pole see. Esimene kord tegin video järgi: https://www.youtube.com/watch?v=YMAJY3QOOMY

ainult minu kogemus on, et lihtsam enne esipaneel eest ära võtta (kaabel asub üleval, et siis altpoolt avad) ja siis tagumised kruvid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 15.09.2012 20:50:45 vasta tsitaadiga

Vihmase ilmaga oli nats igav ja putitasin uue rofs2 kokku.
Jookseb C6 platformil.

Sai integreeritud Qt fix ja Nokia smart installer errori fix.
Nüüd laseb ilusti installida telefoni rakendusi, mis kasutavad Nokia Smart installerit ja samuti rakendusi mis tahavad installimisel alla laadida qt täiendusi.

Lisaks sai integreeritud Menüü swicer (saab valida menüü tüüpide vahel) ja no scrollbar (menüüs pole kõrval kerimisriba)mod ja extra buttons (2 lisanuppu avakuvale) kus lisanupud on accel swich ja keylock.
Menüü ülesehitus on nüüd Belle laadne ehk kõik appsid ühe listi peal mitte enam eraldi kaustades.

Enna flashi ikka kustutada mälukaardilt kaustad private, resource, sys, system
JAF-il linnukesed ette Manual flash, dead USB ja Normal mode ja eemaldada linnuke CRT 308 eest

Peale flashi oodada 5 mintsa, kuni installib osad programmid automaatselt ära . peale lõpetamist annab kinnitusteate.
Seejärel head kasutamist

Spoiler Spoiler Spoiler

Fail asub rapidshares

_________________
Hell Was Full So I Came Back !


viimati muutis TNT 16.09.2012 06:01:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 16.09.2012 01:31:56 vasta tsitaadiga

Üks lihtne küss - sain välismaistest foorumitest aru, et flashimise jaoks peab olema originaal fw vastavuses cfw versiooniga? Mingi teema oli ka, et peab olema originaal core failid?

Vaatasin just seda TNT signatuuris olevat õpetust ja mõtlesin kasutada seda C6 v42 vms versiooni, seega kas ma pean kuidagi enda originaalsofti downgradema ka v42 peale? Hetkel on v60.

Huvitaks see, et kuidas peaks käituma?
Tänan.
E: Ja muidugi viskab JAF-i installimisel, et mul on erinev nokia driver cable draiver, et kas soovin installida setupist vms? Kuidas peaks käituma?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 16.09.2012 05:56:18 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Üks lihtne küss - sain välismaistest foorumitest aru, et flashimise jaoks peab olema originaal fw vastavuses cfw versiooniga? Mingi teema oli ka, et peab olema originaal core failid?

Vaatasin just seda TNT signatuuris olevat õpetust ja mõtlesin kasutada seda C6 v42 vms versiooni, seega kas ma pean kuidagi enda originaalsofti downgradema ka v42 peale? Hetkel on v60.

Huvitaks see, et kuidas peaks käituma?
Tänan.
E: Ja muidugi viskab JAF-i installimisel, et mul on erinev nokia driver cable draiver, et kas soovin installida setupist vms? Kuidas peaks käituma?


downgradeda ei saa ja ei peagi antud juhul, sest C6 v42(c6 telefoni versioon) on ehitatud v60 (5800 versioon)peale. Driveri osas lase tal peale panna mida tahab. Core ja uda failid on C6 v42 tarkvaraga ühes pakis, ära kasuta migeid teisi core ja uda faile.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 16.09.2012 08:32:30 vasta tsitaadiga

nokia store ei lase midagi allalaadida, lihtsalt nupp "hall" milles probleem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 16.09.2012 10:21:52 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
nokia store ei lase midagi allalaadida, lihtsalt nupp "hall" milles probleem?



kontoga sisse logitud on?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 16.09.2012 13:23:02 vasta tsitaadiga

Elxx kirjutas:
deathdog kirjutas:
nokia store ei lase midagi allalaadida, lihtsalt nupp "hall" milles probleem?



kontoga sisse logitud on?


sisse logitud kõik nii nagu tavaliselt
isegi weebis on nupp hall ja allalaadida ei lase
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 16.09.2012 16:04:46 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Elxx kirjutas:
deathdog kirjutas:
nokia store ei lase midagi allalaadida, lihtsalt nupp "hall" milles probleem?



kontoga sisse logitud on?


sisse logitud kõik nii nagu tavaliselt
isegi weebis on nupp hall ja allalaadida ei lase

Endal pole telefoniga probleemi, algul on nupp hall ja kui peal klõpsata läheb roheliseks ja hakkab alla tirima

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 223, 224, 225  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.