|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.09.2012 08:28:52
steam greenlight soovitused |
|
|
link :: greenlight
greenlight - kasutajad hääletavad, millised mängud valve peaks steami vastu võtma.
siiani on see täis peamiselt indie stuffi ja mänge/ideid on seal juba suurem nahatäis. sealhulgas palju head, mida koguhulgast välja sorteerida on keeruline.
kuna pidev greenlighti soovituste väljatoomine ilmselt ühel hetkel steami peateemas tüütuks muutub, siis teeks selleks uue teema.
siia teemasse siis lingid leitud greenlighti mängudele, mida sinu arust võiks rohkem toetada (või mida sa ise kindlalt ostad/ostaksid).
alustan siis steami teemas toodud linkidega:
- unepic - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93055432
- the stanley parable: hd remix - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95511356
samad oodatud siia teemasse ka kogu arutlus konkreetselt greenlighti teemal.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 12.09.2012 08:32:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
12.09.2012 08:30:16
|
|
|
Siia võiks tegelikult koonduda siis ka GL alane arutlus äkki - kui seda on.
Ma kohe püstitaks selle alase teema ka - mis te arvaksite ,kui GL oleks fiskaalse kohustusega hääletamisel umbes nagu kickstarter?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.09.2012 08:33:14
|
|
|
Aeron, siis keegi ei hääletaks mänge, millel on lihtsalt unikaalne idee, kuigi endal pole soovi osta.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.09.2012 08:57:28
|
|
|
Küsimuste koha pealt, kas seal olevail mängudel on mingi ajapiirang ka mille jooksul nad piisava hulga toetajaid peavad kokku saama või istuvad nad seal igavesti?
| Aeron kirjutas: |
| Ma kohe püstitaks selle alase teema ka - mis te arvaksite ,kui GL oleks fiskaalse kohustusega hääletamisel umbes nagu kickstarter? |
Idee huvitav kuid ma pole eriti kindel kuidas seda täpselt võiks implementeerida. Huvi otseselt rahas kinnitamine eriti vist ei töötaks kuna reeglina ei ole teada kui palju vastav mäng üldse maksta võiks. Küll aga võiks olla miskit stiilis, et toetamine maksab näiteks 1€ mis kantakse su steami kontole suvaliste ostude tegemiseks. Loomulikult siis võiks ka vähendada vajalike toetajate hulka, et mäng Steami jõuaks.
Endale pakkus sealt huvi Towns
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
12.09.2012 09:05:06
|
|
|
Minu esialgne mõte oli, et see võiks olla vabatahtliku suurusega (0 ka variant) ning seda saaks kasutada täpselt nagu kickstarteri analoogi, kuhu devid, kes ei ole kindlad, kas huvi on korraliku pc versiooni vastu saaksid oma mängu visata ja siis oleks kohe võimalik commitida... Seatakse mingi level , et la 50 000 kokkusaamisel teeme pordi ja nii ongi...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.09.2012 10:14:13
|
|
|
Pult vs. klaviatuur vestlusega võiks ka vastavasse teemasse kolida
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.09.2012 12:36:02
|
|
|
Receiver
Olen mänginud, vägev.
Muu ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
12.09.2012 14:49:05
|
|
|
| ot: |
| Minu arvates võiks Kickstarter (teema teha) ja Greenlight teemaga kokku liita. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.09.2012 15:13:22
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| ot: |
| Minu arvates võiks Kickstarter (teema teha) ja Greenlight teemaga kokku liita. |
|
Täiesti erinevad asjad ju
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
13.09.2012 11:24:04
|
|
|
| Lõpuks, seda oli küll kunagi hädasti vaja, aga tuli teisiti hakkama saada.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
13.09.2012 18:02:55
|
|
|
| Keerulist ei ole midagi aga mõttetu piix on.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mukii
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2009
|
13.09.2012 23:08:57
|
|
|
Deus Ex HR Steamis 6€ =)
_________________ You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.09.2012 23:13:59
|
|
|
DEHR on nii tihti soodukaga, et see on nüüdseks juba tavaline hind minu silmis.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
14.09.2012 10:54:46
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| DEHR on nii tihti soodukaga, et see on nüüdseks juba tavaline hind minu silmis. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
15.09.2012 10:14:23
|
|
|
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
| tsitaat: |
| Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only. |
Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!??
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2012 10:27:08
|
|
|
| Aix kirjutas: |
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
| tsitaat: |
| Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only. |
Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!??  |
Tra miks publisherid aru ei saa, et Eesti ei ole Venemaa all, ega CIS terriotooriumil.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
15.09.2012 11:14:29
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Aix kirjutas: |
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
| tsitaat: |
| Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only. |
Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!??  |
Tra miks publisherid aru ei saa, et Eesti ei ole Venemaa all, ega CIS terriotooriumil. |
See on Putini kättemaks, et Ilves ta üle nalja tegi
Tegelt kui tahad inglise keelset versiooni mängida, siis saad ju Gamestar´st osta - nemad toovad enda kauba minu meelest UK-st
Samas ma arvan, et see keele vahetus steamis ei ole küll mingi probleem.
Tundub, et selle otsuse taga on 2K, et Xcom Enemy Unknown´ga võib samamoodi minna...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2012 11:26:51
|
|
|
Goon, internetis veel räägitakse, et vene keelse mänguga saab ainult Coop teha nendega, kellel on sama vene versioon...
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
15.09.2012 11:35:26
|
|
|
| Aix kirjutas: |
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
| tsitaat: |
| Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only. |
Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!??  |
Best joke of the year?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
15.09.2012 11:37:32
|
|
|
| Sealsamas kõrval on kirjas keeled, milles mäng saadaval on ja minu vanad silmad seal vene keelt küll ei näe. English, French, German, Italian, Japanese, Spanish vahivad vastu.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
15.09.2012 11:42:03
|
|
|
Mina teie asemel küsiks raha tagasi ja ongi kõik. Omal on mul Xcom: Enemy Unknown pre order tehtud steamist kui sellega läheb samamoodi, siis küsin ka raha tagasi ja tõmbas kasvõi torrentist alla ... Ja ärge tulge rääkima, kuidas ma varas olen.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
15.09.2012 11:45:16
|
|
|
Keegi kirjutage supporti ja küsige mis teema on? Nad ei saa sundida Eestis sellist asja peale.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
15.09.2012 11:47:53
|
|
|
Vene keel on siin ikka rohkem emakeel, kui inglise keel
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2012 11:48:38
|
|
|
ah ära aja
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
15.09.2012 11:56:40
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Vene keel pole Eestis emakeel ju - mis toimub? |
Vene keel pole isegi teine riigi keel mitte, rääkimata emakeelest. Suht mõnitav käitumine hetkel nende poolt kui aus olla.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2012 11:59:53
|
|
|
Tekib kohe tahtmine 2K Gamesi live suppordi tädi piinata
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
15.09.2012 12:18:41
|
|
|
Ukrainas sama probleem.
Tundub vaikselt, et mingi NSV teema?!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2012 12:52:26
|
|
|
| KohviPaus kirjutas: |
Ukrainas sama probleem.
Tundub vaikselt, et mingi NSV teema?!  |
CIS probleem
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.09.2012 12:54:51
|
|
|
| Võtsin meie zpsy käest võtme enne seda uudist juba ära ja ostust kindlasti ei tagane, kuid X-Com jääb küll selle vene keele jama reaalsuseks osutumise korral ostmata ja läheb torrent nagu muiste. Fuck 1C ja fuck 2K Games.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
15.09.2012 13:48:31
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| KohviPaus kirjutas: |
Ukrainas sama probleem.
Tundub vaikselt, et mingi NSV teema?!  |
CIS probleem |
See oli rohkem naljana mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
15.09.2012 14:34:17
|
|
|
| KohviPaus kirjutas: |
| Aix kirjutas: |
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
| tsitaat: |
| Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only. |
Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!??  |
Best joke of the year?  |
Päris hea jah.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.09.2012 14:37:21
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Tegelt kui tahad inglise keelset versiooni mängida, siis saad ju Gamestar´st osta - nemad toovad enda kauba minu meelest UK-st
Samas ma arvan, et see keele vahetus steamis ei ole küll mingi probleem. |
mismõttes keele vahetus steamis ei ole probleem?
venekeelsed codid on hea näide, mida multiplayeriks inglisekeelseks ei saagi.
inglisekeelse versiooni ostmisel on muide üks häda - dlc-d võid pärast ära unustada kui sa õigest regioonist kedagi giftima just ei sebi.
järjekordselt kuseb mingi publisher pähe klientidele.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.09.2012 15:47:21
|
|
|
Andke kohtusse, EUs peaks keele valik suht kohustuslik element olema.
Microsofti tõmbasid küll liistule selle keelevalikuga kunagi ju.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
15.09.2012 20:32:28
|
|
|
Mis kasu on olla EL liige, kui isegi ei saa mängida üheski selles keeles, mis on EL ametlikult käibel. Vene keel seda ju ei ole!
Sellise asjaga peaks tegelikult juba tarbiakaitse poole pöörduma, sest tegemist on siiski kliendi õiguste rikkumisega. Majandusministeerium oleks ka hea koht kuhu kiri saata, sest mis kuradi vabakaubandus siin praegu käib?!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
15.09.2012 20:35:15
|
|
|
| Vene keel lisab vürtsi mänguelamusele.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.09.2012 20:59:15
|
|
|
| UB kirjutas: |
Mis kasu on olla EL liige, kui isegi ei saa mängida üheski selles keeles, mis on EL ametlikult käibel. Vene keel seda ju ei ole!
Sellise asjaga peaks tegelikult juba tarbiakaitse poole pöörduma, sest tegemist on siiski kliendi õiguste rikkumisega. Majandusministeerium oleks ka hea koht kuhu kiri saata, sest mis kuradi vabakaubandus siin praegu käib?! |
Ida-virukatele suunatud toode
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoubleHelix
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2003
|
15.09.2012 23:32:52
|
|
|
Mul kah ammu juba Borderlands 2 pre-order tehtud ja siis küll sellist jura seal polnud.
Vaatab, kas ja mida Steami support vastab. Sai kuri kiri igatahes teele saadetud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
16.09.2012 04:08:50
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Mis kasu on olla EL liige, kui isegi ei saa mängida üheski selles keeles, mis on EL ametlikult käibel. Vene keel seda ju ei ole!
Sellise asjaga peaks tegelikult juba tarbiakaitse poole pöörduma, sest tegemist on siiski kliendi õiguste rikkumisega. Majandusministeerium oleks ka hea koht kuhu kiri saata, sest mis kuradi vabakaubandus siin praegu käib?! |
Ida-virukatele suunatud toode  |
Sa vaata minu elukohta! Ma ei pea seda naljaks, mispärast on Ida-Virumaa vähem Eesti kui Tallinn
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
16.09.2012 04:31:51
|
|
|
No 2K tüübid vist ei saa asjast aru...
Ma kirjutan Eestist ja vastus on selline:
Christopher Z., Sep 15 13:30 (PDT):
Hi there,
Thank you for contacting 2k Support. All users with a Russian IP address that are attempting to purchase and play the game will be restricted to the RU version of the game. This version of the game will only be compatible with other RU versions of the game, meaning you will only be able to play online with other Russian IP players. We deeply apologize for any and all inconvenience this issue may cause.
If you have any further questions regarding refunds or compensation inquiries, please direct these towards the retailer from whom you made your pre-purchase.
Best regards,
Christopher Z.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
16.09.2012 07:42:04
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
No 2K tüübid vist ei saa asjast aru...
Ma kirjutan Eestist ja vastus on selline:
Christopher Z., Sep 15 13:30 (PDT):
Hi there,
Thank you for contacting 2k Support. All users with a Russian IP address that are attempting to purchase and play the game will be restricted to the RU version of the game. This version of the game will only be compatible with other RU versions of the game, meaning you will only be able to play online with other Russian IP players. We deeply apologize for any and all inconvenience this issue may cause.
If you have any further questions regarding refunds or compensation inquiries, please direct these towards the retailer from whom you made your pre-purchase.
Best regards,
Christopher Z. |
Siis saada pilt http://whatismyipaddress.com/ -st ja küsi kas sul tundub nagu oleks mul vene IP. Sest see mees ei saa kohe millestki aru.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
16.09.2012 10:22:36
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
No 2K tüübid vist ei saa asjast aru...
Ma kirjutan Eestist ja vastus on selline:
Christopher Z., Sep 15 13:30 (PDT):
Hi there,
Thank you for contacting 2k Support. All users with a Russian IP address that are attempting to purchase and play the game will be restricted to the RU version of the game. This version of the game will only be compatible with other RU versions of the game, meaning you will only be able to play online with other Russian IP players. We deeply apologize for any and all inconvenience this issue may cause.
If you have any further questions regarding refunds or compensation inquiries, please direct these towards the retailer from whom you made your pre-purchase.
Best regards,
Christopher Z. |
Siis saada pilt http://whatismyipaddress.com/ -st ja küsi kas sul tundub nagu oleks mul vene IP. Sest see mees ei saa kohe millestki aru. |
Keegi (2K) pole vist käinud geograafia tundides.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
16.09.2012 11:23:29
|
|
|
Nad ei ole ainukesed, kes peavad meid Venemaa provintsiks. Suurfirmad arvavad siiani, et me olemegi mingi vene kubermang. Eks see on tegemata poliitika.
Aeron, Kirjutasid neile vastuse, et meil on teise riigi IP aadressid, kus vene keel ei ole aktsepteeritav?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
16.09.2012 12:35:48
|
|
|
Goon, waaaaaaaaaaay ahead of you:
Hi Christopher!
Thank you for a rapid response. However you seem to misunderstand the issue here.
I live in Estonia. Estonia is an independent country and a member of the European Union.
My IP info: http://prntscr.com/fm3n7 [a screenshot]
If I log in to steam and want to buy Borderlands 2, I see this:
http://prntscr.com/fm3g1 [a screenshot]
So first off, Estonia has nothing to with Russia or Russian IP-s.
Secondly Russian is not an EU language so I am not sure if you are even allowed to serve us Russian ONLY content.
Thank you for taking your time and focusing on the matter and getting to know where Estonia is and what language we speak and so on.
Kind regards,
Norman
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|