Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 08:28:52 steam greenlight soovitused vasta tsitaadiga

link :: greenlight



greenlight - kasutajad hääletavad, millised mängud valve peaks steami vastu võtma.
siiani on see täis peamiselt indie stuffi ja mänge/ideid on seal juba suurem nahatäis. sealhulgas palju head, mida koguhulgast välja sorteerida on keeruline.

kuna pidev greenlighti soovituste väljatoomine ilmselt ühel hetkel steami peateemas tüütuks muutub, siis teeks selleks uue teema.
siia teemasse siis lingid leitud greenlighti mängudele, mida sinu arust võiks rohkem toetada (või mida sa ise kindlalt ostad/ostaksid).

alustan siis steami teemas toodud linkidega:
- unepic - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93055432
- the stanley parable: hd remix - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95511356

samad oodatud siia teemasse ka kogu arutlus konkreetselt greenlighti teemal.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 12.09.2012 08:32:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 08:30:16 vasta tsitaadiga

Siia võiks tegelikult koonduda siis ka GL alane arutlus äkki - kui seda on.
Ma kohe püstitaks selle alase teema ka - mis te arvaksite ,kui GL oleks fiskaalse kohustusega hääletamisel umbes nagu kickstarter?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 08:33:14 vasta tsitaadiga

Aeron, siis keegi ei hääletaks mänge, millel on lihtsalt unikaalne idee, kuigi endal pole soovi osta.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2012 08:57:28 vasta tsitaadiga

Küsimuste koha pealt, kas seal olevail mängudel on mingi ajapiirang ka mille jooksul nad piisava hulga toetajaid peavad kokku saama või istuvad nad seal igavesti?
Aeron kirjutas:
Ma kohe püstitaks selle alase teema ka - mis te arvaksite ,kui GL oleks fiskaalse kohustusega hääletamisel umbes nagu kickstarter?
Idee huvitav kuid ma pole eriti kindel kuidas seda täpselt võiks implementeerida. Huvi otseselt rahas kinnitamine eriti vist ei töötaks kuna reeglina ei ole teada kui palju vastav mäng üldse maksta võiks. Küll aga võiks olla miskit stiilis, et toetamine maksab näiteks 1€ mis kantakse su steami kontole suvaliste ostude tegemiseks. Loomulikult siis võiks ka vähendada vajalike toetajate hulka, et mäng Steami jõuaks.


Endale pakkus sealt huvi Towns

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 09:05:06 vasta tsitaadiga

Minu esialgne mõte oli, et see võiks olla vabatahtliku suurusega (0 ka variant) ning seda saaks kasutada täpselt nagu kickstarteri analoogi, kuhu devid, kes ei ole kindlad, kas huvi on korraliku pc versiooni vastu saaksid oma mängu visata ja siis oleks kohe võimalik commitida... Seatakse mingi level , et la 50 000 kokkusaamisel teeme pordi ja nii ongi...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.09.2012 10:14:13 vasta tsitaadiga

Pult vs. klaviatuur vestlusega võiks ka vastavasse teemasse kolida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 10:22:08 vasta tsitaadiga

leidsin kah paar normi mängu
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95557966
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95521749
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92993746
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=94155263
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=94028113
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 12:36:02 vasta tsitaadiga

Receiver
Olen mänginud, vägev.
Muu ei huvita.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 14:49:05 vasta tsitaadiga

ot:
Minu arvates võiks Kickstarter (teema teha) ja Greenlight teemaga kokku liita.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.09.2012 15:12:53 vasta tsitaadiga

Kindlasti hääletage Euro Truck Simulator 2 poolt icon_smile.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 15:13:22 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
ot:
Minu arvates võiks Kickstarter (teema teha) ja Greenlight teemaga kokku liita.

Täiesti erinevad asjad ju

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 10:46:49 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2012/09/12/steam-finally-adds-choice-of-installation-drive/

Ehk siis väike häkk ja saad valida millisele kettale mängu installid, kui see kellelegi huvi peaks pakkuma.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 13.09.2012 11:24:04 vasta tsitaadiga

Lõpuks, seda oli küll kunagi hädasti vaja, aga tuli teisiti hakkama saada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 11:31:26 vasta tsitaadiga

Ei tea, mis junktionites keerulist on, aga whatever...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 18:02:55 vasta tsitaadiga

Keerulist ei ole midagi aga mõttetu piix on.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 13.09.2012 23:08:57 vasta tsitaadiga

Deus Ex HR Steamis 6€ =)
_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 23:13:59 vasta tsitaadiga

DEHR on nii tihti soodukaga, et see on nüüdseks juba tavaline hind minu silmis.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 14.09.2012 10:54:46 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
DEHR on nii tihti soodukaga, et see on nüüdseks juba tavaline hind minu silmis.


+1
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 10:14:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
tsitaat:
Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only.

Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!?? icon_mad.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 10:27:08 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
tsitaat:
Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only.

Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!?? icon_mad.gif

Tra miks publisherid aru ei saa, et Eesti ei ole Venemaa all, ega CIS terriotooriumil.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.09.2012 11:14:29 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Aix kirjutas:
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
tsitaat:
Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only.

Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!?? icon_mad.gif

Tra miks publisherid aru ei saa, et Eesti ei ole Venemaa all, ega CIS terriotooriumil.


See on Putini kättemaks, et Ilves ta üle nalja tegi icon_razz.gif
Tegelt kui tahad inglise keelset versiooni mängida, siis saad ju Gamestar´st osta - nemad toovad enda kauba minu meelest UK-st
Samas ma arvan, et see keele vahetus steamis ei ole küll mingi probleem.
Tundub, et selle otsuse taga on 2K, et Xcom Enemy Unknown´ga võib samamoodi minna...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:26:51 vasta tsitaadiga

Goon, internetis veel räägitakse, et vene keelse mänguga saab ainult Coop teha nendega, kellel on sama vene versioon...
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:35:26 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
tsitaat:
Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only.

Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!?? icon_mad.gif


Best joke of the year? icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:37:32 vasta tsitaadiga

Sealsamas kõrval on kirjas keeled, milles mäng saadaval on ja minu vanad silmad seal vene keelt küll ei näe. English, French, German, Italian, Japanese, Spanish vahivad vastu.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.09.2012 11:42:03 vasta tsitaadiga

Mina teie asemel küsiks raha tagasi ja ongi kõik. Omal on mul Xcom: Enemy Unknown pre order tehtud steamist kui sellega läheb samamoodi, siis küsin ka raha tagasi ja tõmbas kasvõi torrentist alla ... Ja ärge tulge rääkima, kuidas ma varas olen. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:45:16 vasta tsitaadiga

Keegi kirjutage supporti ja küsige mis teema on? Nad ei saa sundida Eestis sellist asja peale. icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:46:30 vasta tsitaadiga

Vene keel pole Eestis emakeel ju - mis toimub?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:47:53 vasta tsitaadiga

Vene keel on siin ikka rohkem emakeel, kui inglise keel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:48:38 vasta tsitaadiga

ah ära aja
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:56:40 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Vene keel pole Eestis emakeel ju - mis toimub?


Vene keel pole isegi teine riigi keel mitte, rääkimata emakeelest. icon_neutral.gif Suht mõnitav käitumine hetkel nende poolt kui aus olla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:59:53 vasta tsitaadiga

Tekib kohe tahtmine 2K Gamesi live suppordi tädi piinata
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 12:18:41 vasta tsitaadiga

Ukrainas sama probleem. icon_lol.gif

Tundub vaikselt, et mingi NSV teema?! icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 12:52:26 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Ukrainas sama probleem. icon_lol.gif

Tundub vaikselt, et mingi NSV teema?! icon_lol.gif

CIS probleem
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 12:54:51 vasta tsitaadiga

Võtsin meie zpsy käest võtme enne seda uudist juba ära ja ostust kindlasti ei tagane, kuid X-Com jääb küll selle vene keele jama reaalsuseks osutumise korral ostmata ja läheb torrent nagu muiste. Fuck 1C ja fuck 2K Games.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 13:48:31 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Ukrainas sama probleem. icon_lol.gif

Tundub vaikselt, et mingi NSV teema?! icon_lol.gif

CIS probleem


See oli rohkem naljana mõeldud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 14:34:17 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Aix kirjutas:
Kas keegi Borderlands2 juures veel on märganud, et
tsitaat:
Notice: Purchases of Borderlands 2 made in Estonia will be playable in Russian language only.

Ja seda 50€ eest??? Ja üleüldse - WTF!!?? icon_mad.gif


Best joke of the year? icon_lol.gif
Päris hea jah. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 14:37:21 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Tegelt kui tahad inglise keelset versiooni mängida, siis saad ju Gamestar´st osta - nemad toovad enda kauba minu meelest UK-st
Samas ma arvan, et see keele vahetus steamis ei ole küll mingi probleem.

mismõttes keele vahetus steamis ei ole probleem?
venekeelsed codid on hea näide, mida multiplayeriks inglisekeelseks ei saagi.

inglisekeelse versiooni ostmisel on muide üks häda - dlc-d võid pärast ära unustada kui sa õigest regioonist kedagi giftima just ei sebi.

järjekordselt kuseb mingi publisher pähe klientidele.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 15:47:21 vasta tsitaadiga

Andke kohtusse, EUs peaks keele valik suht kohustuslik element olema.

Microsofti tõmbasid küll liistule selle keelevalikuga kunagi ju.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 20:32:28 vasta tsitaadiga

Mis kasu on olla EL liige, kui isegi ei saa mängida üheski selles keeles, mis on EL ametlikult käibel. Vene keel seda ju ei ole!
Sellise asjaga peaks tegelikult juba tarbiakaitse poole pöörduma, sest tegemist on siiski kliendi õiguste rikkumisega. Majandusministeerium oleks ka hea koht kuhu kiri saata, sest mis kuradi vabakaubandus siin praegu käib?!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 15.09.2012 20:35:15 vasta tsitaadiga

Vene keel lisab vürtsi mänguelamusele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 20:59:15 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Mis kasu on olla EL liige, kui isegi ei saa mängida üheski selles keeles, mis on EL ametlikult käibel. Vene keel seda ju ei ole!
Sellise asjaga peaks tegelikult juba tarbiakaitse poole pöörduma, sest tegemist on siiski kliendi õiguste rikkumisega. Majandusministeerium oleks ka hea koht kuhu kiri saata, sest mis kuradi vabakaubandus siin praegu käib?!

Ida-virukatele suunatud toode icon_exclaim.gif icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoubleHelix
HV kasutaja
DoubleHelix

liitunud: 12.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 23:32:52 vasta tsitaadiga

Mul kah ammu juba Borderlands 2 pre-order tehtud ja siis küll sellist jura seal polnud.

Vaatab, kas ja mida Steami support vastab. Sai kuri kiri igatahes teele saadetud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 00:23:32 vasta tsitaadiga

Mu käest saate ka cd key kui tahate
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 04:08:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
UB kirjutas:
Mis kasu on olla EL liige, kui isegi ei saa mängida üheski selles keeles, mis on EL ametlikult käibel. Vene keel seda ju ei ole!
Sellise asjaga peaks tegelikult juba tarbiakaitse poole pöörduma, sest tegemist on siiski kliendi õiguste rikkumisega. Majandusministeerium oleks ka hea koht kuhu kiri saata, sest mis kuradi vabakaubandus siin praegu käib?!

Ida-virukatele suunatud toode icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Sa vaata minu elukohta! Ma ei pea seda naljaks, mispärast on Ida-Virumaa vähem Eesti kui Tallinn icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 04:31:51 vasta tsitaadiga

No 2K tüübid vist ei saa asjast aru...
Ma kirjutan Eestist ja vastus on selline:

Christopher Z., Sep 15 13:30 (PDT):

Hi there,

Thank you for contacting 2k Support. All users with a Russian IP address that are attempting to purchase and play the game will be restricted to the RU version of the game. This version of the game will only be compatible with other RU versions of the game, meaning you will only be able to play online with other Russian IP players. We deeply apologize for any and all inconvenience this issue may cause.

If you have any further questions regarding refunds or compensation inquiries, please direct these towards the retailer from whom you made your pre-purchase.

Best regards,

Christopher Z.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 16.09.2012 07:42:04 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
No 2K tüübid vist ei saa asjast aru...
Ma kirjutan Eestist ja vastus on selline:

Christopher Z., Sep 15 13:30 (PDT):

Hi there,

Thank you for contacting 2k Support. All users with a Russian IP address that are attempting to purchase and play the game will be restricted to the RU version of the game. This version of the game will only be compatible with other RU versions of the game, meaning you will only be able to play online with other Russian IP players. We deeply apologize for any and all inconvenience this issue may cause.

If you have any further questions regarding refunds or compensation inquiries, please direct these towards the retailer from whom you made your pre-purchase.

Best regards,

Christopher Z.


Siis saada pilt http://whatismyipaddress.com/ -st ja küsi kas sul tundub nagu oleks mul vene IP. Sest see mees ei saa kohe millestki aru.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 16.09.2012 10:22:36 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Aeron kirjutas:
No 2K tüübid vist ei saa asjast aru...
Ma kirjutan Eestist ja vastus on selline:

Christopher Z., Sep 15 13:30 (PDT):

Hi there,

Thank you for contacting 2k Support. All users with a Russian IP address that are attempting to purchase and play the game will be restricted to the RU version of the game. This version of the game will only be compatible with other RU versions of the game, meaning you will only be able to play online with other Russian IP players. We deeply apologize for any and all inconvenience this issue may cause.

If you have any further questions regarding refunds or compensation inquiries, please direct these towards the retailer from whom you made your pre-purchase.

Best regards,

Christopher Z.


Siis saada pilt http://whatismyipaddress.com/ -st ja küsi kas sul tundub nagu oleks mul vene IP. Sest see mees ei saa kohe millestki aru.


Keegi (2K) pole vist käinud geograafia tundides. icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 11:23:29 vasta tsitaadiga

Nad ei ole ainukesed, kes peavad meid Venemaa provintsiks. Suurfirmad arvavad siiani, et me olemegi mingi vene kubermang. Eks see on tegemata poliitika.
Aeron, Kirjutasid neile vastuse, et meil on teise riigi IP aadressid, kus vene keel ei ole aktsepteeritav?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 12:35:48 vasta tsitaadiga

Goon, waaaaaaaaaaay ahead of you:

Hi Christopher!

Thank you for a rapid response. However you seem to misunderstand the issue here.
I live in Estonia. Estonia is an independent country and a member of the European Union.
My IP info: http://prntscr.com/fm3n7 [a screenshot]

If I log in to steam and want to buy Borderlands 2, I see this:
http://prntscr.com/fm3g1 [a screenshot]

So first off, Estonia has nothing to with Russia or Russian IP-s.
Secondly Russian is not an EU language so I am not sure if you are even allowed to serve us Russian ONLY content.

Thank you for taking your time and focusing on the matter and getting to know where Estonia is and what language we speak and so on.

Kind regards,
Norman

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 13:02:40 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/Totalbiscuit/status/247050175720341504
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.