Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 15:34:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho, sa oled natuke kinni mingites stamp arusaamades, inimeste liigutused ei ole midagi, mida ei saaks ette aimata ja kui saab ette aimata, siis saab selle jaoks ka vastava algoritmi kirjutada st. selleks ei pea sind personaalselt selgeks õppima, et sind tunda icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 15:35:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho, keegi ei keela sisendile mitut hd kaamerat külge panna laua peale su kätt jälgima...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.09.2012 15:37:59 vasta tsitaadiga

Ehk siis eemaldame käest hiire kuid hoiame liigutused samad? Kus on asja mõte ning miks on see parem hiire kasutamisest?
Samuti tuletaks meelde kuivõrd tülikas on trükkida touchscreenil (ka suurel) vs füüsilisel klaveril kus sul on konkreetsed klahvid sõrmede all tunda ning suudad seetõttu jupp maad täpsemini sõrmi liigutada ning jõudu rakendada.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 15:45:33 vasta tsitaadiga

... milleks hiir, kui sul pole seda tarvis ? Milleks trükkida, kui võib ette lugeda ? Ürita mõelda natuke nö. karbist välja ja keskendu rohkem sellele, mida on vaja teha, mitte kuidas seda teha ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.09.2012 15:48:11 vasta tsitaadiga

Kirjelda nüüd kuidas võiks kinecti laadselt välja näha ühe vähe kiirema tempoga RTS või FPS mängimine icon_smile.gif
Mõlema puhul tuleb mänguril kõvasti enam vehkida, kui klaveri-hiirega. Jah, eks ta reaalsem oleks kui saad ise (plastmass või kujuteldava?) püssi palgele võtta kuid mitte just alati ei ole reaalsus mängudes positiivne nähtus.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 15:56:19 vasta tsitaadiga

... kui mul oleks kõigele vastus olemas, siis sa ilmselt mind siin sõna võtmas ei näeks icon_smile.gif lahendused on vaid fantaasia küsimus, kui kõike näha vaid nö. sisse põlenud vaatenurgast, siis võib tõepoolest raske olla õigeid lahendusi ette kujutada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.09.2012 16:12:21 vasta tsitaadiga

Kinecti laadseid asju näeks ma kasutatavana uut tüüpi mängudes a'la igasugu tantsumängud. Traditsioonilistele mängudele need eriti inimlikult mapitavad ei ole, vähemalt mitte ilma suuremat sorti kompromisse juhtimise kiiruses-täpsuses tegemata ning ei, ükski tehnoloogia paranemine mis ei seisne otseses mõtete lugemises seda ei paranda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 16:30:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho, tra küll mine jaga oma targutusi kusagil usuteemas parem edasi, mis sellel asjal enam Steamiga pistmist on. icon_exclaim.gif icon_question.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.09.2012 16:31:30 vasta tsitaadiga

seda
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 16:42:33 vasta tsitaadiga

kodukootud trackIR toimib küll kenasti ka suht kasina tehnikaga... nii mõnigi HVlane selle ehitanud endale
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 03:07:26 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 10:16:19 vasta tsitaadiga

Mitte ainult hinnapoliitika ei häiri, vaid ka see et paljusid mänge üldse meil ei müüdagi. Oleme küll Euroopa Liidus ja kus iganes, kuid ikka jagatakse meid veel Venemaa alla ning meile tulevad samad pakkumised mis Venemaale, mitte samad mis Soomele!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 23:17:53 vasta tsitaadiga

CRYSIS COLLECTION -13.74 €. Ei ole kallis.
http://store.steampowered.com/app/108800/?snr=1_4_4__40_3
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 08.09.2012 01:04:32 vasta tsitaadiga

Selline tobe olukord, et ma olen Steamis praegu sisse logitud, aga ma ei mäleta enam passwordi ega vastust sala küsimusele ... Ideid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 01:12:06 vasta tsitaadiga

https://support.steampowered.com/login.php
If you have lost your password
Email or Username

Seda kaudu ehk?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 08.09.2012 01:28:54 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
https://support.steampowered.com/login.php
If you have lost your password
Email or Username

Seda kaudu ehk?


Nope see on ju support account. See pole seotud selle accountiga kus sul mängud on ...

Supportis on resetemisest

tsitaat:

Resetting an Account Password and Secret Question

How do I reset my password and secret question after receiving new information from Steam Support?


Changing your password and secret question on Windows
1.Please use your new assigned password to log in to your Steam account
2.Once logged into Steam, click the Steam menu and select Settings.
3.Under the Account tab click the Change password... button.
4.Select either (you will need to complete this process twice to change these features):
I want to change my password.
or
I want to change my secret question.
Then click the Next > button.
5.Enter your current password to authorize the change. To change your password, enter your requested password twice.
To change your secret question, select a question from the list and enter your answer in the bottom text box.
Note: Answers to secret questions are case-sensitive and must be spelled exactly as you enter it here.
Click the Next > button.
6.You will receive a notice that your password or secret question has been accepted. Click Finish to complete the process and return to the Steam Settings menu.


Mismoodi see passwordi resetimine on kui ma pean panema current passwordi ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 01:39:11 vasta tsitaadiga

Goon, võta Steami supportiga ühendust doh.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 01:41:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nope see on ju support account. See pole seotud selle accountiga kus sul mängud on ...

Ma enne ei süvenenud (ega olnud teadlik), et klienditoe jaoks on eraldi kontot vaja.

Võid ju Supporti kirja saata. Muidugi, vastust sealt jällegi kohe ei tule ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 17:34:31 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5941793/valve-is-bringing-steam-to-your-tv-today-watch-out-consoles
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2012 17:52:43 vasta tsitaadiga

See keyboard on küll geniaalne...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 17:55:41 vasta tsitaadiga

Kas Xbox'il või PS3'l on midagi paremat lihtsalt puldiga teksti sisse toksimiseks?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 17:59:12 vasta tsitaadiga

renhoelder, mõlemal peaks olema eraldi klaviatuuri lisa puldile, pluss võid iga suvalise usb klaveri taha visata.

Aga see Valve versioon on üpris kaval küll, ajaga jäävad arvatavasti kõik nupud pähe ja siis saab üsna kiiresti kirjutada. Kusjuures tegelikult nägin sellist ideed Internetis juba mitu aastat tagasi. Ehk leian veel selle pildi kuskilt üles.

Edit, leitud:

Spoiler Spoiler Spoiler



Link

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 10.09.2012 18:06:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2012 18:03:16 vasta tsitaadiga

PS3 küll mitte, kui just mingeid ostetavaid lisavidinaid ei arvesta..
Mingid sellised asjad: http://www.lygotech.com/products/PS3%20Mini-Keyboard.jpg

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 18:07:07 vasta tsitaadiga

Jah, neist lisa vidinatest ma olen teadlik. Tahtsingi lihtsalt öelda, et ega konsoolidel midagi paremat out-of-the-box pakkuda pole. Ja kui arvustust lugeda, siis jäi katsetaja üpris rahule. Või polnud kasutaja Aeron'i kommentaar sarkastiliselt mõeldud? Kui see oli tõesti kiitus siis, vabandage, interpreteerisin neid 3 punkti valesti icon_smile.gif

Aga eks saab täna siis proovida, nagu ma aru saan pole see mingi kinnine beta vaid kõik kes tahavad saavad katsetada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 19:38:40 vasta tsitaadiga

Video ka siis juba


Link


http://store.steampowered.com/bigpicture/

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 19:45:38 vasta tsitaadiga

hm interesting... peab proovima
valve kaval.. võtavad suuna pc'ga konsooli turule. pms meenutab asi igast küljest konsooli keskkonda ja lahendust icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2012 19:52:36 vasta tsitaadiga

millel seda proovida saab?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 22:05:27 vasta tsitaadiga

Foorumis dev kinnitas, et 3-4 tunni jooksul peaks välja tulema!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 04:21:13 vasta tsitaadiga

Nüüd peaks kõigil kättesaadav olema. Esmamuljed pole pahad, eks tiba harjumist tahab.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 11.09.2012 10:39:43 vasta tsitaadiga

libe,
ühenda läpakas telekaga ja proovi.
ei saa ikka aru mis sea uut on?
facebook yuotube ... pff jube saavutus küll
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 10:40:41 vasta tsitaadiga

nüüd pole põhjust kansooli osta, kui steam pakub sama head elamust.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 11.09.2012 11:24:40 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
libe,
ühenda läpakas telekaga ja proovi.
ei saa ikka aru mis sea uut on?
facebook yuotube ... pff jube saavutus küll


Oled asjast veidi valesti aru saanud, ega Steam siis internetibrauserit ei teinud, see on lihtsalt boonuseks.
Mõte on pakkuda konsoolidest paindlikumat, suurtele ekraanidele sobivat ja mängude osas konsoolidest odavamat lahendust.
Sellist asja on teleka ees diivanil lesides palju mugavam kasutada.
Võtad kontrolleri kätte ja annad minna, ega siis mängimine alati raske töö ei pea olema.
Minule see big picture täitsa istub. Mugavam ja isegi loogilisem kui Steami originaalapp.
Tihti olen liiga laisk, et nägupidi ekraanis istuda ja hiirt/klaverit väänata, palju on ju mänge,
mida on mugavam kontrolleriga mängida ja kui sa veel kontrolleri abil ka muud Steami toimetused tehtud saad,
mis paremat võiks tahta?
Igatahes, juba betas on asi päris hea.
Tundub, et steamil on siiski plaan konsoolimaailmasse sisse astuda...
Igatpidi muditav ja uuendatav pc põhine kosool... mille võid ise kokku klopsida, pole ju paha mõte?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 11.09.2012 12:21:52 vasta tsitaadiga

see ebamugav kontroller on ainuke põhjus miks mul ühtegi konsooli kodus ei ole.
ma arvan, et paljud ei ole nõus CS'i või muud shooterit kontrolleri peal ümber õppima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 12:37:52 vasta tsitaadiga

Rebel_, keegi ei käsigi FPS'e sellega mängida rääkimata CS'i. Klaver ja hiir on mõnes žanris paremad, pult teises. Näiteks on puldiga palju mugavam mängida spordi, ralli, kaklus ja action adventure mänge. Viimased kolm mängu, mida ma PC peal olen mänginud (Darksiders 2, Sleeping Dogs, Dark Souls), olen kõigi puhul pulti kasutanud, sest see kordades mugavam nende mängude puhul.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2012 12:40:18 vasta tsitaadiga

Katsuks ikka sellised väite jätta subjektiivseks on ju...
Kordades mugavam on kinni ikka puhtalt iga ühe eelistustest; vb DS*i puhul peab see rohkem paika kui mõne muu mängu puhul siiski...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 11.09.2012 12:49:18 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
see ebamugav kontroller on ainuke põhjus miks mul ühtegi konsooli kodus ei ole.
ma arvan, et paljud ei ole nõus CS'i või muud shooterit kontrolleri peal ümber õppima.


Ega keegi ei sunnigi ümber õppima!
Sa nagu poleks seda betat üldse näinudki veel ja juba hädaldad.
Steami "Big picture" võimaldab kasutada nii hiirt/klaviatuuri kui kontrollerit, igaühe vaba valik.
Shootereid on muidugi klaveriga parem mängida.
Aga mitmel puhul on kontroller mugavam lahendus, kui asja kaine mõistusega võtta.
Ammu on juba möödas ajad, kus õige gameri staatuse näitamiseks oli vaja kontrollerit maha teha.
Samuti ei dikteeri "Big picture" mängude puhul, millist juhtimist kasutada, hunnikutel shooteritel puudub kontrolleri tugi ju hoopis.
Aga igasugused arcade racingud, platformerid ja kolmanda vaate mängud on igal juhul mõnusamad kontrollerit kasutades.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 12:51:14 vasta tsitaadiga

Selge see, et kõigil omad eelistused. Enne Xboxi/PS3 muretsemist olin klaveri+hiire kummardaja kui nüüdseks pean tõdema, et on mänge mida ei kujuta ette ilma puldita (Darksiders, Dark Souls, KoA jne) samas on Torchlight jne mida puldiga ette ei saa võtta. Nii et jõudsime järelduseni, et inimeste maitsed on erinevad, äge.

Igatahes, omast kogemusest võin öelda, et kui mäng on sobiv, siis on puldiga kordades mugavam teleri ees vedeledes mängida. Või on keegi suuteline kuskil süles klaverit ja hiirt balansseerima ja siis veel seda kõike kuidagi nautima?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 11.09.2012 12:54:49 vasta tsitaadiga

Eelkõnelejaga igati nõus. Mulle näiteks meeldib racing mänge puldiga tunduvalt rohkem mängida. Rool on muidugi parim variant nende jaoks, kuid klaveri ja puldi vahel valides valin mina kindlasti puldi. Asi on maitses.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 14:01:33 vasta tsitaadiga

renhoelder, kohe tuleb eShelobik ja ütleb sulle, et torchlight on puldiga best thing ever. icon_biggrin.gif

enamus neist mängudest, mida ilma puldita ette ei kujuta, on nii sellepärast, et developer pole lihtsalt viitsinud muu kontrolleri peale mõelda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 14:38:48 vasta tsitaadiga

londiste, tõsi aga no asi kisub üha enam sinnapoole, et konsool on põhiplatvorm millele mänge luuakse ja siis omakorda pole port teab mis tasemel, nii et pult on asja nautimiseks hea idee.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 14:51:19 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
renhoelder, kohe tuleb eShelobik ja ütleb sulle, et torchlight on puldiga best thing ever. icon_biggrin.gif

enamus neist mängudest, mida ilma puldita ette ei kujuta, on nii sellepärast, et developer pole lihtsalt viitsinud muu kontrolleri peale mõelda.


true dat... xboxi versioon torchlightist oli lausa nauding pc versiooni kõrval icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 15:14:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
enamus neist mängudest, mida ilma puldita ette ei kujuta, on nii sellepärast, et developer pole lihtsalt viitsinud muu kontrolleri peale mõelda.

Ei ütleks. Näiteks kui võrrelda rallimänge. Puldi puhul on tegu analoog kangide ja nuppudega, kui klaviatuuri ja hiire puhul on kõik digitaalne. Triggeritega saab täpselt vajutada gaasi nii palju kui tahad sarnaselt gaasipedaalile päriselus. Ning kangiga keeramisel saad ise täpsel valida, kui palju pm rooli keerata tahad (mitte lihtsalt on/off nagu klaviatuuri puhul).

Lisaks loomulikult see, et saad tegelast liigutada 360 kraadi igas suunas kangiga - teeb kõvasti paremaks nii spordimängud (ei kujuta ettegi kuidas mingit fifat hiire ja klaviatuuriga mängida) kui ka igast hack 'n' slash mängud, olgu siis selleks God of War, Devil May Cry või Darksiders näiteks.

Analoog kangiga juhtimine üpris tähtis ka paljudes platformerites, kus tegelase kontrollimine on väga tähtis, jne.

On lihtsalt palju žanre, kus gamepad on objektiivselt parem. Hiirele ja klaviatuurile jäävad FPS'id, MOBA'd, MMORPG'd ja RTS'id.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 16:45:44 vasta tsitaadiga

oot saan aru, et selleks teleka värgiks tuleb ikka telekas kasti taha pista? icon_rolleyes.gif

Maru mõte.
Las mõni teleritootja ehitab telerisse asja ja tulgu siis oma revolutsioonilise uudisega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 16:52:50 vasta tsitaadiga

salatoimik, paistab et sa ei saa aru.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2012 19:23:28 vasta tsitaadiga

Dude ., eks see ikka oleneb ralli mängust. Korralikud arkaadikad on klaveriga väga head - nt nfs mw; simudes on asi veidi keerulisem, sest tundlikum kontroll on klaveri on/off nuppude puhul pahatihti ebamugav ja seega puldil on sujuvuse tõttu eeliseid..

Uus pood steami võtmete ostuks: http://www.gamekeystore.net/newstore/index.php?route=common/home
1 Turkish lira = 0.4336 euros

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 11.09.2012 22:54:34 vasta tsitaadiga

Half-Life fännid !! Andke YES http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=94128543
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 23:04:30 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Half-Life fännid !! Andke YES http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=94128543


Olemas juba!
tsitaat:
This game has been Greenlit by the Community!

The community has shown their interest in this game. Valve has reached out to this developer to start moving things toward release on Steam.

icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Lisaks ülejäänud mängud, mis lähikuude jooksul Steami saavad Greenlighti abiga!
tsitaat:
The first 10 titles coming to Steam from Greenlight are:
-Black Mesa
-Cry of Fear
-Dream
-Heroes & Generals
-Kenshi
-McPixel
-No More Room in Hell
-Project Zomboid
-Routine
-Towns
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 23:30:19 vasta tsitaadiga

tea kas peaks greenlighti jaoks eraldi teema korraldama?

aga soovitan (nii hääletada kui uudistada) - unepic:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93055432

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 02:12:34 vasta tsitaadiga

Ehk eraldi teemat vaja jah. Viskaks omalt poolt soovituse The Stanley Parable: HD Remix'ile. Originaal oli üks huvitavamaid mänge, mida olen eales mänginud. Igaksjuhuks mainin aga ära, et paari minutiga on asi läbitud (vähemalt üks viis, kuidas läbida).

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95511356

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 08:27:27 vasta tsitaadiga

aga proovime siis nii: steam greenlight soovitused
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.