Ho Ho, sa oled natuke kinni mingites stamp arusaamades, inimeste liigutused ei ole midagi, mida ei saaks ette aimata ja kui saab ette aimata, siis saab selle jaoks ka vastava algoritmi kirjutada st. selleks ei pea sind personaalselt selgeks õppima, et sind tunda _________________
Ho Ho, keegi ei keela sisendile mitut hd kaamerat külge panna laua peale su kätt jälgima... _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Ehk siis eemaldame käest hiire kuid hoiame liigutused samad? Kus on asja mõte ning miks on see parem hiire kasutamisest?
Samuti tuletaks meelde kuivõrd tülikas on trükkida touchscreenil (ka suurel) vs füüsilisel klaveril kus sul on konkreetsed klahvid sõrmede all tunda ning suudad seetõttu jupp maad täpsemini sõrmi liigutada ning jõudu rakendada. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
... milleks hiir, kui sul pole seda tarvis ? Milleks trükkida, kui võib ette lugeda ? Ürita mõelda natuke nö. karbist välja ja keskendu rohkem sellele, mida on vaja teha, mitte kuidas seda teha ... _________________
Kirjelda nüüd kuidas võiks kinecti laadselt välja näha ühe vähe kiirema tempoga RTS või FPS mängimine
Mõlema puhul tuleb mänguril kõvasti enam vehkida, kui klaveri-hiirega. Jah, eks ta reaalsem oleks kui saad ise (plastmass või kujuteldava?) püssi palgele võtta kuid mitte just alati ei ole reaalsus mängudes positiivne nähtus. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
... kui mul oleks kõigele vastus olemas, siis sa ilmselt mind siin sõna võtmas ei näeks lahendused on vaid fantaasia küsimus, kui kõike näha vaid nö. sisse põlenud vaatenurgast, siis võib tõepoolest raske olla õigeid lahendusi ette kujutada ... _________________
Kinecti laadseid asju näeks ma kasutatavana uut tüüpi mängudes a'la igasugu tantsumängud. Traditsioonilistele mängudele need eriti inimlikult mapitavad ei ole, vähemalt mitte ilma suuremat sorti kompromisse juhtimise kiiruses-täpsuses tegemata ning ei, ükski tehnoloogia paranemine mis ei seisne otseses mõtete lugemises seda ei paranda. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Ho Ho, tra küll mine jaga oma targutusi kusagil usuteemas parem edasi, mis sellel asjal enam Steamiga pistmist on. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
seda _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
kodukootud trackIR toimib küll kenasti ka suht kasina tehnikaga... nii mõnigi HVlane selle ehitanud endale _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Mitte ainult hinnapoliitika ei häiri, vaid ka see et paljusid mänge üldse meil ei müüdagi. Oleme küll Euroopa Liidus ja kus iganes, kuid ikka jagatakse meid veel Venemaa alla ning meile tulevad samad pakkumised mis Venemaale, mitte samad mis Soomele!
Nope see on ju support account. See pole seotud selle accountiga kus sul mängud on ...
Supportis on resetemisest
tsitaat:
Resetting an Account Password and Secret Question
How do I reset my password and secret question after receiving new information from Steam Support?
Changing your password and secret question on Windows
1.Please use your new assigned password to log in to your Steam account
2.Once logged into Steam, click the Steam menu and select Settings.
3.Under the Account tab click the Change password... button.
4.Select either (you will need to complete this process twice to change these features):
I want to change my password.
or
I want to change my secret question.
Then click the Next > button.
5.Enter your current password to authorize the change. To change your password, enter your requested password twice.
To change your secret question, select a question from the list and enter your answer in the bottom text box.
Note: Answers to secret questions are case-sensitive and must be spelled exactly as you enter it here.
Click the Next > button.
6.You will receive a notice that your password or secret question has been accepted. Click Finish to complete the process and return to the Steam Settings menu.
Mismoodi see passwordi resetimine on kui ma pean panema current passwordi ...
See keyboard on küll geniaalne... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
renhoelder, mõlemal peaks olema eraldi klaviatuuri lisa puldile, pluss võid iga suvalise usb klaveri taha visata.
Aga see Valve versioon on üpris kaval küll, ajaga jäävad arvatavasti kõik nupud pähe ja siis saab üsna kiiresti kirjutada. Kusjuures tegelikult nägin sellist ideed Internetis juba mitu aastat tagasi. Ehk leian veel selle pildi kuskilt üles.
Jah, neist lisa vidinatest ma olen teadlik. Tahtsingi lihtsalt öelda, et ega konsoolidel midagi paremat out-of-the-box pakkuda pole. Ja kui arvustust lugeda, siis jäi katsetaja üpris rahule. Või polnud kasutaja Aeron'i kommentaar sarkastiliselt mõeldud? Kui see oli tõesti kiitus siis, vabandage, interpreteerisin neid 3 punkti valesti
Aga eks saab täna siis proovida, nagu ma aru saan pole see mingi kinnine beta vaid kõik kes tahavad saavad katsetada.
hm interesting... peab proovima
valve kaval.. võtavad suuna pc'ga konsooli turule. pms meenutab asi igast küljest konsooli keskkonda ja lahendust _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
libe,
ühenda läpakas telekaga ja proovi.
ei saa ikka aru mis sea uut on?
facebook yuotube ... pff jube saavutus küll
Oled asjast veidi valesti aru saanud, ega Steam siis internetibrauserit ei teinud, see on lihtsalt boonuseks.
Mõte on pakkuda konsoolidest paindlikumat, suurtele ekraanidele sobivat ja mängude osas konsoolidest odavamat lahendust.
Sellist asja on teleka ees diivanil lesides palju mugavam kasutada.
Võtad kontrolleri kätte ja annad minna, ega siis mängimine alati raske töö ei pea olema.
Minule see big picture täitsa istub. Mugavam ja isegi loogilisem kui Steami originaalapp.
Tihti olen liiga laisk, et nägupidi ekraanis istuda ja hiirt/klaverit väänata, palju on ju mänge,
mida on mugavam kontrolleriga mängida ja kui sa veel kontrolleri abil ka muud Steami toimetused tehtud saad,
mis paremat võiks tahta?
Igatahes, juba betas on asi päris hea.
Tundub, et steamil on siiski plaan konsoolimaailmasse sisse astuda...
Igatpidi muditav ja uuendatav pc põhine kosool... mille võid ise kokku klopsida, pole ju paha mõte?
see ebamugav kontroller on ainuke põhjus miks mul ühtegi konsooli kodus ei ole.
ma arvan, et paljud ei ole nõus CS'i või muud shooterit kontrolleri peal ümber õppima.
Rebel_, keegi ei käsigi FPS'e sellega mängida rääkimata CS'i. Klaver ja hiir on mõnes žanris paremad, pult teises. Näiteks on puldiga palju mugavam mängida spordi, ralli, kaklus ja action adventure mänge. Viimased kolm mängu, mida ma PC peal olen mänginud (Darksiders 2, Sleeping Dogs, Dark Souls), olen kõigi puhul pulti kasutanud, sest see kordades mugavam nende mängude puhul. _________________ TALUSILDID
Katsuks ikka sellised väite jätta subjektiivseks on ju...
Kordades mugavam on kinni ikka puhtalt iga ühe eelistustest; vb DS*i puhul peab see rohkem paika kui mõne muu mängu puhul siiski... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
see ebamugav kontroller on ainuke põhjus miks mul ühtegi konsooli kodus ei ole.
ma arvan, et paljud ei ole nõus CS'i või muud shooterit kontrolleri peal ümber õppima.
Ega keegi ei sunnigi ümber õppima!
Sa nagu poleks seda betat üldse näinudki veel ja juba hädaldad.
Steami "Big picture" võimaldab kasutada nii hiirt/klaviatuuri kui kontrollerit, igaühe vaba valik.
Shootereid on muidugi klaveriga parem mängida.
Aga mitmel puhul on kontroller mugavam lahendus, kui asja kaine mõistusega võtta.
Ammu on juba möödas ajad, kus õige gameri staatuse näitamiseks oli vaja kontrollerit maha teha.
Samuti ei dikteeri "Big picture" mängude puhul, millist juhtimist kasutada, hunnikutel shooteritel puudub kontrolleri tugi ju hoopis.
Aga igasugused arcade racingud, platformerid ja kolmanda vaate mängud on igal juhul mõnusamad kontrollerit kasutades.
Selge see, et kõigil omad eelistused. Enne Xboxi/PS3 muretsemist olin klaveri+hiire kummardaja kui nüüdseks pean tõdema, et on mänge mida ei kujuta ette ilma puldita (Darksiders, Dark Souls, KoA jne) samas on Torchlight jne mida puldiga ette ei saa võtta. Nii et jõudsime järelduseni, et inimeste maitsed on erinevad, äge.
Igatahes, omast kogemusest võin öelda, et kui mäng on sobiv, siis on puldiga kordades mugavam teleri ees vedeledes mängida. Või on keegi suuteline kuskil süles klaverit ja hiirt balansseerima ja siis veel seda kõike kuidagi nautima?
Eelkõnelejaga igati nõus. Mulle näiteks meeldib racing mänge puldiga tunduvalt rohkem mängida. Rool on muidugi parim variant nende jaoks, kuid klaveri ja puldi vahel valides valin mina kindlasti puldi. Asi on maitses.
renhoelder, kohe tuleb eShelobik ja ütleb sulle, et torchlight on puldiga best thing ever.
enamus neist mängudest, mida ilma puldita ette ei kujuta, on nii sellepärast, et developer pole lihtsalt viitsinud muu kontrolleri peale mõelda. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
londiste, tõsi aga no asi kisub üha enam sinnapoole, et konsool on põhiplatvorm millele mänge luuakse ja siis omakorda pole port teab mis tasemel, nii et pult on asja nautimiseks hea idee.
enamus neist mängudest, mida ilma puldita ette ei kujuta, on nii sellepärast, et developer pole lihtsalt viitsinud muu kontrolleri peale mõelda.
Ei ütleks. Näiteks kui võrrelda rallimänge. Puldi puhul on tegu analoog kangide ja nuppudega, kui klaviatuuri ja hiire puhul on kõik digitaalne. Triggeritega saab täpselt vajutada gaasi nii palju kui tahad sarnaselt gaasipedaalile päriselus. Ning kangiga keeramisel saad ise täpsel valida, kui palju pm rooli keerata tahad (mitte lihtsalt on/off nagu klaviatuuri puhul).
Lisaks loomulikult see, et saad tegelast liigutada 360 kraadi igas suunas kangiga - teeb kõvasti paremaks nii spordimängud (ei kujuta ettegi kuidas mingit fifat hiire ja klaviatuuriga mängida) kui ka igast hack 'n' slash mängud, olgu siis selleks God of War, Devil May Cry või Darksiders näiteks.
Analoog kangiga juhtimine üpris tähtis ka paljudes platformerites, kus tegelase kontrollimine on väga tähtis, jne.
On lihtsalt palju žanre, kus gamepad on objektiivselt parem. Hiirele ja klaviatuurile jäävad FPS'id, MOBA'd, MMORPG'd ja RTS'id. _________________ TALUSILDID
oot saan aru, et selleks teleka värgiks tuleb ikka telekas kasti taha pista?
Maru mõte.
Las mõni teleritootja ehitab telerisse asja ja tulgu siis oma revolutsioonilise uudisega. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Dude ., eks see ikka oleneb ralli mängust. Korralikud arkaadikad on klaveriga väga head - nt nfs mw; simudes on asi veidi keerulisem, sest tundlikum kontroll on klaveri on/off nuppude puhul pahatihti ebamugav ja seega puldil on sujuvuse tõttu eeliseid..
The community has shown their interest in this game. Valve has reached out to this developer to start moving things toward release on Steam.
Lisaks ülejäänud mängud, mis lähikuude jooksul Steami saavad Greenlighti abiga!
tsitaat:
The first 10 titles coming to Steam from Greenlight are:
-Black Mesa
-Cry of Fear
-Dream
-Heroes & Generals
-Kenshi
-McPixel
-No More Room in Hell
-Project Zomboid
-Routine
-Towns
Ehk eraldi teemat vaja jah. Viskaks omalt poolt soovituse The Stanley Parable: HD Remix'ile. Originaal oli üks huvitavamaid mänge, mida olen eales mänginud. Igaksjuhuks mainin aga ära, et paari minutiga on asi läbitud (vähemalt üks viis, kuidas läbida).
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.