Ega jah...soft võib ka lihtsalt saast olla veel. Ideed on huvitavad, aga kas teostus järgi tuleb - on ju softi pool nokiate suurim häving olnud viimased 5-6a.
Tuleb välja, et ka fotosid on nokia võltsinud
LHV's jäi silma: http://sefsar.com/
suht haige teema... too proto pilt ikka jama
See on tema arvamus mitte mingi fakt, juba tunde tagasi on neti foorumid vastupidist tõestanud.
Mille poolest on tema arvamus viletsam (või parem) noist foorumi tõestustest? _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Pildil on ju näha objektiivi. Mis nad keerasid telefonile selle külge? Või võeti "igaksjuhuks" kaasa
Rääkimata valgustusest mida sa tavaliselt kaasas ei kanna ju.
Vasakul servas kolmjala peal
Spoiler
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
The amount of diffraction does not depend on the focal ratio but rather on the physical aperture - which is very small for a phone camera and this means there is lots of diffraction. There is certainly enough inhomogeneity in a phone's optical system to see some spikes in a long exposure of bright lights.
tsitaat:
I would do some research before posting a potentially libelous article. You can say that someone claims that they are faked, but to blatantly declare they are fake in the headline without doing any fact checking is just horrible.
A point in this by the way is that in order to get a prominent diffraction at small apertures like f/22 you have to take a longer exposure.
If you have a short exposure at f2.0 combined with a short exposure time (helps if you have a stand to hold the camera steady) you can easily get diffraction effects in the photo.
Just goes to show...not everyone is an expert that claims to be on the internet.
See viimane lause käib ka sinukohta teades, et sulle meeldib kõige kohta sõna võtta.
tsitaat:
Youssef obviously don't give a clue in photography. Higher F number means less light you get onto sensor. With 22 you will have a black screen with same exposure, but... Not everything depend on aperture - amount of light you get onto sensor also depend on sensor sensitivity (ISO) and exposure time. Longer exposure means more light and optical stab allow you to make little bit longer exposures than without it. But just a little. You can get a maximum of 1/50 second from hand. With stab you get as maximum as 1/15 - 1/10 of a second. But not seconds, so not sure if night picture is not a fake.
And most high-level lenses, btw, have aperture lower of 2,8. In average to get a good shot you are using between 5,6 and 7,1. Only fixes allow to you have that high aperture down to 1,2, 1,4 and 1,6 and 2,0. Not saying about picture quality, just commenting technical illiteracy.
Sellised mõned üksikud näited tema ala stiilis "Mina arvan, mina pakun ja mina tean kõige paremini" väidete vastu.
Üleüldiselt sa võiks juba hakata arusaama, et see PV on täpselt samasugune reklaam nagu iga teine ainukese vahega, et nemad jäid vahele. Sama moodi võid minna Apple topicusse kisama miks Apple valetab, et nende läpakad turvalisemad, paremad ja nii edasi on tavaliselt Windows läpakast. Lihtsalt leidsid endale uue põhjuse mille kallal võtta aga sinu puhul ma ei imesta enam midagi. Miks ma sedasi ütlen? Siia teemasse on toodud juba paar videot kus on võrreldud PV kaamerat nii S3 kui ka iPhone'ga ja ilmselgelt on parem kaamera aga sul on lihtsalt, nagu väiksel lapsel, jonni tuju ja sinu arvamus peab peale jääma.
Homme tuleb Nokia ütlusega, et: "vabandust, me tegelikult pildistasime peegelkaameraga".
... Ja kõigil neil "tõestustel" ja foorumi postidel kaob igasugune mõte.
Enne, kui erapooletult tõestatud pole, ei usu mina, et sellistel tingimustel nii ilus pilt selle tillukese sensoriga kaameraga tehti.
Elame näeme.
Vaevalt nad endale hetkel seda lubavad, iga sent arvel
Kristoferr kirjutas:
Homme tuleb Nokia ütlusega, et: "vabandust, me tegelikult pildistasime peegelkaameraga".
... Ja kõigil neil "tõestustel" ja foorumi postidel kaob igasugune mõte.
Enne, kui erapooletult tõestatud pole, ei usu mina, et sellistel tingimustel nii ilus pilt selle tillukese sensoriga kaameraga tehti.
Elame näeme.
Muidugi hästi tore oleks neid "lumia 920" photosid täis suuruses näha.
tsitaat:
Contrary to information posted on some blogger and technology websites, all still images found on the PureView page on Nokia.com were taken using a Nokia Lumia 920 prototype phone. They were not faked.
We've checked this with our colleagues in marketing.
Don't worry, the Lumia 820 and 920 models will be available in Australia, though it is missing fom these pages because the corresponding product information pages are not yet available in the Nokia Australia web site.
Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama.
Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima...
apple kaebab kohtusse nokia mis iganes põhjusega _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ise ka usute, et Apple julgeb seda? Teate ka mis patente Nokia hoiab mobiili tööstuses? iPhone oleks ainult lutsukivi kui Nokia neist korra üle käib.
The power of Nokia's patent portfolio was demonstrated in its 2009 suit against Apple, in which it claimed that the iPhone maker had violated 46 Nokia patents, including ones covering wireless standards, antennas, cameras, click wheels, and touch-screen controls. Apple agreed to settle last year for an undisclosed cash payment and ongoing royalties. Nokia gets more than $600 million every year in revenue related to its patents.
Ja need patendid pole mingid "round corner - sue" tüüpi.
Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama.
Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima...
apple kaebab kohtusse nokia mis iganes põhjusega
Ainult välimuse pärast saab kaevata, tarkvara pärast peab Microsofti kohtusse kaebama, sest Microsoft pakub WP8 kasutamise eest kaitset, mitte ei passi pealt nagu Google Androidi puhul. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
Ise ka usute, et Apple julgeb seda? Teate ka mis patente Nokia hoiab mobiili tööstuses? iPhone oleks ainult lutsukivi kui Nokia neist korra üle käib.
The power of Nokia's patent portfolio was demonstrated in its 2009 suit against Apple, in which it claimed that the iPhone maker had violated 46 Nokia patents, including ones covering wireless standards, antennas, cameras, click wheels, and touch-screen controls. Apple agreed to settle last year for an undisclosed cash payment and ongoing royalties. Nokia gets more than $600 million every year in revenue related to its patents.
Ja need patendid pole mingid "round corner - sue" tüüpi.
Ootame ära mis HO HO selle peale ütleb ..
....seal peab midagi valesti olema
Ootame ära mis HO HO selle peale ütleb ..
....seal peab midagi valesti olema
Mida sa ootad täpsemalt? Ammu teada värk, et nokia omab mobiilinduse tähtsaimaid patente. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama.
Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima...
apple kaebab kohtusse nokia mis iganes põhjusega
Ainult välimuse pärast saab kaevata, tarkvara pärast peab Microsofti kohtusse kaebama, sest Microsoft pakub WP8 kasutamise eest kaitset, mitte ei passi pealt nagu Google Androidi puhul.
Google ka ei pidanud enam eriti magama. Koos Motorolaga pidid hakkama samuti Apple turgusid ründama.
... kuid ei takista tal muutumast ilma toodeteta patenditrolliks _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tekib kysimus, et milleks nokia yldse turuosa pärast muretseb, elagu patentide rahast _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Of note is that the Samsung Galaxy S III 16 GB without LTE is 580 Euro, making the 32 GB LTE Nokia Lumia 920 very price competitive.
A cheaper version of the Lumia 920 without LTE will also be available.
Seega täitsa korralik hind
mida hetkel sa eestis LTE teed, tirid telefoni br filme keset linna?
ok, võibolla järgmine aasta, aga siis on juba teised telefonid.
nokia ja win 8 eest ma ei maksa iial ca 600 € _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Pilti tehes on tulemus tugeva rohelise alatooniga, pärast näitab aga väga ilusa korrigeeritud valgega pilti. Jah, loomulikult on see telefoniga tehtud too hetk.
Of note is that the Samsung Galaxy S III 16 GB without LTE is 580 Euro, making the 32 GB LTE Nokia Lumia 920 very price competitive.
A cheaper version of the Lumia 920 without LTE will also be available.
Seega täitsa korralik hind
mida hetkel sa eestis LTE teed, tirid telefoni br filme keset linna?
ok, võibolla järgmine aasta, aga siis on juba teised telefonid.
nokia ja win 8 eest ma ei maksa iial ca 600 €
Rääkisimegi ainult Eestist praegu eks? See, et sina ei maksa ei tähenda, et keegi teine seda ei tee Igaleühele oma
Usun, et enne hakkavad nad vaikselt patente müüma, et väga kitsastest olukordadest pääseda.
Müügist ning rahahunnikutest pole kasu kui nende tooteid keegi ei taha. SCO, anyone? _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.
Ballmer ja Elop on igatahes arvamusel, et Nokia ning Microsoft saadavad konkrendid lõplikult ajalukku.
Ballmeri viimane lubadus oli 400 miljonit Windows 8-t kandvat telefoni, tahvelarvutit ja PC-d.
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.
Aastakümneid aega pole.
Võimalus panna inimesed kiiret otsust tegema on olemas, aga toores pole ainult WP osa vaid kogu windows world. Ehk kuidas panna tõesti need näpukad kasu teenima on raske küsimus.
Androidi ja iphone'i alged on oluliselt tugevamad... ehk ka neil on oluline võimalus keerata kogu turg pea peale.
Vihje: Enne Apple announcmenti ei ole ühegi Lumia hinda paigas. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.
Aastakümneid aega pole.
Justnimelt, selles mu point ongi. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Tsiteeri konkretseid numbreid. Veel parem, kui graafiku. Pulli pärast võid ka näiteks androidi numbrid kõrvale võtta. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
"The problem is that Nokia has temporarily destroyed the market for its own phones. Nobody will buy the old Windows phone and until the new Lumia comes, the market is absolutely dead," the executive said, declining to be named because he was not authorized to speak to the media on the subject.
tsitaat:
A Nokia spokesman declined to comment on Friday on when the Lumia 920 would go on sale.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.