Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2012 17:01:59 vasta tsitaadiga

Ei imesta üldse...

Tuleb aga mõnda erapooletud ülevaadet oodata.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 17:05:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tuleb välja, et ka fotosid on nokia võltsinud thumbs_down.gif
LHV's jäi silma: http://sefsar.com/
suht haige teema... too proto pilt ikka jama thumbs_down.gif


See on tema arvamus mitte mingi fakt, juba tunde tagasi on neti foorumid vastupidist tõestanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.09.2012 17:06:30 vasta tsitaadiga

Ega jah...soft võib ka lihtsalt saast olla veel. Ideed on huvitavad, aga kas teostus järgi tuleb - on ju softi pool nokiate suurim häving olnud viimased 5-6a.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.09.2012 17:09:40 vasta tsitaadiga

Vaatan webcasti hetkel, näidati just mapsi - sellega seoses tekkis küsimus, et miks uuel mapsil on kohalejõudmiskellaaeg ära korjatud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 17:38:40 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Magic kirjutas:
Tuleb välja, et ka fotosid on nokia võltsinud thumbs_down.gif
LHV's jäi silma: http://sefsar.com/
suht haige teema... too proto pilt ikka jama thumbs_down.gif


See on tema arvamus mitte mingi fakt, juba tunde tagasi on neti foorumid vastupidist tõestanud.
Mille poolest on tema arvamus viletsam (või parem) noist foorumi tõestustest?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 17:56:26 vasta tsitaadiga

Pildil on ju näha objektiivi. Mis nad keerasid telefonile selle külge? Või võeti "igaksjuhuks" kaasa icon_smile.gif
Rääkimata valgustusest mida sa tavaliselt kaasas ei kanna ju.

Vasakul servas kolmjala peal
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 18:11:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The amount of diffraction does not depend on the focal ratio but rather on the physical aperture - which is very small for a phone camera and this means there is lots of diffraction. There is certainly enough inhomogeneity in a phone's optical system to see some spikes in a long exposure of bright lights.


tsitaat:
I would do some research before posting a potentially libelous article. You can say that someone claims that they are faked, but to blatantly declare they are fake in the headline without doing any fact checking is just horrible.

A point in this by the way is that in order to get a prominent diffraction at small apertures like f/22 you have to take a longer exposure.

If you have a short exposure at f2.0 combined with a short exposure time (helps if you have a stand to hold the camera steady) you can easily get diffraction effects in the photo.

Just goes to show...not everyone is an expert that claims to be on the internet.


See viimane lause käib ka sinukohta teades, et sulle meeldib kõige kohta sõna võtta.

tsitaat:
Youssef obviously don't give a clue in photography. Higher F number means less light you get onto sensor. With 22 you will have a black screen with same exposure, but... Not everything depend on aperture - amount of light you get onto sensor also depend on sensor sensitivity (ISO) and exposure time. Longer exposure means more light and optical stab allow you to make little bit longer exposures than without it. But just a little. You can get a maximum of 1/50 second from hand. With stab you get as maximum as 1/15 - 1/10 of a second. But not seconds, so not sure if night picture is not a fake.

And most high-level lenses, btw, have aperture lower of 2,8. In average to get a good shot you are using between 5,6 and 7,1. Only fixes allow to you have that high aperture down to 1,2, 1,4 and 1,6 and 2,0. Not saying about picture quality, just commenting technical illiteracy.


Sellised mõned üksikud näited tema ala stiilis "Mina arvan, mina pakun ja mina tean kõige paremini" väidete vastu.

http://www.nokia.com/global/products/pureview/

Üleüldiselt sa võiks juba hakata arusaama, et see PV on täpselt samasugune reklaam nagu iga teine ainukese vahega, et nemad jäid vahele. Sama moodi võid minna Apple topicusse kisama miks Apple valetab, et nende läpakad turvalisemad, paremad ja nii edasi on tavaliselt Windows läpakast. Lihtsalt leidsid endale uue põhjuse mille kallal võtta aga sinu puhul ma ei imesta enam midagi. Miks ma sedasi ütlen? Siia teemasse on toodud juba paar videot kus on võrreldud PV kaamerat nii S3 kui ka iPhone'ga ja ilmselgelt on parem kaamera aga sul on lihtsalt, nagu väiksel lapsel, jonni tuju ja sinu arvamus peab peale jääma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2012 18:14:02 vasta tsitaadiga

Homme tuleb Nokia ütlusega, et: "vabandust, me tegelikult pildistasime peegelkaameraga".
... Ja kõigil neil "tõestustel" ja foorumi postidel kaob igasugune mõte.

Enne, kui erapooletult tõestatud pole, ei usu mina, et sellistel tingimustel nii ilus pilt selle tillukese sensoriga kaameraga tehti.
Elame näeme.

Muidugi hästi tore oleks neid "lumia 920" photosid täis suuruses näha.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 06.09.2012 18:17:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 18:16:48 vasta tsitaadiga

Peegliga ei ole need kohe kindlasti tehtud. icon_rolleyes.gif

E: Või siis ikka väga odava peegelkaameraga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 18:34:05 vasta tsitaadiga

Uute mudelite turud icon_arrow.gif http://www.nokia.com/global/products/phone/lumia920/availability/
Näiteks Kanada, Hiina, Jaapan ja Austraalia pole mainitud. Ka lõviosa Ida-Euroopast (k.a Eesti) pole märgitud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 18:36:28 vasta tsitaadiga

Äkki see mingi algne launch lihtsalt ja teised riigid saavad hiljem? Kui mitte siis on tõesti suht bye-bye nokia icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 18:39:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Äkki see mingi algne launch lihtsalt ja teised riigid saavad hiljem?

nii see ilmselt ongi, vastupidine oleks absurd ja samahästi võiksime Nokia kohe maha kanda ja uudiste edastamise lõpetada.

Võib aga minna ka nagu mingi teise Nokia mudeli puhul, mis Eestisse ametlikult ei jõudnudki.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 18:52:10 vasta tsitaadiga

Vaevalt nad endale hetkel seda lubavad, iga sent arvel icon_smile.gif

Kristoferr kirjutas:
Homme tuleb Nokia ütlusega, et: "vabandust, me tegelikult pildistasime peegelkaameraga".
... Ja kõigil neil "tõestustel" ja foorumi postidel kaob igasugune mõte.

Enne, kui erapooletult tõestatud pole, ei usu mina, et sellistel tingimustel nii ilus pilt selle tillukese sensoriga kaameraga tehti.
Elame näeme.

Muidugi hästi tore oleks neid "lumia 920" photosid täis suuruses näha.


tsitaat:
Contrary to information posted on some blogger and technology websites, all still images found on the PureView page on Nokia.com were taken using a Nokia Lumia 920 prototype phone. They were not faked.


See on Nokia enda lause.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.09.2012 19:00:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Uute mudelite turud icon_arrow.gif http://www.nokia.com/global/products/phone/lumia920/availability/
Näiteks Kanada, Hiina, Jaapan ja Austraalia pole mainitud. Ka lõviosa Ida-Euroopast (k.a Eesti) pole märgitud.

Päris hea nali, http://www.nokia.com/global/products/phone/lumia820/availability/ , soomlased jäetakse Lumia 820 ilma.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 06.09.2012 19:10:46 vasta tsitaadiga

See võib lihtsalt seda tähendada, et kohalikud lehed pole valmis veel. Näiteks austraalia kohta:

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-with-Windows-Phone/lumia-920-availability/td-p/1543894
tsitaat:
We've checked this with our colleagues in marketing.

Don't worry, the Lumia 820 and 920 models will be available in Australia, though it is missing fom these pages because the corresponding product information pages are not yet available in the Nokia Australia web site.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2012 20:01:27 vasta tsitaadiga

Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama. icon_razz1.gif

Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima... icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:05:19 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama. icon_razz1.gif

Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima... icon_smile.gif

apple kaebab kohtusse nokia mis iganes põhjusega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:09:17 vasta tsitaadiga

Ise ka usute, et Apple julgeb seda? Teate ka mis patente Nokia hoiab mobiili tööstuses? iPhone oleks ainult lutsukivi kui Nokia neist korra üle käib.

The power of Nokia's patent portfolio was demonstrated in its 2009 suit against Apple, in which it claimed that the iPhone maker had violated 46 Nokia patents, including ones covering wireless standards, antennas, cameras, click wheels, and touch-screen controls. Apple agreed to settle last year for an undisclosed cash payment and ongoing royalties. Nokia gets more than $600 million every year in revenue related to its patents.

Ja need patendid pole mingid "round corner - sue" tüüpi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.09.2012 20:10:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama. icon_razz1.gif

Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima... icon_smile.gif

apple kaebab kohtusse nokia mis iganes põhjusega

Ainult välimuse pärast saab kaevata, tarkvara pärast peab Microsofti kohtusse kaebama, sest Microsoft pakub WP8 kasutamise eest kaitset, mitte ei passi pealt nagu Google Androidi puhul.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:11:07 vasta tsitaadiga

Ammu teada värk, et Apple maksab Nokiale patentide kasutamise eest raha. S.t. iga iPhone eest kasseerib Nokia kas 4 või 8 dollarit.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:13:19 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Ise ka usute, et Apple julgeb seda? Teate ka mis patente Nokia hoiab mobiili tööstuses? iPhone oleks ainult lutsukivi kui Nokia neist korra üle käib.

The power of Nokia's patent portfolio was demonstrated in its 2009 suit against Apple, in which it claimed that the iPhone maker had violated 46 Nokia patents, including ones covering wireless standards, antennas, cameras, click wheels, and touch-screen controls. Apple agreed to settle last year for an undisclosed cash payment and ongoing royalties. Nokia gets more than $600 million every year in revenue related to its patents.

Ja need patendid pole mingid "round corner - sue" tüüpi.



Ootame ära mis HO HO selle peale ütleb ..
....seal peab midagi valesti olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:13:51 vasta tsitaadiga

Eksisin, õige summa on 10.6 USD per iPhone.
http://www.webpronews.com/nokia-made-more-from-iphone-sales-than-lumia-sales-2012-04
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:17:20 vasta tsitaadiga

Üleüldiselt ma räägin juba ammu, et Nokia koos Samsungi ja MS'ga võiks korra Apple'st üle käia oma patentidega, lõppeks ehk see debiilsus ära ka.

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 20:21:10 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Ootame ära mis HO HO selle peale ütleb ..
....seal peab midagi valesti olema icon_biggrin.gif
Mida sa ootad täpsemalt? Ammu teada värk, et nokia omab mobiilinduse tähtsaimaid patente.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2012 20:23:56 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Paistab, et Nokia läheb USA-sse Apple turgusid hõivama. icon_razz1.gif

Eks näis, mis siis juhtuma hakkab, kas hakkavad ka vastastikku üksteist Patendinuutidega nuutima... icon_smile.gif

apple kaebab kohtusse nokia mis iganes põhjusega

Ainult välimuse pärast saab kaevata, tarkvara pärast peab Microsofti kohtusse kaebama, sest Microsoft pakub WP8 kasutamise eest kaitset, mitte ei passi pealt nagu Google Androidi puhul.


Google ka ei pidanud enam eriti magama. Koos Motorolaga pidid hakkama samuti Apple turgusid ründama.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:29:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Ootame ära mis HO HO selle peale ütleb ..
....seal peab midagi valesti olema icon_biggrin.gif
Mida sa ootad täpsemalt? Ammu teada värk, et nokia omab mobiilinduse tähtsaimaid patente.


aa ..."see võib tähendada et Nokia ei saa surma niipea veel"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 20:41:19 vasta tsitaadiga

... kuid ei takista tal muutumast ilma toodeteta patenditrolliks
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:42:53 vasta tsitaadiga

Usun, et enne hakkavad nad vaikselt patente müüma, et väga kitsastest olukordadest pääseda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:44:05 vasta tsitaadiga

Spekuleerimiseks: http://wmpoweruser.com/european-nokia-lumia-920-priced-and-dated/

[edit]: Juba ka uudis, et osutus valeks. icon_smile.gif


viimati muutis Taux007 06.09.2012 20:59:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:47:20 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Eksisin, õige summa on 10.6 USD per iPhone.
http://www.webpronews.com/nokia-made-more-from-iphone-sales-than-lumia-sales-2012-04

tekib kysimus, et milleks nokia yldse turuosa pärast muretseb, elagu patentide rahast icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:47:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Of note is that the Samsung Galaxy S III 16 GB without LTE is 580 Euro, making the 32 GB LTE Nokia Lumia 920 very price competitive.

A cheaper version of the Lumia 920 without LTE will also be available.


Seega täitsa korralik hind thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:49:15 vasta tsitaadiga

jeesus188, ühel päeval kukub ka Apple.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:50:52 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
tsitaat:
Of note is that the Samsung Galaxy S III 16 GB without LTE is 580 Euro, making the 32 GB LTE Nokia Lumia 920 very price competitive.

A cheaper version of the Lumia 920 without LTE will also be available.


Seega täitsa korralik hind thumbs_up.gif

mida hetkel sa eestis LTE teed, tirid telefoni br filme keset linna?
ok, võibolla järgmine aasta, aga siis on juba teised telefonid.
nokia ja win 8 eest ma ei maksa iial ca 600 €

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.09.2012 20:52:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Link
Pilti tehes on tulemus tugeva rohelise alatooniga, pärast näitab aga väga ilusa korrigeeritud valgega pilti. Jah, loomulikult on see telefoniga tehtud too hetk.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:57:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
tsitaat:
Of note is that the Samsung Galaxy S III 16 GB without LTE is 580 Euro, making the 32 GB LTE Nokia Lumia 920 very price competitive.

A cheaper version of the Lumia 920 without LTE will also be available.


Seega täitsa korralik hind thumbs_up.gif

mida hetkel sa eestis LTE teed, tirid telefoni br filme keset linna?
ok, võibolla järgmine aasta, aga siis on juba teised telefonid.
nokia ja win 8 eest ma ei maksa iial ca 600 €


Rääkisimegi ainult Eestist praegu eks? See, et sina ei maksa ei tähenda, et keegi teine seda ei tee icon_wink.gif Igaleühele oma icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 21:20:00 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Usun, et enne hakkavad nad vaikselt patente müüma, et väga kitsastest olukordadest pääseda.
Müügist ning rahahunnikutest pole kasu kui nende tooteid keegi ei taha. SCO, anyone?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 21:36:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Usun, et enne hakkavad nad vaikselt patente müüma, et väga kitsastest olukordadest pääseda.
Müügist ning rahahunnikutest pole kasu kui nende tooteid keegi ei taha. SCO, anyone?


Miks sa arvad et keegi ei taha ?
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 22:08:47 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2012 22:21:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.


Ballmer ja Elop on igatahes arvamusel, et Nokia ning Microsoft saadavad konkrendid lõplikult ajalukku. icon_razz1.gif
Ballmeri viimane lubadus oli 400 miljonit Windows 8-t kandvat telefoni, tahvelarvutit ja PC-d.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 23:08:59 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Tanel kirjutas:
Uute mudelite turud icon_arrow.gif http://www.nokia.com/global/products/phone/lumia920/availability/
Näiteks Kanada, Hiina, Jaapan ja Austraalia pole mainitud. Ka lõviosa Ida-Euroopast (k.a Eesti) pole märgitud.

Päris hea nali, http://www.nokia.com/global/products/phone/lumia820/availability/ , soomlased jäetakse Lumia 820 ilma.


Finland ju täitsa olemas icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: krt 920 vs. 820 icon_confused.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hoopismina
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 07:42:34 vasta tsitaadiga

Kinnise objektiivi flare jäi pilte uurides endalegi silma, kahju et nii tehakse.
EDIT: juba läbi käinud, ei jäänud algul silma.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.09.2012 08:34:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.

Aastakümneid aega pole.
Võimalus panna inimesed kiiret otsust tegema on olemas, aga toores pole ainult WP osa vaid kogu windows world. Ehk kuidas panna tõesti need näpukad kasu teenima on raske küsimus.
Androidi ja iphone'i alged on oluliselt tugevamad... ehk ka neil on oluline võimalus keerata kogu turg pea peale.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 10:12:54 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Spekuleerimiseks: http://wmpoweruser.com/european-nokia-lumia-920-priced-and-dated/

[edit]: Juba ka uudis, et osutus valeks. icon_smile.gif

Vihje: Enne Apple announcmenti ei ole ühegi Lumia hinda paigas.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.09.2012 10:20:27 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.

Aastakümneid aega pole.
Justnimelt, selles mu point ongi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 12:59:56 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Magic kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.

Aastakümneid aega pole.
Justnimelt, selles mu point ongi.


Seda nüüd küll.
Aga on päris selge et müük tõuseb koguaeg järjest kiiremini.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 13:13:30 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Magic kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.

Aastakümneid aega pole.
Justnimelt, selles mu point ongi.


Seda nüüd küll.
Aga on päris selge et müük tõuseb koguaeg järjest kiiremini.

Kogu aeg ju seal 3.5-4% vahel olnud. Viimastel kuudel ikka langenud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 14:30:07 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Repo kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Magic kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Repo kirjutas:
Müük ju tõuseb Windows phonel koguaeg
Sama tempoga jätkates kulub veel aastakümneid enne, kui nokiast tegija saab nutitelefonide turul.

Aastakümneid aega pole.
Justnimelt, selles mu point ongi.


Seda nüüd küll.
Aga on päris selge et müük tõuseb koguaeg järjest kiiremini.

Kogu aeg ju seal 3.5-4% vahel olnud. Viimastel kuudel ikka langenud.


Ma tean vastupidist
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.09.2012 14:57:14 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:

Ma tean vastupidist
Tsiteeri konkretseid numbreid. Veel parem, kui graafiku. Pulli pärast võid ka näiteks androidi numbrid kõrvale võtta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 15:28:37 vasta tsitaadiga

http://www.reuters.com/article/2012/09/07/us-nokia-operators-idUSBRE8860HB20120907

November siis turul väidetavalt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 15:30:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"The problem is that Nokia has temporarily destroyed the market for its own phones. Nobody will buy the old Windows phone and until the new Lumia comes, the market is absolutely dead," the executive said, declining to be named because he was not authorized to speak to the media on the subject.

tsitaat:
A Nokia spokesman declined to comment on Friday on when the Lumia 920 would go on sale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.