|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ... |
| Far Shiverpeaks |
|
57% |
[ 73 ] |
| Desolation |
|
16% |
[ 21 ] |
| Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas. |
|
25% |
[ 33 ] |
|
| hääli kokku : 127 |
|
| autor |
|
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
29.08.2012 21:43:42
|
|
|
| lambivana kirjutas: |
| Julm lagg ikka hetkel... |
Poolteist tundi hiljem ja vist endiselt lagg sees... ehk siis 10 sekki saad mängida ja siis on 20sekki freeze.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
29.08.2012 21:59:10
|
|
|
Mingi eventi ajal ei saand kottigi aru, panin mingile bossile enda "kõige kõvema" dps skilli peale ja 1 sek hiljem olin 1 hitiga surnud (täpselt sama lvl mis boss)... Ei teagi, kas üldine lag mõjutas seda
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Apostel
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2010
|
29.08.2012 22:22:40
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| Mnjaaa... Mis asju AS guildiga teha saab (peale selle et lihtsalt on kergem leida omale dungeon / pvp kaaslast), mõtlen just selliseid ONLY for guilds asju (kui üldse on olemas?) |
Ega siin väga polegi midagi sellist, mida saab AINULT gildiga teha. Siin pole guild versus guild lahinguid ega muud sellist. Ainuke, mis praegu kohe pähe kargab on, võimalus WvW-s vallutatud losse ja laagreid enda gildile claimida. Tulemuseks on vallutatud punkti juures olevatele lipudele sinu gildi logo tekkimine (kui gildil on logo researchitud). Erilist boonust see ei anna, aga uhke tunne on olnud, kui Ordu lipp vallutuse juures lehvib.
_________________ Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
29.08.2012 22:51:57
|
|
|
Väga kift mäng esmamulje järgi. Kartsin, et guild warsi hõng kaob asja juurest täiesti ära, aga tuleb tõdeda, et kuigi mäng on hoopis teistsugune, siis väike guild warsi tunne on ikkagi sees.. midagi nagu ikka on sarnast.
Tore on ka see, et enam pole kõik päris sellised questid, et tapa x seda ja x toda. On palju aitamist, mis on imo väga vahva- aitad karupoegi jms vahvat
Lisaks pole mäng ainult soolo, et kes on parim ja kiireim see saab looti ja teised kerigu põrgusse. Kui mõni koletis sind siruli tappa, siis peaaegu alati leidub palju sõbralikke selle, kes appi tõttavad. Ja selline "aitamine" ja koos asjade tegemine pole ainult mängijatega (mis on juba väga kõva sõna), vaid üldse terves mängus.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
30.08.2012 00:25:59
|
|
|
| ei anna mängida sellise lagiga...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tcih
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2007
|
30.08.2012 04:16:18
|
|
|
| Blacktide serveris on lagi näha olnud vaid eile korra. Overflow omades ikka küll.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gekomees
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2012
|
30.08.2012 04:22:38
|
|
|
| Ainukesed asjad, mis minul läägasid, oli inventory ja craftimine inimeste pealinnas ja guild chat. Mängus ei esine üldse märgatavat läägi. Võib-olla mingi algusalade värk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
30.08.2012 12:35:13
|
|
|
Nick: Tükeldaja Sarin Eke
Hetkel lvl 21, Desolation serveris ja clannis[MB].
Engineerist Inimene. Ohtrate turretitega.
Mäng on üllatavalt huvitav ja questid omavahel seotud.
Hetkel on probleeme sõpradega party tegemises (osad on mujal serveris, osasi ei näe jne).
Kokata on mõnus ja riideid õmmelda!
8/10
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
30.08.2012 13:53:14
|
|
|
Boo, kõigepealt salvagen kogemata oma põhi scepteri ja siis lööb kohe mängust välja vale passwordi eest
When it rains it pours.
Lvl 46, 165+ artificer ja 105+ tailor
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
30.08.2012 14:36:49
|
|
|
See WvWvW PvP on täielik steamrollimine Far Shiverpeaks poolt. Vahepeal läks balance nii käest ära, et server toodi maha, et rematch teha. Pärast reseti oli veel suurem steamroll. Võiks juba vastased välja vahetada, sest kogu mapi kontrollida on väga igav.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
30.08.2012 14:49:35
|
|
|
Huhu... ülekaal on küll masendav. Kuidas nii siis, Fari eestlased panevad koguaeg kinni lihtsalt?
Ma siis tean, et kui peaks juhtuma et mängima hakkan, siis kindlasti mitte Far'is, et vähegi competitionit pakkuda.
Ja mis siin ikka, peate teise serverisse mingi well orgianized PvP guildi tegema ja taastama balansi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2012 14:56:59
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Huhu... ülekaal on küll masendav. Kuidas nii siis, Fari eestlased panevad koguaeg kinni lihtsalt?
Ma siis tean, et kui peaks juhtuma et mängima hakkan, siis kindlasti mitte Far'is, et vähegi competitionit pakkuda.
Ja mis siin ikka, peate teise serverisse mingi well orgianized PvP guildi tegema ja taastama balansi. |
Ps. serverite vastased vahetuvad.
"Matching of worlds
Worlds in WvW are matched up based on their ranking using a modified Glicko rating,[4] so that high-ranked worlds will battle other high-ranked worlds, and low-ranked worlds will battle other low-ranked worlds. This ensures that every world has a fair chance of winning matches despite differing levels of player participation or skill.[5]
The worlds also have a 2 week rotation"
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
30.08.2012 15:01:08
|
|
|
Kuuldavasti need serverid, mis praegu vastas ei mängi lihtsalt wvw, ülekaal 10:1 ehk.
| ot: |
| Keegi tahtis oma äkki müüa? |
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
30.08.2012 15:05:57
|
|
|
Ah, ok norm. Niiet nende kahe nädalaga üritatakse panna kinni niipalju boonuseid kui võimalik, sest siis ilmselt satutakse mingi päris karmi (sama rankinguga) serveri vastu.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
30.08.2012 15:09:51
|
|
|
| Kui palju servereid praegu kokku on?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
30.08.2012 15:21:35
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Kui palju servereid praegu kokku on? |
21 NE ja 24 EU
Spoiler 
| GW2 wiki kirjutas: |
North America
21 worlds
Anvil Rock
Blackgate
Borlis Pass
Crystal Desert
Darkhaven
Dragonbrand
Ehmry Bay1
Ferguson’s Crossing
Fort Aspenwood
Gate of Madness
Henge of Denravi
Isle of Janthir
Jade Quarry
Maguuma
Northern Shiverpeaks
Sanctum of Rall2
Sea of Sorrows
Sorrow's Furnace
Stormbluff Isle
Tarnished Coast
Yak's Bend
Europe
24 worlds, 10 with a specific language focus
Aurora Glade
Blacktide
Desolation
Far Shiverpeaks
Fissure of Woe
Gandara
Gunnar's Hold
Piken Square
Ring of Fire
Ruins of Surmia
Seafarer's Rest
Underworld
Vabbi
Whiteside Ridge3
French
Augury Rock
Fort Ranik
Jade Sea
Vizunah Square
German
Abaddon's Mouth
Drakkar Lake
Elona Reach
Kodash
Riverside
Spanish
Baruch Bay |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2012 15:46:07
|
|
|
Ise mängin far shiverpeakis ja on näha, et rohkem domineerib wvw's ikkagi meie server.
Aga on ka olnud korduvalt momente, kus meie serveri osakaal wvw's on mingi 40% ja teistel nt 20/40 vms. Siis käib päris asjalik madin. Samas kui oma server domineerib, siis wvw's pole tõesti eriti fun. Samas... mis on fun? teoreetiliselt võib ka siis mööda kaarti ringi joosta, rauda vms korjata ja escortida neid piisoneid vms (saab kõvasti xp, karma ja pappi ka arvestatavalt).
Samas... see on siis igav... samas... miks mitte sellel ajal tavalist pvpd teha või pved?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
30.08.2012 18:42:56
|
|
|
| Ma ei leia kuskilt wikist infot, kus seda world transferit täpsemalt teha saab. Aidake pls
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
30.08.2012 18:51:36
|
|
|
| Serveristi all on kohe Change home world... hämmastav kui keeruline eks?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2012 19:02:24
|
|
|
hetkel on far shiverpeaks high mitte full nii et tegelase peaks kohe saama ära luua soovi korral.
päris mitu rahvusvahelist suurt gildi on mujale läinud
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
30.08.2012 19:52:26
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
| Serveristi all on kohe Change home world... hämmastav kui keeruline eks? |
Tänkjo. Ma millegi pärast arvasin, et kui see tulevikus peaks geme maksma, et äkki siis seal poe all.
Aga kuna ma sinna serverlisti aknasse pole sattund pmst karakteri loomishetkest, siis vabandan oma rumaluse pärast. Loodan, et tükki sul küljest ei rebinud või liiga palju sind postimehe/delfi kommentaariumis möllamast eemal ei hoidnud.
Veel kord tänan, lahke kodanik.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Apostel
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2010
|
30.08.2012 19:57:49
|
|
|
Täna tiksus 100 liiget täis. Pidin uuesti gildi limiiti suurendama.
WvW koha pealt tõesti jura, et meil just vastas 2 hädist serverit. Olen iga päev pärast keskööd WvWs ringi siiski jooksnud, tegevust ikka leidub, kuid meil on tõesti uusi vastaseid vaja. Nüüd järgmised peaksid olema meie tasemele vastavad, võitjad omavahel vastamisi.
Tegin esimese dungeoni story mode-s ära. Väga lahe oli, 4 viiest olime kõik voicechattis ja väga energiline tiimitöö toimus pidevalt. Paar korda saime surma kah, aga see ei pidurdanud bosside nottimist. Tahan nüüd järgmisena kohe explorable mode proovida, sest story mode jäi natuke kergeks minu jaoks.
Ja samuti oleme gildikaaslastega PvP turniire teinud. Tase on täiesti erinev võrreldes tavalise random PvP matchiga. Premade 5vs5 turniirid on armutud. Seal ilma kordineerimiseta hakkama ei saa. Õnneks meil tiimis alati kõik teamspeakis. Paar korda oleme kolmandaks tulnud. Parim koht on teine, kaotasime finaalis kahjuks.
_________________ Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
30.08.2012 20:10:07
|
|
|
Kust tallinnast saab karbitoodet?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.08.2012 21:19:35
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Peaks ka vist homme kätte saama. Mis klassi soovitate ?  |
No, mis tüüpi klassi sulle meeldib mängida?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
30.08.2012 21:19:57
|
|
|
Hetkel uuendavad ja ligi ei lase.
Klass valige lähtubalt mängustiilile, kuigi jah, GW2 teevad kõik kõike a'la ranger vehib mõõgaga ja warrior kasutab ka vibu
Seega, eks te proovige neid kõiki, küll lemmik välja koorub.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
postal
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
30.08.2012 21:21:11
|
|
|
Ilma igasuguse hoiatuseta uuendavad?
Muidu ostsin mängu umbes kuu aega tagasi aga alles täna sain esimest korda mängu.
Mängisin ~~15 minutit ja ilma hoiatuseta crashed to desktop.
Enam ära ei connecti, gw2 foorum vist maas?
Nüüd siin näen, et eelmine post vihjab uuendamisele.
viimati muutis postal 30.08.2012 21:25:45, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
30.08.2012 21:24:08
|
|
|
| 3 minutit ette anti teada, et toimub uuendus ja kui kell kukkus, visati mängust välja.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
30.08.2012 21:30:33
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| DrZ kirjutas: |
Peaks ka vist homme kätte saama. Mis klassi soovitate ?  |
No, mis tüüpi klassi sulle meeldib mängida?  |
Häid a
DPS äkki, dunno.
See thief on siis midagi rogue sarnast või ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
30.08.2012 21:30:58
|
|
|
| Nad võiks jah vähemalt 15min ette hoiatada. Tund aega oleks ideaalne.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
30.08.2012 21:32:30
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
See thief on siis midagi rogue sarnast või ? |
Jah.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
30.08.2012 21:33:26
|
|
|
Patshit-i siis EU kõige pingelisemal mängu ajal. Loomulikult lasti login serverid umbe.
Asja ei tee kergemaks ka see, et peale char screeni pead uuesti login serveritest läbi ronima.
Täiesti piiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teaq
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2009
|
30.08.2012 21:39:48
|
|
|
| Sai esimest korda pvp proovitud ja ikka väga meelt lahutav ja põnev. Sai isegi mingi rampage teenitud. WvWvW pole veel jõudnud ning selle tahaks ka veel täna ära proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.08.2012 23:32:42
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Patshit-i siis EU kõige pingelisemal mängu ajal. Loomulikult lasti login serverid umbe.
Asja ei tee kergemaks ka see, et peale char screeni pead uuesti login serveritest läbi ronima.
Täiesti piiks. |
Whine more.
EU pingeliseim aeg oli juba ära, selleks oli prelaunch ja launchi esimene päev. Mina panin mängu tööle ja töötas nagu kellavärk täna.
1. Vajutasin mängu ikoonile
2. Patch tõmmati alla ja lasti peale
3. AUtoplay töötas nagu krod ja kohus ning lükkas mu ilusti tegelase valiku ekraani
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
31.08.2012 01:11:53
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
| Rasvane kirjutas: |
| Serveristi all on kohe Change home world... hämmastav kui keeruline eks? |
Tänkjo. Ma millegi pärast arvasin, et kui see tulevikus peaks geme maksma, et äkki siis seal poe all.
Aga kuna ma sinna serverlisti aknasse pole sattund pmst karakteri loomishetkest, siis vabandan oma rumaluse pärast. Loodan, et tükki sul küljest ei rebinud või liiga palju sind postimehe/delfi kommentaariumis möllamast eemal ei hoidnud.
Veel kord tänan, lahke kodanik.  |
Chill. : )
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
31.08.2012 02:01:16
|
|
|
We permanently banned 3,000 accounts of players who substantially exploited it, and applied 72-hours bans to another 1,000 accounts of players who mildly exploited it."
Kripp ja krippi ja teised tüübid samuti
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
31.08.2012 02:03:25
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
We permanently banned 3,000 accounts of players who substantially exploited it, and applied 72-hours bans to another 1,000 accounts of players who mildly exploited it."
Kripp ja krippi ja teised tüübid samuti  |
Exploitisid mida?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CryxOC
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
31.08.2012 02:08:16
|
|
|
Olen ringi vaadanud, tundub, et GW2 saaks ca 40€ga kätte gamestari poest.
On see mõistlik hind või saaks kuskilt veel odavamalt?
Või on oodata mingit hinnalangust (pigem vist mitte)?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
31.08.2012 02:09:58
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Exploitisid mida? |
Karma eest sai osta mingi recipe vms ning selle sai hästi maha müüa. Teenisid kiiresti kulda sellega. Kuid jah see viga peaks on GW2 oma teha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
31.08.2012 02:30:36
|
|
|
Jah sai 8 kulda endale. Mängu ekonoomia on rikutud
Selle eest sai siis permabanni, samal ajal botterid said 3 päevased bannid.
Väidetavalt need kes ostsid 50 relva, need permabanni ei peaks saama, need kes rohkem ostsid on permabanned
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
31.08.2012 02:31:05
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Jah sai 8 kulda endale. Mängu ekonoomia on rikutud
Selle eest sai siis permabanni, samal ajal botterid said 3 päevased bannid.
Väidetavalt need kes ostsid 50 relva, need permabanni ei peaks saama, need kes rohkem ostsid on permabanned  |
8 Kulda ajal kui market placest sain monster matse osta 5 copperiga on tegelikult väga suur summa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
31.08.2012 02:50:03
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Väga ajutine värk ju, nädala või kuu pärast võib 8 kulla peale sittuda  |
Noh eks selleks ajaks on see 8 kulda tal juba 80 kulda jne.
A'la sarnane sellega kuidas D3-s exploititi ju tegelt samamoodi end kõrgematesse actidesse, tehti chest runne ja aeti ulme summasid kokku mida pärast võis vabalt nii päris rahasse ümber teha itemite ostu ja müügiga või lihtsalt end veel 10x rikkamaks teha jne jne.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
31.08.2012 08:51:11
|
|
|
| Kuskilt jooksis ka läbi (Twitter või Facebook), et paljud mängijad said 72h banni, kuna tegelase nimi ei olnud sobilik, kohane. Nt. Young Milf, Titty Twister jne...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
31.08.2012 09:07:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Patshit-i siis EU kõige pingelisemal mängu ajal. Loomulikult lasti login serverid umbe.
Asja ei tee kergemaks ka see, et peale char screeni pead uuesti login serveritest läbi ronima.
Täiesti piiks. |
Whine more.
EU pingeliseim aeg oli juba ära, selleks oli prelaunch ja launchi esimene päev. Mina panin mängu tööle ja töötas nagu kellavärk täna.
1. Vajutasin mängu ikoonile
2. Patch tõmmati alla ja lasti peale
3. AUtoplay töötas nagu krod ja kohus ning lükkas mu ilusti tegelase valiku ekraani |
Mida sa sööd, et sa nii tark ja taibukas oled.
Loomulikult oli viga minus, et ma ei suutnud pea tund aega peale patchi sisse logida.
Viga on ka selge.
Ilmselt mudisin ma siis kassi saba gw2 ikooni asemel. Lootuses, et nende suport kassi kuuleb ja nad ise minu eest gw2 ikoonile vajutavad.
Tänud detailse õpetuse eest kuidas gw2 käima panna.
(loto mängudes ei ole mul kunagi vedanud. Ei vea ka login serveri õnneratast mängides. )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
31.08.2012 09:13:48
|
|
|
| Wiwefak kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
Exploitisid mida? |
Karma eest sai osta mingi recipe vms ning selle sai hästi maha müüa. Teenisid kiiresti kulda sellega. Kuid jah see viga peaks on GW2 oma teha. |
Exploit on küll teenusepakkuja probleem, aga ma olen päris kindel, et kõik mängijad panid linnukese alla ja nõustusid sellega, et exploidi leidmisel ei tohi seda kasutada või avalikult levitada ja exploit tuleb reportida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
31.08.2012 09:32:08
|
|
|
| greencow kirjutas: |
| Wiwefak kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
Exploitisid mida? |
Karma eest sai osta mingi recipe vms ning selle sai hästi maha müüa. Teenisid kiiresti kulda sellega. Kuid jah see viga peaks on GW2 oma teha. |
Exploit on küll teenusepakkuja probleem, aga ma olen päris kindel, et kõik mängijad panid linnukese alla ja nõustusid sellega, et exploidi leidmisel ei tohi seda kasutada või avalikult levitada ja exploit tuleb reportida. |
ma usun, et kui sa konto tegid, oli seal kindlalt see kuskil kirjas
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
31.08.2012 10:53:55
|
|
|
Juba müüakse täiega gw2 kulda päris raha eest. Loodetavasti ei saa kulla eest seal mängus midagi väga head?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
31.08.2012 11:04:30
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Juba müüakse täiega gw2 kulda päris raha eest. Loodetavasti ei saa kulla eest seal mängus midagi väga head?  |
Tahaks teada kust need gold farmerid "täiega kulda" saavad, endal hakkavad ka näpud põhja minema leveli kasvamisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
31.08.2012 11:07:04
|
|
|
| carbz kirjutas: |
Tahaks teada kust need gold farmerid "täiega kulda" saavad, endal hakkavad ka näpud põhja minema leveli kasvamisega. |
Noo tollega, millega paljud banni said. Päris paljud teenisid lihtsalt 100 gold coini. Kripparian leidis selle exploiti hiljem ning sai poole tunnigi 8 kulda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|