Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.08.2012 21:43:42 vasta tsitaadiga

lambivana kirjutas:
Julm lagg ikka hetkel...


Poolteist tundi hiljem ja vist endiselt lagg sees... ehk siis 10 sekki saad mängida ja siis on 20sekki freeze.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 29.08.2012 21:59:10 vasta tsitaadiga

Mingi eventi ajal ei saand kottigi aru, panin mingile bossile enda "kõige kõvema" dps skilli peale ja 1 sek hiljem olin 1 hitiga surnud (täpselt sama lvl mis boss)... Ei teagi, kas üldine lag mõjutas seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 29.08.2012 22:22:40 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Mnjaaa... Mis asju AS guildiga teha saab (peale selle et lihtsalt on kergem leida omale dungeon / pvp kaaslast), mõtlen just selliseid ONLY for guilds asju (kui üldse on olemas?)

Ega siin väga polegi midagi sellist, mida saab AINULT gildiga teha. Siin pole guild versus guild lahinguid ega muud sellist. Ainuke, mis praegu kohe pähe kargab on, võimalus WvW-s vallutatud losse ja laagreid enda gildile claimida. Tulemuseks on vallutatud punkti juures olevatele lipudele sinu gildi logo tekkimine (kui gildil on logo researchitud). Erilist boonust see ei anna, aga uhke tunne on olnud, kui Ordu lipp vallutuse juures lehvib. icon_smile.gif

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:51:57 vasta tsitaadiga

Väga kift mäng esmamulje järgi. Kartsin, et guild warsi hõng kaob asja juurest täiesti ära, aga tuleb tõdeda, et kuigi mäng on hoopis teistsugune, siis väike guild warsi tunne on ikkagi sees.. midagi nagu ikka on sarnast.

Tore on ka see, et enam pole kõik päris sellised questid, et tapa x seda ja x toda. On palju aitamist, mis on imo väga vahva- aitad karupoegi jms vahvat icon_biggrin.gif

Lisaks pole mäng ainult soolo, et kes on parim ja kiireim see saab looti ja teised kerigu põrgusse. Kui mõni koletis sind siruli tappa, siis peaaegu alati leidub palju sõbralikke selle, kes appi tõttavad. Ja selline "aitamine" ja koos asjade tegemine pole ainult mängijatega (mis on juba väga kõva sõna), vaid üldse terves mängus.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 00:25:59 vasta tsitaadiga

ei anna mängida sellise lagiga...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 30.08.2012 04:16:18 vasta tsitaadiga

Blacktide serveris on lagi näha olnud vaid eile korra. Overflow omades ikka küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gekomees
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2012




sõnum 30.08.2012 04:22:38 vasta tsitaadiga

Ainukesed asjad, mis minul läägasid, oli inventory ja craftimine inimeste pealinnas ja guild chat. Mängus ei esine üldse märgatavat läägi. Võib-olla mingi algusalade värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.08.2012 12:35:13 vasta tsitaadiga



Nick: Tükeldaja Sarin Eke

Hetkel lvl 21, Desolation serveris ja clannis[MB].
Engineerist Inimene. Ohtrate turretitega.

Mäng on üllatavalt huvitav ja questid omavahel seotud.
Hetkel on probleeme sõpradega party tegemises (osad on mujal serveris, osasi ei näe jne).
Kokata on mõnus ja riideid õmmelda!



8/10

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 30.08.2012 13:53:14 vasta tsitaadiga

Boo, kõigepealt salvagen kogemata oma põhi scepteri ja siis lööb kohe mängust välja vale passwordi eest icon_biggrin.gif

When it rains it pours.

Lvl 46, 165+ artificer ja 105+ tailor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 14:36:49 vasta tsitaadiga

See WvWvW PvP on täielik steamrollimine Far Shiverpeaks poolt. Vahepeal läks balance nii käest ära, et server toodi maha, et rematch teha. Pärast reseti oli veel suurem steamroll. Võiks juba vastased välja vahetada, sest kogu mapi kontrollida on väga igav.

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.08.2012 14:49:35 vasta tsitaadiga

Huhu... ülekaal on küll masendav. Kuidas nii siis, Fari eestlased panevad koguaeg kinni lihtsalt? icon_biggrin.gif
Ma siis tean, et kui peaks juhtuma et mängima hakkan, siis kindlasti mitte Far'is, et vähegi competitionit pakkuda.

Ja mis siin ikka, peate teise serverisse mingi well orgianized PvP guildi tegema ja taastama balansi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 14:56:59 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Huhu... ülekaal on küll masendav. Kuidas nii siis, Fari eestlased panevad koguaeg kinni lihtsalt? icon_biggrin.gif
Ma siis tean, et kui peaks juhtuma et mängima hakkan, siis kindlasti mitte Far'is, et vähegi competitionit pakkuda.

Ja mis siin ikka, peate teise serverisse mingi well orgianized PvP guildi tegema ja taastama balansi.

Ps. serverite vastased vahetuvad.

"Matching of worlds
Worlds in WvW are matched up based on their ranking using a modified Glicko rating,[4] so that high-ranked worlds will battle other high-ranked worlds, and low-ranked worlds will battle other low-ranked worlds. This ensures that every world has a fair chance of winning matches despite differing levels of player participation or skill.[5]

The worlds also have a 2 week rotation"
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 15:01:08 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti need serverid, mis praegu vastas ei mängi lihtsalt wvw, ülekaal 10:1 ehk.

ot:
Keegi tahtis oma äkki müüa?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.08.2012 15:05:57 vasta tsitaadiga

Ah, ok norm. Niiet nende kahe nädalaga üritatakse panna kinni niipalju boonuseid kui võimalik, sest siis ilmselt satutakse mingi päris karmi (sama rankinguga) serveri vastu.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 30.08.2012 15:09:51 vasta tsitaadiga

Kui palju servereid praegu kokku on?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.08.2012 15:21:35 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kui palju servereid praegu kokku on?


21 NE ja 24 EU

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 15:46:07 vasta tsitaadiga

Ise mängin far shiverpeakis ja on näha, et rohkem domineerib wvw's ikkagi meie server.
Aga on ka olnud korduvalt momente, kus meie serveri osakaal wvw's on mingi 40% ja teistel nt 20/40 vms. Siis käib päris asjalik madin. Samas kui oma server domineerib, siis wvw's pole tõesti eriti fun. Samas... mis on fun? teoreetiliselt võib ka siis mööda kaarti ringi joosta, rauda vms korjata ja escortida neid piisoneid vms (saab kõvasti xp, karma ja pappi ka arvestatavalt).

Samas... see on siis igav... samas... miks mitte sellel ajal tavalist pvpd teha või pved?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 30.08.2012 18:42:56 vasta tsitaadiga

Ma ei leia kuskilt wikist infot, kus seda world transferit täpsemalt teha saab. Aidake pls
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 30.08.2012 18:51:36 vasta tsitaadiga

Serveristi all on kohe Change home world... hämmastav kui keeruline eks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 19:02:24 vasta tsitaadiga

hetkel on far shiverpeaks high mitte full nii et tegelase peaks kohe saama ära luua soovi korral.
päris mitu rahvusvahelist suurt gildi on mujale läinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 30.08.2012 19:52:26 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Serveristi all on kohe Change home world... hämmastav kui keeruline eks?

Tänkjo. Ma millegi pärast arvasin, et kui see tulevikus peaks geme maksma, et äkki siis seal poe all.
Aga kuna ma sinna serverlisti aknasse pole sattund pmst karakteri loomishetkest, siis vabandan oma rumaluse pärast. Loodan, et tükki sul küljest ei rebinud või liiga palju sind postimehe/delfi kommentaariumis möllamast eemal ei hoidnud.
Veel kord tänan, lahke kodanik. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 30.08.2012 19:57:49 vasta tsitaadiga

Täna tiksus 100 liiget täis. Pidin uuesti gildi limiiti suurendama. icon_rolleyes.gif

WvW koha pealt tõesti jura, et meil just vastas 2 hädist serverit. Olen iga päev pärast keskööd WvWs ringi siiski jooksnud, tegevust ikka leidub, kuid meil on tõesti uusi vastaseid vaja. Nüüd järgmised peaksid olema meie tasemele vastavad, võitjad omavahel vastamisi.

Tegin esimese dungeoni story mode-s ära. Väga lahe oli, 4 viiest olime kõik voicechattis ja väga energiline tiimitöö toimus pidevalt. Paar korda saime surma kah, aga see ei pidurdanud bosside nottimist. Tahan nüüd järgmisena kohe explorable mode proovida, sest story mode jäi natuke kergeks minu jaoks.

Ja samuti oleme gildikaaslastega PvP turniire teinud. Tase on täiesti erinev võrreldes tavalise random PvP matchiga. Premade 5vs5 turniirid on armutud. Seal ilma kordineerimiseta hakkama ei saa. Õnneks meil tiimis alati kõik teamspeakis. Paar korda oleme kolmandaks tulnud. Parim koht on teine, kaotasime finaalis kahjuks.

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 30.08.2012 20:10:07 vasta tsitaadiga

Kust tallinnast saab karbitoodet?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:09:58 vasta tsitaadiga

Peaks ka vist homme kätte saama. Mis klassi soovitate ? icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:19:35 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Peaks ka vist homme kätte saama. Mis klassi soovitate ? icon_biggrin.gif

No, mis tüüpi klassi sulle meeldib mängida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 30.08.2012 21:19:57 vasta tsitaadiga

Hetkel uuendavad ja ligi ei lase.

Klass valige lähtubalt mängustiilile, kuigi jah, GW2 teevad kõik kõike a'la ranger vehib mõõgaga ja warrior kasutab ka vibu icon_smile.gif
Seega, eks te proovige neid kõiki, küll lemmik välja koorub.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
postal
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010




sõnum 30.08.2012 21:21:11 vasta tsitaadiga

Ilma igasuguse hoiatuseta uuendavad?

Muidu ostsin mängu umbes kuu aega tagasi aga alles täna sain esimest korda mängu.
Mängisin ~~15 minutit ja ilma hoiatuseta crashed to desktop.
Enam ära ei connecti, gw2 foorum vist maas?
Nüüd siin näen, et eelmine post vihjab uuendamisele.


viimati muutis postal 30.08.2012 21:25:45, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 30.08.2012 21:24:08 vasta tsitaadiga

3 minutit ette anti teada, et toimub uuendus ja kui kell kukkus, visati mängust välja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:30:33 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
DrZ kirjutas:
Peaks ka vist homme kätte saama. Mis klassi soovitate ? icon_biggrin.gif

No, mis tüüpi klassi sulle meeldib mängida? icon_biggrin.gif

Häid icon_lol.gifa
DPS äkki, dunno. icon_razz1.gif
See thief on siis midagi rogue sarnast või ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:30:58 vasta tsitaadiga

Nad võiks jah vähemalt 15min ette hoiatada. Tund aega oleks ideaalne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 30.08.2012 21:32:30 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:

See thief on siis midagi rogue sarnast või ?

Jah.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 30.08.2012 21:33:26 vasta tsitaadiga

Patshit-i siis EU kõige pingelisemal mängu ajal. Loomulikult lasti login serverid umbe.
Asja ei tee kergemaks ka see, et peale char screeni pead uuesti login serveritest läbi ronima.

Täiesti piiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 30.08.2012 21:39:48 vasta tsitaadiga

Sai esimest korda pvp proovitud ja ikka väga meelt lahutav ja põnev. Sai isegi mingi rampage teenitud. WvWvW pole veel jõudnud ning selle tahaks ka veel täna ära proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:32:42 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Patshit-i siis EU kõige pingelisemal mängu ajal. Loomulikult lasti login serverid umbe.
Asja ei tee kergemaks ka see, et peale char screeni pead uuesti login serveritest läbi ronima.

Täiesti piiks.

Whine more.

EU pingeliseim aeg oli juba ära, selleks oli prelaunch ja launchi esimene päev. Mina panin mängu tööle ja töötas nagu kellavärk täna.
1. Vajutasin mängu ikoonile
2. Patch tõmmati alla ja lasti peale
3. AUtoplay töötas nagu krod ja kohus ning lükkas mu ilusti tegelase valiku ekraani
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 31.08.2012 01:11:53 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Serveristi all on kohe Change home world... hämmastav kui keeruline eks?

Tänkjo. Ma millegi pärast arvasin, et kui see tulevikus peaks geme maksma, et äkki siis seal poe all.
Aga kuna ma sinna serverlisti aknasse pole sattund pmst karakteri loomishetkest, siis vabandan oma rumaluse pärast. Loodan, et tükki sul küljest ei rebinud või liiga palju sind postimehe/delfi kommentaariumis möllamast eemal ei hoidnud.
Veel kord tänan, lahke kodanik. icon_smile.gif


Chill. : )
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:01:16 vasta tsitaadiga

We permanently banned 3,000 accounts of players who substantially exploited it, and applied 72-hours bans to another 1,000 accounts of players who mildly exploited it."
Kripp ja krippi ja teised tüübid samuti icon_eek.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:03:25 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
We permanently banned 3,000 accounts of players who substantially exploited it, and applied 72-hours bans to another 1,000 accounts of players who mildly exploited it."
Kripp ja krippi ja teised tüübid samuti icon_eek.gif


Exploitisid mida?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:08:16 vasta tsitaadiga

Olen ringi vaadanud, tundub, et GW2 saaks ca 40€ga kätte gamestari poest.
On see mõistlik hind või saaks kuskilt veel odavamalt?
Või on oodata mingit hinnalangust (pigem vist mitte)?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 31.08.2012 02:09:58 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:


Exploitisid mida?


Karma eest sai osta mingi recipe vms ning selle sai hästi maha müüa. Teenisid kiiresti kulda sellega. Kuid jah see viga peaks on GW2 oma teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:30:36 vasta tsitaadiga

Jah sai 8 kulda endale. Mängu ekonoomia on rikutud icon_lol.gif
Selle eest sai siis permabanni, samal ajal botterid said 3 päevased bannid.
Väidetavalt need kes ostsid 50 relva, need permabanni ei peaks saama, need kes rohkem ostsid on permabanned kopp.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 31.08.2012 02:31:05 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Jah sai 8 kulda endale. Mängu ekonoomia on rikutud icon_lol.gif
Selle eest sai siis permabanni, samal ajal botterid said 3 päevased bannid.
Väidetavalt need kes ostsid 50 relva, need permabanni ei peaks saama, need kes rohkem ostsid on permabanned kopp.gif


8 Kulda ajal kui market placest sain monster matse osta 5 copperiga on tegelikult väga suur summa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:44:59 vasta tsitaadiga

Väga ajutine värk ju, nädala või kuu pärast võib 8 kulla peale sittuda icon_razz.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:50:03 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Väga ajutine värk ju, nädala või kuu pärast võib 8 kulla peale sittuda icon_razz.gif


Noh eks selleks ajaks on see 8 kulda tal juba 80 kulda jne. icon_biggrin.gif

A'la sarnane sellega kuidas D3-s exploititi ju tegelt samamoodi end kõrgematesse actidesse, tehti chest runne ja aeti ulme summasid kokku mida pärast võis vabalt nii päris rahasse ümber teha itemite ostu ja müügiga või lihtsalt end veel 10x rikkamaks teha jne jne.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 31.08.2012 08:51:11 vasta tsitaadiga

Kuskilt jooksis ka läbi (Twitter või Facebook), et paljud mängijad said 72h banni, kuna tegelase nimi ei olnud sobilik, kohane. Nt. Young Milf, Titty Twister jne...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 31.08.2012 09:07:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Patshit-i siis EU kõige pingelisemal mängu ajal. Loomulikult lasti login serverid umbe.
Asja ei tee kergemaks ka see, et peale char screeni pead uuesti login serveritest läbi ronima.

Täiesti piiks.

Whine more.

EU pingeliseim aeg oli juba ära, selleks oli prelaunch ja launchi esimene päev. Mina panin mängu tööle ja töötas nagu kellavärk täna.
1. Vajutasin mängu ikoonile
2. Patch tõmmati alla ja lasti peale
3. AUtoplay töötas nagu krod ja kohus ning lükkas mu ilusti tegelase valiku ekraani


Mida sa sööd, et sa nii tark ja taibukas oled.
Loomulikult oli viga minus, et ma ei suutnud pea tund aega peale patchi sisse logida.
Viga on ka selge.
Ilmselt mudisin ma siis kassi saba gw2 ikooni asemel. Lootuses, et nende suport kassi kuuleb ja nad ise minu eest gw2 ikoonile vajutavad.

Tänud detailse õpetuse eest kuidas gw2 käima panna.

(loto mängudes ei ole mul kunagi vedanud. Ei vea ka login serveri õnneratast mängides. )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 09:13:48 vasta tsitaadiga

Wiwefak kirjutas:
Archangel kirjutas:


Exploitisid mida?


Karma eest sai osta mingi recipe vms ning selle sai hästi maha müüa. Teenisid kiiresti kulda sellega. Kuid jah see viga peaks on GW2 oma teha.


Exploit on küll teenusepakkuja probleem, aga ma olen päris kindel, et kõik mängijad panid linnukese alla ja nõustusid sellega, et exploidi leidmisel ei tohi seda kasutada või avalikult levitada ja exploit tuleb reportida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 09:32:08 vasta tsitaadiga

greencow kirjutas:
Wiwefak kirjutas:
Archangel kirjutas:


Exploitisid mida?


Karma eest sai osta mingi recipe vms ning selle sai hästi maha müüa. Teenisid kiiresti kulda sellega. Kuid jah see viga peaks on GW2 oma teha.


Exploit on küll teenusepakkuja probleem, aga ma olen päris kindel, et kõik mängijad panid linnukese alla ja nõustusid sellega, et exploidi leidmisel ei tohi seda kasutada või avalikult levitada ja exploit tuleb reportida.


ma usun, et kui sa konto tegid, oli seal kindlalt see kuskil kirjas
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 10:53:55 vasta tsitaadiga

Juba müüakse täiega gw2 kulda päris raha eest. Loodetavasti ei saa kulla eest seal mängus midagi väga head? icon_rolleyes.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 31.08.2012 11:04:30 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Juba müüakse täiega gw2 kulda päris raha eest. Loodetavasti ei saa kulla eest seal mängus midagi väga head? icon_rolleyes.gif


Tahaks teada kust need gold farmerid "täiega kulda" saavad, endal hakkavad ka näpud põhja minema leveli kasvamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 31.08.2012 11:07:04 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:


Tahaks teada kust need gold farmerid "täiega kulda" saavad, endal hakkavad ka näpud põhja minema leveli kasvamisega.


Noo tollega, millega paljud banni said. Päris paljud teenisid lihtsalt 100 gold coini. Kripparian leidis selle exploiti hiljem ning sai poole tunnigi 8 kulda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.